Astra Pro - en to cs_CZ translation catalogue (1302 entries)

en:  Know More.
cs_CZ: Dozvědět se víc.

en:  This will be applicable for all sites from the network.
cs_CZ: To bude platit pro všechny weby ze sítě.

en:  Welcome Back %1$s (%2$s)
cs_CZ: Vítejte zpět %1$s (%2$s)

en:  | Customize
cs_CZ:  | Upravit

en:  | Settings
cs_CZ:  | Nastavení

en: %1$s Menu Settings
cs_CZ: Nastavení nabídky %1$s

en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
cs_CZ[0]: %1$s pro %2$s prvek
cs_CZ[1]: %1$s pro %2$s prvky
cs_CZ[2]: %1$s pro %2$s prvků

en: %1$s restored to revision from %2$s
cs_CZ: %1$s obnoveno do revize z %2$s

en: %s does not exist.
cs_CZ: %s neexistuje.

en: %s draft updated.
cs_CZ: %s návrh byl aktualizován.

en: %s published.
cs_CZ: %s publikováno.

en: %s saved.
cs_CZ: %s uloženo.

en: %s scheduled for.
cs_CZ: %s naplánováno na.

en: %s submitted.
cs_CZ: %s odesláno.

en: %s updated.
cs_CZ: %s aktualizováno.

en: (no title)
cs_CZ: (bez názvu)

en: 404 Page
cs_CZ: Stránka 404

en: <b>Note:</b> For responsive devices, the menu will be replaced with the LifterLMS "My Account" link.
cs_CZ: <b>Poznámka:</b> U responzivních zařízení bude nabídka nahrazena odkazem LifterLMS „Můj účet“.

en: <b>Note:</b> For responsive devices, the menu will be replaced with the Link provided in the Link Tab.
cs_CZ: <b>Poznámka:</b> U responzivních zařízení bude nabídka nahrazena odkazem uvedeným na záložce odkaz.

en: <b>Note:</b> For responsive devices, the menu will be replaced with the WooCommerce "My Account" link.
cs_CZ: <b>Poznámka:</b> U responzivních zařízení bude nabídka nahrazena odkazem WooCommerce „Můj účet“.

en: About The Author
cs_CZ: O autorovi

en: Above
cs_CZ: Nad

en: Above Header
cs_CZ: Horní záhlaví

en: Above Header Colors
cs_CZ: Barvy horního záhlaví

en: Above Header First Widget
cs_CZ: První widget horního záhlaví

en: Above Header Menu
cs_CZ: Nabídka horního záhlaví

en: Above Header Second Widget
cs_CZ: Druhý widget horního záhlaví

en: Accordion
cs_CZ: Harmonika

en: Accordion Inside Summary
cs_CZ: Harmonika uvnitř sumy

en: Account Navigation
cs_CZ: Navigace účtu

en: Account username
cs_CZ: Uživatelské jméno účtu

en: Action
cs_CZ: Akce

en: Active
cs_CZ: Aktivní

en: Active / Hover
cs_CZ: Aktivní / Při najetí kurzoru

en: Active/Hover
cs_CZ: Aktivní/při najetí

en: Add Custom HTML
cs_CZ: Přidat vlastní HTML

en: Add Display Rule
cs_CZ: Přidat pravidlo zobrazení

en: Add Exclusion Rule
cs_CZ: Přidat pravidlo vyloučení

en: Add Location Rule
cs_CZ: Přidat pravidlo pro umístění

en: Add New
cs_CZ: Přidat nový

en: Add Rule
cs_CZ: Přidat pravidlo

en: Add Space Between Posts
cs_CZ: Přidat mezeru mezi příspěvky

en: Add To Cart
cs_CZ: Přidat do košíku

en: Add To Cart Action
cs_CZ: Akce Přidat do košíku

en: Add User Rule
cs_CZ: Přidat uživatelské pravidlo

en: Add content before
cs_CZ: Přidat obsah před

en: Add layout after
cs_CZ: Přidat rozvržení za

en: Add locations for where this %s should appear.
cs_CZ: Přidejte místa, kde by se toto %s mělo objevit.

en: Add locations for where this Advanced Header should appear.
cs_CZ: Přidejte umístění, kde by se toto rozšířené záhlaví mělo objevit.

en: Add locations for where this Custom Layout should appear.
cs_CZ: Přidejte umístění, kde se má toto vlastní rozvržení objevit.

en: Adds a product navigation control on the top of product summary section.
cs_CZ: Přidá ovládací prvek navigace produktu v horní části sekce shrnutí produktu.

en: Adds back to cart button below place order button.
cs_CZ: Přidá tlačítko zpět do košíku pod tlačítko odeslat objednávku.

en: Advanced
cs_CZ: Pokročilé

en: After Account Navigation
cs_CZ: Za navigací účtu

en: After Add To Cart Button
cs_CZ: Po tlačítku přidat do košíku

en: After Add To Cart Form
cs_CZ: Po formuláři pro přidání do košíku

en: After Add To Cart Quantity
cs_CZ: Po množství přidání do košíku

en: After Blog Banner Breadcrumb
cs_CZ: Drobečková navigace po banneru blogu

en: After Blog Banner Description
cs_CZ: Popis banneru po blogu

en: After Blog Banner Title
cs_CZ: Po nadpisu banneru blogu

en: After Calculate Totals
cs_CZ: Po výpočtu sumy

en: After Cart
cs_CZ: Po košíku

en: After Cart Contents
cs_CZ: Po obsahu košíku

en: After Cart Table
cs_CZ: Po tabulce košíku

en: After Cart Totals
cs_CZ: Po součtu košíku

en: After Checkout Billing Form
cs_CZ: Po vyúčtování pokladny

en: After Checkout Form
cs_CZ: Po pokladním formuláři

en: After Comments
cs_CZ: Po komentářích

en: After Content
cs_CZ: Po obsahu

en: After Content While
cs_CZ: Po obsahu, když

en: After Entry
cs_CZ: Po vstupu

en: After Entry Content
cs_CZ: Po obsahu vstupu

en: After Footer
cs_CZ: Po zápatí

en: After Footer Above Container
cs_CZ: Po zápatí nad kontejnerem

en: After Footer Below Container
cs_CZ: Po zápatí pod kontejnerem

en: After Footer Primary Container
cs_CZ: Po zápatí hlavního kontejneru

en: After Header
cs_CZ: Po záhlaví

en: After Header Above Container After
cs_CZ: Po záhlaví nad kontejnerem po

en: After Header Below Container
cs_CZ: Po záhlaví pod kontejnerem

en: After Header Primary Container
cs_CZ: Po záhlaví hlavního kontejneru

en: After Main Content
cs_CZ: Po hlavním obsahu

en: After Masthead Toggle Buttons
cs_CZ: Po přepínačích hlavního záhlaví

en: After Menu Label
cs_CZ: Po štítku nabídky

en: After Order Notes
cs_CZ: Poznámky po objednávce

en: After Shop Loop
cs_CZ: Po smyčce obchodu

en: After Shop Loop Item Title
cs_CZ: Po názvu prvku smyčky obchodu

en: After Sidebars
cs_CZ: Po postranních panelech

en: After Single Header
cs_CZ: Po jednom záhlaví

en: After Single Post Breadcrumb
cs_CZ: Po drobečkové navigaci jednoho příspěvku

en: After Single Post Excerpt
cs_CZ: Úryvek po jednom příspěvku

en: After Single Post Featured Image
cs_CZ: Náhledový obrázek po jednom příspěvku

en: After Single Post Meta
cs_CZ: Meta po jednom příspěvku

en: After Single Post Title
cs_CZ: Po názvu jednoho příspěvku

en: After Single Product
cs_CZ: Po jednom produktu

en: After Single Product Summary
cs_CZ: Po souhrnu jednotlivých produktů

en: After Summary
cs_CZ: Po shrnutí

en: After Template Part
cs_CZ: Po části šablony

en: After Woo Shop Add To Cart
cs_CZ: Po přidání do košíku obchodu Woo

en: After Woo Shop Category
cs_CZ: Po kategorii obchodu Woo

en: After Woo Shop Price
cs_CZ: Po ceně obchodu Woo

en: After Woo Shop Rating
cs_CZ: Po hodnocení obchodu Woo

en: After Woo Shop Title
cs_CZ: Po názvu obchodu Woo

en: After certain number of blocks
cs_CZ: Po určitém počtu bloků

en: Alignment
cs_CZ: Zarovnání

en: All
cs_CZ: Vše

en: All %s
cs_CZ: Vše %s

en: All %s Archive
cs_CZ: Vše archiv %s

en: All Archives
cs_CZ: Všechny archivy

en: All Page Headers
cs_CZ: Všechna záhlaví stránek

en: All Singulars
cs_CZ: Všechny singulární

en: Allow %s products to track non-sensitive usage tracking data.
cs_CZ: Povolit produktům %s sledovat necitlivá data o sledování využití.

en: Already a member?
cs_CZ: Jste již členem?

en: Already have an account? %1$1s Log in%2$2s
cs_CZ: Máte již účet? %1$1s Přihlaste se%2$2s

en: Another %s Layout is selected for the same display rules.
cs_CZ: Pro stejná pravidla zobrazení je vybráno jiné rozvržení %s.

en: Apply
cs_CZ: Použít

en: Apply Size
cs_CZ: Aplikovat velikost

en: Archive Description
cs_CZ: Popis archivu

en: Archives for
cs_CZ: Archivy pro

en: Are you sure you want to rollback %s to version #VERSION#?
cs_CZ: Opravdu chcete vrátit %s na verzi #VERSION#?

en: As Heading
cs_CZ: Jako nadpis

en: Assign Above Header Menu
cs_CZ: Přiřadit nabídku horního záhlaví

en: Assign Below Header Menu
cs_CZ: Přiřadit nabídku spodního záhlaví

en: Astra Menu Widgets
cs_CZ: Widgety Astra nabídky

en: Astra Nav Menu widgets.
cs_CZ: Widgety navigační nabídky Astra.

en: Astra Pro requires <strong> Astra </strong> to be your active theme. <a href="%s">Install and activate now.</a>
cs_CZ: Astra Pro vyžaduje, aby byla vaším aktivní šablonou <strong>Astra </strong>. <a href="%s">Nainstalujte a aktivujte nyní.</a>

en: Astra Woo Checkout Main Header Bar Bottom
cs_CZ: Astra Woo pokladna spodní lišta hlavního záhlaví

en: Astra Woo Checkout Main Header Bar Top
cs_CZ: Astra Woo pokladna horní lišta hlavního záhlaví

en: Author
cs_CZ: Autor

en: Author Archive
cs_CZ: Archiv autorů

en: Author Info
cs_CZ: Info o autorovi

en: Auto Load Previous Posts
cs_CZ: Automatické načítání předchozích příspěvků

en: Auto load previous posts cannot be previewed in the customizer.
cs_CZ: Automatické načítání předchozích příspěvků nelze zobrazit v editoru.

en: Awaiting product image
cs_CZ: Čeká se na obrázek produktu

en: Back to Cart Button
cs_CZ: Tlačítko Zpět do košíku

en: Back to Cart Text
cs_CZ: Text Zpět do košíku

en: Back to my details
cs_CZ: Zpět k podrobnostem

en: Background
cs_CZ: Pozadí

en: Background
cs_CZ: Pozadí

en: Background Blur
cs_CZ: Rozostření pozadí

en: Background Blur Intensity
cs_CZ: Intenzita rozostření pozadí

en: Background Color
cs_CZ: Barva pozadí

en: Background Overlay Color
cs_CZ: Barva překrytí pozadí

en: Background Size
cs_CZ: Velikost pozadí

en: Background Type
cs_CZ: Typ pozadí

en: Background blur is dependent on the background color opacity
cs_CZ: Rozostření pozadí závisí na neprůhlednosti barvy pozadí

en: Bag
cs_CZ: Taška

en: Basic
cs_CZ: Základní

en: Basket
cs_CZ: Košík

en: Before Account Navigation
cs_CZ: Před navigací účtu

en: Before Add To Cart Button
cs_CZ: Před tlačítkem přidat do košíku

en: Before Add To Cart Form
cs_CZ: Před formulářem přidání do košíku

en: Before Add To Cart Quantity
cs_CZ: Před množstvím přidání do košíku

en: Before Blog Banner Breadcrumb
cs_CZ: Drobečková navigace před bannerem blogu

en: Before Blog Banner Description
cs_CZ: Popis banneru před blogem

en: Before Blog Banner Title
cs_CZ: Před nadpisem banneru blogu

en: Before Calculate Totals
cs_CZ: Před výpočtem sumy

en: Before Cart
cs_CZ: Před košíkem

en: Before Cart Contents
cs_CZ: Před obsahem košíku

en: Before Cart Table
cs_CZ: Před tabulkou košíku

en: Before Cart Totals
cs_CZ: Před součty košíku

en: Before Checkout Billing Form
cs_CZ: Před vyúčtováním pokladny

en: Before Checkout Form
cs_CZ: Před vyúčtováním

en: Before Comments
cs_CZ: Před komentáři

en: Before Content
cs_CZ: Před obsahem

en: Before Content While
cs_CZ: Před obsahem, když

en: Before Entry
cs_CZ: Před vstupem

en: Before Entry Content
cs_CZ: Před obsahem vstupu

en: Before Footer
cs_CZ: Před zápatím

en: Before Footer Below Container
cs_CZ: Před zápatím pod kontejnerem

en: Before Footer Primary Container
cs_CZ: Po zápatí hlavního kontejneru

en: Before HTML
cs_CZ: Před HTML

en: Before Header
cs_CZ: Před záhlavím

en: Before Header Above Container
cs_CZ: Před záhlavím nad kontejnerem

en: Before Header Below Container
cs_CZ: Před záhlavím pod kontejnerem

en: Before Main Content
cs_CZ: Před hlavním obsahem

en: Before Masthead Toggle Buttons
cs_CZ: Před přepínači hlavního záhlaví

en: Before Menu Label
cs_CZ: Před štítkem nabídky

en: Before Order Notes
cs_CZ: Poznámky před objednávkou

en: Before Shop Loop
cs_CZ: Před smyčkou obchodu

en: Before Shop Loop Item Title
cs_CZ: Před názvem smyčky obchodu

en: Before Sidebars
cs_CZ: Před postranními panely

en: Before Single Header
cs_CZ: Před jedním záhlavím

en: Before Single Post Breadcrumb
cs_CZ: Před drobečkovou navigací jednoho příspěvku

en: Before Single Post Excerpt
cs_CZ: Úryvek před jedním příspěvkem

en: Before Single Post Featured Image
cs_CZ: Náhledový obrázek před jedním příspěvkem

en: Before Single Post Meta
cs_CZ: Meta před jedním příspěvkem

en: Before Single Post Title
cs_CZ: Před názvem jednoho příspěvku

en: Before Single Product
cs_CZ: Před jedním produktem

en: Before Single Product Summary
cs_CZ: Před souhrnem jednoho produktu

en: Before Template Part
cs_CZ: Před částí šablony

en: Before Woo Shop Add To Cart
cs_CZ: Před přidáním do košíku obchodu Woo

en: Before Woo Shop Category
cs_CZ: Před kategorií obchodu Woo

en: Before Woo Shop Price
cs_CZ: Před cenou obchodu Woo

en: Before Woo Shop Rating
cs_CZ: Před hodnocením obchodu Woo

en: Before Woo Shop Title
cs_CZ: Před názvem obchodu Woo

en: Before certain number of Heading blocks
cs_CZ: Před určitým počtem bloků nadpisu

en: Below
cs_CZ: Pod

en: Below Header
cs_CZ: Spodní záhlaví

en: Below Header Colors
cs_CZ: Barvy spodního záhlaví

en: Below Header First Widget
cs_CZ: První widget spodního záhlaví

en: Below Header Menu
cs_CZ: Nabídka spodního záhlaví

en: Below Header Second Widget
cs_CZ: Druhý widget spodního záhlaví

en: Below Header Submenu
cs_CZ: Submenu pod záhlavím

en: Below Post
cs_CZ: Pod přispěvkem

en: Below Post Title
cs_CZ: Pod názvem příspěvku

en: Billing details
cs_CZ: Fakturační údaje

en: Block Number
cs_CZ: Počet bloků

en: Block(s)
cs_CZ: Blok(y)

en: Blog / Posts Page
cs_CZ: Blog / Stránka příspěvků

en: Blur
cs_CZ: Rozmazat

en: Body Bottom
cs_CZ: Spodek těla

en: Body Top
cs_CZ: Vršek těla

en: Border
cs_CZ: Ohraničení

en: Border Bottom Size
cs_CZ: Velikost spodního okraje

en: Border Color
cs_CZ: Barva ohraničení

en: Border Radius
cs_CZ: Poloměr ohraničení

en: Border Width
cs_CZ: Šířka ohraničení

en: Border for Menu Items
cs_CZ: Ohraničení položek nabídky

en: Bottom
cs_CZ: Vespod

en: Bottom Border
cs_CZ: Spodní ohraničení

en: Bottom Border Color
cs_CZ: Barva spodního okraje

en: Bottom Left
cs_CZ: Vlevo dole

en: Bottom Padding
cs_CZ: Spodní odsazení

en: Bottom Right
cs_CZ: Vpravo dole

en: Bottom Spacing
cs_CZ: Spodní mezera

en: Box Background
cs_CZ: Pozadí boxu

en: Box Hover Shadow
cs_CZ: Stín schránky při najetí kurzoru

en: Box Shadow
cs_CZ: Stín schránky

en: Breadcrumb
cs_CZ: Drobečková navigace

en: Breadcrumb Color
cs_CZ: Barva drobečkové navigace

en: Breadcrumb Font
cs_CZ: Písmo drobečkové navigace

en: Browse products
cs_CZ: Procházet produkty

en: Button
cs_CZ: Tlačítko

en: Button Background Color
cs_CZ: Barva pozadí tlačítka

en: Button Font Size
cs_CZ: Velikost písma tlačítka

en: Button Padding
cs_CZ: Odsazení tlačítka

en: Button Text
cs_CZ: Text tlačítka

en: Button Text Color
cs_CZ: Barva textu tlačítka

en: CORE
cs_CZ: JÁDRO

en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

en: Capitalize
cs_CZ: Kapitálky

en: Cart
cs_CZ: Vozík

en: Cart Actions
cs_CZ: Akce košíku

en: Cart Calculate Fees
cs_CZ: Vypočítané poplatky košíku

en: Cart Collaterals
cs_CZ: Zajištění košíku

en: Cart Contents
cs_CZ: Obsah košíku

en: Cart Coupon
cs_CZ: Kupón košíku

en: Cart Is Empty
cs_CZ: Košík je prázdný

en: Cart Reset
cs_CZ: Reset košíku

en: Cart Totals After Order Total
cs_CZ: Celkové hodnoty košíku po celkové objednávce

en: Cart Totals Before Order Total
cs_CZ: Celkové hodnoty košíku před celkovou objednávkou

en: Cart Updated
cs_CZ: Košík byl aktualizován

en: Category
cs_CZ: Kategorie

en: Category Color
cs_CZ: Barva kategorie

en: Category Font
cs_CZ: Písmo kategorie

en: Center
cs_CZ: Na střed

en: Center Bottom
cs_CZ: Dole uprostřed

en: Center Center
cs_CZ: Vprostřed uprostřed

en: Center Top
cs_CZ: Nahoře uprostřed

en: Change Dropdown to Buttons
cs_CZ: Změnit rozevírací seznam na tlačítka

en: Change Filter List To Buttons
cs_CZ: Změnit seznamu filtrů na tlačítka

en: Change input field style for all Woocommerce pages.
cs_CZ: Změna stylu vstupního pole pro všechny stránky Woocommerce.

en: Change menu highlight label text
cs_CZ: Změnit text zvýraznění nabídky

en: Change sale badge ui for all products.
cs_CZ: Změna ui odznaku prodeje pro všechny produkty.

en: Check Cart Items
cs_CZ: Kontrola položek košíku

en: Check this if you wish to overwrite LearnDash Colors
cs_CZ: Toto zaškrtněte, pokud chcete přepsat barvy LearnDash

en: Checkout
cs_CZ: Zkontrolovat

en: Checkout After Customer Details
cs_CZ: Pokladna po podrobnostech zákazníka

en: Checkout After Order Review
cs_CZ: Pokladna po kontrole objednávky

en: Checkout Before Customer Details
cs_CZ: Pokladna před podrobnostmi zákazníka

en: Checkout Before Order Review
cs_CZ: Pokladna před kontrolou objednávky

en: Checkout Billing
cs_CZ: Vyúčtování

en: Checkout Form Fields
cs_CZ: Pole pokladního formuláře

en: Checkout Form Width
cs_CZ: Šířka formuláře pokladny

en: Checkout Layout
cs_CZ: Rozvržení pokladny

en: Checkout Notes
cs_CZ: Poznámky k pokladně

en: Checkout Options
cs_CZ: Možnosti pokladny

en: Checkout Order Review
cs_CZ: Kontrola objednávky v pokladně

en: Checkout Page
cs_CZ: Stránka pokladny

en: Checkout Shipping
cs_CZ: Pokladna doprava

en: Checkout details
cs_CZ: Podrobnosti o pokladně

en: Choose...
cs_CZ: Vybrat...

en: Circle
cs_CZ: Kruh

en: Circle Outline
cs_CZ: Kruhový obrys

en: Clear
cs_CZ: Čirá

en: Clear color
cs_CZ: Čirá barva

en: Click
cs_CZ: Kliknout

en: Click Action
cs_CZ: Akce při kliknutí

en: Click here to assign a widget for this area.
cs_CZ: Kliknutím sem přiřadíte widget pro tuto oblast.

en: Click to edit this element.
cs_CZ: Kliknutím upravíte tento prvek.

en: Click to pick a date
cs_CZ: Kliknutím vyberte datum

en: Close
cs_CZ: Zavřít

en: Close Off-Canvas Sidebar
cs_CZ: Zavřít hamburgrový postranní panel

en: Close modal panel
cs_CZ: Zavřít modální panel

en: Color
cs_CZ: Barva

en: Color Type
cs_CZ: Typ barvy

en: Color value
cs_CZ: Hodnota barvy

en: Colors
cs_CZ: Barvy

en: Colors & Background
cs_CZ: Barvy & pozadí

en: Colors and Background
cs_CZ: Barvy a pozadí

en: Colors and background
cs_CZ: Barvy a pozadí

en: Column Divider
cs_CZ: Oddělovač sloupců

en: Column Width
cs_CZ: Šířka sloupce

en: Columns
cs_CZ: Sloupce

en: Comment
cs_CZ: Komentář

en: Comments
cs_CZ: Komentáře

en: Complete
cs_CZ: Úplné

en: Configure Menu from Here.
cs_CZ: Nastavit nabídku odtud.

en: Contain
cs_CZ: Obsahovat

en: Container Animation
cs_CZ: Animace kontejneru

en: Container Border
cs_CZ: Ohraničení kontejneru

en: Container Spacing
cs_CZ: Rozteč kontejnerů

en: Content
cs_CZ: Obsah

en: Content Alignment
cs_CZ: Zarovnání obsahu

en: Content Background
cs_CZ: Pozadí obsahu

en: Content Bottom
cs_CZ: Spodek obsahu

en: Content Color
cs_CZ: Barva obsahu

en: Content Font
cs_CZ: Písmo obsahu

en: Content Link
cs_CZ: Odkaz na obsah

en: Content Loop
cs_CZ: Smyčka obsahu

en: Content Padding
cs_CZ: Odsazení obsahu

en: Content Source
cs_CZ: Zdroj obsahu

en: Content Text
cs_CZ: Text obsahu

en: Content Title
cs_CZ: Název obsahu

en: Content Top
cs_CZ: Vršek obsahu

en: Content Width
cs_CZ: Šířka obsahu

en: Continue
cs_CZ: Pokračovat

en: Copy to Clipboard
cs_CZ: Zkopírovat do schránky

en: Corner Radius
cs_CZ: Poloměr rohu

en: Count Color
cs_CZ: Barva počítadla

en: Coupon Apply Text
cs_CZ: Text Použít kupón

en: Coupon Input Text
cs_CZ: Vstupní text kupónu

en: Coupon Inputs
cs_CZ: Vstupy pro kupóny

en: Coupon Text
cs_CZ: Text kupónu

en: Coupon code
cs_CZ: Kód kupónu

en: Course / Lesson
cs_CZ: Kurz / lekce

en: Course Columns
cs_CZ: Sloupce kurzu

en: Cover
cs_CZ: Překrytí

en: Create account password
cs_CZ: Vytvořte heslo k účtu

en: Create an account?
cs_CZ: Vytvořit účet?

en: Cross Sells
cs_CZ: Křížové prodeje

en: Custom
cs_CZ: Vlastní

en: Custom %s deleted.
cs_CZ: Vlastní %s bylo smazáno.

en: Custom %s updated.
cs_CZ: Vlastní %s bylo aktualizováno.

en: Custom Class
cs_CZ: Vlastní třída

en: Custom Hook
cs_CZ: Vlastní háček

en: Custom Hook Name
cs_CZ: Vlastní název háčku

en: Custom Layout Settings
cs_CZ: Vlastní nastavení rozvržení

en: Custom Menu Item
cs_CZ: Vlastní položka nabídky

en: Custom Menu Text / HTML
cs_CZ: Vlastní text nabídky / HTML

en: Custom Size
cs_CZ: Vlastní velikost

en: Custom Size can be given any positive number with or without units as "5" or "5px". Default unit is "%"
cs_CZ: Vlastní velikost může být přiřazena libovolnému kladnému číslu s jednotkami nebo bez nich, jako je „5“ nebo „5px“. Výchozí jednotka je "%"

en: Custom String
cs_CZ: Vlastní řetězec

en: Custom Template
cs_CZ: Vlastní šablona

en: Custom Text
cs_CZ: Vlastní text

en: Custom Width
cs_CZ: Šířka sloupce

en: Customer information
cs_CZ: Informace o zákazníkovi

en: Customer information Text
cs_CZ: Text informace o zákazníkovi

en: Customize
cs_CZ: Upravit

en: Customize Site Header
cs_CZ: Přizpůsobte záhlaví webu

en: Customizer Setting
cs_CZ: Nastavení editoru

en: Dashboard
cs_CZ: Nástěnka

en: Dashed
cs_CZ: Přerušovaná

en: Date
cs_CZ: Datum

en: Date Archive
cs_CZ: Archiv dat

en: Date Box Style
cs_CZ: Styl datové schránky

en: Default
cs_CZ: Výchozí

en: Delete
cs_CZ: Smazat

en: Desktop
cs_CZ: Počítač

en: Desktop + Mobile
cs_CZ: Počítač + mobil

en: Different Logo for Page Header?
cs_CZ: Jiné logo pro záhlaví stránky?

en: Different Logo for Sticky Header?
cs_CZ: Jiné logo pro přilepené záhlaví?

en: Different Logo for retina devices?
cs_CZ: Jiné logo pro retina zařízení?

en: Disable
cs_CZ: Vypnout

en: Disable Above Header
cs_CZ: Vypnout horní záhlaví

en: Disable Add To Cart Button
cs_CZ: Zakázat tlačítko Přidat do košíku

en: Disable Below Header
cs_CZ: Vypnout spodní záhlaví

en: Disable Footer Bar
cs_CZ: Zakázat lištu zápatí

en: Disable Footer Widgets
cs_CZ: Zakázat widgety zápatí

en: Disable Link
cs_CZ: Zakázat odkaz

en: Disable Primary Header
cs_CZ: Zakázat hlavní záhlaví

en: Disabled
cs_CZ: Zakázáno

en: Display Above Header
cs_CZ: Zobrazit horní záhlaví

en: Display Active Filters
cs_CZ: Zobrazit aktivní filtry

en: Display Apply Coupon Field
cs_CZ: Zobrazit pole Použít kupón

en: Display Below Header
cs_CZ: Zobrazit spodní záhlaví

en: Display Breadcrumb
cs_CZ: Zobrazit drobečkovou navigaci

en: Display Cart Title
cs_CZ: Zobrazit název košíku

en: Display Cart Totals
cs_CZ: Zobrazit součet košíku

en: Display On
cs_CZ: Zobrazit na

en: Display On:
cs_CZ: Zobrazit na:

en: Display Order Note
cs_CZ: Zobrazit poznámku k objednávce

en: Display Page Title
cs_CZ: Zobrazit název stránky

en: Display Product Images
cs_CZ: Zobrazit obrázky produktů

en: Display Related Products
cs_CZ: Zobrazit související produkty

en: Display Rules
cs_CZ: Zobrazit pravidla

en: Display Student's Gravatar in Primary Header
cs_CZ: Zobrazit Gravatar studenta v hlavním záhlaví

en: Display Tabs Vertically
cs_CZ: Zobrazit karty svisle

en: Display Up Sells
cs_CZ: Zobrazit prodeje

en: Display custom value for sale badge notification. You can use [value] shortcode to display sale percentage.
cs_CZ: Zobrazit vlastní hodnotu pro oznámení o znaku prodeje. Pro zobrazení procenta prodeje můžete použít krátký kód [value].

en: Display for Users:
cs_CZ: Zobrazit pro uživatele:

en: Display on Devices:
cs_CZ: Zobrazit na zařízeních:

en: Display on Mobile Devices
cs_CZ: Zobrazit na mobilních zařízeních

en: Display steps navigation at top of the cart, checkout & thank you page.
cs_CZ: Zobrazit krokovou navigaci v horní části košíku, pokladny a stránky s poděkováním.

en: Distraction Free Checkout
cs_CZ: Pokladna bez rozptylování

en: Distraction Free Learning
cs_CZ: Učení bez rozptýlení

en: Distributed
cs_CZ: Distribuované

en: Divider
cs_CZ: Oddělovač

en: Divider %s
cs_CZ: Oddělovač %s

en: Divider Color
cs_CZ: Barva oddělovače

en: Do Not Display On
cs_CZ: Nezobrazovat na

en: Do Not Display On:
cs_CZ: Nezobrazovat na:

en: Dotted
cs_CZ: Tečkovaná

en: Double
cs_CZ: Dvojitá

en: Download Expire Alt Text
cs_CZ: Text Stahování vypršelo

en: Download Expire Text
cs_CZ: Text Stahování vypršeno

en: Download Remaining Text
cs_CZ: Text Stáhnout zbývající

en: Download Text
cs_CZ: Text Stáhnout

en: Downloads
cs_CZ: Stahování

en: Downloads Remaining:
cs_CZ: Zbývající stažení:

en: Dropdown
cs_CZ: Rozbalovací nabídka

en: EDD Cart
cs_CZ: EDD košík

en: Easy List View
cs_CZ: Jednoduché zobrazení seznamu

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Edit %1$s with %2$s
cs_CZ: Upravit %1$s pomocí %2$s

en: Edit Layout
cs_CZ: Upravit rozvržení

en: Edit Page Header
cs_CZ: Upravit záhlaví stránky

en: Edit Shortcode Layouts
cs_CZ: Upravit rozložení krátkých kódů

en: Edit this layout
cs_CZ: Upravit toto rozvržení

en: Email Address
cs_CZ: E-mailová adresa

en: Enable
cs_CZ: Zapnout

en: Enable Button Padlock
cs_CZ: Povolit zámek tlačítek

en: Enable Button Price
cs_CZ: Povolit tlačítko ceny

en: Enable Checkout Note
cs_CZ: Povolit poznámku u pokladny

en: Enable Code Editor
cs_CZ: Povolit editor kódu

en: Enable Course Description
cs_CZ: Povolit popis kurzu

en: Enable Course Meta
cs_CZ: Aktivovat metainformace kurzu

en: Enable Custom Border Radius
cs_CZ: Povolit vlastní poloměr okraje

en: Enable Date Box
cs_CZ: Povolit datovou schránku

en: Enable Description
cs_CZ: Povolit popis

en: Enable Distraction Free Learning
cs_CZ: Povolte učení bez rozptylování

en: Enable Featured Image
cs_CZ: Povolit náhledový obrázek

en: Enable Filter Accordion
cs_CZ: Povolit filtr harmonika

en: Enable Grid View
cs_CZ: Zapnout zobrazení mřížky

en: Enable Header Profile Link
cs_CZ: Povolit odkaz na profil záhlaví

en: Enable Heading
cs_CZ: Zapnout záhlaví

en: Enable Image Zoom Effect
cs_CZ: Povolit efekt přiblížení obrázku

en: Enable Instructor Detail
cs_CZ: Povolit podrobnosti o instruktorovi

en: Enable Label
cs_CZ: Povolit štítek

en: Enable Modern Cart Layout
cs_CZ: Povolit moderní rozvržení košíku

en: Enable Modern Layout
cs_CZ: Povolit moderní rozvržení

en: Enable Modern Order Received
cs_CZ: Povolit moderní objednávka přijata

en: Enable Navigation Preview
cs_CZ: Zapnout náhled navigace

en: Enable On
cs_CZ: Zapnout na

en: Enable Product Description
cs_CZ: Povolit popis produktu

en: Enable Progress Bar
cs_CZ: Povolit ukazatel průběhu

en: Enable Scrollbar Max Height
cs_CZ: Povolit maximální výšku posuvníku

en: Enable Shrink Effect
cs_CZ: Povolit efekt zmenšení

en: Enable Step Number
cs_CZ: Povolit číslo kroku

en: Enable Steps Navigation
cs_CZ: Povolit krokovou navigaci

en: Enable Sticky Order Review
cs_CZ: Povolit kontrolu přilepené objednávky

en: Enable Sticky Sidebar
cs_CZ: Povolit přilepený postranní panel

en: Enable Syllabus
cs_CZ: Zapnout Syllabus

en: Enable User Gravatar
cs_CZ: Povolit uživatelský gravatar

en: Enable WordPress Editor
cs_CZ: Povolit editor WordPress

en: Enable/Disable
cs_CZ: Povolit/zakázat

en: Enabled
cs_CZ: Povoleno

en: End Date/Time
cs_CZ: Datum/čas ukončení

en: End Date:
cs_CZ: Datum ukončení:

en: English
cs_CZ: Anglicky

en: Entered user detail is not a valid.
cs_CZ: Zadaný údaj o uživateli není platný.

en: Entire Website
cs_CZ: Celý web

en: Entry Bottom
cs_CZ: Spodek vstupu

en: Entry Top
cs_CZ: Vršek vstupu

en: Error 404: Page not found
cs_CZ: Error 404: Stránka nebyla nalezena

en: Error Saving
cs_CZ: Chyba při ukládání

en: Event to Trigger Infinite Loading
cs_CZ: Událost ke spuštění nekonečného načítání

en: Every %d Minutes
cs_CZ: Každé %d minuty

en: Excerpt Count
cs_CZ: Počet úryvků

en: Exclude On
cs_CZ: Vyloučit na

en: Exist.
cs_CZ: Existuje.

en: Expires:
cs_CZ: Vyprší:

en: Extra Large
cs_CZ: Velmi velké

en: Extra Small
cs_CZ: Velmi malé

en: Fade
cs_CZ: Zmatnit

en: Featured Images Size
cs_CZ: Velikost náhledového obrázku

en: Fill
cs_CZ: Výplň

en: Filter Panel Layout
cs_CZ: Rozložení panelu filtru

en: Filter columns
cs_CZ: Sloupce filtru

en: First Image Large
cs_CZ: První obrázek velký

en: Flag & Text Spacing
cs_CZ: Mezera mezi vlajkou a textem

en: Flag Size
cs_CZ: Velikost vlajky

en: Fluid
cs_CZ: Fluidní

en: Flyout
cs_CZ: Plovoucí

en: Flyout Menu Alignment
cs_CZ: Zarovnání plovoucí nabídky

en: Font
cs_CZ: Písmo

en: Font Extras
cs_CZ: Extra písma

en: Font Family
cs_CZ: Rodina písem

en: Font Size
cs_CZ: Velikost písma

en: Font Weight
cs_CZ: Tloušťka písma

en: Footer
cs_CZ: Zápatí

en: Footer Above Container Before
cs_CZ: Zápatí nad kontejnerem před

en: Footer Content Bottom
cs_CZ: Spodek obsahu zápatí

en: Footer Content Top
cs_CZ: Vršek obsahu zápatí

en: Footer Inside Container Bottom
cs_CZ: Spodek vnitřního kontejneru zápatí

en: Footer Inside Container Top
cs_CZ: Vršek vnitřního kontejneru zápatí

en: Footer Space
cs_CZ: Prostor zápatí

en: Footer Widget Area 1
cs_CZ: Oblast widgetu zápatí 1

en: Footer Widget Area 2
cs_CZ: Oblast widgetu zápatí 2

en: Footer Widget Area 3
cs_CZ: Oblast widgetu zápatí 3

en: Footer Widget Area 4
cs_CZ: Oblast widgetu zápatí 4

en: Footer Widget Area 5
cs_CZ: Oblast widgetu zápatí 5

en: Footer Widgets
cs_CZ: Widgety zápatí

en: For Special Offer Click Here
cs_CZ: Pro speciální nabídku klikněte zde

en: Force Disable Transparency on Archives?
cs_CZ: Vynutit deaktivaci transparentnosti v archivech?

en: Framed
cs_CZ: Zarámovaný

en: Free shipping on orders over $50!
cs_CZ: Doprava zdarma u objednávek nad 50 $!

en: Front Page
cs_CZ: Aktivní stránka

en: Full Screen
cs_CZ: Celá obrazovka

en: Full Screen Search
cs_CZ: Celoobrazovkové vyhledávání

en: Full Width
cs_CZ: Plná šířka

en: Full Width Stretched
cs_CZ: Plná šířka natažená

en: Full screen
cs_CZ: Celá obrazovka

en: Full-Screen
cs_CZ: Celá obrazovka

en: Gallery Layout
cs_CZ: Rozložení galerie

en: General
cs_CZ: Všeobecné

en: General Colors
cs_CZ: Obecné barvy

en: General Fonts
cs_CZ: Obecná písma

en: Get the license »
cs_CZ: Získat licenci »

en: Grid View
cs_CZ: Zobrazení mřížky

en: Have a coupon?
cs_CZ: Máte kupon?

en: Head
cs_CZ: Hlavička

en: Head Bottom
cs_CZ: Spodek hlavy

en: Head Top
cs_CZ: Vršek hlavy

en: Header
cs_CZ: Záhlaví

en: Header Button
cs_CZ: Tlačítko záhlaví

en: Header Cart Icon
cs_CZ: Ikona košíku v záhlaví

en: Header Cover
cs_CZ: Překrytí záhlaví

en: Header Cover Search
cs_CZ: Vyhledávání v záhlaví

en: Header Font
cs_CZ: Písmo nadpisu

en: Header Primary Container Before
cs_CZ: Záhlaví hlavního kontejneru před

en: Header Space
cs_CZ: Prostor záhlaví

en: Heading
cs_CZ: Nadpis

en: Heading 1
cs_CZ: Nadpis 1

en: Heading 2
cs_CZ: Nadpis 2

en: Heading 3
cs_CZ: Nadpis 3

en: Heading 4
cs_CZ: Nadpis 4

en: Heading 5
cs_CZ: Nadpis 5

en: Heading 6
cs_CZ: Nadpis 6

en: Heading Block Number
cs_CZ: Počet bloků nadpisu

en: Heading Block(s)
cs_CZ: Blok(y) nadpisu

en: Heading Color
cs_CZ: Barva záhlaví

en: Heading Font
cs_CZ: Písmo nadpisu

en: Heading Position
cs_CZ: Pozice nadpisu

en: Heading color
cs_CZ: Barva nadpisu

en: Heading text
cs_CZ: Text nadpisu

en: Height
cs_CZ: Výška

en: Hello %1$s
cs_CZ: Ahoj %1$s

en: Hide Menu Label
cs_CZ: Skrýt štítek nabídky

en: Hide Order Summary
cs_CZ: Skrýt shrnutí objednávky

en: Hide Summary Text
cs_CZ: Skrýt text součtu

en: Hide When Scrolling Down
cs_CZ: Skrýt při rolování dolů

en: Highlight Color
cs_CZ: Barva zvýraznění

en: Highlight First Post
cs_CZ: Zvýraznit první příspěvek

en: Highlight Label Color
cs_CZ: Barva zvýraznění štítku

en: Highlight Labels
cs_CZ: Štítky zvýraznění

en: Highlight Text Color
cs_CZ: Barva zvýraznění textu

en: Home
cs_CZ: Domů

en: Hooks
cs_CZ: Háčky

en: Horizontal
cs_CZ: Horizontální

en: Horizontal Padding
cs_CZ: Horizontální odsazení

en: Horizontal Slider
cs_CZ: Horizontální posuvník

en: Hover
cs_CZ: Při najetí kurzoru

en: Hover Color
cs_CZ: Barva při najetí kurzoru

en: Icon
cs_CZ: Ikona

en: Icon Background Space
cs_CZ: Prostor pozadí ikony

en: Icon Color
cs_CZ: Barva ikony

en: Icon Hover Color
cs_CZ: Barva ikony při najetí kurzoru

en: Icon Position
cs_CZ: Umístění ikony

en: Icon Radius
cs_CZ: Poloměr ikony

en: Icon Size
cs_CZ: Velikost ikony

en: Icon Spacing
cs_CZ: Mezery mezi ikonami

en: If contents of the popup is larger then the button will stick at the end of the popup.
cs_CZ: Pokud je obsah vyskakovacího okna větší, bude tlačítko přilepeno na konec vyskakovacího okna.

en: If the Divider don't seem to be visible please check if elements are added in the current %1$s row.
cs_CZ: Pokud se zdá, že oddělovač není viditelný, zkontrolujte, zda jsou prvky přidány do aktuálního řádku %1$s.

en: Image
cs_CZ: Obrázek

en: Image Width
cs_CZ: Šířka obrázku

en: Incomplete
cs_CZ: Neúplné

en: Infinite Scroll
cs_CZ: Nekonečné skrolování

en: Infinite Scroll cannot be previewed in the Customizer.
cs_CZ: Nekonečné skrolování nelze zobrazit v editoru.

en: Inherit
cs_CZ: Zdědit

en: Inline
cs_CZ: V řádku

en: Input Border Color
cs_CZ: Barva ohraničení pole

en: Input Field Style
cs_CZ: Styl vstupního pole

en: Input Text Color
cs_CZ: Barva textu pole

en: Inset
cs_CZ: Vložka

en: Inside
cs_CZ: Uvnitř

en: Inside Post/Page Content
cs_CZ: Uvnitř obsahu příspěvku/stránky

en: Insufficient permissions
cs_CZ: Nedostatečná oprávnění

en: It will shrink the sticky header height, logo, and menu size. Sticky header will display in a compact size.
cs_CZ: Zmenší výšku přilepeného záhlaví, logo a velikost nabídky. Přilepené záhlaví se zobrazí v kompaktní velikosti.

en: Item Spacing
cs_CZ: Rozestup položek

en: Knowledge Base
cs_CZ: Znalostní báze

en: Label / Input Text Size
cs_CZ: Velikost textu štítku / pole

en: Label Color
cs_CZ: Barva štítku

en: Label Font
cs_CZ: Písmo štítku

en: Label Position
cs_CZ: Poloha štítku

en: Language Switcher
cs_CZ: Přepínač jazyků

en: Large
cs_CZ: Velké

en: Layout
cs_CZ: Rozvržení

en: Layout 1
cs_CZ: Rozvržení 1

en: Layout 2
cs_CZ: Rozvržení 2

en: Layout 3
cs_CZ: Rozvržení 3

en: Layout 4
cs_CZ: Rozvržení 4

en: Layout 5
cs_CZ: Rozvržení 5

en: Layout 6
cs_CZ: Rozvržení 6

en: Layout 7
cs_CZ: Rozvržení 7

en: Layout will be inserted after the selected number of blocks. Example - If you set it 3, the layout will be added after the first 3 blocks.
cs_CZ: Rozvržení se vloží za zvolený počet bloků. Příklad - Pokud nastavíte 3, rozložení bude přidáno po prvních 3 blocích.

en: Layout will be inserted at a selected location on page/post in the block editor.
cs_CZ: Rozvržení se vloží na vybrané místo na stránku/příspěvek v blokovém editoru.

en: Layout will be inserted before the selected number of Heading blocks. Example - If you set it 3, the layout will be added just before 3rd Heading block on page.
cs_CZ: Rozvržení se vloží před zvolený počet bloků nadpisu. Příklad - Pokud nastavíte 3, rozvržení bude přidáno těsně před 3. blok nadpisu na stránce.

en: Learn More.
cs_CZ: Další informace.

en: Left
cs_CZ: Vlevo

en: Left & Right Padding
cs_CZ: Levé & pravé odsazení

en: Left Bottom
cs_CZ: Vlevo dole →

en: Left Center
cs_CZ: Vlevo uprostřed

en: Left Content
cs_CZ: Obsah vlevo

en: Left Top
cs_CZ: Vlevo nahoře

en: License activated
cs_CZ: Licence aktivována

en: License not activated
cs_CZ: Licence není aktivována

en: LifterLMS profile link
cs_CZ: Odkaz na profil LifterLMS

en: Line Height
cs_CZ: Výška řádku

en: Link
cs_CZ: Odkaz

en: Link / Text
cs_CZ: Odkaz / Text

en: Link / Text Color
cs_CZ: Barva odkazu / textu

en: Link / text
cs_CZ: Odkaz / text

en: Link Active Color
cs_CZ: Barva aktivního odkazu

en: Link Color
cs_CZ: Barva odkazu

en: Link Colors
cs_CZ: Barvy odkazu

en: Link Hover Color
cs_CZ: Barva odkazu při najetí kurzoru

en: Link Type
cs_CZ: Typ odkazu

en: Link/Text
cs_CZ: Odkaz/Text

en: List Columns
cs_CZ: Sloupce seznamu

en: List View
cs_CZ: Zobrazení seznamu

en: Load More
cs_CZ: Načíst další

en: Load More Text
cs_CZ: Načíst další text

en: Loading more results…
cs_CZ: Načítání dalších výsledků…

en: Location on post/page
cs_CZ: Umístění v příspěvku/stránce

en: Logged In
cs_CZ: Přihlásit se

en: Logged Out
cs_CZ: Odhlásit se

en: Login
cs_CZ: Přihlásit se

en: Login Description Text
cs_CZ: Text popisu přihlášení

en: Login Popup
cs_CZ: Přihlašovací okno

en: Login Popup Font
cs_CZ: Písmo přihlašovacího okna

en: Login Text
cs_CZ: Přihlašovací text

en: Login and Register
cs_CZ: Přihlášení a registrace

en: Login is optional, you can continue with your order below.
cs_CZ: Přihlášení je dobrovolné, můžete pokračovat v objednávce níže.

en: Logo Color
cs_CZ: Barva loga

en: Logo Width
cs_CZ: Šířka loga

en: Looking for a theme? You can search or browse the WordPress.org theme directory, install and preview themes, then activate them right here.
cs_CZ: Hledáte šablonu? Můžete vyhledávat nebo procházet adresář šablon WordPress.org, instalovat a prohlížet šablony a poté je aktivovat přímo zde.

en: Lost your password?
cs_CZ: Přišli jste o heslo?

en: Lowercase
cs_CZ: Malá písmena

en: Main Header Bar Bottom
cs_CZ: Spodek hlavní lišty záhlaví

en: Main Header Bar Top
cs_CZ: Horní lišta hlavního záhlaví

en: Main Menu
cs_CZ: Hlavní menu

en: Make sure to set display rule to post/page where you will be adding the Shortcode.
cs_CZ: Ujistěte se, že jste nastavili pravidlo zobrazení na příspěvek/stránku, kam budete přidávat krátký kód.

en: Margin
cs_CZ: Okraj

en: Masonry Layout
cs_CZ: Rozvržení zdivo

en: Masthead Bottom
cs_CZ: Spodek hlavního záhlaví

en: Masthead Content
cs_CZ: Obsah hlavního záhlaví

en: Masthead Top
cs_CZ: Vršek hlavního záhlaví

en: Max Width
cs_CZ: Maximální šířka

en: Medium
cs_CZ: Střední

en: Mega Menu
cs_CZ: Megamenu

en: Mega Menu Column Heading
cs_CZ: Záhlaví sloupce megamenu

en: Mega Menu Heading
cs_CZ: Záhlaví megamenu

en: Mega Menu Heading Font
cs_CZ: Písmo nadpisu megamenu

en: Mega Menu Width
cs_CZ: Šířka megamenu

en: Megamenu Heading
cs_CZ: Nadpis megamenu

en: Megamenu Heading Space
cs_CZ: Mezera záhlaví megamenu

en: Membership Columns
cs_CZ: Členské sloupce

en: Menu
cs_CZ: Nabídka

en: Menu Color
cs_CZ: Barva nabídky

en: Menu Colors
cs_CZ: Barvy nabídky

en: Menu Container Width
cs_CZ: Šířka kontejneru nabídky

en: Menu Font
cs_CZ: Písmo nabídky

en: Menu Highlight Label
cs_CZ: Štítek zvýraznění nabídky

en: Menu Items Border
cs_CZ: Ohraničení prvků nabídky

en: Menu Items Border Color
cs_CZ: Barva ohraničení položek nabídky

en: Menu Label
cs_CZ: Štítek nabídky

en: Menu Space
cs_CZ: Prostor nabídky

en: Menu Spacing
cs_CZ: Mezery v nabídce

en: Menu Style
cs_CZ: Styl nabídky

en: Menu Toggle
cs_CZ: Přepínání nabídky

en: Merge
cs_CZ: Sloučit

en: Merge Menu on Mobile Devices
cs_CZ: Sloučení nabídky na mobilních zařízeních

en: Merge Page Header with Site Header
cs_CZ: Sloučit záhlaví stránky se záhlavím webu

en: Merge Page Header with Site Header is generally not recommended on achieve pages such as search, 404, etc. If you would like to enable it, use this setting.
cs_CZ: Sloučit hlavičku stránky s hlavičkou webu se obecně nedoporučuje na stránkách, jako je vyhledávání, 404 atd. Pokud ji chcete povolit, použijte toto nastavení.

en: Merged
cs_CZ: Sloučené

en: Meta Color
cs_CZ: Barva mety

en: Meta Font
cs_CZ: Písmo mety

en: Meta Link Color
cs_CZ: Barva odkazu mety

en: Minimal
cs_CZ: Minimální

en: Mobile
cs_CZ: Mobil

en: Mobile Header
cs_CZ: Mobilní záhlaví

en: Modern
cs_CZ: Moderní

en: Modern Checkout Layout
cs_CZ: Rozvržení moderní pokladny

en: My Account
cs_CZ: Můj účet

en: My Account Text
cs_CZ: Text Můj účet

en: Navigation Color
cs_CZ: Barva navigace

en: Never
cs_CZ: Nikdy

en: New Page Header Name
cs_CZ: Název nového záhlaví stránky

en: Next
cs_CZ: Další

en: No Conditions
cs_CZ: Bez podmínek

en: No Hassle Refunds
cs_CZ: Bezproblémové vrácení peněz

en: No Page Header
cs_CZ: Žádné záhlaví stránky

en: No Page Headers Found
cs_CZ: Nebyla nalezena žádná záhlaví stránek

en: No Repeat
cs_CZ: Neopakovat

en: No Thanks
cs_CZ: Ne, děkuji

en: No Toggle (Deprecated)
cs_CZ: Bez přepínání (zastaralé)

en: No Toggle option has been deprecated.
cs_CZ: Možnost nepřepínat byla zastaralá.

en: No Toggle style will no longer supported. We recommend you to choose different menu style.
cs_CZ: Styl bez přepínání již nebude podporován. Doporučujeme zvolit jiný styl nabídky.

en: No Versions Found!
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné verze!

en: No more posts to show.
cs_CZ: Žádné další příspěvky k zobrazení.

en: No more products to show.
cs_CZ: Žádné další produkty k zobrazení.

en: No order has been made yet.
cs_CZ: Zatím nebyla provedena žádná objednávka.

en: No post data found!
cs_CZ: Nebyla nalezena žádná data příspěvku!

en: No results found
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné výsledky

en: No-Risk Money Back Guarantee!
cs_CZ: Záruka vrácení peněz bez rizika!

en: No. of Products
cs_CZ: Počet produktů

en: Nonce validation failed
cs_CZ: Žádné ověření se nezdařilo

en: None
cs_CZ: Žádný

en: Normal
cs_CZ: Normální

en: Not a member?
cs_CZ: Nejste členem?

en: Not exist
cs_CZ: Neexistuje

en: Not visible
cs_CZ: Neviditelné

en: Note Text
cs_CZ: Text poznámky

en: Note: You can find all the Sticky Header related design options in the individual Elements for Logo, Primary Menu, Button etc.
cs_CZ: Poznámka: Všechny možnosti designu přilepeného záhlaví najdete v jednotlivých prvcích pro logo, hlavní menu, tlačítko atd.

en: Number
cs_CZ: Číslo

en: Of your order
cs_CZ: Z vaší objednávky

en: Off-Canvas Menu
cs_CZ: Hamburgerová nabídka

en: Offer Button Sub Title
cs_CZ: Podnázev tlačítka nabídky

en: Offer Button Title
cs_CZ: Název tlačítka nabídky

en: Official
cs_CZ: Oficiální

en: On Image
cs_CZ: Na obrázek

en: On Image Click
cs_CZ: Kliknutím na obrázek

en: One Column Layout
cs_CZ: Jednosloupcové rozvržení

en: Order Complete
cs_CZ: Objednávka je dokončena

en: Order Summary
cs_CZ: Přehled objednávky

en: Orders
cs_CZ: Objednávky

en: Outline
cs_CZ: Obrys

en: Outside
cs_CZ: Vně

en: Outside Item
cs_CZ: Vnější položka

en: Outside menu item
cs_CZ: Mimo položku nabídky

en: Overlay Background Color
cs_CZ: Barva pozadí překrytí

en: Overlay Text Color
cs_CZ: Barva překryvného textu

en: Override this image with the featured image on individual posts & pages.
cs_CZ: Přepište tento obrázek náhledovým obrázkem u jednotlivých příspěvků a stránek.

en: Padded
cs_CZ: Odsazené

en: Padding
cs_CZ: Odsazení

en: Page Content
cs_CZ: Obsah stránky

en: Page Header
cs_CZ: Záhlaví stránky

en: Page Header
cs_CZ: Záhlaví stránky

en: Page Header: Center Aligned
cs_CZ: Záhlaví stránky: zarovnáno na střed

en: Page Header: Inline
cs_CZ: Záhlaví stránky: v řádku

en: Page Headers
cs_CZ: Záhlaví stránek

en: Page Headers Settings
cs_CZ: Nastavení záhlaví stránek

en: Pagination
cs_CZ: Stránkování

en: Pagination Font
cs_CZ: Písmo stránkování

en: Parallax
cs_CZ: Paralaxa

en: Password
cs_CZ: Heslo

en: Payment
cs_CZ: Platba

en: Payment Option
cs_CZ: Možnost platby

en: Payment Text
cs_CZ: Text platby

en: Payments
cs_CZ: Platby

en: Persistent Checkout Form Data
cs_CZ: Stálé informace o pokladně

en: Place Order
cs_CZ: Objednejte si

en: Placeholder
cs_CZ: Zástupný text

en: Placeholder Text
cs_CZ: Zástupný text

en: Placement
cs_CZ: Umístění

en: Placement to add your content after WooCommerce account navigation.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu po navigaci v účtu WooCommerce.

en: Placement to add your content after WooCommerce add to cart button.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu po tlačítku Přidat do košíku WooCommerce.

en: Placement to add your content after WooCommerce add to cart form.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu po přidání WooCommerce do formuláře košíku.

en: Placement to add your content after WooCommerce add to cart quantity.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu po přidání množství do košíku WooCommerce.

en: Placement to add your content after WooCommerce calculate totals.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu po výpočtu součtů WooCommerce.

en: Placement to add your content after WooCommerce cart contents.
cs_CZ: Umístění pro přidání vašeho obsahu za obsah košíku WooCommerce.

en: Placement to add your content after WooCommerce cart table.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu za tabulku košíku WooCommerce.

en: Placement to add your content after WooCommerce cart totals.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu po celkovém součtu WooCommerce košíku.

en: Placement to add your content after WooCommerce cart.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu za košík WooCommerce.

en: Placement to add your content after WooCommerce checkout billing form.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu po platebním formuláři WooCommerce.

en: Placement to add your content after WooCommerce checkout form.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu po formuláři platby WooCommerce.

en: Placement to add your content after WooCommerce checkout order review.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu po kontrole objednávky WooCommerce.

en: Placement to add your content after WooCommerce customer details.
cs_CZ: Umístění pro přidání vašeho obsahu po podrobnostech zákazníka WooCommerce.

en: Placement to add your content after WooCommerce order notes.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu po poznámkách objednávky WooCommerce.

en: Placement to add your content after WooCommerce order payment.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu po zaplacení objednávky WooCommerce.

en: Placement to add your content after WooCommerce order submit.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu po odeslání objednávky WooCommerce.

en: Placement to add your content after WooCommerce order total.
cs_CZ: Umístění pro přidání vašeho obsahu po celkové objednávce WooCommerce.

en: Placement to add your content after WooCommerce review order cart contents.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu po kontrole obsahu košíku WooCommerce.

en: Placement to add your content after WooCommerce review order total.
cs_CZ: Umístění pro přidání vašeho obsahu po celkové kontrole objednávky WooCommerce.

en: Placement to add your content after WooCommerce shop cart.
cs_CZ: Umístění pro přidání vašeho obsahu za nákupní košík WooCommerce.

en: Placement to add your content after WooCommerce shop category.
cs_CZ: Umístění pro přidání vašeho obsahu za kategorii obchodu WooCommerce.

en: Placement to add your content after WooCommerce shop loop item.
cs_CZ: Umístění pro přidání vašeho obsahu za položku smyčky obchodu WooCommerce.

en: Placement to add your content after WooCommerce shop loop.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu po smyčce obchodu WooCommerce.

en: Placement to add your content after WooCommerce shop price.
cs_CZ: Umístění pro přidání vašeho obsahu po ceně obchodu WooCommerce.

en: Placement to add your content after WooCommerce shop rating.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu po hodnocení obchodu WooCommerce.

en: Placement to add your content after WooCommerce shop title.
cs_CZ: Umístění pro přidání vašeho obsahu za název obchodu WooCommerce.

en: Placement to add your content after WooCommerce single product summary.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu po souhrnu jednoho produktu WooCommerce.

en: Placement to add your content after WooCommerce single product.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu po jednom produktu WooCommerce.

en: Placement to add your content after WooCommerce template part.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu po části šablony WooCommerce.

en: Placement to add your content after the WooCommerce main content.
cs_CZ: Umístění pro přidání vašeho obsahu za hlavní obsah WooCommerce.

en: Placement to add your content before WooCommerce account navigation.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu před navigaci v účtu WooCommerce.

en: Placement to add your content before WooCommerce add to cart button.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu před tlačítko Přidat do košíku WooCommerce.

en: Placement to add your content before WooCommerce add to cart form.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu před přidáním do košíku WooCommerce.

en: Placement to add your content before WooCommerce add to cart quantity.
cs_CZ: Umístění pro přidání vašeho obsahu před přidáním množství do košíku. WooCommerce.

en: Placement to add your content before WooCommerce calculate totals.
cs_CZ: Umístění pro přidání vašeho obsahu před tím, než WooCommerce vypočítá součty.

en: Placement to add your content before WooCommerce cart contents.
cs_CZ: Umístění pro přidání vašeho obsahu před obsah košíku WooCommerce.

en: Placement to add your content before WooCommerce cart table.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu před tabulku košíku WooCommerce.

en: Placement to add your content before WooCommerce cart totals.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu před celkové součty košíku WooCommerce.

en: Placement to add your content before WooCommerce cart.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu před košík WooCommerce.

en: Placement to add your content before WooCommerce checkout billing form.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu před fakturační formulář WooCommerce.

en: Placement to add your content before WooCommerce checkout form.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu před platební formulář WooCommerce.

en: Placement to add your content before WooCommerce checkout order review.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu před kontrolou objednávky WooCommerce.

en: Placement to add your content before WooCommerce customer details.
cs_CZ: Umístění pro přidání vašeho obsahu před údaje o zákazníkovi WooCommerce.

en: Placement to add your content before WooCommerce order notes.
cs_CZ: Umístění pro přidání vašeho obsahu před poznámky k objednávce WooCommerce.

en: Placement to add your content before WooCommerce order payment.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu před zaplacením objednávky WooCommerce.

en: Placement to add your content before WooCommerce order submit.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu před odesláním objednávky WooCommerce.

en: Placement to add your content before WooCommerce order total.
cs_CZ: Umístění pro přidání vašeho obsahu před celkovou objednávkou WooCommerce.

en: Placement to add your content before WooCommerce review order cart contents.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu před kontrolou obsahu košíku WooCommerce.

en: Placement to add your content before WooCommerce review order total.
cs_CZ: Umístění pro přidání vašeho před celkovou kontrolou objednávky WooCommerce.

en: Placement to add your content before WooCommerce shop cart.
cs_CZ: Umístění pro přidání vašeho obsahu před nákupní košík WooCommerce.

en: Placement to add your content before WooCommerce shop category.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu před kategorií obchodu WooCommerce.

en: Placement to add your content before WooCommerce shop loop item.
cs_CZ: Umístění pro přidání vašeho obsahu před položku smyčky obchodu WooCommerce.

en: Placement to add your content before WooCommerce shop loop.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu před smyčkou obchodu WooCommerce.

en: Placement to add your content before WooCommerce shop price.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu před cenou obchodu WooCommerce.

en: Placement to add your content before WooCommerce shop rating.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu před hodnocení obchodu WooCommerce.

en: Placement to add your content before WooCommerce shop title.
cs_CZ: Umístění pro přidání vašeho obsahu před název obchodu WooCommerce.

en: Placement to add your content before WooCommerce single product summary.
cs_CZ: Umístění pro přidání vašeho obsahu před souhrn jednoho produktu WooCommerce.

en: Placement to add your content before WooCommerce single product.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu před jednotlivý produkt WooCommerce.

en: Placement to add your content before WooCommerce template part.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu před část šablony WooCommerce.

en: Placement to add your content before the WooCommerce main content.
cs_CZ: Umístění pro přidání vašeho obsahu před hlavní obsah WooCommerce.

en: Placement to add your content on WooCommerce account navigation.
cs_CZ: Umístění pro přidání vašeho obsahu do navigace účtu WooCommerce.

en: Placement to add your content on WooCommerce breadcrumb action.
cs_CZ: Umístění pro přidání vašeho obsahu do drobečkové akce WooCommerce.

en: Placement to add your content on WooCommerce checkout footer content bottom.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu do spodní části zápatí pokladny WooCommerce.

en: Placement to add your content on WooCommerce checkout footer content top.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu do horního zápatí obsahu WooCommerce pokladny.

en: Placement to add your content on WooCommerce checkout main header bar bottom.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu na spodní liště hlavního záhlaví pokladny WooCommerce.

en: Placement to add your content on WooCommerce checkout main header bar top.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu na horní lištu hlavního záhlaví pokladny WooCommerce.

en: Placement to add your content on WooCommerce checkout masthead bottom.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu do spodní části tiráže pokladny WooCommerce.

en: Placement to add your content on WooCommerce checkout masthead top.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu na horní část tiráže v pokladně WooCommerce.

en: Placement to add your content on WooCommerce product meta end action.
cs_CZ: Umístění pro přidání vašeho obsahu na konec mety akce produktu WooCommerce.

en: Placement to add your content on WooCommerce product meta start action.
cs_CZ: Umístění pro přidání vašeho obsahu do meta startovací akce produktu WooCommerce.

en: Placement to add your content on WooCommerce sidebar action.
cs_CZ: Umístění pro přidání vašeho obsahu na akci postranního panelu WooCommerce.

en: Placement to add your content on WooCommerce single product summary action.
cs_CZ: Umístění pro přidání vašeho obsahu do akce souhrnu jednoho produktu WooCommerce.

en: Placement to add your content on archive_description action.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu v akci archive_description.

en: Placement to add your content on cart actions.
cs_CZ: Umístění pro přidání vašeho obsahu do akcí košíku.

en: Placement to add your content on cart calculate fees.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu do vypočítávání poplatků košíku.

en: Placement to add your content on cart collaterals.
cs_CZ: Umístění pro přidání vašeho obsahu na kolaterály košíku.

en: Placement to add your content on cart contents.
cs_CZ: Umístění pro přidání vašeho obsahu do obsahu košíku.

en: Placement to add your content on cart coupon.
cs_CZ: Umístění pro přidání vašeho obsahu na kupón košíku.

en: Placement to add your content on cart reset.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu při resetování košíku.

en: Placement to add your content on cart update.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu při aktualizaci košíku.

en: Placement to add your content on check cart is empty.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu do prázdného košíku.

en: Placement to add your content on check cart items action.
cs_CZ: Umístění pro přidání vašeho obsahu do akce kontroly položek košíku.

en: Placement to add your content on checkout billing.
cs_CZ: Umístění pro přidání vašeho obsahu do fakturace.

en: Placement to add your content on checkout order review action.
cs_CZ: Umístění pro přidání vašeho obsahu do akce kontroly objednávky.

en: Placement to add your content on checkout shipping action.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu do akce odeslání k pokladně.

en: Placement to add your content on proceed to checkout action.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu při přechodu na akci pokladny.

en: Placement to add your content on share action.
cs_CZ: Umístění pro přidání vašeho obsahu do akce sdílení.

en: Placement to add your content on simple add to cart action.
cs_CZ: Umístění pro přidání obsahu při jednotlivé akci přidání do košíku.

en: Please delete
cs_CZ: Smažte prosím

en: Please enter
cs_CZ: Vložte prosím

en: Please save and see changes in frontend.<br />[Slide in cart requires Cart added inside Header Builder]
cs_CZ: Uložte a zobrazte změny na stránkách.<br />[Posunutí do košíku vyžaduje, aby byl košík přidán do nástroje Header Builder]

en: Please update %1$1s Theme to version %2$2s or higher. Ignore if already updated.
cs_CZ: Aktualizujte šablonu %1$1s na verzi %2$2s nebo vyšší. Ignorujte, pokud již byla aktualizována.

en: Popup Background Color
cs_CZ: Barva pozadí vyskakovacího okna

en: Popup Width ( % )
cs_CZ: Šířka vyskakovacího okna ( %)

en: Position
cs_CZ: Umístění

en: Post Pagination
cs_CZ: Stránkování příspěvků

en: Post Pagination Style
cs_CZ: Styl stránkování příspěvku

en: Post Spacing
cs_CZ: Mezery mezi příspěvky

en: Post Title Color
cs_CZ: Barva nadpisu příspěvku

en: Post Title Font
cs_CZ: Písmo názvu příspěvku

en: Previous
cs_CZ: Předcházející

en: Price
cs_CZ: Cena

en: Price Color
cs_CZ: Barva ceny

en: Price Font
cs_CZ: Písmo ceny

en: Primary Color
cs_CZ: Primární barva

en: Primary Content Bottom
cs_CZ: Spodek hlavního obsahu

en: Primary Content Top
cs_CZ: Vršek hlavního obsahu

en: Primary Header
cs_CZ: Hlavní záhlaví

en: Primary Header Colors
cs_CZ: Barvy hlavního záhlaví

en: Primary Menu
cs_CZ: Hlavní nabídka

en: Priority
cs_CZ: Priorita

en: Proceed To Checkout
cs_CZ: Pokračovat k pokladně

en: Proceed to payment
cs_CZ: Pokračovat k platbě

en: Product Background
cs_CZ: Pozadí produktu

en: Product Content
cs_CZ: Obsah produktu

en: Product Content Font
cs_CZ: Písmo obsahu produktu

en: Product Description
cs_CZ: Popis produktu

en: Product Font & Colors
cs_CZ: Písmo a barvy produktu

en: Product Image Hover Style
cs_CZ: Styl obrázku produktu při najetí kurzoru

en: Product Meta End
cs_CZ: Konec mety produktu

en: Product Meta Start
cs_CZ: Začátek mety produktu

en: Product Navigation
cs_CZ: Navigace produktu

en: Product Navigation Colors
cs_CZ: Barvy navigace v produktu

en: Product Price
cs_CZ: Cena produktu

en: Product Price Font
cs_CZ: Písmo ceny produktu

en: Product Rating Color
cs_CZ: Barva hodnocení produktu

en: Product Structure
cs_CZ: Struktura produktu

en: Product Styling
cs_CZ: Styling produktu

en: Product Title
cs_CZ: Název produktu

en: Product Title Font
cs_CZ: Písmo názvu produktu

en: Product Variation
cs_CZ: Varianta produktu

en: Profile Action
cs_CZ: Akce profilu

en: Profile Picture Links to:
cs_CZ: Profilový obrázek odkazuje na:

en: Progress Color
cs_CZ: Barva průběhu

en: Publish Date
cs_CZ: Datum publikování

en: Published date:
cs_CZ: Datum zveřejnění:

en: Quantity Colors
cs_CZ: Barvy množství

en: Quantity Plus Minus Button
cs_CZ: Tlačítko množství plus mínus

en: Quantity Plus and Minus
cs_CZ: Množství plus a mínus

en: Quick View
cs_CZ: Rychlý náhled

en: Quick View Close
cs_CZ: Zavřít rychlé zobrazení

en: Read More »
cs_CZ: Číst dál »

en: Read Time
cs_CZ: Čas čtení

en: Real Time Add To Cart
cs_CZ: Přidávání do košíku v reálném čase

en: Real-Time Quantity Updater
cs_CZ: Aktualizace množství v reálném čase

en: Recently Viewed Products
cs_CZ: Nedávno prohlížené výrobky

en: Recently Viewed Products Text
cs_CZ: Text naposledy prohlížených produktů

en: Redirect To Cart Page
cs_CZ: Přesměrovat na stránku košíku

en: Redirect To Checkout Page
cs_CZ: Přesměrovat na stránku pokladny

en: Register
cs_CZ: Registrovat

en: Register Description
cs_CZ: Popis registrace

en: Register Text
cs_CZ: Text registrace

en: Remove Image
cs_CZ: Odstranit obrázek

en: Remove Logo
cs_CZ: Odstranit logo

en: Remove extra links in the header and footer in LearnDash learning pages
cs_CZ: Odstraňte nadbytečné odkazy v záhlaví a zápatí na výukových stránkách LearnDash

en: Repeat All
cs_CZ: Opakovat vše

en: Repeat Horizontally
cs_CZ: Opakovat vodorovně →

en: Repeat Vertically
cs_CZ: Opakovat svisle

en: Responsive Visibility
cs_CZ: Responzivní zobrazení

en: Result Count
cs_CZ: Počet výsledků

en: Retain the Checkout form fields even if the visitor accidentally reloads the checkout page.
cs_CZ: Zachovejte pole formuláře Pokladna, i když návštěvník omylem znovu načte stránku s pokladnou.

en: Retina Logo
cs_CZ: Retina logo

en: Review Order After Cart Contents
cs_CZ: Kontrola objednávky po obsahu košíku

en: Review Order After Order Total
cs_CZ: Kontrola objednávky po celkové objednávce

en: Review Order After Payment
cs_CZ: Kontrola objednávky po zaplacení

en: Review Order After Submit
cs_CZ: Kontrola objednávky po odeslání

en: Review Order Before Cart Contents
cs_CZ: Kontrola objednávky před obsahem košíku

en: Review Order Before Order Total
cs_CZ: Kontrola objednávky před celkovou objednávkou

en: Review Order Before Payment
cs_CZ: Kontrola objednávky před platbou

en: Review Order Before Submit
cs_CZ: Kontrola objednávky před odesláním

en: Right
cs_CZ: Vpravo

en: Right Bottom
cs_CZ: Vpravo dole

en: Right Center
cs_CZ: Vpravo uprostřed

en: Right Content
cs_CZ: Obsah vpravo

en: Right Top
cs_CZ: Vpravo nahoře

en: Rollback
cs_CZ: Vrátit

en: Rollback %1$s to version %2$s
cs_CZ: Vrátit %1$s na verzi %2$s

en: Rollback %s Version
cs_CZ: Vrácení verze %s

en: Row Width
cs_CZ: Šířka řádku

en: Sale % Value
cs_CZ: Hodnota % prodeje

en: Sale Badge Color
cs_CZ: Barva prodejního znaku

en: Sale Bubble Style
cs_CZ: Nabídka ve stylu talíře

en: Sale Notification
cs_CZ: Oznámení o prodeji

en: Sale Notifications
cs_CZ: Oznámení o prodeji

en: Sale!
cs_CZ: Prodej!

en: Save
cs_CZ: Uložit

en: Save Changes
cs_CZ: Uložit změny

en: Saved
cs_CZ: Uloženo

en: Saving ..
cs_CZ: Ukládá se..

en: Saving...
cs_CZ: Ukládá se...

en: Scroll
cs_CZ: Rolovat

en: Scrollbar Max Height
cs_CZ: Maximální výška posuvníku

en: Search
cs_CZ: Hledat

en: Search Box
cs_CZ: Vyhledávací pole

en: Search Height
cs_CZ: Výška hledání

en: Search Page
cs_CZ: Stránka vyhledávání

en: Search Page Header
cs_CZ: Záhlaví vyhledávací stránky

en: Search Pages/ Posts
cs_CZ: Hledat na stránkách/příspěvcích

en: Search Pages/ Posts / Reusable Blocks
cs_CZ: Prohledat stránky / příspěvky / opakovaně použitelné bloky

en: Search Style
cs_CZ: Styl vyhledávání

en: Search pages / post / categories
cs_CZ: Hledat stránky / příspěvek / kategorie

en: Searching…
cs_CZ: Vyhledávání…

en: Secondary Color
cs_CZ: Sekundární barva

en: Section 1
cs_CZ: Sekce 1

en: Section 2
cs_CZ: Sekce 2

en: Secure Payments
cs_CZ: Bezpečné platby

en: Select
cs_CZ: Vybrat

en: Select Account
cs_CZ: Vybrat účet

en: Select Animation
cs_CZ: Vybrat animaci

en: Select Color
cs_CZ: Vybrat barvu

en: Select Device for where this Custom Layout should appear.
cs_CZ: Vyberte zařízení, na němž se má toto vlastní rozvržení objevit.

en: Select Icon
cs_CZ: Vybrat ikonu

en: Select Image
cs_CZ: Vybrat obrázek

en: Select Languages
cs_CZ: Vybrat jazyky

en: Select Primary Menu
cs_CZ: Vybrat hlavní nabídku

en: Select Time Duration in which this Custom Layout should appear.
cs_CZ: Vyberte dobu trvání, v níž se má toto vlastní rozvržení objevit.

en: Select default color
cs_CZ: Vybrat výchozí barvu

en: Select logo
cs_CZ: Vybrat logo

en: Separator Color
cs_CZ: Barva oddělovače

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Share
cs_CZ: Podíl

en: Share your love
cs_CZ: Sdílejte svou zálibu

en: Shipping
cs_CZ: Odeslání

en: Shop Filter Button
cs_CZ: Tlačítko filtru obchodu

en: Shop Filter Button Text
cs_CZ: Text tlačítka filtru obchodu

en: Shop Filters
cs_CZ: Filtry obchodu

en: Shop Pagination
cs_CZ: Stránkování obchodu

en: Shop Pagination Style
cs_CZ: Styl stránkování obchodu

en: Shop Structure Options
cs_CZ: Nastavení struktury obchodu

en: Shopping Cart
cs_CZ: Nákupní košík

en: Short Description
cs_CZ: Stručný popis

en: Shortcode
cs_CZ: Krátký kód

en: Show Comments
cs_CZ: Zobrazit komentáře

en: Show Country Flag
cs_CZ: Zobrazit vlajku země

en: Show Featured Product
cs_CZ: Zobrazit doporučený produkt

en: Show Language Code
cs_CZ: Zobrazit kód jazyka

en: Show Menu On
cs_CZ: Zobrazit menu na

en: Show Name
cs_CZ: Zobrazit název

en: Show Order Summary
cs_CZ: Zobrazit shrnutí objednávky

en: Show Summary Text
cs_CZ: Ukázat text součtu

en: Show Translated Name
cs_CZ: Zobrazit přeložený název

en: Show featured product inside flyout cart when cart is empty
cs_CZ: Když je košík prázdný, zobrazit doporučený produkt v rozbalovacím košíku

en: Shrink
cs_CZ: Zmenšit

en: Sidebar
cs_CZ: Postranní panel

en: Sidebar Spacing
cs_CZ: Rozestupy postranních panelů

en: Simple Add To Cart
cs_CZ: Jednoduché přidání do košíku

en: Single Header Bottom
cs_CZ: Spodek jednoho záhlaví

en: Single Header Top
cs_CZ: Vršek jednoho záhlaví

en: Single Product Gallery
cs_CZ: Galerie jednoho produktu

en: Single Product Summary
cs_CZ: Souhrn jednoho produktu

en: Site Header
cs_CZ: Záhlaví webu

en: Site Identity
cs_CZ: Identita webu

en: Site Identity Space
cs_CZ: Prostor identity webu

en: Site Layout
cs_CZ: Rozložení stránky

en: Site Navigation
cs_CZ: Navigace na webu

en: Site Tagline Color
cs_CZ: Barva sloganu webu

en: Site Title Color
cs_CZ: Barva názvu webu

en: Site Title Hover Color
cs_CZ: Barva názvu webu při najetí kurzoru

en: Size
cs_CZ: Velikost

en: Size
cs_CZ: Velikost

en: Slide
cs_CZ: Klouzavý

en: Slide Down
cs_CZ: Posunout dolů

en: Slide In Cart
cs_CZ: Zasouvací košík

en: Slide Search
cs_CZ: Vyhledávání v prezentaci

en: Slide Up
cs_CZ: Posunout nahoru

en: Small
cs_CZ: Malé

en: Smaller
cs_CZ: Menší

en: Social Icons
cs_CZ: Sociální ikony

en: Social Sharing
cs_CZ: Sociální sdílení

en: Solid
cs_CZ: Plná

en: Sorry, something went wrong.
cs_CZ: Promiň, něco se pokazilo.

en: Sorry, you are not allowed to do this operation.
cs_CZ: Je nám líto, ale tuto operaci nemůžete provést.

en: Sorting
cs_CZ: Třídění

en: Space Outside Body
cs_CZ: Prostor vně těla

en: Spacing
cs_CZ: Mezera

en: Spacing can be given any positive number with or without units as &quot;5&quot; or &quot;5px&quot;. Default unit is &quot;px&quot;
cs_CZ: Mezerám mohou být přiřazena jakákoliv kladná čísla s jednotkami nebo bez nich jako "5"; nebo "5px". Výchozí jednotka je &quot;px&quot;

en: Special Pages
cs_CZ: Speciální stránky

en: Specific Pages / Posts / Taxonomies, etc.
cs_CZ: Konkrétní stránky / příspěvky / taxonomie, atd.

en: Specific Target
cs_CZ: Specifický cíl

en: Split
cs_CZ: Rozdělit

en: Spread
cs_CZ: Škálovat

en: Square
cs_CZ: Čtverec

en: Square Outline
cs_CZ: Čtvercový obrys

en: Stack
cs_CZ: Stoh

en: Stack On
cs_CZ: Sbalit do

en: Stacked
cs_CZ: Skládaný

en: Start Date/Time
cs_CZ: Datum/čas zahájení

en: Start Date:
cs_CZ: Počáteční datum:

en: Status -
cs_CZ: Stav -

en: Status:
cs_CZ: Stav:

en: Step One Sub Title
cs_CZ: Podtitul prvního kroku

en: Step One Title
cs_CZ: Název prvního kroku

en: Step Two Sub Title
cs_CZ: Podtitul druhého kroku

en: Step Two Title
cs_CZ: Název druhého kroku

en: Steps Font Case
cs_CZ: Kroky schránky písma

en: Steps Navigation
cs_CZ: Kroková navigace

en: Steps Navigation Styling
cs_CZ: Styl krokové navigace

en: Steps Size
cs_CZ: Velikost kroků

en: Stick
cs_CZ: Přilepit

en: Stick Above Header
cs_CZ: Přilepit horní záhlaví

en: Stick Add to Cart Button
cs_CZ: Přilepit tlačítko Přidat do košíku

en: Stick Below Header
cs_CZ: Přilepit pod záhlaví

en: Stick On
cs_CZ: Přilepit na

en: Stick Primary Header
cs_CZ: Přilepit hlavní záhlaví

en: Sticks the product summary on the top while scrolling.
cs_CZ: Při rolování se přehled produktů přilepí nahoru.

en: Sticky Cart Totals
cs_CZ: Přilepená suma košíku

en: Sticky Header
cs_CZ: Přilepené záhlaví

en: Sticky Header
cs_CZ: Přilepené záhlaví

en: Sticky Header Button
cs_CZ: Tlačítko přilepeného záhlaví

en: Sticky Header Option
cs_CZ: Nastavení přilepeného záhlaví

en: Sticky Header Options
cs_CZ: Nastavení přilepeného záhlaví

en: Sticky Header Padding
cs_CZ: Odsazení připnutého záhlaví

en: Sticky Logo
cs_CZ: Přilepené logo

en: Sticky Logo Width
cs_CZ: Šířka přilepeného loga

en: Sticky Retina Logo
cs_CZ: Přilepené retina logo

en: Student View
cs_CZ: Zobrazení studenta

en: Style
cs_CZ: Styl

en: Stylish, Lightning Fast & Easily Customizable!
cs_CZ: Stylový, bleskově rychlý & snadno přizpůsobitelný!

en: Submenu
cs_CZ: Podnabídka

en: Submenu Background Color
cs_CZ: Barva pozadí podnabídky

en: Submenu Color
cs_CZ: Barva podmenu

en: Submenu Colors
cs_CZ: Barvy podnabídky

en: Submenu Container Animation
cs_CZ: Animace podnabídky kontejneru

en: Submenu Divider
cs_CZ: Oddělovač podnabídky

en: Submenu Font
cs_CZ: Písmo podnabídky

en: Submenu Link / Text Color
cs_CZ: Barva odkazu podnabídky / textu

en: Submenu Link Active Color
cs_CZ: Barva aktivního odkazu podnabídky

en: Submenu Link Hover Color
cs_CZ: Barva odkazu podnabídky při najetí kurzoru

en: Submenu Space
cs_CZ: Prostor podnabídky

en: Submenu Spacing
cs_CZ: Mezery podnabídky

en: Swap Images
cs_CZ: Vyměnit obrázky

en: Swap Sections on Mobile Devices
cs_CZ: Zaměnit sekce na mobilních zařízeních

en: Table Border Radius
cs_CZ: Poloměr ohraničení tabulky

en: Tagline
cs_CZ: Slogan

en: Take custom menu item outside
cs_CZ: Umístit vlastní položku nabídky mimo

en: Targer header based on user role.
cs_CZ: Cílová hlavička na základě uživatelské role.

en: Target this Custom Layout based on user role.
cs_CZ: Zacilte toto vlastní rozvržení podle uživatelského profilu.

en: Template
cs_CZ: Šablona

en: Template Parts Content
cs_CZ: Obsah částí šablony

en: Template Parts Content Bottom
cs_CZ: Spodek obsahu části šablony

en: Template Parts Content None
cs_CZ: Žádný obsah částí šablony

en: Template Parts Content Top
cs_CZ: Vršek obsahu částí šablony

en: Text / Link
cs_CZ: Text / odkaz

en: Text / Placeholder Color
cs_CZ: Barva textu / zástupného textu

en: Text Color
cs_CZ: Barva textu

en: Text Transform
cs_CZ: Transformace textu

en: Text/Link
cs_CZ: Text/odkaz

en: The Image option cannot be sortable if the Product Style is selected to the List Style
cs_CZ: Možnost "Obrázek" nelze seřadit, pokud je jako "Styl seznamu" vybrán styl produktu

en: The results could not be loaded.
cs_CZ: Výsledky se nepodařilo načíst.

en: The same display setting is already exist in %s post/s.
cs_CZ: Stejné nastavení zobrazení již existuje v %s příspěvku/příspěvcích.

en: Thickness
cs_CZ: Tloušťka

en: This %s will not appear at these locations.
cs_CZ: Toto %s se na těchto místech nezobrazí.

en: This Advanced Header will not appear at these locations.
cs_CZ: Tato rozšířená hlavička se na těchto místech nezobrazí.

en: This Custom Layout will not appear at these locations.
cs_CZ: Toto vlastní rozvržení se na těchto místech nezobrazí.

en: This option will be applicable only for the posts/pages created with the block editor.
cs_CZ: Tato možnost bude použitelná pouze pro příspěvky/stránky vytvořené pomocí blokového editoru.

en: This option will not work on full width layouts.
cs_CZ: Tato možnost nebude fungovat u rozvržení s plnou šířkou.

en: This plugin is an add-on for the Astra WordPress Theme. It offers premium features & functionalities that enhance your theming experience at next level.
cs_CZ: Tento plugin je doplňkem pro WordPress šablonu Astr . Nabízí prémiové funkce a funkce, které vylepšují vaše možnosti utváření šablony na další úroveň.

en: This sidebar will show product filters on Shop page. Uncheck "Disable Off Canvas" option from `Customizer > Layout > Woocommerce > Shop` to enable this on Shop page.
cs_CZ: Tento postranní panel zobrazí produktové filtry na stránce Obchodu. Zrušte zaškrtnutí možnosti „Zakázat stohované menu“ v části `Editor > Rozložení > Woocommerce > Obchod` abyste to povolili na stránce obchodu.

en: This user is already registered. Please enter the password to continue.
cs_CZ: Tento uživatel je již registrován. Chcete-li pokračovat, zadejte heslo.

en: This will be applicable for all sites from the network.
cs_CZ: To bude platit pro všechny weby ze sítě.

en: This will not work if Masonry Layout is enabled.
cs_CZ: Toto nebude fungovat, pokud je povoleno rozvržení zdiva.

en: Thumbnail Columns
cs_CZ: Sloupce miniatur

en: Time Duration
cs_CZ: Doba trvání

en: Time Rule:
cs_CZ: Časové pravidlo:

en: Timezone:
cs_CZ: Časové pásmo:

en: Title
cs_CZ: Název

en: Title Color
cs_CZ: Barva názvu

en: Title Font
cs_CZ: Písmo nadpisu

en: Toggle Button
cs_CZ: Přepínací tlačítko

en: Toggle Button Color
cs_CZ: Barva přepínače

en: Toggle Button Style
cs_CZ: Styl přepínače

en: Toolbar Structure
cs_CZ: Struktura panelu nástrojů

en: Top
cs_CZ: Nahoře

en: Top & Bottom Margin
cs_CZ: Horní a dolní okraj

en: Top Border
cs_CZ: Horní okraj

en: Top Border Width
cs_CZ: Horní šířka okraje

en: Top Collapsible
cs_CZ: Vršek skládací

en: Top Padding
cs_CZ: Horní odsazení

en: Top Right
cs_CZ: Vpravo nahoře

en: Top Spacing
cs_CZ: Horní mezera

en: Top left
cs_CZ: Vlevo nahoře

en: Transparent Header
cs_CZ: Transparentní záhlaví

en: Trigger your content or snippet on your custom action.
cs_CZ: Spusťte obsah nebo úryvek ve vlastní akci.

en: Two Column Layout
cs_CZ: Dvousloupcové rozvržení

en: Two Step Checkout
cs_CZ: Dvoustupňová pokladna

en: Type
cs_CZ: Typ

en: Typography
cs_CZ: Typografie

en: Update Page Header
cs_CZ: Aktualizujte záhlaví stránky

en: Uppercase
cs_CZ: Velká písmena

en: Usage Tracking
cs_CZ: Sledování využití

en: Use Labels as Placeholders
cs_CZ: Použít štítky jako zástupné texty

en: Use WooCommerce Account Menu
cs_CZ: Použijte nabídku účtu WooCommerce

en: User Roles
cs_CZ: Uživatelské role

en: Username or Email Address
cs_CZ: Uživatelské jméno nebo E-mailová adresa

en: Users
cs_CZ: Uživatelé

en: Value
cs_CZ: Hodnota

en: Vertical
cs_CZ: Vertikální

en: Vertical Content alignment
cs_CZ: Vertikální zarovnání obsahu

en: Vertical Padding
cs_CZ: Vertikální odsazení

en: Vertical Slider
cs_CZ: Vertikální posuvník

en: View
cs_CZ: Zobrazit

en: View Astra Pro settings
cs_CZ: Zobrazit nastavení Astra Pro

en: View cart
cs_CZ: Zobrazit vozík

en: Visibility
cs_CZ: Viditelnost

en: Visible
cs_CZ: Viditelné

en: Visitor View
cs_CZ: Zobrazení návštěvníka

en: WP Footer
cs_CZ: Zápatí WP

en: WP Head
cs_CZ: Hlava WP

en: Want to help make <strong>%1s</strong> even more awesome? Allow us to collect non-sensitive diagnostic data and usage information.
cs_CZ: Chcete pomoci udělat <strong>%1s</strong> ještě úžasnějším? Umožněte nám shromažďovat necitlivá diagnostická data a informace o používání.

en: Where to ship it?
cs_CZ: Kam to poslat?

en: While previewing a new theme, you can continue to tailor things like widgets and menus, and explore theme-specific options.
cs_CZ: Při prohlížení náhledu nové šablony můžete pokračovat v přizpůsobování věcí, jako jsou widgety, nabídky, a prozkoumávat možnosti specifické pro danou šablonu.

en: Widget Content Font
cs_CZ: Písmo obsahu widgetu

en: Widget Font Size
cs_CZ: Velikost písma widgetu

en: Widget List
cs_CZ: Seznam widgetů

en: Widget Title Font
cs_CZ: Písmo názvu widgetu

en: Width
cs_CZ: Šířka

en: Woo Checkout Footer Content Bottom
cs_CZ: Woo zápatí pokladny  spodní obsah

en: Woo Checkout Footer Content Top
cs_CZ: Woo zápatí pokladny  horní obsah

en: Woo Checkout Masthead Bottom
cs_CZ: Woo pokladna spodek hlavního záhlaví

en: Woo Checkout Masthead Top
cs_CZ: Woo pokladna vršek hlavního záhlaví

en: WooCommerce - Account
cs_CZ: WooCommerce - účet

en: WooCommerce - Cart
cs_CZ: WooCommerce - Košík

en: WooCommerce - Checkout
cs_CZ: WooCommerce - Pokladna

en: WooCommerce - Distraction Free Checkout
cs_CZ: WooCommerce – Pokladna bez rozptylování

en: WooCommerce - Global
cs_CZ: WooCommerce - Obecné

en: WooCommerce - Product
cs_CZ: WooCommerce - Produkt

en: WooCommerce - Shop
cs_CZ: WooCommerce - Obchod

en: WooCommerce Shop Page
cs_CZ: Stránka obchodu WooCommerce

en: Yes
cs_CZ: Ano

en: Yes! Allow it
cs_CZ: Ano! Povolit

en: Yes! I want this offer!
cs_CZ: Ano! Chci tuto nabídku!

en: You can merge menu with primary menu in mobile devices by enabling this option.
cs_CZ: Povolením této možnosti můžete sloučit nabídku s hlavní nabídkou v mobilních zařízeních.

en: You can only select
cs_CZ: Můžete pouze vybrat

en: You searched for
cs_CZ: Hledali jste

en: Your Cart Is Empty Let's Fix That.
cs_CZ: Váš košík je prázdný Pojďme to opravit.

en: Your order
cs_CZ: Vaše objednávka

en: Zoom
cs_CZ: Přiblížení

en: Zoom Fade
cs_CZ: Oddálení přiblížení

[ctx: advanced-header general name]
en: Page Headers
cs_CZ: Záhlaví stránky

[ctx: advanced-header singular name]
en: Page Header
cs_CZ: Záhlaví stránky

en: astra_blog_archive_breadcrumb_after - Placement to add your content after archive breadcrumb for post archive.
cs_CZ: astra_blog_archive_breadcrumb_after - Umístění pro přidání vašeho obsahu po drobečkové navigaci archivu pro archivaci příspěvků.

en: astra_blog_archive_breadcrumb_before - Placement to add your content before archive breadcrumb for post archive.
cs_CZ: astra_blog_archive_breadcrumb_before - Umístění pro přidání vašeho obsahu před archivaci drobečkové navigace pro archivaci příspěvků.

en: astra_blog_archive_description_after - Placement to add your content after archive description for post archive.
cs_CZ: astra_blog_archive_description_after - Umístění pro přidání obsahu za popis archivu pro archiv příspěvků.

en: astra_blog_archive_description_before - Placement to add your content before archive description for post archive.
cs_CZ: astra_blog_archive_description_before - Umístění pro přidání obsahu před popis archivu pro archiv příspěvku.

en: astra_blog_archive_title_after - Placement to add your content after archive title for post archive.
cs_CZ: astra_blog_archive_title_after - Umístění pro přidání vašeho obsahu za název archivu pro archiv příspěvku.

en: astra_blog_archive_title_before - Placement to add your content before archive title for post archive.
cs_CZ: astra_blog_archive_title_before - Umístění pro přidání vašeho obsahu před název archivu pro archiv příspěvku.

en: astra_blog_single_featured_image_after - Placement to add your content after post featured image for singular post.
cs_CZ: astra_blog_single_featured_image_after - Umístění pro přidání vašeho obsahu za náhledový obrázek pro jeden příspěvek.

en: astra_blog_single_featured_image_before - Placement to add your content before post featured image for singular post.
cs_CZ: astra_blog_single_featured_image_before - Umístění pro přidání obsahu před zveřejněním náhledového obrázku pro jednotlivý příspěvek.

en: astra_body_bottom - Placement to add your content or snippet at bottom of the <body> tag.
cs_CZ: astra_body_bottom - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku do spodní části tagu <body>.

en: astra_body_top - Placement to add your content or snippet at top of the <body> tag.
cs_CZ: astra_body_top - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku do horní části tagu<body>.

en: astra_comments_after - Placement to add your content or snippet after closing of comment wrapper.
cs_CZ: astra_comments_after - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku po uzavření obálky komentáře.

en: astra_comments_before - Placement to add your content or snippet before opening of comment start.
cs_CZ: astra_comments_before - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku před otevřením začátku komentáře.

en: astra_content_after - Placement to add your content or snippet after main content.
cs_CZ: astra_content_after - Umístění pro přidání vašeho obsahu nebo úryvku za hlavní obsah.

en: astra_content_before - Placement to add your content or snippet before main content.
cs_CZ: astra_content_before - Umístění pro přidání vašeho obsahu nebo úryvku před hlavní obsah.

en: astra_content_bottom - Placement to add your content or snippet at bottom of the main content.
cs_CZ: astra_content_bottom - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku do spodní části hlavního obsahu.

en: astra_content_loop - Placement to add your content or snippet at top of the primary content loop.
cs_CZ: astra_content_loop - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku na začátek hlavní smyčky obsahu.

en: astra_content_top - Placement to add your content or snippet at top of main content.
cs_CZ: astra_content_top - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku na začátek hlavního obsahu.

en: astra_content_while_after - Placement to add your content or snippet after loop end.
cs_CZ: astra_content_while_after - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku po ukončení smyčky.

en: astra_content_while_before - Placement to add your content or snippet before loop start.
cs_CZ: astra_content_while_before - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku před začátkem smyčky.

en: astra_entry_after - Placement to add your content or snippet after closing <article> tag.
cs_CZ: astra_entry_after - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku po zavření tagu <article>.

en: astra_entry_before - Placement to add your content or snippet before <article> tag.
cs_CZ: astra_entry_before - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku před tagem <article>.

en: astra_entry_bottom - Placement to add your content or snippet at bottom of the <article> tag.
cs_CZ: astra_entry_bottom - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku ve spodní části tagu <article>.

en: astra_entry_content_after - Placement to add your content or snippet after post content
cs_CZ: astra_entry_content_after - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku za obsah příspěvku

en: astra_entry_content_before - Placement to add your content or snippet before post content.
cs_CZ: astra_entry_content_before - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku před obsah příspěvku.

en: astra_entry_top - Placement to add your content or snippet at top of the <article> tag.
cs_CZ: astra_entry_top - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku v horní části tagu <article>.

en: astra_footer_above_container_after - Placement to add your content or snippet at bottom of the Above Footer.
cs_CZ: astra_footer_above_container_after - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku ve spodní části horního zápatí.

en: astra_footer_above_container_before - Placement to add your content or snippet at top of the Above Footer.
cs_CZ: astra_footer_above_container_before - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku v horní části horního zápatí.

en: astra_footer_after - Placement to add your content or snippet after the closing <footer> tag.
cs_CZ: astra_footer_after - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku za koncový tag <footer>.

en: astra_footer_before - Placement to add your content or snippet before the opening <footer> tag.
cs_CZ: astra_footer_before - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku před úvodní tag <footer>.

en: astra_footer_below_container_after - Placement to add your content or snippet at bottom of the Below Footer.
cs_CZ: astra_footer_below_container_after - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku ve spodní části zápatí.

en: astra_footer_below_container_before - Placement to add your content or snippet at top of the Below Footer.
cs_CZ: astra_footer_below_container_before - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku v horní části zápatí.

en: astra_footer_content_bottom - Placement to add your content or snippet at bottom in the <footer> tag.
cs_CZ: astra_footer_content_bottom - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku dole do tagu <footer>.

en: astra_footer_content_top - Placement to add your content or snippet at top in the <footer> tag.
cs_CZ: astra_footer_content_top - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku nahoru do tagu <footer>.

en: astra_footer_inside_container_bottom - Placement to add your content or snippet at bottom of the footer container.
cs_CZ: astra_footer_inside_container_bottom - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku ve spodní části kontejneru zápatí.

en: astra_footer_inside_container_top - Placement to add your content or snippet at top of the footer container.
cs_CZ: astra_footer_inside_container_top - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku v horní části kontejneru zápatí.

en: astra_footer_primary_container_after - Placement to add your content or snippet at bottom of the Primary header.
cs_CZ: astra_footer_primary_container_after - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku do spodní části Hlavního

en: astra_footer_primary_container_before - Placement to add your content or snippet at top of the Primary header.
cs_CZ: astra_footer_primary_container_before - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku v horní části hlavního záhlaví.

en: astra_head_bottom - Placement to add your content or snippet at bottom of the <head> tag.
cs_CZ: astra_head_bottom - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku do spodní části tagu <head>.

en: astra_head_top - Placement to add your content or snippet at top of the <head> tag.
cs_CZ: astra_head_top - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku do horní části tagu <head>.

en: astra_header_above_container_after - Placement to add your content or snippet at bottom of the Above header.
cs_CZ: astra_header_above_container_after - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku ve spodní části horního záhlaví.

en: astra_header_above_container_before - Placement to add your content or snippet at top of the Above header.
cs_CZ: astra_header_above_container_before - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku v horní části horního záhlaví.

en: astra_header_after - Placement to add your content or snippet after the closing <header> tag.
cs_CZ: astra_header_after - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku za koncový tag <header>.

en: astra_header_before - Placement to add your content or snippet just before the opening <header> tag.
cs_CZ: astra_header_before - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku těsně před úvodní tag <header>.

en: astra_header_below_container_after - Placement to add your content or snippet at bottom of the Below header.
cs_CZ: astra_header_below_container_after - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku ve spodní části spodního záhlaví.

en: astra_header_below_container_before - Placement to add your content or snippet at top of the Below header.
cs_CZ: astra_header_below_container_before - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku v horní části spodního záhlaví.

en: astra_header_primary_container_after - Placement to add your content or snippet at bottom of the Primary header.
cs_CZ: astra_header_primary_container_after - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku ve spodní části hlavního záhlaví.

en: astra_header_primary_container_before - Placement to add your content or snippet at top of the Primary header.
cs_CZ: astra_header_primary_container_before - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku v horní části hlavního záhlaví.

en: astra_html_before - Placement to add your content or snippet just before the opening of <html> tag.
cs_CZ: astra_html_before - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku těsně před otevřením tagu <html>.

en: astra_main_header_bar_bottom - Placement to add your content or snippet after at bottom of the Main header.
cs_CZ: astra_main_header_bar_bottom - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku ve spodní části hlavního záhlaví.

en: astra_main_header_bar_top - Placement to add your content or snippet at top of the Main header.
cs_CZ: astra_main_header_bar_top - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku do horní části hlavního záhlaví.

en: astra_masthead_bottom - Placement to add your content or snippet at  bottom of the <header> tag.
cs_CZ: astra_masthead_bottom - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku do spodní části tagu <header>.

en: astra_masthead_content - Placement to add your content or snippet in <header> tag.
cs_CZ: astra_masthead_content - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku do tagu <header>.

en: astra_masthead_toggle_buttons_after - Placement to add your content or snippet after responsive menu toggle button.
cs_CZ: astra_masthead_toggle_buttons_after - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku za responzivním přepínacím tlačítkem nabídky.

en: astra_masthead_toggle_buttons_before - Placement to add your content or snippet before responsive menu toggle button.
cs_CZ: astra_masthead_toggle_buttons_before - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku před responzivní přepínací tlačítko nabídky.

en: astra_masthead_top - Placement to add your content or snippet at  top of the <header> tag.
cs_CZ: astra_masthead_top - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku do horní části tagu <header>.

en: astra_primary_content_bottom - Placement to add your content or snippet at bottom of the primary content.
cs_CZ: astra_primary_content_bottom - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku do spodní části hlavního obsahu.

en: astra_primary_content_top - Placement to add your content or snippet at top of the primary content.
cs_CZ: astra_primary_content_top - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku na začátek hlavního obsahu.

en: astra_sidebars_after - Placement to add your content or snippet after closing of sidebar wrapper.
cs_CZ: astra_sidebars_after - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku po zavření schránky postranního panelu.

en: astra_sidebars_before - Placement to add your content or snippet before opening of sidebar wrapper.
cs_CZ: astra_sidebars_before - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku před otevřením schránky postranního panelu.

en: astra_single_header_after - Placement to add your content or snippet after single post header.
cs_CZ: astra_single_header_after - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku za záhlaví jednoho příspěvku.

en: astra_single_header_before - Placement to add your content or snippet before single post header.
cs_CZ: astra_single_header_before - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku před záhlaví jednoho příspěvku.

en: astra_single_header_bottom - Placement to add your content or snippet at bottom of the single post header.
cs_CZ: astra_single_header_bottom - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku do spodní části záhlaví jednoho příspěvku.

en: astra_single_header_top - Placement to add your content or snippet at top of the single post header.
cs_CZ: astra_single_header_top - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku v horní části záhlaví jednoho příspěvku.

en: astra_single_post_banner_breadcrumb_after - Placement to add your content after post breadcrumb for singular post.
cs_CZ: astra_single_post_banner_breadcrumb_after - Umístění pro přidání vašeho obsahu po drobečkové navigaci příspěvku pro jednotlivé příspěvky.

en: astra_single_post_banner_breadcrumb_before - Placement to add your content before post breadcrumb for singular post.
cs_CZ: astra_single_post_banner_breadcrumb_before - Umístění pro přidání obsahu před  drobečkovou navigaci pro jednotlivé příspěvky.

en: astra_single_post_banner_excerpt_after - Placement to add your content after post excerpt for singular post.
cs_CZ: astra_single_post_banner_excerpt_after - Umístění pro přidání vašeho obsahu za úryvek příspěvku pro jednotlivý příspěvek.

en: astra_single_post_banner_excerpt_before - Placement to add your content before post excerpt for singular post.
cs_CZ: astra_single_post_banner_excerpt_before - Umístění pro přidání obsahu před zveřejněním úryvku pro jednotlivý příspěvek.

en: astra_single_post_banner_meta_after - Placement to add your content before post meta for singular post.
cs_CZ: astra_single_post_banner_meta_after - Umístění pro přidání obsahu před metu příspěvku pro jednotlivé příspěvky.

en: astra_single_post_banner_meta_before - Placement to add your content before post meta for singular post.
cs_CZ: astra_single_post_banner_meta_before - Umístění pro přidání obsahu před metu příspěvku pro jednotlivé příspěvky.

en: astra_single_post_banner_title_after - Placement to add your content after post title for singular post.
cs_CZ: astra_single_post_title_after - Umístění pro přidání vašeho obsahu za název příspěvku pro jednotlivý příspěvek.

en: astra_single_post_banner_title_before - Placement to add your content before post title for singular post.
cs_CZ: astra_single_post_banner_title_before - Umístění pro přidání obsahu před název příspěvku pro jednotlivý příspěvek.

en: astra_template_parts_content - Placement to add your content or snippet at top of the primary template content.
cs_CZ: astra_template_parts_content - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku nad obsah hlavní šablony.

en: astra_template_parts_content_bottom - Placement to add your content or snippet after closing <article> tag.
cs_CZ: astra_template_parts_content_bottom - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku po zavření tagu <article>.

en: astra_template_parts_content_none - Placement to add your content or snippet at top of the primary content.
cs_CZ: astra_template_parts_content_none - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku na začátek hlavního obsahu.

en: astra_template_parts_content_top - Placement to add your content or snippet at top of the primary template content.
cs_CZ: astra_template_parts_content_top - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku nad obsah hlavní šablony.

en: character
cs_CZ: znak

en: coupon:
cs_CZ: kupón:

en: item
cs_CZ: položka

[ctx: label]
en: Search for:
cs_CZ: Hledat:

en: minute of reading
cs_CZ: minuta čtení

en: minutes of reading
cs_CZ: minut čtení

en: or more characters
cs_CZ: nebo více znaků

en: wp_footer - Placement to add your content or snippet at end of the document.
cs_CZ: wp_footer - Umístění pro přidání obsahu nebo úryvku na konec dokumentu.

en: wp_head - Action to add custom style, script and meta at the bottom of <head> tag.
cs_CZ: wp_head - Akce pro přidání vlastního stylu, skriptu a mety ve spodní části tagu <head>.

en: « Back to Cart
cs_CZ: « Zpět do košíku

en: — Select —
cs_CZ: — Vybrat —
