Astra Pro - en to uk_UA translation catalogue (454 entries)

en:  Know More.
uk_UA:  Дізнатися більше.

en:  This will be applicable for all sites from the network.
uk_UA:  Це стосуватиметься всіх веб-сайтів мережі.

en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
uk_UA[0]: %1$s за %2$s позицію

en: %1$s restored to revision from %2$s
uk_UA: %1$s відновлюється до перегляду з%2$s

en: %s does not exist.
uk_UA: %s не існує.

en: %s draft updated.
uk_UA: Чернетку %s оновлено.

en: %s published.
uk_UA: опубліковано %s.

en: %s saved.
uk_UA: %s збережено.

en: %s scheduled for.
uk_UA: %s заплановано до.

en: %s submitted.
uk_UA: %s відправлено.

en: %s updated.
uk_UA: %s оновлено.

en: 1-800-000-000 — hello@example.com
uk_UA: 1-800-000-000 - hello@example.com

en: 404 Page
uk_UA: Сторінка 404

en: About The Author
uk_UA: Про автора

en: Above Header
uk_UA: Над заголовком

en: Accordion
uk_UA: Акордеон

en: Account username
uk_UA: Ім'я користувача

en: Action
uk_UA: Дія

en: Active
uk_UA: Активовані

en: Add Custom HTML
uk_UA: Додати спеціальний HTML-код

en: Add Exclusion Rule
uk_UA: Додати правило виключення

en: Add Location Rule
uk_UA: Додати Правило Місцезнаходження

en: Add New
uk_UA: Додати

en: Add Rule
uk_UA: Додати правило

en: Add To Cart
uk_UA: Додати в кошик

en: Add User Rule
uk_UA: Додати Правило Користувача

en: Add locations for where this %s should appear.
uk_UA: Додайте місцеположення, де має відображатися цей %s.

en: Add locations for where this Custom Layout should appear.
uk_UA: Додайте місцеположення, для яких має відображатися цей користувацький макет.

en: Advanced
uk_UA: Додатково

en: After Summary
uk_UA: Після резюме

en: Alignment
uk_UA: Вирівнювання

en: All
uk_UA: Всі

en: All %s
uk_UA: Всі %s

en: All Archives
uk_UA: Усі архиви

en: Already a member?
uk_UA: Ви вже зареєстровані?

en: Apply
uk_UA: Прийняти

en: Archives for
uk_UA:  Архіви для

en: Assign Above Header Menu
uk_UA: Призначте меню Над заголовком

en: Assign Below Header Menu
uk_UA: Призначте меню Під заголовком

en: Author
uk_UA: Автор

en: Author Archive
uk_UA: Архів Автора

en: Author Info
uk_UA: Інформація про автора

en: Auto
uk_UA: Авто

en: Awaiting product image
uk_UA: Зображення товару очікується

en: Background
uk_UA: Фон

en: Background
uk_UA: Фон

en: Background Color
uk_UA: Колір тла

en: Background Overlay Color
uk_UA: Колір Фонового Оверлею

en: Background Size
uk_UA: Розмір фону

en: Bag
uk_UA: Сумка

en: Basic
uk_UA: Основний

en: Basket
uk_UA: Кошик

en: Below Header
uk_UA: Нижче заголовка

en: Billing details
uk_UA: Платіжні дані

en: Blur
uk_UA: Розмити

en: Border
uk_UA: Рамка

en: Border Color
uk_UA: Колір меж

en: Border Radius
uk_UA: Радіус границі

en: Border Width
uk_UA: Ширина межі

en: Bottom
uk_UA: Унизу

en: Bottom Border Color
uk_UA: Колір нижньої межі

en: Bottom Padding
uk_UA: Нижній Відступ

en: Bottom Spacing
uk_UA: Відступ логотипу знизу

en: Box Shadow
uk_UA: Тінь вузького шаблону

en: Breadcrumb
uk_UA: Хлібні крихти

en: Browse products
uk_UA: Перегляд товарів

en: Button
uk_UA: Кнопка

en: Button Background Color
uk_UA: Кнопка колір фону

en: Button Font Size
uk_UA: Розмір шрифту кнопки

en: Button Padding
uk_UA: Кнопка Відступ

en: Button Text
uk_UA: Текст Кнопки

en: Button Text Color
uk_UA: Колір тексту кнопки

en: Cancel
uk_UA: Відміна

en: Capitalize
uk_UA: Великі літери

en: Cart
uk_UA: Кошик

en: Category
uk_UA: Категорії

en: Category Color
uk_UA: Колір категорії

en: Center
uk_UA: Центр

en: Center Bottom
uk_UA: Посередині внизу

en: Center Center
uk_UA: Центр Центр

en: Center Top
uk_UA: Посередині вгорі

en: Checkout
uk_UA: Оформлення замовлення

en: Checkout Page
uk_UA: Сторінка Оформлення Замовлення

en: Checkout details
uk_UA: Оформлення замовлення

en: Choose...
uk_UA: Виберіть...

en: Circle
uk_UA: Коло

en: Circle Outline
uk_UA: Круглий контур

en: Clear
uk_UA: Очистити

en: Clear color
uk_UA: Очистити колір

en: Click
uk_UA: Клік

en: Click Action
uk_UA: Дія при натисканні

en: Click here to assign a widget for this area.
uk_UA: Натисніть тут, щоб призначити віджет для цієї області.

en: Click to edit this element.
uk_UA: Натисніть щоб відредагувати цей елемент.

en: Close
uk_UA: Закрити

en: Color
uk_UA: Колір

en: Color value
uk_UA: Значення кольору

en: Colors
uk_UA: Кольори

en: Colors & Background
uk_UA: Кольори та фон

en: Columns
uk_UA: Колонки

en: Comment
uk_UA: Коментар

en: Comments
uk_UA: Коментарі

en: Complete
uk_UA: Виконано

en: Contain
uk_UA: Містити

en: Content
uk_UA: Контент

en: Content Alignment
uk_UA: Вирівнювання вмісту

en: Content Background
uk_UA: Фон вмісту

en: Content Color
uk_UA: Колір Вмісту

en: Content Padding
uk_UA: Заповнення вмісту

en: Content Source
uk_UA: Джерело вмісту

en: Content Text
uk_UA: Вміст Текст

en: Content Title
uk_UA: Вміст Заголовок

en: Content Width
uk_UA: Ширина вмісту

en: Continue
uk_UA: Продовжити

en: Coupon code
uk_UA: Код купону

en: Course Columns
uk_UA: Колонки курсу

en: Cover
uk_UA: Накривати

en: Create account password
uk_UA: Створити пароль облікового запису

en: Create an account?
uk_UA: Створити обліковий запис?

en: Custom
uk_UA: Користувацький

en: Custom Class
uk_UA: Користувацький клас

en: Custom Menu Text / HTML
uk_UA: Довільні Текст / HTML в меню

en: Custom Size
uk_UA: Користувацький розмір

en: Custom Text
uk_UA: Власний текст

en: Custom Width
uk_UA: Власна ширина

en: Customer information
uk_UA: Інформація про клієнта

en: Customizer Setting
uk_UA: Як в Настроювачі

en: Dashboard
uk_UA: Інформаційна панель

en: Dashed
uk_UA: Пунктирний

en: Date
uk_UA: Дата

en: Date Archive
uk_UA: Архів дат

en: Default
uk_UA: Типовий

en: Delete
uk_UA: Видалити

en: Desktop
uk_UA: Настільний ПК

en: Desktop + Mobile
uk_UA: ПК + Мобільна

en: Different Logo for Page Header?
uk_UA: Інший логотип для Заголовка Сторінки?

en: Different Logo for Sticky Header?
uk_UA: Інший логотип для Липкого Заголовка?

en: Different Logo for retina devices?
uk_UA: Інший логотип для пристроїв з retina?

en: Disable
uk_UA: Вимкнути

en: Disable Above Header
uk_UA: Вимкнути над Заголовком

en: Disable Add To Cart Button
uk_UA: Вимкнути кнопку "Додати в кошик"

en: Disable Footer Bar
uk_UA: Вимкнути панель нижнього колонтитула

en: Disable Footer Widgets
uk_UA: Відключити віджетів нижнього колонтитула

en: Disable Link
uk_UA: Відключити посилання

en: Disable Primary Header
uk_UA: Вимкнути основний заголовок

en: Disabled
uk_UA: Вимкнено

en: Display Breadcrumb
uk_UA: Показати навігаційний рядок

en: Display Rules
uk_UA: Правила Відображення

en: Divider
uk_UA: Роздільник

en: Divider Color
uk_UA: Колір роздільника

en: Dotted
uk_UA: Пунктир

en: Double
uk_UA: Подвійний

en: Downloads
uk_UA: Завантаження

en: Dropdown
uk_UA: Розкривне меню

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Email Address
uk_UA: Електронна адреса

en: Enable
uk_UA: Включити

en: Enable Grid View
uk_UA: Увімкнути вигляд сітки

en: Enable On
uk_UA: Увімкнути Вкл

en: Enable Sticky Sidebar
uk_UA: Увімкнути липкий Сайдбар

en: Enable/Disable
uk_UA: Ввімкнути/Вимкнути

en: Enabled
uk_UA: Увімкнено

en: End Date/Time
uk_UA: Кінець Дата/Час

en: English
uk_UA: Англійський

en: Error 404: Page not found
uk_UA: Помилка 404: Сторінку не знайдено

en: Every %d Minutes
uk_UA: Кожні %d Хвилин

en: Extra Large
uk_UA: Дуже великий

en: Extra Small
uk_UA: Дуже малий

en: Fade
uk_UA: Вицвітання

en: Fill
uk_UA: Заповнити

en: Filter
uk_UA: Фільтрувати

en: Font
uk_UA: Шрифт

en: Font Family
uk_UA: Сімейство шрифтів

en: Font Size
uk_UA: Розмір шрифту

en: Font Weight
uk_UA: Ширина

en: Footer
uk_UA: Підвал

en: Footer Widget Area 1
uk_UA: Віджет у Підвалі 1

en: Footer Widget Area 2
uk_UA: Віджет у Підвалі 2

en: Footer Widget Area 3
uk_UA: Віджет у Підвалі 3

en: Footer Widget Area 4
uk_UA: Віджет у Підвалі 4

en: Footer Widget Area 5
uk_UA: Віджет у Підвалі 5

en: Footer Widgets
uk_UA: Віджети підвалу

en: Front Page
uk_UA: Головна сторінка

en: Full Screen
uk_UA: Повний екран

en: Full Width
uk_UA: Повна ширина

en: Full Width Stretched
uk_UA: Повна ширина розтягнута

en: Full screen
uk_UA: Повний екран

en: General
uk_UA: Загальний

en: Grid View
uk_UA: Відобразити плиткою

en: Have a coupon?
uk_UA: Маєте купон знижки?

en: Head
uk_UA: Хедер

en: Header
uk_UA: Верхня частина

en: Header Button
uk_UA: Кнопка заголовка

en: Header Font
uk_UA: Шрифт заголовка

en: Heading 1
uk_UA: Заголовок 1

en: Heading 2
uk_UA: Заголовок 2

en: Heading 3
uk_UA: Заголовок 3

en: Heading 4
uk_UA: Заголовок 4

en: Heading 5
uk_UA: Заголовок 5

en: Heading 6
uk_UA: Заголовок 6

en: Heading Color
uk_UA: Колір заголовку

en: Heading color
uk_UA: Колір заголовку

en: Height
uk_UA: Висота

en: Highlight Color
uk_UA: Колір підсвічування

en: Home
uk_UA: Головна

en: Hooks
uk_UA: Хуки

en: Horizontal
uk_UA: По горизонталі

en: Horizontal Padding
uk_UA: Горизонтальний Відступ

en: Hover
uk_UA: Наведення

en: Hover Color
uk_UA: Колір при Наведенні

en: Icon
uk_UA: Іконка

en: Icon Color
uk_UA: Колір піктограми

en: Icon Hover Color
uk_UA: Колір піктограми при наведенні

en: Icon Size
uk_UA: Розмір іконки

en: Image
uk_UA: Зображення

en: Image Width
uk_UA: Зображення Ширина

en: Incomplete
uk_UA: В роботі

en: Infinite Scroll
uk_UA: Безкінечна прокрутка

en: Inherit
uk_UA: Успадкувати

en: Inline
uk_UA: В лінію

en: Inset
uk_UA: Внутрішня

en: Inside
uk_UA: Всередині

en: Item Spacing
uk_UA: Відстань між елементами

en: Label Color
uk_UA: Колір Ярлика

en: Language Switcher
uk_UA: Перемикач мови

en: Large
uk_UA: Великий

en: Layout
uk_UA: Формат

en: Layout 1
uk_UA: Макет 1

en: Layout 2
uk_UA: Макет 2

en: Layout 3
uk_UA: Макет 3

en: Layout 4
uk_UA: Макет 4

en: Layout 5
uk_UA: Макет 5

en: Layout 6
uk_UA: Шаблон 6

en: Left
uk_UA: Ліворуч

en: Left Center
uk_UA: Зліва в центрі

en: Left Top
uk_UA: Зліва вгорі

en: Line Height
uk_UA: Висота строки

en: Link
uk_UA: Посилання

en: Link Active Color
uk_UA: Колір активного посилання

en: Link Color
uk_UA: Колір посилання

en: Link Colors
uk_UA: Посилання

en: Link Hover Color
uk_UA: Колір посилання при наведенні

en: Link Type
uk_UA: Тип посилання

en: List View
uk_UA: Відобразити списком

en: Load More
uk_UA: Завантажити ще

en: Logged In
uk_UA: Авторизовані

en: Logged Out
uk_UA: Вихід

en: Login
uk_UA: Логін

en: Logo
uk_UA: Логотип

en: Logo Width
uk_UA: Ширина Логотипу

en: Looking for a theme? You can search or browse the WordPress.org theme directory, install and preview themes, then activate them right here.
uk_UA: Шукаєте тему? Ви можете шукати чи оглядати директорію тем WordPress.org, встановлювати та попередньо переглядати теми, а тоді активувати їх прямо тут.

en: Lost your password?
uk_UA: Забули ваш пароль?

en: Lowercase
uk_UA: Нижній регістр

en: Main Menu
uk_UA: Головне меню

en: Margin
uk_UA: Поле

en: Masonry Layout
uk_UA: Макет Цегляна колона

en: Max Width
uk_UA: Максимальна ширина

en: Medium
uk_UA: Середній

en: Mega Menu
uk_UA: Мега меню

en: Membership Columns
uk_UA: Стовпці членства

en: Menu
uk_UA: Меню

en: Menu Color
uk_UA: Колір тексту меню

en: Menu Colors
uk_UA: Кольори меню

en: Menu Label
uk_UA: Мітка меню

en: Merge
uk_UA: Об'єднати

en: Meta
uk_UA: Метаданні

en: Meta Color
uk_UA: Колір метаданних

en: Minimal
uk_UA: Мінімально

en: Mobile
uk_UA: Мобільний

en: Mobile Header
uk_UA: Мобільна шапка

en: Modern
uk_UA: Сучасний

en: My Account
uk_UA: Мій профіль

en: Never
uk_UA: Ніколи

en: Next
uk_UA: Далі

en: No Repeat
uk_UA: Не повторювати

en: No Thanks
uk_UA: Ні, Дякую

en: No order has been made yet.
uk_UA: Ще не було зроблено жодного замовлення.

en: No results found
uk_UA: Нічого не знайдено

en: None
uk_UA: Жодного

en: Normal
uk_UA: Нормальне

en: Not a member?
uk_UA: Ще не учасник beauty Bar ?

en: Number
uk_UA: Номер

en: Order Complete
uk_UA: Замовлення завершено

en: Order Summary
uk_UA: Короткий опис замовлення

en: Orders
uk_UA: Замовлення

en: Outline
uk_UA: Зовнішня

en: Outside
uk_UA: Зовні

en: Overlay Background Color
uk_UA: Колір фону накладання

en: Overlay Text Color
uk_UA: Колір тексту накладання

en: Padding
uk_UA: Відступ

en: Page Content
uk_UA: Вміст сторінки

en: Page Header
uk_UA: Заголовок сторінки

en: Page Headers
uk_UA: Заголовки сторінки

en: Pagination
uk_UA: Нумерація сторінок

en: Parallax
uk_UA: Паралакс

en: Password
uk_UA: Пароль

en: Payment
uk_UA: Оплата

en: Payments
uk_UA: Платежі

en: Place Order
uk_UA: Підтвердити замовлення

en: Placeholder
uk_UA: Заповнювач

en: Placeholder Text
uk_UA: Текст заповнювача

en: Please delete
uk_UA: Будь ласка, видаліть

en: Please enter
uk_UA: Будь ласка введіть

en: Position
uk_UA: Положення

en: Post Pagination
uk_UA: Нумерація сторінок

en: Post Spacing
uk_UA: Відстань між Записами

en: Post Title Color
uk_UA: Колір заголовка публікації

en: Previous
uk_UA: Попередні

en: Price
uk_UA: Вартість

en: Price Color
uk_UA: Ціна колір

en: Primary Header
uk_UA: Основний заголовок

en: Primary Menu
uk_UA: Основне меню

en: Priority
uk_UA: Пріоритет

en: Product Content
uk_UA: Зміст Товару

en: Product Description
uk_UA: Опис продукту

en: Product Image Hover Style
uk_UA: Стиль зображення продукту при наведенні

en: Product Navigation
uk_UA: Навігація по продукту

en: Product Price
uk_UA: Ціна продукту

en: Product Structure
uk_UA: Структура продукту

en: Product Title
uk_UA: Назва товару

en: Publish Date
uk_UA: Дата публікації

en: Quick View
uk_UA: Швидкий перегляд

en: Read More »
uk_UA: Читати далі »

en: Register
uk_UA: Зареєструватись

en: Remove Image
uk_UA: Видалити зображення

en: Remove Logo
uk_UA: Видалити логотип

en: Repeat All
uk_UA: Повторіть все

en: Repeat Vertically
uk_UA: Повторювати Вертикально

en: Retina Logo
uk_UA: Логотип Retina

en: Right
uk_UA: Праворуч

en: Right Bottom
uk_UA: Справа внизу

en: Right Center
uk_UA: Справа в центрі

en: Right Top
uk_UA: Справа вгорі

en: Rollback
uk_UA: Відкат

en: Sale Badge Color
uk_UA: Колір Значка Розпродажу

en: Sale!
uk_UA: Знижка!

en: Save
uk_UA: Зберегти

en: Save Changes
uk_UA: Зберегти зміни

en: Saved
uk_UA: Збережено

en: Saving ..
uk_UA: Збереження ..

en: Scroll
uk_UA: Прокручування

en: Search
uk_UA: Пошук

en: Search Box
uk_UA: Вікно пошуку

en: Search Page
uk_UA: Сторінка пошуку

en: Section 1
uk_UA: Секція 1

en: Section 2
uk_UA: Секція 2

en: Select
uk_UA: Виберіть

en: Select Account
uk_UA: Виберіть Обліковий запис

en: Select Color
uk_UA: Обрати колір

en: Select Icon
uk_UA: Виберіть значок

en: Select Image
uk_UA: Вибрати зображення

en: Select Languages
uk_UA: Виберіть мови

en: Select default color
uk_UA: Вибрати колір за замовчуванням

en: Select logo
uk_UA: Обрати лого

en: Separator Color
uk_UA: Колір роздільника

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Shipping
uk_UA: Відвантаження

en: Shopping Cart
uk_UA: Кошик

en: Short Description
uk_UA: Короткий опис

en: Shortcode
uk_UA: Короткий код

en: Show Comments
uk_UA: Показати коментарі

en: Show Name
uk_UA: Показати ім'я

en: Shrink
uk_UA: Стиснуте

en: Sidebar
uk_UA: Бічна панель

en: Site Header
uk_UA: Заголовок сайту

en: Site Identity
uk_UA: Ідентифікатор сайту

en: Site Layout
uk_UA: Макет сайту

en: Site Tagline Color
uk_UA: Колір ключової фрази сайту

en: Site Title Color
uk_UA: Колір заголовка сайту

en: Site Title Hover Color
uk_UA: Заголовок сайту Наведення колір

en: Size
uk_UA: Розмір

en: Size
uk_UA: Розмір

en: Slide
uk_UA: Ковзання

en: Slide Down
uk_UA: Ковзання вниз

en: Slide Up
uk_UA: Ковзання вгору

en: Small
uk_UA: Малий

en: Smaller
uk_UA: Менше

en: Solid
uk_UA: Суцільний

en: Sorting
uk_UA: Сортування

en: Spacing
uk_UA: Відстань

en: Special Pages
uk_UA: Спеціальні сторінки

en: Split
uk_UA: Розрив

en: Spread
uk_UA: Поширити

en: Square
uk_UA: Квадрат

en: Square Outline
uk_UA: Квадратний контур

en: Stack
uk_UA: Один під одним

en: Start Date/Time
uk_UA: Початок Дата/Час

en: Stick
uk_UA: Прикріпити

en: Sticky Header
uk_UA: Липкий заголовок

en: Sticky Logo
uk_UA: Sticky логотипу

en: Sticky Logo Width
uk_UA: Липка ширина логотипу

en: Style
uk_UA: Стиль

en: Submenu
uk_UA: Підменю

en: Submenu Background Color
uk_UA: Підменю Колір фону

en: Submenu Color
uk_UA: Колір підменю

en: Submenu Colors
uk_UA: Кольори підміню

en: Submenu Container Animation
uk_UA: Анімація контейнера підменю

en: Submenu Spacing
uk_UA: Підменю відступ

en: Swap Images
uk_UA: Обміняти зображення

en: Tablet
uk_UA: Планшет

en: Tag
uk_UA: Тег

en: Tagline
uk_UA: Короткий опис

en: Template
uk_UA: Шаблон

en: Text
uk_UA: Текст

en: Text / HTML
uk_UA: Текст / HTML

en: Text Color
uk_UA: Колір тексту

en: Text Transform
uk_UA: Трансформація тексту

en: Text/HTML
uk_UA: Текст/HTML

en: Thickness
uk_UA: Товщина

en: This %s will not appear at these locations.
uk_UA: Це %s не буде відображатися в таких містах

en: Thumbnail Columns
uk_UA: Стовпці мініатюр

en: Timezone:
uk_UA: Часовий пояс:

en: Title
uk_UA: Заголовок

en: Title Color
uk_UA: Колір заголовка

en: Title Font
uk_UA: Шрифт заголовку

en: Toggle Button
uk_UA: Перемикачі Кнопка

en: Toggle Button Color
uk_UA: Переключити кнопку Колір

en: Toggle Button Style
uk_UA: Стиль перемикача

en: Top
uk_UA: Угорі

en: Top Padding
uk_UA: Верхній Відступ

en: Top Spacing
uk_UA: Відступ логотипу зверху

en: Type
uk_UA: Тип

en: Typography
uk_UA: Оформлення

en: Uppercase
uk_UA: Верхній регістр

en: Usage Tracking
uk_UA: Відстеження використання

en: User Roles
uk_UA: Ролі користувачів

en: Users
uk_UA: Юзери

en: Value
uk_UA: Значення

en: Vertical
uk_UA: По вертикалі

en: Vertical Padding
uk_UA: Вертикальний Відступ

en: View cart
uk_UA: Переглянути

en: Want to help make <strong>%1s</strong> even more awesome? Allow us to collect non-sensitive diagnostic data and usage information.
uk_UA: Хочете допомогти зробити <strong>%1s</strong> ще чудовішим? Дозвольте нам збирати нечутливі діагностичні дані та інформацію про використання.

en: While previewing a new theme, you can continue to tailor things like widgets and menus, and explore theme-specific options.
uk_UA: Під час попереднього перегляду нової теми ви можете продовжувати налаштовувати речі на кшталт віджетів та меню, а також досліджувати специфічні параметри теми.

en: Widget
uk_UA: Віджет

en: Widget Content Font
uk_UA: Шривт змісту віджету

en: Widget Title Font
uk_UA: Шрифт заголовку віджета

en: Width
uk_UA: Ширина

en: WooCommerce - Account
uk_UA: WooCommerce - Профіль

en: WooCommerce - Cart
uk_UA: WooCommerce - Кошик

en: WooCommerce - Checkout
uk_UA: WooCommerce - Оформлення

en: WooCommerce - Global
uk_UA: WooCommerce - Глобальні

en: WooCommerce - Product
uk_UA: WooCommerce - Продукт

en: WooCommerce - Shop
uk_UA: WooCommerce - Магазин

en: Yes
uk_UA: Так

en: Yes! Allow it
uk_UA: Так! Дозволити

en: You can only select
uk_UA: Ви можете тільки вибрати

en: You searched for
uk_UA: Ви шукали

en: Your order
uk_UA: Ваше замовлення

en: Zoom
uk_UA: Збільшити

[ctx: advanced-header general name]
en: Page Headers
uk_UA: Заголовки сторінки

[ctx: advanced-header singular name]
en: Page Header
uk_UA: Заголовок сторінки

en: character
uk_UA: персонаж

en: item
uk_UA: елемент

[ctx: label]
en: Search for:
uk_UA: Пошук для:

en: s
uk_UA: и
