Divi 5.0.0-public-beta.2.2 - en to bg translation catalogue (1516 entries)

en:  Enable custom title
bg:  Включване на персонализирано заглавие

en:  Enable meta description
bg:  Включване на мета описание

en:  Enable meta keywords
bg:  Включване на мета ключови думи

en: %1$d %2$s are Incompatible with %3$s
bg: %1$d %2$s Не Са Съвместими С %3$s

en: %1$d %2$s is Incompatible with %3$s
bg: %1$d %2$s Не Е Съвместим С %3$s

en: %1$s Columns
bg: %1$s Колони

en: %1$s Images Used From Unsplash
bg: %1$s Изображения, Използвани От Unsplash

en: %1$s Modules Ready to be Converted to %2$s
bg: %1$s Модула Са Готови За Конвертиране Към %2$s

en: %1$s Widget is Incompatible with %2$s
bg: Уиджетът %1$s е несъвместим с %2$s

en: %1$s Widgets are Incompatible with %2$s
bg: Уиджетите %1$s са несъвместими с %2$s

en: %1$s could not be displayed.
bg: %1$s не можа да бъде показано.

en: %d Item
bg: %d Елемент

en: %d Items
bg: %d Елемента

en: %d Layout
bg: Оформление %d

en: %d Layout Pack
bg: Пакет Оформления %d

en: %d Layout Packs
bg: Пакети Оформления %d

en: %d Layouts
bg: Оформления %d

en: %d Module
bg: Модул %d

en: %d Modules
bg: Модула %d

en: %d Page
bg: Страница %d

en: %d Pages
bg: Страници %d

en: %d Reviews
bg: %d Отзива

en: %d Row
bg: Ред %d

en: %d Rows
bg: Редове %d

en: %d Sales
bg: %d Продажби

en: %d Section
bg: Секция %d

en: %d Sections
bg: Секции %d

en: %d Total Layouts
bg: Общо Оформления %d

en: %s Name
bg: Име На %s

en: %s News And Resources
bg: Новини И Ресурси За %s

en: %s Plugin is Potentially Incompatible
bg: Плъгинът %s Е Потенциално Несъвместим

en: %s Plugins are Potentially Incompatible
bg: Плъгините %s Са Потенциално Несъвместими

en: %s Roadmap
bg: Пътна Карта На %s

en: %s Theme Options
bg: Опции На Темата %s

en: %s Theme Templates Are Incompatible With %s
bg: Шаблоните На Темата %s Не Са Съвместими С %s

en: &laquo; Older Entries
bg: &laquo; По-Стари Публикации

en: (no title)
bg: (без заглавие)

en: + Add One More Tab
bg: + Добавяне На Още Един Раздел

en: 0 Comments
bg: 0 Коментара

en: 0 comments
bg: 0 коментара

en: 1 Column
bg: 1 Колона

en: 1 Comment
bg: 1 Коментар

en: 1 comment
bg: 1 коментар

en: 3D Render
bg: 3D Рендер

en: 404 Not Found
bg: 404 Не Е Намерено

en: <div class="updated"><p>This is a fresh installation of %1$s theme. Don't forget to go to <a href="%2$s">ePanel</a> to set it up. This message will disappear once you have clicked the Save button within the <a href="%2$s">theme's options page</a>.</p></div>
bg: <div class="updated"><p>Това е нова инсталация на темата %1$s. Не забравяйте да отидете в <a href="%2$s">ePanel</a>, за да я настроите. Това съобщение ще изчезне, след като натиснете бутона Запази в <a href="%2$s">страницата с опции на темата</a>.</p></div>

en: <em>Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key into the Updates Tab in your theme and plugin settings. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page. <a href="https://www.elegantthemes.com/documentation/divi/update-divi/" target="_blank">Learn more here</a></em>. If you still get this message, please make sure that your Username and API Key have been entered correctly
bg: <em>Преди да можете да получавате продуктови актуализации, първо трябва да удостоверите абонамента си за Elegant Themes. За да направите това, трябва да въведете както вашето потребителско име за Elegant Themes, така и вашия Elegant Themes API ключ в раздела Updates в настройките на темата и плъгините. За да намерите API ключа си, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">влезте</a> в профила си в Elegant Themes и отидете на страницата <strong>Account > API Key</strong>. <a href="https://www.elegantthemes.com/documentation/divi/update-divi/" target="_blank">Научете повече тук</a></em>. Ако все още виждате това съобщение, моля, уверете се, че потребителското име и API ключът ви са въведени правилно

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
bg: <span class="meta-nav">&larr;</span> По-Стари Коментари

en: AI Default
bg: По Подразбиране За AI

en: API Key
bg: API Ключ

en: About
bg: Около

en: About %s seconds remaining
bg: Остават около %s секунди

en: About Me
bg: За Мен

en: Abstract Art
bg: Абстрактно Изкуство

en: Access Your %s From Any Website
bg: Достъпвайте Вашия %s От Всеки Уебсайт

en: Activate WooCommerce Plugin
bg: Активиране На Плъгина WooCommerce

en: Activating WooCommerce
bg: Активиране На WooCommerce

en: Active Link Color
bg: Цвят На Активната Връзка

en: Active Primary Menu Link Color
bg: Цвят На Активната Връзка В Основното Меню

en: Add A Custom Page
bg: Добавяне На Персонализирана Страница

en: Add Author Bio
bg: Добавяне На Биография На Автора

en: Add Background Color
bg: Добави Цвят На Фона

en: Add Button Icon
bg: Добави Икона На Бутон

en: Add ET Box
bg: Добави ET Кутия

en: Add ET Button
bg: Добави ET Бутон

en: Add ET Learn more block
bg: Добави блок „Научете повече“ на ET

en: Add ET Tabs
bg: Добави ET Раздели

en: Add Element
bg: Добави Елемент

en: Add From Library
bg: Добавяне От Библиотеката

en: Add New Category
bg: Добавяне На Нова Категория

en: Add New Cloud Category
bg: Добавяне На Нова Категория В Облака

en: Add New Cloud Tag
bg: Добавяне На Нов Етикет В Облака

en: Add New Layout
bg: Добавяне На Ново Оформление

en: Add New Pack
bg: Добавяне На Нов Пакет

en: Add New Page
bg: Добавяне На Нова Страница

en: Add New Tag
bg: Добавяне На Нов Етикет

en: Add New Theme Options
bg: Добавяне На Нови Опции На Темата

en: Add Theme Options
bg: Добави Опции На Темата

en: Add To Categories
bg: Добавяне Към Категории

en: Add To Divi Cloud
bg: Добавяне Към Divi Cloud

en: Add To Favorites
bg: Добавяне Към Любими

en: Add To Tags
bg: Добавяне Към Етикети

en: Add a Tooltip Text
bg: Добавете Текст За Подсказка

en: Add code to the < body > (good for tracking codes such as google analytics)
bg: Добавяне на код към < body > (подходящо за кодове за проследяване като google analytics)

en: Add code to the < head > of your blog
bg: Добавете код в < head > на блога си

en: Add code to the bottom of your posts, before the comments
bg: Добавяне на код в края на публикациите, преди коментарите

en: Add code to the top of your posts
bg: Добавяне на код в началото на публикациите

en: Added Context
bg: Добавен Контекст

en: Adjust Divi AI Default Styles
bg: Коригирайте Стиловете По Подразбиране На Divi AI

en: Adsense Code
bg: Adsense Код

en: Advanced Settings
bg: Разширени Настройки

en: Advertisement
bg: Реклама

en: Agency About Page
bg: Страница "За Нас" На Агенция

en: Agency Blog Page
bg: Блог Страница На Агенция

en: Agency Contact Page
bg: Контактна Страница На Агенция

en: Agency Home Page
bg: Начална Страница На Агенция

en: Agency Landing Page
bg: Целева Страница На Агенция

en: Agency Portfolio Page
bg: Портфолио Страница На Агенция

en: Agency Pricing Page
bg: Цени Страница На Агенция

en: All
bg: Всички

en: All %1$s are Compatible with %2$s
bg: Всички %1$s Са Съвместими С %2$s

en: All Active Plugins are Compatible with %s
bg: Всички Активни Плъгини Са Съвместими С %s

en: All Body Templates are Compatible with %s
bg: Всички Шаблони За Основно Съдържание Са Съвместими С %s

en: All Divi users can store up to %s items to their Divi Cloud for free. To save more items to your cloud and unlock unlimited storage, upgrade your Divi Cloud membership today. If you build Divi websites for a living, Divi Cloud is an awesome add-on and an amazing time saver. You are going to love it!
bg: Всички потребители на Divi могат да съхраняват до %s елемента безплатно в своя Divi Cloud. За да запазвате повече елементи в облака си и да отключите неограничено хранилище, надстройте членството си в Divi Cloud още днес. Ако изграждате Divi сайтове професионално, Divi Cloud е страхотно допълнение и огромен спестител на време. Ще ви хареса!

en: All Footer Templates are Compatible with %s
bg: Всички Шаблони За Долна Част Са Съвместими С %s

en: All Header Templates are Compatible with %s
bg: Всички Шаблони За Заглавна Част Са Съвместими С %s

en: All Plugins are Compatible with %s
bg: Всички Разширения Са Съвместими С %s

en: All Presets are Compatible with %s
bg: Всички Пресети Са Съвместими С %s

en: All Theme Builder Templates are Compatible with %s
bg: Всички Шаблони На Theme Builder Са Съвместими С %s

en: All Theme Options
bg: Всички Опции На Темата

en: All Widget Areas are Compatible with %s
bg: Всички Области За Уиджети Са Съвместими С %s

en: Anime
bg: Аниме

en: Any code you place here will appear in body section of all pages of your blog. This is usefull if you need to input a tracking pixel for a state counter such as Google Analytics.
bg: Всеки код, който поставите тук, ще се показва в секцията body на всички страници от блога ви. Това е полезно, ако трябва да добавите проследяващ пиксел за брояч на статистики като Google Analytics.

en: Any code you place here will appear in the head section of every page of your blog. This is useful when you need to add javascript or css to all pages.
bg: Всеки код, който поставите тук, ще се показва в секцията head на всяка страница от блога ви. Полезно е, когато трябва да добавите JavaScript или CSS към всички страници.

en: Any code you place here will be placed at the bottom of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
bg: Всеки код, който поставите тук, ще бъде добавен в края на всички единични публикации. Полезно е, ако искате да интегрирате неща като връзки за социални отметки.

en: Any code you place here will be placed at the top of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
bg: Всеки код, който поставите тук, ще бъде добавен в началото на всички единични публикации. Полезно е, ако искате да интегрирате неща като връзки за социални отметки.

[ctx: Apply layout to the page]
en: Use This Layout
bg: Използвай Това Оформление

en: Archives
bg: Архиви

en: Are You Sure?
bg: Сигурни Ли Сте?

en: Are you sure want to remove this page?
bg: Сигурни ли сте, че искате да премахнете тази страница?

en: As with any major update, it's important that you back up your website and test the migration on a staging site. If something does go wrong and you forgot to back up, the Divi 5 Migrator automatically backs up your post content, and you can restore that content and roll back to Divi 4 if you choose.
bg: Както при всяка голяма актуализация, важно е да направите резервно копие на сайта си и да тествате миграцията в стейджинг сайт. Ако все пак нещо се обърка и сте забравили да направите резервно копие, миграторът за Divi 5 автоматично създава резервно копие на съдържанието на публикациите ви и можете да възстановите това съдържание и да се върнете към Divi 4, ако желаете.

en: Aspect Ratio
bg: Съотношение На Страните

en: At Least
bg: Поне

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: Authentication Required
bg: Изисква Се Удостоверяване

en: Author
bg: Автор

en: Author Image URL
bg: URL На Изображение На Автора

en: Auto
bg: Авто

en: Auto Speed
bg: Авто Скорост

en: Automattic slider speed (works only if Auto is set to yes)
bg: Автоматична Скорост На Плъзгача (работи само ако Авто е зададено на "Да")

en: Back To Top Button
bg: Бутон „Към Началото“

en: Background
bg: Фон

en: Background Color
bg: Цвят На Фона

en: Background Fill Description
bg: Описание За Запълване На Фон

en: Background Image
bg: Фоново Изображение

en: Background Position
bg: Позиция На Фона

en: Background Repeat
bg: Повтаряне На Фона

en: Background image URL or base64 string is required.
bg: Изисква се URL на фоновото изображение или base64 низ.

en: Backwards Compatibility Mode Enabled
bg: Режимът За Обратна Съвместимост Е Активиран

en: Banner
bg: Банер

en: Before generating a new image, you must extend the image canvas using the draggable anchors.
bg: Преди да генерирате ново изображение, трябва да разширите платното на изображението, като използвате плъзгаемите маркери.

en: Before generating a new image, you must make a rough sketch of the object you want to add.
bg: Преди да генерирате ново изображение, трябва да направите груба скица на обекта, който искате да добавите.

en: Before generating a new image, you must paint the area of the image you want to modify.
bg: Преди да генерирате ново изображение, трябва да оцветите областта, която искате да промените.

en: Before you can download Premade Layouts from the %1$s Library you must authenticate your %2$s subscription.
bg: Преди да можете да изтегляте Готови Оформления от библиотеката %1$s, трябва да удостоверите абонамента си за %2$s.

en: Before you can generate Text using the Divi AI you must authenticate your Elegant Themes subscription.
bg: Преди да можете да генерирате текст с Divi AI, трябва да удостоверите абонамента си за Elegant Themes.

en: Blog
bg: Блог

en: Blog Post
bg: Публикация В Блога

en: Blog Style Mode
bg: Режим На Блог Стил

en: Body Font
bg: Шрифт За Основен Текст

en: Body Font Color
bg: Цвят На Шрифта За Основен Текст

en: Body Font Style
bg: Стил На Шрифта На Основния Текст

en: Body Font Weight
bg: Дебелина На Шрифта На Основния Текст

en: Body Line Height
bg: Височина На Реда На Основния Текст

en: Body Text Color
bg: Цвят На Основния Текст

en: Body Text Size
bg: Размер На Основния Текст

en: Body/Link Line Height
bg: Височина На Реда На Основния Текст/Връзките

en: Body/Link Text Size
bg: Размер На Текста На Основния Текст/Връзките

en: Bold
bg: Удебелен

en: Border Color
bg: Цвят На Рамката

en: Border Radius
bg: Радиус На Рамката

en: Border Width
bg: Ширина На Рамката

en: Bottom
bg: Отдолу

en: Bottom Bar
bg: Долна Лента

en: Bottom to Top
bg: Отдолу Нагоре

en: Browse All Divi Docs
bg: Разгледайте Всички Документи На Divi

en: Browse The Marketplace
bg: Разгледайте Marketplace

en: Brush Blur
bg: Размазване На Четката

en: Brush Color
bg: Цвят На Четката

en: Brush Size
bg: Размер На Четката

en: Build Your Page With AI
bg: Създайте Страницата Си С AI

en: Building Your Website
bg: Изграждане На Уебсайта Ви

[ctx: Business]
en: Agency
bg: Агенция

[ctx: Business]
en: Consultant
bg: Консултант

en: Button
bg: Бутон

en: Button Font Style
bg: Стил На Шрифта На Бутона

en: Buttons
bg: Бутони

en: Buttons Font
bg: Шрифт На Бутоните

en: Buttons Hover Style
bg: Стил На Бутоните При Посочване

en: Buttons Style
bg: Стил На Бутоните

en: Buy
bg: Купи

en: By %s
bg: От %s

en: By Elegant Themes
bg: От Elegant Themes

en: By The Community
bg: От Общността

en: By default comments are not placed on pages, however, if you would like to allow people to comment on your pages simply enable this option.
bg: По подразбиране коментарите не са активни на страниците, но ако искате да позволите на хората да коментират страниците ви, просто включете тази опция.

en: By default pages are sorted by name. However if you would rather have them sorted by ID you can adjust this setting.
bg: По подразбиране страниците се сортират по име. Ако обаче предпочитате да са сортирани по ID, можете да промените тази настройка.

en: By default the navigation bar stays on top of the screen at all times. We suggest to disable this option, if you need to use a logo taller than the default one.
bg: По подразбиране лентата за навигация остава най-отгоре на екрана през цялото време. Препоръчваме да изключите тази опция, ако трябва да използвате лого, по-високо от стандартното.

en: By default the theme creates a Home link that, when clicked, leads back to your blog's homepage. If, however, you are using a static homepage and have already created a page called Home to use, this will result in a duplicate link. In this case you should disable this feature to remove the link.
bg: По подразбиране темата създава връзка „Начало“, която при щракване води обратно към началната страница на блога ви. Ако обаче използвате статична начална страница и вече сте създали страница с име „Начало“, това ще доведе до дублирана връзка. В този случай трябва да изключите тази функция, за да премахнете връзката.

en: By default the theme creates post titles based on the title of your post and your blog name. If you would like to make your meta title different than your actual post title you can define a custom title for each post using custom fields. This option must be enabled for custom titles to work, and you must choose a custom field name for your title below.
bg: По подразбиране темата създава заглавия на публикациите въз основа на заглавието на публикацията и името на блога. Ако искате meta заглавието ви да е различно от реалното заглавие на публикацията, можете да зададете персонализирано заглавие за всяка публикация чрез персонализирани полета. Тази опция трябва да е включена, за да работят персонализираните заглавия, и по-долу трябва да изберете име на персонализирано поле за заглавието.

en: By default the theme does not add keywords to your header. Most search engines don't use keywords to rank your site anymore, but some people define them anyway just in case. If you want to add meta keywords to your header then enable this option and fill in the custom keywords field below.
bg: По подразбиране темата не добавя ключови думи в хедъра. Повечето търсачки вече не използват ключови думи за класиране на сайта ви, но някои хора все пак ги задават за всеки случай. Ако искате да добавите мета ключови думи в хедъра, включете тази опция и попълнете полето за персонализирани ключови думи по-долу.

en: By default the theme truncates your posts on index/homepages automatically to create post previews. If you would rather show your posts in full on index pages like a traditional blog then you can activate this feature.
bg: По подразбиране темата автоматично съкращава публикациите ви в индекс/началните страници, за да създава прегледи. Ако предпочитате да показвате публикациите си изцяло на индексните страници, като в традиционен блог, можете да активирате тази функция.

en: By default the theme uses a combination of your blog name and your blog description, as defined when you created your blog, to create your homepage titles. However if you want to create a custom title then simply enable this option and fill in the custom title field below.
bg: По подразбиране темата използва комбинация от името на блога и описанието на блога, зададени при създаването му, за да създаде заглавията на началната страница. Ако обаче искате да създадете персонализирано заглавие, просто включете тази опция и попълнете полето за персонализирано заглавие по-долу.

en: By default the theme uses your blog description, as defined when you created your blog, to fill in the meta description field. If you would like to use a different description then enable this option and fill in the custom description field below.
bg: По подразбиране темата използва описанието на блога ви, зададено при създаването му, за да попълни полето за мета описание. Ако искате да използвате различно описание, включете тази опция и попълнете полето за персонализирано описание по-долу.

en: By default thumbnail images are created using custom fields. However, if you would rather use the images that are already in your post for your thumbnail (and bypass using custom fields) you can activate this option. Once activated thumbnail images will be generated automatically using the first image in your post. The image must be hosted on your own server.
bg: По подразбиране миниатюрните изображения се създават чрез потребителски полета. Ако обаче предпочитате да използвате изображенията, които вече са в публикацията ви, за миниатюра (и да заобиколите използването на потребителски полета), можете да активирате тази опция. След активиране миниатюрните изображения ще се генерират автоматично, използвайки първото изображение във вашата публикация. Изображението трябва да се хоства на вашия собствен сървър.

en: By default thumbnails are not placed on pages (they are only used on posts). However, if you want to use thumbnails on pages you can! Just enable this option.
bg: По подразбиране миниатюри не се показват на страниците (използват се само в публикациите). Но ако искате да използвате миниатюри и на страниците, можете! Просто включете тази опция.

en: By default thumbnails are placed at the beginning of your post on single post pages. If you would like to remove this initial thumbnail image to avoid repetition simply disable this option.
bg: По подразбиране миниатюрите се показват в началото на публикацията на страниците за единична публикация. Ако искате да премахнете тази начална миниатюра, за да избегнете повторение, просто изключете тази опция.

en: CSS No Selector
bg: CSS Без Селектор

en: CSS Snippet
bg: CSS Фрагмент

en: Cancel
bg: Отказ

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URLs all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treated individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
bg: Каноникализацията помага да се предотврати индексирането на дублирано съдържание от търсачките и в резултат може да помогне да се избегнат наказания за дублирано съдържание и спад на pagerank. Някои страници може да имат различни URL-и, които водят до едно и също място. Например domain.com, domain.com/index.html и www.domain.com са различни URL-и, които водят към началната ви страница. От гледна точка на търсачките тези дублирани URL-и, които често се появяват и заради персонализирани постоянни връзки, може да бъдат третирани поотделно вместо като една цел. Задаването на каноничен URL казва на търсачката кой URL искате да се използва официално. Темата базира каноничните си URL-и на вашите постоянни връзки и името на домейна, зададено в раздела с настройки на wp-admin.

en: Canvas Size
bg: Размер На Платното

en: Caption
bg: Надпис

en: Caption goes here
bg: Надписът Е Тук

en: Caption title goes here
bg: Заглавието На Надписа Е Тук

en: Cartoon
bg: Анимационен Филм

en: Categories
bg: Категории

en: Category
bg: Категория

en: Center
bg: В Центъра

en: Centered
bg: Центрирано

en: Centered Inline Logo
bg: Центрирано Вградено Лого

en: Change Image
bg: Промяна На Изображение

en: Change Image Style
bg: Промяна На Стил На Изображението

en: Change Tone
bg: Промяна На Тона

en: Characters
bg: Знаци

en: Chat With An Expert
bg: Чат С Експерт

en: Check this box if you want to display meta descriptions on category/archive pages. The description is based off the category description you choose when creating/edit your category in wp-admin.
bg: Отметнете това поле, ако искате да показвате meta описания на страниците за категории/архив. Описанието се базира на описанието на категорията, което избирате при създаване/редактиране на категорията в wp-admin.

en: Checking %1$s %2$s...
bg: Проверка на %1$s %2$s...

en: Checking Active Plugins...
bg: Проверка На Активните Плъгини...

en: Checking Theme Builder Compatibility
bg: Проверка На Съвместимостта На Theme Builder

en: Choose A Starter Site
bg: Изберете Starter Site

en: Choose File
bg: Изберете Файл

en: Choose Library
bg: Изберете Библиотека

en: Choose Style
bg: Избор На Стил

en: Choose Type
bg: Избор На Тип

en: Choose an Image
bg: Изберете Изображение

en: Choose button color
bg: Изберете Цвят На Бутона

en: Choose button type
bg: Изберете Тип Бутон

en: Choose how many times bigger you want your upscaled image to be.
bg: Изберете колко пъти по-голямо искате да бъде изображението след увеличаване на резолюцията.

en: Choose the aspect ratio that will be used for the generated image.
bg: Изберете съотношението на страните, което ще се използва за генерираното изображение.

en: Choose the size of your new image. Blank areas of the canvas outside the bounds of your original image will be filled in with AI.
bg: Изберете размера на новото изображение. Празните области на платното извън границите на оригиналното изображение ще бъдат запълнени с AI.

en: Choose title autogeneration method
bg: Избор на метод за автоматично генериране на заглавия

en: Choose what style of image you would like to create. Or, select none and describe the style of image in your prompt.
bg: Изберете какъв стил изображение искате да създадете. Или изберете „Няма“ и опишете стила на изображението в подканата.

en: Choose which items to display in the post info section
bg: Изберете кои елементи да се показват в секцията с информация за публикацията

en: Choose yes if you want for automatic slider animation
bg: Изберете "Да", Ако Искате Автоматична Анимация На Плъзгача

[ctx: Classes Page (Fitness, Training, etc)]
en: Classes
bg: Класове

en: Clear CSS Cache
bg: Изчисти Кеша На CSS

en: Click Below To Migrate Your Site to Divi 5
bg: Кликнете По-Долу, За Да Мигрирате Сайта Си Към Divi 5

en: Click here to learn more
bg: Щракнете тук, за да научите повече

en: Close
bg: Затваряне

en: Close Modal
bg: Затвори Модалния Прозорец

en: Cloud
bg: Облак

en: Code
bg: Код

en: Code Integration
bg: Интеграция На Код

en: Code Snippet
bg: Кодов Фрагмент

en: Code Snippets Library
bg: Библиотека С Кодови Фрагменти

en: Code With AI
bg: Код С AI

en: Coffee Shop
bg: Кафене

en: Coffee Shop About Page
bg: Страница За Нас За Кафене

en: Coffee Shop Blog Page
bg: Блог Страница За Кафене

en: Coffee Shop Contact Page
bg: Страница За Контакти За Кафене

en: Coffee Shop Footer Page
bg: Страница За Футър За Кафене

en: Coffee Shop Guide Page
bg: Страница Ръководство За Кафене

en: Coffee Shop Home Page
bg: Начална Страница За Кафене

en: Coffee Shop Landing Page
bg: Целева Страница За Кафене

en: Coffee Shop Menu Page
bg: Страница Меню За Кафене

en: Coffee Shop Shop Page
bg: Страница Магазин За Кафене

en: Color
bg: Цвят

en: Color Schemes
bg: Цветови Схеми

en: Column Layout
bg: Оформление На Колоните

en: Comic Book
bg: Комикс

en: Coming Soon
bg: Очаквайте Скоро

en: Comments
bg: Коментари

en: Community
bg: Общност

en: Compatibility Check in Progress...
bg: Извършва Се Проверка За Съвместимост...

en: Complete your purchase using the pop-up to upgrade Divi Cloud.
bg: Завършете покупката си чрез изскачащия прозорец, за да надстроите Divi Cloud.

en: Concept Art
bg: Концептуално Изкуство

en: Configuring Theme Options
bg: Конфигуриране На Опции На Темата

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Congratulations! This site is %2$s compatible with %1$s. You can migrate your site to %1$s to take advantage of the new builder and front end page speeds. Don't forget to back up your website before migrating.
bg: Поздравления! Този сайт е съвместим с %1$s (%2$s). Можете да мигрирате сайта си към %1$s, за да се възползвате от новия билдър и скоростта на страниците във фронтенда. Не забравяйте да направите резервно копие на сайта си преди миграцията.

en: Congratulations! You migrated your website to the Divi 5 framework. You can return to this page anytime to run a new compatibility check to see if additional modules are ready for conversion. In the future, third party modules from the Divi Marketplace, may be updated to support Divi 5. At that point, you can convert them using the migrator. Most third-party modules will not be ready for conversion at this early stage.
bg: Поздравления! Мигрирахте сайта си към рамката Divi 5. Можете да се върнете на тази страница по всяко време, за да стартирате нова проверка за съвместимост и да видите дали допълнителни модули са готови за конвертиране. В бъдеще модулите на трети страни от Divi Marketplace може да бъдат актуализирани, за да поддържат Divi 5. Тогава можете да ги конвертирате с мигратора. Повечето модули на трети страни няма да са готови за конвертиране на този ранен етап.

en: Content
bg: Съдържание

en: Content Length
bg: Дължина На Съдържанието

en: Content Results
bg: Резултати На Съдържанието

en: Content Type
bg: Тип Съдържание

en: Content goes here
bg: Съдържанието Е Тук

en: Content text or html
bg: Текстово Съдържание Или HTML

en: Continue Editing
bg: Продължи Редактирането

en: Convert Module To Row
bg: Преобразуване На Модул В Ред

en: Convert Module To Section
bg: Преобразуване На Модул В Секция

en: Convert Row To Section
bg: Преобразуване На Ред В Секция

en: Copy
bg: Копирай

en: Copy To
bg: Копирай В

en: Copy To Divi Cloud
bg: Копиране В Divi Cloud

en: Copy To Library
bg: Копиране В Библиотеката

en: Copywriter
bg: Копирайтър

en: Copywriter About Page
bg: Страница За Нас За Копирайтър

en: Copywriter Blog Page
bg: Блог Страница За Копирайтър

en: Copywriter Contact Page
bg: Страница За Контакти За Копирайтър

en: Copywriter FAQ Page
bg: Страница ЧЗВ За Копирайтър

en: Copywriter Home Page
bg: Начална Страница За Копирайтър

en: Copywriter Landing Page
bg: Целева Страница За Копирайтър

en: Copywriter Portfolio Page
bg: Портфолио Страница За Копирайтър

en: Copywriter Pricing Page
bg: Страница Цени За Копирайтър

en: Copywriter Services Page
bg: Страница Услуги За Копирайтър

en: Create New Category/Categories
bg: Създаване На Нова Категория/Категории

en: Create New Tag(s)
bg: Създай Нов(и) Таг(ове)

en: Create New Tag/Tags
bg: Създаване На Нов Етикет/Етикети

en: Creating %1$s Page
bg: Създаване На Страница %1$s

en: Creating Imagery
bg: Създаване На Изображения

en: Creating Your Menu
bg: Създаване На Менюто Ви

en: Creative
bg: Креативен

en: Creators from the marketplace are hard at work updating their modules for Divi 5. Most third-party modules won't be ready for Divi 5 right away. You can still use these modules with Divi 5. However, pages using legacy modules will not benefit from Divi 5's performance improvements and will be more prone to quirks. You can always return to the migrator and convert them later, once they are ready.
bg: Създателите от Marketplace работят усилено по актуализирането на своите модули за Divi 5. Повечето модули на трети страни няма да са готови за Divi 5 веднага. Все пак можете да използвате тези модули с Divi 5. Въпреки това страниците, които използват наследени модули, няма да се възползват от подобренията в производителността на Divi 5 и ще бъдат по-податливи на дребни несъвършенства. Винаги можете да се върнете към мигратора и да ги конвертирате по-късно, когато са готови.

en: Critical CSS
bg: Критичен CSS

en: Critical CSS greatly improves website load times and Google PageSpeed scores by deferring non-critical styles and eliminating render-blocking CSS requests.
bg: Критичният CSS значително подобрява времето за зареждане на сайта и резултатите в Google PageSpeed, като отлага некритичните стилове и премахва блокиращите рендирането заявки за CSS.

en: Critical Threshold Height
bg: Височина На Прага За Критично

en: Current Color
bg: Текущ Цвят

en: Currently viewing archives from %1$s
bg: В момента преглеждате архиви от %1$s

en: Custom
bg: Персонализирано

en: Custom CSS
bg: Персонализиран CSS

en: Custom Size
bg: Персонализиран Размер

en: Custom field Name to be used for description
bg: Име на персонализирано поле за описание

en: Custom field Name to be used for keywords
bg: Име на персонализирано поле за ключови думи

en: Custom field Name to be used for title
bg: Име на персонализирано поле за заглавие

en: Customize Fonts and Colors
bg: Персонализирайте Шрифтовете И Цветовете

en: Customize and Select Your Pages
bg: Персонализирайте И Изберете Страниците Си

en: Dark
bg: Тъмен

en: Dashboard
bg: Табло

en: Dashed
bg: Прекъснат

en: Date
bg: Дата

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Default
bg: По Подразбиране

en: Default Website Template
bg: Шаблон По Подразбиране За Уебсайт

en: Defer Additional Third Party Scripts
bg: Отложи Допълнителни Скриптове От Трети Страни

en: Defer Gutenberg Block CSS
bg: Отлагане На Блоковия CSS На Gutenberg

en: Defer jQuery And jQuery Migrate
bg: Отложи jQuery И jQuery Migrate

en: Define a character to separate BlogName and Post title
bg: Задайте знак за разделяне на Име На Блога и заглавие на публикацията

en: Define custom fonts and colors below or leave empty to let AI choose for you
bg: Задайте персонализирани шрифтове и цветове по-долу или оставете празно, за да ги избере AI вместо вас

en: Define how much influence your reference image has over the generated image. The less influence you give to the reference image, the more impact your image description will have.
bg: Определете колко влияние има референтното изображение върху генерираното изображение. Колкото по-малко влияние зададете на референтното изображение, толкова по-голям ефект ще има описанието на изображението ви.

en: Define your default fonts and colors or leave empty to let AI choose for you. The settings you define here will be used by default when you generate your next layout.
bg: Задайте шрифтовете и цветовете по подразбиране или оставете празно, за да позволите на AI да избере вместо вас. Настройките, които зададете тук, ще се използват по подразбиране при генериране на следващото ви оформление.

en: Delete
bg: Изтриване

en: Delete Page
bg: Изтриване На Страница

en: Delete Permanently
bg: Окончателно Изтриване

en: Delete Selected Items
bg: Изтрий Избраните Елементи

en: Demo
bg: Демо

en: Describe The Page You Want Divi AI To Create
bg: Опишете Страницата, Която Искате Divi AI Да Създаде

en: Describe The Section You Want Divi AI To Create
bg: Опишете Секцията, Която Искате Divi AI Да Създаде

en: Describe the page you want Divi AI to create. If there are specific sections, colors or fonts you want to use, let it know! Or, keep it simple and let Divi AI run with it.
bg: Опишете страницата, която искате Divi AI да създаде. Ако има конкретни секции, цветове или шрифтове, които искате да използва, кажете му! Или го оставете по-просто и оставете Divi AI да се заеме с останалото.

en: Describe the section you want Divi AI to create. If there are specific elements, colors or fonts you want to use, let it know! Or, keep it simple and let Divi AI run with it.
bg: Опишете секцията, която искате Divi AI да създаде. Ако има конкретни елементи, цветове или шрифтове, които искате да използвате, кажете му! Или го опростете и оставете Divi AI да се заеме.

en: Design Agency
bg: Дизайн Агенция

en: Design Agency About Page
bg: Страница За Нас За Дизайн Агенция

en: Design Agency Blog Page
bg: Блог Страница За Дизайн Агенция

en: Design Agency Case Study Page
bg: Страница Казус За Дизайн Агенция

en: Design Agency Contact Page
bg: Страница За Контакти За Дизайн Агенция

en: Design Agency Home Page
bg: Начална Страница За Дизайн Агенция

en: Design Agency Landing Page
bg: Целева Страница За Дизайн Агенция

en: Design Agency Portfolio Page
bg: Портфолио Страница За Дизайн Агенция

en: Design Agency Project Page 1
bg: Страница Проект 1 За Дизайн Агенция

en: Design Agency Project Page 2
bg: Страница Проект 2 За Дизайн Агенция

en: Designed by %1$s | Powered by %2$s
bg: Дизайн: %1$s | Създадено С %2$s

en: Designing Layout
bg: Проектиране На Оформление

en: Digital Painting
bg: Дигитална Живопис

en: Digital Payments
bg: Дигитални Плащания

en: Digital Payments About Page
bg: Страница За Нас За Дигитални Плащания

en: Digital Payments Blog Page
bg: Блог Страница За Дигитални Плащания

en: Digital Payments Contact Page
bg: Страница За Контакти За Дигитални Плащания

en: Digital Payments Features Page
bg: Страница Функции За Дигитални Плащания

en: Digital Payments Home Page
bg: Начална Страница За Дигитални Плащания

en: Digital Payments Landing Page
bg: Целева Страница За Дигитални Плащания

en: Digital Payments Pricing Page
bg: Страница Цени За Дигитални Плащания

en: Digital Payments Sign-Up Page
bg: Страница Регистрация За Дигитални Плащания

en: Disable Footer Credits
bg: Деактивирай Надписите Във Футъра

en: Disable Translations
bg: Деактивиране На Преводите

en: Disable WordPress Emojis
bg: Деактивиране На Емоджита В WordPress

en: Disable this option to remove the Google Fonts from your Divi Builder Pages.
bg: Деактивирайте тази опция, за да премахнете Google Fonts от вашите страници в Divi Builder.

en: Disable this option to remove the Google Maps API script from your Divi Builder Pages. This may improve compatibility with third party plugins that also enqueue this script. Please Note: Modules that rely on the Google Maps API in order to function properly, such as the Maps and Fullwidth Maps Modules, will still be available but will not function while this option is disabled (unless you manually add Google Maps API script).
bg: Деактивирайте тази опция, за да премахнете скрипта на Google Maps API от вашите страници в Divi Builder. Това може да подобри съвместимостта с плъгини на трети страни, които също зареждат този скрипт. Моля, обърнете внимание: Модули, които разчитат на Google Maps API, за да работят правилно, като модулите Карти и Карти в пълна ширина, ще останат налични, но няма да работят, докато тази опция е изключена (освен ако не добавите ръчно скрипта на Google Maps API).

en: Disable top tier dropdown menu links
bg: Деактивирай Връзките В Падащите Менюта От Най-Горно Ниво

en: Disable translations if you don't want to display translated theme strings on your site.
bg: Деактивирайте преводите, ако не искате да показвате преведените низове на темата на сайта си.

en: Disabling this option will remove the body code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
bg: Изключването на тази опция ще премахне кода за основното съдържание по-долу от блога ви. Това ви позволява да премахнете кода, като го запазите за по-късна употреба.

en: Disabling this option will remove the header code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
bg: Изключването на тази опция ще премахне кода за хедъра по-долу от блога ви. Това ви позволява да премахнете кода, като го запазите за по-късна употреба.

en: Disabling this option will remove the single bottom code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
bg: Изключването на тази опция ще премахне кода за долната част на единичната публикация по-долу от блога ви. Това ви позволява да премахнете кода, като го запазите за по-късна употреба.

en: Disabling this option will remove the single top code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
bg: Изключването на тази опция ще премахне кода за горната част на единичната публикация по-долу от блога ви. Това ви позволява да премахнете кода, като го запазите за по-късна употреба.

en: Display Home link
bg: Показвай Връзка „Начало“

en: Displays About Me Information
bg: Показва Информация За Мен

en: Displays Adsense Ads
bg: Показва Реклами В Adsense

en: Displays Advertisements
bg: Показва Реклами

en: Divi 5 Migrator
bg: Мигратор На Divi 5

en: Divi 5 cannot be activated while the following plugins are active. Please deactivate these plugins and activate Divi 5 again.
bg: Divi 5 не може да бъде активиран, докато следните разширения са активни. Моля, деактивирайте тези разширения и активирайте отново Divi 5.

en: Divi AI Default
bg: По Подразбиране За Divi AI

en: Divi AI Default Styles
bg: Стилове По Подразбиране На Divi AI

en: Divi AI Server is too busy right now. Please try again in a few minutes.
bg: Сървърът на Divi AI е твърде натоварен в момента. Моля, опитайте отново след няколко минути.

en: Divi AI is finalizing your images!
bg: Divi AI финализира вашите изображения!

en: Divi AI will fill your layouts with relevant photos and images automatically. Using stock photos is the fastest and most reliable option. You can also generate completely unique images using AI, which takes longer but can result in a wider variety of unique images.
bg: Divi AI ще попълни вашите оформления с подходящи снимки и изображения автоматично. Използването на стокови снимки е най-бързият и най-надежден вариант. Можете също да генерирате напълно уникални изображения с AI, което отнема повече време, но може да доведе до по-голямо разнообразие от уникални изображения.

en: Divi AI will fill your pages with relevant photos and images automatically. Using stock photos is the fastest and most reliable option. You can also generate completely unique images using AI, which takes longer.
bg: Divi AI автоматично ще запълни страниците ви с подходящи снимки и изображения. Използването на стокови снимки е най-бързият и най-надежден вариант. Можете също да генерирате напълно уникални изображения с AI, което отнема повече време.

en: Divi Cloud Categories
bg: Категории На Divi Cloud

en: Divi Cloud Tags
bg: Етикети На Divi Cloud

en: Divi Customizer Settings
bg: Настройки На Персонализатора На Divi

en: Divi Library
bg: Библиотека На Divi

[ctx: Divi Library]
en: %s Library
bg: Библиотека %s

[ctx: Divi Library]
en: View Mode
bg: Режим На Изглед

[ctx: Divi Library Global Module]
en: Global
bg: Глобално

[ctx: Divi Library Item Type]
en: Layout
bg: Оформление

[ctx: Divi Library Item Type]
en: Module
bg: Модул

[ctx: Divi Library Layout Type]
en: Row
bg: Ред

[ctx: Divi Library Layout Type]
en: Section
bg: Секция

en: Divi Library Snippet Name
bg: Име На Фрагмента В Библиотеката На Divi

[ctx: Divi Library Title]
en: Layout Details
bg: Детайли За Оформлението

[ctx: Divi Library View Mode]
en: Grid View
bg: Изглед В Решетка

[ctx: Divi Library View Mode]
en: List View
bg: Изглед В Списък

[ctx: Divi Library View Mode]
en: Tag View
bg: Изглед По Етикети

[ctx: Divi Library View Mode (Layout Pack)]
en: Pack View
bg: Изглед На Пакет

en: Divi Overview
bg: Преглед На Divi

en: Divi Page Settings
bg: Настройки На Страницата На Divi

en: Divi Theme Templates
bg: Шаблони На Темата Divi

en: Divi has been installed and activated. Next, you must activate your license so that your website can receive updates. Click the button below to log in to your Elegant Themes account and automatically activate this installation.
bg: Divi е инсталиран и активиран. След това трябва да активирате лиценза си, за да може уебсайтът ви да получава актуализации. Кликнете бутона по-долу, за да влезете в профила си в Elegant Themes и автоматично да активирате тази инсталация.

en: Divi is up to date
bg: Divi Е Актуален

en: Do you want to move selected items to your trash?
bg: Искате ли да преместите избраните елементи в кошчето?

en: Do you want to permanently delete all the items in your trash? This action cannot be undone and the items cannot be recovered.
bg: Искате ли да изтриете окончателно всички елементи в кошчето си? Това действие не може да бъде отменено и елементите не могат да бъдат възстановени.

en: Documentation
bg: Документация

[ctx: Documentation Page]
en: Documentation
bg: Документация

en: Dot Navigation
bg: Навигация С Точки

en: Dotted
bg: Пунктиран

en: Double
bg: Двоен

en: Download Backup Before Importing
bg: Изтеглете Архивно Копие Преди Импортиране

en: Download Compatibility Report
bg: Изтеглете Доклад За Съвместимост

en: Download More Layouts From The Marketplace
bg: Изтеглете Още Оформления От Marketplace

en: Drawing
bg: Рисунка

en: Dropdown Menu Animation
bg: Анимация На Падащото Меню

en: Dropdown Menu Background Color
bg: Цвят На Фона На Падащото Меню

en: Dropdown Menu Line Color
bg: Цвят На Линиите На Падащото Меню

en: Dropdown Menu Text Color
bg: Цвят На Текста На Падащото Меню

en: Duplicate
bg: Дублиране

en: Duplicate Global Item To Cloud
bg: Дублирай Глобален Елемент В Облака

en: Duplicate Locally
bg: Дублирай Локално

en: Dynamic Icons
bg: Динамични Икони

en: Dynamic Module Framework
bg: Динамична Рамка На Модулите

en: ET About Me Widget
bg: Джаджа ET За Мен

en: ET Adsense Widget
bg: Джаджа ET Adsense

en: ET Advertisement
bg: Реклама ET

en: Ecommerce
bg: Електронна Търговия

en: Edit
bg: Редактиране

en: Edit Footer Credits
bg: Редактирай Надписите Във Футъра

en: Edit Image
bg: Редактирай Изображението

en: Edit Tags & Categories
bg: Редактиране На Етикети И Категории

en: Edit Theme Options
bg: Редактиране На Опции На Темата

en: Edit With Divi
bg: Редактиране С Divi

en: Effect
bg: Ефект

en: Elegant Themes Account
bg: Профил В Elegant Themes

en: Email
bg: Имейл

en: Empty Trash
bg: Изпразване На Кошчето

en: Enable API Key
bg: Активирай API Ключ

en: Enable Boxed Layout
bg: Активиране На Оформление В Рамка

en: Enable Divi Cloud
bg: Активиране На Divi Cloud

en: Enable Divi Gallery
bg: Активиране На Галерията На Divi

en: Enable Responsive Images
bg: Активиране На Адаптивни Изображения

en: Enable Single Post 468x60 banner
bg: Активиране На Банер 468x60 За Единична Публикация

en: Enable Vertical Navigation
bg: Активирай Вертикална Навигация

en: Enable body code
bg: Включване на код в основното съдържание

en: Enable caching of Google Fonts and load them inline. This reduces render-blocking requests and improves page load times.
bg: Активирайте кеширане на Google Fonts и ги зареждайте inline. Това намалява блокиращите рендирането заявки и подобрява времето за зареждане на страницата.

en: Enable canonical URLs
bg: Включване на канонични URL адреси

en: Enable custom description
bg: Включване на персонализирано описание

en: Enable custom keywords
bg: Включване на персонализирани ключови думи

en: Enable custom titles
bg: Включване на персонализирани заглавия

en: Enable header code
bg: Включване на код в хедъра

en: Enable meta descriptions
bg: Включване на meta описания

en: Enable single bottom code
bg: Включване на код в долната част на единична публикация

en: Enable single top code
bg: Включване на код в горната част на единична публикация

en: Enable this if you want to replace the WordPress default gallery with the Divi-style gallery.
bg: Активирайте това, ако искате да замените стандартната галерия на WordPress с галерия в стил Divi.

en: Enable this option to display Back To Top Button while scrolling
bg: Активирайте тази опция, за да показвате бутона „Към Началото“ при скролиране

en: Enable this option to get responsive images size generated when uploading images and adding srcset attribute for images element.
bg: Активирайте тази опция, за да се генерират адаптивни размери на изображенията при качване и да се добавя атрибут srcset към елемента за изображения.

en: Enable this option to get the smooth scrolling effect with mouse wheel
bg: Активирайте тази опция, за да получите ефект на плавно скролиране с колелцето на мишката

en: Enable this option to show thumbnails on Index Pages.
bg: Включете тази опция, за да показвате миниатюри в индексните страници.

en: Enable this to allow the Divi Framework to only load the modules that are used on the page, and process the logic for the features in use.
bg: Активирайте това, за да позволите на Divi Framework да зарежда само модулите, които се използват на страницата, и да обработва логиката за използваните функции.

en: Enabling this option will display a 468x60 banner ad on the bottom of your post pages below the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
bg: Активирането на тази опция ще показва банер реклама 468x60 в долната част на страниците с публикации, под съдържанието на единичната публикация. Ако е активирано, трябва да попълните изображението на банера и целевия URL по-долу.

en: Enabling this option will lower the size of Google Fonts and improve load times, however it will limit Google Fonts support in some very old browsers. You can turn this off to increase support for older browsers at a slight cost to performance.
bg: Активирането на тази опция ще намали размера на Google Fonts и ще подобри времето за зареждане, но ще ограничи поддръжката на Google Fonts в някои много стари браузъри. Можете да изключите това, за да увеличите поддръжката за по-стари браузъри, с лек компромис в производителността.

en: Enhance
bg: Подобри

en: Enhance Image
bg: Подобри Изображението

en: Enhancement Strength
bg: Сила На Подобрението

en: Enhancements
bg: Подобрения

en: Enqueue Google Maps Script
bg: Зареждай скрипта на Google Maps

en: Enqueue jQuery Compatibility Script
bg: Добави Скрипт За Съвместимост На jQuery

en: Enter new API Key
bg: Въведете Нов API Ключ

en: Enter the URL of your Facebook Profile.
bg: Въведете URL адреса на вашия профил в Facebook.

en: Enter the URL of your Instagram Profile.
bg: Въведете URL адреса на вашия профил в Instagram.

en: Enter the URL of your RSS feed.
bg: Въведете URL адреса на вашата RSS емисия.

en: Enter the URL of your X Profile.
bg: Въведете URL адреса на вашия профил в X.

en: Enter which type of page you want.
bg: Въведете какъв тип страница искате.

en: Enter your ET Account API Key.
bg: Въведете API ключа на акаунта си в ET.

en: Enter your ET Account Username.
bg: Въведете потребителското име на акаунта си в ET.

en: Enter your page title
bg: Въведете заглавието на страницата

en: Enter your website name, which will be used for meta titles and throughout your website content.
bg: Въведете името на уебсайта си, което ще се използва за мета заглавия и в съдържанието на уебсайта ви.

en: Enter your website slogan, which will be used in meta descriptions and as context for Divi AI.
bg: Въведете слогана на уебсайта си, който ще се използва в мета описанията и като контекст за Divi AI.

en: Error
bg: Грешка

en: Error loading roadmap items.
bg: Грешка при зареждане на елементите от пътната карта.

[ctx: Event Details Page]
en: Details
bg: Подробности

en: Exactly
bg: Точно

en: Example: Create a services page that describes our solar installation services, including testimonials and a contact form to collect leads
bg: Пример: Създайте страница „Услуги“, която описва нашите услуги за соларни инсталации, включително отзиви и форма за контакт за събиране на лийдове

en: Example: Create a services section that describes our solar installation services.
bg: Пример: Създайте секция за услуги, която описва нашите услуги за соларни инсталации.

en: Example: Our company, Sunset Solar, is a solar panel installation company serving the San Francisco Bay Area
bg: Пример: Нашата компания, Sunset Solar, е фирма за монтаж на соларни панели, обслужваща района на залива Сан Франциско

en: Exclude categories from the navigation bar
bg: Изключи Категории От Навигационната Лента

en: Exclude pages from the navigation bar
bg: Изключи Страници От Навигационната Лента

en: Expand
bg: Разгъване

en: Explore Other Modules With Tag
bg: Разгледайте Други Модули С Етикет

en: Explore Other Rows With Tag
bg: Разгледайте Други Редове С Етикет

en: Explore Other Sections With Tag
bg: Разгледайте Други Секции С Етикет

en: Export
bg: Експортиране

en: Export %s
bg: Експортирай %s

en: Export %s Name
bg: Име На Експортирания %s

en: Export Theme Options
bg: Експортиране На Опции На Темата

en: Exporting your %s will create a JSON file that can be imported into a different area.
bg: Експортирането на вашия %s ще създаде JSON файл, който може да бъде импортиран в друга област.

en: Extend
bg: Разшири

en: Extend Image
bg: Разшири Изображението

en: Facebook Profile Url
bg: Профилен URL В Facebook

en: Fade
bg: Избледняване

en: Fade In
bg: Поява С Избледняване

en: Failed to load your existing layouts. Please try again later.
bg: Неуспешно зареждане на съществуващите ви оформления. Моля, опитайте отново по-късно.

en: Farmers Market
bg: Фермерски Пазар

en: Farmers Market About Page
bg: Страница За Нас За Фермерски Пазар

en: Farmers Market Blog Page
bg: Блог Страница За Фермерски Пазар

en: Farmers Market Contact Page
bg: Страница За Контакти За Фермерски Пазар

en: Farmers Market Donate Page
bg: Страница Дарения За Фермерски Пазар

en: Farmers Market Events Page
bg: Страница Събития За Фермерски Пазар

en: Farmers Market Home Page
bg: Начална Страница За Фермерски Пазар

en: Farmers Market Landing Page
bg: Целева Страница За Фермерски Пазар

en: Farmers Market Market Page
bg: Страница Пазар За Фермерски Пазар

en: Fashion About Page
bg: Страница За Нас За Мода

en: Fashion Blog Page
bg: Блог Страница За Мода

en: Fashion Contact Page
bg: Страница За Контакти За Мода

en: Fashion Designer Page
bg: Страница Моден Дизайнер

en: Fashion Gallery Page
bg: Страница Галерия За Мода

en: Fashion Home Page
bg: Начална Страница За Мода

en: Fashion Landing Page
bg: Целева Страница За Мода

en: Fashion Shop Page
bg: Страница Магазин За Мода

en: Favorites
bg: Любими

en: Fetching Pages
bg: Извличане На Страници

en: Fetching Pages...
bg: Извличане На Страници...

en: Filter
bg: Филтър

en: Finalizing Migration
bg: Финализиране На Миграцията

en: Find A Layout
bg: Намиране На Оформление

en: Find A Module
bg: Намиране На Модул

en: Find A Page
bg: Намери Страница

en: Find A Row
bg: Намери Ред

en: Find A Section
bg: Намери Секция

en: Find More Layouts
bg: Намерете Още Оформления

en: Fixed
bg: Фиксирано

en: Fixed Menu Height
bg: Височина На Фиксираното Меню

en: Fixed Navigation Bar
bg: Фиксирана Лента За Навигация

en: Fixed Navigation Settings
bg: Настройки На Фиксираната Навигация

en: Flip
bg: Обръщане

en: Florist
bg: Цветар

en: Florist About Page
bg: Страница За Нас За Цветар

en: Florist Blog Page
bg: Блог Страница За Цветар

en: Florist Contact Page
bg: Страница За Контакти За Цветар

en: Florist Gallery Page
bg: Страница Галерия За Цветар

en: Florist Home Page
bg: Начална Страница За Цветар

en: Florist Landing Page
bg: Целева Страница За Цветар

en: Florist Shop Page
bg: Страница Магазин За Цветар

en: Folder
bg: Папка

en: Font
bg: Шрифт

en: Font Size
bg: Размер На Шрифта

en: Font Style
bg: Стил На Шрифта

en: Footer
bg: Футър

en: Footer Area
bg: Зона На Футъра

en: Footer Background Color
bg: Цвят На Фона На Футъра

en: Footer Elements
bg: Елементи На Футъра

en: Footer Menu
bg: Меню На Футъра

en: Footer Menu Active Link Color
bg: Цвят На Активната Връзка В Менюто Във Футъра

en: Footer Menu Background Color
bg: Цвят На Фона На Менюто Във Футъра

en: Footer Menu Text Color
bg: Цвят На Текста На Менюто Във Футъра

en: Forgot your <a href="%1$s" target="_blank">Username</a> or <a href="%1$s" target="_blank">Password</a>?
bg: Забравили сте своето <a href="%1$s" target="_blank">Потребителско Име</a> или <a href="%1$s" target="_blank">Парола</a>?

en: Formal
bg: Официален

en: Free Divi Cloud Limit Reached
bg: Достигнат Е Безплатният Лимит На Divi Cloud

en: Free Trial
bg: Безплатен Пробен Период

en: Freelancer
bg: Фрийлансър

en: Frequently Asked Questions
bg: Често Задавани Въпроси

en: Fullscreen
bg: На Цял Екран

en: Fullwidth
bg: Пълна Ширина

en: Funny
bg: Забавен

en: General
bg: Общи

en: General Settings
bg: Общи Настройки

en: Generate
bg: Генериране

en: Generate & Publish My Website
bg: Генерирай И Публикувай Моя Уебсайт

en: Generate A New Site
bg: Генерирай Нов Сайт

en: Generate Code
bg: Генериране На Код

en: Generate Four More
bg: Генериране На Още Четири

en: Generate Image With AI
bg: Генериране На Изображение С AI

en: Generate Images With AI (Slower)
bg: Генерирайте Изображения С AI (По-Бавно)

en: Generate Layout
bg: Генериране На Оформление

en: Generate Modified Image
bg: Генерирай Променено Изображение

en: Generate More Like This One
bg: Генериране На Още Подобни

en: Generate My Website
bg: Генерирай Моя Уебсайт

en: Generate Page
bg: Генериране На Страница

en: Generate Prompt With AI
bg: Генериране На Подкана С AI

en: Generate Section
bg: Генериране На Секция

en: Generate Section With AI
bg: Генерирайте Секция С AI

en: Generate Text
bg: Генериране На Текст

en: Generate Your Site With AI
bg: Генерирай Сайта Си С AI

en: Generating
bg: Генериране

en: Generating %1$s Pages
bg: Генериране На Страници %1$s

en: Generating Images
bg: Генериране На Изображения

en: Generating Layout
bg: Генериране На Оформление

en: Generating Screenshot
bg: Генериране На Екранна Снимка

en: Generating Section
bg: Генериране На Секция

en: Generating Site Outline
bg: Генериране На Структура На Сайта

en: Generating Your %1$s Page
bg: Генериране На Вашата Страница %1$s

en: Generating Your Menu
bg: Генериране На Менюто Ви

en: Generating...
bg: Генериране...

en: Get Divi Cloud
bg: Вземете Divi Cloud

en: Get Divi For Life
bg: Вземете Divi Завинаги

en: Get Unlimited Divi Cloud Storage
bg: Вземете Неограничено Пространство В Divi Cloud

en: Get Unlimited Storage
bg: Вземете Неограничено Съхранение

en: Get access to hundreds of new Divi modules and thousands of additional layouts and child themes.
bg: Получете Достъп До Стотици Нови Модули На Divi И Хиляди Допълнителни Оформления И Дъщерни Теми.

en: Get live chat support with response times under 30 minutes plus bigger discounts in the Divi Marketplace.
bg: Получете поддръжка чрез чат на живо с време за отговор под 30 минути, плюс по-големи отстъпки в Divi Marketplace.

en: Give Divi AI general information about your website or business. The more context it has about you and your goals, the better layouts it will create and the more relevant content it will write.
bg: Дайте на Divi AI обща информация за вашия уебсайт или бизнес. Колкото повече контекст има за вас и целите ви, толкова по-добри оформления ще създава и толкова по-релевантно съдържание ще пише.

en: Give you content a unique spin by telling Divi AI what tone of voice to use.
bg: Придайте уникален облик на съдържанието си, като кажете на Divi AI какъв тон на изразяване да използва.

en: Global items
bg: Глобални Елементи

en: Global items cannot be added to your Divi Cloud. Would you like to save a non-global version to your Divi Cloud? The version on this website will remain a global instance
bg: Глобалните елементи не могат да бъдат добавяни към вашия Divi Cloud. Искате ли да запазите неглобална версия във вашия Divi Cloud? Версията на този уебсайт ще остане глобална инстанция

en: Google API Key
bg: Ключ За Google API

en: Google Fonts Subsets
bg: Подмножества на Google Fonts

en: Grab the first post image
bg: Вземане На Първото Изображение От Публикацията

en: Green
bg: Зелен

en: Groove
bg: Канал

en: Guide Me
bg: Насочвай Ме

en: HTML/JS Snippet
bg: HTML/JS Фрагмент

en: Hang Tight!
bg: Изчакайте Малко!

en: Harmonize And Remove Artifacts
bg: Хармонизирай И Премахни Артефакти

en: Harness the power of AI and unlock unlimited text, image, code, layout and website generation.
bg: Използвайте Силата На AI И Отключете Неограничено Генериране На Текст, Изображения, Код, Оформления И Уебсайтове.

en: Header & Navigation
bg: Хедър И Навигация

en: Header Elements
bg: Елементи На Хедъра

en: Header Font
bg: Шрифт На Хедъра

en: Header Font Style
bg: Стил На Шрифта На Текста В Хедъра

en: Header Font Weight
bg: Дебелина На Шрифта На Заглавката

en: Header Format
bg: Формат На Хедъра

en: Header Letter Spacing
bg: Междубуквено Разстояние На Текста В Хедъра

en: Header Line Height
bg: Височина На Реда На Текста В Хедъра

en: Header Style
bg: Стил На Заглавката

en: Header Text Size
bg: Размер На Текста В Хедъра

en: Heading Font
bg: Шрифт За Заглавия

en: Heading Font Color
bg: Цвят На Шрифта За Заглавия

en: Heading Text Color
bg: Цвят На Текста На Заглавията

en: Height
bg: Височина

en: Help
bg: Помощ

en: Here you can add custom css to override or extend default styles.
bg: Тук можете да добавите персонализиран CSS, за да заместите или разширите стиловете по подразбиране.

en: Here you can change which character separates your blog title and index page name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
bg: Тук можете да промените кой знак разделя заглавието на блога и името на индекс страницата при използване на автоматично генерирани заглавия на публикации. Често използвани стойности са | или -

en: Here you can change which character separates your blog title and post name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
bg: Тук можете да промените кой знак разделя заглавието на блога и името на публикацията при използване на автоматично генерирани заглавия. Често използвани стойности са | или -

en: Here you can choose Shop Page & Category Page Layout for WooCommerce.
bg: Тук можете да изберете оформление на страницата на магазина и категориите за WooCommerce.

en: Here you can choose default sidebar layout
bg: Тук можете да изберете оформление на страничната лента по подразбиране

en: Here you can choose how your titles on index pages are generated. You can change which order your blog name and index title are displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
bg: Тук можете да изберете как се генерират заглавията на индекс страниците. Можете да промените в какъв ред да се показват името на блога и заглавието на индекс страницата, или да премахнете името на блога от заглавието изцяло.

en: Here you can choose to display the Facebook Icon on your homepage.
bg: Тук можете да изберете да показвате иконата на Facebook на началната си страница.

en: Here you can choose to display the Instagram Icon on your homepage.
bg: Тук можете да изберете да показвате иконата на Instagram на началната си страница.

en: Here you can choose to display the RSS Icon.
bg: Тук можете да изберете да показвате иконата на RSS.

en: Here you can choose to display the X Icon.
bg: Тук можете да изберете да показвате иконата на X.

en: Here you can choose to remove certain categories from the navigation menu. All categories marked with an X will not appear in your navigation bar.
bg: Тук можете да изберете да премахнете определени категории от навигационното меню. Всички категории, маркирани с X, няма да се показват в навигационната лента.

en: Here you can choose to remove certain pages from the navigation menu. All pages marked with an X will not appear in your navigation bar.
bg: Тук можете да изберете да премахнете определени страници от навигационното меню. Всички страници, маркирани с X, няма да се показват в навигационната лента.

en: Here you can choose to reverse the order that your categories links are displayed. You can choose between ascending and descending.
bg: Тук можете да изберете да обърнете реда на показване на връзките към категориите. Можете да изберете между възходящ и низходящ ред.

en: Here you can choose to reverse the order that your pages links are displayed. You can choose between ascending and descending.
bg: Тук можете да изберете да обърнете реда на показване на връзките към страниците. Можете да изберете между възходящ и низходящ ред.

en: Here you can choose to sort your pages links.
bg: Тук можете да изберете как да сортирате връзките към страниците си.

en: Here you can choose which items appear in the post info section on pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted items shown below will appear.
bg: Тук можете да изберете кои елементи да се показват в секцията с информация за публикацията на страниците. Това е зоната, обикновено под заглавието на публикацията, която показва основна информация за публикацията ви. Маркираните елементи по-долу ще се показват.

en: Here you can choose which items appear in the post info section on single post pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted items shown below will appear.
bg: Тук можете да изберете кои елементи да се показват в секцията с информация за публикацията на страниците за единична публикация. Това е зоната, обикновено под заглавието на публикацията, която показва основна информация за публикацията ви. Маркираните елементи по-долу ще се показват.

en: Here you can designate how many WooCommerce products are displayed on the archive page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
bg: Тук можете да зададете колко WooCommerce продукта да се показват на архивната страница. Тази опция работи независимо от опциите Settings > Reading в wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Archive pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
bg: Тук можете да зададете колко скорошни статии да се показват в архивните страници. Тази опция работи независимо от опциите Settings > Reading в wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Category page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
bg: Тук можете да зададете колко скорошни статии да се показват на страницата на категорията. Тази опция работи независимо от опциите Settings > Reading в wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Search results pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
bg: Тук можете да зададете колко скорошни статии да се показват в страниците с резултати от търсене. Тази опция работи независимо от опциите Settings > Reading в wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Tag pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
bg: Тук можете да зададете колко скорошни статии да се показват в страниците с етикети. Тази опция работи независимо от опциите Settings > Reading в wp-admin.

en: Here you can disable automatic memory limit increase.
bg: Тук можете да деактивирате автоматичното увеличаване на лимита на паметта.

en: Here you can provide 468x60 banner destination url
bg: Тук можете да посочите целевия URL на банера 468x60

en: Here you can provide 468x60 banner image url
bg: Тук можете да посочите URL на изображението на банера 468x60

en: Hex Value
bg: Шестнадесетична Стойност

en: Hide
bg: Скриване

en: Hide Logo Image
bg: Скрий Логото

en: Hide Nav Before Scroll
bg: Скриване На Навигацията Преди Превъртане

en: Hide Navigation Until Scroll
bg: Скрий Навигацията До Превъртане

en: Hide empty categories
bg: Скрий Празните Категории

en: High
bg: Висока

en: Home
bg: Начало

en: Homepage SEO
bg: SEO на началната страница

en: Homepage custom title (if enabled)
bg: Персонализирано заглавие на началната страница (ако е включено)

en: Homepage meta description (if enabled)
bg: Мета описание на началната страница (ако е включено)

en: Homepage meta keywords (if enabled)
bg: Мета ключови думи на началната страница (ако е включено)

en: How do I report a bug?
bg: Как да докладвам бъг?

en: How would you like to change the style of this element?
bg: Как бихте искали да промените стила на този елемент?

en: Humorous
bg: Хумористичен

en: Icon
bg: Икона

en: Icon Color
bg: Цвят На Иконата

en: Icon Placement
bg: Позиция На Иконата

en: If a page is built with the Divi Builder, the Gutenberg block CSS file is moved from the header to the footer. Since the file is most likely not used, we can load it later. This removes a render blocking request and improving performance.
bg: Ако страницата е изградена с Divi Builder, файлът с блоковия CSS на Gutenberg се премества от хедъра към футъра. Тъй като най-вероятно не се използва, можем да го заредим по-късно. Това премахва заявка, която блокира рендирането, и подобрява производителността.

en: If custom titles are disabled, choose autogeneration method
bg: Ако персонализираните заглавия са изключени, изберете метод за автоматично генериране

en: If this website contains content built with Divi 4, you can use the migrator to convert your website to the Divi 5 format. Un-migrated content will not benefit from Divi 5 performance improvements.
bg: Ако този уебсайт съдържа съдържание, изградено с Divi 4, можете да използвате инструмента за миграция, за да конвертирате уебсайта си към формата на Divi 5. Немигрираното съдържание няма да се възползва от подобренията в производителността на Divi 5.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over how your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
bg: Ако не използвате персонализирани заглавия на публикации, пак можете да контролирате как се генерират заглавията ви. Тук можете да изберете в какъв ред да се показват заглавието на публикацията и името на блога, или да премахнете името на блога от заглавието изцяло.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over hw your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
bg: Ако не използвате персонализирани заглавия на публикации, пак можете да контролирате как се генерират заглавията ви. Тук можете да изберете в какъв ред да се показват заглавието на публикацията и името на блога, или да премахнете името на блога от заглавието изцяло.

en: If you don't want to display some banners - leave approptiate fields blank
bg: Ако Не Искате Да Показвате Някои Банери, Оставете Съответните Полета Празни

en: If you have enabled custom titles you can add your custom title here. Whatever you type here will be placed between the < title >< /title > tags in header.php
bg: Ако сте включили персонализирани заглавия, можете да добавите вашето персонализирано заглавие тук. Каквото и да въведете, ще бъде поставено между таговете < title >< /title > в header.php

en: If you have enabled meta descriptions you can add your custom description here.
bg: Ако сте включили мета описания, можете да добавите вашето персонализирано описание тук.

en: If you have enabled meta keywords you can add your custom keywords here. Keywords should be separated by comas. For example: wordpress,themes,templates,elegant
bg: Ако сте включили мета ключови думи, можете да добавите вашите персонализирани ключови думи тук. Ключовите думи трябва да бъдат разделени със запетаи. Например: wordpress,themes,templates,elegant

en: If you would like categories to be displayed in your navigationbar that don't have any posts in them then disable this option. By default empty categories are hidden
bg: Ако искате в навигационната лента да се показват категории, които нямат публикации, изключете тази опция. По подразбиране празните категории са скрити.

en: If you would like to add a meta description to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for descriptions to be displayed on post pages. You can add your meta description using custom fields based off the custom field name you define below.
bg: Ако искате да добавите meta описание към публикацията си, можете да го направите чрез персонализирани полета. Тази опция трябва да е включена, за да се показват описанията на страниците на публикациите. Можете да добавите meta описанието си чрез персонализирани полета според името на персонализираното поле, което задавате по-долу.

en: If you would like to add meta keywords to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for keywords to be displayed on post pages. You can add your meta keywords using custom fields based off the custom field name you define below.
bg: Ако искате да добавите meta ключови думи към публикацията си, можете да го направите чрез персонализирани полета. Тази опция трябва да е включена, за да се показват ключовите думи на страниците на публикациите. Можете да добавите meta ключовите си думи чрез персонализирани полета според името на персонализираното поле, което задавате по-долу.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the categories navigation bar disable this feature.
bg: Ако искате да премахнете падащите менюта от навигационната лента на категориите, изключете тази функция.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the pages navigation bar disable this feature.
bg: Ако искате да премахнете падащите менюта от навигационната лента на страниците, изключете тази функция.

en: If you would like to use your own custom logo image click the Upload Image button.
bg: Ако искате да използвате свое персонализирано изображение за лого, щракнете върху бутона „Качване На Изображение“.

en: Image
bg: Изображение

en: Image Description
bg: Описание На Изображението

en: Image Dimensions
bg: Размери На Изображението

en: Image Fill Description
bg: Описание За Запълване На Изображение

en: Image Height
bg: Височина На Изображението

en: Image Scale
bg: Мащаб На Изображението

en: Image Selection
bg: Избор На Изображение

en: Image Size
bg: Размер На Изображението

en: Image Sketch
bg: Скица На Изображение

en: Image Style
bg: Стил На Изображението

en: Image Type
bg: Тип Изображение

en: Image URL or base64 string is required.
bg: Изисква се URL на изображението или base64 низ.

en: Image Url
bg: URL На Изображение

en: Image Width
bg: Ширина На Изображението

en: Image doesn't exist
bg: Изображението не съществува

en: Images
bg: Изображения

en: Images stored on a different website cannot be used as reference. The issue can be resolved by uploading the image to the WordPress media library.
bg: Изображения, съхранени в друг уебсайт, не могат да се използват като референция. Проблемът може да бъде решен чрез качване на изображението в медийната библиотека на WordPress.

en: Import
bg: Импортиране

en: Import %s
bg: Импортирай %s

en: Import & Export Customizer
bg: Импортиране И Експортиране На Персонализатора

en: Import & Export Theme Options
bg: Импортиране И Експортиране На Опции На Темата

en: Import Theme Options
bg: Импортиране На Опции На Темата

en: Import These Templates
bg: Импортирайте Тези Шаблони

en: Import To Cloud
bg: Импортирай В Облака

en: Importing %1$s Page
bg: Импортиране На Страница %1$s

en: Importing Customizer Settings
bg: Импортиране На Настройки На Персонализатора

en: Importing Pages
bg: Импортиране На Страници

en: Importing Presets
bg: Импортиране На Пресети

en: Importing Theme Builder
bg: Импортиране На Theme Builder

en: Improve Google Fonts Loading
bg: Подобряване На Зареждането На Google Fonts

en: Improve your web design workflow and collaborate together in the cloud.
bg: Подобрете работния си процес за уеб дизайн и работете заедно в облака.

en: In Progress
bg: В Процес

en: In some cases users will want to create parent categories or links as placeholders to hold a list of child links or categories. In this case it is not desirable to have the parent links lead anywhere, but instead merely serve an organizational function. Enabling this options will remove the links from all parent pages/categories so that they don't lead anywhere when clicked.
bg: В някои случаи потребителите искат да създадат родителски категории или връзки като заместители, които да съдържат списък с подчинени връзки или категории. В този случай не е желателно родителските връзки да водят нанякъде, а да служат само за организиране. Включването на тази опция ще премахне връзките от всички родителски страници/категории, така че при щракване да не водят никъде.

en: Inactive (%s)
bg: Неактивни (%s)

en: Inactive Widgets
bg: Неактивни Джаджи

en: Increase Contrast
bg: Увеличи Контраста

en: Increase Detail
bg: Увеличи Детайла

en: Increase Saturation
bg: Увеличи Наситеността

en: Index Page SEO
bg: SEO на индексната страница

en: Informative
bg: Информативен

en: Initializing Process
bg: Инициализиране На Процеса

en: Input 468x60 adsense code
bg: Въведете Код За Adsense 468x60

en: Input 468x60 advertisement banner image
bg: Въведете Изображение На Рекламен Банер 468x60

en: Input 468x60 advertisement destination url
bg: Въведете Целевия URL На Рекламата 468x60

en: Input your website information and select which pages you want to have on your website.
bg: Въведете информацията за уебсайта си и изберете кои страници искате да има в него.

en: Input your website information and tell Divi AI about your website or business. The information you provide will be used to generate content, images and make design decisions.
bg: Въведете информацията за уебсайта си и разкажете на Divi AI за уебсайта или бизнеса си. Информацията, която предоставите, ще бъде използвана за генериране на съдържание, изображения и за вземане на дизайнерски решения.

[ctx: Insert CSS Snippet from library]
en: Use This CSS Snippet
bg: Използвай Този CSS Фрагмент

en: Insert Code at Cursor
bg: Вмъкни Код на Курсора

[ctx: Insert HTML/JS Snippet from library]
en: Use This HTML/JS Snippet
bg: Използвай Този HTML/JS Фрагмент

[ctx: Insert Module from library]
en: Use This Module
bg: Използвай Този Модул

[ctx: Insert Page from library]
en: Use This Page
bg: Използвай Тази Страница

[ctx: Insert Row from library]
en: Use This Row
bg: Използвай Този Ред

[ctx: Insert Section from library]
en: Use This Section
bg: Използвай Тази Секция

en: Inset
bg: Вдлъбнат

en: Instagram Profile Url
bg: Профилен URL В Instagram

en: Install WooCommerce Plugin
bg: Инсталиране На Плъгина WooCommerce

en: Install and Configure WooCommerce
bg: Инсталиране И Конфигуриране На WooCommerce

en: Installing WooCommerce
bg: Инсталиране На WooCommerce

en: Interior Design Company
bg: Компания За Интериорен Дизайн

en: Interior Design Company About Page
bg: Страница За Нас За Компания За Интериорен Дизайн

en: Interior Design Company Blog Page
bg: Блог Страница За Компания За Интериорен Дизайн

en: Interior Design Company Contact Page
bg: Страница За Контакти За Компания За Интериорен Дизайн

en: Interior Design Company Home Page
bg: Начална Страница За Компания За Интериорен Дизайн

en: Interior Design Company Landing Page
bg: Целева Страница За Компания За Интериорен Дизайн

en: Interior Design Company Portfolio Page
bg: Портфолио Страница За Компания За Интериорен Дизайн

en: Interior Design Company Services Page
bg: Страница Услуги За Компания За Интериорен Дизайн

en: Interior Design Company Shop Page
bg: Страница Магазин За Компания За Интериорен Дизайн

en: Invalid API Key or Username
bg: Невалиден API ключ или потребителско име

en: Invalid post IDs format.
bg: Невалиден формат на ID на публикации.

en: Invalid shortcode string.
bg: Невалиден низ за shortcode.

en: Invite your team members and clients and give them full access to your entire suite of Divi services.
bg: Поканете членовете на екипа си и клиентите си и им дайте пълен достъп до целия пакет услуги на Divi.

en: Italic
bg: Курсив

en: Join Now
bg: Присъединете Се Сега

en: Just another %s site
bg: Още един сайт на %s

en: Just another WordPress site
bg: Още един сайт на WordPress

en: LMS About Page
bg: Страница За Нас За LMS

en: LMS Blog Page
bg: Блог Страница За LMS

en: LMS Contact Page
bg: Страница За Контакти За LMS

en: LMS Course Page
bg: Страница Курс За LMS

en: LMS Courses Page
bg: LMS Страница За Курсове

en: LMS Home Page
bg: LMS Начална Страница

en: LMS Landing Page
bg: LMS Целева Страница

en: LMS Marketing Page
bg: LMS Маркетингова Страница

[ctx: LMS Page]
en: Course
bg: Курс

[ctx: LMS Page]
en: Courses
bg: Курсове

en: LMS Pricing Page
bg: LMS Страница За Цени

en: Landscape (8:5)
bg: Хоризонтален (8:5)

en: Language
bg: Език

en: Language of Prompt
bg: Език На Подканата

en: Language of Website
bg: Език На Уебсайта

en: Layout
bg: Оформление

[ctx: Layout]
en: Add New
bg: Добави Нов

[ctx: Layout Categories]
en: Manage Categories
bg: Управление На Категории

[ctx: Layout Categories]
en: Manage Tags
bg: Управление На Етикети

[ctx: Layout Category]
en: Art & Design
bg: Изкуство И Дизайн

[ctx: Layout Category]
en: Business
bg: Бизнес

[ctx: Layout Category]
en: Community & Non-Profit
bg: Общност И Нестопанска Организация

[ctx: Layout Category]
en: Education
bg: Образование

[ctx: Layout Category]
en: Events
bg: Събития

[ctx: Layout Category]
en: Fashion & Beauty
bg: Мода И Красота

[ctx: Layout Category]
en: Food & Drink
bg: Храна И Напитки

[ctx: Layout Category]
en: Health & Fitness
bg: Здраве И Фитнес

[ctx: Layout Category]
en: Online Store
bg: Онлайн Магазин

[ctx: Layout Category]
en: Services
bg: Услуги

[ctx: Layout Category]
en: Technology
bg: Технологии

en: Layout Name
bg: Име На Оформлението

en: Layout Pack
bg: Пакет С Оформления

[ctx: Layout Pack]
en: Fashion
bg: Мода

[ctx: Layout Pack]
en: Layouts In This Pack
bg: Оформления В Този Пакет

[ctx: Layout Packs]
en: Manage Packs
bg: Управление На Пакети

en: Layout Settings
bg: Настройки На Оформлението

en: Learn About Divi AI
bg: Научете Повече За Divi AI

en: Learn About Divi Cloud
bg: Научете Повече За Divi Cloud

en: Learn About Divi Teams
bg: Научете Повече За Divi Teams

en: Learn About Divi VIP
bg: Научете Повече За Divi VIP

en: Learn About VIP Support
bg: Научете За VIP Поддръжката

en: Learn More
bg: Научи Повече

en: Learn More About Divi 5
bg: Научете Повече За Divi 5

en: Leave a Reply to %s
bg: Оставете Отговор На %s

en: Left
bg: Вляво

en: Left Sidebar
bg: Лява Странична Лента

en: Left to Right
bg: Отляво Надясно

en: Lengthen
bg: Удължаване

en: Let AI Choose
bg: Нека AI Избере

en: Let AI Choose For Me
bg: Нека AI Избере Вместо Мен

en: Letter Spacing
bg: Разстояние Между Буквите

en: Let’s Build Your Divi Website!
bg: Нека Създадем Вашия Divi Уебсайт!

en: Level Up Your Divi Toolkit
bg: Надградете Своите Инструменти На Divi

en: Level up your efficiency with limitless AI content and image requests.
bg: Повишете ефективността си с неограничени AI заявки за съдържание и изображения.

en: Library
bg: Библиотека

en: Light
bg: Светъл

en: Limit Google Fonts Support For Legacy Browsers
bg: Ограничаване На Поддръжката На Google Fonts За Стари Браузъри

en: Link
bg: Връзка

en: Link Color
bg: Цвят На Връзките

en: Link text
bg: Текст На Връзката

en: List Items
bg: Елементи От Списък

en: Live Preview
bg: Преглед На Живо

en: Load From Library
bg: Зареди От Библиотеката

en: Load more
bg: Зареди още

en: Loading...
bg: Зареждане...

en: Locations
bg: Места

en: Log In
bg: Вход

en: Log In To Divi Cloud
bg: Вход В Divi Cloud

en: Log In to Activate Your License
bg: Влезте, За Да Активирате Лиценза Си

en: Login
bg: Вход

en: Logo
bg: Лого

en: Logo Max Height
bg: Максимална Височина На Логото

en: Low
bg: Ниска

en: Make Full Width
bg: Направи С Пълна Ширина

en: Manage Layouts
bg: Управление На Оформленията

en: Manage Pages
bg: Управление На Страници

en: Manage Posts
bg: Управление На Публикации

en: Manage Templates
bg: Управление На Шаблони

en: Manage Theme Templates
bg: Управление На Шаблони На Темата

en: Manage Un-widgetized Advertisements
bg: Управление На Реклами Извън Джаджите

en: Manage Website Pages
bg: Управление На Страници На Уебсайта

en: Manage Your Elegant Themes Account
bg: Управление На Вашия Акаунт В Elegant Themes

en: Managing Website Styles
bg: Управление На Стиловете На Сайта

en: March 28, 2024
bg: 28 Март 2024

[ctx: Marketplace Page]
en: Seller
bg: Продавач

en: Maximum
bg: Максимум

en: Maximum canvas size is 8192px
bg: Максималният размер на платното е 8192px

en: Medium
bg: Средна

en: Member Login
bg: Вход За Членове

en: Memory Limit Increase
bg: Увеличаване На Лимита На Паметта

en: Menu Height
bg: Височина На Менюто

en: Menu Link Color
bg: Цвят На Връзките В Менюто

en: Menu Text Size
bg: Размер На Текста В Менюто

en: Menu Top Margin
bg: Горно Външно Отстояние На Менюто

en: Menu Width
bg: Ширина На Менюто

en: Meta Font Style
bg: Стил На Шрифта На Мета Текста

en: Meta Letter Spacing
bg: Междубуквено Разстояние На Мета Текста

en: Meta Line Height
bg: Височина На Реда На Мета Текста

en: Meta Text Size
bg: Размер На Мета Текста

en: Migrate This Site to %s
bg: Мигрирайте Този Сайт Към %s

en: Migrate This Website
bg: Мигриране На Този Уебсайт

en: Migrate To Divi 5
bg: Мигриране Към Divi 5

en: Migrating Your %s
bg: Мигриране На Вашия %s

en: Migrating Your Modules
bg: Мигриране На Модулите Ви

en: Migrating Your Pages
bg: Мигриране На Страниците Ви

en: Migrating Your Posts
bg: Миграция На Вашите Публикации

en: Migrating Your Settings
bg: Мигриране На Настройките Ви

en: Migrating Your Templates
bg: Мигриране На Шаблоните Ви

en: Migrating Your Widget Areas
bg: Мигриране На Вашите Зони За Уиджети

en: Migrating your website will convert all Divi 4 modules to the Divi 5 format. Sweeping changes will be made to all Divi content throughout your website. It's important that you back up your website before migrating or test the migration on a staging site.
bg: Миграцията на вашия уебсайт ще конвертира всички модули на Divi 4 във формат Divi 5. Ще бъдат направени мащабни промени по цялото съдържание на Divi в уебсайта ви. Важно е да направите резервно копие на уебсайта си преди миграцията или да тествате миграцията на staging сайт.

en: Mobile Menu
bg: Мобилно Меню

en: Mobile Styles
bg: Мобилни Стилове

en: Modification Strength
bg: Сила На Промяната

en: Modification Type
bg: Тип Промяна

en: Modify
bg: Промени

en: Modify Element
bg: Промени Елемент

en: Modify Selected Image
bg: Промяна На Избраното Изображение

en: Modify With AI
bg: Промяна С AI

en: Modify the reference image with a loose sketch
bg: Променете референтното изображение с груба скица

en: Module Name
bg: Име На Модула

en: Module Name Prefix
bg: Префикс На Името На Модула

en: Module Use
bg: Използване На Модули

en: Modules That Will Not Be Converted (%s)
bg: Модули, Които Няма Да Бъдат Конвертирани (%s)

en: Modules That Will be Converted (%s)
bg: Модули, Които Ще Бъдат Конвертирани (%s)

en: Mood & Lighting
bg: Настроение И Осветление

en: More Options
bg: Още Опции

en: Most Used
bg: Най-Използвани

en: Move
bg: Премести

en: Move To
bg: Премести В

en: Move To Divi Cloud
bg: Преместване В Divi Cloud

en: Must Use Keywords
bg: Задължителни Ключови Думи

en: My Cloud
bg: Моят Облак

en: My Divi Cloud
bg: Моят Divi Cloud

en: My Library
bg: Моята Библиотека

en: Name
bg: Име

en: Need help getting started with Divi? Our support team is available around the clock to help you with anything and everything Divi related.
bg: Нуждаете Се От Помощ, За Да Започнете С Divi? Нашият Екип За Поддръжка Е На Разположение Денонощно, За Да Ви Помогне С Всичко, Свързано С Divi.

en: New Description
bg: Ново Описание

en: New Theme Options
bg: Нови Опции На Темата

en: New To Old
bg: От Нови Към Стари

en: New items are stored into %s library.
bg: Новите елементи се съхраняват в библиотеката %s.

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
bg: По-Нови Коментари <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Next
bg: Следваща

en: Next Entries &raquo;
bg: Следващи Публикации &raquo;

en: No
bg: Не

en: No %s found
bg: Не е намерен %s

en: No Animation
bg: Без Анимация

en: No Context
bg: Без Контекст

en: No File Selected
bg: Няма Избран Файл

en: No Repeat
bg: Без Повторение

en: No Results
bg: Няма Резултати

en: No Results Found
bg: Няма Намерени Резултати

en: No Screenshot
bg: Няма Екранна Снимка

en: No Sidebar
bg: Без Странична Лента

en: No available options.
bg: Няма налични опции.

en: None
bg: Няма

en: Note: Color settings set above should be applied to the Default color scheme.
bg: Забележка: Горните настройки за цветове трябва да се приложат към цветовата схема По подразбиране.

en: Nothing found
bg: Нищо Не Е Намерено

en: Nothing found in Trash
bg: Нищо Не Е Намерено В Кошчето

en: Number of Posts displayed on Archive pages
bg: Брой Публикации, Показвани В Архивните Страници

en: Number of Posts displayed on Category page
bg: Брой Публикации, Показвани В Страницата На Категорията

en: Number of Posts displayed on Search pages
bg: Брой Публикации, Показвани В Страниците С Търсене

en: Number of Posts displayed on Tag pages
bg: Брой Публикации, Показвани В Страниците С Етикети

en: Number of Products displayed on WooCommerce archive pages
bg: Брой Продукти, Показвани В Архивните Страници На WooCommerce

en: Number of dropdown tiers shown
bg: Брой Показвани Нива На Падащото Меню

en: Off
bg: Изкл.

en: Old To New
bg: От Стари Към Нови

en: On
bg: На

en: On Divi Cloud
bg: В Divi Cloud

en: Onboarding Primary Menu
bg: Основно Меню За Въвеждане

en: Only Show
bg: Показвай Само

en: Only Show Icon on Hover
bg: Показвай Иконата Само При Задържане

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
bg: на

en: Open in a new window
bg: Отвори В Нов Прозорец

en: Open link in new window
bg: Отваряне На Връзката В Нов Прозорец

en: Options
bg: Опции

en: Orange
bg: Оранжев

en: Order Category Links by Ascending/Descending
bg: Подреди Връзките Към Категории По Възходящ/Низходящ Ред

en: Order Pages Links by Ascending/Descending
bg: Подреди Връзките Към Страници По Възходящ/Низходящ Ред

en: Outset
bg: Изпъкнал

[ctx: Page]
en: About
bg: За Нас

[ctx: Page]
en: Blog
bg: Блог

[ctx: Page]
en: Careers
bg: Кариери

[ctx: Page]
en: Case Study
bg: Казус

[ctx: Page]
en: Categories
bg: Категории

[ctx: Page]
en: Contact
bg: Контакт

[ctx: Page]
en: Designer
bg: Дизайнер

[ctx: Page]
en: Donate
bg: Дарение

[ctx: Page]
en: Events
bg: Събития

[ctx: Page]
en: FAQ
bg: Често Задавани Въпроси

[ctx: Page]
en: Features
bg: Функции

[ctx: Page]
en: Gallery
bg: Галерия

[ctx: Page]
en: Gallery 1
bg: Галерия 1

[ctx: Page]
en: Gallery 2
bg: Галерия 2

[ctx: Page]
en: Gallery 3
bg: Галерия 3

[ctx: Page]
en: Guide
bg: Ръководство

[ctx: Page]
en: Home
bg: Начало

[ctx: Page]
en: Landing
bg: Целева Страница

[ctx: Page]
en: Market
bg: Пазар

[ctx: Page]
en: Marketing
bg: Маркетинг

[ctx: Page]
en: Portfolio
bg: Портфолио

[ctx: Page]
en: Pricing
bg: Цени

[ctx: Page]
en: Project 1
bg: Проект 1

[ctx: Page]
en: Project 2
bg: Проект 2

[ctx: Page]
en: Services
bg: Услуги

[ctx: Page]
en: Shop
bg: Магазин

[ctx: Page]
en: Team
bg: Екип

en: Page Generated Successfully
bg: Страницата Е Генерирана Успешно

en: Page Layout
bg: Оформление На Страницата

en: Page Name
bg: Име На Страницата

en: Page Title
bg: Заглавие На Страница

[ctx: Page layout]
en: View Live Demo
bg: Виж Демо На Живо

en: Pages
bg: Страници

en: Pages Built With Divi
bg: Страници, Създадени С Divi

en: Pages:
bg: Страници:

en: Paint Color
bg: Цвят На Рисуване

en: Paint over the area of the image that you would like to modify
bg: Оцветете областта на изображението, която искате да промените

en: Paintbrush Size
bg: Размер На Четката

en: Painting
bg: Живопис

en: Paragraph
bg: Параграф

en: Paragraphs
bg: Абзаци

en: Password
bg: Парола

en: Password Protected
bg: Защитено С Парола

en: Password:
bg: Парола:

en: Paste image url here, if you chose "images" slider type
bg: Поставете Тук URL На Изображение, Ако Изберете Тип Плъзгач "images"

en: Performance
bg: Производителност

en: Phone
bg: Телефон

en: Phone Number
bg: Телефонен Номер

en: Photo
bg: Снимка

en: Photo Marketplace
bg: Пазар За Снимки

en: Photo Marketplace About Page
bg: Фото Пазар За Снимки Страница „За Нас“

en: Photo Marketplace Categories Page
bg: Фото Пазар За Снимки Страница С Категории

en: Photo Marketplace Contact Page
bg: Фото Пазар За Снимки Страница За Контакт

en: Photo Marketplace Home Page
bg: Фото Пазар За Снимки Начална Страница

en: Photo Marketplace Landing Page
bg: Фото Пазар За Снимки Целева Страница

en: Photo Marketplace Pricing Page
bg: Фото Пазар За Снимки Страница За Цени

en: Photo Marketplace Seller Page
bg: Фото Пазар За Снимки Страница За Продавач

en: Photographer
bg: Фотограф

en: Pick a color for your headings, or let Divi AI choose one for you.
bg: Изберете цвят за заглавията си или оставете Divi AI да избере вместо вас.

en: Pick a color to use for things like paragraphs, or let Divi AI choose one for you.
bg: Изберете цвят за неща като параграфи или оставете Divi AI да избере вместо вас.

en: Pick a handcrafted Starter Site created by our team. Then, jump into your finished website and customize the content.
bg: Изберете Ръчно Изработен Starter Site, Създаден От Нашия Екип. След Това Влезте В Готовия Си Уебсайт И Персонализирайте Съдържанието.

en: Pick the starter site that best suits your website. Every Starter Site can be used for any type of website. Once your website is generated, you can easily customize the content and styles using the Divi Builder.
bg: Изберете Starter Site, който най-добре подхожда на вашия уебсайт. Всеки Starter Site може да се използва за всеки тип уебсайт. След като уебсайтът ви бъде генериран, можете лесно да персонализирате съдържанието и стиловете с Divi Builder.

en: Pink
bg: Розов

en: Place Thumbs on Pages
bg: Показване на миниатюри в страниците

en: Place Thumbs on Posts
bg: Показване на миниатюри в публикациите

en: Place your adsense code here.
bg: Поставете кода си за adsense тук.

en: Please Log In Again
bg: Моля, Влезте Отново

en: Plugins below use Divi hooks and may not yet be compatible with %s.
bg: Разширенията по-долу използват hook-ове на Divi и може все още да не са съвместими с %s.

en: Plugins may be Incompatible with %s
bg: Разширенията Може Да Не Са Съвместими С %s

en: Portability
bg: Преносимост

en: Portrait (3:4)
bg: Вертикален (3:4)

en: Post
bg: Публикация

en: Post Title
bg: Заглавие На Публикацията

en: Post content has been rolled back to Divi 4 format.
bg: Съдържанието на публикациите беше върнато към формат Divi 4.

en: Post info section
bg: Секция с информация за публикацията

en: Posted on
bg: Публикувано На

en: Posts Built With Divi
bg: Публикации, Създадени С Divi

en: Premade Layouts
bg: Готови Оформления

en: Presets
bg: Предварителни Настройки

en: Preview %1$s
bg: Преглед На %1$s

en: Previous
bg: Предишна

en: Primary Color
bg: Основен Цвят

en: Primary Menu
bg: Основно Меню

en: Primary Menu Background Color
bg: Цвят На Фона На Основното Меню

en: Primary Menu Bar
bg: Лента На Основното Меню

en: Primary Menu Link Color
bg: Цвят На Връзките В Основното Меню

en: Processing Imagery
bg: Обработка На Изображения

en: Product Content
bg: Съдържание На Продукта

en: Progress Update: Front-End Speed Improvements (And Much More)
bg: Актуализация На Напредъка: Подобрения В Скоростта На Front-End (И Още Много)

en: Project Navigation
bg: Навигация На Проекта

en: Published
bg: Публикувано

en: Published (%s)
bg: Публикувани (%s)

en: Purchase A Divi AI Membership
bg: Закупуване На Divi AI Членство

en: Quick Actions
bg: Бързи Действия

en: RSS Icon Url
bg: URL За Иконата На RSS

en: Ratings
bg: Оценки

en: Re-Run Compatibility Check
bg: Пуснете Отново Проверка За Съвместимост

en: Re-Run Divi 5 Compatibility Check
bg: Стартирай Отново Проверка За Съвместимост С Divi 5

en: Read Divi Documentation
bg: Прочетете Документацията На Divi

en: Red
bg: Червен

en: Reference Content
bg: Референтно Съдържание

en: Reference Image (Optional)
bg: Референтно Изображение (По Избор)

en: Reference Image Influence
bg: Влияние На Референтното Изображение

en: Refine Result
bg: Прецизиране На Резултата

en: Refine your prompt
bg: Прецизирайте Подканата Си

en: Regenerate
bg: Повторно Генериране

en: Remove
bg: Премахване

en: Remove From Cloud
bg: Премахни От Облака

en: Remove From Favorites
bg: Премахни От Любими

en: Rename
bg: Преименувай

en: Renew Subscription
bg: Поднови Абонамента

en: Replace Existing Code
bg: Замени Съществуващия Код

en: Replace Existing Content
bg: Замени Съществуващото Съдържание

en: Reset
bg: Нулирай

en: Reset to Defaults
bg: Възстанови По Подразбиране

en: Respectful
bg: Уважителен

en: Restaurant
bg: Ресторант

en: Restaurant About Page
bg: Ресторант Страница „За Нас“

en: Restaurant Blog Page
bg: Ресторант Блог Страница

en: Restaurant Contact Page
bg: Ресторант Страница За Контакт

en: Restaurant Gallery Page
bg: Ресторант Галерия Страница

en: Restaurant Home Page
bg: Ресторант Начална Страница

en: Restaurant Landing Page
bg: Ресторант Целева Страница

[ctx: Restaurant Page]
en: Menu
bg: Меню

en: Restaurant Shop Page
bg: Ресторант Магазин Страница

en: Restaurant Team Page
bg: Ресторант Страница „Екип“

en: Restore
bg: Възстанови

en: Restore Divi 4 Content
bg: Възстановяване На Съдържание На Divi 4

en: Restoring Content...
bg: Възстановяване На Съдържание...

en: Results
bg: Резултати

en: Retry
bg: Повторен Опит

en: Retry Migration
bg: Повтори Миграцията

en: Rewrite With AI
bg: Пренаписване С AI

en: Rewrite to be more engaging
bg: Пренаписване, За Да Е По-Ангажиращо

en: Ridge
bg: Релеф

en: Right
bg: Вдясно

en: Right Sidebar
bg: Дясна Странична Лента

en: Right to Left
bg: Отдясно Наляво

en: Role Editor
bg: Редактор На Роли

en: Roll Back to %s
bg: Върнете Се Назад Към %s

en: Row Height
bg: Височина На Реда

en: Row Name
bg: Име На Реда

en: Row Name Prefix
bg: Префикс На Името На Реда

en: SaaS Company
bg: SaaS Компания

en: SaaS Company About Page
bg: SaaS Компания Страница „За Нас“

en: SaaS Company Careers Page
bg: SaaS Компания Страница „Кариери“

en: SaaS Company Contact Page
bg: SaaS Компания Страница За Контакт

en: SaaS Company Documentation Page
bg: SaaS Компания Страница С Документация

en: SaaS Company Features Page
bg: SaaS Компания Страница С Функции

en: SaaS Company Landing Page
bg: SaaS Компания Целева Страница

en: SaaS Company Pricing Page
bg: SaaS Компания Страница За Цени

en: Save
bg: Запази

en: Save %s
bg: Запази %s

en: Save Changes
bg: Запазване На Промените

en: Save Items To Divi Cloud
bg: Запази Елементи В Divi Cloud

en: Save Selection Only
bg: Запази Само Избраното

en: Save Theme Options
bg: Запази Опциите На Темата

en: Save To Divi Cloud
bg: Запази В Divi Cloud

en: Save To Library
bg: Запазване В Библиотеката

en: Save as Global
bg: Запази Като Глобално

en: Save items to the Divi Cloud for later use.
bg: Запазвайте елементи в Divi Cloud за по-късна употреба.

en: Save this %s to the Divi Library for later use.
bg: Запазете този %s в библиотеката на Divi за по-късна употреба.

en: Save unlimited layouts, theme builder templates, code snippets and more to Divi Cloud.
bg: Запазвайте неограничен брой оформления, шаблони за Theme Builder, кодови фрагменти и още в Divi Cloud.

en: Save your Divi assets to the cloud and access them from any website. Collaborate with your team in the cloud.
bg: Запазвайте Вашите Ресурси На Divi В Облака И Достъпвайте Ги От Всеки Уебсайт. Работете С Екипа Си В Облака.

en: Saving Theme Builder
bg: Запазване На Theme Builder

en: Scroll
bg: Превъртане

en: Search
bg: Търсене

en: Search &hellip;
bg: Търсене &hellip;

en: Search Bar Background Color
bg: Цвят На Фона На Лентата За Търсене

en: Search Bar Text Color
bg: Цвят На Текста В Лентата За Търсене

en: Search Fonts
bg: Търсене На Шрифтове

en: Search For Categories
bg: Търси Категории

en: Search For Layouts
bg: Търси Оформления

en: Search For Packs
bg: Търси Пакети

en: Search Results for: %s
bg: Резултати от търсенето за: %s

en: Search Theme Options
bg: Търсене В Опции На Темата

en: Search for:
bg: Търсене за:

en: Search results for "%s"
bg: Резултати от търсенето за "%s"

en: Secondary Color
bg: Вторичен Цвят

en: Secondary Menu
bg: Вторично Меню

en: Secondary Menu Background Color
bg: Цвят На Фона На Вторичното Меню

en: Secondary Menu Bar
bg: Лента На Вторичното Меню

en: Secondary Menu Link Color
bg: Цвят На Връзките В Вторичното Меню

en: Section Height
bg: Височина На Секцията

en: Section Name
bg: Име На Секцията

en: Section Name Prefix
bg: Префикс На Името На Секцията

en: Select
bg: Избор

en: Select All
bg: Избери Всичко

en: Select Animation Effect
bg: Изберете Ефект На Анимацията

en: Select Font
bg: Изберете Шрифт

en: Select Icon
bg: Избери Икона

en: Select Mood
bg: Избор На Настроение

en: Select Page
bg: Изберете Страница

en: Select Slider Type here
bg: Изберете Тип Плъзгач Тук

en: Select a Website Template
bg: Изберете Шаблон За Уебсайт

en: Select a primary color, or let Divi AI choose a great color for you. The primary color is used through the layout, such as background colors, button colors, etc.
bg: Изберете основен цвят или оставете Divi AI да избере чудесен цвят за вас. Основният цвят се използва в цялото оформление, като например за цветове на фона, бутони и др.

en: Select a secondary color, or let Divi AI choose a great color for you. The secondary color is used through the layout as a secondary accent color, such as for icon colors, text highlights, etc.
bg: Изберете вторичен цвят или оставете Divi AI да избере чудесен цвят за вас. Вторичният цвят се използва в оформлението като вторичен акцентен цвят, например за цветове на икони, акценти в текста и др.

en: Select between expanded and closed state
bg: Изберете Между Разгънато И Затворено Състояние

en: Select the pages that you want to add to your website. You can select from pre-build pages with custom layouts, and add your own pages that will be built using a simple template.
bg: Изберете страниците, които искате да добавите към уебсайта си. Можете да избирате от предварително изградени страници с персонализирани оформления и да добавите свои страници, които ще бъдат изградени с помощта на прост шаблон.

en: Select this option if you plan to sell products on your website. We will install WooCommerce and configure your cart and checkout pages.
bg: Изберете тази опция, ако планирате да продавате продукти на уебсайта си. Ще инсталираме WooCommerce и ще конфигурираме страниците за количката и финализиране на поръчката.

en: Select yes if the link should be opened in a new window
bg: Изберете "Да", Ако Връзката Трябва Да Се Отваря В Нов Прозорец

en: Select your desired enhancements. Your image will be sent back through Divi AI and re-imagined to achieve the desired result.
bg: Изберете желаните подобрения. Изображението ви ще бъде изпратено отново към Divi AI и преосмислено, за да се постигне желаният резултат.

en: Sentences
bg: Изречения

[ctx: Services/Plans Page]
en: Packages
bg: Пакети

en: Set As Logo
bg: Задаване Като Лого

en: Set the height of image in pixels.
bg: Задайте височината на изображението в пиксели.

en: Set the width of image in pixels.
bg: Задайте ширината на изображението в пиксели.

en: Share With Team
bg: Сподели С Екипа

en: Share Your Divi Cloud With Your Team
bg: Споделете Вашия Divi Cloud С Екипа Си

en: Shared With Me
bg: Споделени С Мен

en: Shop (selecting this will install WooCommerce)
bg: Магазин (избирането на това ще инсталира WooCommerce)

en: Shop Page & Category Page Layout for WooCommerce
bg: Оформление На Страницата На Магазина И Категориите За WooCommerce

en: Shortcode Framework Constant
bg: Константа На Framework За Кратки Кодове

en: Shortcode Framework Constant Value
bg: Стойност На Константата На Framework За Кратки Кодове

en: Shortcode Framework Hook
bg: Hook На Framework За Кратки Кодове

en: Shortcode Framework Option
bg: Опция На Framework За Кратки Кодове

en: Shortcodes
bg: Кратки Кодове

en: Shortcodes In Widget Area Use
bg: Използване На Шорткодове В Областта За Джаджи

en: Shortcodes Used
bg: Използвани Кратки Кодове

en: Shorten
bg: Съкращаване

en: Show
bg: Показване

en: Show Facebook Icon
bg: Показвай Икона На Facebook

en: Show Instagram Icon
bg: Показвай Икона На Instagram

en: Show RSS Icon
bg: Показвай Икона На RSS

en: Show Search Icon
bg: Покажи Икона За Търсене

en: Show Social Icons
bg: Покажи Социални Икони

en: Show Thumbs on Index pages
bg: Показване на миниатюри в индексните страници

en: Show Top Bar
bg: Покажи Горна Лента

en: Show X Icon
bg: Показвай Икона На X

en: Show comments on pages
bg: Показване на коментари в страниците

en: Show comments on posts
bg: Показване на коментари в публикациите

en: Show dropdown menus
bg: Показвай Падащи Менюта

en: Sidebar
bg: Странична Лента

en: Sidebar Layout
bg: Оформление На Страничната Лента

en: Sidebar Width
bg: Ширина На Страничната Лента

en: Sidebar: %1$s contains third party module(s): %2$s
bg: Странична Лента: %1$s съдържа модули на трети страни: %2$s

en: Sidebar: %1$s, contains the following Divi WooCommerce module(s): %2$s
bg: Странична Лента: %1$s, съдържа следните Divi WooCommerce модули: %2$s

en: Sign In To Divi Cloud
bg: Влезте В Divi Cloud

en: Sign Out Of Divi Cloud
bg: Излезте От Divi Cloud

en: Sign in to your Elegant Themes account using the pop-up to activate Divi Cloud.
bg: Влезте в профила си в Elegant Themes чрез изскачащия прозорец, за да активирате Divi Cloud.

en: Simplify
bg: Опростяване

en: Simply describe your website, sit back, relax, and let Divi AI create your entire website for you in less than 2 minutes.
bg: Просто Опишете Уебсайта Си, Отпуснете Се И Оставете Divi AI Да Създаде Целия Ви Уебсайт За По-Малко От 2 Минути.

en: Single Page Layout
bg: Оформление На Единична Страница

en: Single Post Layout
bg: Оформление На Единична Публикация

en: Single Post Page SEO
bg: SEO на страницата за единична публикация

en: Site Identity
bg: Самоличност На Сайта

en: Site Name
bg: Име На Сайта

en: Site Slogan
bg: Слоган На Сайта

en: Size
bg: Размер

en: Skills
bg: Умения

en: Skip This Step & Build Manually
bg: Пропуснете Тази Стъпка И Изградете Ръчно

en: Slide
bg: Плъзгане

en: Slide In
bg: Плъзгане Навътре

en: Slide In & Fullscreen Header Settings
bg: Настройки На Приплъзващ Се И Цял Екран Хедър

en: Slider Type
bg: Тип Плъзгач

en: Smooth Scrolling
bg: Плавно Скролиране

en: Social Icon Color
bg: Цвят На Социалните Икони

en: Social Icon Size
bg: Размер На Социалните Икони

en: Social Media Post
bg: Публикация В Социалните Мрежи

en: Solid
bg: Плътен

en: Some Theme Builder Templates are Incompatible with %s
bg: Някои Шаблони На Theme Builder Са Несъвместими С %s

en: Some third party scripts may be incorrectly enqueued without declaring jQuery as dependency. If jQuery is deferred, these scripts could break. If you are experiencing console errors after enabling the "Defer jQuery And jQuery Migrate" option, you can enable this option, which will load an additional compatibility script that will attempt to solve the issue. You can turn this feature off if everything is working fine without it.
bg: Някои скриптове от трети страни може да са добавени неправилно, без да декларират jQuery като зависимост. Ако jQuery е отложен, тези скриптове може да се повредят. Ако получавате грешки в конзолата след включване на опцията "Отложи jQuery И jQuery Migrate", можете да включите тази опция, която ще зареди допълнителен скрипт за съвместимост, опитващ се да реши проблема. Можете да изключите тази функция, ако всичко работи добре и без нея.

en: Something Went Wrong While Migrating to Divi 5
bg: Възникна Проблем При Миграцията към Divi 5

en: Something went wrong
bg: Нещо се обърка

en: Something went wrong. Please try again later or try different request.
bg: Нещо се обърка. Моля, опитайте отново по-късно или опитайте с друга заявка.

en: Sort
bg: Сортиране

en: Sort Categories Links by Name/ID/Slug/Count/Term Group
bg: Сортирай Връзките Към Категории По Име/ID/Кратко Име/Брой/Терминна Група

en: Sort Pages Links
bg: Сортирай Връзките Към Страници

en: Split Into Modules
bg: Разделяне На Модули

en: Split Into Rows
bg: Разделяне На Редове

en: Split Into Sections
bg: Разделяне На Секции

en: Split Layout Into Sections
bg: Разделяне На Оформлението На Секции

en: Split Row Into Modules
bg: Разделяне На Реда На Модули

en: Split Section Into Rows
bg: Разделяне На Секцията На Редове

en: Split Test Usage
bg: Използване На Split Test

en: Split Test usage found
bg: Открито е използване на Split Test

en: Square (1:1)
bg: Квадрат (1:1)

en: Start Collaborating!
bg: Започнете Сътрудничество!

en: Start Over
bg: Започни Отначало

en: Start With %1$s
bg: Започнете С %1$s

en: State
bg: Състояние

en: Status
bg: Състояние

en: Step %1$s: %2$s Compatibility Check
bg: Стъпка %1$s: Проверка За Съвместимост С %2$s

en: Step %1$s: Migrate to %2$s
bg: Стъпка %1$s: Мигриране Към %2$s

en: Stretch Background Image
bg: Разтягане На Фоновото Изображение

en: Submit
bg: Изпрати

en: Submit Comment
bg: Изпрати Коментар

en: Submit a Comment
bg: Изпратете Коментар

en: Subscribe to Stay Up to Date
bg: Абонирайте Се, За Да Сте В Крак

en: Supply Divi AI with a reference image. This image will be combined with your image description to create the final image. Reference images are a great way to inform Divi AI about a desired composition or style while altering the subject matter of the reference image using your image description.
bg: Предоставете на Divi AI референтно изображение. Това изображение ще бъде комбинирано с описанието на изображението ви, за да се създаде крайното изображение. Референтните изображения са чудесен начин да подскажете на Divi AI желаната композиция или стил, като същевременно променяте обекта от референтното изображение чрез описанието на изображението ви.

en: Supply Divi AI with additional context. The chosen context will alter the results and help Divi AI create relevant content.
bg: Дайте на Divi AI допълнителен контекст. Избраният контекст ще промени резултатите и ще помогне на Divi AI да създаде подходящо съдържание.

en: Support
bg: Поддръжка

en: Tab Content
bg: Съдържание На Раздела

en: Tab Text
bg: Текст На Раздела

en: Tablet
bg: Таблет

en: Tag
bg: Етикет

en: Tags
bg: Етикети

en: Team Sidebar
bg: Странична Лента На Екипа

en: Tell Divi AI About Your Website
bg: Разкажете На Divi AI За Уебсайта Си

en: Tell Divi AI About Your Website (Optional)
bg: Разкажете На Divi AI За Уебсайта Си (По Желание)

en: Tell Divi AI about the content you would like it to write.
bg: Кажете на Divi AI какво съдържание искате да напише.

en: Tell Divi AI about the image you would like it to create.
bg: Кажете на Divi AI какво изображение искате да създаде.

en: Tell Divi AI how long you want the content it generates to be. The output will be close to, but not exactly equal to, the length you define.
bg: Кажете на Divi AI колко дълго да бъде съдържанието, което генерира. Резултатът ще е близък до, но не точно равен на, зададената от вас дължина.

en: Tell Divi AI how you would like it to fill in the blank area of your expanded image.
bg: Кажете на Divi AI как искате да запълни празната област на разширеното ви изображение.

en: Tell Divi AI how you would like to change the image. Your changes will be applied to the area you select using the Image Selection or Image Sketch interface.
bg: Кажете на Divi AI как бихте искали да промените изображението. Промените ще бъдат приложени към областта, която изберете чрез интерфейса Избор на Изображение или Скица на Изображение.

en: Tell Divi AI what kind of image you want it to create. Be as descriptive as you like!
bg: Кажете на Divi AI какво изображение искате да създаде. Бъдете толкова описателни, колкото желаете!

en: Tell Divi AI what you want it to write about. Talk to it like you would a person.
bg: Кажете на Divi AI за какво искате да пише. Говорете с него, както бихте говорили с човек.

en: Tell Divi AI what you want to achieve using custom code. Divi AI will respond appropriately based on the element and code field you are editing.
bg: Кажете на Divi AI какво искате да постигнете с персонализиран код. Divi AI ще отговори подходящо въз основа на елемента и полето за код, което редактирате.

en: Tell Us About Your Website
bg: Разкажете Ни За Уебсайта Си

en: Text
bg: Текст

en: Text Color
bg: Цвят На Текста

en: Text Size
bg: Размер На Текста

en: The %s below contain modules that are not yet compatible with Divi 5. These modules will not be converted, and will continue to rely on the Divi 4 framework.
bg: %s по-долу съдържат модули, които все още не са съвместими с Divi 5. Тези модули няма да бъдат конвертирани и ще продължат да разчитат на рамката на Divi 4.

en: The Divi 5 Migrator will parse all your website content and look for Divi 4 shortcodes. It will convert those shortcodes to the new Divi 5 format and update each post. Modules that do not yet support Divi 5, such as modules from the Divi Marketplace, will not be converted and will continue to function using the legacy Divi 4 framework. Pages that use such modules will not benefit from Divi 5's performance improvements.
bg: Миграторът за Divi 5 ще анализира цялото съдържание на сайта ви и ще търси кратки кодове на Divi 4. Той ще конвертира тези кратки кодове в новия формат на Divi 5 и ще актуализира всяка публикация. Модули, които все още не поддържат Divi 5, като например модули от Divi Marketplace, няма да бъдат конвертирани и ще продължат да работят с наследената рамка на Divi 4. Страниците, които използват такива модули, няма да се възползват от подобренията в производителността на Divi 5.

en: The Divi 5 migration process failed. You can try rerunning the migrator; it will pick up where it left off. If the process continues to fail, please get in touch with our support team for assistance or roll back to Divi 4.
bg: Процесът по миграция към Divi 5 е неуспешен. Можете да опитате да стартирате мигратора отново; той ще продължи от мястото, където е спрял. Ако процесът продължава да се проваля, свържете се с нашия екип за поддръжка за помощ или върнете към Divi 4.

en: The Divi Marketplace is full of thousands of additional layouts!
bg: Divi Marketplace е пълен с хиляди допълнителни оформления!

en: The Divi icon font is broken up into various subsets. These subsets are loaded only when needed based on the modules and features used on each page. If you need access to the entire icon font on all pages (for example, if you are using our icon font in your child theme), then you can disable this option and load the entire icon font library on all pages.
bg: Иконният шрифт на Divi е разделен на различни подмножества. Тези подмножества се зареждат само при нужда въз основа на модулите и функциите, използвани на всяка страница. Ако ви е необходим достъп до целия иконен шрифт на всички страници (например, ако използвате нашия иконен шрифт в дъщерната си тема), можете да деактивирате тази опция и да зареждате цялата библиотека с иконния шрифт на всички страници.

en: The Elegant Themes API key you entered is invalid. Please make sure that your API has been entered correctly and that it is enabled in your account.
bg: Ключът За Elegant Themes API, Който Въведохте, Е Невалиден. Моля, Уверете Се, Че Вашият API Ключ Е Въведен Правилно И Че Е Активиран В Профила Ви.

en: The Elegant Themes username you entered is invalid. Please enter a valid username to receive product updates. If you forgot your username you can
bg: Потребителското Име В Elegant Themes, Което Въведохте, Е Невалидно. Моля, Въведете Валидно Потребителско Име, За Да Получавате Актуализации На Продукта. Ако Сте Забравили Потребителското Си Име, Можете Да

en: The Item couldn't be downloaded. Please try after a while.
bg: Елементът не можа да бъде изтеглен. Моля, опитайте отново след малко.

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key here. Learn more about how to create your Google API Key <a target="_blank" href="%1$s">here</a>.
bg: Модулът Карти използва Google Maps API и изисква валиден ключ за Google API, за да работи. Преди да използвате модула Карта, уверете се, че сте добавили своя API ключ тук. Научете повече как да създадете своя ключ за Google API <a target="_blank" href="%1$s">тук</a>.

en: The WooCommerce plugin failed to install during the website generation process. You must install and activate the plugin manually.
bg: Плъгинът WooCommerce не успя да се инсталира по време на генерирането на уебсайта. Трябва да инсталирате и активирате плъгина ръчно.

en: The WooCommerce plugin was installed but failed to activate during the website generation process. Visit the Plugins page to activate WooCommerce manually.
bg: Плъгинът WooCommerce беше инсталиран, но не успя да се активира по време на генерирането на уебсайта. Посетете страницата „Плъгини“, за да активирате WooCommerce ръчно.

en: The action failed in the following clouds.
bg: Действието се провали в следните облаци.

en: The body font will be used for all text blocks throughout the layout. Let AI pick a great font for you, or choose one yourself.
bg: Шрифтът за основния текст ще се използва за всички текстови блокове в оформлението. Оставете AI да избере чудесен шрифт за вас или изберете сами.

en: The creators of these plugins have chosen to opt out of the Divi 5 Public Alpha while they focus on creating new versions of their modules in preparation for the final release of Divi 5. 🎉
bg: Създателите на тези разширения са избрали да не участват в публичната алфа версия на Divi 5, докато се фокусират върху създаването на нови версии на модулите си в подготовка за финалното издание на Divi 5. 🎉

en: The following items are used on your website and are ready to be converted to the Divi 5 format.
bg: Следните елементи се използват във вашия сайт и са готови да бъдат конвертирани във формат Divi 5.

en: The heading font will be used for all headings throughout the layout. Let AI pick a great font for you, or choose one yourself.
bg: Шрифтът за заглавия ще се използва за всички заглавия в оформлението. Оставете AI да избере чудесен шрифт за вас или изберете сами.

en: The higher the enhancement strength, the more power is given to Divi AI to re-imagine the original image. A higher strength will increase the enhancement effect, but it will also result in greater changes to the original subject matter.
bg: Колкото по-висока е силата на подобрението, толкова повече възможности получава Divi AI да преосмисли оригиналното изображение. По-високата стойност ще засили ефекта от подобрението, но ще доведе и до по-големи промени в оригиналния обект.

en: The higher the modification strength, the more power your prompt has to modify the original image. Reducing the strength will result in more minimal changes.
bg: Колкото по-висока е силата на промяната, толкова повече вашата подсказка може да промени оригиналното изображение. Намаляването на силата ще доведе до по-минимални промени.

en: The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
bg: Заявената страница не може да бъде намерена. Опитайте да прецизирате търсенето или използвайте навигацията по-горе, за да откриете публикацията.

en: The pages below utilize features that are not yet compatible with %s
bg: Страниците по-долу използват функции, които все още не са съвместими с %s

en: The plugins listed below are using the Divi 4 framework and are not fully compatible with Divi 5. These plugins will continue to function, however, since they use the Divi 4 framework, the parts of your website that use these plugins will not benefit from Divi 5's performance improvements.
bg: Изброените по-долу плъгини използват рамката на Divi 4 и не са напълно съвместими с Divi 5. Тези плъгини ще продължат да функционират, но тъй като използват рамката на Divi 4, частите от уебсайта ви, които ги използват, няма да се възползват от подобренията в производителността на Divi 5.

en: The sidebars and widget areas below contain modules that are not yet compatible with Divi 5. These modules will not be converted, and will continue to rely on the Divi 4 framework.
bg: Страничните ленти и областите за уиджети по-долу съдържат модули, които все още не са съвместими с Divi 5. Тези модули няма да бъдат конвертирани и ще продължат да разчитат на рамката на Divi 4.

en: The size of the image must be less than 10MB.
bg: Размерът на изображението трябва да е под 10MB.

en: Theme Customizer
bg: Персонализатор На Темата

en: Theme Option
bg: Опция На Темата

en: Theme Options
bg: Настройки На Темата

en: Theme Options Library
bg: Библиотека С Опции На Темата

en: Theme Templates
bg: Шаблони На Темата

en: There are no posts to convert!
bg: Няма публикации за конвертиране!

en: There are no posts to rollback!
bg: Няма публикации за връщане назад!

en: These words will be forced to appear in the content. This is useful for SEO when optimizing for specific keywords, for example.
bg: Тези думи ще бъдат принудително включени в съдържанието. Това е полезно за SEO, например при оптимизация за конкретни ключови думи.

en: Third party modules aren't expected to be ready for Divi 5 during the alpha and beta phases.
bg: Не се очаква модулите на трети страни да са готови за Divi 5 по време на алфа и бета фазите.

en: This Module Content
bg: Съдържание На Този Модул

en: This Page Content
bg: Съдържание На Тази Страница

en: This Plugin Can't Be Activated While Using Divi 5
bg: Това Разширение Не Може Да Бъде Активирано При Използване На Divi 5

en: This Section Content
bg: Съдържание На Тази Секция

en: This Website
bg: Този Уебсайт

en: This block will eventually be removed, so please check back again in the future. Thanks for testing Divi 5!
bg: Този блок в крайна сметка ще бъде премахнат, така че, моля, проверете отново по-късно. Благодарим, че тествате Divi 5!

en: This is the username that you use to access the Members Area on elegantthemes.com.
bg: Това е потребителското име, което използвате за достъп до зоната за членове в elegantthemes.com.

en: This may take several minutes. Do not exit or refresh this page or your progress will be lost.
bg: Това може да отнеме няколко минути. Не затваряйте и не опреснявайте тази страница, иначе напредъкът ви ще бъде загубен.

en: This option allows you to change how your dates are displayed. For more information please refer to the WordPress codex here:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>
bg: Тази опция ви позволява да промените начина, по който се показват датите. За повече информация вижте кодекса на WordPress тук:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>

en: This options allows you to control how many teirs your pages dropdown menu has. Increasing the number allows for additional menu items to be shown.
bg: Тази опция ви позволява да управлявате колко нива има падащото меню на страниците. Увеличаването на броя позволява да се показват допълнителни елементи от менюто.

en: This page is running in backwards compatibility mode because it contains legacy Divi 4 modules. They will continue to function, however, this page won't benefit from all of Divi 5's performance improvements. This page may still need to be converted, or you may be using modules that aren't ready for Divi 5. This notice is for information purposes and is not an error.
bg: Тази страница работи в режим за обратна съвместимост, защото съдържа наследени модули на Divi 4. Те ще продължат да функционират, но тази страница няма да се възползва от всички подобрения в производителността на Divi 5. Тази страница може все още да трябва да бъде конвертирана, или може да използвате модули, които не са готови за Divi 5. Това съобщение е с информационна цел и не е грешка.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
bg: Тази публикация е защитена с парола. Въведете паролата, за да видите коментарите.

en: This website doesn't contain any Divi 4 modules requiring conversion. Your website runs on the Divi 5 framework; you can hit the ground running! You can revisit this migration page anytime to check your website for Divi 4 content. If you import content using the WordPress importer or if you import layouts that contain unsupported modules, you can use the migrator to assess the compatibility of that content and migrate it at your convenience.
bg: Този уебсайт не съдържа модули на Divi 4, които изискват конвертиране. Уебсайтът ви работи с рамката на Divi 5; можете да започнете веднага! Можете да се върнете към тази страница за миграция по всяко време, за да проверите уебсайта си за съдържание на Divi 4. Ако импортирате съдържание чрез инструмента за импортиране на WordPress или ако импортирате оформления, които съдържат неподдържани модули, можете да използвате инструмента за миграция, за да оцените съвместимостта на това съдържание и да го мигрирате, когато ви е удобно.

en: This website is linked to your Divi subscriptions and ready to receive the latest Divi updates.
bg: Този Уебсайт Е Свързан С Вашите Абонаменти За Divi И Е Готов Да Получава Най-Новите Актуализации На Divi.

en: This will enable Google Fonts for Non-English languages.
bg: Това ще активира Google Fonts за неанглийски езици.

en: This will enable the use of excerpts in posts or pages.
bg: Това ще активира използването на откъси в публикации или страници.

en: This will return all of the settings throughout the options page to their default values. <strong>Are you sure you want to do this?</strong>
bg: Това ще върне всички настройки в страницата с опции към стойностите им по подразбиране. <strong>Сигурни ли сте, че искате да направите това?</strong>

en: Tile
bg: Плочка

en: Tile Horizontally
bg: Плочки По Хоризонтала

en: Tile Vertically
bg: Плочки По Вертикала

en: Title
bg: Заглавие

en: To enable Divi Cloud on this website, log in to your Elegant Themes account
bg: За да активирате Divi Cloud на този уебсайт, влезте в своя профил в Elegant Themes

en: To modify or add to an element that already exists in the image, choose Modify Element. To add something brand new and unrelated to the original image, choose Add Element.
bg: За да промените или добавите към елемент, който вече съществува в изображението, изберете Промени Елемент. За да добавите нещо съвсем ново и несвързано с оригиналното изображение, изберете Добави Елемент.

en: To view this protected post, enter the password below
bg: За да видите тази защитена публикация, въведете паролата по-долу

en: Tone of Voice
bg: Тон На Гласа

en: Top
bg: Отгоре

en: Top Bar Text Color
bg: Цвят На Текста В Горната Лента

en: Top Bar Text Size
bg: Размер На Текста В Горната Лента

en: Top to Bottom
bg: Отгоре Надолу

en: Translate
bg: Преведи

en: Trash
bg: Кошче

en: Trash storage for Divi Cloud is limited to 50 items for free accounts. Once your trash exceeds 50 items, the oldest items in your trashed will be permanently deleted to make room for new items. Purchase a <a href="%s" target="_blank">Divi Cloud Membership</a> for unlimited storage.
bg: Съхранението на кошчето за Divi Cloud е ограничено до 50 елемента за безплатни акаунти. След като кошчето ви надвиши 50 елемента, най-старите елементи в кошчето ще бъдат изтривани окончателно, за да се освободи място за нови елементи. Закупете <a href="%s" target="_blank">Членство В Divi Cloud</a> за неограничено хранилище.

en: Travel Agency
bg: Туристическа Агенция

en: Travel Agency About Page
bg: Туристическа Агенция Страница „За Нас“

en: Travel Agency Blog Page
bg: Туристическа Агенция Блог Страница

en: Travel Agency Contact Page
bg: Туристическа Агенция Страница За Контакт

en: Travel Agency Home Page
bg: Туристическа Агенция Начална Страница

en: Travel Agency Landing Page
bg: Туристическа Агенция Целева Страница

en: Travel Agency Packages Page
bg: Туристическа Агенция Страница С Пакети

en: Travel Agency Shop Page
bg: Туристическа Агенция Магазин Страница

en: Travel Agency Team Page
bg: Туристическа Агенция Страница „Екип“

en: Tutorials & Documentation
bg: Уроци И Документация

en: Tweet
bg: Туит

en: Type
bg: Тип

en: Type of the box
bg: Тип На Полето

en: Typography
bg: Типография

en: Uh Oh!
bg: Опа!

en: Uh Oh! Something Went Wrong
bg: О, Не! Нещо Се Обърка

en: Uh Oh! You have reached your Divi Cloud quota.
bg: О, Не! Достигнахте квотата си в Divi Cloud.

en: Unable to generate shortcode. Please try again later.
bg: Неуспешно генериране на shortcode. Моля, опитайте отново по-късно.

en: Underline
bg: Подчертан

en: Unlock Unlimited Divi Cloud Storage
bg: Отключете Неограничено Divi Cloud Хранилище

en: Unsupported Plugins Detected
bg: Открити Неподдържани Разширения

en: Untagged
bg: Без Етикети

en: Update
bg: Актуализиране

en: Updating Website Information
bg: Актуализиране На Информацията За Уебсайта

en: Upgrade
bg: Надстрой

en: Upgrade Your Divi Cloud
bg: Надстройте Вашия Divi Cloud

en: Upgrade to Divi AI Unlimited
bg: Надстройте До Divi AI Unlimited

en: Upgrade to Unlimited Cloud Storage!
bg: Надстройте До Неограничено Облачно Съхранение!

en: Upgrade to Unlimited Divi Cloud Storage!
bg: Надстройте До Неограничено Divi Cloud Съхранение!

en: Upgrade your Divi membership to Lifetime and use Divi on unlimited websites forever.
bg: Надстройте членството си в Divi до Lifetime и използвайте Divi на неограничен брой уебсайтове завинаги.

en: Upload
bg: Качи

en: Upload a Reference Image
bg: Качете Референтно Изображение

en: Upload a logo image to be used in your website header and footer.
bg: Качете изображение на лого, което да се използва в хедъра и футъра на уебсайта ви.

en: Upload your logo (optional)
bg: Качете логото си (по избор)

en: Uppercase
bg: Главни Букви

en: Upscale
bg: Увеличи Резолюцията

en: Upscale Image
bg: Увеличи Резолюцията На Изображението

en: Upscaling Images
bg: Увеличаване На Резолюцията На Изображенията

en: Url
bg: URL

en: Use Background Color
bg: Използване На Фонов Цвят

en: Use Custom Sidebar Width
bg: Използване На Персонализирана Ширина На Страничната Лента

en: Use Divi Quick Sites to generate a new website using Divi AI or premade Divi Starter Sites. Quick Sites will set up your entire site including custom pages, menu items, Theme Builder templates and more.
bg: Използвайте Divi Quick Sites, За Да Генерирате Нов Уебсайт С Divi AI Или С Предварително Създадени Divi Starter Sites. Quick Sites Ще Настрои Целия Ви Сайт, Включително Персонализирани Страници, Елементи На Менюто, Шаблони В Theme Builder И Още.

en: Use Divi Quick Sites to set up your site in less than 2 minutes. We will generate pages and content, set up your website info, and configure your menu, templates, styles and presets automatically. You can build your website using AI, or pick from handcrafted Starter Sites.
bg: Използвайте Divi Quick Sites, За Да Настроите Сайта Си За По-Малко От 2 Минути. Ще Генерираме Страници И Съдържание, Ще Настроим Информацията За Сайта Ви И Автоматично Ще Конфигурираме Менюто, Шаблоните, Стиловете И Пресетите Ви. Можете Да Създадете Уебсайта Си С Помощта На AI Или Да Изберете От Ръчно Изработени Starter Sites.

en: Use Google Fonts
bg: Използвай Google Fonts

en: Use Placeholder Images
bg: Използвайте Изображения-Заместители

en: Use Pre-Made Starter Site
bg: Използвай Готов Starter Site

en: Use Relative Image Paths
bg: Използвай Относителни Пътища Към Изображенията

en: Use Stock Images (Faster)
bg: Използвайте Стокови Изображения (По-Бързо)

en: Use This Code
bg: Използвай Този Код

en: Use This Image
bg: Използвай Това Изображение

en: Use This Text
bg: Използвай Този Текст

en: Use excerpts when defined
bg: Използване на откъси, когато са зададени

en: Use resizing
bg: Използване На Преоразмеряване

en: Use selection as reference
bg: Използвай избора като референция

en: Use your original image as reference in the selected area. Changes will be more seamlessly integrated into the modified image.
bg: Използвайте оригиналното изображение като референция в избраната област. Промените ще се интегрират по-плавно в промененото изображение.

en: Used for icon button type
bg: Използва Се За Тип Бутон С Икона

en: Username
bg: Потребителско Име

en: Username:
bg: Потребителско име:

en: Using Divi AI
bg: Използване На Divi AI

en: Using Divi Cloud
bg: Използване На Divi Cloud

en: Using the Divi Builder
bg: Използване На Divi Builder

en: Using the Divi Library
bg: Използване На Библиотеката На Divi

en: Using the Divi Theme Builder
bg: Използване На Divi Theme Builder

en: Vector Graphic
bg: Векторна Графика

en: Vertical Menu Orientation
bg: Ориентация На Вертикалното Меню

en: Vertically Centered
bg: Вертикално Центрирано

en: View Details
bg: Виж Подробности

en: View Full Development Roadmap
bg: Вижте Пълната Пътна Карта За Разработката

en: View My Site
bg: Преглед На Моя Сайт

en: View Theme Options
bg: Преглед На Опции На Темата

en: View in Divi Marketplace
bg: Вижте В Divi Marketplace

en: Visit The Migrator
bg: Посетете Инструмента За Миграция

en: Warning: This can cause JavaScript errors in some cases and should be used with care. When enabled, scripts registered by plugins and themes will be deferred to improve performance and jQuery will always be loaded in the body.
bg: Предупреждение: В някои случаи това може да причини грешки в JavaScript и трябва да се използва внимателно. Когато е включено, скриптовете, регистрирани от плъгини и теми, ще бъдат отложени за подобряване на производителността, а jQuery винаги ще се зарежда в body.

en: Watch video tutorials
bg: Гледайте Видео Уроци

en: Watercolor
bg: Акварел

en: We are scanning your website to assess its compatibility with Divi 5. If your website is using modules that are not yet supported, we'll let you know which parts of your website will be affected so that you can decide whether or not to proceed with the migration. Unsupported modules will continue to function but won't benefit from Divi 5's performance improvements.
bg: Сканираме уебсайта ви, за да оценим съвместимостта му с Divi 5. Ако уебсайтът ви използва модули, които все още не се поддържат, ще ви кажем кои части от уебсайта ви ще бъдат засегнати, за да можете да решите дали да продължите с миграцията. Неподдържаните модули ще продължат да работят, но няма да се възползват от подобренията в производителността на Divi 5.

en: We want to provide the community with as much information as possible about the current state of Divi 5. We give monthly updates on our progress and cover various topics related to Divi 5.
bg: Искаме да предоставим на общността възможно най-много информация за текущото състояние на Divi 5. Даваме месечни актуализации за напредъка си и разглеждаме различни теми, свързани с Divi 5.

en: Web Agency
bg: Уеб Агенция

en: Web Agency Careers Page
bg: Уеб Агенция Страница „Кариери“

en: Web Agency Contact Page
bg: Уеб Агенция Страница За Контакт

en: Web Agency Home Page
bg: Уеб Агенция Начална Страница

en: Web Agency Landing Page
bg: Уеб Агенция Целева Страница

en: Web Agency Portfolio Page
bg: Уеб Агенция Портфолио Страница

en: Web Agency Pricing Page
bg: Уеб Агенция Страница За Цени

en: Web Agency Services Page
bg: Уеб Агенция Страница С Услуги

en: Website Build Complete!
bg: Изграждането На Уебсайта Е Завършено!

en: Website Content Width
bg: Ширина На Съдържанието На Сайта

en: Website Default
bg: По Подразбиране За Уебсайта

en: Website Description (Optional)
bg: Описание На Уебсайта (По Избор)

en: Website Gutter Width
bg: Ширина На Междините В Сайта

en: Website Pages
bg: Страници На Уебсайта

en: Wedding
bg: Сватба

en: Wedding About Page
bg: Сватба Страница „За Нас“

en: Wedding Blog Page
bg: Сватба Блог Страница

en: Wedding Contact Page
bg: Сватба Страница За Контакт

en: Wedding Details Page
bg: Сватба Страница С Подробности

en: Wedding Gallery Page
bg: Сватба Галерия Страница

en: Wedding Home Page
bg: Сватба Начална Страница

en: Welcome to %s
bg: Добре Дошли В %s

en: Welcome to Divi!
bg: Добре Дошли В Divi!

en: Welcome to Divi! Before diving in to your new theme, please visit the <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Divi Documentation</a> page for access to dozens of in-depth tutorials.
bg: Добре дошли в Divi! Преди да се впуснете в работата с новата си тема, моля, посетете страницата <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Divi Documentation</a>, за да получите достъп до десетки подробни ръководства.

en: We’re Migrating Your Site to the %s Framework!
bg: Мигрираме Сайта Ви Към Рамката %s!

en: What are you writing about?
bg: За Какво Пишете?

en: What happens when I run the Divi 5 migrator?
bg: Какво се случва, когато стартирам мигратора за Divi 5?

en: What if something breaks after I run the migrator?
bg: Ами ако нещо се счупи, след като стартирам мигратора?

en: What language should Divi AI write in? Divi AI can write in over 26 languages!
bg: На какъв език да пише Divi AI? Divi AI може да пише на над 26 езика!

en: What type of content are you writing? This will help Divi AI tailor the output to your desired format.
bg: Какъв тип съдържание пишете? Това ще помогне на Divi AI да пригоди резултата към желания от вас формат.

en: What would you like to create using custom code?
bg: Какво бихте искали да създадете с персонализиран код?

en: When Critical CSS is enabled, Divi determines an "above the fold threshold" and defers all styles for elements below the fold. However, this threshold is just a estimate and can vary on different devices. Increasing threshold height will deffer fewer styles, resulting in slightly slower load times but less of a chance for Cumulative Layout Shifts to occur. If you are experiencing CLS issues you can increase the threshold height.
bg: Когато е активиран критичният CSS, Divi определя „праг над прегъването“ (above the fold) и отлага всички стилове за елементите под прегъването. Въпреки това този праг е само приблизителен и може да варира при различни устройства. Увеличаването на височината на прага ще отлага по-малко стилове, което води до малко по-бавно зареждане, но с по-малка вероятност да се появят Cumulative Layout Shifts. Ако имате проблеми с CLS, можете да увеличите височината на прага.

en: When possible, jQuery and jQuery Migrate will be moved to the body to speed up load times. If a third party plugin registers jQuery as a dependency, it will be moved back to the head.
bg: Когато е възможно, jQuery и jQuery Migrate ще бъдат преместени в основното съдържание (body), за да се ускори зареждането. Ако плъгин от трета страна регистрира jQuery като зависимост, той ще бъде преместен обратно в head.

en: When you define your keywords using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the meta keywords you would like to use, separated by comas.
bg: Когато задавате ключовите си думи чрез персонализирани полета, използвайте тази стойност за Име на персонализираното поле. Стойността на персонализираното поле трябва да са meta ключовите думи, които искате да използвате, разделени със запетаи.

en: When you define your meta description using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom description you would like to use.
bg: Когато задавате meta описанието си чрез персонализирани полета, използвайте тази стойност за Име на персонализираното поле. Стойността на персонализираното поле трябва да е персонализираното описание, което искате да използвате.

en: When you define your title using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom title you would like to use.
bg: Когато задавате заглавието си чрез персонализирани полета, използвайте тази стойност за Име на персонализираното поле. Стойността на персонализираното поле трябва да е персонализираното заглавие, което искате да използвате.

en: When you save layouts to Divi Cloud, they become available on every website you build.
bg: Когато запазвате оформления в Divi Cloud, те стават налични във всеки уебсайт, който създавате.

en: When you sync %s to Divi Cloud, they become available on every website you build.
bg: Когато синхронизирате %s с Divi Cloud, те стават налични във всеки уебсайт, който създавате.

en: While Divi 5 was built to be backward compatible, the backward compatibility system is in its alpha stage. Some creators don't want to participate in the testing phase.
bg: Въпреки че Divi 5 е създаден с обратна съвместимост, системата за обратна съвместимост е в алфа етап. Някои създатели не желаят да участват в тестовата фаза.

en: While creating your site, something got hung up. Click Retry to resume where things left off, or Cancel to restore your site to its previous state.
bg: Докато създавахме сайта ви, нещо се забави. Щракнете върху „Повторен опит“, за да продължите оттам, докъдето сте стигнали, или върху „Отказ“, за да възстановите сайта си в предишното му състояние.

en: Why am I getting an orange warning in the admin bar?
bg: Защо получавам оранжево предупреждение в администраторската лента?

en: Widget Bullet Color
bg: Цвят На Маркерите В Джаджите

en: Widget Header Color
bg: Цвят На Заглавията На Джаджите

en: Widget Link Color
bg: Цвят На Връзките В Джаджите

en: Widget Text Color
bg: Цвят На Текста На Джаджите

en: Widgets
bg: Джаджи

en: Widgets are Incompatible with %s
bg: Уиджетите Не Са Съвместими С %s

en: Width
bg: Ширина

en: Will Divi 5 work with modules from the Divi Marketplace?
bg: Ще работи ли Divi 5 с модули от Divi Marketplace?

en: WooCommerce Plugin Status
bg: Състояние На Плъгина WooCommerce

[ctx: WooCommerce items number]
en: %1$s Item | %1$s Items
bg[0]: Елемент %1$s
bg[1]: Елементи %1$s

en: WordPress loads it's own WordPress emojis. Modern browsers support native emojis, making WordPress's emojis unnecessary in most cases. Removing WordPress emojis removes unneeded assets and improves performance.
bg: WordPress зарежда собствени емоджита на WordPress. Съвременните браузъри поддържат вградени емоджита, което прави емоджитата на WordPress ненужни в повечето случаи. Премахването на емоджитата на WordPress премахва ненужни ресурси и подобрява производителността.

en: Words
bg: Думи

en: Write %s With AI
bg: Пишете %s С AI

en: Writing Content
bg: Писане На Съдържание

en: Writing Text Content
bg: Създаване На Текстово Съдържание

en: X Profile Url
bg: Профилен URL В X

en: Yes
bg: Да

en: Yoga Studio
bg: Йога Студио

en: Yoga Studio About Page
bg: Йога Студио Страница „За Нас“

en: Yoga Studio Blog Page
bg: Йога Студио Блог Страница

en: Yoga Studio Classes Page
bg: Йога Студио Страница С Класове

en: Yoga Studio Contact Page
bg: Йога Студио Страница За Контакт

en: Yoga Studio Home Page
bg: Йога Студио Начална Страница

en: Yoga Studio Landing Page
bg: Йога Студио Целева Страница

en: Yoga Studio Team Page
bg: Йога Студио Страница „Екип“

en: You are using outdated version of Divi. New version is
bg: Използвате Остаряла Версия На Divi. Новата Версия Е

en: You are using the latest version of Divi.
bg: Използвате Най-Новата Версия На Divi.

en: You can continue to alter and improve the content that was generated by giving AI further instructions.
bg: Можете да продължите да променяте и подобрявате генерираното съдържание, като давате допълнителни инструкции на AI.

en: You can disable this option if you want to remove the comments and comment form from single post pages.
bg: Можете да изключите тази опция, ако искате да премахнете коментарите и формата за коментари от страниците за единична публикация.

en: You can find your API Key <a href="%s" target="_blank">here</a>.
bg: Можете да намерите API ключа си <a href="%s" target="_blank">тук</a>.

en: You can generate 10 layouts
bg: Можете да генерирате 10 оформления

en: You can try out Divi AI 100 times
bg: Можете да изпробвате Divi AI 100 пъти

en: You can visit Elegant Themes and contact our support team using the pink chat icon. Give them details about the bug, and we'll handle it from there!
bg: Можете да посетите Elegant Themes и да се свържете с екипа ни за поддръжка чрез розовата икона за чат. Дайте им подробности за проблема и ние ще се погрижим оттам нататък!

en: You don't have pages
bg: Нямате страници

en: You have hit your 500MB Limit. To continue to save items to your Divi Cloud, you must delete some of your existing items to free up space or upgrade your Divi Cloud storage.
bg: Достигнахте лимита си от 500MB. За да продължите да запазвате елементи в своя Divi Cloud, трябва да изтриете част от съществуващите си елементи, за да освободите място, или да надстроите хранилището си в Divi Cloud.

en: You have to update Divi in order to use AI.
bg: Трябва да актуализирате Divi, за да използвате AI.

en: You will see this warning if a page contains an un-converted Divi 4 module, of if one of your plugins uses the legacy Divi 4 framework. We built Divi 5 to be backwards compatible with Divi 4 plugins, such as modules from the Divi Marketplace. Until creators update their plugins for Divi 5, legacy plugins will continue to function using the legacy Divi 4 framework. However, loading the Divi 4 framework comes at a performance cost. The orange warning informs you that a plugin you are using is tapping into the legacy framework, and the page is not benefiting from Divi 5's performance improvements.
bg: Ще видите това предупреждение, ако страница съдържа неконвертиран модул на Divi 4 или ако някой от плъгините ви използва наследената рамка на Divi 4. Създадохме Divi 5 да е обратно съвместим с плъгини за Divi 4, като например модули от Divi Marketplace. Докато създателите не актуализират плъгините си за Divi 5, наследените плъгини ще продължат да работят, използвайки наследената рамка на Divi 4. Зареждането на рамката на Divi 4 обаче има цена за производителността. Оранжевото предупреждение ви информира, че плъгин, който използвате, се възползва от наследената рамка и страницата не се възползва от подобренията в производителността на Divi 5.

en: Your %1$s subscription has expired. In order to download Premade Layouts from the %2$s Library you must <a href="%3$s" target="_blank">renew your subscription</a>.
bg: Вашият абонамент за %1$s е изтекъл. За да изтегляте Готови Оформления от библиотеката %2$s, трябва да <a href="%3$s" target="_blank">подновите абонамента си</a>.

en: Your Divi AI usage limit has been exceeded. Upgrade Divi AI membership to use Divi AI without any limits!
bg: Надхвърлихте лимита си за използване на Divi AI. Надстройте членството си за Divi AI, за да използвате Divi AI без ограничения!

en: Your Divi Cloud Session Has Ended
bg: Вашата Сесия В Divi Cloud Приключи

en: Your Divi Cloud membership has expired
bg: Вашето членство в Divi Cloud е изтекло

en: Your Divi Cloud membership has expired. To access items stored on your cloud, please <a href="%s" target="_blank">renew your Divi Cloud membership</a>.
bg: Вашето членство в Divi Cloud е изтекло. За да получите достъп до елементите, съхранени в облака ви, моля, <a href="%s" target="_blank">подновете членството си в Divi Cloud</a>.

en: Your Divi Cloud session has ended. Please try logging in again. If you continue to experience authorization failures, try closing Library modal and opening it again so that your authorization token can be regenerated.
bg: Сесията ви в Divi Cloud приключи. Моля, опитайте да влезете отново. Ако продължавате да получавате грешки при оторизация, опитайте да затворите модалния прозорец на Библиотеката и да го отворите отново, за да може токенът за оторизация да бъде генериран наново.

en: Your Divi is outdated
bg: Вашият Divi Е Остарал

en: Your Divi license key has expired
bg: Вашият Лицензионен Ключ За Divi Е Изтекъл

en: Your Divi license key is active
bg: Вашият Лицензионен Ключ За Divi Е Активен

en: Your Divi license key is invalid
bg: Вашият Лицензионен Ключ За Divi Е Невалиден

en: Your Elegant Themes username is invalid
bg: Вашето Потребителско Име В Elegant Themes Е Невалидно

en: Your Existing Pages
bg: Вашите Съществуващи Страници

en: Your Saved Layouts
bg: Вашите Запазени Оформления

en: Your Site Is Ready!
bg: Сайтът Ви Е Готов!

en: Your Site Is Using Modules Not Fully Supported By %s
bg: Сайтът Ви Използва Модули, Които Не Са Напълно Поддържани От %s

en: Your Website Doesn't require Migration. You're Ready To Go!
bg: Вашият Уебсайт Не Изисква Миграция. Готови Сте!

en: Your free Divi AI usage limit has been exceeded. Purchase a Divi AI membership to use Divi AI without any limits!
bg: Надхвърлихте безплатния лимит за използване на Divi AI. Закупете членство за Divi AI, за да използвате Divi AI без ограничения!

en: Your image will be upscaled to the size defined here.
bg: Изображението ще бъде увеличено до размера, зададен тук.

en: Your license key has expired.
bg: Вашият Лицензионен Ключ Е Изтекъл.

en: Your site uses third party modules that are not currently supported by %s. That's ok; you can still migrate. However, these modules won't be converted and will run in backward compatibility mode. The parts of your website that use these modules will not benefit from Divi 5's performance improvements, and unconverted modules can't use Divi 5's new features. If your website relies heavily on incompatible modules, you may consider sticking with Divi 4 until the developers update the modules for Divi 5.
bg: Сайтът ви използва модули на трети страни, които в момента не се поддържат от %s. Няма проблем — все пак можете да мигрирате. Въпреки това тези модули няма да бъдат конвертирани и ще работят в режим на обратна съвместимост. Частите от сайта ви, които използват тези модули, няма да се възползват от подобренията в производителността на Divi 5, а неконвертираните модули не могат да използват новите функции на Divi 5. Ако сайтът ви разчита в голяма степен на несъвместими модули, може да обмислите да останете с Divi 4, докато разработчиците не актуализират модулите за Divi 5.

en: Your website is being created! Sit back and relax while Divi Quick Sites generates content and configures your menu, templates, styles and presets.
bg: Уебсайтът ви се създава! Отпуснете се, докато Divi Quick Sites генерира съдържание и конфигурира менюто, шаблоните, стиловете и пресетите ви.

en: Your website is ready to go. Below is a list of pages and templates that were created. Next, visit your website and jump into the Divi Builder to edit your content.
bg: Уебсайтът ви е готов. По-долу е списък със страниците и шаблоните, които бяха създадени. След това посетете уебсайта си и отворете Divi Builder, за да редактирате съдържанието си.

en: Your website's existing content will be returned to the state that it was in before converting to Divi 5. You will lose any changes you made while using Divi 5. Only posts and pages that existed before conversion will be affected.
bg: Съществуващото съдържание на сайта ви ще бъде върнато в състоянието, в което е било преди конвертирането към Divi 5. Ще загубите всички промени, които сте направили, докато използвате Divi 5. Ще бъдат засегнати само публикациите и страниците, които са съществували преди конвертирането.

en: You’re Almost There!
bg: Почти Готово!

en: comments
bg: коментари

[ctx: documentation links]
en: Support
bg: Поддръжка

en: for free. Upgrade to enjoy
bg: безплатно. Надстройте, за да се наслаждавате на

[ctx: general options]
en: General
bg: Общи

en: hide error message
bg: скрий съобщението за грешка

[ctx: integrate third-party code]
en: Integration
bg: Интеграция

[ctx: navigation menu]
en: Navigation
bg: Навигация

[ctx: page/post]
en: Layout
bg: Оформление

en: request it here
bg: заявете го тук

en: settings reset.
bg: настройките са нулирани.

en: settings saved.
bg: настройките са запазени.

en: show error message
bg: покажи съобщението за грешка

[ctx: site ads placement areas]
en: Ads
bg: Реклами

[ctx: site color scheme]
en: Colorization
bg: Оцветяване

[ctx: theme updates]
en: Updates
bg: Актуализации

en: unlimited usage.
bg: неограничено използване.

en: uploaded logo
bg: качено лого

en: you don't have sufficient permissions to access this page
bg: нямате достатъчни права за достъп до тази страница

en: « Go Back
bg: « Назад
