Divi 5.0.0-public-beta.2.2 - en to cs translation catalogue (1506 entries)

en:  Enable custom title
cs:  Zapnout vlastní titulek

en:  Enable meta description
cs:  Zapnout meta popis

en:  Enable meta keywords
cs:  Zapnout meta klíčová slova

en: %1$d %2$s are Incompatible with %3$s
cs: %1$d %2$s Nejsou Kompatibilní s %3$s

en: %1$d %2$s is Incompatible with %3$s
cs: %1$d %2$s Není Kompatibilní s %3$s

en: %1$s Columns
cs: Sloupce: %1$s

en: %1$s Images Used From Unsplash
cs: Obrázky %1$s Použité Z Unsplash

en: %1$s Modules Ready to be Converted to %2$s
cs: Moduly %1$s Připravené K Převodu Na %2$s

en: %1$s Widget is Incompatible with %2$s
cs: Widget %1$s Není Kompatibilní s %2$s

en: %1$s Widgets are Incompatible with %2$s
cs: Widgety %1$s Nejsou Kompatibilní s %2$s

en: %1$s could not be displayed.
cs: %1$s nelze zobrazit.

en: %d Item
cs: %d Položka

en: %d Items
cs: %d Položek

en: %d Layout
cs: Rozvržení %d

en: %d Layout Pack
cs: Balíček Rozvržení %d

en: %d Layout Packs
cs: Balíčky Rozvržení %d

en: %d Layouts
cs: Rozvržení %d

en: %d Module
cs: Modul %d

en: %d Modules
cs: Moduly %d

en: %d Page
cs: Stránka %d

en: %d Pages
cs: Stránky %d

en: %d Reviews
cs: Recenze: %d

en: %d Row
cs: Řádek %d

en: %d Rows
cs: Řádky %d

en: %d Sales
cs: Prodeje: %d

en: %d Section
cs: Sekce %d

en: %d Sections
cs: Sekce %d

en: %d Total Layouts
cs: Celkem Rozvržení: %d

en: %s Name
cs: Název %s

en: %s News And Resources
cs: Novinky A Zdroje %s

en: %s Plugin is Potentially Incompatible
cs: Plugin %s Je Potenciálně Nekompatibilní

en: %s Plugins are Potentially Incompatible
cs: Pluginy %s Jsou Potenciálně Nekompatibilní

en: %s Roadmap
cs: Plán %s

en: %s Theme Options
cs: Možnosti Šablony %s

en: %s Theme Templates Are Incompatible With %s
cs: Šablony Motivů %s Nejsou Kompatibilní S %s

en: &laquo; Older Entries
cs: &laquo; Starší Příspěvky

en: (no title)
cs: (bez názvu)

en: + Add One More Tab
cs: + Přidat Další Záložku

en: 0 Comments
cs: 0 Komentářů

en: 0 comments
cs: 0 komentářů

en: 1 Column
cs: 1 Sloupec

en: 1 Comment
cs: 1 Komentář

en: 1 comment
cs: 1 komentář

en: 404 Not Found
cs: 404 Nenalezeno

en: <div class="updated"><p>This is a fresh installation of %1$s theme. Don't forget to go to <a href="%2$s">ePanel</a> to set it up. This message will disappear once you have clicked the Save button within the <a href="%2$s">theme's options page</a>.</p></div>
cs: <div class="updated"><p>Toto je čerstvá instalace šablony %1$s. Nezapomeňte přejít do <a href="%2$s">ePanel</a> a nastavit ji. Tato zpráva zmizí, jakmile kliknete na tlačítko Uložit na <a href="%2$s">stránce možností šablony</a>.</p></div>

en: <em>Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key into the Updates Tab in your theme and plugin settings. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page. <a href="https://www.elegantthemes.com/documentation/divi/update-divi/" target="_blank">Learn more here</a></em>. If you still get this message, please make sure that your Username and API Key have been entered correctly
cs: <em>Než budete moci přijímat aktualizace produktu, musíte nejprve ověřit své předplatné Elegant Themes. K tomu je potřeba zadat do karty Aktualizace v nastavení šablony a pluginů jak své uživatelské jméno Elegant Themes, tak svůj klíč Elegant Themes API. Klíč API najdete tak, že se <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">přihlásíte</a> ke svému účtu Elegant Themes a přejdete na stránku <strong>Account > API Key</strong>. <a href="https://www.elegantthemes.com/documentation/divi/update-divi/" target="_blank">Další informace najdete zde</a></em>. Pokud se tato zpráva stále zobrazuje, zkontrolujte prosím, že jsou uživatelské jméno a klíč API zadány správně

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
cs: <span class="meta-nav">&larr;</span> Starší Komentáře

en: AI Default
cs: Výchozí Nastavení AI

en: AI Unlimited
cs: AI Bez Omezení

en: API Key
cs: API Klíč

en: About
cs: Asi

en: About %s seconds remaining
cs: Zbývá přibližně %s s

en: About Me
cs: O Mně

en: Abstract Art
cs: Abstraktní Umění

en: Access Your %s From Any Website
cs: Přistupujte Ke Svému %s Z Jakéhokoli Webu

en: Activate WooCommerce Plugin
cs: Aktivovat Plugin WooCommerce

en: Activating WooCommerce
cs: Aktivace WooCommerce

en: Active Link Color
cs: Barva Aktivního Odkazu

en: Active Primary Menu Link Color
cs: Barva Aktivního Odkazu Primární Nabídky

en: Add A Custom Page
cs: Přidat Vlastní Stránku

en: Add Author Bio
cs: Přidat bio autora

en: Add Background Color
cs: Přidat Barvu Pozadí

en: Add Button Icon
cs: Přidat Ikonu K Tlačítku

en: Add ET Box
cs: Přidat ET Box

en: Add ET Button
cs: Přidat tlačítko ET

en: Add ET Learn more block
cs: Přidat blok „Zjistit více“ ET

en: Add ET Tabs
cs: Přidat karty ET

en: Add Element
cs: Přidat Prvek

en: Add From Library
cs: Přidat Z Knihovny

en: Add New Category
cs: Přidat Novou Kategorii

en: Add New Cloud Category
cs: Přidat Novou Kategorii Cloudu

en: Add New Cloud Tag
cs: Přidat Nový Štítek Cloudu

en: Add New Layout
cs: Přidat Nové Rozvržení

en: Add New Pack
cs: Přidat Nový Balíček

en: Add New Page
cs: Přidat Novou Stránku

en: Add New Tag
cs: Přidat Nový Štítek

en: Add New Theme Options
cs: Přidat Nové Možnosti Šablony

en: Add Theme Options
cs: Přidat Možnosti Šablony

en: Add To Categories
cs: Přidat Do Kategorií

en: Add To Divi Cloud
cs: Přidat Do Divi Cloud

en: Add To Favorites
cs: Přidat Do Oblíbených

en: Add To Tags
cs: Přidat Do Štítků

en: Add a Tooltip Text
cs: Přidat Text Popisku

en: Add code to the < body > (good for tracking codes such as google analytics)
cs: Přidat kód do < body > (vhodné pro měřicí kódy, například google analytics)

en: Add code to the < head > of your blog
cs: Přidejte kód do < head > vašeho blogu

en: Add code to the bottom of your posts, before the comments
cs: Přidat kód na konec příspěvků před komentáře

en: Add code to the top of your posts
cs: Přidat kód na začátek příspěvků

en: Added Context
cs: Přidaný Kontext

en: Adjust Divi AI Default Styles
cs: Upravit Výchozí Styly Divi AI

en: Adsense Code
cs: Kód Adsense

en: Advanced Settings
cs: Pokročilá Nastavení

en: Advertisement
cs: Reklama

en: Agency About Page
cs: Agentura – Stránka O Nás

en: Agency Blog Page
cs: Agentura – Stránka Blogu

en: Agency Contact Page
cs: Agentura – Kontaktní Stránka

en: Agency Home Page
cs: Agentura – Domovská Stránka

en: Agency Landing Page
cs: Agentura – Vstupní Stránka

en: Agency Portfolio Page
cs: Agentura – Stránka Portfolia

en: Agency Pricing Page
cs: Agentura – Stránka Ceníku

en: All
cs: Vše

en: All %1$s are Compatible with %2$s
cs: Všechny %1$s Jsou Kompatibilní s %2$s

en: All Active Plugins are Compatible with %s
cs: Všechny Aktivní Pluginy Jsou Kompatibilní S %s

en: All Body Templates are Compatible with %s
cs: Všechny Šablony Hlavního Obsahu Jsou Kompatibilní S %s

en: All Divi users can store up to %s items to their Divi Cloud for free. To save more items to your cloud and unlock unlimited storage, upgrade your Divi Cloud membership today. If you build Divi websites for a living, Divi Cloud is an awesome add-on and an amazing time saver. You are going to love it!
cs: Všichni uživatelé Divi si mohou do svého Divi Cloud zdarma uložit až %s položek. Chcete-li do cloudu ukládat více položek a odemknout neomezené úložiště, upgradujte své členství Divi Cloud ještě dnes. Pokud se tvorbou webů v Divi živíte, Divi Cloud je skvělý doplněk a obrovská úspora času. Budete ho milovat!

en: All Footer Templates are Compatible with %s
cs: Všechny Šablony Zápatí Jsou Kompatibilní S %s

en: All Header Templates are Compatible with %s
cs: Všechny Šablony Záhlaví Jsou Kompatibilní S %s

en: All Plugins are Compatible with %s
cs: Všechny Pluginy Jsou Kompatibilní s %s

en: All Presets are Compatible with %s
cs: Všechny Předvolby Jsou Kompatibilní s %s

en: All Theme Builder Templates are Compatible with %s
cs: Všechny Šablony Theme Builder Jsou Kompatibilní S %s

en: All Theme Options
cs: Všechny Možnosti Šablony

en: All Widget Areas are Compatible with %s
cs: Všechny Oblasti Widgetů Jsou Kompatibilní s %s

en: Alt
cs: Alternativní Text

en: Any code you place here will appear in body section of all pages of your blog. This is usefull if you need to input a tracking pixel for a state counter such as Google Analytics.
cs: Jakýkoli kód, který sem vložíte, se zobrazí v sekci body na všech stránkách vašeho blogu. To je užitečné, pokud potřebujete vložit měřicí pixel pro počítadlo návštěvnosti, například Google Analytics.

en: Any code you place here will appear in the head section of every page of your blog. This is useful when you need to add javascript or css to all pages.
cs: Jakýkoli kód, který sem vložíte, se zobrazí v sekci head na každé stránce vašeho blogu. To se hodí, když potřebujete přidat JavaScript nebo CSS na všechny stránky.

en: Any code you place here will be placed at the bottom of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
cs: Jakýkoli kód, který sem vložíte, bude umístěn na konec všech samostatných příspěvků. To se hodí, pokud chcete integrovat například odkazy pro sociální záložky.

en: Any code you place here will be placed at the top of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
cs: Jakýkoli kód, který sem vložíte, bude umístěn na začátek všech samostatných příspěvků. To se hodí, pokud chcete integrovat například odkazy pro sociální záložky.

[ctx: Apply layout to the page]
en: Use This Layout
cs: Použít Toto Rozvržení

en: Archives
cs: Archivy

en: Are You Sure?
cs: Opravdu Pokračovat?

en: Are you sure want to remove this page?
cs: Opravdu chcete odstranit tuto stránku?

en: As with any major update, it's important that you back up your website and test the migration on a staging site. If something does go wrong and you forgot to back up, the Divi 5 Migrator automatically backs up your post content, and you can restore that content and roll back to Divi 4 if you choose.
cs: Stejně jako u každé velké aktualizace je důležité web zazálohovat a migraci otestovat na testovacím webu (staging). Pokud se něco pokazí a zapomenete na zálohu, migrátor Divi 5 automaticky zálohuje obsah vašich příspěvků a můžete tento obsah obnovit a případně se vrátit zpět na Divi 4.

en: Aspect Ratio
cs: Poměr Stran

en: At Least
cs: Alespoň

en: Authentication
cs: Ověření

en: Authentication Required
cs: Vyžadováno Ověření

en: Author
cs: Autor

en: Author Image URL
cs: URL Obrázku Autora

en: Auto
cs: Automaticky

en: Auto Speed
cs: Rychlost Automaticky

en: Automattic slider speed (works only if Auto is set to yes)
cs: Automatická rychlost slideru (funguje pouze, pokud je Automaticky nastaveno na Ano)

en: Back To Top Button
cs: Tlačítko Zpět Nahoru

en: Background
cs: Pozadí

en: Background Color
cs: Barva Pozadí

en: Background Fill Description
cs: Popis Vyplnění Pozadí

en: Background Image
cs: Obrázek Pozadí

en: Background Position
cs: Pozice Pozadí

en: Background Repeat
cs: Opakování Pozadí

en: Background image URL or base64 string is required.
cs: Je vyžadována URL adresa obrázku pozadí nebo řetězec base64.

en: Backwards Compatibility Mode Enabled
cs: Režim Zpětné Kompatibility Zapnut

en: Before generating a new image, you must extend the image canvas using the draggable anchors.
cs: Před vygenerováním nového obrázku musíte rozšířit plátno obrázku pomocí přetahovatelných kotev.

en: Before generating a new image, you must make a rough sketch of the object you want to add.
cs: Před vygenerováním nového obrázku musíte vytvořit hrubou skicu objektu, který chcete přidat.

en: Before generating a new image, you must paint the area of the image you want to modify.
cs: Před vygenerováním nového obrázku musíte přemalovat oblast obrázku, kterou chcete upravit.

en: Before you can download Premade Layouts from the %1$s Library you must authenticate your %2$s subscription.
cs: Než budete moci stahovat Předpřipravené Rozvržení z knihovny %1$s, musíte ověřit své předplatné %2$s.

en: Before you can generate Text using the Divi AI you must authenticate your Elegant Themes subscription.
cs: Než budete moci generovat Text pomocí Divi AI, musíte ověřit své předplatné Elegant Themes.

en: Blog Post
cs: Příspěvek Na Blogu

en: Blog Style Mode
cs: Režim Blogového Stylu

en: Body Font
cs: Písmo Základního Textu

en: Body Font Color
cs: Barva Písma Základního Textu

en: Body Font Style
cs: Styl Písma Hlavního Textu

en: Body Font Weight
cs: Tloušťka Písma Hlavního Textu

en: Body Line Height
cs: Výška Řádku Základního Textu

en: Body Text Color
cs: Barva Textu Hlavního Textu

en: Body Text Size
cs: Velikost Základního Textu

en: Body/Link Line Height
cs: Výška Řádku Hlavního Textu/Odkazu

en: Body/Link Text Size
cs: Velikost Textu Hlavního Textu/Odkazu

en: Bold
cs: Tučné

en: Border Color
cs: Barva Ohraničení

en: Border Radius
cs: Poloměr Rohů

en: Border Width
cs: Šířka Ohraničení

en: Bottom
cs: Dole

en: Bottom Bar
cs: Spodní Pruh

en: Bottom to Top
cs: Zdola Nahoru

en: Browse All Divi Docs
cs: Procházet Všechny Dokumenty Divi

en: Browse The Marketplace
cs: Procházet Marketplace

en: Brush Blur
cs: Rozmazání Štětce

en: Brush Color
cs: Barva Štětce

en: Brush Size
cs: Velikost Štětce

en: Build Your Page With AI
cs: Vytvořte Stránku Pomocí AI

en: Building Your Website
cs: Vytváříme Váš Web

[ctx: Business]
en: Agency
cs: Agentura

[ctx: Business]
en: Consultant
cs: Konzultant

en: Button
cs: Tlačítko

en: Button Font Style
cs: Styl Písma Tlačítek

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: Buttons Font
cs: Písmo Tlačítek

en: Buttons Hover Style
cs: Styl Tlačítek Při Najetí

en: Buttons Style
cs: Styl Tlačítek

en: Buy
cs: Koupit

en: By %s
cs: Od %s

en: By Elegant Themes
cs: Od Elegant Themes

en: By The Community
cs: Od Komunity

en: By default comments are not placed on pages, however, if you would like to allow people to comment on your pages simply enable this option.
cs: Ve výchozím nastavení se na stránkách komentáře nezobrazují, pokud však chcete lidem umožnit komentovat vaše stránky, jednoduše tuto možnost zapněte.

en: By default pages are sorted by name. However if you would rather have them sorted by ID you can adjust this setting.
cs: Ve výchozím nastavení jsou stránky seřazené podle názvu. Pokud je však chcete seřadit podle ID, můžete toto nastavení upravit.

en: By default the navigation bar stays on top of the screen at all times. We suggest to disable this option, if you need to use a logo taller than the default one.
cs: Ve výchozím nastavení zůstává navigační lišta neustále nahoře na obrazovce. Doporučujeme tuto možnost vypnout, pokud potřebujete použít logo vyšší než výchozí.

en: By default the theme creates a Home link that, when clicked, leads back to your blog's homepage. If, however, you are using a static homepage and have already created a page called Home to use, this will result in a duplicate link. In this case you should disable this feature to remove the link.
cs: Ve výchozím nastavení šablona vytváří odkaz Domů, který po kliknutí vede zpět na domovskou stránku blogu. Pokud však používáte statickou domovskou stránku a už jste vytvořili stránku s názvem Domů, vznikne duplicitní odkaz. V takovém případě tuto funkci vypněte, aby se odkaz odstranil.

en: By default the theme creates post titles based on the title of your post and your blog name. If you would like to make your meta title different than your actual post title you can define a custom title for each post using custom fields. This option must be enabled for custom titles to work, and you must choose a custom field name for your title below.
cs: Ve výchozím nastavení šablona vytváří názvy podle názvu příspěvku a názvu blogu. Pokud chcete, aby se meta title lišil od skutečného názvu příspěvku, můžete pro každý příspěvek definovat vlastní název pomocí vlastních polí. Tato možnost musí být povolena, aby vlastní názvy fungovaly, a níže musíte zvolit název vlastního pole pro svůj název.

en: By default the theme does not add keywords to your header. Most search engines don't use keywords to rank your site anymore, but some people define them anyway just in case. If you want to add meta keywords to your header then enable this option and fill in the custom keywords field below.
cs: Ve výchozím nastavení motiv nepřidává do hlavičky klíčová slova. Většina vyhledávačů už klíčová slova pro hodnocení webu nepoužívá, ale někteří je pro jistotu stejně zadávají. Pokud chcete přidat meta klíčová slova do hlavičky, zapněte tuto možnost a vyplňte níže pole pro vlastní klíčová slova.

en: By default the theme truncates your posts on index/homepages automatically to create post previews. If you would rather show your posts in full on index pages like a traditional blog then you can activate this feature.
cs: Ve výchozím nastavení motiv na stránkách indexu/domovské stránky automaticky zkracuje vaše příspěvky, aby vytvořil náhledy. Pokud raději chcete na indexových stránkách zobrazovat příspěvky celé jako v tradičním blogu, můžete tuto funkci aktivovat.

en: By default the theme uses a combination of your blog name and your blog description, as defined when you created your blog, to create your homepage titles. However if you want to create a custom title then simply enable this option and fill in the custom title field below.
cs: Ve výchozím nastavení motiv používá kombinaci názvu blogu a popisu blogu, jak jste je nastavili při vytvoření blogu, k vytvoření titulků domovské stránky. Pokud však chcete vytvořit vlastní titulek, jednoduše tuto možnost zapněte a vyplňte níže pole pro vlastní titulek.

en: By default the theme uses your blog description, as defined when you created your blog, to fill in the meta description field. If you would like to use a different description then enable this option and fill in the custom description field below.
cs: Ve výchozím nastavení motiv používá popis blogu, jak jste jej nastavili při vytvoření blogu, k vyplnění pole meta popisu. Pokud chcete použít jiný popis, zapněte tuto možnost a vyplňte níže pole pro vlastní popis.

en: By default thumbnail images are created using custom fields. However, if you would rather use the images that are already in your post for your thumbnail (and bypass using custom fields) you can activate this option. Once activated thumbnail images will be generated automatically using the first image in your post. The image must be hosted on your own server.
cs: Ve výchozím nastavení se náhledové obrázky vytvářejí pomocí vlastních polí. Pokud však chcete pro náhled použít obrázky, které už jsou v příspěvku (a vynechat vlastní pole), můžete tuto možnost aktivovat. Po aktivaci se náhledové obrázky budou automaticky generovat z prvního obrázku v příspěvku. Obrázek musí být hostován na vašem vlastním serveru.

en: By default thumbnails are not placed on pages (they are only used on posts). However, if you want to use thumbnails on pages you can! Just enable this option.
cs: Ve výchozím nastavení se náhledové obrázky na stránkách nezobrazují (používají se pouze u příspěvků). Pokud ale chcete používat náhledové obrázky i na stránkách, můžete! Stačí tuto možnost zapnout.

en: By default thumbnails are placed at the beginning of your post on single post pages. If you would like to remove this initial thumbnail image to avoid repetition simply disable this option.
cs: Ve výchozím nastavení se náhledové obrázky na stránkách jednotlivých příspěvků zobrazují na začátku příspěvku. Pokud chcete tento úvodní náhledový obrázek odstranit, abyste se vyhnuli opakování, jednoduše tuto možnost vypněte.

en: CSS No Selector
cs: CSS Bez Selektoru

en: CSS Snippet
cs: Úryvek CSS

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URLs all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treated individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
cs: Kanonikalizace pomáhá zabránit indexování duplicitního obsahu vyhledávači a může tak pomoci předejít postihům za duplicitní obsah a zhoršení hodnocení (pagerank). Některé stránky mohou mít různé URL, které všechny vedou na stejné místo. Například domain.com, domain.com/index.html a www.domain.com jsou různé adresy URL vedoucí na vaši domovskou stránku. Z pohledu vyhledávače mohou být tyto duplicitní adresy URL, které často vznikají i kvůli vlastním trvalým odkazům, zpracovány jednotlivě místo jako jeden cíl. Definování kanonické URL říká vyhledávači, kterou adresu URL chcete oficiálně používat. Motiv zakládá své kanonické adresy URL na vašich trvalých odkazech a na názvu domény definovaném na kartě nastavení ve wp-admin.

en: Canvas Size
cs: Velikost Plátna

en: Caption
cs: Popisek

en: Caption goes here
cs: Sem patří popisek

en: Caption title goes here
cs: Sem patří název popisku

en: Cartoon
cs: Kreslený Film

en: Categories
cs: Kategorie

en: Category
cs: Kategorie

en: Center
cs: Na Střed

en: Centered
cs: Na Střed

en: Centered Inline Logo
cs: Logo Uprostřed V Řádku

en: Change Image
cs: Změnit Obrázek

en: Change Image Style
cs: Změnit Styl Obrázku

en: Change Tone
cs: Změnit Tón

en: Characters
cs: Znaků

en: Chat With An Expert
cs: Chat S Expertem

en: Check this box if you want to display meta descriptions on category/archive pages. The description is based off the category description you choose when creating/edit your category in wp-admin.
cs: Zaškrtněte toto políčko, pokud chcete zobrazovat meta popisy na stránkách kategorií/archivů. Popis vychází z popisu kategorie, který zvolíte při vytváření/úpravě kategorie ve wp-admin.

en: Checking %1$s %2$s...
cs: Kontrola %1$s %2$s...

en: Checking Active Plugins...
cs: Kontrola Aktivních Pluginů...

en: Checking Theme Builder Compatibility
cs: Kontrola Kompatibility Theme Builder

en: Choose A Starter Site
cs: Vybrat Startovní Web

en: Choose File
cs: Vybrat Soubor

en: Choose Library
cs: Vybrat Knihovnu

en: Choose Style
cs: Vybrat Styl

en: Choose Type
cs: Vybrat Typ

en: Choose an Image
cs: Vybrat Obrázek

en: Choose button color
cs: Vyberte barvu tlačítka

en: Choose button type
cs: Vyberte typ tlačítka

en: Choose how many times bigger you want your upscaled image to be.
cs: Vyberte, kolikrát větší má být zvětšený obrázek.

en: Choose the aspect ratio that will be used for the generated image.
cs: Vyberte poměr stran, který se použije pro vygenerovaný obrázek.

en: Choose the size of your new image. Blank areas of the canvas outside the bounds of your original image will be filled in with AI.
cs: Vyberte velikost nového obrázku. Prázdné oblasti plátna mimo hranice původního obrázku vyplní AI.

en: Choose title autogeneration method
cs: Zvolte metodu automatického generování názvu

en: Choose what style of image you would like to create. Or, select none and describe the style of image in your prompt.
cs: Vyberte styl obrázku, který chcete vytvořit. Nebo zvolte Žádné a popište styl obrázku v zadání.

en: Choose which items to display in the post info section
cs: Vyberte, které položky se mají zobrazit v sekci informací o příspěvku

en: Choose yes if you want for automatic slider animation
cs: Vyberte Ano, pokud chcete automatickou animaci slideru

[ctx: Classes Page (Fitness, Training, etc)]
en: Classes
cs: Kurzy

en: Clear CSS Cache
cs: Vymazat Mezipaměť CSS

en: Click Below To Migrate Your Site to Divi 5
cs: Klikněte Níže Pro Migraci Webu Na Divi 5

en: Click here to learn more
cs: Klikněte sem a zjistěte více

en: Close
cs: Zavřít

en: Close Modal
cs: Zavřít Modální Okno

en: Code
cs: Kód

en: Code Integration
cs: Integrace Kódu

en: Code Snippet
cs: Úryvek Kódu

en: Code Snippets Library
cs: Knihovna Úryvků Kódu

en: Code With AI
cs: Kódovat Pomocí AI

en: Coffee Shop
cs: Kavárna

en: Coffee Shop About Page
cs: Stránka O Nás Kavárny

en: Coffee Shop Blog Page
cs: Blogová Stránka Kavárny

en: Coffee Shop Contact Page
cs: Kontaktní Stránka Kavárny

en: Coffee Shop Footer Page
cs: Stránka Patičky Kavárny

en: Coffee Shop Guide Page
cs: Stránka Průvodce Kavárny

en: Coffee Shop Home Page
cs: Domovská Stránka Kavárny

en: Coffee Shop Landing Page
cs: Vstupní Stránka Kavárny

en: Coffee Shop Menu Page
cs: Stránka Menu Kavárny

en: Coffee Shop Shop Page
cs: Obchodní Stránka Kavárny

en: Color
cs: Barva

en: Color Schemes
cs: Barevná Schémata

en: Column Layout
cs: Rozvržení Sloupců

en: Comic Book
cs: Komiks

en: Coming Soon
cs: Již Brzy

en: Comments
cs: Komentáře

en: Community
cs: Komunita

en: Compatibility Check in Progress...
cs: Probíhá Kontrola Kompatibility...

en: Complete your purchase using the pop-up to upgrade Divi Cloud.
cs: Dokončete nákup pomocí vyskakovacího okna a upgradujte Divi Cloud.

en: Concept Art
cs: Konceptuální Umění

en: Configuring Theme Options
cs: Konfigurace Možností Motivů

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Congratulations! This site is %2$s compatible with %1$s. You can migrate your site to %1$s to take advantage of the new builder and front end page speeds. Don't forget to back up your website before migrating.
cs: Gratulujeme! Tento web je kompatibilní s %1$s z %2$s. Svůj web můžete migrovat na %1$s a využít nový builder a vyšší rychlost načítání na frontendu. Nezapomeňte před migrací svůj web zazálohovat.

en: Congratulations! You migrated your website to the Divi 5 framework. You can return to this page anytime to run a new compatibility check to see if additional modules are ready for conversion. In the future, third party modules from the Divi Marketplace, may be updated to support Divi 5. At that point, you can convert them using the migrator. Most third-party modules will not be ready for conversion at this early stage.
cs: Gratulujeme! Migrovali jste svůj web na framework Divi 5. Na tuto stránku se můžete kdykoli vrátit a spustit novou kontrolu kompatibility, abyste zjistili, zda jsou další moduly připravené k převodu. V budoucnu mohou být moduly třetích stran z Divi Marketplace aktualizované tak, aby podporovaly Divi 5. V takovém případě je můžete převést pomocí migrátoru. V této rané fázi nebude většina modulů třetích stran připravená k převodu.

en: Content
cs: Obsah

en: Content Length
cs: Délka Obsahu

en: Content Results
cs: Výsledky Obsahu

en: Content Type
cs: Typ Obsahu

en: Content goes here
cs: Sem patří obsah

en: Content text or html
cs: Text obsahu nebo HTML

en: Continue Editing
cs: Pokračovat V Úpravách

en: Convert Module To Row
cs: Převést Modul Na Řádek

en: Convert Module To Section
cs: Převést Modul Na Sekci

en: Convert Row To Section
cs: Převést Řádek Na Sekci

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Copy To
cs: Kopírovat Do

en: Copy To Divi Cloud
cs: Kopírovat Do Divi Cloud

en: Copy To Library
cs: Kopírovat Do Knihovny

en: Copywriter About Page
cs: Stránka O Nás Copywritera

en: Copywriter Blog Page
cs: Blogová Stránka Copywritera

en: Copywriter Contact Page
cs: Kontaktní Stránka Copywritera

en: Copywriter FAQ Page
cs: Stránka Nejčastějších Dotazů Copywritera

en: Copywriter Home Page
cs: Domovská Stránka Copywritera

en: Copywriter Landing Page
cs: Vstupní Stránka Copywritera

en: Copywriter Portfolio Page
cs: Portfolio Stránka Copywritera

en: Copywriter Pricing Page
cs: Ceník Stránka Copywritera

en: Copywriter Services Page
cs: Stránka Služeb Copywritera

en: Create New Category/Categories
cs: Vytvořit Novou Kategorii/Kategorie

en: Create New Tag(s)
cs: Vytvořit Nové Štítky

en: Create New Tag/Tags
cs: Vytvořit Nový Štítek/Štítky

en: Creating %1$s Page
cs: Vytváření stránky %1$s

en: Creating Imagery
cs: Vytváření Obrázků

en: Creating Your Menu
cs: Vytváření Nabídky

en: Creative
cs: Kreativní

en: Creators from the marketplace are hard at work updating their modules for Divi 5. Most third-party modules won't be ready for Divi 5 right away. You can still use these modules with Divi 5. However, pages using legacy modules will not benefit from Divi 5's performance improvements and will be more prone to quirks. You can always return to the migrator and convert them later, once they are ready.
cs: Tvůrci z marketplace usilovně pracují na aktualizaci svých modulů pro Divi 5. Většina modulů třetích stran nebude pro Divi 5 hned připravena. Tyto moduly můžete s Divi 5 stále používat. Stránky používající starší moduly však nebudou těžit z vylepšení výkonu v Divi 5 a budou náchylnější k drobným problémům. K migrátoru se můžete kdykoli vrátit a převést je později, až budou připravené.

en: Critical CSS
cs: Kritické CSS

en: Critical CSS greatly improves website load times and Google PageSpeed scores by deferring non-critical styles and eliminating render-blocking CSS requests.
cs: Kritické CSS výrazně zlepšuje dobu načítání webu a skóre Google PageSpeed tím, že odkládá nekritické styly a odstraňuje požadavky na CSS, které blokují vykreslování.

en: Critical Threshold Height
cs: Výška Kritického Prahu

en: Current Color
cs: Aktuální Barva

en: Currently viewing archives from %1$s
cs: Právě prohlížíte archivy z %1$s

en: Custom
cs: Vlastní

en: Custom CSS
cs: Vlastní CSS

en: Custom Size
cs: Vlastní Velikost

en: Custom field Name to be used for description
cs: Název vlastního pole pro popis

en: Custom field Name to be used for keywords
cs: Název vlastního pole pro klíčová slova

en: Custom field Name to be used for title
cs: Název vlastního pole pro název

en: Customize Fonts and Colors
cs: Přizpůsobit Písma A Barvy

en: Customize and Select Your Pages
cs: Přizpůsobte A Vyberte Své Stránky

en: Dark
cs: Tmavý

en: Dashboard
cs: Nástěnka

en: Dashed
cs: Čárkovaná

en: Date
cs: Datum

en: Date format
cs: Formát data

en: Default
cs: Výchozí

en: Default Website Template
cs: Výchozí Šablona Webu

en: Defer Additional Third Party Scripts
cs: Odložit Další Skripty Třetích Stran

en: Defer Gutenberg Block CSS
cs: Odložit CSS Bloků Gutenberg

en: Defer jQuery And jQuery Migrate
cs: Odložit jQuery A jQuery Migrate

en: Define a character to separate BlogName and Post title
cs: Definujte znak pro oddělení názvu blogu a názvu příspěvku

en: Define custom fonts and colors below or leave empty to let AI choose for you
cs: Níže nastavte vlastní písma a barvy, nebo ponechte prázdné a nechte výběr na AI

en: Define how much influence your reference image has over the generated image. The less influence you give to the reference image, the more impact your image description will have.
cs: Určete, jak velký vliv má referenční obrázek na vygenerovaný obrázek. Čím menší vliv referenčnímu obrázku dáte, tím větší dopad bude mít váš popis obrázku.

en: Define your default fonts and colors or leave empty to let AI choose for you. The settings you define here will be used by default when you generate your next layout.
cs: Nastavte výchozí písma a barvy, nebo pole nechte prázdné a nechte vybrat AI. Zde zadaná nastavení se budou používat jako výchozí při generování dalšího rozvržení.

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete Page
cs: Smazat Stránku

en: Delete Permanently
cs: Trvale Smazat

en: Delete Selected Items
cs: Smazat Vybrané Položky

en: Demo
cs: Ukázka

en: Describe The Page You Want Divi AI To Create
cs: Popište Stránku, Kterou Má Divi AI Vytvořit

en: Describe The Section You Want Divi AI To Create
cs: Popište Sekci, Kterou Má Divi AI Vytvořit

en: Describe the page you want Divi AI to create. If there are specific sections, colors or fonts you want to use, let it know! Or, keep it simple and let Divi AI run with it.
cs: Popište stránku, kterou chcete, aby Divi AI vytvořila. Pokud jsou nějaké konkrétní sekce, barvy nebo písma, která chcete použít, dejte jí vědět! Nebo to nechte jednoduché a nechte Divi AI, ať se do toho pustí.

en: Describe the section you want Divi AI to create. If there are specific elements, colors or fonts you want to use, let it know! Or, keep it simple and let Divi AI run with it.
cs: Popište sekci, kterou má Divi AI vytvořit. Pokud chcete použít konkrétní prvky, barvy nebo písma, dejte jí to vědět! Nebo to nechte jednoduché a nechte Divi AI, ať si poradí.

en: Design Agency
cs: Designová Agentura

en: Design Agency About Page
cs: Stránka O Nás Designové Agentury

en: Design Agency Blog Page
cs: Blogová Stránka Designové Agentury

en: Design Agency Case Study Page
cs: Stránka Případové Studie Designové Agentury

en: Design Agency Contact Page
cs: Kontaktní Stránka Designové Agentury

en: Design Agency Home Page
cs: Domovská Stránka Designové Agentury

en: Design Agency Landing Page
cs: Vstupní Stránka Designové Agentury

en: Design Agency Portfolio Page
cs: Portfolio Stránka Designové Agentury

en: Design Agency Project Page 1
cs: Stránka Projektu Designové Agentury 1

en: Design Agency Project Page 2
cs: Stránka Projektu Designové Agentury 2

en: Designed by %1$s | Powered by %2$s
cs: Navrhl(a) %1$s | Používá %2$s

en: Designing Layout
cs: Návrh rozvržení

en: Digital Painting
cs: Digitální Malba

en: Digital Payments
cs: Digitální Platby

en: Digital Payments About Page
cs: Stránka O Nás Digitálních Plateb

en: Digital Payments Blog Page
cs: Blogová Stránka Digitálních Plateb

en: Digital Payments Contact Page
cs: Kontaktní Stránka Digitálních Plateb

en: Digital Payments Features Page
cs: Stránka Funkcí Digitálních Plateb

en: Digital Payments Home Page
cs: Domovská Stránka Digitálních Plateb

en: Digital Payments Landing Page
cs: Vstupní Stránka Digitálních Plateb

en: Digital Payments Pricing Page
cs: Ceník Stránka Digitálních Plateb

en: Digital Payments Sign-Up Page
cs: Stránka Registrace Digitálních Plateb

en: Disable Footer Credits
cs: Zakázat Tiráž Zápatí

en: Disable Translations
cs: Zakázat Překlady

en: Disable WordPress Emojis
cs: Zakázat Emoji WordPress

en: Disable this option to remove the Google Fonts from your Divi Builder Pages.
cs: Vypnutím této možnosti odeberete Google Fonts ze stránek ve Divi Builder.

en: Disable this option to remove the Google Maps API script from your Divi Builder Pages. This may improve compatibility with third party plugins that also enqueue this script. Please Note: Modules that rely on the Google Maps API in order to function properly, such as the Maps and Fullwidth Maps Modules, will still be available but will not function while this option is disabled (unless you manually add Google Maps API script).
cs: Vypnutím této možnosti odeberete skript Google Maps API ze stránek ve Divi Builder. To může zlepšit kompatibilitu s pluginy třetích stran, které tento skript také načítají. Upozornění: Moduly, které ke správnému fungování vyžadují Google Maps API, jako jsou moduly Mapy a Mapy na celou šířku, budou stále dostupné, ale při vypnutí této možnosti nebudou fungovat (pokud skript Google Maps API nepřidáte ručně).

en: Disable top tier dropdown menu links
cs: Zakázat odkazy v nejvyšší úrovni rozbalovací nabídky

en: Disable translations if you don't want to display translated theme strings on your site.
cs: Zakažte překlady, pokud nechcete na webu zobrazovat přeložené řetězce šablony.

en: Disabling this option will remove the body code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
cs: Vypnutím této možnosti odstraníte níže uvedený kód v těle stránky z vašeho blogu. To vám umožní kód odebrat a zároveň si ho uložit pro pozdější použití.

en: Disabling this option will remove the header code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
cs: Vypnutím této možnosti odstraníte níže uvedený kód v hlavičce z vašeho blogu. To vám umožní kód odebrat a zároveň si ho uložit pro pozdější použití.

en: Disabling this option will remove the single bottom code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
cs: Vypnutím této možnosti odstraníte níže uvedený kód dole u jednotlivého příspěvku z vašeho blogu. To vám umožní kód odebrat a zároveň si ho uložit pro pozdější použití.

en: Disabling this option will remove the single top code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
cs: Vypnutím této možnosti odstraníte níže uvedený kód nahoře u jednotlivého příspěvku z vašeho blogu. To vám umožní kód odebrat a zároveň si ho uložit pro pozdější použití.

en: Display Home link
cs: Zobrazit odkaz Domů

en: Displays About Me Information
cs: Zobrazuje Informace O Mně

en: Displays Adsense Ads
cs: Zobrazuje Reklamy Adsense

en: Displays Advertisements
cs: Zobrazuje Reklamy

en: Divi 5 Migrator
cs: Migrátor Divi 5

en: Divi 5 cannot be activated while the following plugins are active. Please deactivate these plugins and activate Divi 5 again.
cs: Divi 5 nelze aktivovat, dokud jsou aktivní následující pluginy. Deaktivujte tyto pluginy a znovu aktivujte Divi 5.

en: Divi AI Default
cs: Výchozí Nastavení Divi AI

en: Divi AI Default Styles
cs: Výchozí Styly Divi AI

en: Divi AI Server is too busy right now. Please try again in a few minutes.
cs: Server Divi AI je teď příliš vytížený. Zkuste to prosím znovu za pár minut.

en: Divi AI is finalizing your images!
cs: Divi AI dokončuje vaše obrázky!

en: Divi AI will fill your layouts with relevant photos and images automatically. Using stock photos is the fastest and most reliable option. You can also generate completely unique images using AI, which takes longer but can result in a wider variety of unique images.
cs: Divi AI automaticky vyplní vaše rozvržení relevantními fotografiemi a obrázky. Použití fotek z fotobanky je nejrychlejší a nejspolehlivější možnost. Můžete také pomocí AI generovat zcela jedinečné obrázky, což trvá déle, ale může to přinést větší rozmanitost unikátních obrázků.

en: Divi AI will fill your pages with relevant photos and images automatically. Using stock photos is the fastest and most reliable option. You can also generate completely unique images using AI, which takes longer.
cs: Divi AI automaticky doplní vaše stránky relevantními fotografiemi a obrázky. Použití fotek z fotobanky je nejrychlejší a nejspolehlivější možnost. Můžete také generovat zcela jedinečné obrázky pomocí AI, což trvá déle.

en: Divi Cloud Categories
cs: Kategorie Divi Cloud

en: Divi Cloud Tags
cs: Štítky Divi Cloud

en: Divi Customizer Settings
cs: Nastavení Přizpůsobení Divi

en: Divi Library
cs: Knihovna Divi

[ctx: Divi Library]
en: %s Library
cs: Knihovna %s

[ctx: Divi Library]
en: View Mode
cs: Režim Zobrazení

[ctx: Divi Library Global Module]
en: Global
cs: Globální

[ctx: Divi Library Item Type]
en: Layout
cs: Rozvržení

[ctx: Divi Library Item Type]
en: Module
cs: Modul

[ctx: Divi Library Layout Type]
en: Row
cs: Řádek

[ctx: Divi Library Layout Type]
en: Section
cs: Sekce

en: Divi Library Snippet Name
cs: Název Úryvku Knihovny Divi

[ctx: Divi Library Title]
en: Layout Details
cs: Podrobnosti Rozvržení

[ctx: Divi Library View Mode]
en: Grid View
cs: Zobrazení Mřížky

[ctx: Divi Library View Mode]
en: List View
cs: Zobrazení Seznamu

[ctx: Divi Library View Mode]
en: Tag View
cs: Zobrazení Štítků

[ctx: Divi Library View Mode (Layout Pack)]
en: Pack View
cs: Zobrazení Balíčku

en: Divi Lifetime
cs: Divi Doživotní

en: Divi Overview
cs: Přehled Divi

en: Divi Page Settings
cs: Nastavení Stránky Divi

en: Divi Teams
cs: Divi Týmy

en: Divi Theme Templates
cs: Šablony Motivů Divi

en: Divi has been installed and activated. Next, you must activate your license so that your website can receive updates. Click the button below to log in to your Elegant Themes account and automatically activate this installation.
cs: Divi bylo nainstalováno a aktivováno. Dále musíte aktivovat licenci, aby váš web mohl přijímat aktualizace. Klikněte na tlačítko níže, přihlaste se ke svému účtu Elegant Themes a automaticky aktivujte tuto instalaci.

en: Divi is up to date
cs: Divi je aktuální

en: Do you want to move selected items to your trash?
cs: Chcete přesunout vybrané položky do koše?

en: Do you want to permanently delete all the items in your trash? This action cannot be undone and the items cannot be recovered.
cs: Chcete trvale odstranit všechny položky v koši? Tuto akci nelze vrátit zpět a položky nebude možné obnovit.

en: Documentation
cs: Dokumentace

[ctx: Documentation Page]
en: Documentation
cs: Dokumentace

en: Dot Navigation
cs: Tečková Navigace

en: Dotted
cs: Tečkovaná

en: Double
cs: Dvojitá

en: Download Backup Before Importing
cs: Před Importem Stáhnout Zálohu

en: Download Compatibility Report
cs: Stáhnout Report Kompatibility

en: Download More Layouts From The Marketplace
cs: Stáhněte Si Další Rozvržení Z Marketplace

en: Drawing
cs: Kresba

en: Dropdown Menu Animation
cs: Animace Rozbalovací Nabídky

en: Dropdown Menu Background Color
cs: Barva Pozadí Rozbalovací Nabídky

en: Dropdown Menu Line Color
cs: Barva Čáry Rozbalovací Nabídky

en: Dropdown Menu Text Color
cs: Barva Textu Rozbalovací Nabídky

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Duplicate Global Item To Cloud
cs: Duplikovat Globální Položku Do Cloudu

en: Duplicate Locally
cs: Duplikovat Lokálně

en: Dynamic Icons
cs: Dynamické Ikony

en: Dynamic Module Framework
cs: Dynamický Modulový Framework

en: ET About Me Widget
cs: Widget ET O Mně

en: ET Adsense Widget
cs: Widget ET Adsense

en: ET Advertisement
cs: Reklama ET

en: Ecommerce
cs: E-commerce

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit Footer Credits
cs: Upravit Tiráž Zápatí

en: Edit Image
cs: Upravit Obrázek

en: Edit Tags & Categories
cs: Upravit Štítky A Kategorie

en: Edit Theme Options
cs: Upravit Možnosti Šablony

en: Edit With Divi
cs: Upravit Pomocí Divi

en: Effect
cs: Efekt

en: Elegant Themes Account
cs: Účet Elegant Themes

en: Email
cs: E-mail

en: Empty Trash
cs: Vyprázdnit Koš

en: Enable API Key
cs: Povolit Klíč API

en: Enable Boxed Layout
cs: Povolit Rámečkové Rozvržení

en: Enable Divi Cloud
cs: Povolit Divi Cloud

en: Enable Divi Gallery
cs: Povolit Galerii Divi

en: Enable Responsive Images
cs: Povolit Responzivní Obrázky

en: Enable Single Post 468x60 banner
cs: Povolit banner 468x60 u jednotlivého příspěvku

en: Enable Vertical Navigation
cs: Povolit Svislou Navigaci

en: Enable body code
cs: Povolit kód v těle stránky

en: Enable caching of Google Fonts and load them inline. This reduces render-blocking requests and improves page load times.
cs: Povolte ukládání do mezipaměti pro Google Fonts a načítejte je inline. Tím se sníží požadavky blokující vykreslování a zlepší se doba načítání stránky.

en: Enable canonical URLs
cs: Zapnout kanonické adresy URL

en: Enable custom description
cs: Povolit vlastní popis

en: Enable custom keywords
cs: Povolit vlastní klíčová slova

en: Enable custom titles
cs: Povolit vlastní názvy

en: Enable header code
cs: Povolit kód v hlavičce

en: Enable meta descriptions
cs: Povolit meta popisy

en: Enable single bottom code
cs: Povolit kód dole u jednotlivého příspěvku

en: Enable single top code
cs: Povolit kód nahoře u jednotlivého příspěvku

en: Enable this if you want to replace the WordPress default gallery with the Divi-style gallery.
cs: Tuto možnost povolte, pokud chcete nahradit výchozí galerii WordPress galerií ve stylu Divi.

en: Enable this option to display Back To Top Button while scrolling
cs: Povolte tuto možnost, aby se při posouvání zobrazovalo tlačítko Zpět Nahoru

en: Enable this option to get responsive images size generated when uploading images and adding srcset attribute for images element.
cs: Povolte tuto možnost pro generování responzivních velikostí obrázků při nahrávání a pro přidání atributu srcset k elementu obrázku.

en: Enable this option to get the smooth scrolling effect with mouse wheel
cs: Povolte tuto možnost pro efekt plynulého posouvání pomocí kolečka myši

en: Enable this option to show thumbnails on Index Pages.
cs: Zapněte tuto možnost, aby se na indexových stránkách zobrazovaly náhledové obrázky.

en: Enable this to allow the Divi Framework to only load the modules that are used on the page, and process the logic for the features in use.
cs: Povolte tuto možnost, aby Divi Framework načítal pouze moduly používané na stránce a zpracovával logiku používaných funkcí.

en: Enabling this option will display a 468x60 banner ad on the bottom of your post pages below the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
cs: Zapnutím této možnosti se na spodní části stránek s příspěvky zobrazí bannerová reklama 468x60 pod obsahem příspěvku. Pokud je tato možnost zapnutá, musíte níže vyplnit obrázek banneru a cílovou URL.

en: Enabling this option will lower the size of Google Fonts and improve load times, however it will limit Google Fonts support in some very old browsers. You can turn this off to increase support for older browsers at a slight cost to performance.
cs: Povolení této možnosti zmenší velikost Google Fonts a zlepší dobu načítání, zároveň však omezí podporu Google Fonts v některých velmi starých prohlížečích. Tuto možnost můžete vypnout, chcete-li zvýšit podporu starších prohlížečů za cenu mírného dopadu na výkon.

en: Enhance
cs: Vylepšit

en: Enhance Image
cs: Vylepšit Obrázek

en: Enhancement Strength
cs: Síla Vylepšení

en: Enhancements
cs: Vylepšení

en: Enqueue Google Maps Script
cs: Načíst Skript Google Maps

en: Enqueue jQuery Compatibility Script
cs: Načíst Skript Kompatibility jQuery

en: Enter new API Key
cs: Zadat Nový Klíč API

en: Enter the URL of your Facebook Profile.
cs: Zadejte URL svého profilu na Facebook.

en: Enter the URL of your Instagram Profile.
cs: Zadejte URL svého profilu na Instagram.

en: Enter the URL of your RSS feed.
cs: Zadejte URL svého kanálu RSS.

en: Enter the URL of your X Profile.
cs: Zadejte URL svého profilu na X.

en: Enter which type of page you want.
cs: Zadejte, jaký typ stránky chcete.

en: Enter your ET Account API Key.
cs: Zadejte API klíč k účtu ET.

en: Enter your ET Account Username.
cs: Zadejte uživatelské jméno k účtu ET.

en: Enter your page title
cs: Zadejte název stránky

en: Enter your website name, which will be used for meta titles and throughout your website content.
cs: Zadejte název webu, který se bude používat v meta titulcích a v celém obsahu webu.

en: Enter your website slogan, which will be used in meta descriptions and as context for Divi AI.
cs: Zadejte slogan webu, který se bude používat v meta popisech a jako kontext pro Divi AI.

en: Error
cs: Chyba

en: Error loading roadmap items.
cs: Chyba při načítání položek plánu.

[ctx: Event Details Page]
en: Details
cs: Podrobnosti

en: Exactly
cs: Přesně

en: Example: Create a services page that describes our solar installation services, including testimonials and a contact form to collect leads
cs: Příklad: Vytvořte stránku služeb, která popisuje naše služby instalace solárních panelů, včetně referencí a kontaktního formuláře pro sběr leadů

en: Example: Create a services section that describes our solar installation services.
cs: Příklad: Vytvořte sekci Služby, která popisuje naše služby instalace solárních panelů.

en: Example: Our company, Sunset Solar, is a solar panel installation company serving the San Francisco Bay Area
cs: Příklad: Naše společnost Sunset Solar je firma na instalaci solárních panelů působící v oblasti Sanfranciského zálivu

en: Exclude categories from the navigation bar
cs: Vyloučit kategorie z navigační lišty

en: Exclude pages from the navigation bar
cs: Vyloučit stránky z navigační lišty

en: Expand
cs: Rozbalit

en: Explore Other Modules With Tag
cs: Prozkoumat Další Moduly Se Štítkem

en: Explore Other Rows With Tag
cs: Prozkoumat Další Řádky Se Štítkem

en: Explore Other Sections With Tag
cs: Prozkoumat Další Sekce Se Štítkem

en: Export
cs: Exportovat

en: Export %s
cs: Exportovat %s

en: Export %s Name
cs: Název Exportu %s

en: Export Theme Options
cs: Exportovat Možnosti Šablony

en: Exporting your %s will create a JSON file that can be imported into a different area.
cs: Export vašeho %s vytvoří soubor JSON, který lze importovat do jiné oblasti.

en: Extend
cs: Rozšířit

en: Extend Image
cs: Rozšířit Obrázek

en: Facebook Profile Url
cs: Facebook Profil URL

en: Fade
cs: Prolínání

en: Fade In
cs: Prolnout

en: Failed to load your existing layouts. Please try again later.
cs: Nepodařilo se načíst vaše stávající rozvržení. Zkuste to prosím později.

en: Farmers Market
cs: Farmářský Trh

en: Farmers Market About Page
cs: Stránka O Nás Farmářského Trhu

en: Farmers Market Blog Page
cs: Blogová Stránka Farmářského Trhu

en: Farmers Market Contact Page
cs: Kontaktní Stránka Farmářského Trhu

en: Farmers Market Donate Page
cs: Stránka Darování Farmářského Trhu

en: Farmers Market Events Page
cs: Stránka Událostí Farmářského Trhu

en: Farmers Market Home Page
cs: Domovská Stránka Farmářského Trhu

en: Farmers Market Landing Page
cs: Vstupní Stránka Farmářského Trhu

en: Farmers Market Market Page
cs: Stránka Trhu Farmářského Trhu

en: Fashion About Page
cs: Stránka O Nás Módy

en: Fashion Blog Page
cs: Blogová Stránka Módy

en: Fashion Contact Page
cs: Kontaktní Stránka Módy

en: Fashion Designer Page
cs: Stránka Módního Návrháře

en: Fashion Gallery Page
cs: Stránka Galerie Módy

en: Fashion Home Page
cs: Domovská Stránka Módy

en: Fashion Landing Page
cs: Vstupní Stránka Módy

en: Fashion Shop Page
cs: Obchodní Stránka Módy

en: Favorites
cs: Oblíbené

en: Fetching Pages
cs: Načítání stránek

en: Fetching Pages...
cs: Načítání stránek...

en: Filter
cs: Filtr

en: Finalizing Migration
cs: Dokončování Migrace

en: Find A Layout
cs: Najít Rozvržení

en: Find A Module
cs: Najít Modul

en: Find A Page
cs: Najít Stránku

en: Find A Row
cs: Najít Řádek

en: Find A Section
cs: Najít Sekci

en: Find More Layouts
cs: Najít Další Rozvržení

en: Fixed
cs: Pevné

en: Fixed Menu Height
cs: Výška Pevné Nabídky

en: Fixed Navigation Bar
cs: Fixní Navigační Lišta

en: Fixed Navigation Settings
cs: Nastavení Pevné Navigace

en: Flip
cs: Překlopit

en: Florist
cs: Květinářství

en: Florist About Page
cs: Stránka O Nás Květinářství

en: Florist Blog Page
cs: Blogová Stránka Květinářství

en: Florist Contact Page
cs: Kontaktní Stránka Květinářství

en: Florist Gallery Page
cs: Stránka Galerie Květinářství

en: Florist Home Page
cs: Domovská Stránka Květinářství

en: Florist Landing Page
cs: Vstupní Stránka Květinářství

en: Florist Shop Page
cs: Obchodní Stránka Květinářství

en: Folder
cs: Složka

en: Font
cs: Písmo

en: Font Size
cs: Velikost Písma

en: Font Style
cs: Styl Písma

en: Footer
cs: Zápatí

en: Footer Area
cs: Oblast Zápatí

en: Footer Background Color
cs: Barva Pozadí Zápatí

en: Footer Elements
cs: Prvky Zápatí

en: Footer Menu
cs: Nabídka Zápatí

en: Footer Menu Active Link Color
cs: Barva Aktivního Odkazu Nabídky V Zápatí

en: Footer Menu Background Color
cs: Barva Pozadí Nabídky V Zápatí

en: Footer Menu Text Color
cs: Barva Textu Nabídky V Zápatí

en: Forgot your <a href="%1$s" target="_blank">Username</a> or <a href="%1$s" target="_blank">Password</a>?
cs: Zapomněli jste své <a href="%1$s" target="_blank">Uživatelské Jméno</a> nebo <a href="%1$s" target="_blank">Heslo</a>?

en: Formal
cs: Formální

en: Free Divi Cloud Limit Reached
cs: Byl Dosažen Limit Bezplatného Divi Cloud

en: Free Trial
cs: Zkušební Verze Zdarma

en: Frequently Asked Questions
cs: Často Kladené Otázky

en: Fullscreen
cs: Na Celou Obrazovku

en: Fullwidth
cs: Plná Šířka

en: Funny
cs: Vtipné

en: General
cs: Obecné

en: General Settings
cs: Obecná Nastavení

en: Generate
cs: Generovat

en: Generate & Publish My Website
cs: Vygenerovat A Publikovat Můj Web

en: Generate A New Site
cs: Vygenerovat Nový Web

en: Generate Code
cs: Generovat Kód

en: Generate Four More
cs: Vygenerovat Další Čtyři

en: Generate Image With AI
cs: Generovat Obrázek Pomocí AI

en: Generate Images With AI (Slower)
cs: Generovat Obrázky Pomocí AI (Pomalejší)

en: Generate Layout
cs: Vygenerovat Rozvržení

en: Generate Modified Image
cs: Vygenerovat Upravený Obrázek

en: Generate More Like This One
cs: Generovat Další Podobné Tomuto

en: Generate My Website
cs: Vygenerovat Můj Web

en: Generate Page
cs: Vygenerovat Stránku

en: Generate Prompt With AI
cs: Vygenerovat Prompt Pomocí AI

en: Generate Section
cs: Vygenerovat Sekci

en: Generate Section With AI
cs: Vygenerovat Sekci Pomocí AI

en: Generate Text
cs: Generovat Text

en: Generate Your Site With AI
cs: Vygenerovat Web Pomocí AI

en: Generating
cs: Generování

en: Generating %1$s Pages
cs: Generování Stránek %1$s

en: Generating Images
cs: Generování Obrázků

en: Generating Layout
cs: Generování Rozvržení

en: Generating Screenshot
cs: Generování Snímku Obrazovky

en: Generating Section
cs: Generování Sekce

en: Generating Site Outline
cs: Generování Osnovy Webu

en: Generating Your %1$s Page
cs: Generování stránky %1$s

en: Generating Your Menu
cs: Generování Vaší Nabídky

en: Generating...
cs: Generování...

en: Get Divi Cloud
cs: Získat Divi Cloud

en: Get Divi For Life
cs: Získejte Divi Na Doživotí

en: Get Unlimited Divi Cloud Storage
cs: Získejte Neomezené Úložiště Divi Cloud

en: Get Unlimited Storage
cs: Získat Neomezené Úložiště

en: Get access to hundreds of new Divi modules and thousands of additional layouts and child themes.
cs: Získejte přístup ke stovkám nových modulů Divi a tisícům dalších rozvržení a child motivů.

en: Get live chat support with response times under 30 minutes plus bigger discounts in the Divi Marketplace.
cs: Získejte podporu přes live chat s dobou odezvy do 30 minut a navíc vyšší slevy v Divi Marketplace.

en: Give Divi AI general information about your website or business. The more context it has about you and your goals, the better layouts it will create and the more relevant content it will write.
cs: Poskytněte Divi AI obecné informace o vašem webu nebo podnikání. Čím více kontextu o vás a vašich cílech bude mít, tím lepší rozvržení vytvoří a tím relevantnější obsah napíše.

en: Give you content a unique spin by telling Divi AI what tone of voice to use.
cs: Dodejte obsahu jedinečný nádech tím, že Divi AI řeknete, jaký tón hlasu má použít.

en: Global items
cs: Globální Položky

en: Global items cannot be added to your Divi Cloud. Would you like to save a non-global version to your Divi Cloud? The version on this website will remain a global instance
cs: Globální položky nelze přidat do vašeho Divi Cloud. Chcete uložit neglobální verzi do svého Divi Cloud? Verze na tomto webu zůstane globální instancí

en: Google API Key
cs: Klíč Google API

en: Google Fonts Subsets
cs: Podmnožiny Google Fonts

en: Grab the first post image
cs: Použít první obrázek příspěvku

en: Green
cs: Zelená

en: Groove
cs: Drážka

en: Guide Me
cs: Proveďte Mě

en: HTML/JS Snippet
cs: Úryvek HTML/JS

en: Hang Tight!
cs: Chvilku Strpení!

en: Harmonize And Remove Artifacts
cs: Sjednotit A Odstranit Artefakty

en: Harness the power of AI and unlock unlimited text, image, code, layout and website generation.
cs: Využijte sílu AI a odemkněte neomezené generování textu, obrázků, kódu, rozvržení a webů.

en: Header & Navigation
cs: Záhlaví A Navigace

en: Header Elements
cs: Prvky Záhlaví

en: Header Font
cs: Písmo Záhlaví

en: Header Font Style
cs: Styl Písma Záhlaví

en: Header Font Weight
cs: Tloušťka Písma Nadpisů

en: Header Format
cs: Formát Záhlaví

en: Header Letter Spacing
cs: Rozestupy Písmen Záhlaví

en: Header Line Height
cs: Výška Řádku Záhlaví

en: Header Style
cs: Styl Záhlaví

en: Header Text Size
cs: Velikost Textu Záhlaví

en: Heading Font
cs: Písmo Nadpisů

en: Heading Font Color
cs: Barva Písma Nadpisů

en: Heading Text Color
cs: Barva Textu Nadpisů

en: Height
cs: Výška

en: Help
cs: Nápověda

en: Here you can add custom css to override or extend default styles.
cs: Zde můžete přidat vlastní CSS pro přepsání nebo rozšíření výchozích stylů.

en: Here you can change which character separates your blog title and index page name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
cs: Zde můžete změnit znak, který odděluje název blogu a název indexové stránky při použití automaticky generovaných názvů. Běžné hodnoty jsou | nebo -

en: Here you can change which character separates your blog title and post name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
cs: Zde můžete změnit znak, který odděluje název blogu a název příspěvku při použití automaticky generovaných názvů. Běžné hodnoty jsou | nebo -

en: Here you can choose Shop Page & Category Page Layout for WooCommerce.
cs: Zde můžete vybrat rozvržení Stránky Obchodu a Stránky Kategorie pro WooCommerce.

en: Here you can choose default sidebar layout
cs: Zde můžete vybrat výchozí rozvržení postranního panelu

en: Here you can choose how your titles on index pages are generated. You can change which order your blog name and index title are displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
cs: Zde si můžete vybrat, jak se generují názvy na indexových stránkách. Můžete změnit pořadí, ve kterém se zobrazuje název blogu a název indexové stránky, nebo můžete název blogu z titulku úplně odstranit.

en: Here you can choose to display the Facebook Icon on your homepage.
cs: Zde můžete zvolit, zda se má na domovské stránce zobrazit ikona Facebook.

en: Here you can choose to display the Instagram Icon on your homepage.
cs: Zde můžete zvolit, zda se má na domovské stránce zobrazit ikona Instagram.

en: Here you can choose to display the RSS Icon.
cs: Zde můžete zvolit, zda se má zobrazit ikona RSS.

en: Here you can choose to display the X Icon.
cs: Zde můžete zvolit, zda se má zobrazit ikona X.

en: Here you can choose to remove certain categories from the navigation menu. All categories marked with an X will not appear in your navigation bar.
cs: Zde můžete zvolit odstranění vybraných kategorií z navigační nabídky. Všechny kategorie označené X se ve vaší navigační liště nezobrazí.

en: Here you can choose to remove certain pages from the navigation menu. All pages marked with an X will not appear in your navigation bar.
cs: Zde můžete zvolit odstranění vybraných stránek z navigační nabídky. Všechny stránky označené X se ve vaší navigační liště nezobrazí.

en: Here you can choose to reverse the order that your categories links are displayed. You can choose between ascending and descending.
cs: Zde můžete zvolit obrácení pořadí zobrazení odkazů na kategorie. Můžete si vybrat mezi vzestupným a sestupným.

en: Here you can choose to reverse the order that your pages links are displayed. You can choose between ascending and descending.
cs: Zde můžete zvolit obrácení pořadí zobrazení odkazů na stránky. Můžete si vybrat mezi vzestupným a sestupným.

en: Here you can choose to sort your pages links.
cs: Zde můžete zvolit, jak řadit odkazy na stránky.

en: Here you can choose which items appear in the post info section on pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted items shown below will appear.
cs: Zde můžete vybrat, které položky se budou zobrazovat v sekci informací o příspěvku na stránkách. Jde o oblast, obvykle pod názvem příspěvku, která zobrazuje základní informace o vašem příspěvku. Zvýrazněné položky níže se zobrazí.

en: Here you can choose which items appear in the post info section on single post pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted items shown below will appear.
cs: Zde můžete vybrat, které položky se budou zobrazovat v sekci informací o příspěvku na stránkách jednotlivých příspěvků. Jde o oblast, obvykle pod názvem příspěvku, která zobrazuje základní informace o vašem příspěvku. Zvýrazněné položky níže se zobrazí.

en: Here you can designate how many WooCommerce products are displayed on the archive page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
cs: Zde můžete určit, kolik produktů WooCommerce se zobrazí na archivní stránce. Tato možnost funguje nezávisle na volbách Nastavení > Zobrazování ve wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Archive pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
cs: Zde můžete určit, kolik nejnovějších článků se zobrazí na archivních stránkách. Tato možnost funguje nezávisle na volbách Nastavení > Zobrazování ve wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Category page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
cs: Zde můžete určit, kolik nejnovějších článků se zobrazí na stránce kategorie. Tato možnost funguje nezávisle na volbách Nastavení > Zobrazování ve wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Search results pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
cs: Zde můžete určit, kolik nejnovějších článků se zobrazí na stránkách s výsledky vyhledávání. Tato možnost funguje nezávisle na volbách Nastavení > Zobrazování ve wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Tag pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
cs: Zde můžete určit, kolik nejnovějších článků se zobrazí na stránkách štítků. Tato možnost funguje nezávisle na volbách Nastavení > Zobrazování ve wp-admin.

en: Here you can disable automatic memory limit increase.
cs: Zde můžete zakázat automatické zvýšení limitu paměti.

en: Here you can provide 468x60 banner destination url
cs: Zde můžete zadat cílovou URL banneru 468x60

en: Here you can provide 468x60 banner image url
cs: Zde můžete zadat URL obrázku banneru 468x60

en: Hex Value
cs: Hodnota Hex

en: Hide
cs: Skrýt

en: Hide Logo Image
cs: Skrýt Obrázek Loga

en: Hide Nav Before Scroll
cs: Skrýt Navigaci Před Posunutím

en: Hide Navigation Until Scroll
cs: Skrýt Navigaci Do Posunutí

en: Hide empty categories
cs: Skrýt prázdné kategorie

en: High
cs: Vysoká

en: Home
cs: Domů

en: Homepage SEO
cs: SEO pro domovskou stránku

en: Homepage custom title (if enabled)
cs: Vlastní titulek domovské stránky (pokud je zapnuto)

en: Homepage meta description (if enabled)
cs: Meta popis domovské stránky (pokud je zapnuto)

en: Homepage meta keywords (if enabled)
cs: Meta klíčová slova domovské stránky (pokud je zapnuto)

en: How do I report a bug?
cs: Jak nahlásím chybu?

en: How would you like to change the style of this element?
cs: Jak byste chtěli změnit styl tohoto prvku?

en: Humorous
cs: Humorný

en: Icon
cs: Ikona

en: Icon Color
cs: Barva Ikony

en: Icon Placement
cs: Umístění Ikony

en: If a page is built with the Divi Builder, the Gutenberg block CSS file is moved from the header to the footer. Since the file is most likely not used, we can load it later. This removes a render blocking request and improving performance.
cs: Pokud je stránka vytvořená pomocí Divi Builder, soubor CSS bloků Gutenberg se přesune z hlavičky do patičky. Protože se soubor nejspíš nepoužívá, můžeme ho načíst později. Tím se odstraní požadavek blokující vykreslování a zlepší se výkon.

en: If custom titles are disabled, choose autogeneration method
cs: Pokud jsou vlastní titulky vypnuté, zvolte metodu automatického generování

en: If this website contains content built with Divi 4, you can use the migrator to convert your website to the Divi 5 format. Un-migrated content will not benefit from Divi 5 performance improvements.
cs: Pokud tento web obsahuje obsah vytvořený pomocí Divi 4, můžete použít nástroj pro migraci k převodu webu do formátu Divi 5. Nemigrovaný obsah nebude těžit z vylepšení výkonu Divi 5.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over how your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
cs: Pokud nepoužíváte vlastní názvy příspěvků, stále můžete mít kontrolu nad tím, jak se vaše názvy generují. Zde si můžete vybrat pořadí, ve kterém se má zobrazovat název příspěvku a název blogu, nebo můžete název blogu z titulku úplně odstranit.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over hw your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
cs: Pokud nepoužíváte vlastní názvy příspěvků, stále můžete mít kontrolu nad tím, jak se vaše názvy generují. Zde si můžete vybrat pořadí, ve kterém se má zobrazovat název příspěvku a název blogu, nebo můžete název blogu z titulku úplně odstranit.

en: If you don't want to display some banners - leave approptiate fields blank
cs: Pokud Nechcete Zobrazit Některé Bannery, Nechte Příslušná Pole Prázdná

en: If you have enabled custom titles you can add your custom title here. Whatever you type here will be placed between the < title >< /title > tags in header.php
cs: Pokud jste zapnuli vlastní titulky, můžete zde přidat svůj vlastní titulek. Cokoli sem napíšete, bude vloženo mezi značky < title >< /title > v souboru header.php

en: If you have enabled meta descriptions you can add your custom description here.
cs: Pokud jste zapnuli meta popisy, můžete zde přidat svůj vlastní popis.

en: If you have enabled meta keywords you can add your custom keywords here. Keywords should be separated by comas. For example: wordpress,themes,templates,elegant
cs: Pokud jste zapnuli meta klíčová slova, můžete zde přidat svá vlastní klíčová slova. Klíčová slova by měla být oddělena čárkami. Například: wordpress,themes,templates,elegant

en: If you would like categories to be displayed in your navigationbar that don't have any posts in them then disable this option. By default empty categories are hidden
cs: Pokud chcete, aby se v navigační liště zobrazovaly i kategorie bez příspěvků, vypněte tuto možnost. Ve výchozím nastavení jsou prázdné kategorie skryté.

en: If you would like to add a meta description to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for descriptions to be displayed on post pages. You can add your meta description using custom fields based off the custom field name you define below.
cs: Pokud chcete k příspěvku přidat meta description, můžete to udělat pomocí vlastních polí. Tato možnost musí být povolena, aby se popisy zobrazovaly na stránkách příspěvků. Meta description můžete přidat pomocí vlastních polí podle názvu vlastního pole, který níže definujete.

en: If you would like to add meta keywords to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for keywords to be displayed on post pages. You can add your meta keywords using custom fields based off the custom field name you define below.
cs: Pokud chcete k příspěvku přidat meta keywords, můžete to udělat pomocí vlastních polí. Tato možnost musí být povolena, aby se klíčová slova zobrazovala na stránkách příspěvků. Meta keywords můžete přidat pomocí vlastních polí podle názvu vlastního pole, který níže definujete.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the categories navigation bar disable this feature.
cs: Pokud chcete odstranit rozbalovací nabídky z navigační lišty kategorií, vypněte tuto funkci.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the pages navigation bar disable this feature.
cs: Pokud chcete odstranit rozbalovací nabídky z navigační lišty stránek, vypněte tuto funkci.

en: If you would like to use your own custom logo image click the Upload Image button.
cs: Pokud chcete použít vlastní obrázek loga, klikněte na tlačítko Nahrát Obrázek.

en: Image
cs: Obrázek

en: Image Description
cs: Popis Obrázku

en: Image Dimensions
cs: Rozměry Obrázku

en: Image Fill Description
cs: Popis Vyplnění Obrázku

en: Image Height
cs: Výška Obrázku

en: Image Scale
cs: Měřítko Obrázku

en: Image Selection
cs: Výběr Obrázku

en: Image Size
cs: Velikost Obrázku

en: Image Sketch
cs: Skica Obrázku

en: Image Style
cs: Styl Obrázku

en: Image Type
cs: Typ Obrázku

en: Image URL or base64 string is required.
cs: Je vyžadována URL adresa obrázku nebo řetězec base64.

en: Image Url
cs: URL Obrázku

en: Image Width
cs: Šířka Obrázku

en: Image doesn't exist
cs: Obrázek neexistuje

en: Images
cs: Obrázky

en: Images stored on a different website cannot be used as reference. The issue can be resolved by uploading the image to the WordPress media library.
cs: Obrázky uložené na jiném webu nelze použít jako referenci. Problém lze vyřešit nahráním obrázku do knihovny médií WordPress.

en: Import
cs: Importovat

en: Import %s
cs: Importovat %s

en: Import & Export Customizer
cs: Import A Export Přizpůsobení

en: Import & Export Theme Options
cs: Import A Export Možností Šablony

en: Import Theme Options
cs: Importovat Možnosti Šablony

en: Import These Templates
cs: Importovat Tyto Šablony

en: Import To Cloud
cs: Importovat Do Cloudu

en: Importing %1$s Page
cs: Import Stránky %1$s

en: Importing Customizer Settings
cs: Import Nastavení Přizpůsobení

en: Importing Pages
cs: Import stránek

en: Importing Presets
cs: Import Předvoleb

en: Importing Theme Builder
cs: Import Theme Builder

en: Improve Google Fonts Loading
cs: Zlepšit Načítání Google Fonts

en: Improve your web design workflow and collaborate together in the cloud.
cs: Zlepšete svůj workflow webdesignu a spolupracujte společně v cloudu.

en: In Progress
cs: Probíhá

en: In some cases users will want to create parent categories or links as placeholders to hold a list of child links or categories. In this case it is not desirable to have the parent links lead anywhere, but instead merely serve an organizational function. Enabling this options will remove the links from all parent pages/categories so that they don't lead anywhere when clicked.
cs: V některých případech chtějí uživatelé vytvořit nadřazené kategorie nebo odkazy jako zástupné položky pro seznam podřízených odkazů či kategorií. V takovém případě není žádoucí, aby nadřazené odkazy kamkoli vedly, ale aby sloužily pouze k organizaci. Zapnutím této možnosti se odstraní odkazy ze všech nadřazených stránek/kategorií, takže po kliknutí nikam nepovedou.

en: Inactive (%s)
cs: Neaktivní (%s)

en: Inactive Widgets
cs: Neaktivní Widgety

en: Increase Contrast
cs: Zvýšit Kontrast

en: Increase Detail
cs: Zvýšit Detaily

en: Increase Saturation
cs: Zvýšit Sytost

en: Index Page SEO
cs: SEO pro indexovou stránku

en: Informative
cs: Informativní

en: Initializing Process
cs: Inicializace Procesu

en: Input 468x60 adsense code
cs: Zadat kód adsense 468x60

en: Input 468x60 advertisement banner image
cs: Zadat obrázek reklamního banneru 468x60

en: Input 468x60 advertisement destination url
cs: Zadat cílovou URL reklamy 468x60

en: Input your website information and select which pages you want to have on your website.
cs: Zadejte informace o webu a vyberte, které stránky chcete mít na svém webu.

en: Input your website information and tell Divi AI about your website or business. The information you provide will be used to generate content, images and make design decisions.
cs: Zadejte informace o webu a řekněte Divi AI více o svém webu nebo podnikání. Poskytnuté informace budou použity k vygenerování obsahu, obrázků a k rozhodnutím o designu.

[ctx: Insert CSS Snippet from library]
en: Use This CSS Snippet
cs: Použít Tento Úryvek CSS

en: Insert Code at Cursor
cs: Vložit Kód Na Pozici Kurzoru

[ctx: Insert HTML/JS Snippet from library]
en: Use This HTML/JS Snippet
cs: Použít Tento Úryvek HTML/JS

[ctx: Insert Module from library]
en: Use This Module
cs: Použít Tento Modul

[ctx: Insert Page from library]
en: Use This Page
cs: Použít Tuto Stránku

[ctx: Insert Row from library]
en: Use This Row
cs: Použít Tento Řádek

[ctx: Insert Section from library]
en: Use This Section
cs: Použít Tuto Sekci

en: Inset
cs: Vnořená

en: Instagram Profile Url
cs: Instagram Profil URL

en: Install WooCommerce Plugin
cs: Nainstalovat Plugin WooCommerce

en: Install and Configure WooCommerce
cs: Nainstalovat A Nastavit WooCommerce

en: Installing WooCommerce
cs: Instalace WooCommerce

en: Interior Design Company
cs: Společnost Interiérového Designu

en: Interior Design Company About Page
cs: Stránka O Nás Interiérové Designové Firmy

en: Interior Design Company Blog Page
cs: Blogová Stránka Interiérové Designové Firmy

en: Interior Design Company Contact Page
cs: Kontaktní Stránka Interiérové Designové Firmy

en: Interior Design Company Home Page
cs: Domovská Stránka Interiérové Designové Firmy

en: Interior Design Company Landing Page
cs: Vstupní Stránka Interiérové Designové Firmy

en: Interior Design Company Portfolio Page
cs: Portfolio Stránka Interiérové Designové Firmy

en: Interior Design Company Services Page
cs: Stránka Služeb Interiérové Designové Firmy

en: Interior Design Company Shop Page
cs: Obchodní Stránka Interiérové Designové Firmy

en: Invalid API Key or Username
cs: Neplatný API klíč nebo uživatelské jméno

en: Invalid post IDs format.
cs: Neplatný formát ID příspěvků.

en: Invalid shortcode string.
cs: Neplatný řetězec shortcode.

en: Invite your team members and clients and give them full access to your entire suite of Divi services.
cs: Pozvěte členy týmu a klienty a dejte jim plný přístup k celé sadě služeb Divi.

en: Italic
cs: Kurzíva

en: Join Now
cs: Připojit se nyní

en: Just another %s site
cs: Jen další web %s

en: Just another WordPress site
cs: Jen další web WordPress

en: LMS About Page
cs: Stránka O Nás LMS

en: LMS Blog Page
cs: Blogová Stránka LMS

en: LMS Contact Page
cs: Kontaktní Stránka LMS

en: LMS Course Page
cs: Stránka Kurzu LMS

en: LMS Courses Page
cs: Stránka Kurzů LMS

en: LMS Home Page
cs: Domovská Stránka LMS

en: LMS Landing Page
cs: Vstupní Stránka LMS

en: LMS Marketing Page
cs: Marketingová Stránka LMS

[ctx: LMS Page]
en: Course
cs: Kurz

[ctx: LMS Page]
en: Courses
cs: Kurzy

en: LMS Pricing Page
cs: Stránka Cen LMS

en: Landscape (8:5)
cs: Na Šířku (8:5)

en: Language
cs: Jazyk

en: Language of Prompt
cs: Jazyk Zadání

en: Language of Website
cs: Jazyk Webu

en: Layout
cs: Rozvržení

[ctx: Layout]
en: Add New
cs: Přidat Nový

[ctx: Layout Categories]
en: Manage Categories
cs: Spravovat Kategorie

[ctx: Layout Categories]
en: Manage Tags
cs: Spravovat Štítky

[ctx: Layout Category]
en: Art & Design
cs: Umění a Design

[ctx: Layout Category]
en: Business
cs: Byznys

[ctx: Layout Category]
en: Community & Non-Profit
cs: Komunita a Neziskové Organizace

[ctx: Layout Category]
en: Education
cs: Vzdělávání

[ctx: Layout Category]
en: Events
cs: Události

[ctx: Layout Category]
en: Fashion & Beauty
cs: Móda a Krása

[ctx: Layout Category]
en: Food & Drink
cs: Jídlo a Pití

[ctx: Layout Category]
en: Health & Fitness
cs: Zdraví a Fitness

[ctx: Layout Category]
en: Online Store
cs: Internetový Obchod

[ctx: Layout Category]
en: Services
cs: Služby

[ctx: Layout Category]
en: Technology
cs: Technologie

en: Layout Name
cs: Název Rozvržení

en: Layout Pack
cs: Balíček Rozvržení

[ctx: Layout Pack]
en: Fashion
cs: Móda

[ctx: Layout Pack]
en: Layouts In This Pack
cs: Rozvržení V Tomto Balíčku

[ctx: Layout Packs]
en: Manage Packs
cs: Spravovat Balíčky

en: Layout Settings
cs: Nastavení Rozvržení

en: Learn About Divi AI
cs: Zjistit Více O Divi AI

en: Learn About Divi Cloud
cs: Zjistit Více O Divi Cloud

en: Learn About Divi Teams
cs: Zjistit Více O Divi Týmech

en: Learn About Divi VIP
cs: Zjistit Více O Divi VIP

en: Learn About VIP Support
cs: Zjistit Více O VIP Podpoře

en: Learn More
cs: Zjistit Více

en: Learn More About Divi 5
cs: Zjistit Více o Divi 5

en: Leave a Reply to %s
cs: Napsat Odpověď Uživateli %s

en: Left
cs: Vlevo

en: Left Sidebar
cs: Levý Postranní Panel

en: Left to Right
cs: Zleva Doprava

en: Lengthen
cs: Prodloužit

en: Let AI Choose
cs: Nechat Vybrat AI

en: Let AI Choose For Me
cs: Nechat Vybrat AI

en: Letter Spacing
cs: Rozestup Písmen

en: Let’s Build Your Divi Website!
cs: Pojďme Postavit Váš Web Divi!

en: Level Up Your Divi Toolkit
cs: Vylepšete Si Sadu Nástrojů Divi

en: Level up your efficiency with limitless AI content and image requests.
cs: Zvyšte svou efektivitu díky neomezeným požadavkům na AI obsah a obrázky.

en: Library
cs: Knihovna

en: Light
cs: Světlý

en: Limit Google Fonts Support For Legacy Browsers
cs: Omezit Podporu Google Fonts Pro Starší Prohlížeče

en: Link
cs: Odkaz

en: Link Color
cs: Barva Odkazu

en: Link text
cs: Text odkazu

en: List Items
cs: Položek Seznamu

en: Live Preview
cs: Živý Náhled

en: Load From Library
cs: Načíst Z Knihovny

en: Load more
cs: Načíst další

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Locations
cs: Umístění

en: Log In
cs: Přihlásit Se

en: Log In To Divi Cloud
cs: Přihlásit Se Do Divi Cloud

en: Log In to Activate Your License
cs: Přihlaste Se Pro Aktivaci Licence

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Logo Max Height
cs: Maximální Výška Loga

en: Low
cs: Nízká

en: Make Full Width
cs: Nastavit Na Plnou Šířku

en: Manage Layouts
cs: Spravovat Rozvržení

en: Manage Pages
cs: Spravovat Stránky

en: Manage Posts
cs: Spravovat Příspěvky

en: Manage Templates
cs: Spravovat Šablony

en: Manage Theme Templates
cs: Spravovat Šablony Motivů

en: Manage Un-widgetized Advertisements
cs: Spravovat reklamy mimo widgety

en: Manage Website Pages
cs: Spravovat Stránky Webu

en: Manage Your Elegant Themes Account
cs: Spravovat Účet Elegant Themes

en: Managing Website Styles
cs: Správa Stylů Webu

en: March 28, 2024
cs: 28. března 2024

[ctx: Marketplace Page]
en: Seller
cs: Prodejce

en: Maximum
cs: Maximálně

en: Maximum canvas size is 8192px
cs: Maximální velikost plátna je 8192px

en: Medium
cs: Střední

en: Member Login
cs: Přihlášení Člena

en: Memory Limit Increase
cs: Zvýšení Limitu Paměti

en: Menu Height
cs: Výška Nabídky

en: Menu Link Color
cs: Barva Odkazu V Nabídce

en: Menu Text Size
cs: Velikost Textu Nabídky

en: Menu Top Margin
cs: Horní Odsazení Nabídky

en: Menu Width
cs: Šířka Nabídky

en: Meta Font Style
cs: Styl Písma Metadat

en: Meta Letter Spacing
cs: Rozestupy Písmen Metadat

en: Meta Line Height
cs: Výška Řádku Metadat

en: Meta Text Size
cs: Velikost Textu Metadat

en: Migrate This Site to %s
cs: Migrovat Tento Web na %s

en: Migrate This Website
cs: Migrovat Tento Web

en: Migrate To Divi 5
cs: Migrovat Na Divi 5

en: Migrating Your %s
cs: Migrace: %s

en: Migrating Your Modules
cs: Migrace Modulů

en: Migrating Your Pages
cs: Migrace Stránek

en: Migrating Your Posts
cs: Migrace Vašich Příspěvků

en: Migrating Your Settings
cs: Migrace Nastavení

en: Migrating Your Templates
cs: Migrace Šablon

en: Migrating Your Widget Areas
cs: Migrace Oblastí Widgetů

en: Migrating your website will convert all Divi 4 modules to the Divi 5 format. Sweeping changes will be made to all Divi content throughout your website. It's important that you back up your website before migrating or test the migration on a staging site.
cs: Migrace vašeho webu převede všechny moduly Divi 4 na formát Divi 5. V celém webu budou provedeny rozsáhlé změny veškerého obsahu Divi. Před migrací je důležité web zazálohovat nebo migraci otestovat na testovacím webu.

en: Mobile Menu
cs: Mobilní Menu

en: Mobile Styles
cs: Mobilní Styly

en: Modification Strength
cs: Síla Úprav

en: Modification Type
cs: Typ Úpravy

en: Modify
cs: Upravit

en: Modify Element
cs: Upravit Prvek

en: Modify Selected Image
cs: Upravit Vybraný Obrázek

en: Modify With AI
cs: Upravit Pomocí AI

en: Modify the reference image with a loose sketch
cs: Upravte referenční obrázek volnou skicou

en: Module Name
cs: Název Modulu

en: Module Name Prefix
cs: Předpona Názvu Modulu

en: Module Use
cs: Použití Modulů

en: Modules That Will Not Be Converted (%s)
cs: Moduly, Které Nebudou Převedeny (%s)

en: Modules That Will be Converted (%s)
cs: Moduly, Které Budou Převedeny (%s)

en: Mood & Lighting
cs: Nálada A Osvětlení

en: More Options
cs: Další Možnosti

en: Most Used
cs: Nejčastěji Používané

en: Move
cs: Přesunout

en: Move To
cs: Přesunout Do

en: Move To Divi Cloud
cs: Přesunout Do Divi Cloud

en: Must Use Keywords
cs: Povinná Klíčová Slova

en: My Cloud
cs: Můj Cloud

en: My Divi Cloud
cs: Můj Divi Cloud

en: My Library
cs: Moje Knihovna

en: Name
cs: Název

en: Need help getting started with Divi? Our support team is available around the clock to help you with anything and everything Divi related.
cs: Potřebujete pomoct se začátky v Divi? Náš tým podpory je k dispozici nonstop a pomůže vám se vším, co se týká Divi.

en: New Description
cs: Nový Popis

en: New Theme Options
cs: Nové Možnosti Šablony

en: New To Old
cs: Od Nového Ke Starému

en: New items are stored into %s library.
cs: Nové položky se ukládají do knihovny %s.

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
cs: Novější Komentáře <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Next
cs: Další

en: Next Entries &raquo;
cs: Novější Příspěvky &raquo;

en: No
cs: Ne

en: No %s found
cs: Nenalezeno: %s

en: No Animation
cs: Bez Animace

en: No Context
cs: Bez Kontextu

en: No File Selected
cs: Nebyl Vybrán Žádný Soubor

en: No Repeat
cs: Neopakovat

en: No Results
cs: Žádné Výsledky

en: No Results Found
cs: Nebyly Nalezeny Žádné Výsledky

en: No Screenshot
cs: Bez Snímku Obrazovky

en: No Sidebar
cs: Bez Postranního Panelu

en: No available options.
cs: Nejsou k dispozici žádné možnosti.

en: None
cs: Žádné

en: Note: Color settings set above should be applied to the Default color scheme.
cs: Poznámka: Výše nastavené barvy by se měly použít pro výchozí barevné schéma.

en: Nothing found
cs: Nic nebylo nalezeno

en: Nothing found in Trash
cs: V koši nic nebylo nalezeno

en: Number of Posts displayed on Archive pages
cs: Počet Příspěvků Zobrazených Na Archivních Stránkách

en: Number of Posts displayed on Category page
cs: Počet Příspěvků Zobrazených Na Stránce Kategorie

en: Number of Posts displayed on Search pages
cs: Počet Příspěvků Zobrazených Na Stránkách Vyhledávání

en: Number of Posts displayed on Tag pages
cs: Počet Příspěvků Zobrazených Na Stránkách Štítků

en: Number of Products displayed on WooCommerce archive pages
cs: Počet Produktů Zobrazených Na Archivních Stránkách WooCommerce

en: Number of dropdown tiers shown
cs: Počet zobrazených úrovní rozbalení

en: Off
cs: Vypnuto

en: Old To New
cs: Od Starého K Novému

en: On
cs: Zapnuto

en: On Divi Cloud
cs: V Divi Cloud

en: Onboarding Primary Menu
cs: Hlavní Menu Zaškolení

en: Only Show
cs: Zobrazit Pouze

en: Only Show Icon on Hover
cs: Zobrazit Ikonu Pouze Při Najetí

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
cs: na

en: Open in a new window
cs: Otevřít V Novém Okne

en: Open link in new window
cs: Otevřít odkaz v novém okně

en: Options
cs: Možnosti

en: Orange
cs: Oranžová

en: Order Category Links by Ascending/Descending
cs: Seřadit Odkazy Na Kategorie Vzestupně/Sestupně

en: Order Pages Links by Ascending/Descending
cs: Seřadit Odkazy Na Stránky Vzestupně/Sestupně

en: Outset
cs: Vystouplá

[ctx: Page]
en: About
cs: O Nás

[ctx: Page]
en: Careers
cs: Kariéra

[ctx: Page]
en: Case Study
cs: Případová Studie

[ctx: Page]
en: Categories
cs: Kategorie

[ctx: Page]
en: Contact
cs: Kontakt

[ctx: Page]
en: Designer
cs: Designér

[ctx: Page]
en: Donate
cs: Přispět

[ctx: Page]
en: Events
cs: Události

[ctx: Page]
en: Features
cs: Funkce

[ctx: Page]
en: Gallery
cs: Galerie

[ctx: Page]
en: Gallery 1
cs: Galerie 1

[ctx: Page]
en: Gallery 2
cs: Galerie 2

[ctx: Page]
en: Gallery 3
cs: Galerie 3

[ctx: Page]
en: Guide
cs: Průvodce

[ctx: Page]
en: Home
cs: Domů

[ctx: Page]
en: Landing
cs: Vstupní Stránka

[ctx: Page]
en: Market
cs: Trh

[ctx: Page]
en: Pricing
cs: Ceník

[ctx: Page]
en: Project 1
cs: Projekt 1

[ctx: Page]
en: Project 2
cs: Projekt 2

[ctx: Page]
en: Services
cs: Služby

[ctx: Page]
en: Shop
cs: Obchod

[ctx: Page]
en: Team
cs: Tým

en: Page Generated Successfully
cs: Stránka Úspěšně Vygenerována

en: Page Layout
cs: Rozvržení Stránky

en: Page Name
cs: Název Stránky

en: Page Title
cs: Název Stránky

[ctx: Page layout]
en: View Live Demo
cs: Zobrazit Živé Demo

en: Pages
cs: Stránky

en: Pages Built With Divi
cs: Stránky Vytvořené Pomocí Divi

en: Pages:
cs: Stránky:

en: Paint Color
cs: Barva Malování

en: Paint over the area of the image that you would like to modify
cs: Přetřete oblast obrázku, kterou chcete upravit

en: Paintbrush Size
cs: Velikost Štětce

en: Painting
cs: Malba

en: Paragraph
cs: Odstavec

en: Paragraphs
cs: Odstavců

en: Password
cs: Heslo

en: Password Protected
cs: Chráněno Heslem

en: Password:
cs: Heslo:

en: Paste image url here, if you chose "images" slider type
cs: Vložte sem URL obrázku, pokud jste zvolili typ slideru „images“

en: Performance
cs: Výkon

en: Phone
cs: Telefon

en: Phone Number
cs: Telefonní Číslo

en: Photo
cs: Fotografie

en: Photo Marketplace
cs: Fotomarket

en: Photo Marketplace About Page
cs: Stránka O Nás Fotomarketu

en: Photo Marketplace Categories Page
cs: Stránka Kategorií Fotomarketu

en: Photo Marketplace Contact Page
cs: Kontaktní Stránka Fotomarketu

en: Photo Marketplace Home Page
cs: Domovská Stránka Fotomarketu

en: Photo Marketplace Landing Page
cs: Vstupní Stránka Fotomarketu

en: Photo Marketplace Pricing Page
cs: Stránka Cen Fotomarketu

en: Photo Marketplace Seller Page
cs: Stránka Prodejce Fotomarketu

en: Photographer
cs: Fotograf

en: Pick a color for your headings, or let Divi AI choose one for you.
cs: Vyberte barvu nadpisů, nebo nechte Divi AI, ať ji vybere za vás.

en: Pick a color to use for things like paragraphs, or let Divi AI choose one for you.
cs: Vyberte barvu pro věci jako odstavce, nebo nechte Divi AI, ať ji vybere za vás.

en: Pick a handcrafted Starter Site created by our team. Then, jump into your finished website and customize the content.
cs: Vyberte si ručně vytvořený Starter Site od našeho týmu. Poté přejděte do hotového webu a přizpůsobte obsah.

en: Pick the starter site that best suits your website. Every Starter Site can be used for any type of website. Once your website is generated, you can easily customize the content and styles using the Divi Builder.
cs: Vyberte si startovní web, který nejlépe vyhovuje vašemu webu. Každý Startovní Web lze použít pro jakýkoli typ webu. Jakmile bude váš web vygenerován, můžete snadno přizpůsobit obsah a styly pomocí Divi Builder.

en: Pink
cs: Růžová

en: Place Thumbs on Pages
cs: Zobrazit náhledové obrázky u stránek

en: Place Thumbs on Posts
cs: Zobrazit náhledové obrázky u příspěvků

en: Place your adsense code here.
cs: Sem vložte svůj kód adsense.

en: Please Log In Again
cs: Přihlaste Se Znovu

en: Plugins below use Divi hooks and may not yet be compatible with %s.
cs: Níže uvedené pluginy používají hooky Divi a nemusí být zatím kompatibilní s %s.

en: Plugins may be Incompatible with %s
cs: Pluginy Mohou Být Nekompatibilní s %s

en: Portability
cs: Přenositelnost

en: Portrait (3:4)
cs: Na Výšku (3:4)

en: Post
cs: Příspěvek

en: Post Title
cs: Název Příspěvku

en: Post content has been rolled back to Divi 4 format.
cs: Obsah příspěvku byl vrácen do formátu Divi 4.

en: Post info section
cs: Sekce informací o příspěvku

en: Posted on
cs: Publikováno

en: Posts Built With Divi
cs: Příspěvky Vytvořené Pomocí Divi

en: Premade Layouts
cs: Předpřipravená Rozvržení

en: Presets
cs: Předvolby

en: Preview %1$s
cs: Náhled %1$s

en: Previous
cs: Předchozí

en: Primary Color
cs: Primární Barva

en: Primary Menu
cs: Hlavní Nabídka

en: Primary Menu Background Color
cs: Barva Pozadí Primární Nabídky

en: Primary Menu Bar
cs: Hlavní Panel Nabídky

en: Primary Menu Link Color
cs: Barva Odkazů Primární Nabídky

en: Processing Imagery
cs: Zpracování Obrázků

en: Product Content
cs: Obsah Produktu

en: Progress Update: Front-End Speed Improvements (And Much More)
cs: Aktualizace Postupu: Vylepšení Rychlosti Front-Endu (A Mnohem Více)

en: Project Navigation
cs: Navigace Projektu

en: Published
cs: Publikováno

en: Published (%s)
cs: Publikováno (%s)

en: Purchase A Divi AI Membership
cs: Zakoupit členství Divi AI

en: Quick Actions
cs: Rychlé Akce

en: RSS Icon Url
cs: Ikona RSS URL

en: Ratings
cs: Hodnocení

en: Re-Run Compatibility Check
cs: Znovu Spustit Kontrolu Kompatibility

en: Re-Run Divi 5 Compatibility Check
cs: Znovu Spustit Kontrolu Kompatibility Divi 5

en: Read Divi Documentation
cs: Přečtěte si Dokumentaci Divi

en: Red
cs: Červená

en: Reference Content
cs: Referenční Obsah

en: Reference Image (Optional)
cs: Referenční Obrázek (Volitelné)

en: Reference Image Influence
cs: Vliv Referenčního Obrázku

en: Refine Result
cs: Upřesnit Výsledek

en: Refine your prompt
cs: Upřesněte Svůj Prompt

en: Regenerate
cs: Znovu Generovat

en: Remove
cs: Odebrat

en: Remove From Cloud
cs: Odebrat Z Cloudu

en: Remove From Favorites
cs: Odebrat Z Oblíbených

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Renew Subscription
cs: Obnovit Předplatné

en: Replace Existing Code
cs: Nahradit Existující Kód

en: Replace Existing Content
cs: Nahradit Existující Obsah

en: Reset
cs: Obnovit

en: Reset to Defaults
cs: Obnovit Výchozí Nastavení

en: Respectful
cs: Uctivý

en: Restaurant
cs: Restaurace

en: Restaurant About Page
cs: Stránka O Nás Restaurace

en: Restaurant Blog Page
cs: Blogová Stránka Restaurace

en: Restaurant Contact Page
cs: Kontaktní Stránka Restaurace

en: Restaurant Gallery Page
cs: Galerie Restaurace

en: Restaurant Home Page
cs: Domovská Stránka Restaurace

en: Restaurant Landing Page
cs: Vstupní Stránka Restaurace

en: Restaurant Shop Page
cs: Obchodní Stránka Restaurace

en: Restaurant Team Page
cs: Stránka Týmu Restaurace

en: Restore
cs: Obnovit

en: Restore Divi 4 Content
cs: Obnovit Obsah Divi 4

en: Restoring Content...
cs: Obnovování Obsahu...

en: Results
cs: Výsledky

en: Retry
cs: Zkusit Znovu

en: Retry Migration
cs: Zkusit Migraci Znovu

en: Rewrite With AI
cs: Přepsat Pomocí AI

en: Rewrite to be more engaging
cs: Přepište, aby to bylo poutavější

en: Ridge
cs: Hřbet

en: Right
cs: Vpravo

en: Right Sidebar
cs: Pravý Postranní Panel

en: Right to Left
cs: Zprava Doleva

en: Role Editor
cs: Editor Rolí

en: Roll Back to %s
cs: Vrátit Zpět na %s

en: Row Height
cs: Výška Řádku

en: Row Name
cs: Název Řádku

en: Row Name Prefix
cs: Předpona Názvu Řádku

en: SaaS Company
cs: SaaS Společnost

en: SaaS Company About Page
cs: Stránka O Nás SaaS Společnosti

en: SaaS Company Careers Page
cs: Kariérní Stránka SaaS Společnosti

en: SaaS Company Contact Page
cs: Kontaktní Stránka SaaS Společnosti

en: SaaS Company Documentation Page
cs: Stránka Dokumentace SaaS Společnosti

en: SaaS Company Features Page
cs: Stránka Funkcí SaaS Společnosti

en: SaaS Company Landing Page
cs: Vstupní Stránka SaaS Společnosti

en: SaaS Company Pricing Page
cs: Stránka Cen SaaS Společnosti

en: Save
cs: Uložit

en: Save %s
cs: Uložit %s

en: Save Changes
cs: Uložit Změny

en: Save Items To Divi Cloud
cs: Uložit Položky Do Divi Cloud

en: Save Selection Only
cs: Uložit Pouze Výběr

en: Save Theme Options
cs: Uložit Možnosti Šablony

en: Save To Divi Cloud
cs: Uložit Do Divi Cloud

en: Save To Library
cs: Uložit Do Knihovny

en: Save as Global
cs: Uložit Jako Globální

en: Save items to the Divi Cloud for later use.
cs: Uložte položky do Divi Cloud pro pozdější použití.

en: Save this %s to the Divi Library for later use.
cs: Uložte tento %s do knihovny Divi pro pozdější použití.

en: Save unlimited layouts, theme builder templates, code snippets and more to Divi Cloud.
cs: Ukládejte neomezené rozvržení, šablony Theme Builderu, úryvky kódu a další do Divi Cloud.

en: Save your Divi assets to the cloud and access them from any website. Collaborate with your team in the cloud.
cs: Uložte své zdroje Divi do cloudu a přistupujte k nim z libovolného webu. Spolupracujte se svým týmem v cloudu.

en: Saving Theme Builder
cs: Ukládání Theme Builder

en: Scroll
cs: Posouvat

en: Search
cs: Hledat

en: Search &hellip;
cs: Hledat &hellip;

en: Search Bar Background Color
cs: Barva Pozadí Vyhledávacího Pole

en: Search Bar Text Color
cs: Barva Textu Ve Vyhledávacím Poli

en: Search Fonts
cs: Hledat Písma

en: Search For Categories
cs: Hledat Kategorie

en: Search For Layouts
cs: Hledat Rozvržení

en: Search For Packs
cs: Hledat Balíčky

en: Search Results for: %s
cs: Výsledky Vyhledávání Pro: %s

en: Search Theme Options
cs: Hledat Možnosti Šablony

en: Search for:
cs: Hledat:

en: Search results for "%s"
cs: Výsledky vyhledávání pro „%s“

en: Secondary Color
cs: Sekundární Barva

en: Secondary Menu
cs: Vedlejší Nabídka

en: Secondary Menu Background Color
cs: Barva Pozadí Sekundární Nabídky

en: Secondary Menu Bar
cs: Sekundární Panel Nabídky

en: Secondary Menu Link Color
cs: Barva Odkazů Sekundární Nabídky

en: Section Height
cs: Výška Sekce

en: Section Name
cs: Název Sekce

en: Section Name Prefix
cs: Předpona Názvu Sekce

en: Select
cs: Vybrat

en: Select All
cs: Vybrat Vše

en: Select Animation Effect
cs: Vyberte efekt animace

en: Select Font
cs: Vybrat Písmo

en: Select Icon
cs: Vybrat Ikonu

en: Select Mood
cs: Vybrat Náladu

en: Select Page
cs: Vybrat Stránku

en: Select Slider Type here
cs: Zde vyberte typ slideru

en: Select a Website Template
cs: Vybrat Šablonu Webu

en: Select a primary color, or let Divi AI choose a great color for you. The primary color is used through the layout, such as background colors, button colors, etc.
cs: Vyberte primární barvu, nebo nechte Divi AI, ať vám vybere skvělou barvu. Primární barva se používá napříč rozvržením, například pro barvy pozadí, barvy tlačítek apod.

en: Select a secondary color, or let Divi AI choose a great color for you. The secondary color is used through the layout as a secondary accent color, such as for icon colors, text highlights, etc.
cs: Vyberte sekundární barvu, nebo nechte Divi AI, ať vám vybere skvělou barvu. Sekundární barva se používá napříč rozvržením jako doplňková akcentní barva, například pro barvy ikon, zvýraznění textu apod.

en: Select between expanded and closed state
cs: Vyberte mezi rozbaleným a sbaleným stavem

en: Select the pages that you want to add to your website. You can select from pre-build pages with custom layouts, and add your own pages that will be built using a simple template.
cs: Vyberte stránky, které chcete na web přidat. Můžete vybírat z předpřipravených stránek s vlastními rozvrženími a přidat i vlastní stránky, které budou vytvořeny pomocí jednoduché šablony.

en: Select this option if you plan to sell products on your website. We will install WooCommerce and configure your cart and checkout pages.
cs: Tuto možnost vyberte, pokud plánujete na webu prodávat produkty. Nainstalujeme WooCommerce a nastavíme stránky košíku a pokladny.

en: Select yes if the link should be opened in a new window
cs: Vyberte Ano, pokud se má odkaz otevřít v novém okně

en: Select your desired enhancements. Your image will be sent back through Divi AI and re-imagined to achieve the desired result.
cs: Vyberte požadovaná vylepšení. Obrázek se znovu odešle do Divi AI a přepracuje se pro dosažení požadovaného výsledku.

en: Sentences
cs: Vět

[ctx: Services/Plans Page]
en: Packages
cs: Balíčky

en: Set As Logo
cs: Nastavit Jako Logo

en: Set the height of image in pixels.
cs: Nastavte výšku obrázku v pixelech.

en: Set the width of image in pixels.
cs: Nastavte šířku obrázku v pixelech.

en: Share With Team
cs: Sdílet S Týmem

en: Share Your Divi Cloud With Your Team
cs: Sdílejte Svůj Divi Cloud Se Svým Týmem

en: Shared With Me
cs: Sdíleno Se Mnou

en: Shop (selecting this will install WooCommerce)
cs: Obchod (výběrem se nainstaluje WooCommerce)

en: Shop Page & Category Page Layout for WooCommerce
cs: Rozvržení Stránky Obchodu A Stránky Kategorie Pro WooCommerce

en: Shortcode Framework Constant
cs: Konstanta Frameworku Zkrácených Kódů

en: Shortcode Framework Constant Value
cs: Hodnota Konstanty Frameworku Zkrácených Kódů

en: Shortcode Framework Hook
cs: Hook Frameworku Zkrácených Kódů

en: Shortcode Framework Option
cs: Možnost Frameworku Zkrácených Kódů

en: Shortcodes
cs: Zkrácené kódy

en: Shortcodes In Widget Area Use
cs: Použití Shortcodů V Oblasti Widgetů

en: Shortcodes Used
cs: Použité Zkrácené Kódy

en: Shorten
cs: Zkrátit

en: Show
cs: Zobrazit

en: Show Facebook Icon
cs: Zobrazit Ikonu Facebook

en: Show Instagram Icon
cs: Zobrazit Ikonu Instagram

en: Show RSS Icon
cs: Zobrazit Ikonu RSS

en: Show Search Icon
cs: Zobrazit Ikonu Vyhledávání

en: Show Social Icons
cs: Zobrazit Ikony Sociálních Sítí

en: Show Thumbs on Index pages
cs: Zobrazit náhledové obrázky na indexových stránkách

en: Show Top Bar
cs: Zobrazit Horní Lištu

en: Show X Icon
cs: Zobrazit Ikonu X

en: Show comments on pages
cs: Zobrazit komentáře na stránkách

en: Show comments on posts
cs: Zobrazit komentáře u příspěvků

en: Show dropdown menus
cs: Zobrazit rozbalovací nabídky

en: Sidebar
cs: Postranní Panel

en: Sidebar Layout
cs: Rozvržení Postranního Panelu

en: Sidebar Width
cs: Šířka Postranního Panelu

en: Sidebar: %1$s contains third party module(s): %2$s
cs: Postranní panel: %1$s obsahuje moduly třetích stran: %2$s

en: Sidebar: %1$s, contains the following Divi WooCommerce module(s): %2$s
cs: Postranní panel: %1$s, obsahuje následující modul(y) Divi WooCommerce: %2$s

en: Sign In To Divi Cloud
cs: Přihlásit Se Do Divi Cloud

en: Sign Out Of Divi Cloud
cs: Odhlásit Se Z Divi Cloud

en: Sign in to your Elegant Themes account using the pop-up to activate Divi Cloud.
cs: Přihlaste se ke svému účtu Elegant Themes pomocí vyskakovacího okna a aktivujte Divi Cloud.

en: Simplify
cs: Zjednodušit

en: Simply describe your website, sit back, relax, and let Divi AI create your entire website for you in less than 2 minutes.
cs: Jednoduše popište svůj web, pohodlně se usaďte a nechte Divi AI vytvořit celý web za méně než 2 minuty.

en: Single Page Layout
cs: Rozvržení Jednotlivé Stránky

en: Single Post Layout
cs: Rozvržení Jednotlivého Příspěvku

en: Single Post Page SEO
cs: SEO pro stránku jednotlivého příspěvku

en: Site Identity
cs: Identita Webu

en: Site Name
cs: Název Webu

en: Site Slogan
cs: Slogan Webu

en: Size
cs: Velikost

en: Skills
cs: Dovednosti

en: Skip This Step & Build Manually
cs: Přeskočit Tento Krok A Vytvořit Ručně

en: Slide
cs: Posun

en: Slide In
cs: Přisunout

en: Slide In & Fullscreen Header Settings
cs: Nastavení Záhlaví – Vysouvací A Na Celou Obrazovku

en: Slider Type
cs: Typ Slideru

en: Smooth Scrolling
cs: Plynulé Posouvání

en: Social Icon Color
cs: Barva Ikon Sociálních Sítí

en: Social Icon Size
cs: Velikost Ikon Sociálních Sítí

en: Social Media Post
cs: Příspěvek Na Sociálních Sítích

en: Solid
cs: Plná

en: Some Theme Builder Templates are Incompatible with %s
cs: Některé Šablony Theme Builder Nejsou Kompatibilní S %s

en: Some third party scripts may be incorrectly enqueued without declaring jQuery as dependency. If jQuery is deferred, these scripts could break. If you are experiencing console errors after enabling the "Defer jQuery And jQuery Migrate" option, you can enable this option, which will load an additional compatibility script that will attempt to solve the issue. You can turn this feature off if everything is working fine without it.
cs: Některé skripty třetích stran mohou být nesprávně načteny bez deklarace jQuery jako závislosti. Pokud je jQuery odloženo, tyto skripty se mohou rozbít. Pokud po zapnutí možnosti „Odložit jQuery A jQuery Migrate“ zaznamenáte chyby v konzoli, můžete zapnout tuto možnost, která načte dodatečný skript kompatibility a pokusí se problém vyřešit. Pokud vše funguje i bez toho, můžete tuto funkci vypnout.

en: Something Went Wrong While Migrating to Divi 5
cs: Při migraci na Divi 5 Došlo K Chybě

en: Something went wrong
cs: Něco se pokazilo

en: Something went wrong. Please try again later or try different request.
cs: Něco se pokazilo. Zkuste to prosím znovu později nebo zkuste jiný požadavek.

en: Sort
cs: Seřadit

en: Sort Categories Links by Name/ID/Slug/Count/Term Group
cs: Seřadit Odkazy Na Kategorie Podle Názvu/ID/Slugu/Počtu/Skupiny Termínů

en: Sort Pages Links
cs: Řazení Odkazů Na Stránky

en: Split Into Modules
cs: Rozdělit Do Modulů

en: Split Into Rows
cs: Rozdělit Do Řádků

en: Split Into Sections
cs: Rozdělit Do Sekcí

en: Split Layout Into Sections
cs: Rozdělit Rozvržení Na Sekce

en: Split Row Into Modules
cs: Rozdělit Řádek Na Moduly

en: Split Section Into Rows
cs: Rozdělit Sekci Na Řádky

en: Split Test Usage
cs: Použití Split Testu

en: Split Test usage found
cs: Nalezeno použití Split Testu

en: Square (1:1)
cs: Čtverec (1:1)

en: Start Collaborating!
cs: Začít Spolupracovat!

en: Start Over
cs: Začít Znovu

en: Start With %1$s
cs: Začít S %1$s

en: State
cs: Stav

en: Status
cs: Stav

en: Step %1$s: %2$s Compatibility Check
cs: Krok %1$s: Kontrola Kompatibility %2$s

en: Step %1$s: Migrate to %2$s
cs: Krok %1$s: Migrovat na %2$s

en: Stretch Background Image
cs: Roztáhnout Obrázek Pozadí

en: Submit
cs: Odeslat

en: Submit Comment
cs: Odeslat Komentář

en: Submit a Comment
cs: Odeslat Komentář

en: Subscribe to Stay Up to Date
cs: Přihlaste se k odběru, abyste měli aktuální informace

en: Supply Divi AI with a reference image. This image will be combined with your image description to create the final image. Reference images are a great way to inform Divi AI about a desired composition or style while altering the subject matter of the reference image using your image description.
cs: Poskytněte Divi AI referenční obrázek. Tento obrázek bude zkombinován s vaším popisem obrázku a vytvoří výsledný obrázek. Referenční obrázky jsou skvělý způsob, jak Divi AI předat požadovanou kompozici nebo styl, zatímco pomocí popisu obrázku změníte obsah referenčního obrázku.

en: Supply Divi AI with additional context. The chosen context will alter the results and help Divi AI create relevant content.
cs: Dodejte Divi AI další kontext. Zvolený kontext změní výsledky a pomůže Divi AI vytvořit relevantní obsah.

en: Support
cs: Podpora

en: Tab Content
cs: Obsah Záložky

en: Tab Text
cs: Text Záložky

en: Tag
cs: Štítek

en: Tags
cs: Štítky

en: Team Sidebar
cs: Postranní Panel Týmu

en: Tell Divi AI About Your Website
cs: Řekněte Divi AI O Svém Webu

en: Tell Divi AI About Your Website (Optional)
cs: Řekněte Divi AI O Vašem Webu (Volitelné)

en: Tell Divi AI about the content you would like it to write.
cs: Řekněte Divi AI, jaký obsah má napsat.

en: Tell Divi AI about the image you would like it to create.
cs: Řekněte Divi AI, jaký obrázek má vytvořit.

en: Tell Divi AI how long you want the content it generates to be. The output will be close to, but not exactly equal to, the length you define.
cs: Řekněte Divi AI, jak dlouhý má být obsah, který vygeneruje. Výstup bude blízko, ale ne přesně, délce, kterou nastavíte.

en: Tell Divi AI how you would like it to fill in the blank area of your expanded image.
cs: Sdělte Divi AI, jak má vyplnit prázdnou oblast rozšířeného obrázku.

en: Tell Divi AI how you would like to change the image. Your changes will be applied to the area you select using the Image Selection or Image Sketch interface.
cs: Sdělte Divi AI, jak chcete obrázek změnit. Změny se použijí na oblast, kterou vyberete pomocí rozhraní Výběr Obrázku nebo Skica Obrázku.

en: Tell Divi AI what kind of image you want it to create. Be as descriptive as you like!
cs: Řekněte Divi AI, jaký obrázek má vytvořit. Buďte klidně co nejpodrobnější!

en: Tell Divi AI what you want it to write about. Talk to it like you would a person.
cs: Řekněte Divi AI, o čem má psát. Mluvte s ní jako s člověkem.

en: Tell Divi AI what you want to achieve using custom code. Divi AI will respond appropriately based on the element and code field you are editing.
cs: Řekněte Divi AI, čeho chcete dosáhnout pomocí vlastního kódu. Divi AI odpoví vhodně podle prvku a pole kódu, které upravujete.

en: Tell Us About Your Website
cs: Řekněte Nám O Svém Webu

en: Text Color
cs: Barva Textu

en: Text Size
cs: Velikost Textu

en: The %s below contain modules that are not yet compatible with Divi 5. These modules will not be converted, and will continue to rely on the Divi 4 framework.
cs: Níže uvedené %s obsahují moduly, které zatím nejsou kompatibilní s Divi 5. Tyto moduly nebudou převedeny a budou i nadále fungovat v rámci frameworku Divi 4.

en: The Divi 5 Migrator will parse all your website content and look for Divi 4 shortcodes. It will convert those shortcodes to the new Divi 5 format and update each post. Modules that do not yet support Divi 5, such as modules from the Divi Marketplace, will not be converted and will continue to function using the legacy Divi 4 framework. Pages that use such modules will not benefit from Divi 5's performance improvements.
cs: Migrátor Divi 5 projde veškerý obsah vašeho webu a vyhledá shortcody Divi 4. Tyto shortcody převede do nového formátu Divi 5 a aktualizuje každý příspěvek. Moduly, které zatím nepodporují Divi 5, například moduly z Divi Marketplace, se nepřevedou a budou nadále fungovat s využitím staršího frameworku Divi 4. Stránky, které takové moduly používají, nebudou těžit z vylepšení výkonu v Divi 5.

en: The Divi 5 migration process failed. You can try rerunning the migrator; it will pick up where it left off. If the process continues to fail, please get in touch with our support team for assistance or roll back to Divi 4.
cs: Proces migrace na Divi 5 se nezdařil. Můžete zkusit migraci spustit znovu; naváže tam, kde skončila. Pokud se proces bude dál nedařit, obraťte se prosím na náš tým podpory nebo se vraťte zpět na Divi 4.

en: The Divi Marketplace is full of thousands of additional layouts!
cs: Divi Marketplace je plný tisíců dalších rozvržení!

en: The Divi icon font is broken up into various subsets. These subsets are loaded only when needed based on the modules and features used on each page. If you need access to the entire icon font on all pages (for example, if you are using our icon font in your child theme), then you can disable this option and load the entire icon font library on all pages.
cs: Písmo ikon Divi je rozdělené do různých podmnožin. Tyto podmnožiny se načítají jen tehdy, když jsou potřeba, podle modulů a funkcí použitých na každé stránce. Pokud potřebujete mít přístup k celému písmu ikon na všech stránkách (například pokud používáte naše písmo ikon ve své odvozené šabloně), můžete tuto možnost zakázat a načítat celou knihovnu písma ikon na všech stránkách.

en: The Elegant Themes API key you entered is invalid. Please make sure that your API has been entered correctly and that it is enabled in your account.
cs: Klíč Elegant Themes API, který jste zadali, je neplatný. Ujistěte se, že jste API zadali správně a že je ve vašem účtu povoleno.

en: The Elegant Themes username you entered is invalid. Please enter a valid username to receive product updates. If you forgot your username you can
cs: Uživatelské jméno Elegant Themes, které jste zadali, je neplatné. Zadejte platné uživatelské jméno, abyste mohli dostávat aktualizace produktů. Pokud jste své uživatelské jméno zapomněli, můžete

en: The Item couldn't be downloaded. Please try after a while.
cs: Položku se nepodařilo stáhnout. Zkuste to prosím za chvíli.

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key here. Learn more about how to create your Google API Key <a target="_blank" href="%1$s">here</a>.
cs: Modul Mapy používá Google Maps API a pro správné fungování vyžaduje platný klíč Google API. Před použitím modulu Mapy se ujistěte, že jste zde přidali svůj API klíč. Více informací o vytvoření klíče Google API najdete <a target="_blank" href="%1$s">zde</a>.

en: The WooCommerce plugin failed to install during the website generation process. You must install and activate the plugin manually.
cs: Plugin WooCommerce se během generování webu nepodařilo nainstalovat. Plugin musíte nainstalovat a aktivovat ručně.

en: The WooCommerce plugin was installed but failed to activate during the website generation process. Visit the Plugins page to activate WooCommerce manually.
cs: Plugin WooCommerce byl nainstalován, ale během generování webu se nepodařilo jej aktivovat. Přejděte na stránku Pluginy a aktivujte WooCommerce ručně.

en: The action failed in the following clouds.
cs: Akce se nezdařila v následujících cloudech.

en: The body font will be used for all text blocks throughout the layout. Let AI pick a great font for you, or choose one yourself.
cs: Písmo hlavního textu se použije pro všechny textové bloky v celém rozvržení. Nechte AI vybrat skvělé písmo, nebo si vyberte vlastní.

en: The creators of these plugins have chosen to opt out of the Divi 5 Public Alpha while they focus on creating new versions of their modules in preparation for the final release of Divi 5. 🎉
cs: Autoři těchto pluginů se rozhodli neúčastnit programu Divi 5 Public Alpha, protože se soustředí na vytváření nových verzí svých modulů v přípravě na finální vydání Divi 5. 🎉

en: The following items are used on your website and are ready to be converted to the Divi 5 format.
cs: Následující položky se používají na vašem webu a jsou připravené k převodu do formátu Divi 5.

en: The heading font will be used for all headings throughout the layout. Let AI pick a great font for you, or choose one yourself.
cs: Písmo nadpisů se použije pro všechny nadpisy v celém rozvržení. Nechte AI vybrat skvělé písmo, nebo si vyberte vlastní.

en: The higher the enhancement strength, the more power is given to Divi AI to re-imagine the original image. A higher strength will increase the enhancement effect, but it will also result in greater changes to the original subject matter.
cs: Čím vyšší je síla vylepšení, tím více prostoru dostane Divi AI k přepracování původního obrázku. Vyšší hodnota zvýší efekt vylepšení, ale také povede k větším změnám původního obsahu.

en: The higher the modification strength, the more power your prompt has to modify the original image. Reducing the strength will result in more minimal changes.
cs: Čím vyšší je síla úprav, tím více může váš prompt změnit původní obrázek. Snížení síly povede k minimálním změnám.

en: The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
cs: Požadovanou stránku se nepodařilo najít. Zkuste upřesnit vyhledávání nebo použijte navigaci výše k nalezení příspěvku.

en: The pages below utilize features that are not yet compatible with %s
cs: Níže uvedené stránky používají funkce, které zatím nejsou kompatibilní s %s

en: The plugins listed below are using the Divi 4 framework and are not fully compatible with Divi 5. These plugins will continue to function, however, since they use the Divi 4 framework, the parts of your website that use these plugins will not benefit from Divi 5's performance improvements.
cs: Níže uvedené pluginy používají framework Divi 4 a nejsou plně kompatibilní s Divi 5. Tyto pluginy budou nadále fungovat, nicméně protože používají framework Divi 4, části webu, které tyto pluginy využívají, nebudou těžit z vylepšení výkonu Divi 5.

en: The sidebars and widget areas below contain modules that are not yet compatible with Divi 5. These modules will not be converted, and will continue to rely on the Divi 4 framework.
cs: Níže uvedené postranní panely a oblasti widgetů obsahují moduly, které zatím nejsou kompatibilní s Divi 5. Tyto moduly nebudou převedeny a budou i nadále fungovat v rámci frameworku Divi 4.

en: The size of the image must be less than 10MB.
cs: Velikost obrázku musí být menší než 10 MB.

en: Theme Customizer
cs: Přizpůsobení Šablony

en: Theme Option
cs: Možnost Šablony

en: Theme Options
cs: Možnosti Motivu

en: Theme Options Library
cs: Knihovna Možností Šablony

en: Theme Templates
cs: Šablony Motivů

en: There are no posts to convert!
cs: Nejsou žádné příspěvky k převodu!

en: There are no posts to rollback!
cs: Nejsou žádné příspěvky k vrácení zpět!

en: These words will be forced to appear in the content. This is useful for SEO when optimizing for specific keywords, for example.
cs: Tato slova budou vynuceně zahrnuta do obsahu. To je užitečné například pro SEO při optimalizaci na konkrétní klíčová slova.

en: Third party modules aren't expected to be ready for Divi 5 during the alpha and beta phases.
cs: U modulů třetích stran se neočekává připravenost pro Divi 5 během alfa a beta fází.

en: This Module Content
cs: Obsah Tohto Modulu

en: This Page Content
cs: Obsah Této Stránky

en: This Plugin Can't Be Activated While Using Divi 5
cs: Tento Plugin Nelze Aktivovat Při Používání Divi 5

en: This Section Content
cs: Obsah Této Sekce

en: This Website
cs: Tento Web

en: This block will eventually be removed, so please check back again in the future. Thanks for testing Divi 5!
cs: Tento blok bude nakonec odstraněn, proto to prosím zkontrolujte později. Děkujeme za testování Divi 5!

en: This is the username that you use to access the Members Area on elegantthemes.com.
cs: Toto je uživatelské jméno, které používáte pro přístup do Členské Sekce na elegantthemes.com.

en: This may take several minutes. Do not exit or refresh this page or your progress will be lost.
cs: Může to trvat několik minut. Nezavírejte ani neobnovujte tuto stránku, jinak se váš postup ztratí.

en: This option allows you to change how your dates are displayed. For more information please refer to the WordPress codex here:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>
cs: Tato možnost vám umožní změnit, jak se zobrazují data. Další informace najdete v kodexu WordPress zde:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>

en: This options allows you to control how many teirs your pages dropdown menu has. Increasing the number allows for additional menu items to be shown.
cs: Tato možnost vám umožňuje ovládat, kolik úrovní má rozbalovací nabídka stránek. Zvýšením počtu se zobrazí více položek nabídky.

en: This page is running in backwards compatibility mode because it contains legacy Divi 4 modules. They will continue to function, however, this page won't benefit from all of Divi 5's performance improvements. This page may still need to be converted, or you may be using modules that aren't ready for Divi 5. This notice is for information purposes and is not an error.
cs: Tato stránka běží v režimu zpětné kompatibility, protože obsahuje starší moduly Divi 4. Budou nadále fungovat, ale tato stránka nebude těžit ze všech vylepšení výkonu v Divi 5. Tuto stránku může být stále potřeba převést, nebo používáte moduly, které ještě nejsou připravené pro Divi 5. Toto upozornění slouží pouze pro informaci a nejde o chybu.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
cs: Tento příspěvek je chráněn heslem. Zadejte heslo pro zobrazení komentářů.

en: This website doesn't contain any Divi 4 modules requiring conversion. Your website runs on the Divi 5 framework; you can hit the ground running! You can revisit this migration page anytime to check your website for Divi 4 content. If you import content using the WordPress importer or if you import layouts that contain unsupported modules, you can use the migrator to assess the compatibility of that content and migrate it at your convenience.
cs: Tento web neobsahuje žádné moduly Divi 4, které by vyžadovaly převod. Váš web běží na frameworku Divi 5; můžete rovnou začít! Na tuto stránku migrace se můžete kdykoli vrátit a zkontrolovat web na obsah Divi 4. Pokud naimportujete obsah pomocí importéru WordPress nebo naimportujete rozvržení, která obsahují nepodporované moduly, můžete migrátor použít k posouzení kompatibility tohoto obsahu a migrovat jej, kdy se vám to bude hodit.

en: This website is linked to your Divi subscriptions and ready to receive the latest Divi updates.
cs: Tento web je propojen s vašimi předplatnými Divi a je připraven přijímat nejnovější aktualizace Divi.

en: This will enable Google Fonts for Non-English languages.
cs: Tím se povolí Google Fonts pro neanglické jazyky.

en: This will enable the use of excerpts in posts or pages.
cs: Tím se povolí používání výňatků v příspěvcích nebo stránkách.

en: This will return all of the settings throughout the options page to their default values. <strong>Are you sure you want to do this?</strong>
cs: Tím se vrátí veškerá nastavení na stránce možností na jejich výchozí hodnoty. <strong>Opravdu to chcete udělat?</strong>

en: Tile
cs: Dlaždice

en: Tile Horizontally
cs: Dlaždice Vodorovně

en: Tile Vertically
cs: Dlaždice Svisle

en: Title
cs: Nadpis

en: To enable Divi Cloud on this website, log in to your Elegant Themes account
cs: Chcete-li na tomto webu povolit Divi Cloud, přihlaste se ke svému účtu Elegant Themes

en: To modify or add to an element that already exists in the image, choose Modify Element. To add something brand new and unrelated to the original image, choose Add Element.
cs: Chcete-li upravit nebo doplnit prvek, který už na obrázku existuje, zvolte Upravit Prvek. Chcete-li přidat něco zcela nového a nesouvisejícího s původním obrázkem, zvolte Přidat Prvek.

en: To view this protected post, enter the password below
cs: Pro zobrazení tohoto chráněného příspěvku zadejte níže heslo

en: Tone of Voice
cs: Tón Hlasu

en: Top
cs: Nahoře

en: Top Bar Text Color
cs: Barva Textu Horní Lišty

en: Top Bar Text Size
cs: Velikost Textu Horní Lišty

en: Top to Bottom
cs: Shora Dolů

en: Trackbacks/Pingbacks
cs: Trackbacky/Pingbacky

en: Translate
cs: Přeložit

en: Trash
cs: Koš

en: Trash storage for Divi Cloud is limited to 50 items for free accounts. Once your trash exceeds 50 items, the oldest items in your trashed will be permanently deleted to make room for new items. Purchase a <a href="%s" target="_blank">Divi Cloud Membership</a> for unlimited storage.
cs: Úložiště koše pro Divi Cloud je u bezplatných účtů omezeno na 50 položek. Jakmile koš překročí 50 položek, nejstarší položky v koši budou trvale smazány, aby se uvolnilo místo pro nové položky. Pro neomezené úložiště si kupte <a href="%s" target="_blank">Členství Divi Cloud</a>.

en: Travel Agency
cs: Cestovní Agentura

en: Travel Agency About Page
cs: Stránka O Nás Cestovní Agentury

en: Travel Agency Blog Page
cs: Blogová Stránka Cestovní Agentury

en: Travel Agency Contact Page
cs: Kontaktní Stránka Cestovní Agentury

en: Travel Agency Home Page
cs: Domovská Stránka Cestovní Agentury

en: Travel Agency Landing Page
cs: Vstupní Stránka Cestovní Agentury

en: Travel Agency Packages Page
cs: Stránka Balíčků Cestovní Agentury

en: Travel Agency Shop Page
cs: Obchodní Stránka Cestovní Agentury

en: Travel Agency Team Page
cs: Stránka Týmu Cestovní Agentury

en: Tutorials & Documentation
cs: Návody A Dokumentace

en: Tweet
cs: Tweetnout

en: Type
cs: Typ

en: Type of the box
cs: Typ boxu

en: Typography
cs: Typografie

en: Uh Oh!
cs: Jejda!

en: Uh Oh! Something Went Wrong
cs: Jejda! Něco se pokazilo

en: Uh Oh! You have reached your Divi Cloud quota.
cs: Jejda! Dosáhli jste kvóty Divi Cloud.

en: Unable to generate shortcode. Please try again later.
cs: Nelze vygenerovat shortcode. Zkuste to prosím znovu později.

en: Underline
cs: Podtržení

en: Unlock Unlimited Divi Cloud Storage
cs: Odemknout Neomezené Úložiště Divi Cloud

en: Unsupported Plugins Detected
cs: Zjištěny Nepodporované Pluginy

en: Untagged
cs: Bez Štítků

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Updating Website Information
cs: Aktualizace Informací Webu

en: Upgrade
cs: Upgradovat

en: Upgrade Your Divi Cloud
cs: Upgradujte Svůj Divi Cloud

en: Upgrade to Divi AI Unlimited
cs: Upgradovat Na Divi AI Bez Omezení

en: Upgrade to Unlimited Cloud Storage!
cs: Upgradujte Na Neomezené Cloudové Úložiště!

en: Upgrade to Unlimited Divi Cloud Storage!
cs: Upgradujte Na Neomezené Úložiště Divi Cloud!

en: Upgrade your Divi membership to Lifetime and use Divi on unlimited websites forever.
cs: Upgradujte své členství Divi na Doživotní a používejte Divi navždy na neomezeném počtu webů.

en: Upload
cs: Nahrát

en: Upload a Reference Image
cs: Nahrát Referenční Obrázek

en: Upload a logo image to be used in your website header and footer.
cs: Nahrajte obrázek loga pro použití v záhlaví a zápatí webu.

en: Upload your logo (optional)
cs: Nahrát logo (volitelné)

en: Uppercase
cs: Velká Písmena

en: Upscale
cs: Zvětšit

en: Upscale Image
cs: Zvětšit Obrázek

en: Upscaling Images
cs: Zvyšování Rozlišení Obrázků

en: Url
cs: URL

en: Use Background Color
cs: Použít Barvu Pozadí

en: Use Custom Sidebar Width
cs: Použít Vlastní Šířku Postranního Panelu

en: Use Divi Quick Sites to generate a new website using Divi AI or premade Divi Starter Sites. Quick Sites will set up your entire site including custom pages, menu items, Theme Builder templates and more.
cs: Použijte Divi Quick Sites k vygenerování nového webu pomocí Divi AI nebo předpřipravených Divi Starter Sites. Quick Sites nastaví celý web včetně vlastních stránek, položek menu, šablon Theme Builder a dalšího.

en: Use Divi Quick Sites to set up your site in less than 2 minutes. We will generate pages and content, set up your website info, and configure your menu, templates, styles and presets automatically. You can build your website using AI, or pick from handcrafted Starter Sites.
cs: Použijte Divi Quick Sites k nastavení webu za méně než 2 minuty. Vygenerujeme stránky a obsah, nastavíme informace o webu a automaticky nakonfigurujeme menu, šablony, styly a předvolby. Web můžete vytvořit pomocí AI nebo si vybrat z ručně vytvořených Starter Sites.

en: Use Google Fonts
cs: Použít Google Fonts

en: Use Placeholder Images
cs: Použít Zástupné Obrázky

en: Use Pre-Made Starter Site
cs: Použít Předpřipravený Starter Site

en: Use Relative Image Paths
cs: Použít Relativní Cesty K Obrázkům

en: Use Stock Images (Faster)
cs: Použít Obrázky Z Fotobanky (Rychlejší)

en: Use This Code
cs: Použít Tento Kód

en: Use This Image
cs: Použít Tento Obrázek

en: Use This Text
cs: Použít Tento Text

en: Use excerpts when defined
cs: Použít výňatky, pokud jsou definované

en: Use resizing
cs: Použít změnu velikosti

en: Use selection as reference
cs: Použít výběr jako referenci

en: Use your original image as reference in the selected area. Changes will be more seamlessly integrated into the modified image.
cs: Použijte původní obrázek jako referenci ve vybrané oblasti. Změny budou do upraveného obrázku integrovány plynuleji.

en: Used for icon button type
cs: Používá se pro typ tlačítka Ikona

en: Username
cs: Uživatelské Jméno

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Using Divi AI
cs: Používání Divi AI

en: Using Divi Cloud
cs: Používání Divi Cloud

en: Using the Divi Builder
cs: Používání Divi Builder

en: Using the Divi Library
cs: Používání Knihovny Divi

en: Using the Divi Theme Builder
cs: Používání Divi Theme Builder

en: Vector Graphic
cs: Vektorová Grafika

en: Vertical Menu Orientation
cs: Orientace Svislé Nabídky

en: Vertically Centered
cs: Svisle Na Střed

en: View Details
cs: Zobrazit Podrobnosti

en: View Full Development Roadmap
cs: Zobrazit Kompletní Plán Vývoje

en: View My Site
cs: Zobrazit Můj Web

en: View Theme Options
cs: Zobrazit Možnosti Šablony

en: View in Divi Marketplace
cs: Zobrazit v Divi Marketplace

en: Visit The Migrator
cs: Navštívit Migrační Nástroj

en: Warning: This can cause JavaScript errors in some cases and should be used with care. When enabled, scripts registered by plugins and themes will be deferred to improve performance and jQuery will always be loaded in the body.
cs: Upozornění: V některých případech to může způsobit chyby JavaScript a mělo by se to používat opatrně. Po zapnutí budou skripty registrované pluginy a šablonami odloženy pro zlepšení výkonu a jQuery se bude vždy načítat v těle stránky.

en: Watch video tutorials
cs: Sledovat video návody

en: Watercolor
cs: Akvarel

en: We are scanning your website to assess its compatibility with Divi 5. If your website is using modules that are not yet supported, we'll let you know which parts of your website will be affected so that you can decide whether or not to proceed with the migration. Unsupported modules will continue to function but won't benefit from Divi 5's performance improvements.
cs: Skenujeme váš web, abychom posoudili jeho kompatibilitu s Divi 5. Pokud váš web používá moduly, které zatím nejsou podporovány, dáme vám vědět, které části webu budou ovlivněny, abyste se mohli rozhodnout, zda v migraci pokračovat. Nepodporované moduly budou nadále fungovat, ale nebudou těžit ze zlepšení výkonu v Divi 5.

en: We want to provide the community with as much information as possible about the current state of Divi 5. We give monthly updates on our progress and cover various topics related to Divi 5.
cs: Chceme komunitě poskytnout co nejvíce informací o aktuálním stavu Divi 5. Každý měsíc sdílíme aktualizace o našem postupu a pokrýváme různá témata související s Divi 5.

en: Web Agency
cs: Webová Agentura

en: Web Agency Careers Page
cs: Kariérní Stránka Webové Agentury

en: Web Agency Contact Page
cs: Kontaktní Stránka Webové Agentury

en: Web Agency Home Page
cs: Domovská Stránka Webové Agentury

en: Web Agency Landing Page
cs: Vstupní Stránka Webové Agentury

en: Web Agency Portfolio Page
cs: Stránka Portfolia Webové Agentury

en: Web Agency Pricing Page
cs: Stránka Cen Webové Agentury

en: Web Agency Services Page
cs: Stránka Služeb Webové Agentury

en: Website Build Complete!
cs: Vytvoření Webu Dokončeno!

en: Website Content Width
cs: Šířka Obsahu Webu

en: Website Default
cs: Výchozí Nastavení Webu

en: Website Description (Optional)
cs: Popis Webu (Volitelné)

en: Website Gutter Width
cs: Šířka Mezer Webu

en: Website Pages
cs: Stránky Webu

en: Wedding
cs: Svatba

en: Wedding About Page
cs: Stránka O Nás Svatby

en: Wedding Blog Page
cs: Blogová Stránka Svatby

en: Wedding Contact Page
cs: Kontaktní Stránka Svatby

en: Wedding Details Page
cs: Stránka Detailů Svatby

en: Wedding Gallery Page
cs: Galerie Svatby

en: Wedding Home Page
cs: Domovská Stránka Svatby

en: Welcome to %s
cs: Vítejte v %s

en: Welcome to Divi!
cs: Vítejte V Divi!

en: Welcome to Divi! Before diving in to your new theme, please visit the <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Divi Documentation</a> page for access to dozens of in-depth tutorials.
cs: Vítejte v Divi! Než se pustíte do své nové šablony, navštivte stránku <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Dokumentace Divi</a>, kde najdete desítky podrobných tutoriálů.

en: We’re Migrating Your Site to the %s Framework!
cs: Migrujeme Váš Web do Frameworku %s!

en: What are you writing about?
cs: O čem píšete?

en: What happens when I run the Divi 5 migrator?
cs: Co se stane, když spustím migrátor Divi 5?

en: What if something breaks after I run the migrator?
cs: Co když se po spuštění migrátoru něco pokazí?

en: What language should Divi AI write in? Divi AI can write in over 26 languages!
cs: V jakém jazyce má Divi AI psát? Divi AI umí psát ve více než 26 jazycích!

en: What type of content are you writing? This will help Divi AI tailor the output to your desired format.
cs: Jaký typ obsahu píšete? To pomůže Divi AI přizpůsobit výstup požadovanému formátu.

en: What would you like to create using custom code?
cs: Co byste chtěli vytvořit pomocí vlastního kódu?

en: When Critical CSS is enabled, Divi determines an "above the fold threshold" and defers all styles for elements below the fold. However, this threshold is just a estimate and can vary on different devices. Increasing threshold height will deffer fewer styles, resulting in slightly slower load times but less of a chance for Cumulative Layout Shifts to occur. If you are experiencing CLS issues you can increase the threshold height.
cs: Když je povoleno Kritické CSS, Divi určí „práh nad ohybem“ a odloží všechny styly pro prvky pod ohybem. Tento práh je však pouze odhad a může se na různých zařízeních lišit. Zvýšení výšky prahu odloží méně stylů, což vede k mírně pomalejšímu načítání, ale snižuje pravděpodobnost výskytu Cumulative Layout Shifts. Pokud máte problémy s CLS, můžete výšku prahu zvýšit.

en: When possible, jQuery and jQuery Migrate will be moved to the body to speed up load times. If a third party plugin registers jQuery as a dependency, it will be moved back to the head.
cs: Pokud je to možné, jQuery a jQuery Migrate se pro zrychlení načítání přesunou do těla stránky. Pokud plugin třetí strany registruje jQuery jako závislost, bude přesunuto zpět do hlavičky.

en: When you define your keywords using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the meta keywords you would like to use, separated by comas.
cs: Když definujete klíčová slova pomocí vlastních polí, použijte tuto hodnotu jako název vlastního pole. Hodnota vlastního pole by měla být meta keywords, která chcete použít, oddělená čárkami.

en: When you define your meta description using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom description you would like to use.
cs: Když definujete meta description pomocí vlastních polí, použijte tuto hodnotu jako název vlastního pole. Hodnota vlastního pole by měla být vlastní popis, který chcete použít.

en: When you define your title using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom title you would like to use.
cs: Když definujete název pomocí vlastních polí, použijte tuto hodnotu jako název vlastního pole. Hodnota vlastního pole by měla být vlastní název, který chcete použít.

en: When you save layouts to Divi Cloud, they become available on every website you build.
cs: Když uložíte rozvržení do Divi Cloud, budou dostupná na každém webu, který vytvoříte.

en: When you sync %s to Divi Cloud, they become available on every website you build.
cs: Když synchronizujete %s do Divi Cloud, budou dostupné na každém webu, který vytvoříte.

en: While Divi 5 was built to be backward compatible, the backward compatibility system is in its alpha stage. Some creators don't want to participate in the testing phase.
cs: I když byl Divi 5 navržen se zpětnou kompatibilitou, systém zpětné kompatibility je ve fázi alfa. Někteří autoři se nechtějí účastnit testovací fáze.

en: While creating your site, something got hung up. Click Retry to resume where things left off, or Cancel to restore your site to its previous state.
cs: Při vytváření webu se něco zaseklo. Klikněte na Zkusit Znovu a pokračujte tam, kde se to zastavilo, nebo klikněte na Zrušit a obnovte web do předchozího stavu.

en: Why am I getting an orange warning in the admin bar?
cs: Proč se mi v administrační liště zobrazuje oranžové varování?

en: Widget Bullet Color
cs: Barva Odrážek Widgetů

en: Widget Header Color
cs: Barva Nadpisů Widgetů

en: Widget Link Color
cs: Barva Odkazů Widgetů

en: Widget Text Color
cs: Barva Textu Widgetů

en: Widgets
cs: Widgety

en: Widgets are Incompatible with %s
cs: Widgety Nejsou Kompatibilní s %s

en: Width
cs: Šířka

en: Will Divi 5 work with modules from the Divi Marketplace?
cs: Bude Divi 5 fungovat s moduly z Divi Marketplace?

en: WooCommerce Plugin Status
cs: Stav Pluginu WooCommerce

[ctx: WooCommerce items number]
en: %1$s Item | %1$s Items
cs[0]: Položka %1$s
cs[1]: Položky %1$s

en: WordPress loads it's own WordPress emojis. Modern browsers support native emojis, making WordPress's emojis unnecessary in most cases. Removing WordPress emojis removes unneeded assets and improves performance.
cs: WordPress načítá vlastní emoji WordPress. Moderní prohlížeče podporují nativní emoji, takže emoji WordPress jsou ve většině případů zbytečná. Odstranění emoji WordPress odstraní nepotřebné prostředky a zlepší výkon.

en: Words
cs: Slov

en: Write %s With AI
cs: Napsat %s Pomocí AI

en: Writing Content
cs: Psaní obsahu

en: Writing Text Content
cs: Psaní Textového Obsahu

en: X Profile Url
cs: X Profil URL

en: Yes
cs: Ano

en: Yoga Studio
cs: Jógové Studio

en: Yoga Studio About Page
cs: Stránka O Nás Jógového Studia

en: Yoga Studio Blog Page
cs: Blogová Stránka Jógového Studia

en: Yoga Studio Classes Page
cs: Stránka Lekcí Jógového Studia

en: Yoga Studio Contact Page
cs: Kontaktní Stránka Jógového Studia

en: Yoga Studio Home Page
cs: Domovská Stránka Jógového Studia

en: Yoga Studio Landing Page
cs: Vstupní Stránka Jógového Studia

en: Yoga Studio Team Page
cs: Stránka Týmu Jógového Studia

en: You are using outdated version of Divi. New version is
cs: Používáte zastaralou verzi Divi. Nová verze je

en: You are using the latest version of Divi.
cs: Používáte nejnovější verzi Divi.

en: You can continue to alter and improve the content that was generated by giving AI further instructions.
cs: Vygenerovaný obsah můžete dál upravovat a vylepšovat tím, že AI dáte další pokyny.

en: You can disable this option if you want to remove the comments and comment form from single post pages.
cs: Tuto možnost můžete vypnout, pokud chcete odstranit komentáře a formulář pro komentáře ze stránek jednotlivých příspěvků.

en: You can find your API Key <a href="%s" target="_blank">here</a>.
cs: Svůj API Klíč najdete <a href="%s" target="_blank">zde</a>.

en: You can generate 10 layouts
cs: Můžete vygenerovat 10 rozvržení

en: You can try out Divi AI 100 times
cs: Můžete vyzkoušet Divi AI 100×

en: You can visit Elegant Themes and contact our support team using the pink chat icon. Give them details about the bug, and we'll handle it from there!
cs: Můžete navštívit Elegant Themes a kontaktovat náš tým podpory pomocí růžové ikony chatu. Poskytněte jim podrobnosti o chybě a my se o to postaráme!

en: You don't have pages
cs: Nemáte žádné stránky

en: You have hit your 500MB Limit. To continue to save items to your Divi Cloud, you must delete some of your existing items to free up space or upgrade your Divi Cloud storage.
cs: Dosáhli jste limitu 500MB. Chcete-li pokračovat v ukládání položek do Divi Cloud, musíte některé stávající položky smazat, abyste uvolnili místo, nebo upgradovat úložiště Divi Cloud.

en: You have to update Divi in order to use AI.
cs: Abyste mohli používat AI, musíte aktualizovat Divi.

en: You will see this warning if a page contains an un-converted Divi 4 module, of if one of your plugins uses the legacy Divi 4 framework. We built Divi 5 to be backwards compatible with Divi 4 plugins, such as modules from the Divi Marketplace. Until creators update their plugins for Divi 5, legacy plugins will continue to function using the legacy Divi 4 framework. However, loading the Divi 4 framework comes at a performance cost. The orange warning informs you that a plugin you are using is tapping into the legacy framework, and the page is not benefiting from Divi 5's performance improvements.
cs: Toto varování uvidíte, pokud stránka obsahuje nepřevedený modul Divi 4 nebo pokud některý z vašich pluginů používá starší framework Divi 4. Divi 5 jsme vytvořili tak, aby byl zpětně kompatibilní s pluginy pro Divi 4, například s moduly z Divi Marketplace. Dokud tvůrci své pluginy pro Divi 5 neaktualizují, starší pluginy budou nadále fungovat s využitím staršího frameworku Divi 4. Načítání frameworku Divi 4 však snižuje výkon. Oranžové varování vás informuje, že používaný plugin využívá starší framework a stránka nevyužívá vylepšení výkonu v Divi 5.

en: Your %1$s subscription has expired. In order to download Premade Layouts from the %2$s Library you must <a href="%3$s" target="_blank">renew your subscription</a>.
cs: Předplatné %1$s vypršelo. Abyste mohli stahovat Předpřipravené Rozvržení z knihovny %2$s, musíte <a href="%3$s" target="_blank">obnovit předplatné</a>.

en: Your Divi AI usage limit has been exceeded. Upgrade Divi AI membership to use Divi AI without any limits!
cs: Byl překročen váš limit používání Divi AI. Upgradujte členství Divi AI a používejte Divi AI bez omezení!

en: Your Divi Cloud Session Has Ended
cs: Vaše Relace Divi Cloud Skončila

en: Your Divi Cloud membership has expired
cs: Vaše členství Divi Cloud vypršelo

en: Your Divi Cloud membership has expired. To access items stored on your cloud, please <a href="%s" target="_blank">renew your Divi Cloud membership</a>.
cs: Vaše členství ve Divi Cloud vypršelo. Chcete-li získat přístup k položkám uloženým v cloudu, <a href="%s" target="_blank">obnovte své členství ve Divi Cloud</a>.

en: Your Divi Cloud session has ended. Please try logging in again. If you continue to experience authorization failures, try closing Library modal and opening it again so that your authorization token can be regenerated.
cs: Vaše relace Divi Cloud byla ukončena. Zkuste se prosím přihlásit znovu. Pokud se chyby autorizace budou opakovat, zkuste zavřít modální okno Knihovny a znovu jej otevřít, aby bylo možné znovu vygenerovat váš autorizační token.

en: Your Divi is outdated
cs: Vaše Divi je zastaralé

en: Your Divi license key has expired
cs: Platnost vašeho licenčního klíče Divi vypršela

en: Your Divi license key is active
cs: Váš licenční klíč Divi je aktivní

en: Your Divi license key is invalid
cs: Váš licenční klíč Divi je neplatný

en: Your Elegant Themes username is invalid
cs: Vaše uživatelské jméno Elegant Themes je neplatné

en: Your Existing Pages
cs: Vaše Existující Stránky

en: Your Saved Layouts
cs: Vaše Uložená Rozvržení

en: Your Site Is Ready!
cs: Váš Web Je Připraven!

en: Your Site Is Using Modules Not Fully Supported By %s
cs: Váš Web Používá Moduly, Které Nejsou Plně Podporované v %s

en: Your Website Doesn't require Migration. You're Ready To Go!
cs: Váš Web Migraci Nepotřebuje. Jste Připraveni!

en: Your free Divi AI usage limit has been exceeded. Purchase a Divi AI membership to use Divi AI without any limits!
cs: Byl překročen limit bezplatného používání Divi AI. Kupte si členství Divi AI a používejte Divi AI bez omezení!

en: Your image will be upscaled to the size defined here.
cs: Obrázek bude zvětšen na zde definovanou velikost.

en: Your license key has expired.
cs: Platnost vašeho licenčního klíče vypršela.

en: Your site uses third party modules that are not currently supported by %s. That's ok; you can still migrate. However, these modules won't be converted and will run in backward compatibility mode. The parts of your website that use these modules will not benefit from Divi 5's performance improvements, and unconverted modules can't use Divi 5's new features. If your website relies heavily on incompatible modules, you may consider sticking with Divi 4 until the developers update the modules for Divi 5.
cs: Váš web používá moduly třetích stran, které momentálně nejsou podporované v %s. Nevadí; i tak můžete migrovat. Tyto moduly se však nepřevedou a poběží v režimu zpětné kompatibility. Části webu, které tyto moduly používají, nebudou těžit z vylepšení výkonu v Divi 5 a nepřevedené moduly nemohou využívat nové funkce Divi 5. Pokud váš web výrazně spoléhá na nekompatibilní moduly, můžete zvážit, že zůstanete u Divi 4, dokud vývojáři moduly pro Divi 5 neaktualizují.

en: Your website is being created! Sit back and relax while Divi Quick Sites generates content and configures your menu, templates, styles and presets.
cs: Váš web se vytváří! Pohodlně se usaďte a uvolněte se, zatímco Divi Quick Sites vygeneruje obsah a nastaví nabídku, šablony, styly a předvolby.

en: Your website is ready to go. Below is a list of pages and templates that were created. Next, visit your website and jump into the Divi Builder to edit your content.
cs: Váš web je připraven. Níže je seznam stránek a šablon, které byly vytvořeny. Dále navštivte svůj web a přejděte do Divi Builder a upravte svůj obsah.

en: Your website's existing content will be returned to the state that it was in before converting to Divi 5. You will lose any changes you made while using Divi 5. Only posts and pages that existed before conversion will be affected.
cs: Stávající obsah vašeho webu bude vrácen do stavu, v jakém byl před převodem na Divi 5. Přijdete o veškeré změny, které jste provedli při používání Divi 5. Ovlivněny budou pouze příspěvky a stránky, které existovaly před převodem.

en: You’re Almost There!
cs: Už Jste Skoro Tam!

en: comments
cs: komentáře

[ctx: documentation links]
en: Support
cs: Podpora

en: for free. Upgrade to enjoy
cs: zdarma. Upgradujte a užijte si

[ctx: general options]
en: General
cs: Obecné

en: hide error message
cs: skrýt chybovou zprávu

[ctx: integrate third-party code]
en: Integration
cs: Integrace

[ctx: navigation menu]
en: Navigation
cs: Navigace

[ctx: page/post]
en: Layout
cs: Rozvržení

en: request it here
cs: požádejte zde

en: settings reset.
cs: nastavení obnoveno.

en: settings saved.
cs: nastavení uloženo.

en: show error message
cs: zobrazit chybovou zprávu

[ctx: site ads placement areas]
en: Ads
cs: Reklamy

[ctx: site color scheme]
en: Colorization
cs: Kolorizace

[ctx: theme updates]
en: Updates
cs: Aktualizace

en: unlimited usage.
cs: neomezené používání.

en: uploaded logo
cs: nahrané logo

en: you don't have sufficient permissions to access this page
cs: nemáte dostatečná oprávnění pro přístup k této stránce

en: « Go Back
cs: « Zpět
