Divi 5.0.0-public-beta.2.2 - en to he translation catalogue (1518 entries)

en:  Enable custom title
he: הפעל כותרת מותאמת אישית

en:  Enable meta description
he: הפעל תיאור מטא

en:  Enable meta keywords
he: הפעל מילות מפתח מטא

en: %1$d %2$s are Incompatible with %3$s
he: %1$d %2$s אינם תואמים ל-%3$s

en: %1$d %2$s is Incompatible with %3$s
he: %1$d %2$s אינו תואם ל-%3$s

en: %1$s Columns
he: %1$s עמודות

en: %1$s Images Used From Unsplash
he: תמונות %1$s בשימוש מ-Unsplash

en: %1$s Modules Ready to be Converted to %2$s
he: %1$s מודולים מוכנים להמרה ל-%2$s

en: %1$s Widget is Incompatible with %2$s
he: הווידג׳ט %1$s אינו תואם ל-%2$s

en: %1$s Widgets are Incompatible with %2$s
he: הווידג׳טים %1$s אינם תואמים ל-%2$s

en: %1$s could not be displayed.
he: לא ניתן היה להציג את %1$s.

en: %d Item
he: פריט %d

en: %d Items
he: %d פריטים

en: %d Layout
he: פריסה %d

en: %d Layout Pack
he: חבילת פריסות %d

en: %d Layout Packs
he: חבילות פריסות %d

en: %d Layouts
he: פריסות %d

en: %d Module
he: מודול %d

en: %d Modules
he: מודולים %d

en: %d Page
he: עמוד %d

en: %d Pages
he: עמודים %d

en: %d Reviews
he: %d ביקורות

en: %d Row
he: שורה %d

en: %d Rows
he: שורות %d

en: %d Sales
he: %d מכירות

en: %d Section
he: מקטע %d

en: %d Sections
he: מקטעים %d

en: %d Total Layouts
he: סה"כ פריסות %d

en: %s Name
he: שם %s

en: %s News And Resources
he: חדשות ומשאבים של %s

en: %s Plugin is Potentially Incompatible
he: התוסף %s עשוי להיות לא תואם

en: %s Plugins are Potentially Incompatible
he: התוספים %s עשויים להיות לא תואמים

en: %s Roadmap
he: מפת דרכים של %s

en: %s Theme Options
he: אפשרויות תבנית %s

en: %s Theme Templates Are Incompatible With %s
he: תבניות ערכת הנושא של %s אינן תואמות ל-%s

en: &laquo; Older Entries
he: &laquo; רשומות ישנות יותר

en: (no title)
he: (ללא כותרת)

en: + Add One More Tab
he: + הוסף לשונית נוספת

en: 0 Comments
he: 0 תגובות

en: 0 comments
he: 0 תגובות

en: 1 Column
he: עמודה אחת

en: 1 Comment
he: תגובה אחת

en: 1 comment
he: תגובה אחת

en: 3D Render
he: רינדור תלת-ממדי

en: 404 Not Found
he: 404 לא נמצא

en: <div class="updated"><p>This is a fresh installation of %1$s theme. Don't forget to go to <a href="%2$s">ePanel</a> to set it up. This message will disappear once you have clicked the Save button within the <a href="%2$s">theme's options page</a>.</p></div>
he: <div class="updated"><p>זוהי התקנה חדשה של תבנית %1$s. אל תשכחו לגשת אל <a href="%2$s">ePanel</a> כדי להגדיר אותה. הודעה זו תיעלם לאחר שתלחצו על כפתור השמירה בתוך <a href="%2$s">עמוד אפשרויות התבנית</a>.</p></div>

en: <em>Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key into the Updates Tab in your theme and plugin settings. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page. <a href="https://www.elegantthemes.com/documentation/divi/update-divi/" target="_blank">Learn more here</a></em>. If you still get this message, please make sure that your Username and API Key have been entered correctly
he: <em>לפני שתוכל לקבל עדכוני מוצר, עליך תחילה לאמת את המינוי שלך ל-Elegant Themes. כדי לעשות זאת, עליך להזין גם את שם המשתמש שלך ב-Elegant Themes וגם את מפתח ה-Elegant Themes API שלך בלשונית Updates בהגדרות התבנית והתוספים. כדי לאתר את מפתח ה-API שלך, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">התחבר</a> לחשבון Elegant Themes שלך ונווט לעמוד <strong>Account > API Key</strong>. <a href="https://www.elegantthemes.com/documentation/divi/update-divi/" target="_blank">למידע נוסף כאן</a></em>. אם עדיין מתקבלת הודעה זו, אנא ודא ששם המשתמש ומפתח ה-API הוזנו כראוי

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
he: <span class="meta-nav">&larr;</span> תגובות ישנות יותר

en: AI Default
he: ברירת מחדל של AI

en: AI Unlimited
he: AI ללא הגבלה

en: API Key
he: מפתח API

en: About
he: בערך

en: About %s seconds remaining
he: נותרו בערך %s שניות

en: About Me
he: אודותיי

en: Abstract Art
he: אמנות מופשטת

en: Access Your %s From Any Website
he: גש ל-%s שלך מכל אתר

en: Activate WooCommerce Plugin
he: הפעל את התוסף WooCommerce

en: Activating WooCommerce
he: מפעיל את WooCommerce

en: Active Link Color
he: צבע קישור פעיל

en: Active Primary Menu Link Color
he: צבע קישור פעיל בתפריט ראשי

en: Add A Custom Page
he: הוסף עמוד מותאם אישית

en: Add Author Bio
he: הוסף ביוגרפיית מחבר

en: Add Background Color
he: הוסף צבע רקע

en: Add Button Icon
he: הוסף סמל לכפתור

en: Add ET Box
he: הוסף תיבה של ET

en: Add ET Button
he: הוסף כפתור של ET

en: Add ET Learn more block
he: הוסף בלוק מידע נוסף של ET

en: Add ET Tabs
he: הוסף לשוניות של ET

en: Add Element
he: הוסף רכיב

en: Add From Library
he: הוסף מהספרייה

en: Add New Category
he: הוסף קטגוריה חדשה

en: Add New Cloud Category
he: הוסף קטגוריית ענן חדשה

en: Add New Cloud Tag
he: הוסף תג ענן חדש

en: Add New Layout
he: הוסף פריסה חדשה

en: Add New Pack
he: הוסף חבילה חדשה

en: Add New Page
he: הוסף עמוד חדש

en: Add New Tag
he: הוסף תג חדש

en: Add New Theme Options
he: הוסף אפשרויות תבנית חדשות

en: Add Theme Options
he: הוסף אפשרויות תבנית

en: Add To Categories
he: הוסף לקטגוריות

en: Add To Divi Cloud
he: הוסף אל Divi Cloud

en: Add To Favorites
he: הוסף למועדפים

en: Add To Tags
he: הוסף לתגים

en: Add a Tooltip Text
he: הוסף טקסט כלי עזר

en: Add code to the < body > (good for tracking codes such as google analytics)
he: הוסף קוד ל-< body > (טוב לקודי מעקב כמו google analytics)

en: Add code to the < head > of your blog
he: הוסף קוד ל-< head > של הבלוג שלך

en: Add code to the bottom of your posts, before the comments
he: הוסף קוד לחלק התחתון של הפוסטים שלך, לפני התגובות

en: Add code to the top of your posts
he: הוסף קוד לחלק העליון של הפוסטים שלך

en: Added Context
he: הקשר נוסף

en: Adjust Divi AI Default Styles
he: התאמת סגנונות ברירת המחדל של Divi AI

en: Adsense Code
he: קוד Adsense

en: Advanced Settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Advertisement
he: פרסומת

en: Agency About Page
he: עמוד אודות של סוכנות

en: Agency Blog Page
he: עמוד בלוג של סוכנות

en: Agency Contact Page
he: עמוד יצירת קשר של סוכנות

en: Agency Home Page
he: עמוד הבית של סוכנות

en: Agency Landing Page
he: עמוד נחיתה של סוכנות

en: Agency Portfolio Page
he: עמוד תיק עבודות של סוכנות

en: Agency Pricing Page
he: עמוד תמחור של סוכנות

en: All
he: הכול

en: All %1$s are Compatible with %2$s
he: כל %1$s תואמים ל-%2$s

en: All Active Plugins are Compatible with %s
he: כל התוספים הפעילים תואמים ל-%s

en: All Body Templates are Compatible with %s
he: כל תבניות התוכן הראשי תואמות ל-%s

en: All Divi users can store up to %s items to their Divi Cloud for free. To save more items to your cloud and unlock unlimited storage, upgrade your Divi Cloud membership today. If you build Divi websites for a living, Divi Cloud is an awesome add-on and an amazing time saver. You are going to love it!
he: כל משתמשי Divi יכולים לאחסן עד %s פריטים ב-Divi Cloud שלהם בחינם. כדי לשמור פריטים נוספים בענן שלך ולפתוח אחסון בלתי מוגבל, שדרג את המנוי שלך ל-Divi Cloud עוד היום. אם אתה בונה אתרי Divi למחייתך, Divi Cloud הוא תוסף מצוין וחוסך זמן מדהים. אתה תאהב את זה!

en: All Footer Templates are Compatible with %s
he: כל תבניות הפוטר תואמות ל-%s

en: All Header Templates are Compatible with %s
he: כל תבניות ההדר תואמות ל-%s

en: All Plugins are Compatible with %s
he: כל התוספים תואמים ל-%s

en: All Presets are Compatible with %s
he: כל הפריסטים תואמים ל-%s

en: All Theme Builder Templates are Compatible with %s
he: כל תבניות Theme Builder תואמות ל-%s

en: All Theme Options
he: כל אפשרויות התבנית

en: All Widget Areas are Compatible with %s
he: כל אזורי הווידג'טים תואמים ל-%s

en: Anime
he: אנימה

en: Any code you place here will appear in body section of all pages of your blog. This is usefull if you need to input a tracking pixel for a state counter such as Google Analytics.
he: כל קוד שתציב כאן יופיע במקטע body של כל העמודים בבלוג שלך. זה שימושי אם צריך להטמיע פיקסל מעקב למונה סטטיסטיקות כגון Google Analytics.

en: Any code you place here will appear in the head section of every page of your blog. This is useful when you need to add javascript or css to all pages.
he: כל קוד שתציב כאן יופיע במקטע head של כל עמוד בבלוג שלך. זה שימושי כשצריך להוסיף JavaScript או CSS לכל העמודים.

en: Any code you place here will be placed at the bottom of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
he: כל קוד שתציב כאן ימוקם בחלק התחתון של כל פוסט בודד. זה שימושי אם ברצונך לשלב דברים כגון קישורי סימניות חברתיות.

en: Any code you place here will be placed at the top of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
he: כל קוד שתציב כאן ימוקם בחלק העליון של כל פוסט בודד. זה שימושי אם ברצונך לשלב דברים כגון קישורי סימניות חברתיות.

[ctx: Apply layout to the page]
en: Use This Layout
he: השתמש בפריסה זו

en: Archives
he: ארכיונים

en: Are You Sure?
he: האם אתה בטוח?

en: Are you sure want to remove this page?
he: האם אתה בטוח שברצונך להסיר עמוד זה?

en: As with any major update, it's important that you back up your website and test the migration on a staging site. If something does go wrong and you forgot to back up, the Divi 5 Migrator automatically backs up your post content, and you can restore that content and roll back to Divi 4 if you choose.
he: כמו בכל עדכון משמעותי, חשוב לגבות את האתר שלך ולבדוק את ההמרה באתר סטייג'ינג. אם משהו אכן משתבש ושכחת לגבות, הממיר של Divi 5 מגבה אוטומטית את תוכן הפוסטים שלך, ותוכל לשחזר את התוכן הזה ולחזור ל-Divi 4 אם תרצה.

en: Aspect Ratio
he: יחס רוחב-גובה

en: At Least
he: לפחות

en: Authentication
he: אימות

en: Authentication Required
he: נדרש אימות

en: Author
he: מחבר

en: Author Image URL
he: URL תמונת מחבר

en: Auto
he: אוטומטי

en: Auto Speed
he: מהירות אוטומטית

en: Automattic slider speed (works only if Auto is set to yes)
he: מהירות סליידר אוטומטית (פועל רק אם 'אוטומטי' מוגדר ל'כן')

en: Back To Top Button
he: כפתור חזרה למעלה

en: Background
he: רקע

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Background Fill Description
he: תיאור מילוי רקע

en: Background Image
he: תמונת רקע

en: Background Position
he: מיקום רקע

en: Background Repeat
he: חזרת רקע

en: Background image URL or base64 string is required.
he: נדרש URL של תמונת רקע או מחרוזת base64.

en: Backwards Compatibility Mode Enabled
he: מצב תאימות לאחור מופעל

en: Banner
he: באנר

en: Before generating a new image, you must extend the image canvas using the draggable anchors.
he: לפני יצירת תמונה חדשה, עליך להרחיב את קנבס התמונה באמצעות נקודות העיגון הניתנות לגרירה.

en: Before generating a new image, you must make a rough sketch of the object you want to add.
he: לפני יצירת תמונה חדשה, עליך ליצור סקיצה גסה של האובייקט שברצונך להוסיף.

en: Before generating a new image, you must paint the area of the image you want to modify.
he: לפני יצירת תמונה חדשה, עליך לצבוע את האזור בתמונה שברצונך לשנות.

en: Before you can download Premade Layouts from the %1$s Library you must authenticate your %2$s subscription.
he: לפני שתוכל להוריד פריסות מוכנות מראש מספריית %1$s, עליך לאמת את המינוי שלך ל-%2$s.

en: Before you can generate Text using the Divi AI you must authenticate your Elegant Themes subscription.
he: לפני שתוכל ליצור טקסט באמצעות ה-AI של Divi עליך לאמת את המנוי שלך ל-Elegant Themes.

en: Blog
he: בלוג

en: Blog Post
he: פוסט בבלוג

en: Blog Style Mode
he: מצב סגנון בלוג

en: Body Font
he: פונט טקסט ראשי

en: Body Font Color
he: צבע פונט טקסט ראשי

en: Body Font Style
he: סגנון גופן טקסט ראשי

en: Body Font Weight
he: משקל גופן טקסט ראשי

en: Body Line Height
he: גובה שורה לטקסט הראשי

en: Body Text Color
he: צבע טקסט ראשי

en: Body Text Size
he: גודל טקסט ראשי

en: Body/Link Line Height
he: גובה שורה טקסט ראשי/קישור

en: Body/Link Text Size
he: גודל טקסט ראשי/קישור

en: Bold
he: מודגש

en: Border Color
he: צבע מסגרת

en: Border Radius
he: רדיוס מסגרת

en: Border Width
he: רוחב מסגרת

en: Bottom
he: למטה

en: Bottom Bar
he: סרגל תחתון

en: Bottom to Top
he: מלמטה למעלה

en: Browse All Divi Docs
he: עיין בכל מסמכי Divi

en: Browse The Marketplace
he: עיינו במרקטפלייס

en: Brush Blur
he: טשטוש מברשת

en: Brush Color
he: צבע מברשת

en: Brush Size
he: גודל מברשת

en: Build Your Page With AI
he: בנו את העמוד שלכם עם AI

en: Building Your Website
he: בונה את האתר שלכם

[ctx: Business]
en: Agency
he: סוכנות

[ctx: Business]
en: Consultant
he: יועץ

en: Button
he: כפתור

en: Button Font Style
he: סגנון גופן כפתור

en: Buttons
he: כפתורים

en: Buttons Font
he: גופן כפתורים

en: Buttons Hover Style
he: סגנון מעבר עכבר לכפתורים

en: Buttons Style
he: סגנון כפתורים

en: Buy
he: קנה

en: By %s
he: מאת %s

en: By Elegant Themes
he: מאת Elegant Themes

en: By The Community
he: מאת הקהילה

en: By default comments are not placed on pages, however, if you would like to allow people to comment on your pages simply enable this option.
he: כברירת מחדל תגובות אינן מוצגות בעמודים. עם זאת, אם תרצו לאפשר לאנשים להגיב בעמודים שלכם, פשוט הפעילו אפשרות זו.

en: By default pages are sorted by name. However if you would rather have them sorted by ID you can adjust this setting.
he: כברירת מחדל עמודים ממוינים לפי שם. עם זאת, אם תעדיפו למיין אותם לפי ID, תוכלו להתאים הגדרה זו.

en: By default the navigation bar stays on top of the screen at all times. We suggest to disable this option, if you need to use a logo taller than the default one.
he: כברירת מחדל, סרגל הניווט נשאר תמיד בחלק העליון של המסך. אנו מציעים להשבית אפשרות זו אם עליך להשתמש בלוגו גבוה יותר מזה שמוגדר כברירת מחדל.

en: By default the theme creates a Home link that, when clicked, leads back to your blog's homepage. If, however, you are using a static homepage and have already created a page called Home to use, this will result in a duplicate link. In this case you should disable this feature to remove the link.
he: כברירת מחדל, ערכת הנושא יוצרת קישור לבית שמחזיר לדף הבית של הבלוג בלחיצה. עם זאת, אם אתם משתמשים בדף בית סטטי וכבר יצרתם עמוד בשם בית לשימוש, יתקבל קישור כפול. במקרה זה יש להשבית תכונה זו כדי להסיר את הקישור.

en: By default the theme creates post titles based on the title of your post and your blog name. If you would like to make your meta title different than your actual post title you can define a custom title for each post using custom fields. This option must be enabled for custom titles to work, and you must choose a custom field name for your title below.
he: כברירת מחדל, התבנית יוצרת כותרות פוסט על בסיס כותרת הפוסט ושם הבלוג. אם ברצונך שכותרת המטא תהיה שונה מכותרת הפוסט בפועל, תוכל להגדיר כותרת מותאמת אישית לכל פוסט באמצעות שדות מותאמים אישית. יש להפעיל אפשרות זו כדי שכותרות מותאמות אישית יעבדו, ועליך לבחור למטה שם שדה מותאם אישית עבור הכותרת שלך.

en: By default the theme does not add keywords to your header. Most search engines don't use keywords to rank your site anymore, but some people define them anyway just in case. If you want to add meta keywords to your header then enable this option and fill in the custom keywords field below.
he: כברירת מחדל ערכת הנושא אינה מוסיפה מילות מפתח לכותרת העליונה. רוב מנועי החיפוש כבר לא משתמשים במילות מפתח כדי לדרג את האתר שלכם, אבל יש אנשים שמגדירים אותן בכל זאת ליתר ביטחון. אם תרצו להוסיף מילות מפתח מטא לכותרת העליונה, הפעילו אפשרות זו ומלאו את שדה מילות המפתח המותאם למטה.

en: By default the theme truncates your posts on index/homepages automatically to create post previews. If you would rather show your posts in full on index pages like a traditional blog then you can activate this feature.
he: כברירת מחדל, ערכת הנושא מקצרת את הפוסטים שלך בעמודי אינדקס/דף הבית באופן אוטומטי כדי ליצור תצוגות מקדימות. אם אתה מעדיף להציג את הפוסטים במלואם בעמודי אינדקס כמו בבלוג מסורתי, תוכל להפעיל תכונה זו.

en: By default the theme uses a combination of your blog name and your blog description, as defined when you created your blog, to create your homepage titles. However if you want to create a custom title then simply enable this option and fill in the custom title field below.
he: כברירת מחדל ערכת הנושא משתמשת בשילוב של שם הבלוג ותיאור הבלוג שלכם, כפי שהוגדרו כשיצרתם את הבלוג, כדי ליצור את כותרות עמוד הבית. עם זאת, אם תרצו ליצור כותרת מותאמת אישית, פשוט הפעילו אפשרות זו ומלאו את שדה הכותרת המותאמת למטה.

en: By default the theme uses your blog description, as defined when you created your blog, to fill in the meta description field. If you would like to use a different description then enable this option and fill in the custom description field below.
he: כברירת מחדל ערכת הנושא משתמשת בתיאור הבלוג שלכם, כפי שהוגדר כשיצרתם את הבלוג, כדי למלא את שדה תיאור המטא. אם תרצו להשתמש בתיאור אחר, הפעילו אפשרות זו ומלאו את שדה התיאור המותאם למטה.

en: By default thumbnail images are created using custom fields. However, if you would rather use the images that are already in your post for your thumbnail (and bypass using custom fields) you can activate this option. Once activated thumbnail images will be generated automatically using the first image in your post. The image must be hosted on your own server.
he: כברירת מחדל, תמונות ממוזערות נוצרות באמצעות שדות מותאמים אישית. עם זאת, אם אתה מעדיף להשתמש בתמונות שכבר קיימות בפוסט שלך כתמונה הממוזערת (ולדלג על שימוש בשדות מותאמים אישית), תוכל להפעיל אפשרות זו. לאחר ההפעלה, תמונות ממוזערות ייווצרו אוטומטית באמצעות התמונה הראשונה בפוסט שלך. התמונה חייבת להיות מאוחסנת בשרת שלך.

en: By default thumbnails are not placed on pages (they are only used on posts). However, if you want to use thumbnails on pages you can! Just enable this option.
he: כברירת מחדל תמונות ממוזערות אינן מוצגות בעמודים (הן משמשות רק בפוסטים). עם זאת, אם תרצו להשתמש בתמונות ממוזערות בעמודים תוכלו! פשוט הפעילו אפשרות זו.

en: By default thumbnails are placed at the beginning of your post on single post pages. If you would like to remove this initial thumbnail image to avoid repetition simply disable this option.
he: כברירת מחדל תמונות ממוזערות מוצגות בתחילת הפוסט בעמודי פוסט יחיד. אם תרצו להסיר את התמונה הממוזערת הראשונית כדי להימנע מכפילויות, פשוט השביתו אפשרות זו.

en: CSS No Selector
he: ללא בורר CSS

en: CSS Snippet
he: קטע CSS

en: Cancel
he: ביטול

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URLs all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treated individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
he: קנוניקליזציה מסייעת למנוע אינדוקס של תוכן כפול על ידי מנועי חיפוש, וכתוצאה מכך עשויה לסייע בהימנעות מקנסות על תוכן כפול ומפגיעה ב-PageRank. לעיתים יש עמודים עם URLs שונים שמובילים לאותו מקום. לדוגמה domain.com, domain.com/index.html ו-www.domain.com הם כולם כתובות URL שונות שמובילות לעמוד הבית שלכם. מנקודת המבט של מנוע חיפוש, כתובות URL כפולות אלו, שמופיעות לעיתים קרובות גם בגלל קישורים קבועים מותאמים אישית, עשויות להיחשב בנפרד במקום כיעד יחיד. הגדרת URL קנוני אומרת למנוע החיפוש באיזה URL תרצו להשתמש באופן רשמי. ערכת הנושא מבססת את ה-URL הקנוני שלה על הקישורים הקבועים שלכם ועל שם הדומיין שהוגדר בלשונית ההגדרות של wp-admin.

en: Canvas Size
he: גודל קנבס

en: Caption
he: כיתוב

en: Caption goes here
he: הכיתוב מופיע כאן

en: Caption title goes here
he: כותרת הכיתוב מופיעה כאן

en: Cartoon
he: סרט מצויר

en: Categories
he: קטגוריות

en: Category
he: קטגוריה

en: Center
he: מרכז

en: Centered
he: ממורכז

en: Centered Inline Logo
he: לוגו ממורכז בתוך השורה

en: Change Image
he: החלפת תמונה

en: Change Image Style
he: שנה סגנון תמונה

en: Change Tone
he: שנה טון

en: Characters
he: תווים

en: Chat With An Expert
he: שוחח עם מומחה

en: Check this box if you want to display meta descriptions on category/archive pages. The description is based off the category description you choose when creating/edit your category in wp-admin.
he: סמן תיבה זו אם ברצונך להציג תיאורי מטא בעמודי קטגוריה/ארכיון. התיאור מבוסס על תיאור הקטגוריה שבחרת בעת יצירה/עריכה של הקטגוריה ב-wp-admin.

en: Checking %1$s %2$s...
he: בודק %1$s %2$s...

en: Checking Active Plugins...
he: בודק תוספים פעילים...

en: Checking Theme Builder Compatibility
he: בודק תאימות של Theme Builder

en: Choose A Starter Site
he: בחרו אתר התחלתי

en: Choose File
he: בחר קובץ

en: Choose Library
he: בחר ספרייה

en: Choose Style
he: בחר סגנון

en: Choose Type
he: בחר סוג

en: Choose an Image
he: בחר תמונה

en: Choose button color
he: בחר צבע כפתור

en: Choose button type
he: בחר סוג כפתור

en: Choose how many times bigger you want your upscaled image to be.
he: בחר כמה פעמים גדולה יותר תרצה שתהיה התמונה לאחר שדרוג הרזולוציה.

en: Choose the aspect ratio that will be used for the generated image.
he: בחרו את יחס הממדים שישמש לתמונה שנוצרה.

en: Choose the size of your new image. Blank areas of the canvas outside the bounds of your original image will be filled in with AI.
he: בחר את גודל התמונה החדשה. אזורים ריקים בקנבס שמחוץ לגבולות התמונה המקורית ימולאו באמצעות AI.

en: Choose title autogeneration method
he: בחר שיטת יצירה אוטומטית של כותרת

en: Choose what style of image you would like to create. Or, select none and describe the style of image in your prompt.
he: בחרו איזה סגנון תמונה תרצו ליצור. או בחרו ללא ותארו את סגנון התמונה בהנחיה.

en: Choose which items to display in the post info section
he: בחר אילו פריטים להציג באזור פרטי הפוסט

en: Choose yes if you want for automatic slider animation
he: בחר כן אם ברצונך בהנפשה אוטומטית של הסליידר

[ctx: Classes Page (Fitness, Training, etc)]
en: Classes
he: כיתות

en: Clear CSS Cache
he: נקה מטמון CSS

en: Click Below To Migrate Your Site to Divi 5
he: לחץ למטה כדי להעביר את האתר שלך ל-Divi 5

en: Click here to learn more
he: לחץ כאן כדי ללמוד עוד

en: Close
he: סגור

en: Close Modal
he: סגור חלון מודאלי

en: Cloud
he: ענן

en: Code
he: קוד

en: Code Integration
he: שילוב קוד

en: Code Snippet
he: קטע קוד

en: Code Snippets Library
he: ספריית קטעי קוד

en: Code With AI
he: קוד עם AI

en: Coffee Shop
he: בית קפה

en: Coffee Shop About Page
he: עמוד אודות בית קפה

en: Coffee Shop Blog Page
he: עמוד בלוג בית קפה

en: Coffee Shop Contact Page
he: עמוד יצירת קשר בית קפה

en: Coffee Shop Footer Page
he: עמוד פוטר בית קפה

en: Coffee Shop Guide Page
he: עמוד מדריך בית קפה

en: Coffee Shop Home Page
he: עמוד הבית בית קפה

en: Coffee Shop Landing Page
he: עמוד נחיתה בית קפה

en: Coffee Shop Menu Page
he: עמוד תפריט בית קפה

en: Coffee Shop Shop Page
he: עמוד חנות בית קפה

en: Color
he: צבע

en: Color Schemes
he: ערכות צבעים

en: Column Layout
he: פריסת עמודות

en: Comic Book
he: קומיקס

en: Coming Soon
he: בקרוב

en: Comments
he: תגובות

en: Community
he: קהילה

en: Compatibility Check in Progress...
he: בדיקת תאימות מתבצעת...

en: Complete your purchase using the pop-up to upgrade Divi Cloud.
he: השלם את הרכישה באמצעות החלון הקופץ כדי לשדרג את Divi Cloud.

en: Concept Art
he: אמנות קונספט

en: Configuring Theme Options
he: מגדיר אפשרויות ערכת נושא

en: Confirm
he: אישור

en: Congratulations! This site is %2$s compatible with %1$s. You can migrate your site to %1$s to take advantage of the new builder and front end page speeds. Don't forget to back up your website before migrating.
he: ברכות! האתר הזה תואם ל-%1$s ב-%2$s. תוכלו לבצע מיגרציה של האתר שלכם ל-%1$s כדי ליהנות מהבונה החדש ומהירות דפי ה-Front End. אל תשכחו לגבות את האתר שלכם לפני ביצוע המיגרציה.

en: Congratulations! You migrated your website to the Divi 5 framework. You can return to this page anytime to run a new compatibility check to see if additional modules are ready for conversion. In the future, third party modules from the Divi Marketplace, may be updated to support Divi 5. At that point, you can convert them using the migrator. Most third-party modules will not be ready for conversion at this early stage.
he: ברכות! ביצעתם מיגרציה של האתר שלכם למסגרת Divi 5. תוכלו לחזור לעמוד הזה בכל עת כדי להריץ בדיקת תאימות חדשה ולראות אם מודולים נוספים מוכנים להמרה. בעתיד, מודולים של צד שלישי מ-Divi Marketplace עשויים להתעדכן כדי לתמוך ב-Divi 5. בשלב הזה תוכלו להמיר אותם באמצעות כלי ההמרה. רוב המודולים של צד שלישי לא יהיו מוכנים להמרה בשלב המוקדם הזה.

en: Content
he: תוכן

en: Content Length
he: אורך תוכן

en: Content Results
he: תוצאות תוכן

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Content goes here
he: התוכן מופיע כאן

en: Content text or html
he: טקסט תוכן או HTML

en: Continue Editing
he: המשך לערוך

en: Convert Module To Row
he: המר מודול לשורה

en: Convert Module To Section
he: המר מודול למקטע

en: Convert Row To Section
he: המר שורה למקטע

en: Copy
he: העתק

en: Copy To
he: העתק אל

en: Copy To Divi Cloud
he: העתק אל Divi Cloud

en: Copy To Library
he: העתק לספרייה

en: Copywriter
he: קופירייטר

en: Copywriter About Page
he: עמוד אודות קופירייטר

en: Copywriter Blog Page
he: עמוד בלוג קופירייטר

en: Copywriter Contact Page
he: עמוד יצירת קשר קופירייטר

en: Copywriter FAQ Page
he: עמוד שאלות נפוצות קופירייטר

en: Copywriter Home Page
he: עמוד הבית קופירייטר

en: Copywriter Landing Page
he: עמוד נחיתה קופירייטר

en: Copywriter Portfolio Page
he: עמוד תיק עבודות קופירייטר

en: Copywriter Pricing Page
he: עמוד תמחור קופירייטר

en: Copywriter Services Page
he: עמוד שירותים קופירייטר

en: Create New Category/Categories
he: צור קטגוריה/קטגוריות חדשות

en: Create New Tag(s)
he: צור תגיות חדשות

en: Create New Tag/Tags
he: צור תג/תגים חדשים

en: Creating %1$s Page
he: יוצר עמוד %1$s

en: Creating Imagery
he: יוצר תמונות

en: Creating Your Menu
he: יוצר את התפריט שלכם

en: Creative
he: יצירתי

en: Creators from the marketplace are hard at work updating their modules for Divi 5. Most third-party modules won't be ready for Divi 5 right away. You can still use these modules with Divi 5. However, pages using legacy modules will not benefit from Divi 5's performance improvements and will be more prone to quirks. You can always return to the migrator and convert them later, once they are ready.
he: יוצרים מהשוק עובדים במרץ על עדכון המודולים שלהם עבור Divi 5. רוב המודולים של צד שלישי לא יהיו מוכנים ל-Divi 5 מיד. עדיין תוכלו להשתמש במודולים האלה עם Divi 5. עם זאת, עמודים שמשתמשים במודולים מדור קודם לא ייהנו משיפורי הביצועים של Divi 5 ויהיו מועדים יותר לתקלות. תוכלו תמיד לחזור לכלי ההמרה ולהמיר אותם מאוחר יותר, ברגע שיהיו מוכנים.

en: Critical CSS
he: CSS קריטי

en: Critical CSS greatly improves website load times and Google PageSpeed scores by deferring non-critical styles and eliminating render-blocking CSS requests.
he: CSS קריטי משפר באופן משמעותי את זמני טעינת האתר ואת ציוני Google PageSpeed על-ידי דחיית סגנונות לא-קריטיים והסרת בקשות CSS שחוסמות רינדור.

en: Critical Threshold Height
he: גובה סף קריטי

en: Current Color
he: הצבע הנוכחי

en: Currently viewing archives from %1$s
he: מציג כעת ארכיונים מ-%1$s

en: Custom
he: מותאם אישית

en: Custom CSS
he: CSS מותאם אישית

en: Custom Size
he: גודל מותאם אישית

en: Custom field Name to be used for description
he: שם שדה מותאם אישי לשימוש עבור תיאור

en: Custom field Name to be used for keywords
he: שם שדה מותאם אישית לשימוש עבור מילות מפתח

en: Custom field Name to be used for title
he: שם שדה מותאם אישית לשימוש עבור כותרת

en: Customize Fonts and Colors
he: התאמת פונטים וצבעים

en: Customize and Select Your Pages
he: התאימו אישית ובחרו את העמודים שלכם

en: Dark
he: כהה

en: Dashboard
he: לוח בקרה

en: Dashed
he: מקווקו

en: Date
he: תאריך

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Default Website Template
he: תבנית אתר ברירת מחדל

en: Defer Additional Third Party Scripts
he: דחה סקריפטים נוספים של צד שלישי

en: Defer Gutenberg Block CSS
he: דחה CSS של בלוקים ב-Gutenberg

en: Defer jQuery And jQuery Migrate
he: דחה jQuery ו-jQuery Migrate

en: Define a character to separate BlogName and Post title
he: הגדר תו להפרדה בין שם הבלוג לכותרת הפוסט

en: Define custom fonts and colors below or leave empty to let AI choose for you
he: הגדירו למטה גופנים וצבעים מותאמים אישית, או השאירו ריק כדי לתת ל-AI לבחור עבורכם

en: Define how much influence your reference image has over the generated image. The less influence you give to the reference image, the more impact your image description will have.
he: הגדירו עד כמה תמונת הייחוס משפיעה על התמונה שנוצרת. ככל שתתנו פחות השפעה לתמונת הייחוס, כך לתיאור התמונה שלכם תהיה השפעה גדולה יותר.

en: Define your default fonts and colors or leave empty to let AI choose for you. The settings you define here will be used by default when you generate your next layout.
he: הגדירו פונטים וצבעים כברירת מחדל, או השאירו ריק כדי לאפשר ל־AI לבחור עבורכם. ההגדרות שתגדירו כאן ישמשו כברירת מחדל כשתיצרו את הפריסה הבאה שלכם.

en: Delete
he: מחק

en: Delete Page
he: מחק עמוד

en: Delete Permanently
he: מחק לצמיתות

en: Delete Selected Items
he: מחק פריטים שנבחרו

en: Demo
he: דמו

en: Describe The Page You Want Divi AI To Create
he: תארו את העמוד שתרצו ש-Divi AI ייצור

en: Describe The Section You Want Divi AI To Create
he: תארו את המקטע שברצונכם ש־Divi AI ייצור

en: Describe the page you want Divi AI to create. If there are specific sections, colors or fonts you want to use, let it know! Or, keep it simple and let Divi AI run with it.
he: תארו את העמוד שתרצו ש-Divi AI ייצור. אם יש מקטעים, צבעים או גופנים ספציפיים שתרצו להשתמש בהם, ספרו לו! או שמרו על פשטות ותנו ל-Divi AI להוביל.

en: Describe the section you want Divi AI to create. If there are specific elements, colors or fonts you want to use, let it know! Or, keep it simple and let Divi AI run with it.
he: תארו את המקטע שברצונכם ש־Divi AI ייצור. אם יש רכיבים ספציפיים, צבעים או פונטים שתרצו להשתמש בהם, ספרו לו! או, שמרו על זה פשוט ותנו ל־Divi AI להוביל.

en: Design Agency
he: סוכנות עיצוב

en: Design Agency About Page
he: עמוד אודות סוכנות עיצוב

en: Design Agency Blog Page
he: עמוד בלוג סוכנות עיצוב

en: Design Agency Case Study Page
he: עמוד מקרה בוחן סוכנות עיצוב

en: Design Agency Contact Page
he: עמוד יצירת קשר סוכנות עיצוב

en: Design Agency Home Page
he: עמוד הבית סוכנות עיצוב

en: Design Agency Landing Page
he: עמוד נחיתה סוכנות עיצוב

en: Design Agency Portfolio Page
he: עמוד תיק עבודות סוכנות עיצוב

en: Design Agency Project Page 1
he: עמוד פרויקט 1 סוכנות עיצוב

en: Design Agency Project Page 2
he: עמוד פרויקט 2 סוכנות עיצוב

en: Designed by %1$s | Powered by %2$s
he: עוצב על ידי %1$s | מופעל על ידי %2$s

en: Designing Layout
he: מעצב פריסה

en: Digital Painting
he: ציור דיגיטלי

en: Digital Payments
he: תשלומים דיגיטליים

en: Digital Payments About Page
he: עמוד אודות תשלומים דיגיטליים

en: Digital Payments Blog Page
he: עמוד בלוג תשלומים דיגיטליים

en: Digital Payments Contact Page
he: עמוד יצירת קשר תשלומים דיגיטליים

en: Digital Payments Features Page
he: עמוד תכונות תשלומים דיגיטליים

en: Digital Payments Home Page
he: עמוד הבית תשלומים דיגיטליים

en: Digital Payments Landing Page
he: עמוד נחיתה תשלומים דיגיטליים

en: Digital Payments Pricing Page
he: עמוד תמחור תשלומים דיגיטליים

en: Digital Payments Sign-Up Page
he: עמוד הרשמה תשלומים דיגיטליים

en: Disable Footer Credits
he: השבת קרדיטים בכותרת תחתונה

en: Disable Translations
he: השבת תרגומים

en: Disable WordPress Emojis
he: השבת אימוג׳ים של WordPress

en: Disable this option to remove the Google Fonts from your Divi Builder Pages.
he: השבת אפשרות זו כדי להסיר את Google Fonts מדפי Divi Builder שלך.

en: Disable this option to remove the Google Maps API script from your Divi Builder Pages. This may improve compatibility with third party plugins that also enqueue this script. Please Note: Modules that rely on the Google Maps API in order to function properly, such as the Maps and Fullwidth Maps Modules, will still be available but will not function while this option is disabled (unless you manually add Google Maps API script).
he: השבת אפשרות זו כדי להסיר את סקריפט Google Maps API מדפי Divi Builder שלך. הדבר עשוי לשפר תאימות עם תוספי צד שלישי שגם טוענים סקריפט זה. שימו לב: מודולים שתלויים ב-Google Maps API כדי לפעול כראוי, כגון מודול המפות ומודול מפות ברוחב מלא, עדיין יהיו זמינים אך לא יפעלו בזמן שאפשרות זו מושבתת (אלא אם תוסיפו ידנית את סקריפט Google Maps API).

en: Disable top tier dropdown menu links
he: השבת קישורים של הרמה העליונה בתפריט הנפתח

en: Disable translations if you don't want to display translated theme strings on your site.
he: השבת תרגומים אם אינך רוצה להציג באתר שלך מחרוזות תבנית מתורגמות.

en: Disabling this option will remove the body code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
he: כיבוי אפשרות זו יסיר מהבלוג שלך את קוד גוף העמוד שלמטה. כך ניתן להסיר את הקוד תוך שמירתו לשימוש מאוחר יותר.

en: Disabling this option will remove the header code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
he: כיבוי אפשרות זו יסיר מהבלוג שלך את קוד הכותרת העליונה שלמטה. כך ניתן להסיר את הקוד תוך שמירתו לשימוש מאוחר יותר.

en: Disabling this option will remove the single bottom code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
he: כיבוי אפשרות זו יסיר מהבלוג שלך את הקוד התחתון לפוסט בודד שלמטה. כך ניתן להסיר את הקוד תוך שמירתו לשימוש מאוחר יותר.

en: Disabling this option will remove the single top code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
he: כיבוי אפשרות זו יסיר מהבלוג שלך את הקוד העליון לפוסט בודד שלמטה. כך ניתן להסיר את הקוד תוך שמירתו לשימוש מאוחר יותר.

en: Display Home link
he: הצג קישור לבית

en: Displays About Me Information
he: מציג מידע אודותיי

en: Displays Adsense Ads
he: מציג מודעות Adsense

en: Displays Advertisements
he: מציג פרסומות

en: Divi 5 Migrator
he: מעביר Divi 5

en: Divi 5 cannot be activated while the following plugins are active. Please deactivate these plugins and activate Divi 5 again.
he: לא ניתן להפעיל את Divi 5 כאשר התוספים הבאים פעילים. נא להשבית תוספים אלה ולהפעיל שוב את Divi 5.

en: Divi AI Default
he: ברירת המחדל של Divi AI

en: Divi AI Default Styles
he: סגנונות ברירת המחדל של Divi AI

en: Divi AI Server is too busy right now. Please try again in a few minutes.
he: שרת Divi AI עמוס מדי כרגע. נסו שוב בעוד כמה דקות.

en: Divi AI is finalizing your images!
he: Divi AI מסיים לעבד את התמונות שלכם!

en: Divi AI will fill your layouts with relevant photos and images automatically. Using stock photos is the fastest and most reliable option. You can also generate completely unique images using AI, which takes longer but can result in a wider variety of unique images.
he: Divi AI ימלא את הפריסות שלכם בתמונות ותצלומים רלוונטיים באופן אוטומטי. שימוש בתמונות סטוק הוא האפשרות המהירה והאמינה ביותר. אפשר גם ליצור תמונות ייחודיות לחלוטין באמצעות AI, מה שלוקח יותר זמן אך יכול להוביל למגוון רחב יותר של תמונות ייחודיות.

en: Divi AI will fill your pages with relevant photos and images automatically. Using stock photos is the fastest and most reliable option. You can also generate completely unique images using AI, which takes longer.
he: Divi AI ימלא את העמודים שלכם אוטומטית בתמונות רלוונטיות. שימוש בתמונות סטוק הוא האפשרות המהירה והאמינה ביותר. תוכלו גם ליצור תמונות ייחודיות לחלוטין באמצעות AI, אך זה ייקח יותר זמן.

en: Divi Cloud Categories
he: קטגוריות Divi Cloud

en: Divi Cloud Tags
he: תגי Divi Cloud

en: Divi Customizer Settings
he: הגדרות התאמה אישית של Divi

en: Divi Library
he: ספריית Divi

[ctx: Divi Library]
en: %s Library
he: ספריית %s

[ctx: Divi Library]
en: View Mode
he: מצב תצוגה

[ctx: Divi Library Global Module]
en: Global
he: גלובלי

[ctx: Divi Library Item Type]
en: Layout
he: פריסה

[ctx: Divi Library Item Type]
en: Module
he: מודול

[ctx: Divi Library Layout Type]
en: Row
he: שורה

[ctx: Divi Library Layout Type]
en: Section
he: מקטע

en: Divi Library Snippet Name
he: שם הקטע בספריית Divi

[ctx: Divi Library Title]
en: Layout Details
he: פרטי פריסה

[ctx: Divi Library View Mode]
en: Grid View
he: תצוגת רשת

[ctx: Divi Library View Mode]
en: List View
he: תצוגת רשימה

[ctx: Divi Library View Mode]
en: Tag View
he: תצוגת תגיות

[ctx: Divi Library View Mode (Layout Pack)]
en: Pack View
he: תצוגת חבילה

en: Divi Overview
he: סקירה כללית של Divi

en: Divi Page Settings
he: הגדרות עמוד Divi

en: Divi Theme Templates
he: תבניות ערכת נושא של Divi

en: Divi has been installed and activated. Next, you must activate your license so that your website can receive updates. Click the button below to log in to your Elegant Themes account and automatically activate this installation.
he: Divi הותקן והופעל. כעת עליכם להפעיל את הרישיון כדי שהאתר שלכם יוכל לקבל עדכונים. לחצו על הכפתור למטה כדי להתחבר לחשבון Elegant Themes שלכם ולהפעיל אוטומטית את ההתקנה הזו.

en: Divi is up to date
he: Divi מעודכן

en: Do you want to move selected items to your trash?
he: האם ברצונך להעביר את הפריטים שנבחרו לסל המיחזור?

en: Do you want to permanently delete all the items in your trash? This action cannot be undone and the items cannot be recovered.
he: האם ברצונך למחוק לצמיתות את כל הפריטים שבסל המיחזור? לא ניתן לבטל פעולה זו ולא ניתן לשחזר את הפריטים.

en: Documentation
he: תיעוד

[ctx: Documentation Page]
en: Documentation
he: תיעוד

en: Dot Navigation
he: ניווט בנקודות

en: Dotted
he: מנוקד

en: Double
he: כפול

en: Download Backup Before Importing
he: הורד גיבוי לפני הייבוא

en: Download Compatibility Report
he: הורד דוח תאימות

en: Download More Layouts From The Marketplace
he: הורד עוד פריסות מהשוק

en: Drawing
he: איור

en: Dropdown Menu Animation
he: אנימציית תפריט נפתח

en: Dropdown Menu Background Color
he: צבע רקע תפריט נפתח

en: Dropdown Menu Line Color
he: צבע קו תפריט נפתח

en: Dropdown Menu Text Color
he: צבע טקסט תפריט נפתח

en: Duplicate
he: שכפל

en: Duplicate Global Item To Cloud
he: שכפל פריט גלובלי לענן

en: Duplicate Locally
he: שכפל מקומית

en: Dynamic Icons
he: אייקונים דינמיים

en: Dynamic Module Framework
he: מסגרת עבודה מודולרית דינמית

en: ET About Me Widget
he: וידג׳ט אודותיי של ET

en: ET Adsense Widget
he: וידג׳ט Adsense של ET

en: ET Advertisement
he: פרסומת של ET

en: Ecommerce
he: מסחר אלקטרוני

en: Edit
he: ערוך

en: Edit Footer Credits
he: ערוך קרדיטים בכותרת תחתונה

en: Edit Image
he: ערוך תמונה

en: Edit Tags & Categories
he: ערוך תגים וקטגוריות

en: Edit Theme Options
he: ערוך אפשרויות תבנית

en: Edit With Divi
he: ערוך עם Divi

en: Effect
he: אפקט

en: Elegant Themes Account
he: חשבון Elegant Themes

en: Email
he: אימייל

en: Empty Trash
he: רוקן את פח האשפה

en: Enable API Key
he: הפעל מפתח API

en: Enable Boxed Layout
he: הפעלת פריסה ממוסגרת

en: Enable Divi Cloud
he: הפעל Divi Cloud

en: Enable Divi Gallery
he: הפעל גלריית Divi

en: Enable Responsive Images
he: הפעל תמונות רספונסיביות

en: Enable Single Post 468x60 banner
he: הפעל באנר 468x60 בפוסט בודד

en: Enable Vertical Navigation
he: הפעל ניווט אנכי

en: Enable body code
he: הפעל קוד בגוף העמוד

en: Enable caching of Google Fonts and load them inline. This reduces render-blocking requests and improves page load times.
he: הפעל שמירה במטמון של Google Fonts וטען אותם inline. פעולה זו מפחיתה בקשות שחוסמות רינדור ומשפרת את זמני טעינת העמוד.

en: Enable canonical URLs
he: הפעל כתובות URL קנוניות

en: Enable custom description
he: הפעל תיאור מותאם אישית

en: Enable custom keywords
he: הפעל מילות מפתח מותאמות אישית

en: Enable custom titles
he: הפעל כותרות מותאמות אישית

en: Enable header code
he: הפעל קוד בכותרת העליונה

en: Enable meta descriptions
he: הפעל תיאורי מטא

en: Enable single bottom code
he: הפעל קוד תחתון לפוסט בודד

en: Enable single top code
he: הפעל קוד עליון לפוסט בודד

en: Enable this if you want to replace the WordPress default gallery with the Divi-style gallery.
he: הפעל זאת אם ברצונך להחליף את גלריית ברירת המחדל של WordPress בגלריה בסגנון Divi.

en: Enable this option to display Back To Top Button while scrolling
he: הפעל אפשרות זו כדי להציג כפתור חזרה למעלה בזמן גלילה

en: Enable this option to get responsive images size generated when uploading images and adding srcset attribute for images element.
he: הפעל אפשרות זו כדי ליצור גדלים רספונסיביים לתמונות בעת העלאת תמונות ולהוסיף לתמונות את המאפיין srcset.

en: Enable this option to get the smooth scrolling effect with mouse wheel
he: הפעל אפשרות זו כדי לקבל אפקט גלילה חלקה עם גלגלת העכבר

en: Enable this option to show thumbnails on Index Pages.
he: הפעילו אפשרות זו כדי להציג תמונות ממוזערות בעמודי אינדקס.

en: Enable this to allow the Divi Framework to only load the modules that are used on the page, and process the logic for the features in use.
he: הפעל אפשרות זו כדי לאפשר ל-Divi Framework לטעון רק את המודולים שבהם נעשה שימוש בעמוד, ולעבד את הלוגיקה עבור התכונות שבשימוש.

en: Enabling this option will display a 468x60 banner ad on the bottom of your post pages below the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
he: הפעלת אפשרות זו תציג מודעת באנר 468x60 בתחתית עמודי הפוסטים שלך, מתחת לתוכן הפוסט הבודד. אם מופעל, עליך למלא למטה את תמונת הבאנר ואת URL היעד.

en: Enabling this option will lower the size of Google Fonts and improve load times, however it will limit Google Fonts support in some very old browsers. You can turn this off to increase support for older browsers at a slight cost to performance.
he: הפעלת אפשרות זו תקטין את הגודל של Google Fonts ותשפר את זמני הטעינה, אך תגביל את התמיכה ב-Google Fonts בכמה דפדפנים ישנים מאוד. ניתן לכבות זאת כדי להגדיל את התמיכה בדפדפנים ישנים יותר, במחיר קטן של ביצועים.

en: Enhance
he: שפר

en: Enhance Image
he: שפר תמונה

en: Enhancement Strength
he: עוצמת שיפור

en: Enhancements
he: שיפורים

en: Enqueue Google Maps Script
he: טען סקריפט Google Maps

en: Enqueue jQuery Compatibility Script
he: טען סקריפט תאימות של jQuery

en: Enter new API Key
he: הזן מפתח API חדש

en: Enter the URL of your Facebook Profile.
he: הזינו את ה-URL של פרופיל ה-Facebook שלכם.

en: Enter the URL of your Instagram Profile.
he: הזינו את ה-URL של פרופיל ה-Instagram שלכם.

en: Enter the URL of your RSS feed.
he: הזינו את ה-URL של פיד ה-RSS שלכם.

en: Enter the URL of your X Profile.
he: הזינו את ה-URL של פרופיל ה-X שלכם.

en: Enter which type of page you want.
he: הזן איזה סוג עמוד אתה רוצה.

en: Enter your ET Account API Key.
he: הזן את מפתח ה-API של חשבון ET שלך.

en: Enter your ET Account Username.
he: הזן את שם המשתמש של חשבון ET שלך.

en: Enter your page title
he: הזן את כותרת העמוד שלך

en: Enter your website name, which will be used for meta titles and throughout your website content.
he: הזינו את שם האתר שלכם, שישמש לכותרות מטא ובכלל תוכן האתר.

en: Enter your website slogan, which will be used in meta descriptions and as context for Divi AI.
he: הזינו את סלוגן האתר שלכם, שישמש בתיאורי מטא וכהקשר עבור Divi AI.

en: Error
he: שגיאה

en: Error loading roadmap items.
he: שגיאה בטעינת פריטי מפת הדרכים.

[ctx: Event Details Page]
en: Details
he: פרטים

en: Exactly
he: בדיוק

en: Example: Create a services page that describes our solar installation services, including testimonials and a contact form to collect leads
he: דוגמה: צרו עמוד שירותים שמתאר את שירותי התקנת הסולאר שלנו, כולל המלצות וטופס יצירת קשר לאיסוף לידים

en: Example: Create a services section that describes our solar installation services.
he: דוגמה: צרו מקטע שירותים שמתאר את שירותי התקנת הסולאר שלנו.

en: Example: Our company, Sunset Solar, is a solar panel installation company serving the San Francisco Bay Area
he: דוגמה: החברה שלנו, Sunset Solar, היא חברת התקנת פאנלים סולאריים המשרתת את אזור מפרץ סן פרנסיסקו

en: Exclude categories from the navigation bar
he: החרג קטגוריות מסרגל הניווט

en: Exclude pages from the navigation bar
he: החרג עמודים מסרגל הניווט

en: Expand
he: הרחבה

en: Explore Other Modules With Tag
he: גלה מודולים נוספים עם התג

en: Explore Other Rows With Tag
he: גלה שורות נוספות עם התג

en: Explore Other Sections With Tag
he: גלה מקטעים נוספים עם התג

en: Export
he: ייצוא

en: Export %s
he: ייצא %s

en: Export %s Name
he: שם ייצוא %s

en: Export Theme Options
he: ייצא אפשרויות תבנית

en: Exporting your %s will create a JSON file that can be imported into a different area.
he: ייצוא ה-%s שלך ייצור קובץ JSON שניתן לייבא לאזור אחר.

en: Extend
he: הרחב

en: Extend Image
he: הרחב תמונה

en: Facebook Profile Url
he: Facebook Profile URL

en: Fade
he: עמעום

en: Fade In
he: עמעום פנימה

en: Failed to load your existing layouts. Please try again later.
he: טעינת הפריסות הקיימות שלך נכשלה. נסה שוב מאוחר יותר.

en: Farmers Market
he: שוק איכרים

en: Farmers Market About Page
he: עמוד אודות שוק איכרים

en: Farmers Market Blog Page
he: עמוד בלוג שוק איכרים

en: Farmers Market Contact Page
he: עמוד יצירת קשר שוק איכרים

en: Farmers Market Donate Page
he: עמוד תרומות שוק איכרים

en: Farmers Market Events Page
he: עמוד אירועים שוק איכרים

en: Farmers Market Home Page
he: עמוד הבית שוק איכרים

en: Farmers Market Landing Page
he: עמוד נחיתה שוק איכרים

en: Farmers Market Market Page
he: עמוד השוק שוק איכרים

en: Fashion About Page
he: עמוד אודות אופנה

en: Fashion Blog Page
he: עמוד בלוג אופנה

en: Fashion Contact Page
he: עמוד יצירת קשר אופנה

en: Fashion Designer Page
he: עמוד מעצב אופנה

en: Fashion Gallery Page
he: עמוד גלריה אופנה

en: Fashion Home Page
he: עמוד הבית אופנה

en: Fashion Landing Page
he: עמוד נחיתה אופנה

en: Fashion Shop Page
he: עמוד חנות אופנה

en: Favorites
he: מועדפים

en: Fetching Pages
he: מביא עמודים

en: Fetching Pages...
he: מביא עמודים...

en: Filter
he: סינון

en: Finalizing Migration
he: מסיימים את ההעברה

en: Find A Layout
he: מצא פריסה

en: Find A Module
he: מצא מודול

en: Find A Page
he: חפש עמוד

en: Find A Row
he: חפש שורה

en: Find A Section
he: חפש מקטע

en: Find More Layouts
he: מצא עוד פריסות

en: Fixed
he: מקובע

en: Fixed Menu Height
he: גובה תפריט מקובע

en: Fixed Navigation Bar
he: סרגל ניווט מקובע

en: Fixed Navigation Settings
he: הגדרות ניווט מקובע

en: Flip
he: היפוך

en: Florist
he: חנות פרחים

en: Florist About Page
he: עמוד אודות חנות פרחים

en: Florist Blog Page
he: עמוד בלוג חנות פרחים

en: Florist Contact Page
he: עמוד יצירת קשר חנות פרחים

en: Florist Gallery Page
he: עמוד גלריה חנות פרחים

en: Florist Home Page
he: עמוד הבית חנות פרחים

en: Florist Landing Page
he: עמוד נחיתה חנות פרחים

en: Florist Shop Page
he: עמוד חנות חנות פרחים

en: Folder
he: תיקייה

en: Font
he: גופן

en: Font Size
he: גודל גופן

en: Font Style
he: סגנון גופן

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Footer Area
he: אזור הכותרת התחתונה

en: Footer Background Color
he: צבע רקע כותרת תחתונה

en: Footer Elements
he: רכיבי הכותרת התחתונה

en: Footer Menu
he: תפריט תחתון

en: Footer Menu Active Link Color
he: צבע קישור פעיל בתפריט כותרת תחתונה

en: Footer Menu Background Color
he: צבע רקע תפריט כותרת תחתונה

en: Footer Menu Text Color
he: צבע טקסט תפריט כותרת תחתונה

en: Forgot your <a href="%1$s" target="_blank">Username</a> or <a href="%1$s" target="_blank">Password</a>?
he: שכחת את <a href="%1$s" target="_blank">שם המשתמש</a> או את <a href="%1$s" target="_blank">הסיסמה</a> שלך?

en: Formal
he: רשמי

en: Free Divi Cloud Limit Reached
he: הגעת למגבלה של Divi Cloud החינמי

en: Free Trial
he: ניסיון חינם

en: Freelancer
he: פרילנסר

en: Frequently Asked Questions
he: שאלות נפוצות

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: Fullwidth
he: רוחב מלא

en: Funny
he: מצחיק

en: General
he: כללי

en: General Settings
he: הגדרות כלליות

en: Generate
he: צור

en: Generate & Publish My Website
he: צרו ופרסמו את האתר שלי

en: Generate A New Site
he: צור אתר חדש

en: Generate Code
he: צור קוד

en: Generate Four More
he: צור עוד ארבעה

en: Generate Image With AI
he: צור תמונה באמצעות AI

en: Generate Images With AI (Slower)
he: יצירת תמונות עם AI (איטי יותר)

en: Generate Layout
he: יצירת פריסה

en: Generate Modified Image
he: צור תמונה שעברה שינוי

en: Generate More Like This One
he: צור עוד כמו זו

en: Generate My Website
he: צרו את האתר שלי

en: Generate Page
he: צור עמוד

en: Generate Prompt With AI
he: צור פרומפט באמצעות AI

en: Generate Section
he: יצירת מקטע

en: Generate Section With AI
he: יצירת מקטע עם AI

en: Generate Text
he: צור טקסט

en: Generate Your Site With AI
he: צור את האתר שלך עם AI

en: Generating
he: יוצר

en: Generating %1$s Pages
he: מייצר עמודי %1$s

en: Generating Images
he: יוצר תמונות

en: Generating Layout
he: יוצר פריסה

en: Generating Screenshot
he: מייצר צילום מסך

en: Generating Section
he: יוצר מקטע

en: Generating Site Outline
he: מייצר מתווה אתר

en: Generating Your %1$s Page
he: מייצר את עמוד %1$s שלך

en: Generating Your Menu
he: מייצר את התפריט שלכם

en: Generating...
he: מייצר...

en: Get Divi Cloud
he: קבל Divi Cloud

en: Get Divi For Life
he: קבלו את Divi לכל החיים

en: Get Unlimited Divi Cloud Storage
he: קבל אחסון בלתי מוגבל ב-Divi Cloud

en: Get Unlimited Storage
he: קבל אחסון ללא הגבלה

en: Get access to hundreds of new Divi modules and thousands of additional layouts and child themes.
he: קבל גישה למאות מודולים חדשים של Divi ולאלפי פריסות נוספות וערכות נושא-בן.

en: Get live chat support with response times under 30 minutes plus bigger discounts in the Divi Marketplace.
he: קבלו תמיכה בצ'אט חי עם זמני תגובה של פחות מ-30 דקות, וגם הנחות גדולות יותר ב-Divi Marketplace.

en: Give Divi AI general information about your website or business. The more context it has about you and your goals, the better layouts it will create and the more relevant content it will write.
he: תנו ל-Divi AI מידע כללי על האתר או העסק שלכם. ככל שיהיה לו יותר הקשר לגבי מי אתם ומה המטרות שלכם, כך הוא ייצור פריסות טובות יותר ויכתוב תוכן רלוונטי יותר.

en: Give you content a unique spin by telling Divi AI what tone of voice to use.
he: תנו לתוכן שלכם טוויסט ייחודי על ידי כך שתאמרו ל-Divi AI באיזה טון להשתמש.

en: Global items
he: פריטים גלובליים

en: Global items cannot be added to your Divi Cloud. Would you like to save a non-global version to your Divi Cloud? The version on this website will remain a global instance
he: לא ניתן להוסיף פריטים גלובליים ל-Divi Cloud שלך. האם ברצונך לשמור גרסה שאינה גלובלית ב-Divi Cloud שלך? הגרסה באתר זה תישאר מופע גלובלי

en: Google API Key
he: מפתח Google API

en: Google Fonts Subsets
he: ערכות משנה של Google Fonts

en: Grab the first post image
he: משוך את תמונת הפוסט הראשונה

en: Green
he: ירוק

en: Groove
he: חריץ

en: Guide Me
he: הדריכו אותי

en: HTML/JS Snippet
he: קטע HTML/JS

en: Hang Tight!
he: רק רגע!

en: Harmonize And Remove Artifacts
he: החלקה והסרת ארטיפקטים

en: Harness the power of AI and unlock unlimited text, image, code, layout and website generation.
he: נצל את העוצמה של AI ופתח גישה בלתי מוגבלת ליצירת טקסט, תמונות, קוד, פריסות ואתרים.

en: Header & Navigation
he: כותרת וניווט

en: Header Elements
he: רכיבי הכותרת

en: Header Font
he: גופן כותרת

en: Header Font Style
he: סגנון גופן בכותרת

en: Header Font Weight
he: משקל גופן כותרת עליונה

en: Header Format
he: פורמט כותרת

en: Header Letter Spacing
he: מרווח אותיות בכותרת

en: Header Line Height
he: גובה שורה בכותרת

en: Header Style
he: סגנון כותרת עליונה

en: Header Text Size
he: גודל טקסט בכותרת

en: Heading Font
he: פונט כותרות

en: Heading Font Color
he: צבע פונט כותרות

en: Heading Text Color
he: צבע טקסט כותרת

en: Height
he: גובה

en: Help
he: עזרה

en: Here you can add custom css to override or extend default styles.
he: כאן ניתן להוסיף CSS מותאם אישית כדי לעקוף או להרחיב את הסגנונות המוגדרים כברירת מחדל.

en: Here you can change which character separates your blog title and index page name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
he: כאן תוכל לשנות איזה תו מפריד בין כותרת הבלוג לשם עמוד האינדקס בעת שימוש בכותרות פוסט שנוצרו אוטומטית. ערכים נפוצים הם | או -

en: Here you can change which character separates your blog title and post name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
he: כאן תוכל לשנות איזה תו מפריד בין כותרת הבלוג לשם הפוסט בעת שימוש בכותרות פוסט שנוצרו אוטומטית. ערכים נפוצים הם | או -

en: Here you can choose Shop Page & Category Page Layout for WooCommerce.
he: כאן ניתן לבחור פריסת עמוד החנות ועמוד הקטגוריה עבור WooCommerce.

en: Here you can choose default sidebar layout
he: כאן ניתן לבחור פריסת סרגל צד כברירת מחדל

en: Here you can choose how your titles on index pages are generated. You can change which order your blog name and index title are displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
he: כאן תוכל לבחור כיצד נוצרות הכותרות בעמודי אינדקס. תוכל לשנות את הסדר שבו מוצגים שם הבלוג וכותרת האינדקס, או להסיר את שם הבלוג מהכותרת לחלוטין.

en: Here you can choose to display the Facebook Icon on your homepage.
he: כאן תוכלו לבחור להציג את סמל Facebook בדף הבית שלכם.

en: Here you can choose to display the Instagram Icon on your homepage.
he: כאן תוכלו לבחור להציג את סמל Instagram בדף הבית שלכם.

en: Here you can choose to display the RSS Icon.
he: כאן תוכלו לבחור להציג את סמל RSS.

en: Here you can choose to display the X Icon.
he: כאן תוכלו לבחור להציג את סמל X.

en: Here you can choose to remove certain categories from the navigation menu. All categories marked with an X will not appear in your navigation bar.
he: כאן תוכלו לבחור להסיר קטגוריות מסוימות מתפריט הניווט. כל הקטגוריות המסומנות ב-X לא יופיעו בסרגל הניווט שלכם.

en: Here you can choose to remove certain pages from the navigation menu. All pages marked with an X will not appear in your navigation bar.
he: כאן תוכלו לבחור להסיר עמודים מסוימים מתפריט הניווט. כל העמודים המסומנים ב-X לא יופיעו בסרגל הניווט שלכם.

en: Here you can choose to reverse the order that your categories links are displayed. You can choose between ascending and descending.
he: כאן תוכלו לבחור להפוך את סדר ההצגה של קישורי הקטגוריות. תוכלו לבחור בין סדר עולה לסדר יורד.

en: Here you can choose to reverse the order that your pages links are displayed. You can choose between ascending and descending.
he: כאן תוכלו לבחור להפוך את סדר ההצגה של קישורי העמודים. תוכלו לבחור בין סדר עולה לסדר יורד.

en: Here you can choose to sort your pages links.
he: כאן תוכלו לבחור כיצד למיין את קישורי העמודים שלכם.

en: Here you can choose which items appear in the post info section on pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted items shown below will appear.
he: כאן תוכלו לבחור אילו פריטים יופיעו באזור מידע הפוסט בעמודים. זהו האזור, בדרך כלל מתחת לכותרת הפוסט, שמציג מידע בסיסי על הפוסט שלכם. הפריטים המסומנים שיוצגו למטה יופיעו.

en: Here you can choose which items appear in the post info section on single post pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted items shown below will appear.
he: כאן תוכלו לבחור אילו פריטים יופיעו באזור מידע הפוסט בעמודי פוסט יחיד. זהו האזור, בדרך כלל מתחת לכותרת הפוסט, שמציג מידע בסיסי על הפוסט שלכם. הפריטים המסומנים שיוצגו למטה יופיעו.

en: Here you can designate how many WooCommerce products are displayed on the archive page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
he: כאן תוכלו לקבוע כמה מוצרי WooCommerce יוצגו בדף הארכיון. אפשרות זו פועלת באופן עצמאי מהאפשרויות שבנתיב Settings > Reading בתוך wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Archive pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
he: כאן תוכלו לקבוע כמה מאמרים אחרונים יוצגו בדפי הארכיון. אפשרות זו פועלת באופן עצמאי מהאפשרויות שבנתיב Settings > Reading בתוך wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Category page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
he: כאן תוכלו לקבוע כמה מאמרים אחרונים יוצגו בדף הקטגוריה. אפשרות זו פועלת באופן עצמאי מהאפשרויות שבנתיב Settings > Reading בתוך wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Search results pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
he: כאן תוכלו לקבוע כמה מאמרים אחרונים יוצגו בדפי תוצאות החיפוש. אפשרות זו פועלת באופן עצמאי מהאפשרויות שבנתיב Settings > Reading בתוך wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Tag pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
he: כאן תוכלו לקבוע כמה מאמרים אחרונים יוצגו בדפי התגיות. אפשרות זו פועלת באופן עצמאי מהאפשרויות שבנתיב Settings > Reading בתוך wp-admin.

en: Here you can disable automatic memory limit increase.
he: כאן ניתן להשבית הגדלה אוטומטית של מגבלת הזיכרון.

en: Here you can provide 468x60 banner destination url
he: כאן ניתן לספק URL יעד לבאנר 468x60

en: Here you can provide 468x60 banner image url
he: כאן ניתן לספק URL לתמונת באנר 468x60

en: Hex Value
he: ערך הקסדצימלי

en: Hide
he: הסתר

en: Hide Logo Image
he: הסתר תמונת לוגו

en: Hide Nav Before Scroll
he: הסתרת הניווט לפני גלילה

en: Hide Navigation Until Scroll
he: הסתר ניווט עד לגלילה

en: Hide empty categories
he: הסתר קטגוריות ריקות

en: High
he: גבוה

en: Home
he: דף הבית

en: Homepage SEO
he: SEO לעמוד הבית

en: Homepage custom title (if enabled)
he: כותרת מותאמת אישית לעמוד הבית (אם מופעל)

en: Homepage meta description (if enabled)
he: תיאור מטא לעמוד הבית (אם מופעל)

en: Homepage meta keywords (if enabled)
he: מילות מפתח מטא לעמוד הבית (אם מופעל)

en: How do I report a bug?
he: איך מדווחים על באג?

en: How would you like to change the style of this element?
he: כיצד תרצה לשנות את הסגנון של רכיב זה?

en: Humorous
he: הומוריסטי

en: Icon
he: אייקון

en: Icon Color
he: צבע סמל

en: Icon Placement
he: מיקום סמל

en: If a page is built with the Divi Builder, the Gutenberg block CSS file is moved from the header to the footer. Since the file is most likely not used, we can load it later. This removes a render blocking request and improving performance.
he: אם עמוד נבנה עם Divi Builder, קובץ ה-CSS של בלוקים ב-Gutenberg מועבר מהכותרת העליונה לתחתית העמוד. מכיוון שסביר מאוד שהקובץ אינו בשימוש, ניתן לטעון אותו מאוחר יותר. פעולה זו מסירה בקשה שחוסמת רינדור ומשפרת ביצועים.

en: If custom titles are disabled, choose autogeneration method
he: אם כותרות מותאמות אישית מושבתות, בחרו שיטת יצירה אוטומטית

en: If this website contains content built with Divi 4, you can use the migrator to convert your website to the Divi 5 format. Un-migrated content will not benefit from Divi 5 performance improvements.
he: אם אתר זה מכיל תוכן שנבנה עם Divi 4, ניתן להשתמש בכלי ההעברה כדי להמיר את האתר שלך לפורמט Divi 5. תוכן שלא הועבר לא ייהנה משיפורי הביצועים של Divi 5.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over how your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
he: אם אינך משתמש בכותרות פוסט מותאמות אישית, עדיין תוכל לשלוט באופן יצירת הכותרות. כאן תוכל לבחור באיזה סדר יוצגו כותרת הפוסט ושם הבלוג, או להסיר את שם הבלוג מהכותרת לחלוטין.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over hw your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
he: אם אינך משתמש בכותרות פוסט מותאמות אישית, עדיין תוכל לשלוט באופן יצירת הכותרות. כאן תוכל לבחור באיזה סדר יוצגו כותרת הפוסט ושם הבלוג, או להסיר את שם הבלוג מהכותרת לחלוטין.

en: If you don't want to display some banners - leave approptiate fields blank
he: אם אינך רוצה להציג באנרים מסוימים - השאר את השדות המתאימים ריקים

en: If you have enabled custom titles you can add your custom title here. Whatever you type here will be placed between the < title >< /title > tags in header.php
he: אם הפעלתם כותרות מותאמות אישית תוכלו להוסיף כאן את הכותרת המותאמת שלכם. כל מה שתקלידו כאן יוכנס בין תגי < title >< /title > בקובץ header.php

en: If you have enabled meta descriptions you can add your custom description here.
he: אם הפעלתם תיאורי מטא תוכלו להוסיף כאן את התיאור המותאם שלכם.

en: If you have enabled meta keywords you can add your custom keywords here. Keywords should be separated by comas. For example: wordpress,themes,templates,elegant
he: אם הפעלתם מילות מפתח מטא תוכלו להוסיף כאן את מילות המפתח המותאמות שלכם. יש להפריד בין מילות המפתח באמצעות פסיקים. לדוגמה: wordpress,themes,templates,elegant

en: If you would like categories to be displayed in your navigationbar that don't have any posts in them then disable this option. By default empty categories are hidden
he: אם תרצו שקטגוריות ללא פוסטים יוצגו בסרגל הניווט, השביתו אפשרות זו. כברירת מחדל קטגוריות ריקות מוסתרות

en: If you would like to add a meta description to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for descriptions to be displayed on post pages. You can add your meta description using custom fields based off the custom field name you define below.
he: אם ברצונך להוסיף תיאור מטא לפוסט, תוכל לעשות זאת באמצעות שדות מותאמים אישית. יש להפעיל אפשרות זו כדי שתיאורים יוצגו בעמודי פוסט. תוכל להוסיף את תיאור המטא באמצעות שדות מותאמים אישית בהתאם לשם השדה המותאם אישית שתגדיר למטה.

en: If you would like to add meta keywords to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for keywords to be displayed on post pages. You can add your meta keywords using custom fields based off the custom field name you define below.
he: אם ברצונך להוסיף מילות מפתח מטא לפוסט, תוכל לעשות זאת באמצעות שדות מותאמים אישיים. יש להפעיל אפשרות זו כדי שמילות מפתח יוצגו בעמודי פוסט. תוכל להוסיף את מילות המפתח מטא באמצעות שדות מותאמים אישיים בהתאם לשם השדה המותאם אישית שתגדיר למטה.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the categories navigation bar disable this feature.
he: אם ברצונכם להסיר את התפריטים הנפתחים מסרגל הניווט של הקטגוריות, השביתו תכונה זו.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the pages navigation bar disable this feature.
he: אם ברצונכם להסיר את התפריטים הנפתחים מסרגל הניווט של העמודים, השביתו תכונה זו.

en: If you would like to use your own custom logo image click the Upload Image button.
he: אם ברצונך להשתמש בתמונת לוגו מותאמת אישית משלך, לחץ על כפתור "העלה תמונה".

en: Image
he: תמונה

en: Image Description
he: תיאור תמונה

en: Image Dimensions
he: ממדי תמונה

en: Image Fill Description
he: תיאור מילוי תמונה

en: Image Height
he: גובה תמונה

en: Image Scale
he: קנה מידה של תמונה

en: Image Selection
he: בחירת תמונה

en: Image Size
he: גודל תמונה

en: Image Sketch
he: סקיצת תמונה

en: Image Style
he: סגנון תמונה

en: Image Type
he: סוג תמונה

en: Image URL or base64 string is required.
he: נדרש URL של תמונה או מחרוזת base64.

en: Image Url
he: URL תמונה

en: Image Width
he: רוחב תמונה

en: Image doesn't exist
he: התמונה לא קיימת

en: Images
he: תמונות

en: Images stored on a different website cannot be used as reference. The issue can be resolved by uploading the image to the WordPress media library.
he: אי אפשר להשתמש בתמונות המאוחסנות באתר אחר כתמונת ייחוס. ניתן לפתור את הבעיה על ידי העלאת התמונה לספריית המדיה של WordPress.

en: Import
he: ייבוא

en: Import %s
he: ייבא %s

en: Import & Export Customizer
he: ייבוא וייצוא של ההתאמה האישית

en: Import & Export Theme Options
he: ייבוא וייצוא אפשרויות תבנית

en: Import Theme Options
he: ייבא אפשרויות תבנית

en: Import These Templates
he: ייבא את התבניות האלה

en: Import To Cloud
he: ייבוא לענן

en: Importing %1$s Page
he: מייבא עמוד %1$s

en: Importing Customizer Settings
he: מייבא הגדרות התאמה אישית

en: Importing Pages
he: מייבא עמודים

en: Importing Presets
he: מייבא פריסטים

en: Importing Theme Builder
he: מייבא את Theme Builder

en: Improve Google Fonts Loading
he: שפר את טעינת Google Fonts

en: Improve your web design workflow and collaborate together in the cloud.
he: שפר את תהליך העבודה בעיצוב אתרים ושתפו פעולה יחד בענן.

en: In Progress
he: בתהליך

en: In some cases users will want to create parent categories or links as placeholders to hold a list of child links or categories. In this case it is not desirable to have the parent links lead anywhere, but instead merely serve an organizational function. Enabling this options will remove the links from all parent pages/categories so that they don't lead anywhere when clicked.
he: במקרים מסוימים משתמשים ירצו ליצור קטגוריות הורה או קישורים כהחזקת מקום כדי להכיל רשימה של קישורי משנה או קטגוריות. במקרה זה לא רצוי שקישורי ההורה יובילו למקום כלשהו, אלא שישמשו רק לארגון. הפעלת אפשרות זו תסיר את הקישורים מכל עמודי/קטגוריות ההורה כדי שלא יובילו לשום מקום בעת לחיצה.

en: Inactive (%s)
he: לא פעיל (%s)

en: Inactive Widgets
he: ווידג'טים לא פעילים

en: Increase Contrast
he: הגדל ניגודיות

en: Increase Detail
he: הגדל פירוט

en: Increase Saturation
he: הגדל רוויה

en: Index Page SEO
he: SEO לעמוד אינדקס

en: Informative
he: אינפורמטיבי

en: Initializing Process
he: מאתחלים את התהליך

en: Input 468x60 adsense code
he: הזן קוד adsense 468x60

en: Input 468x60 advertisement banner image
he: הזן תמונת באנר פרסומת 468x60

en: Input 468x60 advertisement destination url
he: הזן URL יעד של פרסומת 468x60

en: Input your website information and select which pages you want to have on your website.
he: הזינו את פרטי האתר שלכם ובחרו אילו עמודים תרצו לכלול באתר.

en: Input your website information and tell Divi AI about your website or business. The information you provide will be used to generate content, images and make design decisions.
he: הזינו את פרטי האתר שלכם וספרו ל-Divi AI על האתר או העסק שלכם. המידע שתספקו ישמש ליצירת תוכן ותמונות ולקבלת החלטות עיצוב.

[ctx: Insert CSS Snippet from library]
en: Use This CSS Snippet
he: השתמש בקטע CSS זה

en: Insert Code at Cursor
he: הוסף קוד במיקום הסמן

[ctx: Insert HTML/JS Snippet from library]
en: Use This HTML/JS Snippet
he: השתמש בקטע HTML/JS זה

[ctx: Insert Module from library]
en: Use This Module
he: השתמש במודול זה

[ctx: Insert Page from library]
en: Use This Page
he: השתמש בעמוד זה

[ctx: Insert Row from library]
en: Use This Row
he: השתמש בשורה זו

[ctx: Insert Section from library]
en: Use This Section
he: השתמש במקטע זה

en: Inset
he: שקוע

en: Instagram Profile Url
he: Instagram Profile URL

en: Install WooCommerce Plugin
he: התקן את התוסף WooCommerce

en: Install and Configure WooCommerce
he: התקינו והגדירו את WooCommerce

en: Installing WooCommerce
he: מתקין את WooCommerce

en: Interior Design Company
he: חברת עיצוב פנים

en: Interior Design Company About Page
he: עמוד אודות חברת עיצוב פנים

en: Interior Design Company Blog Page
he: עמוד בלוג חברת עיצוב פנים

en: Interior Design Company Contact Page
he: עמוד יצירת קשר חברת עיצוב פנים

en: Interior Design Company Home Page
he: עמוד הבית חברת עיצוב פנים

en: Interior Design Company Landing Page
he: עמוד נחיתה חברת עיצוב פנים

en: Interior Design Company Portfolio Page
he: עמוד תיק עבודות חברת עיצוב פנים

en: Interior Design Company Services Page
he: עמוד שירותים חברת עיצוב פנים

en: Interior Design Company Shop Page
he: עמוד חנות חברת עיצוב פנים

en: Invalid API Key or Username
he: מפתח API או שם משתמש לא חוקיים

en: Invalid post IDs format.
he: פורמט מזהי הפוסטים אינו תקין.

en: Invalid shortcode string.
he: מחרוזת shortcode לא חוקית.

en: Invite your team members and clients and give them full access to your entire suite of Divi services.
he: הזמינו את חברי הצוות והלקוחות שלכם ותנו להם גישה מלאה לכל חבילת שירותי Divi שלכם.

en: Italic
he: נטוי

en: Join Now
he: הצטרף עכשיו

en: Just another %s site
he: עוד אתר %s אחד

en: Just another WordPress site
he: עוד אתר WordPress אחד

en: LMS About Page
he: עמוד אודות LMS

en: LMS Blog Page
he: עמוד בלוג LMS

en: LMS Contact Page
he: עמוד יצירת קשר LMS

en: LMS Course Page
he: עמוד קורס LMS

en: LMS Courses Page
he: עמוד קורסים ב-LMS

en: LMS Home Page
he: עמוד הבית ב-LMS

en: LMS Landing Page
he: עמוד נחיתה ב-LMS

en: LMS Marketing Page
he: עמוד שיווק ב-LMS

[ctx: LMS Page]
en: Course
he: קורס

[ctx: LMS Page]
en: Courses
he: קורסים

en: LMS Pricing Page
he: עמוד תמחור ב-LMS

en: Landscape (8:5)
he: לרוחב (8:5)

en: Language
he: שפה

en: Language of Prompt
he: שפת ההנחיה

en: Language of Website
he: שפת האתר

en: Layout
he: פריסה

[ctx: Layout]
en: Add New
he: הוסף חדש

[ctx: Layout Categories]
en: Manage Categories
he: ניהול קטגוריות

[ctx: Layout Categories]
en: Manage Tags
he: ניהול תגיות

[ctx: Layout Category]
en: Art & Design
he: אמנות ועיצוב

[ctx: Layout Category]
en: Business
he: עסקים

[ctx: Layout Category]
en: Community & Non-Profit
he: קהילה ומלכ"ר

[ctx: Layout Category]
en: Education
he: חינוך

[ctx: Layout Category]
en: Events
he: אירועים

[ctx: Layout Category]
en: Fashion & Beauty
he: אופנה ויופי

[ctx: Layout Category]
en: Food & Drink
he: אוכל ומשקאות

[ctx: Layout Category]
en: Health & Fitness
he: בריאות וכושר

[ctx: Layout Category]
en: Online Store
he: חנות מקוונת

[ctx: Layout Category]
en: Services
he: שירותים

[ctx: Layout Category]
en: Technology
he: טכנולוגיה

en: Layout Name
he: שם פריסה

en: Layout Pack
he: חבילת פריסות

[ctx: Layout Pack]
en: Fashion
he: אופנה

[ctx: Layout Pack]
en: Layouts In This Pack
he: פריסות בחבילה זו

[ctx: Layout Packs]
en: Manage Packs
he: ניהול חבילות

en: Layout Settings
he: הגדרות פריסה

en: Learn About Divi AI
he: למדו על Divi AI

en: Learn About Divi Cloud
he: למדו על Divi Cloud

en: Learn About Divi Teams
he: למדו על Divi Teams

en: Learn About Divi VIP
he: למדו על Divi VIP

en: Learn About VIP Support
he: למד על תמיכת VIP

en: Learn More
he: מידע נוסף

en: Learn More About Divi 5
he: למדו עוד על Divi 5

en: Leave a Reply to %s
he: השב ל-%s

en: Left
he: שמאל

en: Left Sidebar
he: סרגל צד שמאל

en: Left to Right
he: משמאל לימין

en: Lengthen
he: הארך

en: Let AI Choose
he: תנו ל-AI לבחור

en: Let AI Choose For Me
he: תנו ל־AI לבחור עבורי

en: Letter Spacing
he: ריווח אותיות

en: Let’s Build Your Divi Website!
he: בואו נבנה את אתר ה-Divi שלך!

en: Level Up Your Divi Toolkit
he: שדרג את ערכת הכלים שלך ל-Divi

en: Level up your efficiency with limitless AI content and image requests.
he: שדרגו את היעילות שלכם עם בקשות תוכן ותמונות ב־AI ללא הגבלה.

en: Library
he: ספרייה

en: Light
he: בהיר

en: Limit Google Fonts Support For Legacy Browsers
he: הגבל תמיכת Google Fonts עבור דפדפנים מיושנים

en: Link
he: קישור

en: Link Color
he: צבע קישור

en: Link text
he: טקסט קישור

en: List Items
he: פריטי רשימה

en: Live Preview
he: תצוגה מקדימה חיה

en: Load From Library
he: טען מהספרייה

en: Load more
he: טען עוד

en: Loading...
he: טוען...

en: Locations
he: מיקומים

en: Log In
he: התחבר

en: Log In To Divi Cloud
he: התחבר ל-Divi Cloud

en: Log In to Activate Your License
he: התחברו כדי להפעיל את הרישיון שלכם

en: Login
he: התחבר

en: Logo
he: לוגו

en: Logo Max Height
he: גובה מרבי ללוגו

en: Low
he: נמוך

en: Make Full Width
he: הפוך לרוחב מלא

en: Manage Layouts
he: נהל פריסות

en: Manage Pages
he: נהל עמודים

en: Manage Posts
he: נהל פוסטים

en: Manage Templates
he: נהל תבניות

en: Manage Theme Templates
he: נהל תבניות ערכת נושא

en: Manage Un-widgetized Advertisements
he: ניהול פרסומות ללא וידג'טים

en: Manage Website Pages
he: נהל עמודי אתר

en: Manage Your Elegant Themes Account
he: נהל את חשבון Elegant Themes שלך

en: Managing Website Styles
he: ניהול סגנונות אתר

en: March 28, 2024
he: 28 במרץ, 2024

[ctx: Marketplace Page]
en: Seller
he: מוכר

en: Maximum
he: מקסימום

en: Maximum canvas size is 8192px
he: גודל קנבס מקסימלי הוא 8192px

en: Medium
he: בינוני

en: Member Login
he: התחברות חבר

en: Memory Limit Increase
he: הגדלת מגבלת זיכרון

en: Menu Height
he: גובה תפריט

en: Menu Link Color
he: צבע קישור בתפריט

en: Menu Text Size
he: גודל טקסט תפריט

en: Menu Top Margin
he: שוליים עליונים לתפריט

en: Menu Width
he: רוחב תפריט

en: Meta Font Style
he: סגנון גופן מטא

en: Meta Letter Spacing
he: מרווח אותיות למטא

en: Meta Line Height
he: גובה שורה למטא

en: Meta Text Size
he: גודל טקסט מטא

en: Migrate This Site to %s
he: העבירו את האתר הזה ל-%s

en: Migrate This Website
he: העבר אתר זה

en: Migrate To Divi 5
he: העבר אל Divi 5

en: Migrating Your %s
he: העברת %s שלך

en: Migrating Your Modules
he: מעבירים את המודולים שלך

en: Migrating Your Pages
he: מעבירים את הדפים שלך

en: Migrating Your Posts
he: מעביר את הפוסטים שלך

en: Migrating Your Settings
he: מעבירים את ההגדרות שלך

en: Migrating Your Templates
he: מעבירים את התבניות שלך

en: Migrating Your Widget Areas
he: העברת אזורי הווידג'טים שלך

en: Migrating your website will convert all Divi 4 modules to the Divi 5 format. Sweeping changes will be made to all Divi content throughout your website. It's important that you back up your website before migrating or test the migration on a staging site.
he: העברת האתר שלך תמיר את כל מודולי Divi 4 לפורמט Divi 5. יבוצעו שינויים גורפים בכל תוכן Divi ברחבי האתר שלך. חשוב לגבות את האתר לפני ההעברה או לבדוק את ההעברה באתר סטייג'ינג.

en: Mobile Menu
he: תפריט לנייד

en: Mobile Styles
he: סגנונות לנייד

en: Modification Strength
he: עוצמת שינוי

en: Modification Type
he: סוג שינוי

en: Modify
he: שנה

en: Modify Element
he: שנה רכיב

en: Modify Selected Image
he: שנה את התמונה שנבחרה

en: Modify With AI
he: שנה באמצעות AI

en: Modify the reference image with a loose sketch
he: שנה את תמונת הייחוס באמצעות סקיצה חופשית

en: Module Name
he: שם מודול

en: Module Name Prefix
he: קידומת שם מודול

en: Module Use
he: שימוש במודולים

en: Modules That Will Not Be Converted (%s)
he: מודולים שלא יומרו (%s)

en: Modules That Will be Converted (%s)
he: מודולים שיומרו (%s)

en: Mood & Lighting
he: מצב רוח ותאורה

en: More Options
he: אפשרויות נוספות

en: Most Used
he: בשימוש הרב ביותר

en: Move
he: העבר

en: Move To
he: העבר אל

en: Move To Divi Cloud
he: העבר אל Divi Cloud

en: Must Use Keywords
he: מילות מפתח חובה

en: My Cloud
he: הענן שלי

en: My Divi Cloud
he: Divi Cloud שלי

en: My Library
he: הספרייה שלי

en: Name
he: שם

en: Need help getting started with Divi? Our support team is available around the clock to help you with anything and everything Divi related.
he: צריך עזרה להתחיל עם Divi? צוות התמיכה שלנו זמין מסביב לשעון כדי לעזור לך בכל מה שקשור ל-Divi.

en: New Description
he: תיאור חדש

en: New Theme Options
he: אפשרויות תבנית חדשות

en: New To Old
he: מחדש לישן

en: New items are stored into %s library.
he: פריטים חדשים נשמרים בספריית %s.

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
he: תגובות חדשות יותר <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Next
he: הבא

en: Next Entries &raquo;
he: רשומות הבאות &raquo;

en: No
he: לא

en: No %s found
he: לא נמצא %s

en: No Animation
he: ללא הנפשה

en: No Context
he: ללא הקשר

en: No File Selected
he: לא נבחר קובץ

en: No Repeat
he: ללא חזרה

en: No Results
he: אין תוצאות

en: No Results Found
he: לא נמצאו תוצאות

en: No Screenshot
he: אין צילום מסך

en: No Sidebar
he: ללא סרגל צד

en: No available options.
he: אין אפשרויות זמינות.

en: None
he: ללא

en: Note: Color settings set above should be applied to the Default color scheme.
he: הערה: הגדרות הצבע שמוגדרות למעלה צריכות לחול על ערכת הצבעים 'ברירת מחדל'.

en: Nothing found
he: לא נמצא דבר

en: Nothing found in Trash
he: לא נמצא דבר בפח

en: Number of Posts displayed on Archive pages
he: מספר הפוסטים המוצגים בדפי ארכיון

en: Number of Posts displayed on Category page
he: מספר הפוסטים המוצגים בדף קטגוריה

en: Number of Posts displayed on Search pages
he: מספר הפוסטים המוצגים בדפי חיפוש

en: Number of Posts displayed on Tag pages
he: מספר הפוסטים המוצגים בדפי תגיות

en: Number of Products displayed on WooCommerce archive pages
he: מספר המוצרים המוצגים בדפי ארכיון של WooCommerce

en: Number of dropdown tiers shown
he: מספר רמות בתפריט הנפתח שיוצגו

en: Off
he: כבוי

en: Old To New
he: מישן לחדש

en: On
he: פעיל

en: On Divi Cloud
he: ב-Divi Cloud

en: Onboarding Primary Menu
he: תפריט ראשי לתהליך ההתחלה

en: Only Show
he: הצג רק

en: Only Show Icon on Hover
he: הצג סמל רק בריחוף

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
he: ב

en: Open in a new window
he: פתח בחלון חדש

en: Open link in new window
he: פתח קישור בחלון חדש

en: Options
he: אפשרויות

en: Orange
he: כתום

en: Order Category Links by Ascending/Descending
he: סדר קישורי קטגוריות בסדר עולה/יורד

en: Order Pages Links by Ascending/Descending
he: סדר קישורי עמודים בסדר עולה/יורד

en: Outset
he: בולט

[ctx: Page]
en: About
he: אודות

[ctx: Page]
en: Blog
he: בלוג

[ctx: Page]
en: Careers
he: קריירה

[ctx: Page]
en: Case Study
he: מקרה בוחן

[ctx: Page]
en: Categories
he: קטגוריות

[ctx: Page]
en: Contact
he: צור קשר

[ctx: Page]
en: Designer
he: מעצב

[ctx: Page]
en: Donate
he: תרום

[ctx: Page]
en: Events
he: אירועים

[ctx: Page]
en: FAQ
he: שאלות נפוצות

[ctx: Page]
en: Features
he: תכונות

[ctx: Page]
en: Gallery
he: גלריה

[ctx: Page]
en: Gallery 1
he: גלריה 1

[ctx: Page]
en: Gallery 2
he: גלריה 2

[ctx: Page]
en: Gallery 3
he: גלריה 3

[ctx: Page]
en: Guide
he: מדריך

[ctx: Page]
en: Home
he: דף הבית

[ctx: Page]
en: Landing
he: דף נחיתה

[ctx: Page]
en: Market
he: שוק

[ctx: Page]
en: Marketing
he: שיווק

[ctx: Page]
en: Portfolio
he: פורטפוליו

[ctx: Page]
en: Pricing
he: תמחור

[ctx: Page]
en: Project 1
he: פרויקט 1

[ctx: Page]
en: Project 2
he: פרויקט 2

[ctx: Page]
en: Services
he: שירותים

[ctx: Page]
en: Shop
he: חנות

[ctx: Page]
en: Team
he: צוות

en: Page Generated Successfully
he: העמוד נוצר בהצלחה

en: Page Layout
he: פריסת עמוד

en: Page Name
he: שם העמוד

en: Page Title
he: כותרת העמוד

[ctx: Page layout]
en: View Live Demo
he: צפה בהדגמה חיה

en: Pages
he: עמודים

en: Pages Built With Divi
he: עמודים שנבנו עם Divi

en: Pages:
he: עמודים:

en: Paint Color
he: צבע צביעה

en: Paint over the area of the image that you would like to modify
he: צבע מעל האזור בתמונה שברצונך לשנות

en: Paintbrush Size
he: גודל מברשת הצביעה

en: Painting
he: ציור

en: Paragraph
he: פסקה

en: Paragraphs
he: פסקאות

en: Password
he: סיסמה

en: Password Protected
he: מוגן בסיסמה

en: Password:
he: סיסמה:

en: Paste image url here, if you chose "images" slider type
he: הדבק כאן URL של תמונה, אם בחרת בסוג סליידר "images"

en: Performance
he: ביצועים

en: Phone
he: טלפון

en: Phone Number
he: מספר טלפון

en: Photo
he: צילום

en: Photo Marketplace
he: שוק תמונות

en: Photo Marketplace About Page
he: עמוד אודות בשוק תמונות

en: Photo Marketplace Categories Page
he: עמוד קטגוריות בשוק תמונות

en: Photo Marketplace Contact Page
he: עמוד יצירת קשר בשוק תמונות

en: Photo Marketplace Home Page
he: עמוד הבית בשוק תמונות

en: Photo Marketplace Landing Page
he: עמוד נחיתה בשוק תמונות

en: Photo Marketplace Pricing Page
he: עמוד תמחור בשוק תמונות

en: Photo Marketplace Seller Page
he: עמוד מוכר בשוק תמונות

en: Photographer
he: צלם

en: Pick a color for your headings, or let Divi AI choose one for you.
he: בחרו צבע לכותרות, או תנו ל-Divi AI לבחור עבורכם.

en: Pick a color to use for things like paragraphs, or let Divi AI choose one for you.
he: בחרו צבע לשימוש בדברים כמו פסקאות, או תנו ל-Divi AI לבחור עבורכם.

en: Pick a handcrafted Starter Site created by our team. Then, jump into your finished website and customize the content.
he: בחר אתר התחלה שנבנה בעבודת יד על ידי הצוות שלנו. לאחר מכן, היכנס לאתר המוגמר שלך והתאם את התוכן.

en: Pick the starter site that best suits your website. Every Starter Site can be used for any type of website. Once your website is generated, you can easily customize the content and styles using the Divi Builder.
he: בחרו את האתר ההתחלתי שמתאים ביותר לאתר שלכם. כל אתר התחלתי יכול לשמש לכל סוג של אתר. לאחר יצירת האתר, תוכלו להתאים בקלות את התוכן והעיצוב באמצעות Divi Builder.

en: Pink
he: ורוד

en: Place Thumbs on Pages
he: הצג תמונות ממוזערות בעמודים

en: Place Thumbs on Posts
he: הצג תמונות ממוזערות בפוסטים

en: Place your adsense code here.
he: הדבק כאן את קוד ה-adsense שלך.

en: Please Log In Again
he: נא להתחבר שוב

en: Plugins below use Divi hooks and may not yet be compatible with %s.
he: התוספים שלמטה משתמשים ב-hooks של Divi וייתכן שעדיין אינם תואמים ל-%s.

en: Plugins may be Incompatible with %s
he: ייתכן שהתוספים אינם תואמים ל-%s

en: Portability
he: ניידות

en: Portrait (3:4)
he: לאורך (3:4)

en: Post
he: פוסט

en: Post Title
he: כותרת הפוסט

en: Post content has been rolled back to Divi 4 format.
he: תוכן הפוסט שוחזר לפורמט Divi 4.

en: Post info section
he: אזור מידע הפוסט

en: Posted on
he: פורסם ב

en: Posts Built With Divi
he: פוסטים שנבנו עם Divi

en: Premade Layouts
he: פריסות מוכנות מראש

en: Presets
he: הגדרות קבועות מראש

en: Preview %1$s
he: תצוגה מקדימה של %1$s

en: Previous
he: הקודם

en: Primary Color
he: צבע ראשי

en: Primary Menu
he: תפריט ראשי

en: Primary Menu Background Color
he: צבע רקע תפריט ראשי

en: Primary Menu Bar
he: סרגל תפריט ראשי

en: Primary Menu Link Color
he: צבע קישור בתפריט ראשי

en: Processing Imagery
he: מעבד תמונות

en: Product Content
he: תוכן מוצר

en: Progress Update: Front-End Speed Improvements (And Much More)
he: עדכון התקדמות: שיפורי מהירות בצד הלקוח (ועוד הרבה)

en: Project Navigation
he: ניווט פרויקט

en: Published
he: פורסם

en: Published (%s)
he: פורסם (%s)

en: Purchase A Divi AI Membership
he: רכוש מנוי Divi AI

en: Quick Actions
he: פעולות מהירות

en: RSS Icon Url
he: כתובת סמל RSS URL

en: Ratings
he: דירוגים

en: Re-Run Compatibility Check
he: הריצו שוב בדיקת תאימות

en: Re-Run Divi 5 Compatibility Check
he: הרץ מחדש בדיקת תאימות ל-Divi 5

en: Read Divi Documentation
he: קראו את התיעוד של Divi

en: Red
he: אדום

en: Reference Content
he: תוכן ייחוס

en: Reference Image (Optional)
he: תמונת ייחוס (אופציונלי)

en: Reference Image Influence
he: השפעת תמונת הייחוס

en: Refine Result
he: שפר תוצאה

en: Refine your prompt
he: שפר את הפרומפט שלך

en: Regenerate
he: צור מחדש

en: Remove
he: הסרה

en: Remove From Cloud
he: הסר מהענן

en: Remove From Favorites
he: הסר מהמועדפים

en: Rename
he: שנה שם

en: Renew Subscription
he: חדש מנוי

en: Replace Existing Code
he: החלף קוד קיים

en: Replace Existing Content
he: החלף תוכן קיים

en: Reset
he: איפוס

en: Reset to Defaults
he: אפס לברירות מחדל

en: Respectful
he: מכבד

en: Restaurant
he: מסעדה

en: Restaurant About Page
he: עמוד אודות למסעדה

en: Restaurant Blog Page
he: עמוד בלוג למסעדה

en: Restaurant Contact Page
he: עמוד יצירת קשר למסעדה

en: Restaurant Gallery Page
he: עמוד גלריה למסעדה

en: Restaurant Home Page
he: עמוד הבית למסעדה

en: Restaurant Landing Page
he: עמוד נחיתה למסעדה

[ctx: Restaurant Page]
en: Menu
he: תפריט

en: Restaurant Shop Page
he: עמוד חנות למסעדה

en: Restaurant Team Page
he: עמוד צוות למסעדה

en: Restore
he: שחזר

en: Restore Divi 4 Content
he: שחזור תוכן Divi 4

en: Restoring Content...
he: משחזר תוכן...

en: Results
he: תוצאות

en: Retry
he: נסה שוב

en: Retry Migration
he: נסה שוב העברה

en: Rewrite With AI
he: כתוב מחדש באמצעות AI

en: Rewrite to be more engaging
he: כתוב מחדש כך שיהיה מושך יותר

en: Ridge
he: רכס

en: Right
he: ימין

en: Right Sidebar
he: סרגל צד ימין

en: Right to Left
he: מימין לשמאל

en: Role Editor
he: עורך תפקידים

en: Roll Back to %s
he: חזרו לגרסה %s

en: Row Height
he: גובה שורה

en: Row Name
he: שם שורה

en: Row Name Prefix
he: קידומת שם שורה

en: SaaS Company
he: חברת SaaS

en: SaaS Company About Page
he: עמוד אודות לחברת SaaS

en: SaaS Company Careers Page
he: עמוד קריירה לחברת SaaS

en: SaaS Company Contact Page
he: עמוד יצירת קשר לחברת SaaS

en: SaaS Company Documentation Page
he: עמוד תיעוד לחברת SaaS

en: SaaS Company Features Page
he: עמוד תכונות לחברת SaaS

en: SaaS Company Landing Page
he: עמוד נחיתה לחברת SaaS

en: SaaS Company Pricing Page
he: עמוד תמחור לחברת SaaS

en: Save
he: שמירה

en: Save %s
he: שמור %s

en: Save Changes
he: שמור שינויים

en: Save Items To Divi Cloud
he: שמור פריטים ב-Divi Cloud

en: Save Selection Only
he: שמור בחירה בלבד

en: Save Theme Options
he: שמור אפשרויות תבנית

en: Save To Divi Cloud
he: שמור ב-Divi Cloud

en: Save To Library
he: שמור בספרייה

en: Save as Global
he: שמור כגלובלי

en: Save items to the Divi Cloud for later use.
he: שמור פריטים ב-Divi Cloud לשימוש מאוחר יותר.

en: Save this %s to the Divi Library for later use.
he: שמור את %s הזה בספריית Divi לשימוש מאוחר יותר.

en: Save unlimited layouts, theme builder templates, code snippets and more to Divi Cloud.
he: שמור פריסות ללא הגבלה, תבניות בונה ערכות נושא, קטעי קוד ועוד ב-Divi Cloud.

en: Save your Divi assets to the cloud and access them from any website. Collaborate with your team in the cloud.
he: שמור את נכסי ה-Divi שלך בענן וגשת אליהם מכל אתר. שתף פעולה עם הצוות שלך בענן.

en: Saving Theme Builder
he: שומר את Theme Builder

en: Scroll
he: גלילה

en: Search
he: חיפוש

en: Search &hellip;
he: חיפוש &hellip;

en: Search Bar Background Color
he: צבע רקע סרגל חיפוש

en: Search Bar Text Color
he: צבע טקסט סרגל חיפוש

en: Search Fonts
he: חיפוש פונטים

en: Search For Categories
he: חפש קטגוריות

en: Search For Layouts
he: חפש פריסות

en: Search For Packs
he: חפש חבילות

en: Search Results for: %s
he: תוצאות חיפוש עבור: %s

en: Search Theme Options
he: חפש אפשרויות תבנית

en: Search for:
he: חפש:

en: Search results for "%s"
he: תוצאות חיפוש עבור "%s"

en: Secondary Color
he: צבע משני

en: Secondary Menu
he: תפריט משני

en: Secondary Menu Background Color
he: צבע רקע תפריט משני

en: Secondary Menu Bar
he: סרגל תפריט משני

en: Secondary Menu Link Color
he: צבע קישור בתפריט משני

en: Section Height
he: גובה מקטע

en: Section Name
he: שם מקטע

en: Section Name Prefix
he: קידומת שם מקטע

en: Select
he: בחר

en: Select All
he: בחר הכל

en: Select Animation Effect
he: בחר אפקט אנימציה

en: Select Font
he: בחירת פונט

en: Select Icon
he: בחר סמל

en: Select Mood
he: בחר מצב רוח

en: Select Page
he: בחר עמוד

en: Select Slider Type here
he: בחר כאן את סוג הסליידר

en: Select a Website Template
he: בחר תבנית אתר

en: Select a primary color, or let Divi AI choose a great color for you. The primary color is used through the layout, such as background colors, button colors, etc.
he: בחרו צבע ראשי, או תנו ל-Divi AI לבחור עבורכם צבע מצוין. הצבע הראשי משמש ברחבי הפריסה, כגון צבעי רקע, צבעי כפתורים וכו׳.

en: Select a secondary color, or let Divi AI choose a great color for you. The secondary color is used through the layout as a secondary accent color, such as for icon colors, text highlights, etc.
he: בחרו צבע משני, או תנו ל-Divi AI לבחור עבורכם צבע מצוין. הצבע המשני משמש ברחבי הפריסה כצבע הדגשה משני, למשל עבור צבעי אייקונים, הדגשות טקסט וכו׳.

en: Select between expanded and closed state
he: בחר בין מצב מורחב למצב סגור

en: Select the pages that you want to add to your website. You can select from pre-build pages with custom layouts, and add your own pages that will be built using a simple template.
he: בחרו את העמודים שתרצו להוסיף לאתר. תוכלו לבחור מתוך עמודים מוכנים מראש עם פריסות מותאמות אישית, ולהוסיף עמודים משלכם שייבנו באמצעות תבנית פשוטה.

en: Select this option if you plan to sell products on your website. We will install WooCommerce and configure your cart and checkout pages.
he: בחרו באפשרות זו אם אתם מתכננים למכור מוצרים באתר. נתקין את WooCommerce ונגדיר את עמודי העגלה והתשלום שלכם.

en: Select yes if the link should be opened in a new window
he: בחר כן אם יש לפתוח את הקישור בחלון חדש

en: Select your desired enhancements. Your image will be sent back through Divi AI and re-imagined to achieve the desired result.
he: בחר את השיפורים הרצויים. התמונה שלך תישלח שוב דרך Divi AI ותעובד מחדש כדי להשיג את התוצאה הרצויה.

en: Sentences
he: משפטים

[ctx: Services/Plans Page]
en: Packages
he: חבילות

en: Set As Logo
he: הגדר כלוגו

en: Set the height of image in pixels.
he: הגדירו את גובה התמונה בפיקסלים.

en: Set the width of image in pixels.
he: הגדירו את רוחב התמונה בפיקסלים.

en: Share With Team
he: שתף עם הצוות

en: Share Your Divi Cloud With Your Team
he: שתף את Divi Cloud עם הצוות שלך

en: Shared With Me
he: שותף איתי

en: Shop (selecting this will install WooCommerce)
he: חנות (בחירה באפשרות זו תתקין את WooCommerce)

en: Shop Page & Category Page Layout for WooCommerce
he: פריסת עמוד החנות ועמוד הקטגוריה עבור WooCommerce

en: Shortcode Framework Constant
he: קבוע מסגרת שורטקודים

en: Shortcode Framework Constant Value
he: ערך קבוע מסגרת שורטקודים

en: Shortcode Framework Hook
he: הוק מסגרת שורטקודים

en: Shortcode Framework Option
he: אפשרות מסגרת שורטקודים

en: Shortcodes
he: שורטקודים

en: Shortcodes In Widget Area Use
he: שימוש בשורטקודים באזור הווידג'טים

en: Shortcodes Used
he: שורטקודים בשימוש

en: Shorten
he: קצר

en: Show
he: הצג

en: Show Facebook Icon
he: הצג סמל Facebook

en: Show Instagram Icon
he: הצג סמל Instagram

en: Show RSS Icon
he: הצג סמל RSS

en: Show Search Icon
he: הצג סמל חיפוש

en: Show Social Icons
he: הצג סמלים חברתיים

en: Show Thumbs on Index pages
he: הצג תמונות ממוזערות בעמודי אינדקס

en: Show Top Bar
he: הצג סרגל עליון

en: Show X Icon
he: הצג סמל X

en: Show comments on pages
he: הצג תגובות בעמודים

en: Show comments on posts
he: הצג תגובות בפוסטים

en: Show dropdown menus
he: הצג תפריטים נפתחים

en: Sidebar
he: סרגל צד

en: Sidebar Layout
he: פריסת סרגל צד

en: Sidebar Width
he: רוחב סרגל הצד

en: Sidebar: %1$s contains third party module(s): %2$s
he: סרגל צד: %1$s מכיל מודול(ים) של צד שלישי: %2$s

en: Sidebar: %1$s, contains the following Divi WooCommerce module(s): %2$s
he: סרגל צד: %1$s, מכיל את מודול(י) Divi WooCommerce הבאים: %2$s

en: Sign In To Divi Cloud
he: התחבר ל-Divi Cloud

en: Sign Out Of Divi Cloud
he: התנתק מ-Divi Cloud

en: Sign in to your Elegant Themes account using the pop-up to activate Divi Cloud.
he: התחבר לחשבון Elegant Themes שלך באמצעות החלון הקופץ כדי להפעיל את Divi Cloud.

en: Simplify
he: פשט

en: Simply describe your website, sit back, relax, and let Divi AI create your entire website for you in less than 2 minutes.
he: פשוט תאר את האתר שלך, שב/י בנחת ותן/י ל-Divi AI ליצור עבורך את כל האתר בפחות משתי דקות.

en: Single Page Layout
he: פריסת עמוד בודד

en: Single Post Layout
he: פריסת פוסט בודד

en: Single Post Page SEO
he: SEO לעמוד פוסט יחיד

en: Site Identity
he: זהות האתר

en: Site Name
he: שם האתר

en: Site Slogan
he: סלוגן האתר

en: Size
he: גודל

en: Skills
he: כישורים

en: Skip This Step & Build Manually
he: דלגו על השלב הזה ובנו ידנית

en: Slide
he: החלקה

en: Slide In
he: החלקה פנימה

en: Slide In & Fullscreen Header Settings
he: הגדרות כותרת מחליקה פנימה ומסך מלא

en: Slider Type
he: סוג סליידר

en: Smooth Scrolling
he: גלילה חלקה

en: Social Icon Color
he: צבע סמל חברתי

en: Social Icon Size
he: גודל סמל חברתי

en: Social Media Post
he: פוסט ברשתות החברתיות

en: Solid
he: רציף

en: Some Theme Builder Templates are Incompatible with %s
he: חלק מתבניות Theme Builder אינן תואמות ל-%s

en: Some third party scripts may be incorrectly enqueued without declaring jQuery as dependency. If jQuery is deferred, these scripts could break. If you are experiencing console errors after enabling the "Defer jQuery And jQuery Migrate" option, you can enable this option, which will load an additional compatibility script that will attempt to solve the issue. You can turn this feature off if everything is working fine without it.
he: חלק מסקריפטי צד שלישי עשויים להיטען בצורה שגויה מבלי להצהיר על jQuery כתלות. אם jQuery נדחה, סקריפטים אלה עלולים להישבר. אם אתם חווים שגיאות בקונסול לאחר הפעלת האפשרות "דחה jQuery ו-jQuery Migrate", תוכלו להפעיל אפשרות זו, שתטען סקריפט תאימות נוסף שינסה לפתור את הבעיה. ניתן לכבות תכונה זו אם הכול עובד היטב בלעדיה.

en: Something Went Wrong While Migrating to Divi 5
he: משהו השתבש במהלך ההעברה אל Divi 5

en: Something went wrong
he: משהו השתבש

en: Something went wrong. Please try again later or try different request.
he: משהו השתבש. נסו שוב מאוחר יותר או נסו בקשה אחרת.

en: Sort
he: מיון

en: Sort Categories Links by Name/ID/Slug/Count/Term Group
he: מיין קישורי קטגוריות לפי שם/ID/מזהה כתובת/כמות/קבוצת מונחים

en: Sort Pages Links
he: מיין קישורי עמודים

en: Split Into Modules
he: פצל למודולים

en: Split Into Rows
he: פצל לשורות

en: Split Into Sections
he: פצל למקטעים

en: Split Layout Into Sections
he: פצל פריסה למקטעים

en: Split Row Into Modules
he: פצל שורה למודולים

en: Split Section Into Rows
he: פצל מקטע לשורות

en: Split Test Usage
he: שימוש בבדיקת פיצול

en: Split Test usage found
he: נמצא שימוש בבדיקת פיצול

en: Square (1:1)
he: ריבוע (1:1)

en: Start Collaborating!
he: התחל לשתף פעולה!

en: Start Over
he: התחל מחדש

en: Start With %1$s
he: התחילו עם %1$s

en: State
he: מצב

en: Status
he: סטטוס

en: Step %1$s: %2$s Compatibility Check
he: שלב %1$s: בדיקת תאימות %2$s

en: Step %1$s: Migrate to %2$s
he: שלב %1$s: העברה ל-%2$s

en: Stretch Background Image
he: מתיחת תמונת רקע

en: Submit
he: שלח

en: Submit Comment
he: שלח תגובה

en: Submit a Comment
he: שלח תגובה

en: Subscribe to Stay Up to Date
he: הירשמו כדי להישאר מעודכנים

en: Supply Divi AI with a reference image. This image will be combined with your image description to create the final image. Reference images are a great way to inform Divi AI about a desired composition or style while altering the subject matter of the reference image using your image description.
he: ספקו ל־Divi AI תמונת ייחוס. תמונה זו תשולב עם תיאור התמונה שלכם כדי ליצור את התמונה הסופית. תמונות ייחוס הן דרך מצוינת לעדכן את Divi AI לגבי קומפוזיציה או סגנון רצויים, תוך שינוי נושא תמונת הייחוס באמצעות תיאור התמונה שלכם.

en: Supply Divi AI with additional context. The chosen context will alter the results and help Divi AI create relevant content.
he: ספקו ל-Divi AI הקשר נוסף. ההקשר שנבחר ישנה את התוצאות ויסייע ל-Divi AI ליצור תוכן רלוונטי.

en: Support
he: תמיכה

en: Tab Content
he: תוכן לשונית

en: Tab Text
he: טקסט לשונית

en: Tablet
he: טאבלט

en: Tag
he: תג

en: Tags
he: תגים

en: Team Sidebar
he: סרגל צד של הצוות

en: Tell Divi AI About Your Website
he: ספרו ל-Divi AI על האתר שלכם

en: Tell Divi AI About Your Website (Optional)
he: ספרו ל-Divi AI על האתר שלכם (אופציונלי)

en: Tell Divi AI about the content you would like it to write.
he: ספרו ל-Divi AI על התוכן שתרצו שהוא יכתוב.

en: Tell Divi AI about the image you would like it to create.
he: ספרו ל-Divi AI על התמונה שתרצו שהוא ייצור.

en: Tell Divi AI how long you want the content it generates to be. The output will be close to, but not exactly equal to, the length you define.
he: ספרו ל-Divi AI באיזה אורך תרצו שהתוכן שהוא מייצר יהיה. הפלט יהיה קרוב לאורך שהגדרתם, אך לא זהה בדיוק.

en: Tell Divi AI how you would like it to fill in the blank area of your expanded image.
he: ספר ל-Divi AI איך תרצה שהוא ימלא את האזור הריק בתמונה המורחבת שלך.

en: Tell Divi AI how you would like to change the image. Your changes will be applied to the area you select using the Image Selection or Image Sketch interface.
he: ספר ל-Divi AI איך תרצה לשנות את התמונה. השינויים יחולו על האזור שתבחר באמצעות ממשק בחירת התמונה או ממשק סקיצת התמונה.

en: Tell Divi AI what kind of image you want it to create. Be as descriptive as you like!
he: ספרו ל-Divi AI איזה סוג תמונה תרצו שהוא ייצור. אפשר להיות מפורטים ככל שתרצו!

en: Tell Divi AI what you want it to write about. Talk to it like you would a person.
he: ספרו ל-Divi AI על מה תרצו שהוא יכתוב. דברו איתו כמו שהייתם מדברים עם אדם.

en: Tell Divi AI what you want to achieve using custom code. Divi AI will respond appropriately based on the element and code field you are editing.
he: ספרו ל-Divi AI מה תרצו להשיג באמצעות קוד מותאם אישית. Divi AI יגיב בהתאם על סמך האלמנט ושדה הקוד שאתם עורכים.

en: Tell Us About Your Website
he: ספרו לנו על האתר שלכם

en: Text
he: טקסט

en: Text Color
he: צבע טקסט

en: Text Size
he: גודל טקסט

en: The %s below contain modules that are not yet compatible with Divi 5. These modules will not be converted, and will continue to rely on the Divi 4 framework.
he: ה-%s שלמטה כוללים מודולים שעדיין אינם תואמים ל-Divi 5. המודולים האלה לא יומרו, וימשיכו להסתמך על מסגרת Divi 4.

en: The Divi 5 Migrator will parse all your website content and look for Divi 4 shortcodes. It will convert those shortcodes to the new Divi 5 format and update each post. Modules that do not yet support Divi 5, such as modules from the Divi Marketplace, will not be converted and will continue to function using the legacy Divi 4 framework. Pages that use such modules will not benefit from Divi 5's performance improvements.
he: הממיר של Divi 5 יסרוק את כל תוכן האתר שלך ויחפש שורטקודים של Divi 4. הוא ימיר את השורטקודים האלה לפורמט החדש של Divi 5 ויעדכן כל פוסט. מודולים שעדיין אינם תומכים ב-Divi 5, כגון מודולים מ-Divi Marketplace, לא יומרו וימשיכו לפעול באמצעות מסגרת העבודה הישנה של Divi 4. עמודים שמשתמשים במודולים כאלה לא ייהנו משיפורי הביצועים של Divi 5.

en: The Divi 5 migration process failed. You can try rerunning the migrator; it will pick up where it left off. If the process continues to fail, please get in touch with our support team for assistance or roll back to Divi 4.
he: תהליך ההעברה אל Divi 5 נכשל. ניתן לנסות להריץ שוב את כלי ההעברה; הוא ימשיך מהנקודה שבה נעצר. אם התהליך ממשיך להיכשל, אנא פנו לצוות התמיכה שלנו לקבלת עזרה או חזרו ל-Divi 4.

en: The Divi Marketplace is full of thousands of additional layouts!
he: ה-Divi Marketplace מלא באלפי פריסות נוספות!

en: The Divi icon font is broken up into various subsets. These subsets are loaded only when needed based on the modules and features used on each page. If you need access to the entire icon font on all pages (for example, if you are using our icon font in your child theme), then you can disable this option and load the entire icon font library on all pages.
he: פונט האייקונים של Divi מחולק לתת-סטים שונים. תת-סטים אלה נטענים רק כשצריך, בהתאם למודולים ולתכונות שבשימוש בכל עמוד. אם אתה צריך גישה לכל פונט האייקונים בכל העמודים (לדוגמה, אם אתה משתמש בפונט האייקונים שלנו בתבנית הבת שלך), תוכל להשבית אפשרות זו ולטעון את כל ספריית פונט האייקונים בכל העמודים.

en: The Elegant Themes API key you entered is invalid. Please make sure that your API has been entered correctly and that it is enabled in your account.
he: מפתח ה-Elegant Themes API שהזנת אינו תקין. אנא ודא שה-API הוזן כראוי ושהוא מופעל בחשבון שלך.

en: The Elegant Themes username you entered is invalid. Please enter a valid username to receive product updates. If you forgot your username you can
he: שם המשתמש ב-Elegant Themes שהזנת אינו תקין. אנא הזן שם משתמש תקין כדי לקבל עדכוני מוצר. אם שכחת את שם המשתמש שלך, תוכל

en: The Item couldn't be downloaded. Please try after a while.
he: לא ניתן היה להוריד את הפריט. נסה שוב בעוד זמן מה.

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key here. Learn more about how to create your Google API Key <a target="_blank" href="%1$s">here</a>.
he: מודול המפות משתמש ב-Google Maps API ודורש מפתח Google API תקף כדי לפעול. לפני השימוש במודול המפה, ודאו שהוספתם כאן את מפתח ה-API שלכם. מידע נוסף על יצירת מפתח Google API תוכלו למצוא <a target="_blank" href="%1$s">כאן</a>.

en: The WooCommerce plugin failed to install during the website generation process. You must install and activate the plugin manually.
he: התוסף WooCommerce לא הצליח להתקין במהלך תהליך יצירת האתר. עליך להתקין ולהפעיל את התוסף ידנית.

en: The WooCommerce plugin was installed but failed to activate during the website generation process. Visit the Plugins page to activate WooCommerce manually.
he: התוסף WooCommerce הותקן אך לא הצליח להפעיל במהלך תהליך יצירת האתר. בקר בעמוד התוספים כדי להפעיל את WooCommerce ידנית.

en: The action failed in the following clouds.
he: הפעולה נכשלה בעננים הבאים.

en: The body font will be used for all text blocks throughout the layout. Let AI pick a great font for you, or choose one yourself.
he: גופן הטקסט הראשי ישמש לכל בלוקי הטקסט ברחבי הפריסה. תנו ל-AI לבחור עבורכם גופן מצוין, או בחרו אחד בעצמכם.

en: The creators of these plugins have chosen to opt out of the Divi 5 Public Alpha while they focus on creating new versions of their modules in preparation for the final release of Divi 5. 🎉
he: יוצרי התוספים הללו בחרו לא להשתתף בגרסת האלפא הציבורית של Divi 5 בזמן שהם מתמקדים ביצירת גרסאות חדשות של המודולים שלהם לקראת ההשקה הסופית של Divi 5. 🎉

en: The following items are used on your website and are ready to be converted to the Divi 5 format.
he: הפריטים הבאים נמצאים בשימוש באתר שלך ומוכנים להמרה לפורמט Divi 5.

en: The heading font will be used for all headings throughout the layout. Let AI pick a great font for you, or choose one yourself.
he: גופן הכותרות ישמש לכל הכותרות ברחבי הפריסה. תנו ל-AI לבחור עבורכם גופן מצוין, או בחרו אחד בעצמכם.

en: The higher the enhancement strength, the more power is given to Divi AI to re-imagine the original image. A higher strength will increase the enhancement effect, but it will also result in greater changes to the original subject matter.
he: ככל שעוצמת השיפור גבוהה יותר, כך ניתן יותר כוח ל-Divi AI לדמיין מחדש את התמונה המקורית. עוצמה גבוהה יותר תגביר את אפקט השיפור, אך גם תוביל לשינויים גדולים יותר בנושא המקורי.

en: The higher the modification strength, the more power your prompt has to modify the original image. Reducing the strength will result in more minimal changes.
he: ככל שעוצמת השינוי גבוהה יותר, כך להנחיה שלך יש יותר כוח לשנות את התמונה המקורית. הפחתת העוצמה תגרום לשינויים מינימליים יותר.

en: The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
he: הדף שביקשתם לא נמצא. נסו לדייק את החיפוש, או השתמשו בניווט למעלה כדי לאתר את הפוסט.

en: The pages below utilize features that are not yet compatible with %s
he: הדפים שלהלן משתמשים בתכונות שעדיין אינן תואמות ל-%s

en: The plugins listed below are using the Divi 4 framework and are not fully compatible with Divi 5. These plugins will continue to function, however, since they use the Divi 4 framework, the parts of your website that use these plugins will not benefit from Divi 5's performance improvements.
he: התוספים המפורטים למטה משתמשים במסגרת העבודה של Divi 4 ואינם תואמים באופן מלא ל-Divi 5. תוספים אלה ימשיכו לפעול, אולם מכיוון שהם משתמשים במסגרת העבודה של Divi 4, החלקים באתר שלך שמשתמשים בתוספים אלה לא ייהנו משיפורי הביצועים של Divi 5.

en: The sidebars and widget areas below contain modules that are not yet compatible with Divi 5. These modules will not be converted, and will continue to rely on the Divi 4 framework.
he: הסרגלים הצדדיים ואזורי הווידג'טים שלמטה כוללים מודולים שעדיין אינם תואמים ל-Divi 5. המודולים האלה לא יומרו, וימשיכו להסתמך על מסגרת Divi 4.

en: The size of the image must be less than 10MB.
he: גודל התמונה חייב להיות קטן מ־10MB.

en: Theme Customizer
he: התאמה אישית של ערכת נושא

en: Theme Option
he: אפשרות תבנית

en: Theme Options
he: אפשרויות ערכת נושא

en: Theme Options Library
he: ספריית אפשרויות התבנית

en: Theme Templates
he: תבניות ערכת נושא

en: There are no posts to convert!
he: אין פוסטים להמרה!

en: There are no posts to rollback!
he: אין פוסטים לשחזור!

en: These words will be forced to appear in the content. This is useful for SEO when optimizing for specific keywords, for example.
he: המילים הללו יאולצו להופיע בתוכן. זה שימושי עבור SEO בעת אופטימיזציה למילות מפתח מסוימות, למשל.

en: Third party modules aren't expected to be ready for Divi 5 during the alpha and beta phases.
he: מודולים של צד שלישי אינם צפויים להיות מוכנים ל-Divi 5 במהלך שלבי האלפא והבטא.

en: This Module Content
he: תוכן מודול זה

en: This Page Content
he: תוכן עמוד זה

en: This Plugin Can't Be Activated While Using Divi 5
he: לא ניתן להפעיל תוסף זה בעת שימוש ב-Divi 5

en: This Section Content
he: תוכן מקטע זה

en: This Website
he: אתר זה

en: This block will eventually be removed, so please check back again in the future. Thanks for testing Divi 5!
he: בלוק זה יוסר בסופו של דבר, לכן אנא בדקו שוב בעתיד. תודה שבדקתם את Divi 5!

en: This is the username that you use to access the Members Area on elegantthemes.com.
he: זהו שם המשתמש שבו אתה משתמש כדי לגשת לאזור החברים ב-elegantthemes.com.

en: This may take several minutes. Do not exit or refresh this page or your progress will be lost.
he: זה עשוי להימשך כמה דקות. אל תצאו או תרעננו את הדף הזה, אחרת ההתקדמות תאבד.

en: This option allows you to change how your dates are displayed. For more information please refer to the WordPress codex here:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>
he: אפשרות זו מאפשרת לך לשנות את אופן הצגת התאריכים. למידע נוסף, עיין בקודקס של WordPress כאן:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>

en: This options allows you to control how many teirs your pages dropdown menu has. Increasing the number allows for additional menu items to be shown.
he: אפשרות זו מאפשרת לכם לשלוט בכמה רמות יהיו בתפריט הנפתח של העמודים. הגדלת המספר מאפשרת להציג פריטי תפריט נוספים.

en: This page is running in backwards compatibility mode because it contains legacy Divi 4 modules. They will continue to function, however, this page won't benefit from all of Divi 5's performance improvements. This page may still need to be converted, or you may be using modules that aren't ready for Divi 5. This notice is for information purposes and is not an error.
he: דף זה פועל במצב תאימות לאחור משום שהוא מכיל מודולים מדור קודם של Divi 4. הם ימשיכו לפעול, אך הדף הזה לא ייהנה מכל שיפורי הביצועים של Divi 5. ייתכן שעדיין צריך להמיר דף זה, או שאולי אתה משתמש במודולים שעדיין אינם מוכנים עבור Divi 5. הודעה זו נועדה למטרות מידע ואינה שגיאה.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
he: פוסט זה מוגן בסיסמה. הזן את הסיסמה כדי לצפות בתגובות.

en: This website doesn't contain any Divi 4 modules requiring conversion. Your website runs on the Divi 5 framework; you can hit the ground running! You can revisit this migration page anytime to check your website for Divi 4 content. If you import content using the WordPress importer or if you import layouts that contain unsupported modules, you can use the migrator to assess the compatibility of that content and migrate it at your convenience.
he: האתר הזה לא מכיל מודולי Divi 4 שדורשים המרה. האתר שלך פועל על גבי מסגרת העבודה של Divi 5; אפשר להתחיל מיד! אפשר לחזור לדף ההעברה הזה בכל עת כדי לבדוק אם יש באתר תוכן Divi 4. אם תייבא תוכן באמצעות כלי הייבוא של WordPress או אם תייבא פריסות שמכילות מודולים שאינם נתמכים, אפשר להשתמש בכלי ההעברה כדי להעריך את התאימות של התוכן ולהעביר אותו בזמן שנוח לך.

en: This website is linked to your Divi subscriptions and ready to receive the latest Divi updates.
he: האתר הזה מקושר למינויי ה-Divi שלך ומוכן לקבל את עדכוני ה-Divi האחרונים.

en: This will enable Google Fonts for Non-English languages.
he: אפשרות זו תפעיל את Google Fonts עבור שפות שאינן באנגלית.

en: This will enable the use of excerpts in posts or pages.
he: אפשרות זו תאפשר שימוש בתקצירים בפוסטים או בעמודים.

en: This will return all of the settings throughout the options page to their default values. <strong>Are you sure you want to do this?</strong>
he: פעולה זו תחזיר את כל ההגדרות בעמוד האפשרויות לערכי ברירת המחדל. <strong>האם אתה בטוח שברצונך לעשות זאת?</strong>

en: Tile
he: פריסה באריחים

en: Tile Horizontally
he: פריסה באריחים אופקית

en: Tile Vertically
he: פריסה באריחים אנכית

en: Title
he: כותרת

en: To enable Divi Cloud on this website, log in to your Elegant Themes account
he: כדי להפעיל את Divi Cloud באתר זה, התחבר לחשבון Elegant Themes שלך

en: To modify or add to an element that already exists in the image, choose Modify Element. To add something brand new and unrelated to the original image, choose Add Element.
he: כדי לשנות רכיב שכבר קיים בתמונה או להוסיף אליו, בחר שנה רכיב. כדי להוסיף משהו חדש לגמרי ולא קשור לתמונה המקורית, בחר הוסף רכיב.

en: To view this protected post, enter the password below
he: כדי לצפות בפוסט מוגן זה, הזינו את הסיסמה למטה

en: Tone of Voice
he: טון דיבור

en: Top
he: למעלה

en: Top Bar Text Color
he: צבע טקסט סרגל עליון

en: Top Bar Text Size
he: גודל טקסט סרגל עליון

en: Top to Bottom
he: מלמעלה למטה

en: Trackbacks/Pingbacks
he: טראקבקים/פינגבאקים

en: Translate
he: תרגם

en: Trash
he: אשפה

en: Trash storage for Divi Cloud is limited to 50 items for free accounts. Once your trash exceeds 50 items, the oldest items in your trashed will be permanently deleted to make room for new items. Purchase a <a href="%s" target="_blank">Divi Cloud Membership</a> for unlimited storage.
he: האחסון בסל המיחזור של Divi Cloud מוגבל ל-50 פריטים בחשבונות חינמיים. ברגע שסל המיחזור יעלה על 50 פריטים, הפריטים הוותיקים ביותר שבסל המיחזור יימחקו לצמיתות כדי לפנות מקום לפריטים חדשים. רכוש <a href="%s" target="_blank">מנוי ל-Divi Cloud</a> לאחסון בלתי מוגבל.

en: Travel Agency
he: סוכנות נסיעות

en: Travel Agency About Page
he: עמוד אודות לסוכנות נסיעות

en: Travel Agency Blog Page
he: עמוד בלוג לסוכנות נסיעות

en: Travel Agency Contact Page
he: עמוד יצירת קשר לסוכנות נסיעות

en: Travel Agency Home Page
he: עמוד הבית לסוכנות נסיעות

en: Travel Agency Landing Page
he: עמוד נחיתה לסוכנות נסיעות

en: Travel Agency Packages Page
he: עמוד חבילות לסוכנות נסיעות

en: Travel Agency Shop Page
he: עמוד חנות לסוכנות נסיעות

en: Travel Agency Team Page
he: עמוד צוות לסוכנות נסיעות

en: Tutorials & Documentation
he: מדריכים ותיעוד

en: Tweet
he: צייץ

en: Type
he: סוג

en: Type of the box
he: סוג התיבה

en: Typography
he: טיפוגרפיה

en: Uh Oh!
he: אופס!

en: Uh Oh! Something Went Wrong
he: אופס! משהו השתבש

en: Uh Oh! You have reached your Divi Cloud quota.
he: אופס! הגעת למכסה של Divi Cloud.

en: Unable to generate shortcode. Please try again later.
he: לא ניתן ליצור shortcode. נסו שוב מאוחר יותר.

en: Underline
he: קו תחתון

en: Unlock Unlimited Divi Cloud Storage
he: פתח נפח אחסון בלתי מוגבל ב-Divi Cloud

en: Unsupported Plugins Detected
he: זוהו תוספים לא נתמכים

en: Untagged
he: ללא תג

en: Update
he: עדכן

en: Updating Website Information
he: מעדכן את פרטי האתר

en: Upgrade
he: שדרוג

en: Upgrade Your Divi Cloud
he: שדרג את Divi Cloud שלך

en: Upgrade to Divi AI Unlimited
he: שדרגו ל־Divi AI ללא הגבלה

en: Upgrade to Unlimited Cloud Storage!
he: שדרג לאחסון ענן ללא הגבלה!

en: Upgrade to Unlimited Divi Cloud Storage!
he: שדרג לאחסון Divi Cloud ללא הגבלה!

en: Upgrade your Divi membership to Lifetime and use Divi on unlimited websites forever.
he: שדרגו את המינוי שלכם ל-Divi ל-Lifetime והשתמשו ב-Divi במספר בלתי מוגבל של אתרים לנצח.

en: Upload
he: העלה

en: Upload a Reference Image
he: העלאת תמונת ייחוס

en: Upload a logo image to be used in your website header and footer.
he: העלו תמונת לוגו לשימוש בכותרת העליונה והתחתונה של האתר.

en: Upload your logo (optional)
he: העלו את הלוגו שלכם (אופציונלי)

en: Uppercase
he: אותיות גדולות

en: Upscale
he: שדרג רזולוציה

en: Upscale Image
he: שדרג רזולוציית תמונה

en: Upscaling Images
he: מגדיל רזולוציה לתמונות

en: Url
he: URL

en: Use Background Color
he: שימוש בצבע רקע

en: Use Custom Sidebar Width
he: שימוש ברוחב סרגל צד מותאם אישית

en: Use Divi Quick Sites to generate a new website using Divi AI or premade Divi Starter Sites. Quick Sites will set up your entire site including custom pages, menu items, Theme Builder templates and more.
he: השתמש ב-Divi Quick Sites כדי ליצור אתר חדש באמצעות Divi AI או אתרי התחלה מוכנים מראש של Divi. Quick Sites יגדיר את כל האתר שלך, כולל עמודים מותאמים אישית, פריטי תפריט, תבניות של Theme Builder ועוד.

en: Use Divi Quick Sites to set up your site in less than 2 minutes. We will generate pages and content, set up your website info, and configure your menu, templates, styles and presets automatically. You can build your website using AI, or pick from handcrafted Starter Sites.
he: השתמש ב-Divi Quick Sites כדי להקים את האתר שלך בפחות משתי דקות. ניצור עמודים ותוכן, נגדיר את פרטי האתר שלך ונקבע את התפריט, התבניות, הסגנונות והפריסטים שלך באופן אוטומטי. תוכל לבנות את האתר שלך באמצעות AI, או לבחור מתוך אתרי התחלה שנבנו בעבודת יד.

en: Use Google Fonts
he: השתמש ב-Google Fonts

en: Use Placeholder Images
he: שימוש בתמונות מציין מקום

en: Use Pre-Made Starter Site
he: השתמש באתר התחלה מוכן מראש

en: Use Relative Image Paths
he: השתמש בנתיבי תמונה יחסיים

en: Use Stock Images (Faster)
he: שימוש בתמונות סטוק (מהיר יותר)

en: Use This Code
he: השתמש בקוד זה

en: Use This Image
he: השתמש בתמונה זו

en: Use This Text
he: השתמש בטקסט זה

en: Use excerpts when defined
he: השתמש בתקצירים כאשר מוגדרים

en: Use resizing
he: השתמש בשינוי גודל

en: Use selection as reference
he: השתמש בבחירה כנקודת ייחוס

en: Use your original image as reference in the selected area. Changes will be more seamlessly integrated into the modified image.
he: השתמש בתמונה המקורית שלך כנקודת ייחוס באזור שנבחר. השינויים ישולבו בצורה חלקה יותר בתמונה ששונתה.

en: Used for icon button type
he: משמש לסוג כפתור אייקון

en: Username
he: שם משתמש

en: Username:
he: שם משתמש:

en: Using Divi AI
he: שימוש ב-Divi AI

en: Using Divi Cloud
he: שימוש ב-Divi Cloud

en: Using the Divi Builder
he: שימוש ב-Divi Builder

en: Using the Divi Library
he: שימוש בספריית Divi

en: Using the Divi Theme Builder
he: שימוש ב-Divi Theme Builder

en: Vector Graphic
he: גרפיקה וקטורית

en: Vertical Menu Orientation
he: כיוון תפריט אנכי

en: Vertically Centered
he: ממורכז אנכית

en: View Details
he: הצג פרטים

en: View Full Development Roadmap
he: צפו במפת הדרכים המלאה לפיתוח

en: View My Site
he: הצג את האתר שלי

en: View Theme Options
he: הצג אפשרויות תבנית

en: View in Divi Marketplace
he: צפה ב-Divi Marketplace

en: Visit The Migrator
he: בקר במיגרטור

en: Warning: This can cause JavaScript errors in some cases and should be used with care. When enabled, scripts registered by plugins and themes will be deferred to improve performance and jQuery will always be loaded in the body.
he: אזהרה: פעולה זו עלולה לגרום לשגיאות JavaScript במקרים מסוימים ויש להשתמש בה בזהירות. כאשר מופעל, סקריפטים שנרשמו על-ידי תוספים וערכות נושא יידחו כדי לשפר ביצועים, ו-jQuery תמיד ייטען ב-body.

en: Watch video tutorials
he: צפו במדריכי וידאו

en: Watercolor
he: צבעי מים

en: We are scanning your website to assess its compatibility with Divi 5. If your website is using modules that are not yet supported, we'll let you know which parts of your website will be affected so that you can decide whether or not to proceed with the migration. Unsupported modules will continue to function but won't benefit from Divi 5's performance improvements.
he: אנו סורקים את האתר שלך כדי להעריך את התאימות שלו ל-Divi 5. אם האתר שלך משתמש במודולים שעדיין אינם נתמכים, נעדכן אותך אילו חלקים באתר יושפעו כדי שתוכל להחליט אם להמשיך בהעברה. מודולים שאינם נתמכים ימשיכו לפעול, אך לא ייהנו משיפורי הביצועים של Divi 5.

en: We want to provide the community with as much information as possible about the current state of Divi 5. We give monthly updates on our progress and cover various topics related to Divi 5.
he: אנחנו רוצים לספק לקהילה כמה שיותר מידע על המצב הנוכחי של Divi 5. אנו מפרסמים עדכונים חודשיים על ההתקדמות שלנו ומכסים נושאים שונים הקשורים ל-Divi 5.

en: Web Agency
he: סוכנות ווב

en: Web Agency Careers Page
he: עמוד קריירה לסוכנות ווב

en: Web Agency Contact Page
he: עמוד יצירת קשר לסוכנות ווב

en: Web Agency Home Page
he: עמוד הבית לסוכנות ווב

en: Web Agency Landing Page
he: עמוד נחיתה לסוכנות ווב

en: Web Agency Portfolio Page
he: עמוד תיק עבודות לסוכנות ווב

en: Web Agency Pricing Page
he: עמוד תמחור לסוכנות ווב

en: Web Agency Services Page
he: עמוד שירותים לסוכנות ווב

en: Website Build Complete!
he: בניית האתר הושלמה!

en: Website Content Width
he: רוחב תוכן האתר

en: Website Default
he: ברירת מחדל של האתר

en: Website Description (Optional)
he: תיאור האתר (אופציונלי)

en: Website Gutter Width
he: רוחב המרווחים באתר

en: Website Pages
he: עמודי האתר

en: Wedding
he: חתונה

en: Wedding About Page
he: עמוד אודות לחתונה

en: Wedding Blog Page
he: עמוד בלוג לחתונה

en: Wedding Contact Page
he: עמוד יצירת קשר לחתונה

en: Wedding Details Page
he: עמוד פרטי חתונה

en: Wedding Gallery Page
he: עמוד גלריה לחתונה

en: Wedding Home Page
he: עמוד הבית לחתונה

en: Welcome to %s
he: ברוכים הבאים ל-%s

en: Welcome to Divi!
he: ברוכים הבאים ל-Divi!

en: Welcome to Divi! Before diving in to your new theme, please visit the <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Divi Documentation</a> page for access to dozens of in-depth tutorials.
he: ברוכים הבאים ל-Divi! לפני שאתה צולל לתוך התבנית החדשה שלך, אנא בקר בעמוד <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">תיעוד Divi</a> כדי לקבל גישה לעשרות מדריכים מעמיקים.

en: We’re Migrating Your Site to the %s Framework!
he: אנחנו מעבירים את האתר שלך למסגרת %s!

en: What are you writing about?
he: על מה אתה כותב?

en: What happens when I run the Divi 5 migrator?
he: מה קורה כשאני מפעיל את הממיר של Divi 5?

en: What if something breaks after I run the migrator?
he: מה אם משהו נשבר אחרי שאני מפעיל את הממיר?

en: What language should Divi AI write in? Divi AI can write in over 26 languages!
he: באיזו שפה Divi AI צריך לכתוב? Divi AI יכול לכתוב ביותר מ-26 שפות!

en: What type of content are you writing? This will help Divi AI tailor the output to your desired format.
he: איזה סוג תוכן אתם כותבים? זה יעזור ל-Divi AI להתאים את הפלט לפורמט הרצוי.

en: What would you like to create using custom code?
he: מה תרצה ליצור באמצעות קוד מותאם אישית?

en: When Critical CSS is enabled, Divi determines an "above the fold threshold" and defers all styles for elements below the fold. However, this threshold is just a estimate and can vary on different devices. Increasing threshold height will deffer fewer styles, resulting in slightly slower load times but less of a chance for Cumulative Layout Shifts to occur. If you are experiencing CLS issues you can increase the threshold height.
he: כאשר CSS קריטי מופעל, Divi קובעת "סף מעל לקפל" ודוחה את כל הסגנונות עבור אלמנטים שמתחת לקפל. עם זאת, סף זה הוא רק הערכה והוא יכול להשתנות בין מכשירים שונים. הגדלת גובה הסף תדחה פחות סגנונות, מה שיוביל לזמני טעינה מעט איטיים יותר אך יפחית את הסיכוי להתרחשות Cumulative Layout Shifts. אם אתה נתקל בבעיות CLS, תוכל להגדיל את גובה הסף.

en: When possible, jQuery and jQuery Migrate will be moved to the body to speed up load times. If a third party plugin registers jQuery as a dependency, it will be moved back to the head.
he: כאשר ניתן, jQuery ו-jQuery Migrate יועברו ל-body כדי להאיץ את זמני הטעינה. אם תוסף צד שלישי רושם את jQuery כתלות, הוא יוחזר ל-head.

en: When you define your keywords using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the meta keywords you would like to use, separated by comas.
he: כאשר אתה מגדיר את מילות המפתח באמצעות שדות מותאמים אישיים, עליך להשתמש בערך זה עבור שם השדה המותאם אישית. ערך השדה המותאם אישית צריך להיות מילות המפתח מטא שבהן תרצה להשתמש, מופרדות בפסיקים.

en: When you define your meta description using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom description you would like to use.
he: כאשר אתה מגדיר את תיאור המטא באמצעות שדות מותאמים אישיים, עליך להשתמש בערך זה עבור שם השדה המותאם אישי. ערך השדה המותאם אישי צריך להיות התיאור המותאם אישית שבו תרצה להשתמש.

en: When you define your title using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom title you would like to use.
he: כאשר אתה מגדיר את הכותרת באמצעות שדות מותאמים אישיים, עליך להשתמש בערך זה עבור שם השדה המותאם אישית. ערך השדה המותאם אישית צריך להיות הכותרת המותאמת אישית שבה תרצה להשתמש.

en: When you save layouts to Divi Cloud, they become available on every website you build.
he: כשאתה שומר פריסות ב-Divi Cloud, הן זמינות בכל אתר שאתה בונה.

en: When you sync %s to Divi Cloud, they become available on every website you build.
he: כשאתה מסנכרן את %s אל Divi Cloud, הם זמינים בכל אתר שאתה בונה.

en: While Divi 5 was built to be backward compatible, the backward compatibility system is in its alpha stage. Some creators don't want to participate in the testing phase.
he: למרות ש-Divi 5 נבנתה לתאימות לאחור, מערכת התאימות לאחור נמצאת בשלב אלפא. חלק מהיוצרים לא רוצים להשתתף בשלב הבדיקות.

en: While creating your site, something got hung up. Click Retry to resume where things left off, or Cancel to restore your site to its previous state.
he: במהלך יצירת האתר שלך, משהו נתקע. לחץ על "נסה שוב" כדי להמשיך מהמקום שבו הופסק, או על "ביטול" כדי לשחזר את האתר למצבו הקודם.

en: Why am I getting an orange warning in the admin bar?
he: למה אני מקבל אזהרה כתומה בסרגל הניהול?

en: Widget Bullet Color
he: צבע תבליט ווידג'ט

en: Widget Header Color
he: צבע כותרת ווידג'ט

en: Widget Link Color
he: צבע קישור ווידג'ט

en: Widget Text Color
he: צבע טקסט ווידג'ט

en: Widgets
he: וידג'טים

en: Widgets are Incompatible with %s
he: ווידג'טים אינם תואמים ל-%s

en: Width
he: רוחב

en: Will Divi 5 work with modules from the Divi Marketplace?
he: האם Divi 5 יעבוד עם מודולים מ-Divi Marketplace?

en: WooCommerce Plugin Status
he: סטטוס התוסף WooCommerce

[ctx: WooCommerce items number]
en: %1$s Item | %1$s Items
he[0]: פריט %1$s
he[1]: פריטי %1$s

en: WordPress loads it's own WordPress emojis. Modern browsers support native emojis, making WordPress's emojis unnecessary in most cases. Removing WordPress emojis removes unneeded assets and improves performance.
he: WordPress טוענת אימוג׳ים משלה. דפדפנים מודרניים תומכים באימוג׳ים מובנים, ולכן האימוג׳ים של WordPress לרוב אינם נחוצים. הסרת אימוג׳ים של WordPress מסירה נכסים מיותרים ומשפרת ביצועים.

en: Words
he: מילים

en: Write %s With AI
he: כתוב %s באמצעות AI

en: Writing Content
he: כותב תוכן

en: Writing Text Content
he: כותב תוכן טקסט

en: X Profile Url
he: X Profile URL

en: Yes
he: כן

en: Yoga Studio
he: סטודיו ליוגה

en: Yoga Studio About Page
he: עמוד אודות לסטודיו יוגה

en: Yoga Studio Blog Page
he: עמוד בלוג לסטודיו יוגה

en: Yoga Studio Classes Page
he: עמוד שיעורים לסטודיו יוגה

en: Yoga Studio Contact Page
he: עמוד יצירת קשר לסטודיו יוגה

en: Yoga Studio Home Page
he: עמוד הבית לסטודיו יוגה

en: Yoga Studio Landing Page
he: עמוד נחיתה לסטודיו יוגה

en: Yoga Studio Team Page
he: עמוד צוות לסטודיו יוגה

en: You are using outdated version of Divi. New version is
he: אתה משתמש בגרסה לא מעודכנת של Divi. הגרסה החדשה היא

en: You are using the latest version of Divi.
he: אתה משתמש בגרסה העדכנית ביותר של Divi.

en: You can continue to alter and improve the content that was generated by giving AI further instructions.
he: אפשר להמשיך לערוך ולשפר את התוכן שנוצר על ידי מתן הנחיות נוספות ל-AI.

en: You can disable this option if you want to remove the comments and comment form from single post pages.
he: באפשרותכם להשבית אפשרות זו אם ברצונכם להסיר את התגובות ואת טופס התגובה מעמודי פוסט יחיד.

en: You can find your API Key <a href="%s" target="_blank">here</a>.
he: אפשר למצוא את מפתח ה-API שלך <a href="%s" target="_blank">כאן</a>.

en: You can generate 10 layouts
he: אפשר ליצור 10 פריסות

en: You can try out Divi AI 100 times
he: אפשר לנסות את Divi AI 100 פעמים

en: You can visit Elegant Themes and contact our support team using the pink chat icon. Give them details about the bug, and we'll handle it from there!
he: אפשר להיכנס אל Elegant Themes וליצור קשר עם צוות התמיכה שלנו באמצעות סמל הצ'אט הוורוד. תן להם פרטים על הבאג, ואנחנו נטפל בזה משם!

en: You don't have pages
he: אין לך עמודים

en: You have hit your 500MB Limit. To continue to save items to your Divi Cloud, you must delete some of your existing items to free up space or upgrade your Divi Cloud storage.
he: הגעת למגבלת 500MB שלך. כדי להמשיך לשמור פריטים ב-Divi Cloud שלך, עליך למחוק חלק מהפריטים הקיימים כדי לפנות מקום או לשדרג את נפח האחסון של Divi Cloud.

en: You have to update Divi in order to use AI.
he: צריך לעדכן את Divi כדי להשתמש ב־AI.

en: You will see this warning if a page contains an un-converted Divi 4 module, of if one of your plugins uses the legacy Divi 4 framework. We built Divi 5 to be backwards compatible with Divi 4 plugins, such as modules from the Divi Marketplace. Until creators update their plugins for Divi 5, legacy plugins will continue to function using the legacy Divi 4 framework. However, loading the Divi 4 framework comes at a performance cost. The orange warning informs you that a plugin you are using is tapping into the legacy framework, and the page is not benefiting from Divi 5's performance improvements.
he: תראה את האזהרה הזאת אם עמוד מכיל מודול Divi 4 שלא הומר, או אם אחד התוספים שלך משתמש במסגרת העבודה הישנה של Divi 4. בנינו את Divi 5 כך שתהיה תואמת לאחור לתוספי Divi 4, כגון מודולים מ-Divi Marketplace. עד שהיוצרים יעדכנו את התוספים שלהם עבור Divi 5, תוספים ישנים ימשיכו לפעול באמצעות מסגרת העבודה הישנה של Divi 4. עם זאת, טעינת מסגרת העבודה של Divi 4 כרוכה בעלות ביצועים. האזהרה הכתומה מודיעה לך שתוסף שאתה משתמש בו נשען על המסגרת הישנה, ושעמוד זה לא נהנה משיפורי הביצועים של Divi 5.

en: Your %1$s subscription has expired. In order to download Premade Layouts from the %2$s Library you must <a href="%3$s" target="_blank">renew your subscription</a>.
he: המינוי שלך ל-%1$s פג. כדי להוריד פריסות מוכנות מראש מספריית %2$s עליך <a href="%3$s" target="_blank">לחדש את המנוי</a>.

en: Your Divi AI usage limit has been exceeded. Upgrade Divi AI membership to use Divi AI without any limits!
he: חרגתם ממגבלת השימוש ב־Divi AI. שדרגו את חברות Divi AI כדי להשתמש ב־Divi AI ללא שום מגבלות!

en: Your Divi Cloud Session Has Ended
he: ההפעלה שלך ב-Divi Cloud הסתיימה

en: Your Divi Cloud membership has expired
he: המנוי שלך ל-Divi Cloud פג

en: Your Divi Cloud membership has expired. To access items stored on your cloud, please <a href="%s" target="_blank">renew your Divi Cloud membership</a>.
he: המנוי שלך ל-Divi Cloud פג. כדי לגשת לפריטים המאוחסנים בענן שלך, אנא <a href="%s" target="_blank">חדש את המנוי שלך ל-Divi Cloud</a>.

en: Your Divi Cloud session has ended. Please try logging in again. If you continue to experience authorization failures, try closing Library modal and opening it again so that your authorization token can be regenerated.
he: ההפעלה שלך ב-Divi Cloud הסתיימה. נסה להתחבר שוב. אם אתה ממשיך להיתקל בכשלי הרשאה, נסה לסגור את החלון המודאלי של הספרייה ולפתוח אותו שוב כדי שניתן יהיה לייצר מחדש את אסימון ההרשאה שלך.

en: Your Divi is outdated
he: ה-Divi שלך אינו מעודכן

en: Your Divi license key has expired
he: תוקף מפתח הרישיון שלך ל-Divi פג

en: Your Divi license key is active
he: מפתח הרישיון שלך ל-Divi פעיל

en: Your Divi license key is invalid
he: מפתח הרישיון שלך ל-Divi אינו תקין

en: Your Elegant Themes username is invalid
he: שם המשתמש שלך ב-Elegant Themes אינו תקין

en: Your Existing Pages
he: העמודים הקיימים שלך

en: Your Saved Layouts
he: הפריסות השמורות שלך

en: Your Site Is Ready!
he: האתר שלך מוכן!

en: Your Site Is Using Modules Not Fully Supported By %s
he: האתר שלך משתמש במודולים שאינם נתמכים במלואם על-ידי %s

en: Your Website Doesn't require Migration. You're Ready To Go!
he: האתר שלך לא דורש העברה. אפשר להתחיל!

en: Your free Divi AI usage limit has been exceeded. Purchase a Divi AI membership to use Divi AI without any limits!
he: חרגתם ממגבלת השימוש החינמית ב־Divi AI. רכשו חברות Divi AI כדי להשתמש ב־Divi AI ללא שום מגבלות!

en: Your image will be upscaled to the size defined here.
he: התמונה תשודרג לרזולוציה לגודל שמוגדר כאן.

en: Your license key has expired.
he: תוקף מפתח הרישיון שלך פג.

en: Your site uses third party modules that are not currently supported by %s. That's ok; you can still migrate. However, these modules won't be converted and will run in backward compatibility mode. The parts of your website that use these modules will not benefit from Divi 5's performance improvements, and unconverted modules can't use Divi 5's new features. If your website relies heavily on incompatible modules, you may consider sticking with Divi 4 until the developers update the modules for Divi 5.
he: האתר שלכם משתמש במודולים של צד שלישי שאינם נתמכים כרגע על ידי %s. זה בסדר; עדיין תוכלו לבצע מיגרציה. עם זאת, המודולים האלה לא יומרו ויפעלו במצב תאימות לאחור. החלקים באתר שלכם שמשתמשים במודולים האלה לא ייהנו משיפורי הביצועים של Divi 5, ומודולים שלא הומרו לא יכולים להשתמש בתכונות החדשות של Divi 5. אם האתר שלכם מסתמך במידה רבה על מודולים לא תואמים, ייתכן שתרצו להישאר עם Divi 4 עד שהמפתחים יעדכנו את המודולים עבור Divi 5.

en: Your website is being created! Sit back and relax while Divi Quick Sites generates content and configures your menu, templates, styles and presets.
he: האתר שלכם נוצר! שבו בנחת בזמן ש-Divi Quick Sites מייצר תוכן ומגדיר את התפריט, התבניות, הסגנונות והפריסטים שלכם.

en: Your website is ready to go. Below is a list of pages and templates that were created. Next, visit your website and jump into the Divi Builder to edit your content.
he: האתר שלך מוכן לשימוש. להלן רשימה של עמודים ותבניות שנוצרו. לאחר מכן, בקר באתר שלך ועבור אל Divi Builder כדי לערוך את התוכן שלך.

en: Your website's existing content will be returned to the state that it was in before converting to Divi 5. You will lose any changes you made while using Divi 5. Only posts and pages that existed before conversion will be affected.
he: התוכן הקיים באתר שלך יוחזר למצב שבו היה לפני ההמרה ל-Divi 5. תאבד את כל השינויים שביצעת בזמן שהשתמשת ב-Divi 5. רק פוסטים ועמודים שהיו קיימים לפני ההמרה יושפעו.

en: You’re Almost There!
he: אתה כמעט שם!

en: comments
he: תגובות

[ctx: documentation links]
en: Support
he: תמיכה

en: for free. Upgrade to enjoy
he: בחינם. שדרגו כדי ליהנות מ־

[ctx: general options]
en: General
he: כללי

en: hide error message
he: הסתר הודעת שגיאה

[ctx: integrate third-party code]
en: Integration
he: אינטגרציה

[ctx: navigation menu]
en: Navigation
he: ניווט

[ctx: page/post]
en: Layout
he: פריסה

en: request it here
he: בקש זאת כאן

en: settings reset.
he: ההגדרות אופסו.

en: settings saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: show error message
he: הצג הודעת שגיאה

[ctx: site ads placement areas]
en: Ads
he: פרסומות

[ctx: site color scheme]
en: Colorization
he: צביעה

[ctx: theme updates]
en: Updates
he: עדכונים

en: unlimited usage.
he: שימוש ללא הגבלה.

en: uploaded logo
he: לוגו שהועלה

en: you don't have sufficient permissions to access this page
he: אין לך הרשאות מספיקות לגשת לעמוד זה

en: « Go Back
he: « חזרה
