Divi 5.0.0-public-beta.2.2 - en to hu translation catalogue (1511 entries)

en:  Enable custom title
hu:  Egyéni cím engedélyezése

en:  Enable meta description
hu:  Meta leírás engedélyezése

en:  Enable meta keywords
hu:  Meta kulcsszavak engedélyezése

en: %1$d %2$s are Incompatible with %3$s
hu: %1$d %2$s Nem Kompatibilis Ezzel: %3$s

en: %1$d %2$s is Incompatible with %3$s
hu: %1$d %2$s Nem Kompatibilis Ezzel: %3$s

en: %1$s Columns
hu: %1$s Oszlop

en: %1$s Images Used From Unsplash
hu: Az Unsplash-ről Használt %1$s Kép

en: %1$s Modules Ready to be Converted to %2$s
hu: %1$s Modul Konvertálásra Kész A Következőre: %2$s

en: %1$s Widget is Incompatible with %2$s
hu: A(z) %1$s widget nem kompatibilis a(z) %2$s elemmel

en: %1$s Widgets are Incompatible with %2$s
hu: A(z) %1$s widgetek nem kompatibilisek a(z) %2$s elemmel

en: %1$s could not be displayed.
hu: A(z) %1$s nem jeleníthető meg.

en: %d Item
hu: %d Elem

en: %d Items
hu: %d Elem

en: %d Layout
hu: %d Elrendezés

en: %d Layout Pack
hu: %d Elrendezéscsomag

en: %d Layout Packs
hu: %d Elrendezéscsomag

en: %d Layouts
hu: %d Elrendezés

en: %d Module
hu: %d Modul

en: %d Modules
hu: %d Modul

en: %d Page
hu: %d Oldal

en: %d Pages
hu: %d Oldal

en: %d Reviews
hu: %d értékelés

en: %d Row
hu: %d Sor

en: %d Rows
hu: %d Sor

en: %d Sales
hu: %d eladás

en: %d Section
hu: %d Szakasz

en: %d Sections
hu: %d Szakasz

en: %d Total Layouts
hu: %d Elrendezés Összesen

en: %s Name
hu: %s Neve

en: %s News And Resources
hu: %s Hírek És Források

en: %s Plugin is Potentially Incompatible
hu: A(z) %s Bővítmény Potenciálisan Nem Kompatibilis

en: %s Plugins are Potentially Incompatible
hu: A(z) %s Bővítmények Potenciálisan Nem Kompatibilisek

en: %s Roadmap
hu: %s Ütemterv

en: %s Theme Options
hu: %s Sablonbeállítások

en: %s Theme Templates Are Incompatible With %s
hu: A %s Témasablonjai Nem Kompatibilisek A(z) %s Rendszerrel

en: &laquo; Older Entries
hu: &laquo; Régebbi Bejegyzések

en: (no title)
hu: (nincs cím)

en: + Add One More Tab
hu: + Még Egy Fül Hozzáadása

en: 0 Comments
hu: 0 hozzászólás

en: 0 comments
hu: 0 hozzászólás

en: 1 Column
hu: 1 Oszlop

en: 1 Comment
hu: 1 hozzászólás

en: 1 comment
hu: 1 hozzászólás

en: 404 Not Found
hu: 404 Nem Található

en: <div class="updated"><p>This is a fresh installation of %1$s theme. Don't forget to go to <a href="%2$s">ePanel</a> to set it up. This message will disappear once you have clicked the Save button within the <a href="%2$s">theme's options page</a>.</p></div>
hu: <div class="updated"><p>Ez a %1$s sablon friss telepítése. Ne felejts el az <a href="%2$s">ePanel</a>-re menni a beállításához. Ez az üzenet eltűnik, miután a Mentés gombra kattintottál a <a href="%2$s">sablon beállítások oldalán</a>.</p></div>

en: <em>Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key into the Updates Tab in your theme and plugin settings. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page. <a href="https://www.elegantthemes.com/documentation/divi/update-divi/" target="_blank">Learn more here</a></em>. If you still get this message, please make sure that your Username and API Key have been entered correctly
hu: <em>Mielőtt termékfrissítéseket kaphatnál, először hitelesítened kell a Elegant Themes előfizetésedet. Ehhez meg kell adnod a Elegant Themes felhasználónevedet és a Elegant Themes API kulcsodat a sablon- és bővítménybeállítások Frissítések lapján. Az API-kulcsod megkereséséhez <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">jelentkezz be</a> a Elegant Themes fiókodba, és navigálj a <strong>Fiók > API-kulcs</strong> oldalra. <a href="https://www.elegantthemes.com/documentation/divi/update-divi/" target="_blank">További információ itt</a></em>. Ha továbbra is ezt az üzenetet kapod, ellenőrizd, hogy a Felhasználóneved és az API-kulcsod helyesen lett-e megadva

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
hu: <span class="meta-nav">&larr;</span> Régebbi hozzászólások

en: AI Default
hu: AI Alapértelmezett

en: AI Unlimited
hu: AI Korlátlan

en: API Key
hu: API-kulcs

en: About
hu: Kb.

en: About %s seconds remaining
hu: Körülbelül %s másodperc van hátra

en: About Me
hu: Rólam

en: Abstract Art
hu: Absztrakt Művészet

en: Access Your %s From Any Website
hu: Érd El A %s-t Bármely Weboldalról

en: Activate WooCommerce Plugin
hu: WooCommerce Bővítmény Aktiválása

en: Activating WooCommerce
hu: WooCommerce Aktiválása

en: Active Link Color
hu: Aktív Hivatkozás Színe

en: Active Primary Menu Link Color
hu: Aktív Elsődleges Menühivatkozás Színe

en: Add A Custom Page
hu: Egyéni Oldal Hozzáadása

en: Add Author Bio
hu: Szerzői bemutatkozás hozzáadása

en: Add Background Color
hu: Háttérszín Hozzáadása

en: Add Button Icon
hu: Gombikon Hozzáadása

en: Add ET Box
hu: ET Doboz Hozzáadása

en: Add ET Button
hu: ET Gomb Hozzáadása

en: Add ET Learn more block
hu: ET Tudj Meg Többet Blokk Hozzáadása

en: Add ET Tabs
hu: ET Fülek Hozzáadása

en: Add Element
hu: Elem Hozzáadása

en: Add From Library
hu: Hozzáadás A Könyvtárból

en: Add New Category
hu: Új Kategória Hozzáadása

en: Add New Cloud Category
hu: Új Felhőkategória Hozzáadása

en: Add New Cloud Tag
hu: Új Felhőcímke Hozzáadása

en: Add New Layout
hu: Új Elrendezés Hozzáadása

en: Add New Pack
hu: Új Csomag Hozzáadása

en: Add New Page
hu: Új Oldal Hozzáadása

en: Add New Tag
hu: Új Címke Hozzáadása

en: Add New Theme Options
hu: Új Sablonbeállítások Hozzáadása

en: Add Theme Options
hu: Sablonbeállítások Hozzáadása

en: Add To Categories
hu: Hozzáadás Kategóriákhoz

en: Add To Divi Cloud
hu: Hozzáadás A Divi Cloud-hoz

en: Add To Favorites
hu: Hozzáadás Kedvencekhez

en: Add To Tags
hu: Hozzáadás Címkékhez

en: Add a Tooltip Text
hu: Buboréksúgó Szöveg Hozzáadása

en: Add code to the < body > (good for tracking codes such as google analytics)
hu: Kód hozzáadása a < body > szakaszhoz (jó nyomkövető kódokhoz, például google analyticshez)

en: Add code to the < head > of your blog
hu: Kód hozzáadása a blog < head > részéhez

en: Add code to the bottom of your posts, before the comments
hu: Kód hozzáadása a bejegyzések aljához, a hozzászólások elé

en: Add code to the top of your posts
hu: Kód hozzáadása a bejegyzések tetejéhez

en: Added Context
hu: Hozzáadott Kontextus

en: Adjust Divi AI Default Styles
hu: Divi AI Alapértelmezett Stílusok Beállítása

en: Adsense Code
hu: Adsense Kód

en: Advanced Settings
hu: Speciális Beállítások

en: Advertisement
hu: Hirdetés

en: Agency About Page
hu: Ügynökségi Rólunk Oldal

en: Agency Blog Page
hu: Ügynökségi Blog Oldal

en: Agency Contact Page
hu: Ügynökségi Kapcsolat Oldal

en: Agency Home Page
hu: Ügynökségi Kezdőlap

en: Agency Landing Page
hu: Ügynökségi Landing Oldal

en: Agency Portfolio Page
hu: Ügynökségi Portfólió Oldal

en: Agency Pricing Page
hu: Ügynökségi Árazás Oldal

en: All
hu: Összes

en: All %1$s are Compatible with %2$s
hu: Az Összes %1$s Kompatibilis Ezzel: %2$s

en: All Active Plugins are Compatible with %s
hu: Minden Aktív Bővítmény Kompatibilis Ezzel: %s

en: All Body Templates are Compatible with %s
hu: Minden Főtartalom-sablon Kompatibilis Ezzel: %s

en: All Divi users can store up to %s items to their Divi Cloud for free. To save more items to your cloud and unlock unlimited storage, upgrade your Divi Cloud membership today. If you build Divi websites for a living, Divi Cloud is an awesome add-on and an amazing time saver. You are going to love it!
hu: Minden Divi felhasználó ingyenesen legfeljebb %s elemet tárolhat a Divi Cloud-jában. Ha több elemet szeretnél menteni a felhődbe, és feloldani a korlátlan tárhelyet, frissítsd a Divi Cloud-tagságodat még ma. Ha Divi-webhelyeket készítesz megélhetésből, a Divi Cloud egy szuper bővítmény és óriási időmegtakarítás. Imádni fogod!

en: All Footer Templates are Compatible with %s
hu: Minden Láblécsablon Kompatibilis Ezzel: %s

en: All Header Templates are Compatible with %s
hu: Minden Fejlécsablon Kompatibilis Ezzel: %s

en: All Plugins are Compatible with %s
hu: Minden Bővítmény Kompatibilis Ezzel: %s

en: All Presets are Compatible with %s
hu: Minden Előbeállítás Kompatibilis Ezzel: %s

en: All Theme Builder Templates are Compatible with %s
hu: Az Összes Theme Builder Sablon Kompatibilis Ezzel: %s

en: All Theme Options
hu: Összes Sablonbeállítás

en: All Widget Areas are Compatible with %s
hu: Minden Widget Terület Kompatibilis Ezzel: %s

en: Any code you place here will appear in body section of all pages of your blog. This is usefull if you need to input a tracking pixel for a state counter such as Google Analytics.
hu: Az itt elhelyezett kód a blogod összes oldalának body szakaszában fog megjelenni. Ez hasznos, ha be kell illesztened egy nyomkövető pixelt egy állapotszámlálóhoz, például a Google Analytics-hez.

en: Any code you place here will appear in the head section of every page of your blog. This is useful when you need to add javascript or css to all pages.
hu: Az itt elhelyezett kód a blogod minden oldalának head szakaszában fog megjelenni. Ez akkor hasznos, ha minden oldalhoz hozzá kell adnod JavaScript-et vagy CSS-t.

en: Any code you place here will be placed at the bottom of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
hu: Az itt elhelyezett kód az összes egyedi bejegyzés aljára kerül. Ez hasznos, ha például közösségi könyvjelző linkeket szeretnél integrálni.

en: Any code you place here will be placed at the top of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
hu: Az itt elhelyezett kód az összes egyedi bejegyzés tetejére kerül. Ez hasznos, ha például közösségi könyvjelző linkeket szeretnél integrálni.

[ctx: Apply layout to the page]
en: Use This Layout
hu: Elrendezés Használata

en: Archives
hu: Archívumok

en: Are You Sure?
hu: Biztos Vagy Benne?

en: Are you sure want to remove this page?
hu: Biztosan el szeretné távolítani ezt az oldalt?

en: As with any major update, it's important that you back up your website and test the migration on a staging site. If something does go wrong and you forgot to back up, the Divi 5 Migrator automatically backs up your post content, and you can restore that content and roll back to Divi 4 if you choose.
hu: Mint minden jelentős frissítésnél, fontos, hogy készíts biztonsági mentést a webhelyedről, és a migrációt először egy staging oldalon teszteld. Ha mégis gond adódik, és elfelejtettél biztonsági mentést készíteni, a Divi 5 Migrátor automatikusan biztonsági mentést készít a bejegyzéseid tartalmáról, így visszaállíthatod azt, és igény szerint visszatérhetsz a Divi 4-re.

en: Aspect Ratio
hu: Képarány

en: At Least
hu: Legalább

en: Authentication
hu: Hitelesítés

en: Authentication Required
hu: Hitelesítés Szükséges

en: Author
hu: Szerző

en: Author Image URL
hu: Szerző Kép URL

en: Auto
hu: Automatikus

en: Auto Speed
hu: Automatikus Sebesség

en: Automattic slider speed (works only if Auto is set to yes)
hu: Automatikus csúszka sebessége (csak akkor működik, ha az Automatikus beállítása Igen)

en: Back To Top Button
hu: Vissza A Tetejére Gomb

en: Background
hu: Háttér

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Background Fill Description
hu: Háttér Kitöltési Leírása

en: Background Image
hu: Háttérkép

en: Background Position
hu: Háttér Pozíciója

en: Background Repeat
hu: Háttér Ismétlése

en: Background image URL or base64 string is required.
hu: A háttérkép URL-je vagy base64 karakterlánca kötelező.

en: Backwards Compatibility Mode Enabled
hu: Visszamenőleges Kompatibilitási Mód Engedélyezve

en: Banner
hu: Bannercsík

en: Before generating a new image, you must extend the image canvas using the draggable anchors.
hu: Új kép létrehozása előtt a húzható horgonyokkal bővítened kell a kép vásznát.

en: Before generating a new image, you must make a rough sketch of the object you want to add.
hu: Új kép létrehozása előtt készíts egy durva vázlatot a hozzáadni kívánt objektumról.

en: Before generating a new image, you must paint the area of the image you want to modify.
hu: Új kép létrehozása előtt fesd át a kép azon területét, amelyet módosítani szeretnél.

en: Before you can download Premade Layouts from the %1$s Library you must authenticate your %2$s subscription.
hu: Mielőtt Előre Elkészített Elrendezéseket tölthetnél le a %1$s könyvtárból, hitelesítened kell a %2$s-előfizetésedet.

en: Before you can generate Text using the Divi AI you must authenticate your Elegant Themes subscription.
hu: Mielőtt szöveget generálhatna a Divi AI-jal, hitelesítenie kell a Elegant Themes előfizetését.

en: Blog Post
hu: Blogbejegyzés

en: Blog Style Mode
hu: Blog Stílusú Mód

en: Body Font
hu: Törzsszöveg Betűtípusa

en: Body Font Color
hu: Törzsszöveg Betűszíne

en: Body Font Style
hu: Főtörzs Betűstílus

en: Body Font Weight
hu: Főtörzs Betűvastagság

en: Body Line Height
hu: Fő Szöveg Sormagassága

en: Body Text Color
hu: Főtörzs Szövegszín

en: Body Text Size
hu: Fő Szöveg Mérete

en: Body/Link Line Height
hu: Főtörzs/Hivatkozás Sormagasság

en: Body/Link Text Size
hu: Főtörzs/Hivatkozás Szövegméret

en: Bold
hu: Félkövér

en: Border Color
hu: Szegély Színe

en: Border Radius
hu: Szegélysugár

en: Border Width
hu: Szegély Szélessége

en: Bottom
hu: Alsó

en: Bottom Bar
hu: Alsó Sáv

en: Bottom to Top
hu: Lentről Felfelé

en: Browse All Divi Docs
hu: Összes Divi Dokumentum Megtekintése

en: Browse The Marketplace
hu: Marketplace Böngészése

en: Brush Blur
hu: Ecset Elmosása

en: Brush Color
hu: Ecset Színe

en: Brush Size
hu: Ecsetméret

en: Build Your Page With AI
hu: Oldal Készítése AI-val

en: Building Your Website
hu: Webhely Készítése

[ctx: Business]
en: Agency
hu: Ügynökség

[ctx: Business]
en: Consultant
hu: Tanácsadó

en: Button
hu: Gomb

en: Button Font Style
hu: Gomb Betűstílus

en: Buttons
hu: Gombok

en: Buttons Font
hu: Gombok Betűtípusa

en: Buttons Hover Style
hu: Gombok Rámutatás Stílusa

en: Buttons Style
hu: Gombstílus

en: Buy
hu: Vásárlás

en: By %s
hu: %s által

en: By Elegant Themes
hu: Az Elegant Themes által

en: By The Community
hu: A Közösségtől

en: By default comments are not placed on pages, however, if you would like to allow people to comment on your pages simply enable this option.
hu: Alapértelmezés szerint az oldalakon nincsenek hozzászólások, de ha szeretnéd engedélyezni, hogy az emberek hozzászóljanak az oldalaidhoz, egyszerűen kapcsold be ezt az opciót.

en: By default pages are sorted by name. However if you would rather have them sorted by ID you can adjust this setting.
hu: Alapértelmezés szerint az oldalak név szerint vannak rendezve. Ha azonban inkább ID szerint rendeznéd őket, itt módosíthatod ezt a beállítást.

en: By default the navigation bar stays on top of the screen at all times. We suggest to disable this option, if you need to use a logo taller than the default one.
hu: Alapértelmezés szerint a navigációs sáv mindig a képernyő tetején marad. Javasoljuk, hogy kapcsolja ki ezt a beállítást, ha az alapértelmezettnél magasabb logót kell használnia.

en: By default the theme creates a Home link that, when clicked, leads back to your blog's homepage. If, however, you are using a static homepage and have already created a page called Home to use, this will result in a duplicate link. In this case you should disable this feature to remove the link.
hu: Alapértelmezés szerint a téma létrehoz egy Kezdőlap hivatkozást, amelyre kattintva visszajutsz a blogod kezdőoldalára. Ha azonban statikus kezdőoldalt használsz, és már létrehoztál egy Kezdőlap nevű oldalt, akkor ez duplikált hivatkozást eredményez. Ebben az esetben kapcsold ki ezt a funkciót a hivatkozás eltávolításához.

en: By default the theme creates post titles based on the title of your post and your blog name. If you would like to make your meta title different than your actual post title you can define a custom title for each post using custom fields. This option must be enabled for custom titles to work, and you must choose a custom field name for your title below.
hu: Alapértelmezés szerint a sablon a bejegyzés címe és a blog neve alapján hozza létre a bejegyzéscímeket. Ha a meta címet eltérőre szeretnéd állítani a tényleges bejegyzéscímtől, akkor az egyes bejegyzésekhez egyéni címet adhatsz meg egyéni mezők használatával. Az egyéni címek működéséhez ezt a beállítást engedélyezni kell, és alább ki kell választanod a címhez használt egyéni mező nevét.

en: By default the theme does not add keywords to your header. Most search engines don't use keywords to rank your site anymore, but some people define them anyway just in case. If you want to add meta keywords to your header then enable this option and fill in the custom keywords field below.
hu: Alapértelmezés szerint a téma nem ad hozzá kulcsszavakat a fejlécedhez. A legtöbb keresőmotor már nem használ kulcsszavakat az oldal rangsorolásához, de néhányan mégis megadják őket, a biztonság kedvéért. Ha meta kulcsszavakat szeretnél hozzáadni a fejlécedhez, kapcsold be ezt az opciót, és töltsd ki az alábbi egyéni kulcsszavak mezőt.

en: By default the theme truncates your posts on index/homepages automatically to create post previews. If you would rather show your posts in full on index pages like a traditional blog then you can activate this feature.
hu: Alapértelmezés szerint a téma automatikusan lerövidíti a bejegyzéseket az index-/kezdőoldalakon, hogy előnézetet hozzon létre. Ha inkább teljes terjedelmükben jelenítené meg a bejegyzéseket az indexoldalakon, mint egy hagyományos blogban, aktiválhatja ezt a funkciót.

en: By default the theme uses a combination of your blog name and your blog description, as defined when you created your blog, to create your homepage titles. However if you want to create a custom title then simply enable this option and fill in the custom title field below.
hu: Alapértelmezés szerint a téma a blogod nevét és a blog leírását (amelyeket a blog létrehozásakor adtál meg) kombinálva hozza létre a kezdőlap címeit. Ha azonban egyéni címet szeretnél megadni, egyszerűen kapcsold be ezt az opciót, és töltsd ki az alábbi egyéni cím mezőt.

en: By default the theme uses your blog description, as defined when you created your blog, to fill in the meta description field. If you would like to use a different description then enable this option and fill in the custom description field below.
hu: Alapértelmezés szerint a téma a blogod leírását (amelyet a blog létrehozásakor adtál meg) használja a meta leírás mező kitöltéséhez. Ha más leírást szeretnél használni, kapcsold be ezt az opciót, és töltsd ki az alábbi egyéni leírás mezőt.

en: By default thumbnail images are created using custom fields. However, if you would rather use the images that are already in your post for your thumbnail (and bypass using custom fields) you can activate this option. Once activated thumbnail images will be generated automatically using the first image in your post. The image must be hosted on your own server.
hu: Alapértelmezés szerint a bélyegképek egyéni mezők alapján készülnek. Ha azonban inkább a bejegyzésben már szereplő képeket használná bélyegképként (és kihagyná az egyéni mezők használatát), aktiválhatja ezt a beállítást. Aktiválás után a bélyegképek automatikusan a bejegyzés első képe alapján jönnek létre. A képnek a saját szerverén kell lennie.

en: By default thumbnails are not placed on pages (they are only used on posts). However, if you want to use thumbnails on pages you can! Just enable this option.
hu: Alapértelmezés szerint a bélyegképek nem jelennek meg az oldalakon (csak a bejegyzéseknél használatosak). Ha azonban szeretnél bélyegképeket használni az oldalakon, megteheted! Csak kapcsold be ezt az opciót.

en: By default thumbnails are placed at the beginning of your post on single post pages. If you would like to remove this initial thumbnail image to avoid repetition simply disable this option.
hu: Alapértelmezés szerint a bélyegképek az egyes bejegyzés oldalakon a bejegyzés elején jelennek meg. Ha el szeretnéd távolítani ezt a kezdő bélyegképet az ismétlődés elkerüléséhez, egyszerűen kapcsold ki ezt az opciót.

en: CSS No Selector
hu: CSS Nincs Szelektor

en: CSS Snippet
hu: CSS-kódrészlet

en: Cancel
hu: Mégse

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URLs all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treated individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
hu: A kanonikalizálás segít megakadályozni, hogy a keresőmotorok duplikált tartalmat indexeljenek, és ezáltal segíthet elkerülni a duplikált tartalom miatti büntetéseket és a PageRank romlását. Egyes oldalaknak több különböző URL-je is lehet, amelyek mind ugyanoda mutatnak. Például a domain.com, a domain.com/index.html és a www.domain.com mind különböző URL-ek, amelyek a kezdőlapodra vezetnek. A keresőmotorok szemszögéből ezek a duplikált URL-ek (amelyek gyakran egyéni közvetlen hivatkozások miatt is előfordulnak) különállóként kezelhetők, nem pedig egyetlen célként. A kanonikus URL megadása megmondja a keresőmotornak, melyik URL-t szeretnéd hivatalosan használni. A téma a kanonikus URL-eket a közvetlen hivatkozásaid és a wp-admin beállítások fülén megadott domain név alapján határozza meg.

en: Canvas Size
hu: Vászon Mérete

en: Caption
hu: Felirat

en: Caption goes here
hu: A felirat ide kerül

en: Caption title goes here
hu: A felirat címe ide kerül

en: Cartoon
hu: Rajzfilm

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Category
hu: Kategória

en: Center
hu: Közép

en: Centered
hu: Középre Igazított

en: Centered Inline Logo
hu: Középre Igazított Soron Belüli Logó

en: Change Image
hu: Kép Cseréje

en: Change Image Style
hu: Képstílus Módosítása

en: Change Tone
hu: Hangnem Módosítása

en: Characters
hu: Karakter

en: Chat With An Expert
hu: Csevegés Egy Szakértővel

en: Check this box if you want to display meta descriptions on category/archive pages. The description is based off the category description you choose when creating/edit your category in wp-admin.
hu: Jelöld be ezt a négyzetet, ha a kategória-/archívumoldalakon meta leírásokat szeretnél megjeleníteni. A leírás a kategória létrehozásakor/szerkesztésekor a wp-admin felületen megadott kategórialeírás alapján készül.

en: Checking %1$s %2$s...
hu: %1$s %2$s ellenőrzése...

en: Checking Active Plugins...
hu: Aktív Bővítmények Ellenőrzése...

en: Checking Theme Builder Compatibility
hu: Theme Builder Kompatibilitás Ellenőrzése

en: Choose A Starter Site
hu: Kezdő Webhely Kiválasztása

en: Choose File
hu: Fájl Kiválasztása

en: Choose Library
hu: Könyvtár Kiválasztása

en: Choose Style
hu: Stílus Kiválasztása

en: Choose Type
hu: Típus Kiválasztása

en: Choose an Image
hu: Kép Kiválasztása

en: Choose button color
hu: Válassza ki a gomb színét

en: Choose button type
hu: Válassza ki a gomb típusát

en: Choose how many times bigger you want your upscaled image to be.
hu: Válaszd ki, hányszorosára szeretnéd növelni a felskálázott képet.

en: Choose the aspect ratio that will be used for the generated image.
hu: Válaszd ki a generált képhez használt képarányt.

en: Choose the size of your new image. Blank areas of the canvas outside the bounds of your original image will be filled in with AI.
hu: Válaszd ki az új kép méretét. Az eredeti kép határain kívül eső üres vászonterületeket az AI fogja kitölteni.

en: Choose title autogeneration method
hu: Cím automatikus generálási módjának kiválasztása

en: Choose what style of image you would like to create. Or, select none and describe the style of image in your prompt.
hu: Válaszd ki, milyen stílusú képet szeretnél létrehozni. Vagy válaszd a Nincs lehetőséget, és írd le a stílust a promptban.

en: Choose which items to display in the post info section
hu: Válaszd ki, mely elemek jelenjenek meg a bejegyzésinformációk szakaszban

en: Choose yes if you want for automatic slider animation
hu: Válassza az Igen opciót, ha automatikus csúszkaanimációt szeretne

[ctx: Classes Page (Fitness, Training, etc)]
en: Classes
hu: Órák

en: Clear CSS Cache
hu: CSS-Gyorsítótár Törlése

en: Click Below To Migrate Your Site to Divi 5
hu: Kattints Alább, Hogy Átmigráld A Webhelyedet Divi 5-re

en: Click here to learn more
hu: Kattints ide a további információkért

en: Close
hu: Bezárás

en: Close Modal
hu: Modális Ablak Bezárása

en: Cloud
hu: Felhő

en: Code
hu: Kód

en: Code Integration
hu: Kód Integráció

en: Code Snippet
hu: Kódrészlet

en: Code Snippets Library
hu: Kódrészletek Könyvtára

en: Code With AI
hu: Kódolás MI-vel

en: Coffee Shop
hu: Kávézó

en: Coffee Shop About Page
hu: Kávézó Bemutatkozás Oldal

en: Coffee Shop Blog Page
hu: Kávézó Blog Oldal

en: Coffee Shop Contact Page
hu: Kávézó Kapcsolat Oldal

en: Coffee Shop Footer Page
hu: Kávézó Lábléc Oldal

en: Coffee Shop Guide Page
hu: Kávézó Útmutató Oldal

en: Coffee Shop Home Page
hu: Kávézó Kezdőlap

en: Coffee Shop Landing Page
hu: Kávézó Landing Oldal

en: Coffee Shop Menu Page
hu: Kávézó Menü Oldal

en: Coffee Shop Shop Page
hu: Kávézó Bolt Oldal

en: Color
hu: Szín

en: Color Schemes
hu: Színsémák

en: Column Layout
hu: Oszlopelrendezés

en: Comic Book
hu: Képregény

en: Coming Soon
hu: Hamarosan

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Community
hu: Közösség

en: Compatibility Check in Progress...
hu: Kompatibilitási Ellenőrzés Folyamatban...

en: Complete your purchase using the pop-up to upgrade Divi Cloud.
hu: A felugró ablak segítségével fejezd be a vásárlást a Divi Cloud frissítéséhez.

en: Concept Art
hu: Koncepciórajz

en: Configuring Theme Options
hu: Téma Beállításainak Konfigurálása

en: Confirm
hu: Megerősítés

en: Congratulations! This site is %2$s compatible with %1$s. You can migrate your site to %1$s to take advantage of the new builder and front end page speeds. Don't forget to back up your website before migrating.
hu: Gratulálunk! Ez az oldal kompatibilis ezzel: %2$s, ezzel: %1$s. Átmigrálhatod a webhelyedet a(z) %1$s verzióra, hogy kihasználd az új szerkesztőt és a gyorsabb front end betöltési sebességet. Ne felejts el biztonsági mentést készíteni a webhelyedről a migrálás előtt.

en: Congratulations! You migrated your website to the Divi 5 framework. You can return to this page anytime to run a new compatibility check to see if additional modules are ready for conversion. In the future, third party modules from the Divi Marketplace, may be updated to support Divi 5. At that point, you can convert them using the migrator. Most third-party modules will not be ready for conversion at this early stage.
hu: Gratulálunk! Átmigráltad a webhelyedet a Divi 5 keretrendszerre. Bármikor visszatérhetsz erre az oldalra, hogy új kompatibilitási ellenőrzést futtass, és megnézd, készen állnak-e további modulok a konvertálásra. A jövőben a Divi Marketplace piactérről származó külső fejlesztésű modulok frissülhetnek, hogy támogassák a Divi 5-öt. Akkor a migrátorral konvertálhatod őket. Ebben a korai szakaszban a legtöbb külső fejlesztésű modul még nem lesz készen a konvertálásra.

en: Content
hu: Tartalom

en: Content Length
hu: Tartalomhossz

en: Content Results
hu: Tartalomeredmények

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Content goes here
hu: A tartalom ide kerül

en: Content text or html
hu: Tartalom szövegként vagy HTML-ként

en: Continue Editing
hu: Szerkesztés Folytatása

en: Convert Module To Row
hu: Modul Átalakítása Sorrá

en: Convert Module To Section
hu: Modul Átalakítása Szakasszá

en: Convert Row To Section
hu: Sor Átalakítása Szakasszá

en: Copy
hu: Másolás

en: Copy To
hu: Másolás Ide

en: Copy To Divi Cloud
hu: Másolás A Divi Cloud-ba

en: Copy To Library
hu: Másolás A Könyvtárba

en: Copywriter
hu: Szövegíró

en: Copywriter About Page
hu: Szövegíró Bemutatkozás Oldal

en: Copywriter Blog Page
hu: Szövegíró Blog Oldal

en: Copywriter Contact Page
hu: Szövegíró Kapcsolat Oldal

en: Copywriter FAQ Page
hu: Szövegíró GYIK Oldal

en: Copywriter Home Page
hu: Szövegíró Kezdőlap

en: Copywriter Landing Page
hu: Szövegíró Landing Oldal

en: Copywriter Portfolio Page
hu: Szövegíró Portfólió Oldal

en: Copywriter Pricing Page
hu: Szövegíró Árak Oldal

en: Copywriter Services Page
hu: Szövegíró Szolgáltatások Oldal

en: Create New Category/Categories
hu: Új Kategória/Kategóriák Létrehozása

en: Create New Tag(s)
hu: Új Címke(k) Létrehozása

en: Create New Tag/Tags
hu: Új Címke/Címkék Létrehozása

en: Creating %1$s Page
hu: %1$s Oldal Létrehozása

en: Creating Imagery
hu: Képek Létrehozása

en: Creating Your Menu
hu: Menü Létrehozása

en: Creative
hu: Kreatív

en: Creators from the marketplace are hard at work updating their modules for Divi 5. Most third-party modules won't be ready for Divi 5 right away. You can still use these modules with Divi 5. However, pages using legacy modules will not benefit from Divi 5's performance improvements and will be more prone to quirks. You can always return to the migrator and convert them later, once they are ready.
hu: A piactérről származó készítők gőzerővel dolgoznak a moduljaik Divi 5-höz való frissítésén. A legtöbb külső fejlesztésű modul nem lesz azonnal készen a Divi 5-höz. Ezeket a modulokat továbbra is használhatod Divi 5-tel. Azonban az örökölt modulokat használó oldalak nem részesülnek a Divi 5 teljesítményjavulásaiból, és hajlamosabbak lesznek a furcsa működésre. Bármikor visszatérhetsz a migrátorhoz, és később konvertálhatod őket, amikor már készen állnak.

en: Critical CSS
hu: Kritikus CSS

en: Critical CSS greatly improves website load times and Google PageSpeed scores by deferring non-critical styles and eliminating render-blocking CSS requests.
hu: A Kritikus CSS jelentősen javítja a webhely betöltési idejét és a Google PageSpeed pontszámokat azáltal, hogy késlelteti a nem kritikus stílusok betöltését, és megszünteti a renderelést blokkoló CSS-kéréseket.

en: Critical Threshold Height
hu: Kritikus Küszöbmagasság

en: Current Color
hu: Jelenlegi Szín

en: Currently viewing archives from %1$s
hu: Jelenleg a(z) %1$s archívumát nézed

en: Custom
hu: Egyéni

en: Custom CSS
hu: Egyéni CSS

en: Custom Size
hu: Egyéni Méret

en: Custom field Name to be used for description
hu: Leíráshoz használt egyéni mező neve

en: Custom field Name to be used for keywords
hu: Kulcsszavakhoz használt egyéni mező neve

en: Custom field Name to be used for title
hu: Címhez használt egyéni mező neve

en: Customize Fonts and Colors
hu: Betűtípusok És Színek Testreszabása

en: Customize and Select Your Pages
hu: Oldalak Testreszabása És Kiválasztása

en: Dark
hu: Sötét

en: Dashboard
hu: Vezérlőpult

en: Dashed
hu: Szaggatott

en: Date
hu: Dátum

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Default Website Template
hu: Alapértelmezett Webhely Sablon

en: Defer Additional Third Party Scripts
hu: További Külső Szkriptek Késleltetése

en: Defer Gutenberg Block CSS
hu: Gutenberg Blokk CSS Késleltetése

en: Defer jQuery And jQuery Migrate
hu: jQuery És jQuery Migrate Késleltetése

en: Define a character to separate BlogName and Post title
hu: Válassz elválasztó karaktert a BlogNév és a bejegyzés címe közé

en: Define custom fonts and colors below or leave empty to let AI choose for you
hu: Adjon meg egyéni betűtípusokat és színeket alább, vagy hagyja üresen, hogy az AI válasszon Önnek

en: Define how much influence your reference image has over the generated image. The less influence you give to the reference image, the more impact your image description will have.
hu: Állítsd be, mekkora hatással legyen a referenciakép a generált képre. Minél kisebb hatást adsz a referenciaképnek, annál nagyobb szerepe lesz a képleírásodnak.

en: Define your default fonts and colors or leave empty to let AI choose for you. The settings you define here will be used by default when you generate your next layout.
hu: Állítsd be az alapértelmezett betűtípusokat és színeket, vagy hagyd üresen, hogy az AI válasszon helyetted. Az itt megadott beállítások lesznek alapértelmezetten használva, amikor a következő elrendezést generálod.

en: Delete
hu: Törlés

en: Delete Page
hu: Oldal Törlése

en: Delete Permanently
hu: Végleges Törlés

en: Delete Selected Items
hu: Kijelölt Elemek Törlése

en: Demo
hu: Demó

en: Describe The Page You Want Divi AI To Create
hu: Írd Le Az Oldalt, Amit A Divi AI-nak Létre Kell Hoznia

en: Describe The Section You Want Divi AI To Create
hu: Írd Le A Szakaszt, Amit A Divi AI-val Szeretnél Létrehozni

en: Describe the page you want Divi AI to create. If there are specific sections, colors or fonts you want to use, let it know! Or, keep it simple and let Divi AI run with it.
hu: Írd le az oldalt, amit szeretnéd, hogy a Divi AI létrehozzon. Ha vannak konkrét szakaszok, színek vagy betűtípusok, amiket használni szeretnél, jelezd! Vagy tartsd egyszerűen, és hagyd, hogy a Divi AI szabadon dolgozzon.

en: Describe the section you want Divi AI to create. If there are specific elements, colors or fonts you want to use, let it know! Or, keep it simple and let Divi AI run with it.
hu: Írd le a szakaszt, amit a Divi AI-val szeretnél létrehozni. Ha vannak konkrét elemek, színek vagy betűtípusok, amelyeket használni szeretnél, jelezd neki! Vagy tartsd egyszerűen, és hagyd, hogy a Divi AI kibontsa az ötletet.

en: Design Agency
hu: Design Ügynökség

en: Design Agency About Page
hu: Design Ügynökség Bemutatkozás Oldal

en: Design Agency Blog Page
hu: Design Ügynökség Blog Oldal

en: Design Agency Case Study Page
hu: Design Ügynökség Esettanulmány Oldal

en: Design Agency Contact Page
hu: Design Ügynökség Kapcsolat Oldal

en: Design Agency Home Page
hu: Design Ügynökség Kezdőlap

en: Design Agency Landing Page
hu: Design Ügynökség Landing Oldal

en: Design Agency Portfolio Page
hu: Design Ügynökség Portfólió Oldal

en: Design Agency Project Page 1
hu: Design Ügynökség Projekt Oldal 1

en: Design Agency Project Page 2
hu: Design Ügynökség Projekt Oldal 2

en: Designed by %1$s | Powered by %2$s
hu: Tervezte: %1$s | Működteti: %2$s

en: Designing Layout
hu: Elrendezés Tervezése

en: Digital Painting
hu: Digitális Festmény

en: Digital Payments
hu: Digitális Fizetések

en: Digital Payments About Page
hu: Digitális Fizetések Bemutatkozás Oldal

en: Digital Payments Blog Page
hu: Digitális Fizetések Blog Oldal

en: Digital Payments Contact Page
hu: Digitális Fizetések Kapcsolat Oldal

en: Digital Payments Features Page
hu: Digitális Fizetések Funkciók Oldal

en: Digital Payments Home Page
hu: Digitális Fizetések Kezdőlap

en: Digital Payments Landing Page
hu: Digitális Fizetések Landing Oldal

en: Digital Payments Pricing Page
hu: Digitális Fizetések Árak Oldal

en: Digital Payments Sign-Up Page
hu: Digitális Fizetések Regisztráció Oldal

en: Disable Footer Credits
hu: Lábléc Kreditek Letiltása

en: Disable Translations
hu: Fordítások Letiltása

en: Disable WordPress Emojis
hu: WordPress Emodzsik Letiltása

en: Disable this option to remove the Google Fonts from your Divi Builder Pages.
hu: Kapcsold ki ezt a beállítást, hogy eltávolítsd a Google Fonts betűkészleteket a Divi Builder oldalaidról.

en: Disable this option to remove the Google Maps API script from your Divi Builder Pages. This may improve compatibility with third party plugins that also enqueue this script. Please Note: Modules that rely on the Google Maps API in order to function properly, such as the Maps and Fullwidth Maps Modules, will still be available but will not function while this option is disabled (unless you manually add Google Maps API script).
hu: Kapcsold ki ezt a beállítást, hogy eltávolítsd a Google Maps API szkriptet a Divi Builder oldalaidról. Ez javíthatja a kompatibilitást olyan külső bővítményekkel, amelyek szintén betöltik ezt a szkriptet. Figyelem: Azok a modulok, amelyek a megfelelő működéshez a Google Maps API-ra támaszkodnak (például a Térképek és a Teljes Szélességű Térképek modul), továbbra is elérhetők lesznek, de nem fognak működni, amíg ez a beállítás ki van kapcsolva (kivéve, ha kézzel adod hozzá a Google Maps API szkriptet).

en: Disable top tier dropdown menu links
hu: Felső Szintű Legördülő Menühivatkozások Letiltása

en: Disable translations if you don't want to display translated theme strings on your site.
hu: Tiltsa le a fordításokat, ha nem szeretné, hogy a webhelyén megjelenjenek a téma lefordított szövegei.

en: Disabling this option will remove the body code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
hu: Ennek a beállításnak a kikapcsolása eltávolítja az alábbi törzs kódot a blogból. Így eltávolíthatod a kódot úgy, hogy későbbi használatra megmaradjon.

en: Disabling this option will remove the header code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
hu: Ennek a beállításnak a kikapcsolása eltávolítja az alábbi fejléc kódot a blogból. Így eltávolíthatod a kódot úgy, hogy későbbi használatra megmaradjon.

en: Disabling this option will remove the single bottom code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
hu: Ennek a beállításnak a kikapcsolása eltávolítja az alábbi egyedi alsó kódot a blogból. Így eltávolíthatod a kódot úgy, hogy későbbi használatra megmaradjon.

en: Disabling this option will remove the single top code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
hu: Ennek a beállításnak a kikapcsolása eltávolítja az alábbi egyedi felső kódot a blogból. Így eltávolíthatod a kódot úgy, hogy későbbi használatra megmaradjon.

en: Display Home link
hu: Kezdőlap Hivatkozás Megjelenítése

en: Displays About Me Information
hu: Megjeleníti A Rólam Információkat

en: Displays Adsense Ads
hu: Adsense-Hirdetéseket Jelenít Meg

en: Displays Advertisements
hu: Hirdetéseket Jelenít Meg

en: Divi 5 Migrator
hu: Divi 5 Migrátor

en: Divi 5 cannot be activated while the following plugins are active. Please deactivate these plugins and activate Divi 5 again.
hu: A Divi 5 nem aktiválható, amíg a következő bővítmények aktívak. Kérjük, kapcsold ki ezeket a bővítményeket, majd aktiváld újra a Divi 5-öt.

en: Divi AI Default
hu: Divi AI Alapértelmezett

en: Divi AI Default Styles
hu: Divi AI Alapértelmezett Stílusok

en: Divi AI Server is too busy right now. Please try again in a few minutes.
hu: A Divi AI-kiszolgáló most túlterhelt. Kérjük, próbáld meg újra néhány perc múlva.

en: Divi AI is finalizing your images!
hu: A Divi AI épp véglegesíti a képeidet!

en: Divi AI will fill your layouts with relevant photos and images automatically. Using stock photos is the fastest and most reliable option. You can also generate completely unique images using AI, which takes longer but can result in a wider variety of unique images.
hu: A Divi AI automatikusan releváns fotókkal és képekkel tölti fel az elrendezéseidet. A stock fotók használata a leggyorsabb és legmegbízhatóbb lehetőség. Teljesen egyedi képeket is generálhatsz AI-val, ami tovább tart, de nagyobb változatosságú egyedi képeket eredményezhet.

en: Divi AI will fill your pages with relevant photos and images automatically. Using stock photos is the fastest and most reliable option. You can also generate completely unique images using AI, which takes longer.
hu: A Divi AI automatikusan releváns fotókkal és képekkel tölti fel az oldalait. A stock fotók használata a leggyorsabb és legmegbízhatóbb opció. Teljesen egyedi képeket is generálhat AI-val, ami hosszabb időt vesz igénybe.

en: Divi Cloud Categories
hu: Divi Cloud Kategóriák

en: Divi Cloud Tags
hu: Divi Cloud Címkék

en: Divi Customizer Settings
hu: Divi Testreszabó Beállítások

en: Divi Library
hu: Divi Könyvtár

[ctx: Divi Library]
en: %s Library
hu: %s Könyvtár

[ctx: Divi Library]
en: View Mode
hu: Nézetmód

[ctx: Divi Library Global Module]
en: Global
hu: Globális

[ctx: Divi Library Item Type]
en: Layout
hu: Elrendezés

[ctx: Divi Library Item Type]
en: Module
hu: Modul

[ctx: Divi Library Layout Type]
en: Row
hu: Sor

[ctx: Divi Library Layout Type]
en: Section
hu: Szakasz

en: Divi Library Snippet Name
hu: Divi Könyvtár Kódrészlet Neve

[ctx: Divi Library Title]
en: Layout Details
hu: Elrendezés Részletei

[ctx: Divi Library View Mode]
en: Grid View
hu: Rácsnézet

[ctx: Divi Library View Mode]
en: List View
hu: Listanézet

[ctx: Divi Library View Mode]
en: Tag View
hu: Címkenézet

[ctx: Divi Library View Mode (Layout Pack)]
en: Pack View
hu: Csomagnézet

en: Divi Overview
hu: Divi Áttekintés

en: Divi Page Settings
hu: Divi Oldalbeállítások

en: Divi Theme Templates
hu: Divi Sablonok

en: Divi has been installed and activated. Next, you must activate your license so that your website can receive updates. Click the button below to log in to your Elegant Themes account and automatically activate this installation.
hu: A Divi telepítve és aktiválva lett. Ezután aktiválnia kell a licencét, hogy a webhely frissítéseket kaphasson. Kattintson az alábbi gombra, jelentkezzen be Elegant Themes-fiókjába, és aktiválja automatikusan ezt a telepítést.

en: Divi is up to date
hu: A Divi naprakész

en: Do you want to move selected items to your trash?
hu: A kijelölt elemeket a Kukába szeretnéd helyezni?

en: Do you want to permanently delete all the items in your trash? This action cannot be undone and the items cannot be recovered.
hu: Véglegesen törölni szeretnéd a Kukában lévő összes elemet? Ez a művelet nem vonható vissza, és az elemek nem állíthatók vissza.

en: Documentation
hu: Dokumentáció

[ctx: Documentation Page]
en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: Dot Navigation
hu: Pont Navigáció

en: Dotted
hu: Pontozott

en: Double
hu: Dupla

en: Download Backup Before Importing
hu: Biztonsági Mentés Letöltése Importálás Előtt

en: Download Compatibility Report
hu: Kompatibilitási Jelentés Letöltése

en: Download More Layouts From The Marketplace
hu: Tölts Le Több Elrendezést A Piactérről

en: Drawing
hu: Rajz

en: Dropdown Menu Animation
hu: Legördülő Menü Animációja

en: Dropdown Menu Background Color
hu: Legördülő Menü Háttérszíne

en: Dropdown Menu Line Color
hu: Legördülő Menü Vonal Színe

en: Dropdown Menu Text Color
hu: Legördülő Menü Szövegszíne

en: Duplicate
hu: Duplikálás

en: Duplicate Global Item To Cloud
hu: Globális Elem Másolása a Felhőbe

en: Duplicate Locally
hu: Helyi Duplikálás

en: Dynamic Icons
hu: Dinamikus Ikonok

en: Dynamic Module Framework
hu: Dinamikus Modul Keretrendszer

en: ET About Me Widget
hu: ET A Rólam Widget

en: ET Advertisement
hu: ET Hirdetés

en: Ecommerce
hu: E-kereskedelem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Edit Footer Credits
hu: Lábléc Kreditek Szerkesztése

en: Edit Image
hu: Kép Szerkesztése

en: Edit Tags & Categories
hu: Címkék És Kategóriák Szerkesztése

en: Edit Theme Options
hu: Sablonbeállítások Szerkesztése

en: Edit With Divi
hu: Szerkesztés A Divi-vel

en: Effect
hu: Effekt

en: Elegant Themes Account
hu: Elegant Themes Fiók

en: Email
hu: E-mail

en: Empty Trash
hu: Kuka Kiürítése

en: Enable API Key
hu: API-Kulcs Engedélyezése

en: Enable Boxed Layout
hu: Dobozos Elrendezés Engedélyezése

en: Enable Divi Cloud
hu: Divi Cloud Engedélyezése

en: Enable Divi Gallery
hu: Divi Galéria Engedélyezése

en: Enable Responsive Images
hu: Reszponzív Képek Engedélyezése

en: Enable Single Post 468x60 banner
hu: Egyedi Bejegyzés 468x60 Banner Engedélyezése

en: Enable Vertical Navigation
hu: Függőleges Navigáció Engedélyezése

en: Enable body code
hu: Törzs kód engedélyezése

en: Enable caching of Google Fonts and load them inline. This reduces render-blocking requests and improves page load times.
hu: Engedélyezze a Google Fonts gyorsítótárazását és beágyazott betöltését. Ez csökkenti a renderelést blokkoló kéréseket és javítja az oldal betöltési idejét.

en: Enable canonical URLs
hu: Kanonikus URL-ek engedélyezése

en: Enable custom description
hu: Egyéni leírás engedélyezése

en: Enable custom keywords
hu: Egyéni kulcsszavak engedélyezése

en: Enable custom titles
hu: Egyéni címek engedélyezése

en: Enable header code
hu: Fejléc kód engedélyezése

en: Enable meta descriptions
hu: Meta leírások engedélyezése

en: Enable single bottom code
hu: Egyedi alsó kód engedélyezése

en: Enable single top code
hu: Egyedi felső kód engedélyezése

en: Enable this if you want to replace the WordPress default gallery with the Divi-style gallery.
hu: Engedélyezze ezt, ha le szeretné cserélni a WordPress alapértelmezett galériáját Divi-stílusú galériára.

en: Enable this option to display Back To Top Button while scrolling
hu: Engedélyezze ezt a beállítást, ha görgetés közben szeretné megjeleníteni a Vissza A Tetejére gombot

en: Enable this option to get responsive images size generated when uploading images and adding srcset attribute for images element.
hu: Engedélyezze ezt a beállítást, hogy a képfeltöltéskor létrejöjjenek a reszponzív képméretek, és a képelemekhez hozzáadódjon a srcset attribútum.

en: Enable this option to get the smooth scrolling effect with mouse wheel
hu: Engedélyezze ezt a beállítást a finom görgetés eléréséhez az egérgörgővel

en: Enable this option to show thumbnails on Index Pages.
hu: Kapcsold be ezt az opciót a bélyegképek megjelenítéséhez az indexoldalakon.

en: Enable this to allow the Divi Framework to only load the modules that are used on the page, and process the logic for the features in use.
hu: Engedélyezze ezt, hogy a Divi Framework csak az oldalon használt modulokat töltse be, és csak a használatban lévő funkciók logikáját dolgozza fel.

en: Enabling this option will display a 468x60 banner ad on the bottom of your post pages below the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
hu: Az opció engedélyezése megjelenít egy 468x60-as bannerhirdetést a bejegyzésoldalak alján, az egyedi bejegyzés tartalma alatt. Ha engedélyezed, alább meg kell adnod a bannerkép és a cél URL-t.

en: Enabling this option will lower the size of Google Fonts and improve load times, however it will limit Google Fonts support in some very old browsers. You can turn this off to increase support for older browsers at a slight cost to performance.
hu: Ennek a beállításnak az engedélyezése csökkenti a Google Fonts méretét és javítja a betöltési időt, ugyanakkor korlátozza a Google Fonts támogatását néhány nagyon régi böngészőben. Kikapcsolhatja ezt a lehetőséget, hogy jobb legyen a régebbi böngészők támogatása, kis teljesítménycsökkenés árán.

en: Enhance
hu: Javítás

en: Enhance Image
hu: Kép Javítása

en: Enhancement Strength
hu: Javítás Erőssége

en: Enhancements
hu: Javítások

en: Enqueue Google Maps Script
hu: Google Maps Szkript Betöltése

en: Enqueue jQuery Compatibility Script
hu: jQuery Kompatibilitási Szkript Betöltése

en: Enter new API Key
hu: Új API-Kulcs Megadása

en: Enter the URL of your Facebook Profile.
hu: Add meg a Facebook profilod URL-jét.

en: Enter the URL of your Instagram Profile.
hu: Add meg az Instagram profilod URL-jét.

en: Enter the URL of your RSS feed.
hu: Add meg az RSS-csatornád URL-jét.

en: Enter the URL of your X Profile.
hu: Add meg az X-profilod URL-jét.

en: Enter which type of page you want.
hu: Adja meg, milyen típusú oldalt szeretne.

en: Enter your ET Account API Key.
hu: Add meg az ET-fiók API-kulcsát.

en: Enter your ET Account Username.
hu: Add meg az ET-fiók felhasználónevét.

en: Enter your page title
hu: Adja meg az oldal címét

en: Enter your website name, which will be used for meta titles and throughout your website content.
hu: Adja meg webhelye nevét, amelyet a meta címekben és a webhely tartalmában mindenütt használunk.

en: Enter your website slogan, which will be used in meta descriptions and as context for Divi AI.
hu: Adja meg webhelye szlogenjét, amelyet meta leírásokban és a Divi AI kontextusaként használunk.

en: Error
hu: Hiba

en: Error loading roadmap items.
hu: Hiba az ütemterv-elemek betöltésekor.

[ctx: Event Details Page]
en: Details
hu: Részletek

en: Exactly
hu: Pontosan

en: Example: Create a services page that describes our solar installation services, including testimonials and a contact form to collect leads
hu: Példa: Készíts egy szolgáltatások oldalt, amely bemutatja a napelemes telepítési szolgáltatásainkat, tartalmaz ajánlásokat és egy kapcsolatfelvételi űrlapot az érdeklődők gyűjtéséhez

en: Example: Create a services section that describes our solar installation services.
hu: Példa: Készíts egy szolgáltatások szekciót, amely bemutatja a napelemes telepítési szolgáltatásainkat.

en: Example: Our company, Sunset Solar, is a solar panel installation company serving the San Francisco Bay Area
hu: Példa: A cégünk, a Sunset Solar, napelem-telepítéssel foglalkozik, és a San Francisco-öböl környékét szolgálja ki

en: Exclude categories from the navigation bar
hu: Kategóriák Kizárása A Navigációs Sávból

en: Exclude pages from the navigation bar
hu: Oldalak Kizárása A Navigációs Sávból

en: Expand
hu: Kibontás

en: Explore Other Modules With Tag
hu: További Modulok Felfedezése Címkével

en: Explore Other Rows With Tag
hu: További Sorok Felfedezése Címkével

en: Explore Other Sections With Tag
hu: További Szakaszok Felfedezése Címkével

en: Export
hu: Exportálás

en: Export %s
hu: %s Exportálása

en: Export %s Name
hu: %s Név Exportálása

en: Export Theme Options
hu: Sablonbeállítások Exportálása

en: Exporting your %s will create a JSON file that can be imported into a different area.
hu: A(z) %s exportálása egy JSON-fájlt hoz létre, amely egy másik területre importálható.

en: Extend
hu: Kibővítés

en: Extend Image
hu: Kép Kibővítése

en: Facebook Profile Url
hu: Facebook Profil URL

en: Fade
hu: Elhalványulás

en: Fade In
hu: Előtűnés

en: Failed to load your existing layouts. Please try again later.
hu: Nem sikerült betölteni a meglévő elrendezéseidet. Kérjük, próbáld meg később.

en: Farmers Market
hu: Termelői Piac

en: Farmers Market About Page
hu: Termelői Piac Bemutatkozás Oldal

en: Farmers Market Blog Page
hu: Termelői Piac Blog Oldal

en: Farmers Market Contact Page
hu: Termelői Piac Kapcsolat Oldal

en: Farmers Market Donate Page
hu: Termelői Piac Adományozás Oldal

en: Farmers Market Events Page
hu: Termelői Piac Események Oldal

en: Farmers Market Home Page
hu: Termelői Piac Kezdőlap

en: Farmers Market Landing Page
hu: Termelői Piac Landing Oldal

en: Farmers Market Market Page
hu: Termelői Piac Piac Oldal

en: Fashion About Page
hu: Divat Bemutatkozás Oldal

en: Fashion Blog Page
hu: Divat Blog Oldal

en: Fashion Contact Page
hu: Divat Kapcsolat Oldal

en: Fashion Designer Page
hu: Divattervező Oldal

en: Fashion Gallery Page
hu: Divat Galéria Oldal

en: Fashion Home Page
hu: Divat Kezdőlap

en: Fashion Landing Page
hu: Divat Landing Oldal

en: Fashion Shop Page
hu: Divat Bolt Oldal

en: Favorites
hu: Kedvencek

en: Fetching Pages
hu: Oldalak Lekérése

en: Fetching Pages...
hu: Oldalak Lekérése...

en: Filter
hu: Szűrő

en: Finalizing Migration
hu: Migrálás Befejezése

en: Find A Layout
hu: Elrendezés Keresése

en: Find A Module
hu: Modul Keresése

en: Find A Page
hu: Oldal Keresése

en: Find A Row
hu: Sor Keresése

en: Find A Section
hu: Szekció Keresése

en: Find More Layouts
hu: További Elrendezések Keresése

en: Fixed
hu: Rögzített

en: Fixed Menu Height
hu: Rögzített Menü Magassága

en: Fixed Navigation Bar
hu: Rögzített Navigációs Sáv

en: Fixed Navigation Settings
hu: Rögzített Navigáció Beállításai

en: Flip
hu: Átfordítás

en: Florist
hu: Virágüzlet

en: Florist About Page
hu: Virágüzlet Bemutatkozás Oldal

en: Florist Blog Page
hu: Virágüzlet Blog Oldal

en: Florist Contact Page
hu: Virágüzlet Kapcsolat Oldal

en: Florist Gallery Page
hu: Virágüzlet Galéria Oldal

en: Florist Home Page
hu: Virágüzlet Kezdőlap

en: Florist Landing Page
hu: Virágüzlet Landing Oldal

en: Florist Shop Page
hu: Virágüzlet Bolt Oldal

en: Folder
hu: Mappa

en: Font
hu: Betűtípus

en: Font Size
hu: Betűméret

en: Font Style
hu: Betűstílus

en: Footer
hu: Lábléc

en: Footer Area
hu: Lábléc Terület

en: Footer Background Color
hu: Lábléc Háttérszíne

en: Footer Elements
hu: Lábléc Elemek

en: Footer Menu
hu: Lábléc Menü

en: Footer Menu Active Link Color
hu: Láblécmenü Aktív Hivatkozás Színe

en: Footer Menu Background Color
hu: Láblécmenü Háttérszíne

en: Footer Menu Text Color
hu: Láblécmenü Szövegszíne

en: Forgot your <a href="%1$s" target="_blank">Username</a> or <a href="%1$s" target="_blank">Password</a>?
hu: Elfelejtetted a <a href="%1$s" target="_blank">Felhasználóneved</a> vagy a <a href="%1$s" target="_blank">Jelszavad</a>?

en: Formal
hu: Formális

en: Free Divi Cloud Limit Reached
hu: Elérte Az Ingyenes Divi Cloud-Korlátot

en: Free Trial
hu: Ingyenes Próbaverzió

en: Freelancer
hu: Szabadúszó

en: Frequently Asked Questions
hu: Gyakran Ismételt Kérdések

en: Fullscreen
hu: Teljes Képernyő

en: Fullwidth
hu: Teljes szélesség

en: Funny
hu: Vicces

en: General
hu: Általános

en: General Settings
hu: Általános Beállítások

en: Generate
hu: Generálás

en: Generate & Publish My Website
hu: Webhelyem Generálása És Közzététele

en: Generate A New Site
hu: Új Webhely Generálása

en: Generate Code
hu: Kód Generálása

en: Generate Four More
hu: Még Négy Generálása

en: Generate Image With AI
hu: Kép Generálása AI-jal

en: Generate Images With AI (Slower)
hu: Képek Generálása AI-val (Lassabb)

en: Generate Layout
hu: Elrendezés Generálása

en: Generate Modified Image
hu: Módosított Kép Létrehozása

en: Generate More Like This One
hu: Hasonlók Generálása

en: Generate My Website
hu: Webhelyem Létrehozása

en: Generate Page
hu: Oldal Generálása

en: Generate Prompt With AI
hu: Prompt Generálása AI-jal

en: Generate Section
hu: Szakasz Generálása

en: Generate Section With AI
hu: Szakasz Generálása AI-val

en: Generate Text
hu: Szöveg Generálása

en: Generate Your Site With AI
hu: Webhely Generálása AI-Jal

en: Generating
hu: Generálás Folyamatban

en: Generating %1$s Pages
hu: %1$s Oldalak Generálása

en: Generating Images
hu: Képek Generálása

en: Generating Layout
hu: Elrendezés Generálása

en: Generating Screenshot
hu: Képernyőkép Generálása

en: Generating Section
hu: Szakasz Generálása

en: Generating Site Outline
hu: Webhelyvázlat Létrehozása

en: Generating Your %1$s Page
hu: %1$s Oldal Generálása

en: Generating Your Menu
hu: Menü Generálása

en: Generating...
hu: Generálás...

en: Get Divi Cloud
hu: Szerezd Be A Divi Cloud-ot

en: Get Divi For Life
hu: Szerezze Meg A Divi-t Örökre

en: Get Unlimited Divi Cloud Storage
hu: Korlátlan Divi Cloud-Tárhely Kérése

en: Get Unlimited Storage
hu: Korlátlan Tárhely Kérése

en: Get access to hundreds of new Divi modules and thousands of additional layouts and child themes.
hu: Hozzáférést kapsz több száz új Divi modulhoz, valamint több ezer további elrendezéshez és gyermek-témához.

en: Get live chat support with response times under 30 minutes plus bigger discounts in the Divi Marketplace.
hu: Kapjon élő chates támogatást 30 percnél rövidebb válaszidővel, valamint nagyobb kedvezményeket a Divi Marketplace-ben.

en: Give Divi AI general information about your website or business. The more context it has about you and your goals, the better layouts it will create and the more relevant content it will write.
hu: Adj a Divi AI-nak általános információkat a webhelyedről vagy a vállalkozásodról. Minél több kontextusa van rólad és a céljaidról, annál jobb elrendezéseket készít, és annál relevánsabb tartalmat ír.

en: Give you content a unique spin by telling Divi AI what tone of voice to use.
hu: Adj a tartalmadnak egyedi hangulatot azzal, hogy megmondod a Divi AI-nak, milyen hangnemet használjon.

en: Global items
hu: Globális Elemek

en: Global items cannot be added to your Divi Cloud. Would you like to save a non-global version to your Divi Cloud? The version on this website will remain a global instance
hu: Globális elemeket nem lehet hozzáadni a Divi Cloud-odhoz. Szeretnél egy nem globális verziót menteni a Divi Cloud-odba? A webhelyen lévő verzió globális példány marad

en: Google API Key
hu: Google API-kulcs

en: Google Fonts Subsets
hu: Google Fonts Alhalmazok

en: Grab the first post image
hu: Az első bejegyzéskép használata

en: Green
hu: Zöld

en: Groove
hu: Barázdált

en: Guide Me
hu: Vezess Végig

en: HTML/JS Snippet
hu: HTML/JS-kódrészlet

en: Hang Tight!
hu: Türelem!

en: Harmonize And Remove Artifacts
hu: Harmonizálás És Artefaktumok Eltávolítása

en: Harness the power of AI and unlock unlimited text, image, code, layout and website generation.
hu: Használd ki az AI erejét, és oldd fel a korlátlan szöveg-, kép-, kód-, elrendezés- és webhelygenerálást.

en: Header & Navigation
hu: Fejléc És Navigáció

en: Header Elements
hu: Fejléc Elemek

en: Header Font
hu: Fejléc Betűtípus

en: Header Font Style
hu: Fejléc Betűstílus

en: Header Font Weight
hu: Fejléc Betűvastagság

en: Header Format
hu: Fejléc Formátuma

en: Header Letter Spacing
hu: Fejléc Betűköz

en: Header Line Height
hu: Fejléc Sormagasság

en: Header Style
hu: Fejléc Stílusa

en: Header Text Size
hu: Fejléc Szövegméret

en: Heading Font
hu: Címsor Betűtípusa

en: Heading Font Color
hu: Címsor Betűszíne

en: Heading Text Color
hu: Címsor Szövegszín

en: Height
hu: Magasság

en: Help
hu: Súgó

en: Here you can add custom css to override or extend default styles.
hu: Itt adhat hozzá egyéni CSS-t az alapértelmezett stílusok felülírásához vagy bővítéséhez.

en: Here you can change which character separates your blog title and index page name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
hu: Itt megadhatod, melyik karakter válassza el a blog címét és az indexoldal nevét automatikusan generált bejegyzéscímek esetén. Gyakori értékek: | vagy -

en: Here you can change which character separates your blog title and post name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
hu: Itt megadhatod, melyik karakter válassza el a blog címét és a bejegyzés nevét automatikusan generált bejegyzéscímek esetén. Gyakori értékek: | vagy -

en: Here you can choose Shop Page & Category Page Layout for WooCommerce.
hu: Itt kiválaszthatja a WooCommerce boltoldal- és kategóriaoldal-elrendezését.

en: Here you can choose default sidebar layout
hu: Itt kiválaszthatja az alapértelmezett oldalsáv-elrendezést

en: Here you can choose how your titles on index pages are generated. You can change which order your blog name and index title are displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
hu: Itt kiválaszthatod, hogyan generálódjanak a címeid az indexoldalakon. Módosíthatod, milyen sorrendben jelenjen meg a blog neve és az indexcím, vagy teljesen el is távolíthatod a blog nevét a címből.

en: Here you can choose to display the Facebook Icon on your homepage.
hu: Itt kiválaszthatod, hogy megjelenjen-e a Facebook ikon a kezdőlapon.

en: Here you can choose to display the Instagram Icon on your homepage.
hu: Itt kiválaszthatod, hogy megjelenjen-e a Instagram ikon a kezdőlapon.

en: Here you can choose to display the RSS Icon.
hu: Itt kiválaszthatod, hogy megjelenjen-e a RSS ikon.

en: Here you can choose to display the X Icon.
hu: Itt kiválaszthatod, hogy megjelenjen-e az X ikon.

en: Here you can choose to remove certain categories from the navigation menu. All categories marked with an X will not appear in your navigation bar.
hu: Itt kiválaszthatod, hogy bizonyos kategóriákat eltávolíts a navigációs menüből. Az X-szel jelölt kategóriák nem jelennek meg a navigációs sávban.

en: Here you can choose to remove certain pages from the navigation menu. All pages marked with an X will not appear in your navigation bar.
hu: Itt kiválaszthatod, hogy bizonyos oldalakat eltávolíts a navigációs menüből. Az X-szel jelölt oldalak nem jelennek meg a navigációs sávban.

en: Here you can choose to reverse the order that your categories links are displayed. You can choose between ascending and descending.
hu: Itt megfordíthatod a kategóriahivatkozások megjelenítési sorrendjét. Választhatsz növekvő és csökkenő között.

en: Here you can choose to reverse the order that your pages links are displayed. You can choose between ascending and descending.
hu: Itt megfordíthatod az oldalhivatkozások megjelenítési sorrendjét. Választhatsz növekvő és csökkenő között.

en: Here you can choose to sort your pages links.
hu: Itt kiválaszthatod, hogyan legyenek rendezve az oldalhivatkozások.

en: Here you can choose which items appear in the post info section on pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted items shown below will appear.
hu: Itt kiválaszthatod, mely elemek jelenjenek meg a bejegyzésinformációk szakaszban az oldalakon. Ez az a terület, általában a bejegyzés címe alatt, amely alapvető információkat jelenít meg a bejegyzésedről. Az alább kiemelt elemek fognak megjelenni.

en: Here you can choose which items appear in the post info section on single post pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted items shown below will appear.
hu: Itt kiválaszthatod, mely elemek jelenjenek meg a bejegyzésinformációk szakaszban az egyes bejegyzés oldalakon. Ez az a terület, általában a bejegyzés címe alatt, amely alapvető információkat jelenít meg a bejegyzésedről. Az alább kiemelt elemek fognak megjelenni.

en: Here you can designate how many WooCommerce products are displayed on the archive page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
hu: Itt megadhatod, hogy hány WooCommerce termék jelenjen meg az archívumoldalon. Ez a beállítás a wp-admin Beállítások > Olvasás opcióitól függetlenül működik.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Archive pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
hu: Itt megadhatod, hogy hány legfrissebb cikk jelenjen meg az Archívum oldalakon. Ez a beállítás a wp-admin Beállítások > Olvasás opcióitól függetlenül működik.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Category page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
hu: Itt megadhatod, hogy hány legfrissebb cikk jelenjen meg a Kategória oldalon. Ez a beállítás a wp-admin Beállítások > Olvasás opcióitól függetlenül működik.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Search results pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
hu: Itt megadhatod, hogy hány legfrissebb cikk jelenjen meg a keresési találatok oldalain. Ez a beállítás a wp-admin Beállítások > Olvasás opcióitól függetlenül működik.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Tag pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
hu: Itt megadhatod, hogy hány legfrissebb cikk jelenjen meg a Címke oldalakon. Ez a beállítás a wp-admin Beállítások > Olvasás opcióitól függetlenül működik.

en: Here you can disable automatic memory limit increase.
hu: Itt letilthatja az automatikus memóriakorlát-növelést.

en: Here you can provide 468x60 banner destination url
hu: Itt megadhatod a 468x60-as banner cél URL-jét

en: Here you can provide 468x60 banner image url
hu: Itt megadhatod a 468x60-as bannerkép URL-jét

en: Hex Value
hu: Hex Érték

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Hide Logo Image
hu: Logókép Elrejtése

en: Hide Nav Before Scroll
hu: Navigáció Elrejtése Görgetés Előtt

en: Hide Navigation Until Scroll
hu: Navigáció Elrejtése Görgetésig

en: Hide empty categories
hu: Üres Kategóriák Elrejtése

en: High
hu: Magas

en: Home
hu: Kezdőlap

en: Homepage SEO
hu: Kezdőlap SEO

en: Homepage custom title (if enabled)
hu: Kezdőlap egyéni címe (ha engedélyezve van)

en: Homepage meta description (if enabled)
hu: Kezdőlap meta leírása (ha engedélyezve van)

en: Homepage meta keywords (if enabled)
hu: Kezdőlap meta kulcsszavai (ha engedélyezve van)

en: How do I report a bug?
hu: Hogyan jelenthetek hibát?

en: How would you like to change the style of this element?
hu: Hogyan szeretné megváltoztatni ennek az elemnek a stílusát?

en: Humorous
hu: Humoros

en: Icon
hu: Ikon

en: Icon Color
hu: Ikon Színe

en: Icon Placement
hu: Ikon Elhelyezése

en: If a page is built with the Divi Builder, the Gutenberg block CSS file is moved from the header to the footer. Since the file is most likely not used, we can load it later. This removes a render blocking request and improving performance.
hu: Ha egy oldal a Divi Builder segítségével készült, a Gutenberg blokk CSS-fájlja a fejlécből a láblécbe kerül. Mivel a fájl nagy valószínűséggel nincs használatban, később is betölthető. Ez megszüntet egy renderelést blokkoló kérést és javítja a teljesítményt.

en: If custom titles are disabled, choose autogeneration method
hu: Ha az egyéni címek le vannak tiltva, válaszd ki az automatikus létrehozás módját

en: If this website contains content built with Divi 4, you can use the migrator to convert your website to the Divi 5 format. Un-migrated content will not benefit from Divi 5 performance improvements.
hu: Ha ez a webhely Divi 4-gyel készült tartalmat tartalmaz, használhatja a migrátort a webhely Divi 5 formátumra konvertálásához. A nem migrált tartalom nem részesül a Divi 5 teljesítményjavításaiból.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over how your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
hu: Ha nem használsz egyéni bejegyzéscímeket, akkor is szabályozhatod, hogyan generálódjanak a címek. Itt kiválaszthatod, milyen sorrendben jelenjen meg a bejegyzés címe és a blog neve, vagy teljesen el is távolíthatod a blog nevét a címből.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over hw your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
hu: Ha nem használsz egyéni bejegyzéscímeket, akkor is szabályozhatod, hogyan generálódjanak a címek. Itt kiválaszthatod, milyen sorrendben jelenjen meg a bejegyzés címe és a blog neve, vagy teljesen el is távolíthatod a blog nevét a címből.

en: If you don't want to display some banners - leave approptiate fields blank
hu: Ha Nem Szeretnél Bizonyos Bannereket Megjeleníteni – Hagyd Üresen A Megfelelő Mezőket

en: If you have enabled custom titles you can add your custom title here. Whatever you type here will be placed between the < title >< /title > tags in header.php
hu: Ha engedélyezted az egyéni címeket, itt adhatod meg az egyéni címet. Amit ide írsz, a header.php fájlban a < title >< /title > tagek közé kerül

en: If you have enabled meta descriptions you can add your custom description here.
hu: Ha engedélyezted a meta leírásokat, itt adhatod meg az egyéni leírást.

en: If you have enabled meta keywords you can add your custom keywords here. Keywords should be separated by comas. For example: wordpress,themes,templates,elegant
hu: Ha engedélyezted a meta kulcsszavakat, itt adhatod meg az egyéni kulcsszavakat. A kulcsszavakat vesszővel válaszd el. Például: wordpress,themes,templates,elegant

en: If you would like categories to be displayed in your navigationbar that don't have any posts in them then disable this option. By default empty categories are hidden
hu: Ha azt szeretnéd, hogy a bejegyzés nélküli kategóriák is megjelenjenek a navigációs sávban, kapcsold ki ezt az opciót. Alapértelmezés szerint az üres kategóriák rejtve vannak.

en: If you would like to add a meta description to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for descriptions to be displayed on post pages. You can add your meta description using custom fields based off the custom field name you define below.
hu: Ha meta leírást szeretnél hozzáadni a bejegyzésedhez, megteheted egyéni mezők használatával. A leírások bejegyzésoldalakon való megjelenítéséhez ezt a beállítást engedélyezni kell. A meta leírást az alább megadott egyéni mezőnév alapján, egyéni mezőkben adhatod meg.

en: If you would like to add meta keywords to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for keywords to be displayed on post pages. You can add your meta keywords using custom fields based off the custom field name you define below.
hu: Ha meta kulcsszavakat szeretnél hozzáadni a bejegyzésedhez, megteheted egyéni mezők használatával. A kulcsszavak bejegyzésoldalakon való megjelenítéséhez ezt a beállítást engedélyezni kell. A meta kulcsszavakat az alább megadott egyéni mezőnév alapján, egyéni mezőkben adhatod meg.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the categories navigation bar disable this feature.
hu: Ha el szeretnéd távolítani a legördülő menüket a kategóriák navigációs sávjából, kapcsold ki ezt a funkciót.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the pages navigation bar disable this feature.
hu: Ha el szeretnéd távolítani a legördülő menüket az oldalak navigációs sávjából, kapcsold ki ezt a funkciót.

en: If you would like to use your own custom logo image click the Upload Image button.
hu: Ha saját egyéni logóképet szeretne használni, kattintson a Kép feltöltése gombra.

en: Image
hu: Kép

en: Image Description
hu: Képleírás

en: Image Dimensions
hu: Kép Méretei

en: Image Fill Description
hu: Kép Kitöltési Leírása

en: Image Height
hu: Kép Magassága

en: Image Scale
hu: Képméretezés

en: Image Selection
hu: Kijelölés A Képen

en: Image Size
hu: Képméret

en: Image Sketch
hu: Vázlat A Képen

en: Image Style
hu: Képstílus

en: Image Type
hu: Képtípus

en: Image URL or base64 string is required.
hu: A kép URL-je vagy base64 karakterlánca kötelező.

en: Image Url
hu: Kép URL

en: Image Width
hu: Kép Szélessége

en: Image doesn't exist
hu: A kép nem létezik

en: Images
hu: Képek

en: Images stored on a different website cannot be used as reference. The issue can be resolved by uploading the image to the WordPress media library.
hu: Egy másik webhelyen tárolt képek nem használhatók referenciaként. A probléma megoldható a kép feltöltésével a WordPress médiatárba.

en: Import
hu: Importálás

en: Import %s
hu: %s Importálása

en: Import & Export Customizer
hu: Testreszabó Importálás És Exportálás

en: Import & Export Theme Options
hu: Sablonbeállítások Importálása És Exportálása

en: Import Theme Options
hu: Sablonbeállítások Importálása

en: Import These Templates
hu: Sablonok Importálása

en: Import To Cloud
hu: Importálás A Felhőbe

en: Importing %1$s Page
hu: %1$s Oldal Importálása

en: Importing Customizer Settings
hu: Testreszabó Beállításainak Importálása

en: Importing Pages
hu: Oldalak Importálása

en: Importing Presets
hu: Előbeállítások Importálása

en: Importing Theme Builder
hu: Theme Builder Importálása

en: Improve Google Fonts Loading
hu: Google Fonts Betöltés Javítása

en: Improve your web design workflow and collaborate together in the cloud.
hu: Javítsd a webdesign munkafolyamatodat, és dolgozzatok együtt a felhőben.

en: In Progress
hu: Folyamatban

en: In some cases users will want to create parent categories or links as placeholders to hold a list of child links or categories. In this case it is not desirable to have the parent links lead anywhere, but instead merely serve an organizational function. Enabling this options will remove the links from all parent pages/categories so that they don't lead anywhere when clicked.
hu: Bizonyos esetekben a felhasználók szülőkategóriákat vagy hivatkozásokat hoznak létre helyőrzőként, hogy alájuk gyerekhivatkozások vagy kategóriák listája kerüljön. Ilyenkor nem kívánatos, hogy a szülő hivatkozások bárhová vezessenek, inkább csak rendszerező szerepük legyen. Ennek az opciónak a bekapcsolásával az összes szülő oldal/kategória hivatkozása eltávolításra kerül, így kattintáskor nem vezetnek sehova.

en: Inactive (%s)
hu: Inaktív (%s)

en: Inactive Widgets
hu: Inaktív Widgetek

en: Increase Contrast
hu: Kontraszt Növelése

en: Increase Detail
hu: Részletesség Növelése

en: Increase Saturation
hu: Telítettség Növelése

en: Index Page SEO
hu: Index Oldal SEO

en: Informative
hu: Informatív

en: Initializing Process
hu: Folyamat Inicializálása

en: Input 468x60 adsense code
hu: 468x60 Adsense Kód Megadása

en: Input 468x60 advertisement banner image
hu: 468x60 Hirdetési Bannerkép Megadása

en: Input 468x60 advertisement destination url
hu: 468x60 Hirdetés Cél URL-jének Megadása

en: Input your website information and select which pages you want to have on your website.
hu: Adja meg a webhely adatait, és válassza ki, mely oldalak szerepeljenek a webhelyen.

en: Input your website information and tell Divi AI about your website or business. The information you provide will be used to generate content, images and make design decisions.
hu: Adja meg webhelye adatait, és meséljen a Divi AI-nak a webhelyéről vagy vállalkozásáról. A megadott információkat tartalom és képek generálásához, valamint design-döntésekhez használjuk fel.

[ctx: Insert CSS Snippet from library]
en: Use This CSS Snippet
hu: CSS Kódrészlet Használata

en: Insert Code at Cursor
hu: Kód Beszúrása A Kurzorhoz

[ctx: Insert HTML/JS Snippet from library]
en: Use This HTML/JS Snippet
hu: HTML/JS Kódrészlet Használata

[ctx: Insert Module from library]
en: Use This Module
hu: Modul Használata

[ctx: Insert Page from library]
en: Use This Page
hu: Oldal Használata

[ctx: Insert Row from library]
en: Use This Row
hu: Sor Használata

[ctx: Insert Section from library]
en: Use This Section
hu: Szakasz Használata

en: Inset
hu: Benyomott

en: Instagram Profile Url
hu: Instagram Profil URL

en: Install WooCommerce Plugin
hu: WooCommerce Bővítmény Telepítése

en: Install and Configure WooCommerce
hu: WooCommerce Telepítése És Beállítása

en: Installing WooCommerce
hu: WooCommerce Telepítése

en: Interior Design Company
hu: Lakberendező Cég

en: Interior Design Company About Page
hu: Belsőépítészeti Cég Bemutatkozás Oldal

en: Interior Design Company Blog Page
hu: Belsőépítészeti Cég Blog Oldal

en: Interior Design Company Contact Page
hu: Belsőépítészeti Cég Kapcsolat Oldal

en: Interior Design Company Home Page
hu: Belsőépítészeti Cég Kezdőlap

en: Interior Design Company Landing Page
hu: Belsőépítészeti Cég Landing Oldal

en: Interior Design Company Portfolio Page
hu: Belsőépítészeti Cég Portfólió Oldal

en: Interior Design Company Services Page
hu: Belsőépítészeti Cég Szolgáltatások Oldal

en: Interior Design Company Shop Page
hu: Belsőépítészeti Cég Bolt Oldal

en: Invalid API Key or Username
hu: Érvénytelen API-kulcs vagy felhasználónév

en: Invalid post IDs format.
hu: Érvénytelen bejegyzésazonosító-formátum.

en: Invalid shortcode string.
hu: Érvénytelen shortcode karakterlánc.

en: Invite your team members and clients and give them full access to your entire suite of Divi services.
hu: Hívja meg csapattagjait és ügyfeleit, és adjon nekik teljes hozzáférést a Divi-szolgáltatások teljes csomagjához.

en: Italic
hu: Dőlt

en: Join Now
hu: Csatlakozz Most

en: Just another %s site
hu: Csak egy újabb %s webhely

en: Just another WordPress site
hu: Csak egy újabb WordPress webhely

en: LMS About Page
hu: LMS Bemutatkozás Oldal

en: LMS Blog Page
hu: LMS Blog Oldal

en: LMS Contact Page
hu: LMS Kapcsolat Oldal

en: LMS Course Page
hu: LMS Kurzus Oldal

en: LMS Courses Page
hu: LMS Tanfolyamok Oldal

en: LMS Home Page
hu: LMS Főoldal

en: LMS Landing Page
hu: LMS Landing Oldal

en: LMS Marketing Page
hu: LMS Marketing Oldal

[ctx: LMS Page]
en: Course
hu: Kurzus

[ctx: LMS Page]
en: Courses
hu: Kurzusok

en: LMS Pricing Page
hu: LMS Árazás Oldal

en: Landscape (8:5)
hu: Fekvő (8:5)

en: Language
hu: Nyelv

en: Language of Prompt
hu: A Prompt Nyelve

en: Language of Website
hu: A Webhely Nyelve

en: Layout
hu: Elrendezés

[ctx: Layout]
en: Add New
hu: Új Hozzáadása

[ctx: Layout Categories]
en: Manage Categories
hu: Kategóriák Kezelése

[ctx: Layout Categories]
en: Manage Tags
hu: Címkék Kezelése

[ctx: Layout Category]
en: Art & Design
hu: Művészet És Design

[ctx: Layout Category]
en: Business
hu: Üzlet

[ctx: Layout Category]
en: Community & Non-Profit
hu: Közösség És Nonprofit

[ctx: Layout Category]
en: Education
hu: Oktatás

[ctx: Layout Category]
en: Events
hu: Események

[ctx: Layout Category]
en: Fashion & Beauty
hu: Divat És Szépség

[ctx: Layout Category]
en: Food & Drink
hu: Étel És Ital

[ctx: Layout Category]
en: Health & Fitness
hu: Egészség És Fitnesz

[ctx: Layout Category]
en: Online Store
hu: Webáruház

[ctx: Layout Category]
en: Services
hu: Szolgáltatások

[ctx: Layout Category]
en: Technology
hu: Technológia

en: Layout Name
hu: Elrendezés Neve

en: Layout Pack
hu: Elrendezéscsomag

[ctx: Layout Pack]
en: Fashion
hu: Divat

[ctx: Layout Pack]
en: Layouts In This Pack
hu: Ebben A Csomagban Található Elrendezések

[ctx: Layout Packs]
en: Manage Packs
hu: Csomagok Kezelése

en: Layout Settings
hu: Elrendezés Beállítások

en: Learn About Divi AI
hu: Tudjon Meg Többet A Divi AI-ról

en: Learn About Divi Cloud
hu: Tudjon Meg Többet A Divi Cloud-ról

en: Learn About Divi Teams
hu: Tudjon Meg Többet A Divi Teams-ről

en: Learn About Divi VIP
hu: Tudjon Meg Többet A Divi VIP-ről

en: Learn About VIP Support
hu: Ismerd Meg A VIP Támogatást

en: Learn More
hu: További Információ

en: Learn More About Divi 5
hu: Tudj Meg Többet A(z) Divi 5-ről

en: Leave a Reply to %s
hu: Válasz Írása Neki: %s

en: Left
hu: Bal

en: Left Sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Left to Right
hu: Balról Jobbra

en: Lengthen
hu: Hosszabbítás

en: Let AI Choose
hu: Az AI Válasszon

en: Let AI Choose For Me
hu: Az AI Válasszon Helyettem

en: Letter Spacing
hu: Betűköz

en: Let’s Build Your Divi Website!
hu: Építsük Fel A Divi Webhelyedet!

en: Level Up Your Divi Toolkit
hu: Turbozd Fel A Divi Eszköztáradat

en: Level up your efficiency with limitless AI content and image requests.
hu: Növeld a hatékonyságod korlátlan AI-tartalom- és képkérésekkel.

en: Library
hu: Könyvtár

en: Light
hu: Világos

en: Limit Google Fonts Support For Legacy Browsers
hu: Google Fonts Támogatás Korlátozása Régi Böngészőkhöz

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Link Color
hu: Hivatkozás Színe

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: List Items
hu: Listaelem

en: Live Preview
hu: Élő Előnézet

en: Load From Library
hu: Betöltés A Könyvtárból

en: Load more
hu: Továbbiak betöltése

en: Loading...
hu: Betöltés...

en: Locations
hu: Helyek

en: Log In
hu: Bejelentkezés

en: Log In To Divi Cloud
hu: Bejelentkezés A Divi Cloud-ba

en: Log In to Activate Your License
hu: Jelentkezzen Be A Licenc Aktiválásához

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Logo
hu: Logó

en: Logo Max Height
hu: Logó Max. Magassága

en: Low
hu: Alacsony

en: Make Full Width
hu: Teljes Szélességűvé Tétel

en: Manage Layouts
hu: Elrendezések Kezelése

en: Manage Pages
hu: Oldalak Kezelése

en: Manage Posts
hu: Bejegyzések Kezelése

en: Manage Templates
hu: Sablonok Kezelése

en: Manage Theme Templates
hu: Téma Sablonjainak Kezelése

en: Manage Un-widgetized Advertisements
hu: Widget Nélküli Hirdetések Kezelése

en: Manage Website Pages
hu: Webhely Oldalainak Kezelése

en: Manage Your Elegant Themes Account
hu: Elegant Themes-Fiók Kezelése

en: Managing Website Styles
hu: Webhelystílusok Kezelése

en: March 28, 2024
hu: 2024. Március 28.

[ctx: Marketplace Page]
en: Seller
hu: Eladó

en: Maximum
hu: Legfeljebb

en: Maximum canvas size is 8192px
hu: A maximális vászonméret 8192px

en: Medium
hu: Közepes

en: Member Login
hu: Tagi Bejelentkezés

en: Memory Limit Increase
hu: Memória Korlát Növelése

en: Menu Height
hu: Menü Magassága

en: Menu Link Color
hu: Menühivatkozás Színe

en: Menu Text Size
hu: Menüszöveg Mérete

en: Menu Top Margin
hu: Menü Felső Margója

en: Menu Width
hu: Menü Szélessége

en: Meta Font Style
hu: Meta Betűstílus

en: Meta Letter Spacing
hu: Meta Betűköz

en: Meta Line Height
hu: Meta Sormagasság

en: Meta Text Size
hu: Meta Szövegméret

en: Migrate This Site to %s
hu: A Webhely Migrálása Erre: %s

en: Migrate This Website
hu: A Webhely Migrálása

en: Migrate To Divi 5
hu: Migrálás A Divi 5 Verzióra

en: Migrating Your %s
hu: %s Migrálása

en: Migrating Your Modules
hu: Modulok Migrálása

en: Migrating Your Pages
hu: Oldalak Migrálása

en: Migrating Your Posts
hu: Bejegyzések Migrálása

en: Migrating Your Settings
hu: Beállítások Migrálása

en: Migrating Your Templates
hu: Sablonok Migrálása

en: Migrating Your Widget Areas
hu: Widgetterületek Migrálása

en: Migrating your website will convert all Divi 4 modules to the Divi 5 format. Sweeping changes will be made to all Divi content throughout your website. It's important that you back up your website before migrating or test the migration on a staging site.
hu: A webhely migrálása az összes Divi 4 modult Divi 5 formátumra konvertálja. A webhelyen található összes Divi-tartalomban átfogó változások történnek. Fontos, hogy a migrálás előtt készíts biztonsági mentést a webhelyről, vagy teszteld a migrálást egy staging oldalon.

en: Mobile Menu
hu: Mobilmenü

en: Mobile Styles
hu: Mobilstílusok

en: Modification Strength
hu: Módosítás Erőssége

en: Modification Type
hu: Módosítás Típusa

en: Modify
hu: Módosítás

en: Modify Element
hu: Elem Módosítása

en: Modify Selected Image
hu: Kijelölt Kép Módosítása

en: Modify With AI
hu: Módosítás AI-jal

en: Modify the reference image with a loose sketch
hu: Módosítsd a referenciaképet egy laza vázlattal

en: Module Name
hu: Modul Neve

en: Module Name Prefix
hu: Modul Névelőtag

en: Module Use
hu: Modulhasználat

en: Modules That Will Not Be Converted (%s)
hu: Nem Konvertálható Modulok (%s)

en: Modules That Will be Converted (%s)
hu: Konvertálásra Kerülő Modulok (%s)

en: Mood & Lighting
hu: Hangulat És Megvilágítás

en: More Options
hu: További Beállítások

en: Most Used
hu: Leggyakrabban Használt

en: Move
hu: Áthelyezés

en: Move To
hu: Áthelyezés Ide

en: Move To Divi Cloud
hu: Áthelyezés A Divi Cloud-ba

en: Must Use Keywords
hu: Kötelező Kulcsszavak

en: My Cloud
hu: Saját Felhő

en: My Divi Cloud
hu: Saját Divi Cloud

en: My Library
hu: Saját Könyvtár

en: Name
hu: Név

en: Need help getting started with Divi? Our support team is available around the clock to help you with anything and everything Divi related.
hu: Segítségre van szükséged a Divi használatának elkezdéséhez? Támogatói csapatunk éjjel-nappal rendelkezésre áll, hogy segítsen mindenben, ami a Divi-vel kapcsolatos.

en: New Description
hu: Új Leírás

en: New Theme Options
hu: Új Sablonbeállítások

en: New To Old
hu: Újtól A Régiig

en: New items are stored into %s library.
hu: Az új elemek a(z) %s könyvtárba kerülnek.

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hu: Újabb hozzászólások <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Next
hu: Következő

en: Next Entries &raquo;
hu: Következő Bejegyzések &raquo;

en: No
hu: Nem

en: No %s found
hu: Nem található %s

en: No Animation
hu: Nincs Animáció

en: No Context
hu: Nincs Kontextus

en: No File Selected
hu: Nincs Kiválasztott Fájl

en: No Repeat
hu: Nincs Ismétlés

en: No Results
hu: Nincs Találat

en: No Results Found
hu: Nincs Találat

en: No Screenshot
hu: Nincs Képernyőkép

en: No Sidebar
hu: Nincs oldalsáv

en: No available options.
hu: Nincsenek elérhető beállítások.

en: None
hu: Nincs

en: Note: Color settings set above should be applied to the Default color scheme.
hu: Megjegyzés: A fenti színbeállításoknak az Alapértelmezett színsémára kell vonatkozniuk.

en: Nothing found
hu: Nincs találat

en: Nothing found in Trash
hu: A Lomtárban nincs találat

en: Number of Posts displayed on Archive pages
hu: Az Archívum oldalakon megjelenített bejegyzések száma

en: Number of Posts displayed on Category page
hu: A Kategória oldalon megjelenített bejegyzések száma

en: Number of Posts displayed on Search pages
hu: A Keresési oldalakon megjelenített bejegyzések száma

en: Number of Posts displayed on Tag pages
hu: A Címke oldalakon megjelenített bejegyzések száma

en: Number of Products displayed on WooCommerce archive pages
hu: A WooCommerce archívumoldalain megjelenített termékek száma

en: Number of dropdown tiers shown
hu: Megjelenített Legördülő Szintek Száma

en: Off
hu: Ki

en: Old To New
hu: Régitől Az Újig

en: On
hu: Be

en: On Divi Cloud
hu: A Divi Cloud-on

en: Onboarding Primary Menu
hu: Bevezető Elsődleges Menü

en: Only Show
hu: Csak Ez Jelenjen Meg

en: Only Show Icon on Hover
hu: Ikon Csak Rámutatáskor

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
hu: a

en: Open in a new window
hu: Megnyitás Új Ablakban

en: Open link in new window
hu: Hivatkozás megnyitása új ablakban

en: Options
hu: Beállítások

en: Orange
hu: Narancssárga

en: Order Category Links by Ascending/Descending
hu: Kategóriahivatkozások Sorrendje Növekvő/Csökkenő

en: Order Pages Links by Ascending/Descending
hu: Oldalhivatkozások Sorrendje Növekvő/Csökkenő

en: Outset
hu: Kidomborított

[ctx: Page]
en: About
hu: Rólunk

[ctx: Page]
en: Careers
hu: Karrier

[ctx: Page]
en: Case Study
hu: Esettanulmány

[ctx: Page]
en: Categories
hu: Kategóriák

[ctx: Page]
en: Contact
hu: Kapcsolat

[ctx: Page]
en: Designer
hu: Tervező

[ctx: Page]
en: Donate
hu: Adományozás

[ctx: Page]
en: Events
hu: Események

[ctx: Page]
en: FAQ
hu: GYIK

[ctx: Page]
en: Features
hu: Funkciók

[ctx: Page]
en: Gallery
hu: Galéria

[ctx: Page]
en: Gallery 1
hu: Galéria 1

[ctx: Page]
en: Gallery 2
hu: Galéria 2

[ctx: Page]
en: Gallery 3
hu: Galéria 3

[ctx: Page]
en: Guide
hu: Útmutató

[ctx: Page]
en: Home
hu: Kezdőlap

[ctx: Page]
en: Landing
hu: Érkező Oldal

[ctx: Page]
en: Market
hu: Piac

[ctx: Page]
en: Portfolio
hu: Portfólió

[ctx: Page]
en: Pricing
hu: Árazás

[ctx: Page]
en: Project 1
hu: Projekt 1

[ctx: Page]
en: Project 2
hu: Projekt 2

[ctx: Page]
en: Services
hu: Szolgáltatások

[ctx: Page]
en: Shop
hu: Bolt

[ctx: Page]
en: Team
hu: Csapat

en: Page Generated Successfully
hu: Az Oldal Sikeresen Legenerálva

en: Page Layout
hu: Oldalelrendezés

en: Page Name
hu: Oldal Neve

en: Page Title
hu: Oldal Címe

[ctx: Page layout]
en: View Live Demo
hu: Élő Demó Megtekintése

en: Pages
hu: Oldalak

en: Pages Built With Divi
hu: Divi-vel Készített Oldalak

en: Pages:
hu: Oldalak:

en: Paint Color
hu: Festékszín

en: Paint over the area of the image that you would like to modify
hu: Fesd át a kép azon területét, amelyet módosítani szeretnél

en: Paintbrush Size
hu: Ecset Mérete

en: Painting
hu: Festmény

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Paragraphs
hu: Bekezdés

en: Password
hu: Jelszó

en: Password Protected
hu: Jelszóval Védett

en: Password:
hu: Jelszó:

en: Paste image url here, if you chose "images" slider type
hu: Illessze be ide a kép URL-jét, ha az „images” csúszkatípust választotta

en: Performance
hu: Teljesítmény

en: Phone
hu: Telefon

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: Photo
hu: Fotó

en: Photo Marketplace
hu: Fotó Piactér

en: Photo Marketplace About Page
hu: Fotó Piactér Rólunk Oldal

en: Photo Marketplace Categories Page
hu: Fotó Piactér Kategóriák Oldal

en: Photo Marketplace Contact Page
hu: Fotó Piactér Kapcsolat Oldal

en: Photo Marketplace Home Page
hu: Fotó Piactér Főoldal

en: Photo Marketplace Landing Page
hu: Fotó Piactér Landing Oldal

en: Photo Marketplace Pricing Page
hu: Fotó Piactér Árazás Oldal

en: Photo Marketplace Seller Page
hu: Fotó Piactér Eladói Oldal

en: Photographer
hu: Fotós

en: Pick a color for your headings, or let Divi AI choose one for you.
hu: Válassz egy színt a címsoraidhoz, vagy hagyd, hogy a Divi AI válasszon neked egyet.

en: Pick a color to use for things like paragraphs, or let Divi AI choose one for you.
hu: Válassz egy színt a bekezdésekhez és hasonlókhoz, vagy hagyd, hogy a Divi AI válasszon neked egyet.

en: Pick a handcrafted Starter Site created by our team. Then, jump into your finished website and customize the content.
hu: Válassz egy csapatunk által készített, kézzel kialakított Kezdő Webhelyet. Ezután lépj be a kész webhelyedbe, és szabj testre a tartalmat.

en: Pick the starter site that best suits your website. Every Starter Site can be used for any type of website. Once your website is generated, you can easily customize the content and styles using the Divi Builder.
hu: Válassza ki a webhelyéhez leginkább illő kezdő webhelyet. Minden Kezdő Webhely bármilyen típusú weboldalhoz használható. A webhely létrehozása után a tartalmat és a stílusokat egyszerűen testre szabhatja a Divi Builder segítségével.

en: Pink
hu: Rózsaszín

en: Place Thumbs on Pages
hu: Bélyegképek megjelenítése az oldalakon

en: Place Thumbs on Posts
hu: Bélyegképek megjelenítése a bejegyzéseknél

en: Place your adsense code here.
hu: Helyezd el ide az adsense kódodat.

en: Please Log In Again
hu: Kérjük, Jelentkezz Be Újra

en: Plugins below use Divi hooks and may not yet be compatible with %s.
hu: Az alábbi bővítmények Divi hookokat használnak, és előfordulhat, hogy még nem kompatibilisek ezzel: %s.

en: Plugins may be Incompatible with %s
hu: Előfordulhat, Hogy A Bővítmények Nem Kompatibilisek Ezzel: %s

en: Portability
hu: Hordozhatóság

en: Portrait (3:4)
hu: Álló (3:4)

en: Post
hu: Bejegyzés

en: Post Title
hu: Bejegyzés Címe

en: Post content has been rolled back to Divi 4 format.
hu: A bejegyzés tartalma vissza lett állítva Divi 4 formátumra.

en: Post info section
hu: Bejegyzésinformációk szakasz

en: Posted on
hu: Közzétéve:

en: Posts Built With Divi
hu: Divi-vel Készített Bejegyzések

en: Premade Layouts
hu: Előre Elkészített Elrendezések

en: Presets
hu: Előbeállítások

en: Preview %1$s
hu: %1$s Előnézete

en: Previous
hu: Előző

en: Primary Color
hu: Elsődleges Szín

en: Primary Menu
hu: Elsődleges Menü

en: Primary Menu Background Color
hu: Elsődleges Menü Háttérszíne

en: Primary Menu Bar
hu: Elsődleges Menüsáv

en: Primary Menu Link Color
hu: Elsődleges Menü Hivatkozásszíne

en: Processing Imagery
hu: Képek Feldolgozása

en: Product Content
hu: Termék Tartalma

en: Progress Update: Front-End Speed Improvements (And Much More)
hu: Haladási Frissítés: Front-End Sebességjavítások (És Sok Minden Más)

en: Project Navigation
hu: Projekt Navigáció

en: Published
hu: Közzétéve

en: Published (%s)
hu: Közzétéve (%s)

en: Purchase A Divi AI Membership
hu: Divi AI Tagság Vásárlása

en: Quick Actions
hu: Gyorsműveletek

en: RSS Icon Url
hu: RSS Ikon URL

en: Ratings
hu: Értékelések

en: Re-Run Compatibility Check
hu: Kompatibilitási Ellenőrzés Újrafuttatása

en: Re-Run Divi 5 Compatibility Check
hu: Divi 5 Kompatibilitás-Ellenőrzés Újrafuttatása

en: Read Divi Documentation
hu: Divi Dokumentáció Olvasása

en: Red
hu: Piros

en: Reference Content
hu: Referencia Tartalom

en: Reference Image (Optional)
hu: Referencia Kép (Opcionális)

en: Reference Image Influence
hu: Referencia Kép Hatása

en: Refine Result
hu: Eredmény Finomítása

en: Refine your prompt
hu: Prompt Finomítása

en: Regenerate
hu: Újragenerálás

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Remove From Cloud
hu: Eltávolítás A Felhőből

en: Remove From Favorites
hu: Eltávolítás A Kedvencekből

en: Rename
hu: Átnevezés

en: Renew Subscription
hu: Előfizetés Megújítása

en: Replace Existing Code
hu: Meglévő Kód Cseréje

en: Replace Existing Content
hu: Meglévő Tartalom Cseréje

en: Reset
hu: Visszaállítás

en: Reset to Defaults
hu: Alapértelmezések Visszaállítása

en: Respectful
hu: Tiszteletteljes

en: Restaurant
hu: Étterem

en: Restaurant About Page
hu: Étterem Rólunk Oldal

en: Restaurant Blog Page
hu: Étterem Blog Oldal

en: Restaurant Contact Page
hu: Étterem Kapcsolat Oldal

en: Restaurant Gallery Page
hu: Étterem Galéria Oldal

en: Restaurant Home Page
hu: Étterem Főoldal

en: Restaurant Landing Page
hu: Étterem Landing Oldal

[ctx: Restaurant Page]
en: Menu
hu: Menü

en: Restaurant Shop Page
hu: Étterem Webáruház Oldal

en: Restaurant Team Page
hu: Étterem Csapat Oldal

en: Restore
hu: Visszaállítás

en: Restore Divi 4 Content
hu: Divi 4 Tartalom Visszaállítása

en: Restoring Content...
hu: Tartalom Visszaállítása...

en: Results
hu: Eredmények

en: Retry
hu: Újrapróbálás

en: Retry Migration
hu: Migrálás Újrapróbálása

en: Rewrite With AI
hu: Átírás AI-jal

en: Rewrite to be more engaging
hu: Írd át, hogy magával ragadóbb legyen

en: Ridge
hu: Bordázott

en: Right
hu: Jobb

en: Right Sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Right to Left
hu: Jobbról Balra

en: Role Editor
hu: Szerepkör Szerkesztő

en: Roll Back to %s
hu: Visszaállás Erre: %s

en: Row Height
hu: Sor Magassága

en: Row Name
hu: Sor Neve

en: Row Name Prefix
hu: Sor Névelőtag

en: SaaS Company
hu: SaaS Cég

en: SaaS Company About Page
hu: SaaS Cég Rólunk Oldal

en: SaaS Company Careers Page
hu: SaaS Cég Karrier Oldal

en: SaaS Company Contact Page
hu: SaaS Cég Kapcsolat Oldal

en: SaaS Company Documentation Page
hu: SaaS Cég Dokumentáció Oldal

en: SaaS Company Features Page
hu: SaaS Cég Funkciók Oldal

en: SaaS Company Landing Page
hu: SaaS Cég Landing Oldal

en: SaaS Company Pricing Page
hu: SaaS Cég Árazás Oldal

en: Save
hu: Mentés

en: Save %s
hu: %s Mentése

en: Save Changes
hu: Módosítások Mentése

en: Save Items To Divi Cloud
hu: Elemek Mentése A Divi Cloud-ba

en: Save Selection Only
hu: Csak A Kijelölés Mentése

en: Save Theme Options
hu: Sablonbeállítások Mentése

en: Save To Divi Cloud
hu: Mentés A Divi Cloud-ba

en: Save To Library
hu: Mentés A Könyvtárba

en: Save as Global
hu: Mentés Globálisként

en: Save items to the Divi Cloud for later use.
hu: Mentsd az elemeket a Divi Cloud-ba későbbi felhasználásra.

en: Save this %s to the Divi Library for later use.
hu: Mentsd el ezt a(z) %s-t a Divi Könyvtárba későbbi felhasználásra.

en: Save unlimited layouts, theme builder templates, code snippets and more to Divi Cloud.
hu: Ments el korlátlan számú elrendezést, témaépítő-sablont, kódrészletet és még sok mást a Divi Cloud-ba.

en: Save your Divi assets to the cloud and access them from any website. Collaborate with your team in the cloud.
hu: Mentsd a Divi elemeidet a felhőbe, és érd el őket bármelyik webhelyről. Dolgozz együtt a csapatoddal a felhőben.

en: Saving Theme Builder
hu: Theme Builder Mentése

en: Scroll
hu: Görgetés

en: Search
hu: Keresés

en: Search &hellip;
hu: Keresés &hellip;

en: Search Bar Background Color
hu: Keresősáv Háttérszíne

en: Search Bar Text Color
hu: Keresősáv Szövegszíne

en: Search Fonts
hu: Betűtípusok Keresése

en: Search For Categories
hu: Kategóriák Keresése

en: Search For Layouts
hu: Elrendezések Keresése

en: Search For Packs
hu: Csomagok Keresése

en: Search Results for: %s
hu: Keresési Találatok Ehhez: %s

en: Search Theme Options
hu: Sablonbeállítások Keresése

en: Search for:
hu: Keresés erre:

en: Search results for "%s"
hu: Keresési találatok erre: "%s"

en: Secondary Color
hu: Másodlagos Szín

en: Secondary Menu
hu: Másodlagos Menü

en: Secondary Menu Background Color
hu: Másodlagos Menü Háttérszíne

en: Secondary Menu Bar
hu: Másodlagos Menüsáv

en: Secondary Menu Link Color
hu: Másodlagos Menü Hivatkozásszíne

en: Section Height
hu: Szakasz Magassága

en: Section Name
hu: Szekció Neve

en: Section Name Prefix
hu: Szakasz Névelőtag

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Select All
hu: Összes Kijelölése

en: Select Animation Effect
hu: Válassza ki az animációs effektet

en: Select Font
hu: Betűtípus Kiválasztása

en: Select Icon
hu: Ikon Kiválasztása

en: Select Mood
hu: Hangulat Kiválasztása

en: Select Page
hu: Oldal Kiválasztása

en: Select Slider Type here
hu: Itt válassza ki a csúszka típusát

en: Select a Website Template
hu: Webhelysablon Kiválasztása

en: Select a primary color, or let Divi AI choose a great color for you. The primary color is used through the layout, such as background colors, button colors, etc.
hu: Válassz egy elsődleges színt, vagy hagyd, hogy a Divi AI válasszon neked egy remek színt. Az elsődleges szín az egész elrendezésben használatos, például háttérszínekhez, gombszínekhez stb.

en: Select a secondary color, or let Divi AI choose a great color for you. The secondary color is used through the layout as a secondary accent color, such as for icon colors, text highlights, etc.
hu: Válassz egy másodlagos színt, vagy hagyd, hogy a Divi AI válasszon neked egy remek színt. A másodlagos szín az elrendezésben másodlagos kiemelőszínként használatos, például ikonok színéhez, szövegkiemelésekhez stb.

en: Select between expanded and closed state
hu: Válasszon a kinyitott és a zárt állapot között

en: Select the pages that you want to add to your website. You can select from pre-build pages with custom layouts, and add your own pages that will be built using a simple template.
hu: Válassza ki azokat az oldalakat, amelyeket hozzá szeretne adni a webhelyéhez. Választhat előre elkészített, egyedi elrendezésű oldalak közül, és hozzáadhat saját oldalakat is, amelyek egy egyszerű sablon alapján készülnek.

en: Select this option if you plan to sell products on your website. We will install WooCommerce and configure your cart and checkout pages.
hu: Válassza ezt az opciót, ha termékeket szeretne értékesíteni a webhelyén. Telepítjük a WooCommerce-t, és beállítjuk a kosár- és pénztár oldalakat.

en: Select yes if the link should be opened in a new window
hu: Válassza az Igen opciót, ha a hivatkozás új ablakban nyíljon meg

en: Select your desired enhancements. Your image will be sent back through Divi AI and re-imagined to achieve the desired result.
hu: Válaszd ki a kívánt javításokat. A képedet a Divi AI újra feldolgozza, és a kívánt eredmény eléréséhez újragondolja.

en: Sentences
hu: Mondat

[ctx: Services/Plans Page]
en: Packages
hu: Csomagok

en: Set As Logo
hu: Beállítás Logóként

en: Set the height of image in pixels.
hu: Állítsd be a kép magasságát pixelben.

en: Set the width of image in pixels.
hu: Állítsd be a kép szélességét pixelben.

en: Share With Team
hu: Megosztás A Csapattal

en: Share Your Divi Cloud With Your Team
hu: Oszd Meg A Divi Cloud-odat A Csapatoddal

en: Shared With Me
hu: Megosztva Velem

en: Shop (selecting this will install WooCommerce)
hu: Webshop (ennek kiválasztásával települ a WooCommerce)

en: Shop Page & Category Page Layout for WooCommerce
hu: WooCommerce Boltoldal És Kategóriaoldal Elrendezése

en: Shortcode Framework Constant
hu: Rövidkód Keretrendszer Konstans

en: Shortcode Framework Constant Value
hu: Rövidkód Keretrendszer Konstans Érték

en: Shortcode Framework Hook
hu: Rövidkód Keretrendszer Hook

en: Shortcode Framework Option
hu: Rövidkód Keretrendszer Beállítás

en: Shortcodes
hu: Rövidkódok

en: Shortcodes In Widget Area Use
hu: Shortcode Használat A Widget Területen

en: Shortcodes Used
hu: Használt Rövidkódok

en: Shorten
hu: Rövidítés

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Show Facebook Icon
hu: Facebook Ikon Megjelenítése

en: Show Instagram Icon
hu: Instagram Ikon Megjelenítése

en: Show RSS Icon
hu: RSS Ikon Megjelenítése

en: Show Search Icon
hu: Keresés Ikon Megjelenítése

en: Show Social Icons
hu: Közösségi Ikonok Megjelenítése

en: Show Thumbs on Index pages
hu: Bélyegképek megjelenítése az indexoldalakon

en: Show Top Bar
hu: Felső Sáv Megjelenítése

en: Show X Icon
hu: X Ikon Megjelenítése

en: Show comments on pages
hu: Hozzászólások megjelenítése az oldalakon

en: Show comments on posts
hu: Hozzászólások megjelenítése a bejegyzéseknél

en: Show dropdown menus
hu: Legördülő Menü Megjelenítése

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Sidebar Layout
hu: Oldalsáv Elrendezése

en: Sidebar Width
hu: Oldalsáv Szélessége

en: Sidebar: %1$s contains third party module(s): %2$s
hu: Oldalsáv: %1$s külső fejlesztőtől származó modul(oka)t tartalmaz: %2$s

en: Sidebar: %1$s, contains the following Divi WooCommerce module(s): %2$s
hu: Oldalsáv: %1$s, a következő Divi WooCommerce modul(oka)t tartalmazza: %2$s

en: Sign In To Divi Cloud
hu: Bejelentkezés A Divi Cloud-ba

en: Sign Out Of Divi Cloud
hu: Kijelentkezés A Divi Cloud-ból

en: Sign in to your Elegant Themes account using the pop-up to activate Divi Cloud.
hu: A felugró ablak segítségével jelentkezz be az Elegant Themes fiókodba a Divi Cloud aktiválásához.

en: Simplify
hu: Egyszerűsítés

en: Simply describe your website, sit back, relax, and let Divi AI create your entire website for you in less than 2 minutes.
hu: Csak írd le a webhelyedet, dőlj hátra, lazíts, és hagyd, hogy a Divi AI kevesebb mint 2 perc alatt létrehozza neked a teljes webhelyet.

en: Single Page Layout
hu: Egyedi Oldal Elrendezése

en: Single Post Layout
hu: Egyedi Bejegyzés Elrendezése

en: Single Post Page SEO
hu: Egyes Bejegyzés Oldal SEO

en: Site Identity
hu: Webhely Identitása

en: Site Name
hu: Webhely Neve

en: Site Slogan
hu: Webhely Szlogen

en: Size
hu: Méret

en: Skills
hu: Készségek

en: Skip This Step & Build Manually
hu: A Lépés Kihagyása És Kézi Építés

en: Slide
hu: Csúsztatás

en: Slide In
hu: Becsúszás

en: Slide In & Fullscreen Header Settings
hu: Beúszó És Teljes Képernyős Fejléc Beállításai

en: Slider Type
hu: Csúszka Típusa

en: Smooth Scrolling
hu: Finom Görgetés

en: Social Icon Color
hu: Közösségi Ikon Színe

en: Social Icon Size
hu: Közösségi Ikon Mérete

en: Social Media Post
hu: Közösségimédia-Poszt

en: Solid
hu: Folytonos

en: Some Theme Builder Templates are Incompatible with %s
hu: Egyes Theme Builder Sablonok Nem Kompatibilisek Ezzel: %s

en: Some third party scripts may be incorrectly enqueued without declaring jQuery as dependency. If jQuery is deferred, these scripts could break. If you are experiencing console errors after enabling the "Defer jQuery And jQuery Migrate" option, you can enable this option, which will load an additional compatibility script that will attempt to solve the issue. You can turn this feature off if everything is working fine without it.
hu: Egyes külső szkriptek hibásan lehetnek betöltésre ütemezve, mert nem jelölik meg a jQuery-t függőségként. Ha a jQuery késleltetve van, ezek a szkriptek elromolhatnak. Ha a „jQuery És jQuery Migrate Késleltetése” opció bekapcsolása után konzolhibákat tapasztalsz, engedélyezheted ezt a beállítást, amely egy további kompatibilitási szkriptet tölt be, és megpróbálja megoldani a problémát. Ha nélküle is minden rendben működik, kikapcsolhatod ezt a funkciót.

en: Something Went Wrong While Migrating to Divi 5
hu: Hiba Történt A Divi 5-re Történő Migrálás Közben

en: Something went wrong
hu: Valami hiba történt

en: Something went wrong. Please try again later or try different request.
hu: Valami hiba történt. Kérjük, próbáld meg később, vagy küldj más kérést.

en: Sort
hu: Rendezés

en: Sort Categories Links by Name/ID/Slug/Count/Term Group
hu: Kategóriahivatkozások Rendezése Név/ID/Keresőbarát Név/Darabszám/Fogalmi Csoport Szerint

en: Sort Pages Links
hu: Oldalhivatkozások Rendezése

en: Split Into Modules
hu: Felosztás Modulokra

en: Split Into Rows
hu: Felosztás Sorokra

en: Split Into Sections
hu: Felosztás Szakaszokra

en: Split Layout Into Sections
hu: Elrendezés Felosztása Szakaszokra

en: Split Row Into Modules
hu: Sor Felosztása Modulokra

en: Split Section Into Rows
hu: Szakasz Felosztása Sorokra

en: Split Test Usage
hu: Split Teszt Használat

en: Split Test usage found
hu: Split teszt használat észlelve

en: Square (1:1)
hu: Négyzet (1:1)

en: Start Collaborating!
hu: Kezdjetek Együttműködni!

en: Start Over
hu: Újrakezdés

en: Start With %1$s
hu: Kezdés Ezzel: %1$s

en: State
hu: Állapot

en: Status
hu: Állapot

en: Step %1$s: %2$s Compatibility Check
hu: %1$s. Lépés: %2$s Kompatibilitási Ellenőrzés

en: Step %1$s: Migrate to %2$s
hu: %1$s. Lépés: Migrálás Erre: %2$s

en: Stretch Background Image
hu: Háttérkép Nyújtása

en: Submit
hu: Küldés

en: Submit Comment
hu: Hozzászólás Beküldése

en: Submit a Comment
hu: Hozzászólás Írása

en: Subscribe to Stay Up to Date
hu: Iratkozz Fel, Hogy Naprakész Maradj

en: Supply Divi AI with a reference image. This image will be combined with your image description to create the final image. Reference images are a great way to inform Divi AI about a desired composition or style while altering the subject matter of the reference image using your image description.
hu: Adj meg a Divi AI-nak egy referenciaképet. Ez a kép a képleírásoddal együtt lesz felhasználva a végleges kép elkészítéséhez. A referenciaképek kiválóan alkalmasak arra, hogy jelezd a Divi AI-nak a kívánt kompozíciót vagy stílust, miközben a referenciakép tárgyát a képleírásod alapján módosítja.

en: Supply Divi AI with additional context. The chosen context will alter the results and help Divi AI create relevant content.
hu: Adj a Divi AI-nak további kontextust. A kiválasztott kontextus módosítja az eredményeket, és segít a Divi AI-nak releváns tartalmat létrehozni.

en: Support
hu: Támogatás

en: Tab Content
hu: Fül Tartalma

en: Tab Text
hu: Fül Szövege

en: Tablet
hu: Táblagép

en: Tag
hu: Címke

en: Tags
hu: Címkék

en: Team Sidebar
hu: Csapat Oldalsáv

en: Tell Divi AI About Your Website
hu: Meséljen A Divi AI-nak A Webhelyéről

en: Tell Divi AI About Your Website (Optional)
hu: Mondd El A Divi AI-nak A Webhelyedről (Opcionális)

en: Tell Divi AI about the content you would like it to write.
hu: Mondd el a Divi AI-nak, milyen tartalmat szeretnél, hogy megírjon.

en: Tell Divi AI about the image you would like it to create.
hu: Mondd el a Divi AI-nak, milyen képet szeretnél, hogy elkészítsen.

en: Tell Divi AI how long you want the content it generates to be. The output will be close to, but not exactly equal to, the length you define.
hu: Mondd el a Divi AI-nak, milyen hosszú legyen a generált tartalom. A kimenet közel lesz a megadott hosszhoz, de nem pontosan ugyanannyi.

en: Tell Divi AI how you would like it to fill in the blank area of your expanded image.
hu: Mondd el a Divi AI-nak, hogyan töltse ki a kibővített képed üres területét.

en: Tell Divi AI how you would like to change the image. Your changes will be applied to the area you select using the Image Selection or Image Sketch interface.
hu: Mondd el a Divi AI-nak, hogyan szeretnéd megváltoztatni a képet. A módosítások az Image Selection vagy Image Sketch felületen kiválasztott területre lesznek alkalmazva.

en: Tell Divi AI what kind of image you want it to create. Be as descriptive as you like!
hu: Mondd el a Divi AI-nak, milyen képet szeretnél, hogy elkészítsen. Légy olyan részletes, amennyire csak szeretnél!

en: Tell Divi AI what you want it to write about. Talk to it like you would a person.
hu: Mondd el a Divi AI-nak, miről szeretnéd, hogy írjon. Úgy beszélj hozzá, mintha egy emberrel beszélnél.

en: Tell Divi AI what you want to achieve using custom code. Divi AI will respond appropriately based on the element and code field you are editing.
hu: Mondd el a Divi AI-nak, mit szeretnél elérni egyéni kóddal. A Divi AI a szerkesztett elem és kódmező alapján megfelelően fog válaszolni.

en: Tell Us About Your Website
hu: Meséljen A Webhelyéről

en: Text
hu: Szöveg

en: Text Color
hu: Szövegszín

en: Text Size
hu: Szövegméret

en: The %s below contain modules that are not yet compatible with Divi 5. These modules will not be converted, and will continue to rely on the Divi 4 framework.
hu: Az alábbi %s olyan modulokat tartalmaznak, amelyek még nem kompatibilisek a(z) Divi 5-tel. Ezek a modulok nem lesznek konvertálva, és továbbra is a(z) Divi 4 keretrendszerre fognak támaszkodni.

en: The Divi 5 Migrator will parse all your website content and look for Divi 4 shortcodes. It will convert those shortcodes to the new Divi 5 format and update each post. Modules that do not yet support Divi 5, such as modules from the Divi Marketplace, will not be converted and will continue to function using the legacy Divi 4 framework. Pages that use such modules will not benefit from Divi 5's performance improvements.
hu: A Divi 5 Migrátor átvizsgálja a webhelyed teljes tartalmát, és Divi 4 shortcode-okat keres. Ezeket a shortcode-okat az új Divi 5 formátumra alakítja, és frissíti az egyes bejegyzéseket. Azok a modulok, amelyek még nem támogatják a Divi 5-öt – például a Divi Marketplace moduljai –, nem lesznek átalakítva, és továbbra is a régi Divi 4 keretrendszerrel fognak működni. Az ilyen modulokat használó oldalak nem részesülnek a Divi 5 teljesítményjavulásaiból.

en: The Divi 5 migration process failed. You can try rerunning the migrator; it will pick up where it left off. If the process continues to fail, please get in touch with our support team for assistance or roll back to Divi 4.
hu: A Divi 5 migrálási folyamata sikertelen volt. Megpróbálhatod újra futtatni a migrátort; ott fogja folytatni, ahol abbahagyta. Ha a folyamat továbbra is sikertelen, kérjük, vedd fel a kapcsolatot a támogatási csapatunkkal segítségért, vagy állj vissza a Divi 4-re.

en: The Divi Marketplace is full of thousands of additional layouts!
hu: A Divi Marketplace több ezer további elrendezéssel van tele!

en: The Divi icon font is broken up into various subsets. These subsets are loaded only when needed based on the modules and features used on each page. If you need access to the entire icon font on all pages (for example, if you are using our icon font in your child theme), then you can disable this option and load the entire icon font library on all pages.
hu: A Divi ikon-betűkészlet több részhalmazra van bontva. Ezek a részhalmazok csak akkor töltődnek be, amikor szükség van rájuk, az adott oldalon használt modulok és funkciók alapján. Ha az összes oldalon hozzá kell férnie a teljes ikon-betűkészlethez (például ha az ikon-betűkészletünket a gyermektémájában használja), akkor letilthatja ezt a beállítást, és az összes oldalon betöltheti a teljes ikon-betűkészlet-könyvtárat.

en: The Elegant Themes API key you entered is invalid. Please make sure that your API has been entered correctly and that it is enabled in your account.
hu: A megadott Elegant Themes API kulcs érvénytelen. Győződj meg róla, hogy az API-kulcsot helyesen adtad meg, és hogy engedélyezve van a fiókodban.

en: The Elegant Themes username you entered is invalid. Please enter a valid username to receive product updates. If you forgot your username you can
hu: A megadott Elegant Themes felhasználónév érvénytelen. A termékfrissítések fogadásához adj meg egy érvényes felhasználónevet. Ha elfelejtetted a felhasználónevedet, akkor

en: The Item couldn't be downloaded. Please try after a while.
hu: Az elemet nem sikerült letölteni. Kérjük, próbáld meg később.

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key here. Learn more about how to create your Google API Key <a target="_blank" href="%1$s">here</a>.
hu: A Térképek modul a Google Maps API-t használja, és a működéséhez érvényes Google API-kulcs szükséges. A térképmodul használata előtt győződj meg róla, hogy itt hozzáadtad az API-kulcsodat. További információ a Google API-kulcs létrehozásáról <a target="_blank" href="%1$s">itt</a>.

en: The WooCommerce plugin failed to install during the website generation process. You must install and activate the plugin manually.
hu: A webhelygenerálás során nem sikerült telepíteni a WooCommerce bővítményt. A bővítményt kézzel kell telepítenie és aktiválnia.

en: The WooCommerce plugin was installed but failed to activate during the website generation process. Visit the Plugins page to activate WooCommerce manually.
hu: A webhelygenerálás során a WooCommerce bővítmény telepítve lett, de nem sikerült aktiválni. A WooCommerce kézi aktiválásához keresse fel a Bővítmények oldalt.

en: The action failed in the following clouds.
hu: A művelet meghiúsult a következő felhőkben.

en: The body font will be used for all text blocks throughout the layout. Let AI pick a great font for you, or choose one yourself.
hu: Az alap szöveg betűtípusa az elrendezés összes szövegblokkjánál használva lesz. Hagyd, hogy az AI válasszon neked egy remek betűtípust, vagy válassz te magad.

en: The creators of these plugins have chosen to opt out of the Divi 5 Public Alpha while they focus on creating new versions of their modules in preparation for the final release of Divi 5. 🎉
hu: A bővítmények készítői úgy döntöttek, hogy kimaradnak a Divi 5 nyilvános alfájából, amíg az utolsó kiadásra készülve a moduljaik új verzióin dolgoznak. 🎉

en: The following items are used on your website and are ready to be converted to the Divi 5 format.
hu: Az alábbi elemek használatban vannak a webhelyeden, és készen állnak a Divi 5 formátumra történő konvertálásra.

en: The heading font will be used for all headings throughout the layout. Let AI pick a great font for you, or choose one yourself.
hu: A címsor betűtípusa az elrendezés összes címsoránál használva lesz. Hagyd, hogy az AI válasszon neked egy remek betűtípust, vagy válassz te magad.

en: The higher the enhancement strength, the more power is given to Divi AI to re-imagine the original image. A higher strength will increase the enhancement effect, but it will also result in greater changes to the original subject matter.
hu: Minél nagyobb a javítás erőssége, annál több szabadságot kap a Divi AI az eredeti kép újragondolásához. A nagyobb érték fokozza a javítás hatását, ugyanakkor nagyobb változásokat is eredményez az eredeti témában.

en: The higher the modification strength, the more power your prompt has to modify the original image. Reducing the strength will result in more minimal changes.
hu: Minél nagyobb a módosítás erőssége, annál jobban tudja az utasításod módosítani az eredeti képet. Az erősség csökkentése kisebb mértékű változásokat eredményez.

en: The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
hu: A kért oldal nem található. Próbáld pontosítani a keresést, vagy használd a fenti navigációt a bejegyzés megkereséséhez.

en: The pages below utilize features that are not yet compatible with %s
hu: Az alábbi oldalak olyan funkciókat használnak, amelyek még nem kompatibilisek a(z) %s rendszerrel

en: The plugins listed below are using the Divi 4 framework and are not fully compatible with Divi 5. These plugins will continue to function, however, since they use the Divi 4 framework, the parts of your website that use these plugins will not benefit from Divi 5's performance improvements.
hu: Az alább felsorolt bővítmények a Divi 4 keretrendszert használják, és nem teljes mértékben kompatibilisek a Divi 5-tel. Ezek a bővítmények továbbra is működni fognak, azonban mivel a Divi 4 keretrendszert használják, a webhely azon részei, amelyek ezeket a bővítményeket használják, nem profitálnak a Divi 5 teljesítménybeli fejlesztéseiből.

en: The sidebars and widget areas below contain modules that are not yet compatible with Divi 5. These modules will not be converted, and will continue to rely on the Divi 4 framework.
hu: Az alábbi oldalsávok és widget területek olyan modulokat tartalmaznak, amelyek még nem kompatibilisek a(z) Divi 5-tel. Ezek a modulok nem lesznek konvertálva, és továbbra is a(z) Divi 4 keretrendszerre fognak támaszkodni.

en: The size of the image must be less than 10MB.
hu: A kép mérete nem lehet nagyobb 10 MB-nál.

en: Theme Customizer
hu: Téma Testreszabó

en: Theme Option
hu: Sablonbeállítás

en: Theme Options
hu: Témabeállítások

en: Theme Options Library
hu: Sablonbeállítások Könyvtára

en: Theme Templates
hu: Téma Sablonok

en: There are no posts to convert!
hu: Nincsenek konvertálható bejegyzések!

en: There are no posts to rollback!
hu: Nincsenek visszaállítható bejegyzések!

en: These words will be forced to appear in the content. This is useful for SEO when optimizing for specific keywords, for example.
hu: Ezeknek a szavaknak kötelezően meg kell jelenniük a tartalomban. Ez például SEO-hoz hasznos, amikor bizonyos kulcsszavakra optimalizálsz.

en: Third party modules aren't expected to be ready for Divi 5 during the alpha and beta phases.
hu: A harmadik féltől származó modulok várhatóan nem lesznek készen a Divi 5-höz az alfa és béta fázisok alatt.

en: This Module Content
hu: A Modul Tartalma

en: This Page Content
hu: Az Oldal Tartalma

en: This Plugin Can't Be Activated While Using Divi 5
hu: Ez A Bővítmény Nem Aktiválható Divi 5 Használata Közben

en: This Section Content
hu: A Szakasz Tartalma

en: This Website
hu: Ez A Webhely

en: This block will eventually be removed, so please check back again in the future. Thanks for testing Divi 5!
hu: Ezt a blokkot később eltávolítjuk, ezért kérjük, nézz vissza később. Köszönjük, hogy teszteled a Divi 5-öt!

en: This is the username that you use to access the Members Area on elegantthemes.com.
hu: Ezzel a felhasználónévvel éred el a Tagsági Felületet az elegantthemes.com oldalon.

en: This may take several minutes. Do not exit or refresh this page or your progress will be lost.
hu: Ez több percet is igénybe vehet. Ne zárja be, és ne frissítse ezt az oldalt, különben a folyamat elveszik.

en: This option allows you to change how your dates are displayed. For more information please refer to the WordPress codex here:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>
hu: Ez a beállítás lehetővé teszi a dátumok megjelenítésének módosítását. További információért tekintse meg a WordPress codexet itt:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>

en: This options allows you to control how many teirs your pages dropdown menu has. Increasing the number allows for additional menu items to be shown.
hu: Ez a beállítás lehetővé teszi, hogy szabályozd, hány szintje legyen az oldalak legördülő menüjének. A szám növelésével több menüpont jeleníthető meg.

en: This page is running in backwards compatibility mode because it contains legacy Divi 4 modules. They will continue to function, however, this page won't benefit from all of Divi 5's performance improvements. This page may still need to be converted, or you may be using modules that aren't ready for Divi 5. This notice is for information purposes and is not an error.
hu: Ez az oldal visszamenőleges kompatibilitási módban fut, mert régi Divi 4 modulokat tartalmaz. Ezek továbbra is működni fognak, azonban ez az oldal nem profitál a Divi 5 összes teljesítményjavításából. Előfordulhat, hogy ezt az oldalt még át kell konvertálni, vagy olyan modulokat használ, amelyek még nem állnak készen a Divi 5-höz. Ez az értesítés tájékoztató jellegű, és nem hiba.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
hu: Ez a bejegyzés jelszóval védett. A hozzászólások megtekintéséhez add meg a jelszót.

en: This website doesn't contain any Divi 4 modules requiring conversion. Your website runs on the Divi 5 framework; you can hit the ground running! You can revisit this migration page anytime to check your website for Divi 4 content. If you import content using the WordPress importer or if you import layouts that contain unsupported modules, you can use the migrator to assess the compatibility of that content and migrate it at your convenience.
hu: Ez a webhely nem tartalmaz konvertálást igénylő Divi 4 modulokat. A webhelyed a Divi 5 keretrendszeren fut; azonnal belevághatsz! Bármikor visszatérhetsz erre a migrálási oldalra, hogy ellenőrizd a webhelyet Divi 4 tartalom után. Ha tartalmat importálsz a WordPress importálóval, vagy olyan elrendezéseket importálsz, amelyek nem támogatott modulokat tartalmaznak, a migrálóval felmérheted a tartalom kompatibilitását, és a számodra megfelelő időpontban migrálhatod.

en: This website is linked to your Divi subscriptions and ready to receive the latest Divi updates.
hu: Ez a webhely össze van kapcsolva a Divi előfizetéseiddel, és készen áll a legfrissebb Divi frissítések fogadására.

en: This will enable Google Fonts for Non-English languages.
hu: Ez engedélyezi a Google Fonts használatát nem angol nyelvekhez.

en: This will enable the use of excerpts in posts or pages.
hu: Ez engedélyezi a kivonatok használatát a bejegyzésekben vagy oldalakon.

en: This will return all of the settings throughout the options page to their default values. <strong>Are you sure you want to do this?</strong>
hu: Ez az összes beállítást az opciók oldalon az alapértelmezett értékekre állítja vissza. <strong>Biztosan ezt szeretnéd?</strong>

en: Tile
hu: Mozaik

en: Tile Horizontally
hu: Vízszintes Mozaik

en: Tile Vertically
hu: Függőleges Mozaik

en: Title
hu: Cím

en: To enable Divi Cloud on this website, log in to your Elegant Themes account
hu: A Divi Cloud engedélyezéséhez ezen a webhelyen jelentkezz be az Elegant Themes fiókodba

en: To modify or add to an element that already exists in the image, choose Modify Element. To add something brand new and unrelated to the original image, choose Add Element.
hu: Ha a képen már meglévő elemet szeretnél módosítani vagy kiegészíteni, válaszd az Elem Módosítása lehetőséget. Ha valami teljesen újat, az eredeti képtől függetlent szeretnél hozzáadni, válaszd az Elem Hozzáadása lehetőséget.

en: To view this protected post, enter the password below
hu: A védett bejegyzés megtekintéséhez add meg alább a jelszót

en: Tone of Voice
hu: Hangnem

en: Top
hu: Felső

en: Top Bar Text Color
hu: Felső Sáv Szövegszíne

en: Top Bar Text Size
hu: Felső Sáv Szövegmérete

en: Top to Bottom
hu: Fentről Lefelé

en: Trackbacks/Pingbacks
hu: Trackbackek/Pingbackek

en: Translate
hu: Fordítás

en: Trash
hu: Kuka

en: Trash storage for Divi Cloud is limited to 50 items for free accounts. Once your trash exceeds 50 items, the oldest items in your trashed will be permanently deleted to make room for new items. Purchase a <a href="%s" target="_blank">Divi Cloud Membership</a> for unlimited storage.
hu: A Divi Cloud kukatárolója ingyenes fiókoknál 50 elemre korlátozódik. Amint a kukában lévő elemek száma meghaladja az 50-et, a kukában lévő legrégebbi elemek véglegesen törlődnek, hogy helyet adjanak az újaknak. Vásárolj <a href="%s" target="_blank">Divi Cloud-tagságot</a> a korlátlan tárhelyhez.

en: Travel Agency
hu: Utazási Iroda

en: Travel Agency About Page
hu: Utazási Iroda Rólunk Oldal

en: Travel Agency Blog Page
hu: Utazási Iroda Blog Oldal

en: Travel Agency Contact Page
hu: Utazási Iroda Kapcsolat Oldal

en: Travel Agency Home Page
hu: Utazási Iroda Főoldal

en: Travel Agency Landing Page
hu: Utazási Iroda Landing Oldal

en: Travel Agency Packages Page
hu: Utazási Iroda Csomagok Oldal

en: Travel Agency Shop Page
hu: Utazási Iroda Webáruház Oldal

en: Travel Agency Team Page
hu: Utazási Iroda Csapat Oldal

en: Tutorials & Documentation
hu: Oktatóanyagok És Dokumentáció

en: Type
hu: Típus

en: Type of the box
hu: A doboz típusa

en: Typography
hu: Tipográfia

en: Uh Oh!
hu: Hoppá!

en: Uh Oh! Something Went Wrong
hu: Hoppá! Valami Hiba Történt

en: Uh Oh! You have reached your Divi Cloud quota.
hu: Hoppá! Elérted a Divi Cloud-kvótádat.

en: Unable to generate shortcode. Please try again later.
hu: Nem sikerült a(z) shortcode generálása. Kérjük, próbáld meg később.

en: Underline
hu: Aláhúzott

en: Unlock Unlimited Divi Cloud Storage
hu: Korlátlan Divi Cloud Tárhely Feloldása

en: Unsupported Plugins Detected
hu: Nem Támogatott Bővítmények Észlelve

en: Untagged
hu: Címkézetlen

en: Update
hu: Frissítés

en: Updating Website Information
hu: Webhelyadatok Frissítése

en: Upgrade
hu: Frissítés

en: Upgrade Your Divi Cloud
hu: Divi Cloud Frissítése

en: Upgrade to Divi AI Unlimited
hu: Frissítés Divi AI Korlátlanra

en: Upgrade to Unlimited Cloud Storage!
hu: Válts Korlátlan Felhőtárhelyre!

en: Upgrade to Unlimited Divi Cloud Storage!
hu: Válts Korlátlan Divi Cloud Tárhelyre!

en: Upgrade your Divi membership to Lifetime and use Divi on unlimited websites forever.
hu: Frissítse Divi-tagságát Lifetime-ra, és használja a Divi-t korlátlan számú weboldalon örökre.

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Upload a Reference Image
hu: Referencia Kép Feltöltése

en: Upload a logo image to be used in your website header and footer.
hu: Töltsön fel egy logóképet, amelyet a webhely fejlécében és láblécében használ.

en: Upload your logo (optional)
hu: Logó feltöltése (opcionális)

en: Uppercase
hu: Nagybetűs

en: Upscale
hu: Felskálázás

en: Upscale Image
hu: Kép Felskálázása

en: Upscaling Images
hu: Képek Felnagyítása

en: Url
hu: URL

en: Use Background Color
hu: Háttérszín Használata

en: Use Custom Sidebar Width
hu: Egyéni Oldalsávszélesség Használata

en: Use Divi Quick Sites to generate a new website using Divi AI or premade Divi Starter Sites. Quick Sites will set up your entire site including custom pages, menu items, Theme Builder templates and more.
hu: A Divi Quick Sites segítségével új webhelyet generálhatsz a Divi AI vagy az előre elkészített Divi Kezdő Webhelyek használatával. A Quick Sites beállítja a teljes webhelyedet, beleértve az egyéni oldalakat, menüpontokat, a Theme Builder sablonokat és még sok mást.

en: Use Divi Quick Sites to set up your site in less than 2 minutes. We will generate pages and content, set up your website info, and configure your menu, templates, styles and presets automatically. You can build your website using AI, or pick from handcrafted Starter Sites.
hu: A Divi Quick Sites segítségével kevesebb mint 2 perc alatt beállíthatod a webhelyedet. Oldalakat és tartalmat generálunk, beállítjuk a webhelyinformációidat, és automatikusan konfiguráljuk a menüdet, a sablonokat, a stílusokat és az előbeállításokat. A webhelyedet AI-jal is felépítheted, vagy választhatsz kézzel készített Kezdő Webhelyek közül.

en: Use Google Fonts
hu: Google Fonts Használata

en: Use Placeholder Images
hu: Helyőrző Képek Használata

en: Use Pre-Made Starter Site
hu: Előre Elkészített Kezdő Webhely Használata

en: Use Relative Image Paths
hu: Relatív Képútvonalak Használata

en: Use Stock Images (Faster)
hu: Stock Képek Használata (Gyorsabb)

en: Use This Code
hu: Kód Használata

en: Use This Image
hu: Kép Használata

en: Use This Text
hu: Szöveg Használata

en: Use excerpts when defined
hu: Kivonatok használata, ha meg vannak adva

en: Use resizing
hu: Átméretezés használata

en: Use selection as reference
hu: Kijelölés Használata Referenciaként

en: Use your original image as reference in the selected area. Changes will be more seamlessly integrated into the modified image.
hu: Használd az eredeti képet referenciaként a kijelölt területen. A változtatások zökkenőmentesebben illeszkednek a módosított képbe.

en: Used for icon button type
hu: Az ikon gombtípushoz használatos

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Username:
hu: Felhasználónév:

en: Using Divi AI
hu: A Divi AI Használata

en: Using Divi Cloud
hu: Divi Cloud Használata

en: Using the Divi Builder
hu: A Divi Builder Használata

en: Using the Divi Library
hu: A Divi Könyvtár Használata

en: Using the Divi Theme Builder
hu: A Divi Theme Builder Használata

en: Vector Graphic
hu: Vektorgrafika

en: Vertical Menu Orientation
hu: Függőleges Menü Tájolása

en: Vertically Centered
hu: Függőlegesen Középre Igazított

en: View Details
hu: Részletek Megtekintése

en: View Full Development Roadmap
hu: Teljes Fejlesztési Ütemterv Megtekintése

en: View My Site
hu: Webhelyem Megtekintése

en: View Theme Options
hu: Sablonbeállítások Megtekintése

en: View in Divi Marketplace
hu: Megtekintés a Divi Marketplace-ben

en: Visit The Migrator
hu: Migrátor Megnyitása

en: Warning: This can cause JavaScript errors in some cases and should be used with care. When enabled, scripts registered by plugins and themes will be deferred to improve performance and jQuery will always be loaded in the body.
hu: Figyelmeztetés: Bizonyos esetekben JavaScript-hibákat okozhat, ezért körültekintően használandó. Bekapcsolásakor a bővítmények és témák által regisztrált szkriptek késleltetve lesznek a jobb teljesítmény érdekében, és a jQuery mindig a törzsben töltődik be.

en: Watch video tutorials
hu: Videós Oktatóanyagok Megtekintése

en: Watercolor
hu: Akvarell

en: We are scanning your website to assess its compatibility with Divi 5. If your website is using modules that are not yet supported, we'll let you know which parts of your website will be affected so that you can decide whether or not to proceed with the migration. Unsupported modules will continue to function but won't benefit from Divi 5's performance improvements.
hu: Vizsgáljuk a webhelyedet, hogy felmérjük a Divi 5-tel való kompatibilitását. Ha a webhelyed olyan modulokat használ, amelyek még nem támogatottak, jelezni fogjuk, hogy a webhelyed mely részeit érinti ez, így el tudod dönteni, hogy folytatod-e a migrálást. A nem támogatott modulok továbbra is működni fognak, de nem profitálnak a Divi 5 teljesítményjavulásaiból.

en: We want to provide the community with as much information as possible about the current state of Divi 5. We give monthly updates on our progress and cover various topics related to Divi 5.
hu: A közösség számára a lehető legtöbb információt szeretnénk biztosítani a Divi 5 aktuális állapotáról. Havonta adunk frissítést a haladásunkról, és különböző, a Divi 5-höz kapcsolódó témákat is érintünk.

en: Web Agency
hu: Webügynökség

en: Web Agency Careers Page
hu: Webügynökség Karrier Oldal

en: Web Agency Contact Page
hu: Webügynökség Kapcsolat Oldal

en: Web Agency Home Page
hu: Webügynökség Főoldal

en: Web Agency Landing Page
hu: Webügynökség Landing Oldal

en: Web Agency Portfolio Page
hu: Webügynökség Portfólió Oldal

en: Web Agency Pricing Page
hu: Webügynökség Árazás Oldal

en: Web Agency Services Page
hu: Webügynökség Szolgáltatások Oldal

en: Website Build Complete!
hu: A Webhely Elkészült!

en: Website Content Width
hu: Webhely Tartalomszélessége

en: Website Default
hu: Webhely Alapértelmezett

en: Website Description (Optional)
hu: Webhely Leírása (Opcionális)

en: Website Gutter Width
hu: Webhely Hasábköz Szélessége

en: Website Pages
hu: Webhely Oldalai

en: Wedding
hu: Esküvő

en: Wedding About Page
hu: Esküvő Rólunk Oldal

en: Wedding Blog Page
hu: Esküvő Blog Oldal

en: Wedding Contact Page
hu: Esküvő Kapcsolat Oldal

en: Wedding Details Page
hu: Esküvő Részletek Oldal

en: Wedding Gallery Page
hu: Esküvő Galéria Oldal

en: Wedding Home Page
hu: Esküvő Főoldal

en: Welcome to %s
hu: Üdvözlünk A(z) %s Oldalán

en: Welcome to Divi!
hu: Üdvözli A Divi!

en: Welcome to Divi! Before diving in to your new theme, please visit the <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Divi Documentation</a> page for access to dozens of in-depth tutorials.
hu: Üdvözöljük a Divi-ben! Mielőtt belevágna az új sablon használatába, kérjük, látogasson el a <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Divi Dokumentáció</a> oldalra, ahol több tucat részletes oktatóanyag érhető el.

en: We’re Migrating Your Site to the %s Framework!
hu: A Webhely Migrálása A(z) %s Keretrendszerre Folyamatban!

en: What are you writing about?
hu: Miről ír?

en: What happens when I run the Divi 5 migrator?
hu: Mi történik, amikor lefuttatom a Divi 5 migrátort?

en: What if something breaks after I run the migrator?
hu: Mi van, ha valami elromlik a migrátor futtatása után?

en: What language should Divi AI write in? Divi AI can write in over 26 languages!
hu: Milyen nyelven írjon a Divi AI? A Divi AI több mint 26 nyelven tud írni!

en: What type of content are you writing? This will help Divi AI tailor the output to your desired format.
hu: Milyen típusú tartalmat írsz? Ez segít a Divi AI-nak a kimenetet a kívánt formátumhoz igazítani.

en: What would you like to create using custom code?
hu: Mit szeretne létrehozni egyedi kóddal?

en: When Critical CSS is enabled, Divi determines an "above the fold threshold" and defers all styles for elements below the fold. However, this threshold is just a estimate and can vary on different devices. Increasing threshold height will deffer fewer styles, resulting in slightly slower load times but less of a chance for Cumulative Layout Shifts to occur. If you are experiencing CLS issues you can increase the threshold height.
hu: Ha a Kritikus CSS engedélyezve van, a Divi meghatároz egy „hajtás feletti küszöböt”, és késlelteti a hajtás alatti elemek összes stílusát. Ez a küszöb azonban csak becslés, és eszközönként eltérhet. A küszöbmagasság növelése kevesebb stílust késleltet, ami kissé lassabb betöltési időt eredményezhet, viszont csökkenti a Cumulative Layout Shift (CLS) előfordulásának esélyét. Ha CLS-problémákat tapasztal, növelheti a küszöbmagasságot.

en: When possible, jQuery and jQuery Migrate will be moved to the body to speed up load times. If a third party plugin registers jQuery as a dependency, it will be moved back to the head.
hu: Ha lehetséges, a jQuery és a jQuery Migrate a törzsbe kerül, hogy gyorsabb legyen a betöltés. Ha egy külső bővítmény a jQuery-t függőségként regisztrálja, akkor visszakerül a fejlécbe.

en: When you define your keywords using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the meta keywords you would like to use, separated by comas.
hu: Ha egyéni mezőkkel adod meg a kulcsszavakat, az egyéni mező nevéhez ezt az értéket használd. Az egyéni mező értéke a használni kívánt meta kulcsszavak legyenek, vesszővel elválasztva.

en: When you define your meta description using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom description you would like to use.
hu: Ha egyéni mezőkkel adod meg a meta leírást, az egyéni mező nevéhez ezt az értéket használd. Az egyéni mező értéke az az egyéni leírás legyen, amit használni szeretnél.

en: When you define your title using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom title you would like to use.
hu: Ha egyéni mezőkkel adod meg a címet, az egyéni mező nevéhez ezt az értéket használd. Az egyéni mező értéke az az egyéni cím legyen, amit használni szeretnél.

en: When you save layouts to Divi Cloud, they become available on every website you build.
hu: Amikor elrendezéseket mentesz a Divi Cloud-ba, elérhetővé válnak minden általad készített weboldalon.

en: When you sync %s to Divi Cloud, they become available on every website you build.
hu: Amikor a(z) %s-t szinkronizálod a Divi Cloud-dal, elérhetővé válik minden általad készített weboldalon.

en: While Divi 5 was built to be backward compatible, the backward compatibility system is in its alpha stage. Some creators don't want to participate in the testing phase.
hu: Bár a Divi 5 visszamenőleges kompatibilitásra készült, a kompatibilitási rendszer még alfa állapotban van. Néhány készítő nem szeretne részt venni a tesztelési fázisban.

en: While creating your site, something got hung up. Click Retry to resume where things left off, or Cancel to restore your site to its previous state.
hu: A webhely létrehozása közben valami elakadt. Kattintson az Újrapróbálkozás gombra, hogy onnan folytassa, ahol abbamaradt, vagy a Mégse gombra, hogy visszaállítsa a webhelyet az előző állapotára.

en: Why am I getting an orange warning in the admin bar?
hu: Miért kapok narancssárga figyelmeztetést az admin sávban?

en: Widget Bullet Color
hu: Widget Felsorolásjel Színe

en: Widget Header Color
hu: Widget Fejléc Színe

en: Widget Link Color
hu: Widget Hivatkozásszín

en: Widget Text Color
hu: Widget Szövegszín

en: Widgets
hu: Widgetek

en: Widgets are Incompatible with %s
hu: A Widgetek Nem Kompatibilisek Ezzel: %s

en: Width
hu: Szélesség

en: Will Divi 5 work with modules from the Divi Marketplace?
hu: Működni fog a Divi 5 a Divi Marketplace moduljaival?

en: WooCommerce Plugin Status
hu: WooCommerce Bővítmény Állapota

[ctx: WooCommerce items number]
en: %1$s Item | %1$s Items
hu[0]: %1$s Elem
hu[1]: %1$s Elem

en: WordPress loads it's own WordPress emojis. Modern browsers support native emojis, making WordPress's emojis unnecessary in most cases. Removing WordPress emojis removes unneeded assets and improves performance.
hu: A WordPress a saját WordPress-emodzsijait tölti be. A modern böngészők natív emodzsikat támogatnak, így a WordPress emodzsijaira a legtöbb esetben nincs szükség. A WordPress-emodzsik eltávolítása megszünteti a felesleges erőforrásokat és javítja a teljesítményt.

en: Words
hu: Szó

en: Write %s With AI
hu: %s Írása AI-jal

en: Writing Content
hu: Tartalom Írása

en: Writing Text Content
hu: Szöveges Tartalom Írása

en: X Profile Url
hu: X Profil URL

en: Yes
hu: Igen

en: Yoga Studio
hu: Jógastúdió

en: Yoga Studio About Page
hu: Jóga Stúdió Rólunk Oldal

en: Yoga Studio Blog Page
hu: Jóga Stúdió Blog Oldal

en: Yoga Studio Classes Page
hu: Jóga Stúdió Órák Oldal

en: Yoga Studio Contact Page
hu: Jóga Stúdió Kapcsolat Oldal

en: Yoga Studio Home Page
hu: Jóga Stúdió Főoldal

en: Yoga Studio Landing Page
hu: Jóga Stúdió Landing Oldal

en: Yoga Studio Team Page
hu: Jóga Stúdió Csapat Oldal

en: You are using outdated version of Divi. New version is
hu: A Divi elavult verzióját használod. Az új verzió:

en: You are using the latest version of Divi.
hu: A Divi legújabb verzióját használod.

en: You can continue to alter and improve the content that was generated by giving AI further instructions.
hu: A generált tartalmat tovább módosíthatod és javíthatod, ha további utasításokat adsz az AI-nak.

en: You can disable this option if you want to remove the comments and comment form from single post pages.
hu: Letilthatod ezt az opciót, ha el szeretnéd távolítani a hozzászólásokat és a hozzászólás űrlapot az egyes bejegyzés oldalakról.

en: You can find your API Key <a href="%s" target="_blank">here</a>.
hu: Az API-kulcsodat <a href="%s" target="_blank">itt</a> találod.

en: You can generate 10 layouts
hu: 10 elrendezést generálhatsz

en: You can try out Divi AI 100 times
hu: A Divi AI-t 100 alkalommal kipróbálhatod

en: You can visit Elegant Themes and contact our support team using the pink chat icon. Give them details about the bug, and we'll handle it from there!
hu: Felkeresheted az Elegant Themes oldalát, és a rózsaszín chat ikonon keresztül kapcsolatba léphetsz a támogatási csapatunkkal. Add meg a hiba részleteit, és innentől mi intézzük!

en: You don't have pages
hu: Nincsenek oldalaid

en: You have hit your 500MB Limit. To continue to save items to your Divi Cloud, you must delete some of your existing items to free up space or upgrade your Divi Cloud storage.
hu: Elérted az 500 MB-os korlátot. Ahhoz, hogy továbbra is elemeket ments a Divi Cloud-odba, törölnöd kell néhány meglévő elemet, hogy helyet szabadíts fel, vagy bővítened kell a Divi Cloud-tárhelyedet.

en: You have to update Divi in order to use AI.
hu: Az AI használatához frissítened kell a Divi-t.

en: You will see this warning if a page contains an un-converted Divi 4 module, of if one of your plugins uses the legacy Divi 4 framework. We built Divi 5 to be backwards compatible with Divi 4 plugins, such as modules from the Divi Marketplace. Until creators update their plugins for Divi 5, legacy plugins will continue to function using the legacy Divi 4 framework. However, loading the Divi 4 framework comes at a performance cost. The orange warning informs you that a plugin you are using is tapping into the legacy framework, and the page is not benefiting from Divi 5's performance improvements.
hu: Akkor látod ezt a figyelmeztetést, ha egy oldal tartalmaz egy át nem alakított Divi 4 modult, vagy ha valamelyik bővítményed a régi Divi 4 keretrendszert használja. Úgy építettük meg a Divi 5-öt, hogy visszafelé kompatibilis legyen a Divi 4 bővítményekkel, például a Divi Marketplace moduljaival. Amíg a készítők nem frissítik a bővítményeiket Divi 5-re, a régi bővítmények továbbra is a régi Divi 4 keretrendszerrel fognak működni. A Divi 4 keretrendszer betöltése azonban teljesítménycsökkenéssel jár. A narancssárga figyelmeztetés jelzi, hogy egy általad használt bővítmény a régi keretrendszert veszi igénybe, és az oldal nem részesül a Divi 5 teljesítményjavulásaiból.

en: Your %1$s subscription has expired. In order to download Premade Layouts from the %2$s Library you must <a href="%3$s" target="_blank">renew your subscription</a>.
hu: A %1$s-előfizetésed lejárt. Ahhoz, hogy Előre Elkészített Elrendezéseket tölthess le a %2$s könyvtárból, <a href="%3$s" target="_blank">meg kell újítanod az előfizetésedet</a>.

en: Your Divi AI usage limit has been exceeded. Upgrade Divi AI membership to use Divi AI without any limits!
hu: Túllépted a Divi AI használati limitet. Frissítsd a Divi AI-tagságot, hogy korlátok nélkül használd a Divi AI-t!

en: Your Divi Cloud Session Has Ended
hu: A Divi Cloud-munkameneted Lejárt

en: Your Divi Cloud membership has expired
hu: A Divi Cloud-tagságod lejárt

en: Your Divi Cloud membership has expired. To access items stored on your cloud, please <a href="%s" target="_blank">renew your Divi Cloud membership</a>.
hu: A Divi Cloud-tagságod lejárt. A felhődben tárolt elemek eléréséhez kérjük, <a href="%s" target="_blank">újítsd meg a Divi Cloud-tagságodat</a>.

en: Your Divi Cloud session has ended. Please try logging in again. If you continue to experience authorization failures, try closing Library modal and opening it again so that your authorization token can be regenerated.
hu: A Divi Cloud-munkameneted véget ért. Próbálj meg újra bejelentkezni. Ha továbbra is hitelesítési hibákat tapasztalsz, próbáld meg bezárni a Könyvtár modális ablakát, majd újra megnyitni, hogy a hitelesítési token újragenerálódhasson.

en: Your Divi is outdated
hu: A Divi elavult

en: Your Divi license key has expired
hu: A Divi licenckulcsod lejárt

en: Your Divi license key is active
hu: A Divi licenckulcsod aktív

en: Your Divi license key is invalid
hu: A Divi licenckulcsod érvénytelen

en: Your Elegant Themes username is invalid
hu: Az Elegant Themes felhasználóneved érvénytelen

en: Your Existing Pages
hu: Meglévő Oldalai

en: Your Saved Layouts
hu: Mentett Elrendezései

en: Your Site Is Ready!
hu: A Webhelye Elkészült!

en: Your Site Is Using Modules Not Fully Supported By %s
hu: A Webhely Olyan Modulokat Használ, Amelyeket A(z) %s Nem Támogat Teljes Mértékben

en: Your Website Doesn't require Migration. You're Ready To Go!
hu: A Webhelyed Nem Igényel Migrálást. Készen Állsz!

en: Your free Divi AI usage limit has been exceeded. Purchase a Divi AI membership to use Divi AI without any limits!
hu: Túllépted az ingyenes Divi AI használati limitet. Vásárolj Divi AI-tagságot, hogy korlátok nélkül használd a Divi AI-t!

en: Your image will be upscaled to the size defined here.
hu: A képed a itt megadott méretre lesz felskálázva.

en: Your license key has expired.
hu: A licenckulcsod lejárt.

en: Your site uses third party modules that are not currently supported by %s. That's ok; you can still migrate. However, these modules won't be converted and will run in backward compatibility mode. The parts of your website that use these modules will not benefit from Divi 5's performance improvements, and unconverted modules can't use Divi 5's new features. If your website relies heavily on incompatible modules, you may consider sticking with Divi 4 until the developers update the modules for Divi 5.
hu: A webhelyed olyan külső fejlesztésű modulokat használ, amelyeket jelenleg nem támogat a(z) %s. Semmi gond; ettől még migrálhatsz. Ezek a modulok azonban nem lesznek konvertálva, és visszamenőleges kompatibilitási módban futnak majd. A webhelyed azon részei, amelyek ezeket a modulokat használják, nem részesülnek a Divi 5 teljesítményjavulásaiból, és a nem konvertált modulok nem tudják használni a Divi 5 új funkcióit. Ha a webhelyed erősen támaszkodik nem kompatibilis modulokra, érdemes lehet a Divi 4-nél maradni, amíg a fejlesztők frissítik a modulokat a Divi 5-höz.

en: Your website is being created! Sit back and relax while Divi Quick Sites generates content and configures your menu, templates, styles and presets.
hu: A webhelye készül! Dőljön hátra és pihenjen, amíg a Divi Quick Sites tartalmat generál, és beállítja a menüjét, sablonjait, stílusait és presetjeit.

en: Your website is ready to go. Below is a list of pages and templates that were created. Next, visit your website and jump into the Divi Builder to edit your content.
hu: A webhelye készen áll. Alább található a létrehozott oldalak és sablonok listája. Ezután látogassa meg a webhelyét, és lépjen be a Divi Builder-be a tartalom szerkesztéséhez.

en: Your website's existing content will be returned to the state that it was in before converting to Divi 5. You will lose any changes you made while using Divi 5. Only posts and pages that existed before conversion will be affected.
hu: A webhelyed meglévő tartalma visszaáll arra az állapotra, amelyben a Divi 5-re történő átalakítás előtt volt. Elveszíted az összes módosítást, amit a Divi 5 használata közben végeztél. Csak azok a bejegyzések és oldalak érintettek, amelyek az átalakítás előtt már léteztek.

en: You’re Almost There!
hu: Már Majdnem Kész Vagy!

en: comments
hu: hozzászólások

[ctx: documentation links]
en: Support
hu: Támogatás

en: for free. Upgrade to enjoy
hu: ingyen. Frissíts, hogy élvezhesd

[ctx: general options]
en: General
hu: Általános

en: hide error message
hu: hibauzenet elrejtése

[ctx: integrate third-party code]
en: Integration
hu: Integráció

[ctx: navigation menu]
en: Navigation
hu: Navigáció

[ctx: page/post]
en: Layout
hu: Elrendezés

en: request it here
hu: kérje itt

en: settings reset.
hu: beállítások visszaállítva.

en: settings saved.
hu: beállítások mentve.

en: show error message
hu: hibauzenet megjelenítése

[ctx: site ads placement areas]
en: Ads
hu: Hirdetések

[ctx: site color scheme]
en: Colorization
hu: Színezés

[ctx: theme updates]
en: Updates
hu: Frissítések

en: unlimited usage.
hu: a korlátlan használatot.

en: uploaded logo
hu: feltöltött logó

en: you don't have sufficient permissions to access this page
hu: nincs megfelelő jogosultságod az oldal eléréséhez

en: « Go Back
hu: « Vissza
