Divi 5.0.0-public-beta.2.2 - en to nb translation catalogue (1505 entries)

en:  Enable custom title
nb:  Aktiver egendefinert tittel

en:  Enable meta description
nb:  Aktiver metabeskrivelse

en:  Enable meta keywords
nb:  Aktiver metanøkkelord

en: %1$d %2$s are Incompatible with %3$s
nb: %1$d %2$s er Ikke Kompatible med %3$s

en: %1$d %2$s is Incompatible with %3$s
nb: %1$d %2$s er Ikke Kompatibel med %3$s

en: %1$s Columns
nb: %1$s kolonner

en: %1$s Images Used From Unsplash
nb: %1$s Bilder Brukt Fra Unsplash

en: %1$s Modules Ready to be Converted to %2$s
nb: %1$s Moduler Klare Til Å Konverteres Til %2$s

en: %1$s Widget is Incompatible with %2$s
nb: %1$s-widget er ikke kompatibel med %2$s

en: %1$s Widgets are Incompatible with %2$s
nb: %1$s-widgets er ikke kompatible med %2$s

en: %1$s could not be displayed.
nb: %1$s kunne ikke vises.

en: %d Item
nb: %d Element

en: %d Items
nb: %d Elementer

en: %d Layout
nb: %d Oppsett

en: %d Layout Pack
nb: %d Oppsettpakke

en: %d Layout Packs
nb: %d Oppsettpakker

en: %d Layouts
nb: %d Oppsett

en: %d Module
nb: %d Modul

en: %d Modules
nb: %d Moduler

en: %d Page
nb: %d Side

en: %d Pages
nb: %d Sider

en: %d Reviews
nb: %d Anmeldelser

en: %d Row
nb: %d Rad

en: %d Rows
nb: %d Rader

en: %d Sales
nb: %d Salg

en: %d Section
nb: %d Seksjon

en: %d Sections
nb: %d Seksjoner

en: %d Total Layouts
nb: %d Oppsett Totalt

en: %s Name
nb: %s-Navn

en: %s News And Resources
nb: Nyheter Og Ressurser For %s

en: %s Plugin is Potentially Incompatible
nb: Utvidelsen %s Er Potensielt Inkompatibel

en: %s Plugins are Potentially Incompatible
nb: Utvidelsene %s Er Potensielt Inkompatible

en: %s Roadmap
nb: %s-Plan

en: %s Theme Options
nb: Temaalternativer For %s

en: %s Theme Templates Are Incompatible With %s
nb: %s-Temamaler Er Ikke Kompatible Med %s

en: &laquo; Older Entries
nb: &laquo; Eldre innlegg

en: (no title)
nb: (ingen tittel)

en: + Add One More Tab
nb: + Legg Til Én Fane Til

en: 0 Comments
nb: 0 Kommentarer

en: 0 comments
nb: 0 kommentarer

en: 1 Column
nb: 1 kolonne

en: 1 Comment
nb: 1 Kommentar

en: 1 comment
nb: 1 kommentar

en: 3D Render
nb: 3D-rendering

en: 404 Not Found
nb: 404 Ikke Funnet

en: <div class="updated"><p>This is a fresh installation of %1$s theme. Don't forget to go to <a href="%2$s">ePanel</a> to set it up. This message will disappear once you have clicked the Save button within the <a href="%2$s">theme's options page</a>.</p></div>
nb: <div class="updated"><p>Dette er en ny installasjon av %1$s-temaet. Ikke glem å gå til <a href="%2$s">ePanel</a> for å konfigurere det. Denne meldingen forsvinner når du har klikket på Lagre-knappen på <a href="%2$s">temaets alternativside</a>.</p></div>

en: <em>Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key into the Updates Tab in your theme and plugin settings. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page. <a href="https://www.elegantthemes.com/documentation/divi/update-divi/" target="_blank">Learn more here</a></em>. If you still get this message, please make sure that your Username and API Key have been entered correctly
nb: <em>Før du kan motta produktoppdateringer, må du først autentisere Elegant Themes-abonnementet ditt. For å gjøre dette må du angi både Elegant Themes-brukernavnet ditt og Elegant Themes API-nøkkelen din i fanen Oppdateringer i tema- og plugininnstillingene dine. For å finne API-nøkkelen din, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">logg inn</a> på Elegant Themes-kontoen din og gå til siden <strong>Konto > API-nøkkel</strong>. <a href="https://www.elegantthemes.com/documentation/divi/update-divi/" target="_blank">Les mer her</a></em>. Hvis du fortsatt får denne meldingen, må du kontrollere at brukernavnet og API-nøkkelen er skrevet inn riktig

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
nb: <span class="meta-nav">&larr;</span> Eldre Kommentarer

en: AI Default
nb: AI-Standard

en: AI Unlimited
nb: AI Ubegrenset

en: API Key
nb: API-Nøkkel

en: About
nb: Omtrent

en: About %s seconds remaining
nb: Omtrent %s sekunder igjen

en: About Me
nb: Om Meg

en: Abstract Art
nb: Abstrakt Kunst

en: Access Your %s From Any Website
nb: Få Tilgang Til %s Fra Hvilket Som Helst Nettsted

en: Activate WooCommerce Plugin
nb: Aktiver WooCommerce-Programtillegg

en: Activating WooCommerce
nb: Aktiverer WooCommerce

en: Active Link Color
nb: Farge På Aktiv Lenke

en: Active Primary Menu Link Color
nb: Farge På Aktiv Lenke I Primærmeny

en: Add A Custom Page
nb: Legg Til En Tilpasset Side

en: Add Author Bio
nb: Legg Til Forfatterbio

en: Add Background Color
nb: Legg Til Bakgrunnsfarge

en: Add Button Icon
nb: Legg Til Knappeikon

en: Add ET Box
nb: Legg Til ET-Boks

en: Add ET Button
nb: Legg Til ET-Knapp

en: Add ET Learn more block
nb: Legg Til ET Lær Mer-Blokk

en: Add ET Tabs
nb: Legg Til ET-Faner

en: Add Element
nb: Legg Til Element

en: Add From Library
nb: Legg Til Fra Bibliotek

en: Add New Category
nb: Legg Til Ny Kategori

en: Add New Cloud Category
nb: Legg Til Ny Cloud-Kategori

en: Add New Cloud Tag
nb: Legg Til Ny Cloud-Tagg

en: Add New Layout
nb: Legg Til Nytt Oppsett

en: Add New Pack
nb: Legg Til Ny Pakke

en: Add New Page
nb: Legg Til Ny Side

en: Add New Tag
nb: Legg Til Ny Tagg

en: Add New Theme Options
nb: Legg Til Nye Temainnstillinger

en: Add Theme Options
nb: Legg Til Temaalternativer

en: Add To Categories
nb: Legg Til I Kategorier

en: Add To Divi Cloud
nb: Legg Til I Divi Cloud

en: Add To Favorites
nb: Legg Til I Favoritter

en: Add To Tags
nb: Legg Til I Tagger

en: Add a Tooltip Text
nb: Legg Til Verktøytipstekst

en: Add code to the < body > (good for tracking codes such as google analytics)
nb: Legg til kode i < body > (bra for sporingskoder som google analytics)

en: Add code to the < head > of your blog
nb: Legg til kode i < head > på bloggen din

en: Add code to the bottom of your posts, before the comments
nb: Legg til kode nederst i innleggene dine, før kommentarene

en: Add code to the top of your posts
nb: Legg til kode øverst i innleggene dine

en: Added Context
nb: Lagt Til Kontekst

en: Adjust Divi AI Default Styles
nb: Juster Standardstiler For Divi AI

en: Adsense Code
nb: Adsense-Kode

en: Advanced Settings
nb: Avanserte Innstillinger

en: Advertisement
nb: Annonse

en: Agency About Page
nb: Byrå Om-Side

en: Agency Blog Page
nb: Byrå Bloggside

en: Agency Contact Page
nb: Byrå Kontaktside

en: Agency Home Page
nb: Byrå Hjemmeside

en: Agency Landing Page
nb: Byrå Landingsside

en: Agency Portfolio Page
nb: Byrå Porteføljeside

en: Agency Pricing Page
nb: Byrå Prisside

en: All
nb: Alle

en: All %1$s are Compatible with %2$s
nb: Alle %1$s Er Kompatible med %2$s

en: All Active Plugins are Compatible with %s
nb: Alle Aktive Utvidelser Er Kompatible Med %s

en: All Body Templates are Compatible with %s
nb: Alle Maler for Hovedinnhold Er Kompatible Med %s

en: All Divi users can store up to %s items to their Divi Cloud for free. To save more items to your cloud and unlock unlimited storage, upgrade your Divi Cloud membership today. If you build Divi websites for a living, Divi Cloud is an awesome add-on and an amazing time saver. You are going to love it!
nb: Alle Divi-brukere kan lagre opptil %s elementer i Divi Cloud gratis. For å lagre flere elementer i skyen og låse opp ubegrenset lagring, oppgrader Divi Cloud-medlemskapet ditt i dag. Hvis du bygger Divi-nettsteder som levebrød, er Divi Cloud et fantastisk tillegg og en stor tidsbesparelse. Du kommer til å elske det!

en: All Footer Templates are Compatible with %s
nb: Alle Bunntekstmaler Er Kompatible Med %s

en: All Header Templates are Compatible with %s
nb: Alle Topptekstmaler Er Kompatible Med %s

en: All Plugins are Compatible with %s
nb: Alle Pluginer Er Kompatible med %s

en: All Presets are Compatible with %s
nb: Alle Forhåndsinnstillinger Er Kompatible med %s

en: All Theme Builder Templates are Compatible with %s
nb: Alle Theme Builder-Maler Er Kompatible Med %s

en: All Theme Options
nb: Alle Temainnstillinger

en: All Widget Areas are Compatible with %s
nb: Alle Widget-Områder Er Kompatible med %s

en: Any code you place here will appear in body section of all pages of your blog. This is usefull if you need to input a tracking pixel for a state counter such as Google Analytics.
nb: All kode du legger inn her vil vises i body-delen på alle sidene i bloggen din. Dette er nyttig hvis du må legge inn en sporingspiksel for en statistikk-/besøksteller som Google Analytics.

en: Any code you place here will appear in the head section of every page of your blog. This is useful when you need to add javascript or css to all pages.
nb: All kode du legger inn her vil vises i head-delen på alle sidene i bloggen din. Dette er nyttig når du må legge til JavaScript eller CSS på alle sider.

en: Any code you place here will be placed at the bottom of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
nb: All kode du legger inn her vil plasseres nederst i alle enkeltinnlegg. Dette er nyttig hvis du vil integrere ting som lenker for sosial bokmerking.

en: Any code you place here will be placed at the top of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
nb: All kode du legger inn her vil plasseres øverst i alle enkeltinnlegg. Dette er nyttig hvis du vil integrere ting som lenker for sosial bokmerking.

[ctx: Apply layout to the page]
en: Use This Layout
nb: Bruk Dette Oppsettet

en: Archives
nb: Arkiver

en: Are You Sure?
nb: Er Du Sikker?

en: Are you sure want to remove this page?
nb: Er du sikker på at du vil fjerne denne siden?

en: As with any major update, it's important that you back up your website and test the migration on a staging site. If something does go wrong and you forgot to back up, the Divi 5 Migrator automatically backs up your post content, and you can restore that content and roll back to Divi 4 if you choose.
nb: Som med alle større oppdateringer er det viktig at du tar sikkerhetskopi av nettstedet ditt og tester migreringen på et testnettsted. Hvis noe går galt og du glemte å ta sikkerhetskopi, tar Divi 5-Migratoren automatisk sikkerhetskopi av innholdet i innleggene dine, og du kan gjenopprette dette innholdet og rulle tilbake til Divi 4 hvis du ønsker.

en: Aspect Ratio
nb: Størrelsesforhold

en: At Least
nb: Minst

en: Authentication
nb: Autentisering

en: Authentication Required
nb: Autentisering Kreves

en: Author
nb: Forfatter

en: Author Image URL
nb: Forfatterbilde-URL

en: Auto Speed
nb: Autohastighet

en: Automattic slider speed (works only if Auto is set to yes)
nb: Automatisk glidebryterhastighet (fungerer bare hvis Auto er satt til Ja)

en: Back To Top Button
nb: Tilbake Til Toppen-Knapp

en: Background
nb: Bakgrunn

en: Background Color
nb: Bakgrunnsfarge

en: Background Fill Description
nb: Beskrivelse Av Bakgrunnsutfylling

en: Background Image
nb: Bakgrunnsbilde

en: Background Position
nb: Bakgrunnsposisjon

en: Background Repeat
nb: Bakgrunnsgjentakelse

en: Background image URL or base64 string is required.
nb: Bakgrunnsbilde-URL eller base64-streng er påkrevd.

en: Backwards Compatibility Mode Enabled
nb: Bakoverkompatibilitetsmodus Aktivert

en: Before generating a new image, you must extend the image canvas using the draggable anchors.
nb: Før du genererer et nytt bilde, må du utvide bildelerretet ved hjelp av de flyttbare ankerpunktene.

en: Before generating a new image, you must make a rough sketch of the object you want to add.
nb: Før du genererer et nytt bilde, må du lage en grov skisse av objektet du vil legge til.

en: Before generating a new image, you must paint the area of the image you want to modify.
nb: Før du genererer et nytt bilde, må du male over området av bildet du vil endre.

en: Before you can download Premade Layouts from the %1$s Library you must authenticate your %2$s subscription.
nb: Før du kan laste ned forhåndslagde oppsett fra %1$s-biblioteket må du autentisere %2$s-abonnementet ditt.

en: Before you can generate Text using the Divi AI you must authenticate your Elegant Themes subscription.
nb: Før du kan generere tekst med Divi AI, må du autentisere Elegant Themes-abonnementet ditt.

en: Blog
nb: Blogg

en: Blog Post
nb: Blogginnlegg

en: Blog Style Mode
nb: Bloggstilmodus

en: Body Font
nb: Brødtekstsrift

en: Body Font Color
nb: Brødtekstskriftfarge

en: Body Font Style
nb: Skriftstil For Brødtekst

en: Body Font Weight
nb: Skriftvekt For Brødtekst

en: Body Line Height
nb: Hovedlinjehøyde

en: Body Text Color
nb: Tekstfarge For Brødtekst

en: Body Text Size
nb: Hovedtekststørrelse

en: Body/Link Line Height
nb: Linjehøyde For Brødtekst/Lenker

en: Body/Link Text Size
nb: Tekststørrelse For Brødtekst/Lenker

en: Bold
nb: Fet

en: Border Color
nb: Kantfarge

en: Border Radius
nb: Kantradius

en: Border Width
nb: Kantbredde

en: Bottom
nb: Bunn

en: Bottom Bar
nb: Nederste Linje

en: Bottom to Top
nb: Bunn til topp

en: Browse All Divi Docs
nb: Se Alle Divi-Dokumenter

en: Browse The Marketplace
nb: Utforsk Markedsplassen

en: Brush Blur
nb: Penseluskarphet

en: Brush Color
nb: Penselfarge

en: Brush Size
nb: Penselstørrelse

en: Build Your Page With AI
nb: Bygg Siden Din Med AI

en: Building Your Website
nb: Bygger Nettstedet Ditt

[ctx: Business]
en: Agency
nb: Byrå

[ctx: Business]
en: Consultant
nb: Konsulent

en: Button
nb: Knapp

en: Button Font Style
nb: Skriftstil For Knapp

en: Buttons
nb: Knapper

en: Buttons Font
nb: Skrift For Knapper

en: Buttons Hover Style
nb: Overføringsstil For Knapper

en: Buttons Style
nb: Knappestil

en: Buy
nb: Kjøp

en: By %s
nb: Av %s

en: By Elegant Themes
nb: Av Elegant Themes

en: By The Community
nb: Av Fellesskapet

en: By default comments are not placed on pages, however, if you would like to allow people to comment on your pages simply enable this option.
nb: Som standard vises ikke kommentarer på sider, men hvis du vil la folk kommentere på sidene dine, aktiverer du bare dette alternativet.

en: By default pages are sorted by name. However if you would rather have them sorted by ID you can adjust this setting.
nb: Som standard sorteres sider etter navn. Hvis du heller vil sortere etter ID, kan du justere denne innstillingen.

en: By default the navigation bar stays on top of the screen at all times. We suggest to disable this option, if you need to use a logo taller than the default one.
nb: Som standard forblir navigasjonsfeltet øverst på skjermen til enhver tid. Vi anbefaler å deaktivere dette alternativet hvis du trenger å bruke en logo som er høyere enn standardlogoen.

en: By default the theme creates a Home link that, when clicked, leads back to your blog's homepage. If, however, you are using a static homepage and have already created a page called Home to use, this will result in a duplicate link. In this case you should disable this feature to remove the link.
nb: Som standard oppretter temaet en Hjem-lenke som, når den klikkes, leder tilbake til bloggens forside. Hvis du derimot bruker en statisk forside og allerede har opprettet en side kalt Hjem, vil dette gi en duplisert lenke. I så fall bør du deaktivere denne funksjonen for å fjerne lenken.

en: By default the theme creates post titles based on the title of your post and your blog name. If you would like to make your meta title different than your actual post title you can define a custom title for each post using custom fields. This option must be enabled for custom titles to work, and you must choose a custom field name for your title below.
nb: Som standard oppretter temaet innleggstitler basert på tittelen på innlegget ditt og bloggnavnet ditt. Hvis du vil at metatittelen skal være annerledes enn selve innleggstittelen, kan du definere en egendefinert tittel for hvert innlegg ved å bruke egendefinerte felt. Dette alternativet må være aktivert for at egendefinerte titler skal fungere, og du må velge et egendefinert feltnavn for tittelen din nedenfor.

en: By default the theme does not add keywords to your header. Most search engines don't use keywords to rank your site anymore, but some people define them anyway just in case. If you want to add meta keywords to your header then enable this option and fill in the custom keywords field below.
nb: Som standard legger temaet ikke til nøkkelord i toppteksten. De fleste søkemotorer bruker ikke lenger nøkkelord for å rangere nettstedet ditt, men noen angir dem likevel for sikkerhets skyld. Hvis du vil legge til metanøkkelord i toppteksten, aktiverer du dette alternativet og fyller ut feltet for egendefinerte nøkkelord nedenfor.

en: By default the theme truncates your posts on index/homepages automatically to create post previews. If you would rather show your posts in full on index pages like a traditional blog then you can activate this feature.
nb: Som standard forkorter temaet innleggene dine på indeks-/forsider automatisk for å lage forhåndsvisninger. Hvis du heller vil vise innleggene dine i sin helhet på indekssider som en tradisjonell blogg, kan du aktivere denne funksjonen.

en: By default the theme uses a combination of your blog name and your blog description, as defined when you created your blog, to create your homepage titles. However if you want to create a custom title then simply enable this option and fill in the custom title field below.
nb: Som standard bruker temaet en kombinasjon av bloggnavnet og blogg-beskrivelsen din, slik den ble definert da du opprettet bloggen, for å lage titler for forsiden. Hvis du vil lage en egendefinert tittel, aktiverer du bare dette alternativet og fyller ut feltet for egendefinert tittel nedenfor.

en: By default the theme uses your blog description, as defined when you created your blog, to fill in the meta description field. If you would like to use a different description then enable this option and fill in the custom description field below.
nb: Som standard bruker temaet blogg-beskrivelsen din, slik den ble definert da du opprettet bloggen, til å fylle ut feltet for metabeskrivelse. Hvis du vil bruke en annen beskrivelse, aktiverer du dette alternativet og fyller ut feltet for egendefinert beskrivelse nedenfor.

en: By default thumbnail images are created using custom fields. However, if you would rather use the images that are already in your post for your thumbnail (and bypass using custom fields) you can activate this option. Once activated thumbnail images will be generated automatically using the first image in your post. The image must be hosted on your own server.
nb: Som standard opprettes miniatyrbilder ved hjelp av egendefinerte felt. Hvis du heller vil bruke bildene som allerede finnes i innlegget ditt som miniatyr (og hoppe over egendefinerte felt), kan du aktivere dette alternativet. Når det er aktivert, genereres miniatyrbilder automatisk ved å bruke det første bildet i innlegget ditt. Bildet må være lagret på din egen server.

en: By default thumbnails are not placed on pages (they are only used on posts). However, if you want to use thumbnails on pages you can! Just enable this option.
nb: Som standard plasseres ikke miniatyrbilder på sider (de brukes bare på innlegg). Men hvis du vil bruke miniatyrbilder på sider, kan du det! Bare aktiver dette alternativet.

en: By default thumbnails are placed at the beginning of your post on single post pages. If you would like to remove this initial thumbnail image to avoid repetition simply disable this option.
nb: Som standard plasseres miniatyrbilder i starten av innlegget ditt på sider for enkeltinnlegg. Hvis du vil fjerne dette første miniatyrbildet for å unngå gjentakelser, deaktiverer du bare dette alternativet.

en: CSS No Selector
nb: CSS uten selektor

en: CSS Snippet
nb: CSS-utdrag

en: Cancel
nb: Avbryt

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URLs all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treated individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
nb: Kanonisering bidrar til å hindre indeksering av duplisert innhold av søkemotorer, og kan dermed bidra til å unngå straff for duplisert innhold og redusert pagerank. Noen sider kan ha ulike URL-er som alle leder til samme sted. For eksempel er domain.com, domain.com/index.html og www.domain.com forskjellige URL-er som alle leder til forsiden din. Fra en søkemotors perspektiv kan disse dupliserte URL-ene, som også ofte oppstår på grunn av egendefinerte permalenker, bli behandlet hver for seg i stedet for som ett enkelt mål. Ved å definere en kanonisk URL forteller du søkemotoren hvilken URL du ønsker å bruke offisielt. Temaet baserer sine kanoniske URL-er på permalenkene dine og domenenavnet som er definert i innstillingsfanen i wp-admin.

en: Canvas Size
nb: Lerretsstørrelse

en: Caption
nb: Bildetekst

en: Caption goes here
nb: Bildetekst her

en: Caption title goes here
nb: Tittel for bildetekst her

en: Cartoon
nb: Tegnefilm

en: Categories
nb: Kategorier

en: Category
nb: Kategori

en: Center
nb: Sentrer

en: Centered
nb: Midtstilt

en: Centered Inline Logo
nb: Midtstilt innebygd logo

en: Change Image
nb: Endre Bilde

en: Change Image Style
nb: Endre Bildestil

en: Change Tone
nb: Endre Tone

en: Characters
nb: Tegn

en: Chat With An Expert
nb: Chat Med En Ekspert

en: Check this box if you want to display meta descriptions on category/archive pages. The description is based off the category description you choose when creating/edit your category in wp-admin.
nb: Kryss av i denne boksen hvis du vil vise metabeskrivelser på kategori-/arkivsider. Beskrivelsen er basert på kategoribeskrivelsen du velger når du oppretter/redigerer kategorien din i wp-admin.

en: Checking %1$s %2$s...
nb: Sjekker %1$s %2$s...

en: Checking Active Plugins...
nb: Sjekker Aktive Utvidelser...

en: Checking Theme Builder Compatibility
nb: Sjekker Kompatibilitet for Theme Builder

en: Choose A Starter Site
nb: Velg Et Startnettsted

en: Choose File
nb: Velg Fil

en: Choose Library
nb: Velg Bibliotek

en: Choose Style
nb: Velg Stil

en: Choose Type
nb: Velg Type

en: Choose an Image
nb: Velg Et Bilde

en: Choose button color
nb: Velg knappfarge

en: Choose button type
nb: Velg knappetype

en: Choose how many times bigger you want your upscaled image to be.
nb: Velg hvor mange ganger større du vil at det oppskalerte bildet skal være.

en: Choose the aspect ratio that will be used for the generated image.
nb: Velg sideforholdet som skal brukes for det genererte bildet.

en: Choose the size of your new image. Blank areas of the canvas outside the bounds of your original image will be filled in with AI.
nb: Velg størrelsen på det nye bildet ditt. Tomme områder på lerretet utenfor rammen til originalbildet blir fylt inn med AI.

en: Choose title autogeneration method
nb: Velg metode for automatisk generering av tittel

en: Choose what style of image you would like to create. Or, select none and describe the style of image in your prompt.
nb: Velg hvilken bildestil du vil lage. Eller velg ingen og beskriv bildestilen i ledeteksten.

en: Choose which items to display in the post info section
nb: Velg hvilke elementer som skal vises i innleggsinfo-delen

en: Choose yes if you want for automatic slider animation
nb: Velg Ja hvis du vil ha automatisk glidebryteranimasjon

[ctx: Classes Page (Fitness, Training, etc)]
en: Classes
nb: Kurs

en: Clear CSS Cache
nb: Tøm CSS-buffer

en: Click Below To Migrate Your Site to Divi 5
nb: Klikk Nedenfor For Å Migrere Nettstedet Ditt Til Divi 5

en: Click here to learn more
nb: Klikk her for å lære mer

en: Close
nb: Lukk

en: Close Modal
nb: Lukk modal

en: Cloud
nb: Sky

en: Code
nb: Kode

en: Code Integration
nb: Kodeintegrasjon

en: Code Snippet
nb: Kodeutdrag

en: Code Snippets Library
nb: Bibliotek for kodeutdrag

en: Code With AI
nb: Kod Med KI

en: Coffee Shop
nb: Kaffebar

en: Coffee Shop About Page
nb: Kaffebar Om-Side

en: Coffee Shop Blog Page
nb: Kaffebar Bloggside

en: Coffee Shop Contact Page
nb: Kaffebar Kontaktside

en: Coffee Shop Footer Page
nb: Kaffebar Bunntektside

en: Coffee Shop Guide Page
nb: Kaffebar Veiledningsside

en: Coffee Shop Home Page
nb: Kaffebar Hjemmeside

en: Coffee Shop Landing Page
nb: Kaffebar Landingsside

en: Coffee Shop Menu Page
nb: Kaffebar Menyside

en: Coffee Shop Shop Page
nb: Kaffebar Butikkside

en: Color
nb: Farge

en: Color Schemes
nb: Fargeskjemaer

en: Column Layout
nb: Kolonneoppsett

en: Comic Book
nb: Tegneserie

en: Coming Soon
nb: Kommer Snart

en: Comments
nb: Kommentarer

en: Community
nb: Fellesskap

en: Compatibility Check in Progress...
nb: Kompatibilitetssjekk Pågår...

en: Complete your purchase using the pop-up to upgrade Divi Cloud.
nb: Fullfør kjøpet via popup-vinduet for å oppgradere Divi Cloud.

en: Concept Art
nb: Konseptkunst

en: Configuring Theme Options
nb: Konfigurerer Temaalternativer

en: Confirm
nb: Bekreft

en: Congratulations! This site is %2$s compatible with %1$s. You can migrate your site to %1$s to take advantage of the new builder and front end page speeds. Don't forget to back up your website before migrating.
nb: Gratulerer! Dette nettstedet er kompatibelt med %1$s i %2$s. Du kan migrere nettstedet ditt til %1$s for å dra nytte av den nye byggeren og økt sidehastighet i front end. Ikke glem å ta sikkerhetskopi av nettstedet ditt før du migrerer.

en: Congratulations! You migrated your website to the Divi 5 framework. You can return to this page anytime to run a new compatibility check to see if additional modules are ready for conversion. In the future, third party modules from the Divi Marketplace, may be updated to support Divi 5. At that point, you can convert them using the migrator. Most third-party modules will not be ready for conversion at this early stage.
nb: Gratulerer! Du har migrert nettstedet ditt til Divi 5-rammeverket. Du kan når som helst gå tilbake til denne siden for å kjøre en ny kompatibilitetssjekk og se om flere moduler er klare for konvertering. Tredjepartsmoduler fra Divi Marketplace kan i fremtiden bli oppdatert for å støtte Divi 5. Da kan du konvertere dem ved hjelp av migratoren. De fleste tredjepartsmoduler vil ikke være klare for konvertering på dette tidlige stadiet.

en: Content
nb: Innhold

en: Content Length
nb: Innholdslengde

en: Content Results
nb: Innholdsresultater

en: Content Type
nb: Innholdstype

en: Content goes here
nb: Innhold her

en: Content text or html
nb: Innholdstekst eller html

en: Continue Editing
nb: Fortsett Å Redigere

en: Convert Module To Row
nb: Konverter Modul Til Rad

en: Convert Module To Section
nb: Konverter Modul Til Seksjon

en: Convert Row To Section
nb: Konverter Rad Til Seksjon

en: Copy
nb: Kopier

en: Copy To
nb: Kopier Til

en: Copy To Divi Cloud
nb: Kopier Til Divi Cloud

en: Copy To Library
nb: Kopier Til Bibliotek

en: Copywriter
nb: Tekstforfatter

en: Copywriter About Page
nb: Tekstforfatter Om-Side

en: Copywriter Blog Page
nb: Tekstforfatter Bloggside

en: Copywriter Contact Page
nb: Tekstforfatter Kontaktside

en: Copywriter FAQ Page
nb: Tekstforfatter OSS-Side

en: Copywriter Home Page
nb: Tekstforfatter Hjemmeside

en: Copywriter Landing Page
nb: Tekstforfatter Landingsside

en: Copywriter Portfolio Page
nb: Tekstforfatter Porteføljeside

en: Copywriter Pricing Page
nb: Tekstforfatter Prisside

en: Copywriter Services Page
nb: Tekstforfatter Tjenesteside

en: Create New Category/Categories
nb: Opprett Ny Kategori/Nye Kategorier

en: Create New Tag(s)
nb: Opprett Nye Tagger

en: Create New Tag/Tags
nb: Opprett Ny Tagg/Nye Tagger

en: Creating %1$s Page
nb: Oppretter %1$s-Side

en: Creating Imagery
nb: Lager Bilder

en: Creating Your Menu
nb: Oppretter Menyen Din

en: Creative
nb: Kreativ

en: Creators from the marketplace are hard at work updating their modules for Divi 5. Most third-party modules won't be ready for Divi 5 right away. You can still use these modules with Divi 5. However, pages using legacy modules will not benefit from Divi 5's performance improvements and will be more prone to quirks. You can always return to the migrator and convert them later, once they are ready.
nb: Skaperne i markedsplassen jobber hardt med å oppdatere modulene sine for Divi 5. De fleste tredjepartsmoduler vil ikke være klare for Divi 5 med en gang. Du kan fortsatt bruke disse modulene med Divi 5. Sider som bruker eldre moduler, vil imidlertid ikke dra nytte av ytelsesforbedringene i Divi 5 og vil være mer utsatt for småfeil. Du kan alltid gå tilbake til migratoren og konvertere dem senere, når de er klare.

en: Critical CSS
nb: Kritisk CSS

en: Critical CSS greatly improves website load times and Google PageSpeed scores by deferring non-critical styles and eliminating render-blocking CSS requests.
nb: Kritisk CSS forbedrer innlastingstider og Google PageSpeed-score betydelig ved å utsette ikke-kritiske stiler og eliminere gjengivelsesblokkerende CSS-forespørsler.

en: Critical Threshold Height
nb: Høyde For Kritisk Terskel

en: Current Color
nb: Gjeldende Farge

en: Currently viewing archives from %1$s
nb: Viser for øyeblikket arkiver fra %1$s

en: Custom
nb: Egendefinert

en: Custom CSS
nb: Tilpasset CSS

en: Custom Size
nb: Egendefinert Størrelse

en: Custom field Name to be used for description
nb: Egendefinert feltnavn som skal brukes for beskrivelse

en: Custom field Name to be used for keywords
nb: Egendefinert feltnavn som skal brukes for nøkkelord

en: Custom field Name to be used for title
nb: Egendefinert feltnavn som skal brukes for tittel

en: Customize Fonts and Colors
nb: Tilpass Skrifter Og Farger

en: Customize and Select Your Pages
nb: Tilpass Og Velg Sidene Dine

en: Dark
nb: Mørk

en: Dashboard
nb: Kontrollpanel

en: Dashed
nb: Stiplet

en: Date
nb: Dato

en: Date format
nb: Datoformat

en: Default
nb: Standard

en: Default Website Template
nb: Standard Nettstedmal

en: Defer Additional Third Party Scripts
nb: Utsett Flere Tredjepartsskript

en: Defer Gutenberg Block CSS
nb: Utsett Gutenberg-Blokk-CSS

en: Defer jQuery And jQuery Migrate
nb: Utsett jQuery Og jQuery Migrate

en: Define a character to separate BlogName and Post title
nb: Angi et skilletegn mellom BlogName og Innleggstittel

en: Define custom fonts and colors below or leave empty to let AI choose for you
nb: Definer tilpassede skrifter og farger nedenfor, eller la stå tomt for å la AI velge for deg

en: Define how much influence your reference image has over the generated image. The less influence you give to the reference image, the more impact your image description will have.
nb: Angi hvor mye referansebildet skal påvirke det genererte bildet. Jo mindre påvirkning du gir referansebildet, desto større effekt vil bildebeskrivelsen din ha.

en: Define your default fonts and colors or leave empty to let AI choose for you. The settings you define here will be used by default when you generate your next layout.
nb: Angi standard skrifter og farger, eller la feltene stå tomme for å la AI velge for deg. Innstillingene du angir her, brukes som standard når du genererer ditt neste oppsett.

en: Delete
nb: Slett

en: Delete Page
nb: Slett Side

en: Delete Permanently
nb: Slett Permanent

en: Delete Selected Items
nb: Slett Valgte Elementer

en: Describe The Page You Want Divi AI To Create
nb: Beskriv Siden Du Vil At Divi AI Skal Lage

en: Describe The Section You Want Divi AI To Create
nb: Beskriv Seksjonen Du Vil At Divi AI Skal Lage

en: Describe the page you want Divi AI to create. If there are specific sections, colors or fonts you want to use, let it know! Or, keep it simple and let Divi AI run with it.
nb: Beskriv siden du vil at Divi AI skal lage. Hvis det er spesifikke seksjoner, farger eller skrifter du vil bruke, si ifra! Eller hold det enkelt og la Divi AI styre.

en: Describe the section you want Divi AI to create. If there are specific elements, colors or fonts you want to use, let it know! Or, keep it simple and let Divi AI run with it.
nb: Beskriv seksjonen du vil at Divi AI skal lage. Hvis det er spesifikke elementer, farger eller skrifter du vil bruke, si ifra! Eller hold det enkelt og la Divi AI ta det derfra.

en: Design Agency
nb: Designbyrå

en: Design Agency About Page
nb: Designbyrå Om-Side

en: Design Agency Blog Page
nb: Designbyrå Bloggside

en: Design Agency Case Study Page
nb: Designbyrå Casestudie-Side

en: Design Agency Contact Page
nb: Designbyrå Kontaktside

en: Design Agency Home Page
nb: Designbyrå Hjemmeside

en: Design Agency Landing Page
nb: Designbyrå Landingsside

en: Design Agency Portfolio Page
nb: Designbyrå Porteføljeside

en: Design Agency Project Page 1
nb: Designbyrå Prosjektside 1

en: Design Agency Project Page 2
nb: Designbyrå Prosjektside 2

en: Designed by %1$s | Powered by %2$s
nb: Designet av %1$s | Drevet av %2$s

en: Designing Layout
nb: Utformer Oppsett

en: Digital Painting
nb: Digitalt Maleri

en: Digital Payments
nb: Digitale Betalinger

en: Digital Payments About Page
nb: Digitale Betalinger Om-Side

en: Digital Payments Blog Page
nb: Digitale Betalinger Bloggside

en: Digital Payments Contact Page
nb: Digitale Betalinger Kontaktside

en: Digital Payments Features Page
nb: Digitale Betalinger Funksjonsside

en: Digital Payments Home Page
nb: Digitale Betalinger Hjemmeside

en: Digital Payments Landing Page
nb: Digitale Betalinger Landingsside

en: Digital Payments Pricing Page
nb: Digitale Betalinger Prisside

en: Digital Payments Sign-Up Page
nb: Digitale Betalinger Registreringsside

en: Disable Footer Credits
nb: Deaktiver Bunntekst-krediteringer

en: Disable Translations
nb: Deaktiver Oversettelser

en: Disable WordPress Emojis
nb: Deaktiver WordPress-Emojier

en: Disable this option to remove the Google Fonts from your Divi Builder Pages.
nb: Deaktiver dette alternativet for å fjerne Google Fonts fra Divi Builder-sidene dine.

en: Disable this option to remove the Google Maps API script from your Divi Builder Pages. This may improve compatibility with third party plugins that also enqueue this script. Please Note: Modules that rely on the Google Maps API in order to function properly, such as the Maps and Fullwidth Maps Modules, will still be available but will not function while this option is disabled (unless you manually add Google Maps API script).
nb: Deaktiver dette alternativet for å fjerne Google Maps API-skriptet fra Divi Builder-sidene dine. Dette kan forbedre kompatibiliteten med tredjepartsutvidelser som også laster inn dette skriptet. Merk: Moduler som er avhengige av Google Maps API for å fungere som de skal, for eksempel Kart- og Fullbredde-kart-modulene, vil fortsatt være tilgjengelige, men vil ikke fungere mens dette alternativet er deaktivert (med mindre du legger til Google Maps API-skriptet manuelt).

en: Disable top tier dropdown menu links
nb: Deaktiver Lenker På Øverste Nedtrekksnivå

en: Disable translations if you don't want to display translated theme strings on your site.
nb: Deaktiver oversettelser hvis du ikke vil vise oversatte temastrenger på nettstedet ditt.

en: Disabling this option will remove the body code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
nb: Deaktivering av dette alternativet fjerner brødtekst-koden nedenfor fra bloggen din. Dette lar deg fjerne koden samtidig som du lagrer den til senere bruk.

en: Disabling this option will remove the header code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
nb: Deaktivering av dette alternativet fjerner topptekst-koden nedenfor fra bloggen din. Dette lar deg fjerne koden samtidig som du lagrer den til senere bruk.

en: Disabling this option will remove the single bottom code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
nb: Deaktivering av dette alternativet fjerner koden for bunnen av enkeltinnlegg nedenfor fra bloggen din. Dette lar deg fjerne koden samtidig som du lagrer den til senere bruk.

en: Disabling this option will remove the single top code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
nb: Deaktivering av dette alternativet fjerner koden for toppen av enkeltinnlegg nedenfor fra bloggen din. Dette lar deg fjerne koden samtidig som du lagrer den til senere bruk.

en: Display Home link
nb: Vis Hjem-Lenke

en: Displays About Me Information
nb: Viser Om Meg-Informasjon

en: Displays Adsense Ads
nb: Viser Adsense-Annonser

en: Displays Advertisements
nb: Viser Annonser

en: Divi 5 Migrator
nb: Divi 5-Migrator

en: Divi 5 cannot be activated while the following plugins are active. Please deactivate these plugins and activate Divi 5 again.
nb: Divi 5 kan ikke aktiveres mens følgende utvidelser er aktive. Deaktiver disse utvidelsene og aktiver Divi 5 på nytt.

en: Divi AI Default
nb: Divi AI-Standard

en: Divi AI Default Styles
nb: Standardstiler For Divi AI

en: Divi AI Server is too busy right now. Please try again in a few minutes.
nb: Divi AI-serveren er for opptatt akkurat nå. Prøv igjen om noen minutter.

en: Divi AI is finalizing your images!
nb: Divi AI ferdigstiller bildene dine!

en: Divi AI will fill your layouts with relevant photos and images automatically. Using stock photos is the fastest and most reliable option. You can also generate completely unique images using AI, which takes longer but can result in a wider variety of unique images.
nb: Divi AI fyller automatisk oppsettene dine med relevante foto og bilder. Å bruke arkivbilder er det raskeste og mest pålitelige alternativet. Du kan også generere helt unike bilder med AI, som tar lengre tid, men kan gi et større utvalg av unike bilder.

en: Divi AI will fill your pages with relevant photos and images automatically. Using stock photos is the fastest and most reliable option. You can also generate completely unique images using AI, which takes longer.
nb: Divi AI vil automatisk fylle sidene dine med relevante foto og bilder. Å bruke arkivbilder er det raskeste og mest pålitelige alternativet. Du kan også generere helt unike bilder med AI, noe som tar lengre tid.

en: Divi Cloud Categories
nb: Divi Cloud-Kategorier

en: Divi Cloud Tags
nb: Divi Cloud-Etiketter

en: Divi Customizer Settings
nb: Innstillinger for Divi-tilpasning

en: Divi Library
nb: Divi-bibliotek

[ctx: Divi Library]
en: %s Library
nb: %s-Bibliotek

[ctx: Divi Library]
en: View Mode
nb: Visningsmodus

[ctx: Divi Library Item Type]
en: Layout
nb: Oppsett

[ctx: Divi Library Item Type]
en: Module
nb: Modul

[ctx: Divi Library Layout Type]
en: Row
nb: Rad

[ctx: Divi Library Layout Type]
en: Section
nb: Seksjon

en: Divi Library Snippet Name
nb: Navn På Kodesnutt I Divi-Biblioteket

[ctx: Divi Library Title]
en: Layout Details
nb: Oppsettdetaljer

[ctx: Divi Library View Mode]
en: Grid View
nb: Rutenettvisning

[ctx: Divi Library View Mode]
en: List View
nb: Listevisning

[ctx: Divi Library View Mode]
en: Tag View
nb: Taggvisning

[ctx: Divi Library View Mode (Layout Pack)]
en: Pack View
nb: Pakkevisning

en: Divi Overview
nb: Divi-Oversikt

en: Divi Page Settings
nb: Divi Sideinnstillinger

en: Divi Theme Templates
nb: Divi-Tema-Maler

en: Divi has been installed and activated. Next, you must activate your license so that your website can receive updates. Click the button below to log in to your Elegant Themes account and automatically activate this installation.
nb: Divi er installert og aktivert. Nå må du aktivere lisensen din slik at nettstedet ditt kan motta oppdateringer. Klikk på knappen nedenfor for å logge inn på Elegant Themes-kontoen din og automatisk aktivere denne installasjonen.

en: Divi is up to date
nb: Divi er oppdatert

en: Do you want to move selected items to your trash?
nb: Vil du flytte valgte elementer til papirkurven?

en: Do you want to permanently delete all the items in your trash? This action cannot be undone and the items cannot be recovered.
nb: Vil du slette alle elementene i papirkurven permanent? Denne handlingen kan ikke angres, og elementene kan ikke gjenopprettes.

en: Documentation
nb: Dokumentasjon

[ctx: Documentation Page]
en: Documentation
nb: Dokumentasjon

en: Dot Navigation
nb: Punktnavigasjon

en: Dotted
nb: Prikket

en: Double
nb: Dobbel

en: Download Backup Before Importing
nb: Last Ned Sikkerhetskopi Før Import

en: Download Compatibility Report
nb: Last Ned Kompatibilitetsrapport

en: Download More Layouts From The Marketplace
nb: Last Ned Flere Layouter Fra Markedsplassen

en: Drawing
nb: Tegning

en: Dropdown Menu Animation
nb: Animasjon For Nedtrekksmeny

en: Dropdown Menu Background Color
nb: Bakgrunnsfarge For Nedtrekksmeny

en: Dropdown Menu Line Color
nb: Linjefarge For Nedtrekksmeny

en: Dropdown Menu Text Color
nb: Tekstfarge For Nedtrekksmeny

en: Duplicate
nb: Dupliser

en: Duplicate Global Item To Cloud
nb: Dupliser Globalt Element Til Skyen

en: Duplicate Locally
nb: Dupliser Lokalt

en: Dynamic Icons
nb: Dynamiske Ikoner

en: Dynamic Module Framework
nb: Rammeverk For Dynamiske Moduler

en: ET About Me Widget
nb: ET Om Meg-Widget

en: ET Adsense Widget
nb: ET Adsense-Widget

en: ET Advertisement
nb: ET Annonse

en: Ecommerce
nb: E-handel

en: Edit
nb: Rediger

en: Edit Footer Credits
nb: Rediger Bunntekst-krediteringer

en: Edit Image
nb: Rediger Bilde

en: Edit Tags & Categories
nb: Rediger Tagger Og Kategorier

en: Edit Theme Options
nb: Rediger Temainnstillinger

en: Edit With Divi
nb: Rediger Med Divi

en: Effect
nb: Effekt

en: Elegant Themes Account
nb: Elegant Themes-Konto

en: Email
nb: E-post

en: Empty Trash
nb: Tøm Papirkurv

en: Enable API Key
nb: Aktiver API-Nøkkel

en: Enable Boxed Layout
nb: Aktiver Rammet Layout

en: Enable Divi Cloud
nb: Aktiver Divi Cloud

en: Enable Divi Gallery
nb: Aktiver Divi-Galleri

en: Enable Responsive Images
nb: Aktiver Responsive Bilder

en: Enable Single Post 468x60 banner
nb: Aktiver 468x60-banner for enkeltinnlegg

en: Enable Vertical Navigation
nb: Aktiver Vertikal Navigasjon

en: Enable body code
nb: Aktiver kode i brødtekst

en: Enable caching of Google Fonts and load them inline. This reduces render-blocking requests and improves page load times.
nb: Aktiver caching av Google Fonts og last dem inn inline. Dette reduserer gjengivelsesblokkerende forespørsler og forbedrer sideinnlastingstider.

en: Enable canonical URLs
nb: Aktiver kanoniske URL-er

en: Enable custom description
nb: Aktiver egendefinert beskrivelse

en: Enable custom keywords
nb: Aktiver egendefinerte nøkkelord

en: Enable custom titles
nb: Aktiver egendefinerte titler

en: Enable header code
nb: Aktiver kode i topptekst

en: Enable meta descriptions
nb: Aktiver metabeskrivelser

en: Enable single bottom code
nb: Aktiver kode nederst på enkeltinnlegg

en: Enable single top code
nb: Aktiver kode øverst på enkeltinnlegg

en: Enable this if you want to replace the WordPress default gallery with the Divi-style gallery.
nb: Aktiver dette hvis du vil erstatte WordPress standardgalleri med et galleri i Divi-stil.

en: Enable this option to display Back To Top Button while scrolling
nb: Aktiver dette alternativet for å vise Tilbake Til Toppen-knappen mens du ruller

en: Enable this option to get responsive images size generated when uploading images and adding srcset attribute for images element.
nb: Aktiver dette alternativet for å generere responsive bildestørrelser ved opplasting av bilder og legge til srcset-attributtet for bilder-elementet.

en: Enable this option to get the smooth scrolling effect with mouse wheel
nb: Aktiver dette alternativet for å få jevn rulling med musehjulet

en: Enable this option to show thumbnails on Index Pages.
nb: Aktiver dette alternativet for å vise miniatyrbilder på indeksider.

en: Enable this to allow the Divi Framework to only load the modules that are used on the page, and process the logic for the features in use.
nb: Aktiver dette for å la Divi Framework bare laste inn modulene som brukes på siden, og behandle logikken for funksjonene som er i bruk.

en: Enabling this option will display a 468x60 banner ad on the bottom of your post pages below the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
nb: Hvis du aktiverer dette alternativet, vises en 468x60-bannerannonse nederst på innleggsidene, under innholdet i enkeltinnlegget. Hvis aktivert må du fylle inn bannerbildet og mål-URL-en nedenfor.

en: Enabling this option will lower the size of Google Fonts and improve load times, however it will limit Google Fonts support in some very old browsers. You can turn this off to increase support for older browsers at a slight cost to performance.
nb: Aktivering av dette alternativet vil redusere størrelsen på Google Fonts og forbedre innlastingstidene, men vil begrense Google Fonts-støtte i noen svært gamle nettlesere. Du kan slå dette av for å øke støtten for eldre nettlesere, med en liten kostnad for ytelsen.

en: Enhance
nb: Forbedre

en: Enhance Image
nb: Forbedre Bilde

en: Enhancement Strength
nb: Forbedringsstyrke

en: Enhancements
nb: Forbedringer

en: Enqueue Google Maps Script
nb: Last inn Google Maps-skript

en: Enqueue jQuery Compatibility Script
nb: Legg Til jQuery-Kompatibilitetsskript

en: Enter new API Key
nb: Skriv Inn Ny API-Nøkkel

en: Enter the URL of your Facebook Profile.
nb: Skriv inn URL-en til Facebook-profilen din.

en: Enter the URL of your Instagram Profile.
nb: Skriv inn URL-en til Instagram-profilen din.

en: Enter the URL of your RSS feed.
nb: Skriv inn URL-en til RSS-strømmen din.

en: Enter the URL of your X Profile.
nb: Skriv inn URL-en til X-profilen din.

en: Enter which type of page you want.
nb: Angi hvilken sidetype du vil ha.

en: Enter your ET Account API Key.
nb: Skriv Inn ET-Kontoens API-Nøkkel.

en: Enter your ET Account Username.
nb: Skriv Inn ET-Kontobrukernavn.

en: Enter your page title
nb: Skriv inn sidetittelen din

en: Enter your website name, which will be used for meta titles and throughout your website content.
nb: Skriv inn nettstedsnavnet ditt, som vil bli brukt til metatitler og gjennom hele innholdet på nettstedet.

en: Enter your website slogan, which will be used in meta descriptions and as context for Divi AI.
nb: Skriv inn nettstedsslagordet ditt, som vil bli brukt i metabeskrivelser og som kontekst for Divi AI.

en: Error
nb: Feil

en: Error loading roadmap items.
nb: Feil ved lasting av veikartelementer.

[ctx: Event Details Page]
en: Details
nb: Detaljer

en: Exactly
nb: Nøyaktig

en: Example: Create a services page that describes our solar installation services, including testimonials and a contact form to collect leads
nb: Eksempel: Lag en tjenesteside som beskriver våre solcelleinstallasjonstjenester, inkludert attester og et kontaktskjema for å samle inn leads

en: Example: Create a services section that describes our solar installation services.
nb: Eksempel: Lag en tjenesteseksjon som beskriver våre solcelleinstallasjonstjenester.

en: Example: Our company, Sunset Solar, is a solar panel installation company serving the San Francisco Bay Area
nb: Eksempel: Vårt selskap, Sunset Solar, er et solcelleinstallasjonsselskap som betjener San Francisco Bay Area

en: Exclude categories from the navigation bar
nb: Utelat Kategorier Fra Navigasjonslinjen

en: Exclude pages from the navigation bar
nb: Utelat Sider Fra Navigasjonslinjen

en: Expand
nb: Utvid

en: Explore Other Modules With Tag
nb: Utforsk Andre Moduler Med Tagg

en: Explore Other Rows With Tag
nb: Utforsk Andre Rader Med Tagg

en: Explore Other Sections With Tag
nb: Utforsk Andre Seksjoner Med Tagg

en: Export
nb: Eksporter

en: Export %s
nb: Eksporter %s

en: Export %s Name
nb: Eksporter %s-Navn

en: Export Theme Options
nb: Eksporter Temaalternativer

en: Exporting your %s will create a JSON file that can be imported into a different area.
nb: Når du eksporterer %s, opprettes en JSON-fil som kan importeres til et annet område.

en: Extend
nb: Utvid

en: Extend Image
nb: Utvid Bilde

en: Facebook Profile Url
nb: Facebook-profil-URL

en: Fade
nb: Ton inn

en: Fade In
nb: Ton inn

en: Failed to load your existing layouts. Please try again later.
nb: Kunne ikke laste inn de eksisterende oppsettene dine. Prøv igjen senere.

en: Farmers Market
nb: Bondens Marked

en: Farmers Market About Page
nb: Bondens Marked Om-Side

en: Farmers Market Blog Page
nb: Bondens Marked Bloggside

en: Farmers Market Contact Page
nb: Bondens Marked Kontaktside

en: Farmers Market Donate Page
nb: Bondens Marked Donasjonsside

en: Farmers Market Events Page
nb: Bondens Marked Arrangementsside

en: Farmers Market Home Page
nb: Bondens Marked Hjemmeside

en: Farmers Market Landing Page
nb: Bondens Marked Landingsside

en: Farmers Market Market Page
nb: Bondens Marked Markedsside

en: Fashion About Page
nb: Mote Om-Side

en: Fashion Blog Page
nb: Mote Bloggside

en: Fashion Contact Page
nb: Mote Kontaktside

en: Fashion Designer Page
nb: Mote Designerside

en: Fashion Gallery Page
nb: Mote Galleriside

en: Fashion Home Page
nb: Mote Hjemmeside

en: Fashion Landing Page
nb: Mote Landingsside

en: Fashion Shop Page
nb: Mote Butikkside

en: Favorites
nb: Favoritter

en: Fetching Pages
nb: Henter Sider

en: Fetching Pages...
nb: Henter Sider...

en: Filter
nb: Filtrer

en: Finalizing Migration
nb: Fullfører Migreringen

en: Find A Layout
nb: Finn Et Oppsett

en: Find A Module
nb: Finn En Modul

en: Find A Page
nb: Finn En Side

en: Find A Row
nb: Finn En Rad

en: Find A Section
nb: Finn En Seksjon

en: Find More Layouts
nb: Finn Flere Layouter

en: Fixed
nb: Fast

en: Fixed Menu Height
nb: Fast Menyhøyde

en: Fixed Navigation Bar
nb: Fast Navigasjonsfelt

en: Fixed Navigation Settings
nb: Innstillinger For Fast Navigasjon

en: Flip
nb: Vend

en: Florist
nb: Blomsterbutikk

en: Florist About Page
nb: Blomsterbutikk Om-Side

en: Florist Blog Page
nb: Blomsterbutikk Bloggside

en: Florist Contact Page
nb: Blomsterbutikk Kontaktside

en: Florist Gallery Page
nb: Blomsterbutikk Galleriside

en: Florist Home Page
nb: Blomsterbutikk Hjemmeside

en: Florist Landing Page
nb: Blomsterbutikk Landingsside

en: Florist Shop Page
nb: Blomsterbutikk Butikkside

en: Folder
nb: Mappe

en: Font
nb: Skrift

en: Font Size
nb: Skriftstørrelse

en: Font Style
nb: Skriftstil

en: Footer
nb: Bunntekst

en: Footer Area
nb: Footer-område

en: Footer Background Color
nb: Bakgrunnsfarge For Bunntekst

en: Footer Elements
nb: Bunntekstelementer

en: Footer Menu
nb: Bunntekstmeny

en: Footer Menu Active Link Color
nb: Farge På Aktiv Lenke I Bunntekstmeny

en: Footer Menu Background Color
nb: Bakgrunnsfarge For Bunntekstmeny

en: Footer Menu Text Color
nb: Tekstfarge For Bunntekstmeny

en: Forgot your <a href="%1$s" target="_blank">Username</a> or <a href="%1$s" target="_blank">Password</a>?
nb: Glemt <a href="%1$s" target="_blank">Brukernavn</a> eller <a href="%1$s" target="_blank">Passord</a>?

en: Formal
nb: Formell

en: Free Divi Cloud Limit Reached
nb: Gratisgrensen For Divi Cloud Er Nådd

en: Free Trial
nb: Gratis Prøveperiode

en: Freelancer
nb: Frilanser

en: Frequently Asked Questions
nb: Ofte Stilte Spørsmål

en: Fullscreen
nb: Fullskjerm

en: Fullwidth
nb: Full Bredde

en: Funny
nb: Morsom

en: General
nb: Generelt

en: General Settings
nb: Generelle Innstillinger

en: Generate
nb: Generer

en: Generate & Publish My Website
nb: Generer Og Publiser Nettstedet Mitt

en: Generate A New Site
nb: Generer Et Nytt Nettsted

en: Generate Code
nb: Generer Kode

en: Generate Four More
nb: Generer Fire Til

en: Generate Image With AI
nb: Generer Bilde Med AI

en: Generate Images With AI (Slower)
nb: Generer Bilder Med AI (Saktere)

en: Generate Layout
nb: Generer Oppsett

en: Generate Modified Image
nb: Generer Endret Bilde

en: Generate More Like This One
nb: Generer Flere Som Dette

en: Generate My Website
nb: Generer Nettstedet Mitt

en: Generate Page
nb: Generer Side

en: Generate Prompt With AI
nb: Generer Prompt Med AI

en: Generate Section
nb: Generer Seksjon

en: Generate Section With AI
nb: Generer Seksjon Med AI

en: Generate Text
nb: Generer Tekst

en: Generate Your Site With AI
nb: Generer Nettstedet Ditt Med AI

en: Generating
nb: Genererer

en: Generating %1$s Pages
nb: Genererer %1$s-Sider

en: Generating Images
nb: Genererer Bilder

en: Generating Layout
nb: Genererer Oppsett

en: Generating Screenshot
nb: Genererer Skjermbilde

en: Generating Section
nb: Genererer Seksjon

en: Generating Site Outline
nb: Genererer Nettstedsoversikt

en: Generating Your %1$s Page
nb: Genererer %1$s-Siden Din

en: Generating Your Menu
nb: Genererer Menyen Din

en: Generating...
nb: Genererer...

en: Get Divi Cloud
nb: Få Divi Cloud

en: Get Divi For Life
nb: Få Divi For Livet

en: Get Unlimited Divi Cloud Storage
nb: Få Ubegrenset Divi Cloud-Lagring

en: Get Unlimited Storage
nb: Få Ubegrenset Lagring

en: Get access to hundreds of new Divi modules and thousands of additional layouts and child themes.
nb: Få tilgang til hundrevis av nye Divi-moduler og tusenvis av ekstra oppsett og undertemaer.

en: Get live chat support with response times under 30 minutes plus bigger discounts in the Divi Marketplace.
nb: Få live chat-støtte med svartider under 30 minutter, pluss større rabatter i Divi Marketplace.

en: Give Divi AI general information about your website or business. The more context it has about you and your goals, the better layouts it will create and the more relevant content it will write.
nb: Gi Divi AI generell informasjon om nettstedet eller virksomheten din. Jo mer kontekst den har om deg og målene dine, desto bedre oppsett vil den lage og desto mer relevant innhold vil den skrive.

en: Give you content a unique spin by telling Divi AI what tone of voice to use.
nb: Gi innholdet ditt et unikt preg ved å fortelle Divi AI hvilken tone den skal bruke.

en: Global items
nb: Globale Elementer

en: Global items cannot be added to your Divi Cloud. Would you like to save a non-global version to your Divi Cloud? The version on this website will remain a global instance
nb: Globale elementer kan ikke legges til i Divi Cloud. Vil du lagre en ikke-global versjon i Divi Cloud? Versjonen på dette nettstedet forblir en global instans

en: Google API Key
nb: Google API-Nøkkel

en: Google Fonts Subsets
nb: Google Fonts-delsett

en: Grab the first post image
nb: Hent Det Første Innleggsbildet

en: Green
nb: Grønn

en: Groove
nb: Spor

en: Guide Me
nb: Veiled Meg

en: HTML/JS Snippet
nb: HTML/JS-utdrag

en: Hang Tight!
nb: Vent Litt!

en: Harmonize And Remove Artifacts
nb: Harmoniser Og Fjern Artefakter

en: Harness the power of AI and unlock unlimited text, image, code, layout and website generation.
nb: Utnytt kraften i AI og lås opp ubegrenset generering av tekst, bilder, kode, oppsett og nettsteder.

en: Header & Navigation
nb: Topptekst Og Navigasjon

en: Header Elements
nb: Topptekstelementer

en: Header Font
nb: Topptekstskrift

en: Header Font Style
nb: Topptekst Skriftstil

en: Header Font Weight
nb: Skriftvekt For Topptekst

en: Header Format
nb: Topptekstformat

en: Header Letter Spacing
nb: Topptekst Bokstavavstand

en: Header Line Height
nb: Topptekstlinjehøyde

en: Header Style
nb: Topptekststil

en: Header Text Size
nb: Toppteksttekststørrelse

en: Heading Font
nb: Overskriftsskrift

en: Heading Font Color
nb: Overskriftsskriftfarge

en: Heading Text Color
nb: Tekstfarge For Overskrift

en: Height
nb: Høyde

en: Help
nb: Hjelp

en: Here you can add custom css to override or extend default styles.
nb: Her kan du legge til tilpasset CSS for å overstyre eller utvide standardstiler.

en: Here you can change which character separates your blog title and index page name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
nb: Her kan du endre hvilket tegn som skiller bloggtittelen og indeksidens navn når du bruker automatisk genererte innleggstitler. Vanlige verdier er | eller -

en: Here you can change which character separates your blog title and post name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
nb: Her kan du endre hvilket tegn som skiller bloggtittelen og innleggsnavnet når du bruker automatisk genererte innleggstitler. Vanlige verdier er | eller -

en: Here you can choose Shop Page & Category Page Layout for WooCommerce.
nb: Her kan du velge oppsett for butikkside og kategoriside for WooCommerce.

en: Here you can choose default sidebar layout
nb: Her kan du velge standard sidefeltoppsett

en: Here you can choose how your titles on index pages are generated. You can change which order your blog name and index title are displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
nb: Her kan du velge hvordan titler på indeksider genereres. Du kan endre rekkefølgen bloggnavnet og indekstittelen vises i, eller du kan fjerne bloggnavnet helt fra tittelen.

en: Here you can choose to display the Facebook Icon on your homepage.
nb: Her kan du velge å vise Facebook-ikonet på forsiden din.

en: Here you can choose to display the Instagram Icon on your homepage.
nb: Her kan du velge å vise Instagram-ikonet på forsiden din.

en: Here you can choose to display the RSS Icon.
nb: Her kan du velge å vise RSS-ikonet.

en: Here you can choose to display the X Icon.
nb: Her kan du velge å vise X-ikonet.

en: Here you can choose to remove certain categories from the navigation menu. All categories marked with an X will not appear in your navigation bar.
nb: Her kan du velge å fjerne bestemte kategorier fra navigasjonsmenyen. Alle kategorier merket med en X vil ikke vises i navigasjonslinjen.

en: Here you can choose to remove certain pages from the navigation menu. All pages marked with an X will not appear in your navigation bar.
nb: Her kan du velge å fjerne bestemte sider fra navigasjonsmenyen. Alle sider merket med en X vil ikke vises i navigasjonslinjen.

en: Here you can choose to reverse the order that your categories links are displayed. You can choose between ascending and descending.
nb: Her kan du velge å reversere rekkefølgen kategorilenkene vises i. Du kan velge mellom stigende og synkende.

en: Here you can choose to reverse the order that your pages links are displayed. You can choose between ascending and descending.
nb: Her kan du velge å reversere rekkefølgen sidelenkene vises i. Du kan velge mellom stigende og synkende.

en: Here you can choose to sort your pages links.
nb: Her kan du velge hvordan sidelenkene skal sorteres.

en: Here you can choose which items appear in the post info section on pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted items shown below will appear.
nb: Her kan du velge hvilke elementer som vises i innleggsinfo-seksjonen på sider. Dette er området, vanligvis under innleggstittelen, som viser grunnleggende informasjon om innlegget ditt. Elementene som er markert nedenfor, vil vises.

en: Here you can choose which items appear in the post info section on single post pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted items shown below will appear.
nb: Her kan du velge hvilke elementer som vises i innleggsinfo-seksjonen på sider for enkeltinnlegg. Dette er området, vanligvis under innleggstittelen, som viser grunnleggende informasjon om innlegget ditt. Elementene som er markert nedenfor, vil vises.

en: Here you can designate how many WooCommerce products are displayed on the archive page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
nb: Her kan du angi hvor mange WooCommerce-produkter som vises på arkivsiden. Dette alternativet fungerer uavhengig av alternativene i Innstillinger > Lesing i wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Archive pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
nb: Her kan du angi hvor mange nyere artikler som vises på arkivsidene. Dette alternativet fungerer uavhengig av alternativene i Innstillinger > Lesing i wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Category page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
nb: Her kan du angi hvor mange nyere artikler som vises på kategorisiden. Dette alternativet fungerer uavhengig av alternativene i Innstillinger > Lesing i wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Search results pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
nb: Her kan du angi hvor mange nyere artikler som vises på søkeresultatsidene. Dette alternativet fungerer uavhengig av alternativene i Innstillinger > Lesing i wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Tag pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
nb: Her kan du angi hvor mange nyere artikler som vises på stikkordsidene. Dette alternativet fungerer uavhengig av alternativene i Innstillinger > Lesing i wp-admin.

en: Here you can disable automatic memory limit increase.
nb: Her kan du deaktivere automatisk økning av minnegrensen.

en: Here you can provide 468x60 banner destination url
nb: Her kan du oppgi mål-URL for 468x60-banneret

en: Here you can provide 468x60 banner image url
nb: Her kan du oppgi URL til 468x60-bannerbildet

en: Hex Value
nb: Hex-verdi

en: Hide
nb: Skjul

en: Hide Logo Image
nb: Skjul Logobilde

en: Hide Nav Before Scroll
nb: Skjul Navigasjon Før Rulling

en: Hide Navigation Until Scroll
nb: Skjul Navigasjon Til Rulling

en: Hide empty categories
nb: Skjul Tomme Kategorier

en: High
nb: Høy

en: Home
nb: Hjem

en: Homepage SEO
nb: SEO for Forsiden

en: Homepage custom title (if enabled)
nb: Egendefinert tittel for Forsiden (hvis aktivert)

en: Homepage meta description (if enabled)
nb: Metabeskrivelse for Forsiden (hvis aktivert)

en: Homepage meta keywords (if enabled)
nb: Metanøkkelord for Forsiden (hvis aktivert)

en: How do I report a bug?
nb: Hvordan Rapporterer Jeg En Feil?

en: How would you like to change the style of this element?
nb: Hvordan vil du endre stilen på dette elementet?

en: Humorous
nb: Humoristisk

en: Icon
nb: Ikon

en: Icon Color
nb: Ikonfarge

en: Icon Placement
nb: Ikonplassering

en: If a page is built with the Divi Builder, the Gutenberg block CSS file is moved from the header to the footer. Since the file is most likely not used, we can load it later. This removes a render blocking request and improving performance.
nb: Hvis en side er bygget med Divi Builder, flyttes Gutenberg-blokkens CSS-fil fra header til footer. Siden filen sannsynligvis ikke brukes, kan vi laste den inn senere. Dette fjerner en gjengivelsesblokkerende forespørsel og forbedrer ytelsen.

en: If custom titles are disabled, choose autogeneration method
nb: Hvis egendefinerte titler er deaktivert, velg metode for automatisk generering

en: If this website contains content built with Divi 4, you can use the migrator to convert your website to the Divi 5 format. Un-migrated content will not benefit from Divi 5 performance improvements.
nb: Hvis dette nettstedet inneholder innhold bygget med Divi 4, kan du bruke migreringsverktøyet til å konvertere nettstedet til Divi 5-formatet. Ikke-migrert innhold vil ikke dra nytte av ytelsesforbedringene i Divi 5.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over how your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
nb: Hvis du ikke bruker egendefinerte innleggstitler, kan du fortsatt kontrollere hvordan titlene genereres. Her kan du velge rekkefølgen du vil vise innleggstittelen og bloggnavnet i, eller du kan fjerne bloggnavnet helt fra tittelen.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over hw your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
nb: Hvis du ikke bruker egendefinerte innleggstitler, kan du fortsatt kontrollere hvordan titlene genereres. Her kan du velge rekkefølgen du vil vise innleggstittelen og bloggnavnet i, eller du kan fjerne bloggnavnet helt fra tittelen.

en: If you don't want to display some banners - leave approptiate fields blank
nb: Hvis du ikke vil vise enkelte bannere, lar du de aktuelle feltene stå tomme

en: If you have enabled custom titles you can add your custom title here. Whatever you type here will be placed between the < title >< /title > tags in header.php
nb: Hvis du har aktivert egendefinerte titler, kan du legge til den egendefinerte tittelen her. Det du skriver her, plasseres mellom taggene < title >< /title > i header.php

en: If you have enabled meta descriptions you can add your custom description here.
nb: Hvis du har aktivert metabeskrivelser, kan du legge til din egendefinerte beskrivelse her.

en: If you have enabled meta keywords you can add your custom keywords here. Keywords should be separated by comas. For example: wordpress,themes,templates,elegant
nb: Hvis du har aktivert metanøkkelord, kan du legge til dine egendefinerte nøkkelord her. Nøkkelord skal skilles med komma. For eksempel: wordpress,themes,templates,elegant

en: If you would like categories to be displayed in your navigationbar that don't have any posts in them then disable this option. By default empty categories are hidden
nb: Hvis du vil at kategorier uten innlegg skal vises i navigasjonslinjen, deaktiverer du dette valget. Som standard skjules tomme kategorier.

en: If you would like to add a meta description to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for descriptions to be displayed on post pages. You can add your meta description using custom fields based off the custom field name you define below.
nb: Hvis du vil legge til en metabeskrivelse i innlegget ditt, kan du gjøre det ved å bruke egendefinerte felt. Dette alternativet må være aktivert for at beskrivelser skal vises på innleggsider. Du kan legge til metabeskrivelsen ved å bruke egendefinerte felt basert på feltnavnet du angir nedenfor.

en: If you would like to add meta keywords to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for keywords to be displayed on post pages. You can add your meta keywords using custom fields based off the custom field name you define below.
nb: Hvis du vil legge til metanøkkelord i innlegget ditt, kan du gjøre det ved å bruke egendefinerte felt. Dette alternativet må være aktivert for at nøkkelord skal vises på innleggsider. Du kan legge til metanøkkelordene ved å bruke egendefinerte felt basert på feltnavnet du angir nedenfor.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the categories navigation bar disable this feature.
nb: Hvis du vil fjerne nedtrekksmenyene fra kategorinavigasjonslinjen, deaktiverer du denne funksjonen.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the pages navigation bar disable this feature.
nb: Hvis du vil fjerne nedtrekksmenyene fra sidenavigasjonslinjen, deaktiverer du denne funksjonen.

en: If you would like to use your own custom logo image click the Upload Image button.
nb: Hvis du vil bruke ditt eget tilpassede logobilde, klikker du på knappen Last Opp Bilde.

en: Image
nb: Bilde

en: Image Description
nb: Bildebeskrivelse

en: Image Dimensions
nb: Bildedimensjoner

en: Image Fill Description
nb: Beskrivelse Av Bildutfylling

en: Image Height
nb: Bildehøyde

en: Image Scale
nb: Bildeskala

en: Image Selection
nb: Bildeutvalg

en: Image Size
nb: Bildestørrelse

en: Image Sketch
nb: Bildeskisse

en: Image Style
nb: Bildestil

en: Image Type
nb: Bildetype

en: Image URL or base64 string is required.
nb: Bilde-URL eller base64-streng er påkrevd.

en: Image Url
nb: Bilde-URL

en: Image Width
nb: Bildebredde

en: Image doesn't exist
nb: Bildet finnes ikke

en: Images
nb: Bilder

en: Images stored on a different website cannot be used as reference. The issue can be resolved by uploading the image to the WordPress media library.
nb: Bilder som er lagret på et annet nettsted, kan ikke brukes som referanse. Problemet kan løses ved å laste opp bildet til mediebiblioteket i WordPress.

en: Import
nb: Importer

en: Import %s
nb: Importer %s

en: Import & Export Customizer
nb: Import og eksport av tilpasning

en: Import & Export Theme Options
nb: Importer Og Eksporter Temaalternativer

en: Import Theme Options
nb: Importer Temaalternativer

en: Import These Templates
nb: Importer Disse Malene

en: Import To Cloud
nb: Importer Til Skyen

en: Importing %1$s Page
nb: Importerer %1$s-Side

en: Importing Customizer Settings
nb: Importerer Tilpasserinnstillinger

en: Importing Pages
nb: Importerer Sider

en: Importing Presets
nb: Importerer Forhåndsinnstillinger

en: Importing Theme Builder
nb: Importerer Theme Builder

en: Improve Google Fonts Loading
nb: Forbedre Innlasting Av Google Fonts

en: Improve your web design workflow and collaborate together in the cloud.
nb: Forbedre arbeidsflyten din for webdesign og samarbeid i skyen.

en: In Progress
nb: Pågår

en: In some cases users will want to create parent categories or links as placeholders to hold a list of child links or categories. In this case it is not desirable to have the parent links lead anywhere, but instead merely serve an organizational function. Enabling this options will remove the links from all parent pages/categories so that they don't lead anywhere when clicked.
nb: I noen tilfeller ønsker brukere å opprette foreldrekategorier eller -lenker som plassholdere for å vise en liste over underordnede lenker eller kategorier. Da er det ikke ønskelig at foreldrelene leder noe sted, men at de kun brukes til organisering. Når du aktiverer dette valget, fjernes lenkene fra alle overordnede sider/kategorier slik at de ikke leder noe sted når de klikkes.

en: Inactive (%s)
nb: Inaktiv (%s)

en: Inactive Widgets
nb: Inaktive Widgeter

en: Increase Contrast
nb: Øk Kontrast

en: Increase Detail
nb: Øk Detaljnivå

en: Increase Saturation
nb: Øk Metning

en: Index Page SEO
nb: SEO for Indekssider

en: Informative
nb: Informativ

en: Initializing Process
nb: Initialiserer Prosess

en: Input 468x60 adsense code
nb: Angi 468x60-adsense-kode

en: Input 468x60 advertisement banner image
nb: Angi 468x60-annonsebannerbilde

en: Input 468x60 advertisement destination url
nb: Angi mål-URL for 468x60-annonsen

en: Input your website information and select which pages you want to have on your website.
nb: Skriv inn informasjonen om nettstedet ditt og velg hvilke sider du vil ha på nettstedet.

en: Input your website information and tell Divi AI about your website or business. The information you provide will be used to generate content, images and make design decisions.
nb: Skriv inn informasjonen om nettstedet ditt og fortell Divi AI om nettstedet eller virksomheten din. Informasjonen du oppgir, vil bli brukt til å generere innhold og bilder og ta designvalg.

[ctx: Insert CSS Snippet from library]
en: Use This CSS Snippet
nb: Bruk Dette CSS-Utdraget

en: Insert Code at Cursor
nb: Sett Inn Kode Ved Markøren

[ctx: Insert HTML/JS Snippet from library]
en: Use This HTML/JS Snippet
nb: Bruk Dette HTML/JS-Utdraget

[ctx: Insert Module from library]
en: Use This Module
nb: Bruk Denne Modulen

[ctx: Insert Page from library]
en: Use This Page
nb: Bruk Denne Siden

[ctx: Insert Row from library]
en: Use This Row
nb: Bruk Denne Raden

[ctx: Insert Section from library]
en: Use This Section
nb: Bruk Denne Seksjonen

en: Inset
nb: Innvendig

en: Instagram Profile Url
nb: Instagram-profil-URL

en: Install WooCommerce Plugin
nb: Installer WooCommerce-Programtillegg

en: Install and Configure WooCommerce
nb: Installer Og Konfigurer WooCommerce

en: Installing WooCommerce
nb: Installerer WooCommerce

en: Interior Design Company
nb: Interiørdesignfirma

en: Interior Design Company About Page
nb: Interiørdesignfirma Om-Side

en: Interior Design Company Blog Page
nb: Interiørdesignfirma Bloggside

en: Interior Design Company Contact Page
nb: Interiørdesignfirma Kontaktside

en: Interior Design Company Home Page
nb: Interiørdesignfirma Hjemmeside

en: Interior Design Company Landing Page
nb: Interiørdesignfirma Landingsside

en: Interior Design Company Portfolio Page
nb: Interiørdesignfirma Porteføljeside

en: Interior Design Company Services Page
nb: Interiørdesignfirma Tjenesteside

en: Interior Design Company Shop Page
nb: Interiørdesignfirma Butikkside

en: Invalid API Key or Username
nb: Ugyldig API-nøkkel eller brukernavn

en: Invalid post IDs format.
nb: Ugyldig format for innleggs-ID-er.

en: Invalid shortcode string.
nb: Ugyldig shortcode-streng.

en: Invite your team members and clients and give them full access to your entire suite of Divi services.
nb: Inviter teammedlemmer og kunder, og gi dem full tilgang til hele pakken med Divi-tjenester.

en: Italic
nb: Kursiv

en: Join Now
nb: Bli Med Nå

en: Just another %s site
nb: Bare en annen %s-nettside

en: Just another WordPress site
nb: Bare en annen WordPress-nettside

en: LMS About Page
nb: LMS Om-Side

en: LMS Blog Page
nb: LMS Bloggside

en: LMS Contact Page
nb: LMS Kontaktside

en: LMS Course Page
nb: LMS Kursside

en: LMS Courses Page
nb: LMS-kursside

en: LMS Home Page
nb: LMS-hjemmeside

en: LMS Landing Page
nb: LMS-landingside

en: LMS Marketing Page
nb: LMS-markedsføringsside

[ctx: LMS Page]
en: Course
nb: Kurs

[ctx: LMS Page]
en: Courses
nb: Kurs

en: LMS Pricing Page
nb: LMS-prisside

en: Landscape (8:5)
nb: Liggende (8:5)

en: Language
nb: Språk

en: Language of Prompt
nb: Språk For Ledetekst

en: Language of Website
nb: Språk For Nettsted

[ctx: Layout]
en: Add New
nb: Legg Til Ny

[ctx: Layout Categories]
en: Manage Categories
nb: Administrer Kategorier

[ctx: Layout Categories]
en: Manage Tags
nb: Administrer Tagger

[ctx: Layout Category]
en: Art & Design
nb: Kunst Og Design

[ctx: Layout Category]
en: Business
nb: Næringsliv

[ctx: Layout Category]
en: Community & Non-Profit
nb: Fellesskap Og Ideell Organisasjon

[ctx: Layout Category]
en: Education
nb: Utdanning

[ctx: Layout Category]
en: Events
nb: Arrangementer

[ctx: Layout Category]
en: Fashion & Beauty
nb: Mote Og Skjønnhet

[ctx: Layout Category]
en: Food & Drink
nb: Mat Og Drikke

[ctx: Layout Category]
en: Health & Fitness
nb: Helse Og Trening

[ctx: Layout Category]
en: Online Store
nb: Nettbutikk

[ctx: Layout Category]
en: Services
nb: Tjenester

[ctx: Layout Category]
en: Technology
nb: Teknologi

en: Layout Name
nb: Layoutnavn

en: Layout Pack
nb: Layoutpakke

[ctx: Layout Pack]
en: Fashion
nb: Mote

[ctx: Layout Pack]
en: Layouts In This Pack
nb: Oppsett I Denne Pakken

[ctx: Layout Packs]
en: Manage Packs
nb: Administrer Pakker

en: Layout Settings
nb: Layoutinnstillinger

en: Learn About Divi AI
nb: Lær Om Divi AI

en: Learn About Divi Cloud
nb: Lær Om Divi Cloud

en: Learn About Divi Teams
nb: Lær Om Divi Teams

en: Learn About Divi VIP
nb: Lær Om Divi VIP

en: Learn About VIP Support
nb: Les Om VIP-Kundestøtte

en: Learn More
nb: Les Mer

en: Learn More About Divi 5
nb: Lær Mer Om Divi 5

en: Leave a Reply to %s
nb: Legg Igjen Et Svar Til %s

en: Left
nb: Venstre

en: Left Sidebar
nb: Venstre Sidekolonne

en: Left to Right
nb: Venstre til høyre

en: Lengthen
nb: Gjør Lengre

en: Let AI Choose
nb: La AI Velge

en: Let AI Choose For Me
nb: La AI Velge For Meg

en: Letter Spacing
nb: Bokstavavstand

en: Let’s Build Your Divi Website!
nb: La Oss Bygge Divi-Nettstedet Ditt!

en: Level Up Your Divi Toolkit
nb: Ta Divi-Verktøykassen Din Til Neste Nivå

en: Level up your efficiency with limitless AI content and image requests.
nb: Øk effektiviteten med ubegrensede AI-forespørsler for innhold og bilder.

en: Library
nb: Bibliotek

en: Light
nb: Lys

en: Limit Google Fonts Support For Legacy Browsers
nb: Begrens Google Fonts-Støtte For Eldre Nettlesere

en: Link
nb: Lenke

en: Link Color
nb: Lenkefarge

en: Link text
nb: Lenketekst

en: List Items
nb: Listeelementer

en: Live Preview
nb: Live Forhåndsvisning

en: Load From Library
nb: Last Inn Fra Biblioteket

en: Load more
nb: Last inn flere

en: Loading...
nb: Laster...

en: Locations
nb: Plasseringer

en: Log In
nb: Logg Inn

en: Log In To Divi Cloud
nb: Logg Inn På Divi Cloud

en: Log In to Activate Your License
nb: Logg Inn For Å Aktivere Lisensen Din

en: Login
nb: Logg Inn

en: Logo Max Height
nb: Maks Logohøyde

en: Low
nb: Lav

en: Make Full Width
nb: Gjør Full Bredde

en: Manage Layouts
nb: Administrer Layouter

en: Manage Pages
nb: Administrer Sider

en: Manage Posts
nb: Administrer Innlegg

en: Manage Templates
nb: Administrer Maler

en: Manage Theme Templates
nb: Administrer Temamaler

en: Manage Un-widgetized Advertisements
nb: Administrer Annonser Uten Widget

en: Manage Website Pages
nb: Administrer Nettstedssider

en: Manage Your Elegant Themes Account
nb: Administrer Elegant Themes-Kontoen Din

en: Managing Website Styles
nb: Administrere Nettstedsstiler

en: March 28, 2024
nb: 28. mars 2024

[ctx: Marketplace Page]
en: Seller
nb: Selger

en: Maximum
nb: Maksimum

en: Maximum canvas size is 8192px
nb: Maksimal lerretsstørrelse er 8192px

en: Medium
nb: Middels

en: Member Login
nb: Medlemsinnlogging

en: Memory Limit Increase
nb: Økning Av Minnegrense

en: Menu Height
nb: Menyhøyde

en: Menu Link Color
nb: Farge På Menylenke

en: Menu Text Size
nb: Menytekststørrelse

en: Menu Top Margin
nb: Toppmarg For Meny

en: Menu Width
nb: Menubredde

en: Meta Font Style
nb: Meta Skriftstil

en: Meta Letter Spacing
nb: Meta Bokstavavstand

en: Meta Line Height
nb: Metalinhøyde

en: Meta Text Size
nb: Metatekststørrelse

en: Migrate This Site to %s
nb: Migrer Dette Nettstedet til %s

en: Migrate This Website
nb: Migrer Dette Nettstedet

en: Migrate To Divi 5
nb: Migrer Til Divi 5

en: Migrating Your %s
nb: Migrerer %s

en: Migrating Your Modules
nb: Migrerer Modulene Dine

en: Migrating Your Pages
nb: Migrerer Sidene Dine

en: Migrating Your Posts
nb: Migrerer Innleggene Dine

en: Migrating Your Settings
nb: Migrerer Innstillingene Dine

en: Migrating Your Templates
nb: Migrerer Malene Dine

en: Migrating Your Widget Areas
nb: Migrerer Widget-Områdene Dine

en: Migrating your website will convert all Divi 4 modules to the Divi 5 format. Sweeping changes will be made to all Divi content throughout your website. It's important that you back up your website before migrating or test the migration on a staging site.
nb: Migrering av nettstedet ditt vil konvertere alle Divi 4-moduler til Divi 5-formatet. Omfattende endringer vil bli gjort i alt Divi-innhold på hele nettstedet ditt. Det er viktig at du tar en sikkerhetskopi av nettstedet før du migrerer, eller tester migreringen på et staging-nettsted.

en: Mobile Menu
nb: Mobilmeny

en: Mobile Styles
nb: Mobilstiler

en: Modification Strength
nb: Endringsstyrke

en: Modification Type
nb: Endringstype

en: Modify
nb: Endre

en: Modify Element
nb: Endre Element

en: Modify Selected Image
nb: Endre Valgt Bilde

en: Modify With AI
nb: Endre Med AI

en: Modify the reference image with a loose sketch
nb: Endre referansebildet med en enkel skisse

en: Module Name
nb: Modulnavn

en: Module Name Prefix
nb: Prefiks For Modulnavn

en: Module Use
nb: Modulbruk

en: Modules That Will Not Be Converted (%s)
nb: Moduler Som Ikke Vil Bli Konvertert (%s)

en: Modules That Will be Converted (%s)
nb: Moduler Som Vil Bli Konvertert (%s)

en: Mood & Lighting
nb: Stemning Og Lyssetting

en: More Options
nb: Flere Alternativer

en: Most Used
nb: Mest Brukt

en: Move
nb: Flytt

en: Move To
nb: Flytt Til

en: Move To Divi Cloud
nb: Flytt Til Divi Cloud

en: Must Use Keywords
nb: Må Inneholde Nøkkelord

en: My Cloud
nb: Min Sky

en: My Divi Cloud
nb: Min Divi Cloud

en: My Library
nb: Mitt Bibliotek

en: Name
nb: Navn

en: Need help getting started with Divi? Our support team is available around the clock to help you with anything and everything Divi related.
nb: Trenger du hjelp med å komme i gang med Divi? Supportteamet vårt er tilgjengelig døgnet rundt for å hjelpe deg med alt som har med Divi å gjøre.

en: New Description
nb: Ny Beskrivelse

en: New Theme Options
nb: Nye Temainnstillinger

en: New To Old
nb: Ny Til Gammel

en: New items are stored into %s library.
nb: Nye elementer lagres i biblioteket %s.

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nb: Nyere Kommentarer <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Next
nb: Neste

en: Next Entries &raquo;
nb: Nyere innlegg &raquo;

en: No
nb: Nei

en: No %s found
nb: Fant Ingen %s

en: No Animation
nb: Ingen animasjon

en: No Context
nb: Ingen Kontekst

en: No File Selected
nb: Ingen Fil Valgt

en: No Repeat
nb: Ingen repetisjon

en: No Results
nb: Ingen Resultater

en: No Results Found
nb: Ingen treff

en: No Screenshot
nb: Ingen Skjermbilde

en: No Sidebar
nb: Ingen Sidekolonne

en: No available options.
nb: Ingen tilgjengelige alternativer.

en: None
nb: Ingen

en: Note: Color settings set above should be applied to the Default color scheme.
nb: Merk: Fargeinnstillingene angitt ovenfor bør brukes på Standard-fargeskjemaet.

en: Nothing found
nb: Fant ingenting

en: Nothing found in Trash
nb: Fant ingenting i papirkurven

en: Number of Posts displayed on Archive pages
nb: Antall innlegg vist på arkivsider

en: Number of Posts displayed on Category page
nb: Antall innlegg vist på kategorisiden

en: Number of Posts displayed on Search pages
nb: Antall innlegg vist på søkesider

en: Number of Posts displayed on Tag pages
nb: Antall innlegg vist på stikkordsider

en: Number of Products displayed on WooCommerce archive pages
nb: Antall produkter vist på WooCommerce-arkivsider

en: Number of dropdown tiers shown
nb: Antall Nedtrekksnivåer Som Vises

en: Off
nb: Av

en: Old To New
nb: Gammel Til Ny

en: On
nb: På

en: On Divi Cloud
nb: På Divi Cloud

en: Onboarding Primary Menu
nb: Onboarding-Hovedmeny

en: Only Show
nb: Vis Kun

en: Only Show Icon on Hover
nb: Vis Bare Ikon Ved Hover

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
nb: på

en: Open in a new window
nb: Åpne i et nytt vindu

en: Open link in new window
nb: Åpne lenke i nytt vindu

en: Options
nb: Alternativer

en: Orange
nb: Oransje

en: Order Category Links by Ascending/Descending
nb: Sorter Kategorilenker Stigende/Synkende

en: Order Pages Links by Ascending/Descending
nb: Sorter Sidelinker Stigende/Synkende

en: Outset
nb: Utvendig

[ctx: Page]
en: About
nb: Om

[ctx: Page]
en: Blog
nb: Blogg

[ctx: Page]
en: Careers
nb: Karriere

[ctx: Page]
en: Case Study
nb: Casestudie

[ctx: Page]
en: Categories
nb: Kategorier

[ctx: Page]
en: Contact
nb: Kontakt

[ctx: Page]
en: Donate
nb: Doner

[ctx: Page]
en: Events
nb: Arrangementer

[ctx: Page]
en: FAQ
nb: Ofte Stilte Spørsmål

[ctx: Page]
en: Features
nb: Funksjoner

[ctx: Page]
en: Gallery
nb: Galleri

[ctx: Page]
en: Gallery 1
nb: Galleri 1

[ctx: Page]
en: Gallery 2
nb: Galleri 2

[ctx: Page]
en: Gallery 3
nb: Galleri 3

[ctx: Page]
en: Guide
nb: Veiledning

[ctx: Page]
en: Home
nb: Hjem

[ctx: Page]
en: Landing
nb: Landingsside

[ctx: Page]
en: Market
nb: Marked

[ctx: Page]
en: Marketing
nb: Markedsføring

[ctx: Page]
en: Portfolio
nb: Portefølje

[ctx: Page]
en: Pricing
nb: Priser

[ctx: Page]
en: Project 1
nb: Prosjekt 1

[ctx: Page]
en: Project 2
nb: Prosjekt 2

[ctx: Page]
en: Services
nb: Tjenester

[ctx: Page]
en: Shop
nb: Butikk

en: Page Generated Successfully
nb: Siden Ble Generert

en: Page Layout
nb: Sidelayout

en: Page Name
nb: Sidenavn

en: Page Title
nb: Sidetittel

[ctx: Page layout]
en: View Live Demo
nb: Se Live Demo

en: Pages
nb: Sider

en: Pages Built With Divi
nb: Sider Bygget Med Divi

en: Pages:
nb: Sider:

en: Paint Color
nb: Malingsfarge

en: Paint over the area of the image that you would like to modify
nb: Mal over området av bildet som du vil endre

en: Paintbrush Size
nb: Penselstørrelse

en: Painting
nb: Maling

en: Paragraph
nb: Avsnitt

en: Paragraphs
nb: Avsnitt

en: Password
nb: Passord

en: Password Protected
nb: Passordbeskyttet

en: Password:
nb: Passord:

en: Paste image url here, if you chose "images" slider type
nb: Lim inn bilde-URL her hvis du valgte glidebrytertypen "bilder"

en: Performance
nb: Ytelse

en: Phone
nb: Telefon

en: Phone Number
nb: Telefonnummer

en: Photo
nb: Foto

en: Photo Marketplace
nb: Fotomarkedsplass

en: Photo Marketplace About Page
nb: Om-side For Fotomarkedsplass

en: Photo Marketplace Categories Page
nb: Kategoriside For Fotomarkedsplass

en: Photo Marketplace Contact Page
nb: Kontaktside For Fotomarkedsplass

en: Photo Marketplace Home Page
nb: Hjemmeside For Fotomarkedsplass

en: Photo Marketplace Landing Page
nb: Landingside For Fotomarkedsplass

en: Photo Marketplace Pricing Page
nb: Prisside For Fotomarkedsplass

en: Photo Marketplace Seller Page
nb: Selgerside For Fotomarkedsplass

en: Photographer
nb: Fotograf

en: Pick a color for your headings, or let Divi AI choose one for you.
nb: Velg en farge for overskriftene dine, eller la Divi AI velge en for deg.

en: Pick a color to use for things like paragraphs, or let Divi AI choose one for you.
nb: Velg en farge til bruk for ting som avsnitt, eller la Divi AI velge en for deg.

en: Pick a handcrafted Starter Site created by our team. Then, jump into your finished website and customize the content.
nb: Velg et håndlaget Startnettsted laget av teamet vårt. Deretter kan du hoppe inn på det ferdige nettstedet ditt og tilpasse innholdet.

en: Pick the starter site that best suits your website. Every Starter Site can be used for any type of website. Once your website is generated, you can easily customize the content and styles using the Divi Builder.
nb: Velg startnettstedet som passer best for nettstedet ditt. Hvert startnettsted kan brukes til alle typer nettsteder. Når nettstedet er generert, kan du enkelt tilpasse innhold og stiler med Divi Builder.

en: Pink
nb: Rosa

en: Place Thumbs on Pages
nb: Plasser miniatyrbilder på sider

en: Place Thumbs on Posts
nb: Plasser miniatyrbilder på innlegg

en: Place your adsense code here.
nb: Legg inn adsense-koden din her.

en: Please Log In Again
nb: Vennligst Logg Inn Igjen

en: Plugins below use Divi hooks and may not yet be compatible with %s.
nb: Pluginene nedenfor bruker Divi-hooks og er kanskje ikke kompatible med %s ennå.

en: Plugins may be Incompatible with %s
nb: Pluginer Kan Være Ikke Kompatible med %s

en: Portability
nb: Portabilitet

en: Portrait (3:4)
nb: Stående (3:4)

en: Post
nb: Innlegg

en: Post Title
nb: Innleggstittel

en: Post content has been rolled back to Divi 4 format.
nb: Innleggsinnhold er rullet tilbake til Divi 4-format.

en: Post info section
nb: Innleggsinfo-seksjon

en: Posted on
nb: Publisert

en: Posts Built With Divi
nb: Innlegg Bygget Med Divi

en: Premade Layouts
nb: Ferdiglagde Layouter

en: Presets
nb: Forhåndsinnstillinger

en: Preview %1$s
nb: Forhåndsvis %1$s

en: Previous
nb: Forrige

en: Primary Color
nb: Primærfarge

en: Primary Menu
nb: Hovedmeny

en: Primary Menu Background Color
nb: Bakgrunnsfarge For Primærmeny

en: Primary Menu Bar
nb: Primær Menylinje

en: Primary Menu Link Color
nb: Lenkefarge For Primærmeny

en: Processing Imagery
nb: Behandler Bilder

en: Product Content
nb: Produktinnhold

en: Progress Update: Front-End Speed Improvements (And Much More)
nb: Fremdriftsoppdatering: Forbedringer I Front-End-Hastighet (Og Mye Mer)

en: Project Navigation
nb: Prosjektnavigasjon

en: Published
nb: Publisert

en: Published (%s)
nb: Publisert (%s)

en: Purchase A Divi AI Membership
nb: Kjøp Et Divi AI-Medlemskap

en: Quick Actions
nb: Hurtighandlinger

en: RSS Icon Url
nb: RSS-ikon-URL

en: Ratings
nb: Vurderinger

en: Re-Run Compatibility Check
nb: Kjør Kompatibilitetssjekken På Nytt

en: Re-Run Divi 5 Compatibility Check
nb: Kjør Divi 5-kompatibilitetssjekk På Nytt

en: Read Divi Documentation
nb: Les Divi-dokumentasjon

en: Red
nb: Rød

en: Reference Content
nb: Referanseinnhold

en: Reference Image (Optional)
nb: Referansebilde (Valgfritt)

en: Reference Image Influence
nb: Påvirkning Fra Referansebilde

en: Refine Result
nb: Forbedre Resultat

en: Refine your prompt
nb: Forbedre prompten din

en: Regenerate
nb: Generer På Nytt

en: Remove
nb: Fjern

en: Remove From Cloud
nb: Fjern Fra Skyen

en: Remove From Favorites
nb: Fjern Fra Favoritter

en: Rename
nb: Gi Nytt Navn

en: Renew Subscription
nb: Forny Abonnement

en: Replace Existing Code
nb: Erstatt Eksisterende Kode

en: Replace Existing Content
nb: Erstatt Eksisterende Innhold

en: Reset
nb: Tilbakestill

en: Reset to Defaults
nb: Tilbakestill Til Standardverdier

en: Respectful
nb: Respektfull

en: Restaurant About Page
nb: Om-side For Restaurant

en: Restaurant Blog Page
nb: Bloggside For Restaurant

en: Restaurant Contact Page
nb: Kontaktside For Restaurant

en: Restaurant Gallery Page
nb: Galleriside For Restaurant

en: Restaurant Home Page
nb: Hjemmeside For Restaurant

en: Restaurant Landing Page
nb: Landingside For Restaurant

[ctx: Restaurant Page]
en: Menu
nb: Meny

en: Restaurant Shop Page
nb: Butikkside For Restaurant

en: Restaurant Team Page
nb: Team-side For Restaurant

en: Restore
nb: Gjenopprett

en: Restore Divi 4 Content
nb: Gjenopprett Divi 4-Innhold

en: Restoring Content...
nb: Gjenoppretter Innhold...

en: Results
nb: Resultater

en: Retry
nb: Prøv Igjen

en: Retry Migration
nb: Prøv Migreringen På Nytt

en: Rewrite With AI
nb: Skriv Om Med AI

en: Rewrite to be more engaging
nb: Skriv om for å bli mer engasjerende

en: Ridge
nb: Kant

en: Right
nb: Høyre

en: Right Sidebar
nb: Høyre Sidekolonne

en: Right to Left
nb: Høyre til venstre

en: Role Editor
nb: Rolleeditor

en: Roll Back to %s
nb: Rull Tilbake til %s

en: Row Height
nb: Radhøyde

en: Row Name
nb: Radnavn

en: Row Name Prefix
nb: Prefiks For Radnavn

en: SaaS Company
nb: SaaS-selskap

en: SaaS Company About Page
nb: Om-side For SaaS-selskap

en: SaaS Company Careers Page
nb: Karriereside For SaaS-selskap

en: SaaS Company Contact Page
nb: Kontaktside For SaaS-selskap

en: SaaS Company Documentation Page
nb: Dokumentasjonsside For SaaS-selskap

en: SaaS Company Features Page
nb: Funksjonsside For SaaS-selskap

en: SaaS Company Landing Page
nb: Landingside For SaaS-selskap

en: SaaS Company Pricing Page
nb: Prisside For SaaS-selskap

en: Save
nb: Lagre

en: Save %s
nb: Lagre %s

en: Save Changes
nb: Lagre Endringer

en: Save Items To Divi Cloud
nb: Lagre Elementer I Divi Cloud

en: Save Selection Only
nb: Lagre Kun Utvalg

en: Save Theme Options
nb: Lagre Temaalternativer

en: Save To Divi Cloud
nb: Lagre Til Divi Cloud

en: Save To Library
nb: Lagre Til Bibliotek

en: Save as Global
nb: Lagre Som Global

en: Save items to the Divi Cloud for later use.
nb: Lagre elementer i Divi Cloud for senere bruk.

en: Save this %s to the Divi Library for later use.
nb: Lagre denne %s i Divi-biblioteket for senere bruk.

en: Save unlimited layouts, theme builder templates, code snippets and more to Divi Cloud.
nb: Lagre ubegrenset med layouter, maler for temabyggeren, kodesnutter og mer i Divi Cloud.

en: Save your Divi assets to the cloud and access them from any website. Collaborate with your team in the cloud.
nb: Lagre Divi-ressursene dine i skyen og få tilgang til dem fra hvilket som helst nettsted. Samarbeid med teamet ditt i skyen.

en: Saving Theme Builder
nb: Lagrer Theme Builder

en: Scroll
nb: Rull

en: Search
nb: Søk

en: Search &hellip;
nb: Søk &hellip;

en: Search Bar Background Color
nb: Bakgrunnsfarge For Søkelinje

en: Search Bar Text Color
nb: Tekstfarge For Søkelinje

en: Search Fonts
nb: Søk Etter Skrifter

en: Search For Categories
nb: Søk Etter Kategorier

en: Search For Layouts
nb: Søk Etter Layouter

en: Search For Packs
nb: Søk Etter Pakker

en: Search Results for: %s
nb: Søkeresultater for: %s

en: Search Theme Options
nb: Søk I Temainnstillinger

en: Search for:
nb: Søk etter:

en: Search results for "%s"
nb: Søkeresultater for "%s"

en: Secondary Color
nb: Sekundærfarge

en: Secondary Menu
nb: Sekundærmeny

en: Secondary Menu Background Color
nb: Bakgrunnsfarge For Sekundærmeny

en: Secondary Menu Bar
nb: Sekundær Menylinje

en: Secondary Menu Link Color
nb: Lenkefarge For Sekundærmeny

en: Section Height
nb: Seksjonshøyde

en: Section Name
nb: Seksjonsnavn

en: Section Name Prefix
nb: Prefiks For Seksjonsnavn

en: Select
nb: Velg

en: Select All
nb: Velg Alle

en: Select Animation Effect
nb: Velg animasjonseffekt

en: Select Font
nb: Velg Skrift

en: Select Icon
nb: Velg Ikon

en: Select Mood
nb: Velg Stemning

en: Select Page
nb: Velg Side

en: Select Slider Type here
nb: Velg glidebrytertype her

en: Select a Website Template
nb: Velg En Nettstedmal

en: Select a primary color, or let Divi AI choose a great color for you. The primary color is used through the layout, such as background colors, button colors, etc.
nb: Velg en primærfarge, eller la Divi AI velge en flott farge for deg. Primærfargen brukes i hele oppsettet, som bakgrunnsfarger, knappefarger osv.

en: Select a secondary color, or let Divi AI choose a great color for you. The secondary color is used through the layout as a secondary accent color, such as for icon colors, text highlights, etc.
nb: Velg en sekundærfarge, eller la Divi AI velge en flott farge for deg. Sekundærfargen brukes i hele oppsettet som en sekundær aksentfarge, for eksempel til ikonfarger, tekstmarkeringer osv.

en: Select between expanded and closed state
nb: Velg mellom utvidet og lukket tilstand

en: Select the pages that you want to add to your website. You can select from pre-build pages with custom layouts, and add your own pages that will be built using a simple template.
nb: Velg sidene du vil legge til på nettstedet. Du kan velge blant forhåndsbygde sider med tilpassede oppsett, og legge til dine egne sider som bygges med en enkel mal.

en: Select this option if you plan to sell products on your website. We will install WooCommerce and configure your cart and checkout pages.
nb: Velg dette alternativet hvis du planlegger å selge produkter på nettstedet ditt. Vi vil installere WooCommerce og konfigurere handlekurv- og kassesidene dine.

en: Select yes if the link should be opened in a new window
nb: Velg Ja hvis lenken skal åpnes i et nytt vindu

en: Select your desired enhancements. Your image will be sent back through Divi AI and re-imagined to achieve the desired result.
nb: Velg ønskede forbedringer. Bildet ditt blir sendt gjennom Divi AI på nytt og nytolket for å oppnå ønsket resultat.

en: Sentences
nb: Setninger

[ctx: Services/Plans Page]
en: Packages
nb: Pakker

en: Set As Logo
nb: Angi Som Logo

en: Set the height of image in pixels.
nb: Angi bildehøyden i piksler.

en: Set the width of image in pixels.
nb: Angi bildebredden i piksler.

en: Share With Team
nb: Del Med Teamet

en: Share Your Divi Cloud With Your Team
nb: Del Divi Cloud Med Teamet Ditt

en: Shared With Me
nb: Delt Med Meg

en: Shop (selecting this will install WooCommerce)
nb: Butikk (ved å velge dette installeres WooCommerce)

en: Shop Page & Category Page Layout for WooCommerce
nb: Butikkside- Og Kategorisideoppsett For WooCommerce

en: Shortcode Framework Constant
nb: Konstant for Kortkoderammeverk

en: Shortcode Framework Constant Value
nb: Konstantverdi for Kortkoderammeverk

en: Shortcode Framework Hook
nb: Hook for Kortkoderammeverk

en: Shortcode Framework Option
nb: Alternativ for Kortkoderammeverk

en: Shortcodes
nb: Kortkoder

en: Shortcodes In Widget Area Use
nb: Bruk Av Shortcodes I Widgetområde

en: Shortcodes Used
nb: Kortkoder Brukt

en: Shorten
nb: Gjør Kortere

en: Show
nb: Vis

en: Show Facebook Icon
nb: Vis Facebook-ikon

en: Show Instagram Icon
nb: Vis Instagram-ikon

en: Show RSS Icon
nb: Vis RSS-ikon

en: Show Search Icon
nb: Vis Søk-Ikon

en: Show Social Icons
nb: Vis Sosiale Ikoner

en: Show Thumbs on Index pages
nb: Vis miniatyrbilder på indeksider

en: Show Top Bar
nb: Vis Toppfelt

en: Show X Icon
nb: Vis X-ikon

en: Show comments on pages
nb: Vis kommentarer på sider

en: Show comments on posts
nb: Vis kommentarer på innlegg

en: Show dropdown menus
nb: Vis Nedtrekksmenyer

en: Sidebar
nb: Sidepanel

en: Sidebar Layout
nb: Sidefeltoppsett

en: Sidebar Width
nb: Sidebar-bredde

en: Sidebar: %1$s contains third party module(s): %2$s
nb: Sidefelt: %1$s inneholder tredjepartsmodul(er): %2$s

en: Sidebar: %1$s, contains the following Divi WooCommerce module(s): %2$s
nb: Sidefelt: %1$s, inneholder følgende Divi WooCommerce-modul(er): %2$s

en: Sign In To Divi Cloud
nb: Logg Inn På Divi Cloud

en: Sign Out Of Divi Cloud
nb: Logg Ut Av Divi Cloud

en: Sign in to your Elegant Themes account using the pop-up to activate Divi Cloud.
nb: Logg inn på Elegant Themes-kontoen din via popup-vinduet for å aktivere Divi Cloud.

en: Simplify
nb: Forenkle

en: Simply describe your website, sit back, relax, and let Divi AI create your entire website for you in less than 2 minutes.
nb: Beskriv bare nettstedet ditt, len deg tilbake, slapp av, og la Divi AI lage hele nettstedet ditt for deg på under 2 minutter.

en: Single Page Layout
nb: Oppsett For Enkelt Side

en: Single Post Layout
nb: Oppsett For Enkeltinnlegg

en: Single Post Page SEO
nb: SEO for Siden for Enkeltinnlegg

en: Site Identity
nb: Nettstedsidentitet

en: Site Name
nb: Nettstedsnavn

en: Site Slogan
nb: Nettstedsslagord

en: Size
nb: Størrelse

en: Skills
nb: Ferdigheter

en: Skip This Step & Build Manually
nb: Hopp Over Dette Steget Og Bygg Manuelt

en: Slide
nb: Skyv

en: Slide In
nb: Skyv inn

en: Slide In & Fullscreen Header Settings
nb: Innskyvbar- Og Fullskjerms-Topptekstinnstillinger

en: Slider Type
nb: Glidebrytertype

en: Smooth Scrolling
nb: Jevn Rulling

en: Social Icon Color
nb: Farge På Sosialt Ikon

en: Social Icon Size
nb: Størrelse På Sosialt Ikon

en: Social Media Post
nb: Innlegg På Sosiale Medier

en: Solid
nb: Heltrukket

en: Some Theme Builder Templates are Incompatible with %s
nb: Noen Theme Builder-Maler Er Ikke Kompatible Med %s

en: Some third party scripts may be incorrectly enqueued without declaring jQuery as dependency. If jQuery is deferred, these scripts could break. If you are experiencing console errors after enabling the "Defer jQuery And jQuery Migrate" option, you can enable this option, which will load an additional compatibility script that will attempt to solve the issue. You can turn this feature off if everything is working fine without it.
nb: Noen tredjepartsskript kan bli lagt til feil uten å oppgi jQuery som avhengighet. Hvis jQuery utsettes, kan disse skriptene slutte å fungere. Hvis du får konsollfeil etter at du har aktivert valget «Utsett jQuery Og jQuery Migrate», kan du aktivere dette valget, som laster inn et ekstra kompatibilitetsskript som vil forsøke å løse problemet. Du kan slå av denne funksjonen hvis alt fungerer fint uten den.

en: Something Went Wrong While Migrating to Divi 5
nb: Noe Gikk Galt Under Migrering Til Divi 5

en: Something went wrong
nb: Noe gikk galt

en: Something went wrong. Please try again later or try different request.
nb: Noe gikk galt. Prøv igjen senere eller prøv en annen forespørsel.

en: Sort
nb: Sorter

en: Sort Categories Links by Name/ID/Slug/Count/Term Group
nb: Sorter Kategorilenker Etter Navn/ID/Slug/Antall/Termgruppe

en: Sort Pages Links
nb: Sorter Sidelinker

en: Split Into Modules
nb: Del Opp I Moduler

en: Split Into Rows
nb: Del Opp I Rader

en: Split Into Sections
nb: Del Opp I Seksjoner

en: Split Layout Into Sections
nb: Del Oppsett I Seksjoner

en: Split Row Into Modules
nb: Del Rad I Moduler

en: Split Section Into Rows
nb: Del Seksjon I Rader

en: Split Test Usage
nb: Bruk Av Splittest

en: Split Test usage found
nb: Fant bruk av splittest

en: Square (1:1)
nb: Kvadrat (1:1)

en: Start Collaborating!
nb: Start Samarbeidet!

en: Start Over
nb: Start På Nytt

en: Start With %1$s
nb: Start Med %1$s

en: State
nb: Tilstand

en: Step %1$s: %2$s Compatibility Check
nb: Trinn %1$s: %2$s-Kompatibilitetssjekk

en: Step %1$s: Migrate to %2$s
nb: Trinn %1$s: Migrer til %2$s

en: Stretch Background Image
nb: Strekk Bakgrunnsbilde

en: Submit
nb: Send Inn

en: Submit Comment
nb: Send Inn Kommentar

en: Submit a Comment
nb: Send Inn En Kommentar

en: Subscribe to Stay Up to Date
nb: Abonner for å Holde Deg Oppdatert

en: Supply Divi AI with a reference image. This image will be combined with your image description to create the final image. Reference images are a great way to inform Divi AI about a desired composition or style while altering the subject matter of the reference image using your image description.
nb: Gi Divi AI et referansebilde. Dette bildet vil bli kombinert med bildebeskrivelsen din for å lage det endelige bildet. Referansebilder er en flott måte å fortelle Divi AI om ønsket komposisjon eller stil, samtidig som du endrer motivet i referansebildet ved hjelp av bildebeskrivelsen din.

en: Supply Divi AI with additional context. The chosen context will alter the results and help Divi AI create relevant content.
nb: Gi Divi AI mer kontekst. Den valgte konteksten vil endre resultatene og hjelpe Divi AI med å lage relevant innhold.

en: Support
nb: Kundestøtte

en: Tab Content
nb: Faneinnhold

en: Tab Text
nb: Fanetekst

en: Tablet
nb: Nettbrett

en: Tag
nb: Etikett

en: Tags
nb: Etiketter

en: Team Sidebar
nb: Teampanel

en: Tell Divi AI About Your Website
nb: Fortell Divi AI Om Nettstedet Ditt

en: Tell Divi AI About Your Website (Optional)
nb: Fortell Divi AI Om Nettstedet Ditt (Valgfritt)

en: Tell Divi AI about the content you would like it to write.
nb: Fortell Divi AI om innholdet du vil at den skal skrive.

en: Tell Divi AI about the image you would like it to create.
nb: Fortell Divi AI om bildet du vil at den skal lage.

en: Tell Divi AI how long you want the content it generates to be. The output will be close to, but not exactly equal to, the length you define.
nb: Fortell Divi AI hvor langt du vil at innholdet den genererer skal være. Resultatet vil være nær, men ikke nøyaktig lik, lengden du angir.

en: Tell Divi AI how you would like it to fill in the blank area of your expanded image.
nb: Fortell Divi AI hvordan du vil at det skal fylle inn det tomme området i det utvidede bildet ditt.

en: Tell Divi AI how you would like to change the image. Your changes will be applied to the area you select using the Image Selection or Image Sketch interface.
nb: Fortell Divi AI hvordan du vil endre bildet. Endringene dine blir brukt på området du velger ved hjelp av grensesnittet for bildeutvalg eller bildeskisse.

en: Tell Divi AI what kind of image you want it to create. Be as descriptive as you like!
nb: Fortell Divi AI hvilken type bilde du vil at den skal lage. Vær så beskrivende du vil!

en: Tell Divi AI what you want it to write about. Talk to it like you would a person.
nb: Fortell Divi AI hva du vil at den skal skrive om. Snakk til den som du ville gjort med en person.

en: Tell Divi AI what you want to achieve using custom code. Divi AI will respond appropriately based on the element and code field you are editing.
nb: Fortell Divi AI hva du vil oppnå ved å bruke egendefinert kode. Divi AI vil svare passende basert på elementet og kodefeltet du redigerer.

en: Tell Us About Your Website
nb: Fortell Oss Om Nettstedet Ditt

en: Text
nb: Tekst

en: Text Color
nb: Tekstfarge

en: Text Size
nb: Tekststørrelse

en: The %s below contain modules that are not yet compatible with Divi 5. These modules will not be converted, and will continue to rely on the Divi 4 framework.
nb: %s nedenfor inneholder moduler som ennå ikke er kompatible med Divi 5. Disse modulene blir ikke konvertert, og vil fortsette å være avhengige av Divi 4-rammeverket.

en: The Divi 5 Migrator will parse all your website content and look for Divi 4 shortcodes. It will convert those shortcodes to the new Divi 5 format and update each post. Modules that do not yet support Divi 5, such as modules from the Divi Marketplace, will not be converted and will continue to function using the legacy Divi 4 framework. Pages that use such modules will not benefit from Divi 5's performance improvements.
nb: Divi 5-Migratoren vil analysere alt innholdet på nettstedet ditt og se etter Divi 4-shortcodes. Den vil konvertere disse shortcodene til det nye Divi 5-formatet og oppdatere hvert innlegg. Moduler som ennå ikke støtter Divi 5, for eksempel moduler fra Divi Marketplace, blir ikke konvertert og vil fortsette å fungere med det eldre Divi 4-rammeverket. Sider som bruker slike moduler, vil ikke dra nytte av ytelsesforbedringene i Divi 5.

en: The Divi 5 migration process failed. You can try rerunning the migrator; it will pick up where it left off. If the process continues to fail, please get in touch with our support team for assistance or roll back to Divi 4.
nb: Divi 5-migreringen mislyktes. Du kan prøve å kjøre migreringen på nytt; den fortsetter der den slapp. Hvis prosessen fortsetter å mislykkes, kan du ta kontakt med supportteamet vårt for hjelp eller rulle tilbake til Divi 4.

en: The Divi Marketplace is full of thousands of additional layouts!
nb: Divi Marketplace er full av tusenvis av ekstra layouter!

en: The Divi icon font is broken up into various subsets. These subsets are loaded only when needed based on the modules and features used on each page. If you need access to the entire icon font on all pages (for example, if you are using our icon font in your child theme), then you can disable this option and load the entire icon font library on all pages.
nb: Divi-ikonfonten er delt opp i ulike delsett. Disse delsettene lastes bare inn ved behov basert på modulene og funksjonene som brukes på hver side. Hvis du trenger tilgang til hele ikonfonten på alle sider (for eksempel hvis du bruker ikonfonten vår i child-temaet ditt), kan du deaktivere dette alternativet og laste inn hele ikonfontbiblioteket på alle sider.

en: The Elegant Themes API key you entered is invalid. Please make sure that your API has been entered correctly and that it is enabled in your account.
nb: Nøkkelen for Elegant Themes API du oppga er ugyldig. Kontroller at API-nøkkelen er skrevet inn riktig, og at den er aktivert i kontoen din.

en: The Elegant Themes username you entered is invalid. Please enter a valid username to receive product updates. If you forgot your username you can
nb: Brukernavnet for Elegant Themes du oppga er ugyldig. Skriv inn et gyldig brukernavn for å motta produktoppdateringer. Hvis du har glemt brukernavnet ditt, kan du

en: The Item couldn't be downloaded. Please try after a while.
nb: Elementet kunne ikke lastes ned. Prøv igjen om litt.

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key here. Learn more about how to create your Google API Key <a target="_blank" href="%1$s">here</a>.
nb: Kartmodulen bruker Google Maps API og krever en gyldig Google API-nøkkel for å fungere. Før du bruker kartmodulen, må du sørge for at du har lagt til API-nøkkelen din her. Finn ut mer om hvordan du oppretter Google API-nøkkelen din <a target="_blank" href="%1$s">her</a>.

en: The WooCommerce plugin failed to install during the website generation process. You must install and activate the plugin manually.
nb: Programtillegget WooCommerce kunne ikke installeres under prosessen med å generere nettstedet. Du må installere og aktivere programtillegget manuelt.

en: The WooCommerce plugin was installed but failed to activate during the website generation process. Visit the Plugins page to activate WooCommerce manually.
nb: Programtillegget WooCommerce ble installert, men kunne ikke aktiveres under prosessen med å generere nettstedet. Gå til siden Programtillegg for å aktivere WooCommerce manuelt.

en: The action failed in the following clouds.
nb: Handlingen mislyktes i følgende skyer.

en: The body font will be used for all text blocks throughout the layout. Let AI pick a great font for you, or choose one yourself.
nb: Brødtekstskriften vil bli brukt for all tekst i hele oppsettet. La AI velge en flott skrift for deg, eller velg en selv.

en: The creators of these plugins have chosen to opt out of the Divi 5 Public Alpha while they focus on creating new versions of their modules in preparation for the final release of Divi 5. 🎉
nb: Skaperne av disse utvidelsene har valgt å ikke delta i Divi 5 Public Alpha mens de fokuserer på å lage nye versjoner av modulene sine som forberedelse til den endelige lanseringen av Divi 5. 🎉

en: The following items are used on your website and are ready to be converted to the Divi 5 format.
nb: Følgende elementer brukes på nettstedet ditt og er klare til å konverteres til Divi 5-formatet.

en: The heading font will be used for all headings throughout the layout. Let AI pick a great font for you, or choose one yourself.
nb: Overskriftsskriften vil bli brukt for alle overskrifter i hele oppsettet. La AI velge en flott skrift for deg, eller velg en selv.

en: The higher the enhancement strength, the more power is given to Divi AI to re-imagine the original image. A higher strength will increase the enhancement effect, but it will also result in greater changes to the original subject matter.
nb: Jo høyere forbedringsstyrke, desto mer frihet får Divi AI til å nytolke originalbildet. Høyere styrke øker forbedringseffekten, men vil også gi større endringer i originalmotivet.

en: The higher the modification strength, the more power your prompt has to modify the original image. Reducing the strength will result in more minimal changes.
nb: Jo høyere endringsstyrke, desto mer kan ledeteksten din endre originalbildet. Å redusere styrken vil gi mer minimale endringer.

en: The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
nb: Siden du ba om, ble ikke funnet. Prøv å avgrense søket, eller bruk navigasjonen ovenfor for å finne innlegget.

en: The pages below utilize features that are not yet compatible with %s
nb: Sidene nedenfor bruker funksjoner som ennå ikke er kompatible med %s

en: The plugins listed below are using the Divi 4 framework and are not fully compatible with Divi 5. These plugins will continue to function, however, since they use the Divi 4 framework, the parts of your website that use these plugins will not benefit from Divi 5's performance improvements.
nb: Utvidelsene nedenfor bruker Divi 4-rammeverket og er ikke fullt kompatible med Divi 5. Disse utvidelsene vil fortsatt fungere, men siden de bruker Divi 4-rammeverket, vil delene av nettstedet ditt som bruker disse utvidelsene ikke dra nytte av ytelsesforbedringene i Divi 5.

en: The sidebars and widget areas below contain modules that are not yet compatible with Divi 5. These modules will not be converted, and will continue to rely on the Divi 4 framework.
nb: Sidefeltene og widget-områdene nedenfor inneholder moduler som ennå ikke er kompatible med Divi 5. Disse modulene blir ikke konvertert, og vil fortsette å være avhengige av Divi 4-rammeverket.

en: The size of the image must be less than 10MB.
nb: Bildestørrelsen må være mindre enn 10 MB.

en: Theme Customizer
nb: Tematilpasning

en: Theme Option
nb: Temaalternativ

en: Theme Options
nb: Temaalternativer

en: Theme Options Library
nb: Bibliotek For Temaalternativer

en: Theme Templates
nb: Temamaler

en: There are no posts to convert!
nb: Det finnes ingen innlegg å konvertere!

en: There are no posts to rollback!
nb: Det finnes ingen innlegg å rulle tilbake!

en: These words will be forced to appear in the content. This is useful for SEO when optimizing for specific keywords, for example.
nb: Disse ordene vil bli tvunget inn i innholdet. Dette er nyttig for SEO når du optimaliserer for bestemte søkeord, for eksempel.

en: Third party modules aren't expected to be ready for Divi 5 during the alpha and beta phases.
nb: Tredjepartsmoduler forventes ikke å være klare for Divi 5 i alfa- og betafasene.

en: This Module Content
nb: Dette Modulinnholdet

en: This Page Content
nb: Dette Sideinnholdet

en: This Plugin Can't Be Activated While Using Divi 5
nb: Denne Utvidelsen Kan Ikke Aktiveres Når Du Bruker Divi 5

en: This Section Content
nb: Dette Seksjonsinnholdet

en: This Website
nb: Dette Nettstedet

en: This block will eventually be removed, so please check back again in the future. Thanks for testing Divi 5!
nb: Denne blokken vil etter hvert bli fjernet, så kom gjerne tilbake senere. Takk for at du tester Divi 5!

en: This is the username that you use to access the Members Area on elegantthemes.com.
nb: Dette er brukernavnet du bruker for å få tilgang til medlemsområdet på elegantthemes.com.

en: This may take several minutes. Do not exit or refresh this page or your progress will be lost.
nb: Dette kan ta flere minutter. Ikke lukk eller oppdater denne siden, ellers går framdriften tapt.

en: This option allows you to change how your dates are displayed. For more information please refer to the WordPress codex here:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>
nb: Dette alternativet lar deg endre hvordan datoer vises. For mer informasjon, se WordPress-kodeksen her:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>

en: This options allows you to control how many teirs your pages dropdown menu has. Increasing the number allows for additional menu items to be shown.
nb: Dette valget lar deg styre hvor mange nivåer sidens nedtrekksmeny har. Ved å øke antallet kan flere menyelementer vises.

en: This page is running in backwards compatibility mode because it contains legacy Divi 4 modules. They will continue to function, however, this page won't benefit from all of Divi 5's performance improvements. This page may still need to be converted, or you may be using modules that aren't ready for Divi 5. This notice is for information purposes and is not an error.
nb: Denne siden kjører i bakoverkompatibilitetsmodus fordi den inneholder eldre Divi 4-moduler. De vil fortsette å fungere, men denne siden vil ikke dra nytte av alle ytelsesforbedringene i Divi 5. Denne siden kan fortsatt måtte konverteres, eller du kan bruke moduler som ikke er klare for Divi 5. Denne meldingen er kun til informasjon og er ikke en feil.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
nb: Dette innlegget er passordbeskyttet. Skriv inn passordet for å se kommentarer.

en: This website doesn't contain any Divi 4 modules requiring conversion. Your website runs on the Divi 5 framework; you can hit the ground running! You can revisit this migration page anytime to check your website for Divi 4 content. If you import content using the WordPress importer or if you import layouts that contain unsupported modules, you can use the migrator to assess the compatibility of that content and migrate it at your convenience.
nb: Dette nettstedet inneholder ingen Divi 4-moduler som krever konvertering. Nettstedet ditt kjører på Divi 5-rammeverket; du kan sette i gang med en gang! Du kan når som helst gå tilbake til denne migreringssiden for å sjekke nettstedet ditt for Divi 4-innhold. Hvis du importerer innhold med WordPress-importøren, eller hvis du importerer layouter som inneholder moduler som ikke støttes, kan du bruke migreringsverktøyet til å vurdere kompatibiliteten til innholdet og migrere det når det passer.

en: This website is linked to your Divi subscriptions and ready to receive the latest Divi updates.
nb: Dette nettstedet er koblet til Divi-abonnementene dine og er klart til å motta de nyeste Divi-oppdateringene.

en: This will enable Google Fonts for Non-English languages.
nb: Dette aktiverer Google Fonts for ikke-engelske språk.

en: This will enable the use of excerpts in posts or pages.
nb: Dette vil aktivere bruk av utdrag i innlegg eller sider.

en: This will return all of the settings throughout the options page to their default values. <strong>Are you sure you want to do this?</strong>
nb: Dette vil tilbakestille alle innstillingene på alternativsiden til standardverdiene. <strong>Er du sikker på at du vil gjøre dette?</strong>

en: Tile
nb: Flislegg

en: Tile Horizontally
nb: Flislegg horisontalt

en: Tile Vertically
nb: Flislegg vertikalt

en: Title
nb: Tittel

en: To enable Divi Cloud on this website, log in to your Elegant Themes account
nb: For å aktivere Divi Cloud på dette nettstedet, logg inn på Elegant Themes-kontoen din

en: To modify or add to an element that already exists in the image, choose Modify Element. To add something brand new and unrelated to the original image, choose Add Element.
nb: For å endre eller legge til et element som allerede finnes i bildet, velg Endre Element. For å legge til noe helt nytt og uten sammenheng med originalbildet, velg Legg Til Element.

en: To view this protected post, enter the password below
nb: For å vise dette beskyttede innlegget, skriv inn passordet nedenfor

en: Tone of Voice
nb: Tone

en: Top
nb: Topp

en: Top Bar Text Color
nb: Tekstfarge For Toppfelt

en: Top Bar Text Size
nb: Tekststørrelse For Toppfelt

en: Top to Bottom
nb: Topp til bunn

en: Trackbacks/Pingbacks
nb: Tilbaketråkk/Pingbacker

en: Translate
nb: Oversett

en: Trash
nb: Papirkurv

en: Trash storage for Divi Cloud is limited to 50 items for free accounts. Once your trash exceeds 50 items, the oldest items in your trashed will be permanently deleted to make room for new items. Purchase a <a href="%s" target="_blank">Divi Cloud Membership</a> for unlimited storage.
nb: Papirkurvlagring for Divi Cloud er begrenset til 50 elementer for gratiskontoer. Når papirkurven overstiger 50 elementer, vil de eldste elementene i papirkurven bli slettet permanent for å gi plass til nye elementer. Kjøp et <a href="%s" target="_blank">Divi Cloud-Medlemskap</a> for ubegrenset lagring.

en: Travel Agency
nb: Reisebyrå

en: Travel Agency About Page
nb: Om-side For Reisebyrå

en: Travel Agency Blog Page
nb: Bloggside For Reisebyrå

en: Travel Agency Contact Page
nb: Kontaktside For Reisebyrå

en: Travel Agency Home Page
nb: Hjemmeside For Reisebyrå

en: Travel Agency Landing Page
nb: Landingside For Reisebyrå

en: Travel Agency Packages Page
nb: Pakkeside For Reisebyrå

en: Travel Agency Shop Page
nb: Butikkside For Reisebyrå

en: Travel Agency Team Page
nb: Team-side For Reisebyrå

en: Tutorials & Documentation
nb: Veiledninger Og Dokumentasjon

en: Type of the box
nb: Bokstype

en: Typography
nb: Typografi

en: Uh Oh!
nb: Oi Da!

en: Uh Oh! Something Went Wrong
nb: Oisann! Noe Gikk Galt

en: Uh Oh! You have reached your Divi Cloud quota.
nb: Oi! Du har nådd Divi Cloud-kvoten din.

en: Unable to generate shortcode. Please try again later.
nb: Kan ikke generere shortcode. Prøv igjen senere.

en: Underline
nb: Understreking

en: Unlock Unlimited Divi Cloud Storage
nb: Lås Opp Ubegrenset Divi Cloud-Lagring

en: Unsupported Plugins Detected
nb: Ikke-støttede utvidelser oppdaget

en: Untagged
nb: Uten Etikett

en: Update
nb: Oppdater

en: Updating Website Information
nb: Oppdaterer Nettstedsinformasjon

en: Upgrade
nb: Oppgrader

en: Upgrade Your Divi Cloud
nb: Oppgrader Divi Cloud

en: Upgrade to Divi AI Unlimited
nb: Oppgrader Til Divi AI Ubegrenset

en: Upgrade to Unlimited Cloud Storage!
nb: Oppgrader Til Ubegrenset Skylagring!

en: Upgrade to Unlimited Divi Cloud Storage!
nb: Oppgrader Til Ubegrenset Divi Cloud-Lagring!

en: Upgrade your Divi membership to Lifetime and use Divi on unlimited websites forever.
nb: Oppgrader Divi-medlemskapet ditt til Lifetime og bruk Divi på ubegrenset mange nettsteder for alltid.

en: Upload
nb: Last Opp

en: Upload a Reference Image
nb: Last Opp Et Referansebilde

en: Upload a logo image to be used in your website header and footer.
nb: Last opp en logo som skal brukes i topp- og bunnteksten på nettstedet.

en: Upload your logo (optional)
nb: Last opp logoen din (valgfritt)

en: Uppercase
nb: Store bokstaver

en: Upscale
nb: Skaler Opp

en: Upscale Image
nb: Skaler Opp Bilde

en: Upscaling Images
nb: Oppskalerer Bilder

en: Url
nb: URL

en: Use Background Color
nb: Bruk Bakgrunnsfarge

en: Use Custom Sidebar Width
nb: Bruk Tilpasset Sidebar-bredde

en: Use Divi Quick Sites to generate a new website using Divi AI or premade Divi Starter Sites. Quick Sites will set up your entire site including custom pages, menu items, Theme Builder templates and more.
nb: Bruk Divi Quick Sites til å generere et nytt nettsted med Divi AI eller ferdiglagde Divi Startnettsteder. Quick Sites setter opp hele nettstedet ditt, inkludert egendefinerte sider, menyelementer, Theme Builder-maler og mer.

en: Use Divi Quick Sites to set up your site in less than 2 minutes. We will generate pages and content, set up your website info, and configure your menu, templates, styles and presets automatically. You can build your website using AI, or pick from handcrafted Starter Sites.
nb: Bruk Divi Quick Sites til å sette opp nettstedet ditt på under 2 minutter. Vi genererer sider og innhold, setter opp nettstedsinformasjonen din og konfigurerer meny, maler, stiler og forhåndsinnstillinger automatisk. Du kan bygge nettstedet ditt med AI eller velge blant håndlagde Startnettsteder.

en: Use Google Fonts
nb: Bruk Google Fonts

en: Use Placeholder Images
nb: Bruk Plassholderbilder

en: Use Pre-Made Starter Site
nb: Bruk Ferdiglaget Startnettsted

en: Use Relative Image Paths
nb: Bruk Relative Bildestier

en: Use Stock Images (Faster)
nb: Bruk Arkivbilder (Raskere)

en: Use This Code
nb: Bruk Denne Koden

en: Use This Image
nb: Bruk Dette Bildet

en: Use This Text
nb: Bruk Denne Teksten

en: Use excerpts when defined
nb: Bruk utdrag når definert

en: Use resizing
nb: Bruk skalering

en: Use selection as reference
nb: Bruk utvalg som referanse

en: Use your original image as reference in the selected area. Changes will be more seamlessly integrated into the modified image.
nb: Bruk originalbildet som referanse i det valgte området. Endringene blir mer sømløst integrert i det endrede bildet.

en: Used for icon button type
nb: Brukes for knappetypen ikon

en: Username
nb: Brukernavn

en: Username:
nb: Brukernavn:

en: Using Divi AI
nb: Bruk av Divi AI

en: Using Divi Cloud
nb: Bruke Divi Cloud

en: Using the Divi Builder
nb: Bruk av Divi Builder

en: Using the Divi Library
nb: Bruke Divi-Biblioteket

en: Using the Divi Theme Builder
nb: Bruk av Divi Theme Builder

en: Vector Graphic
nb: Vektorgrafikk

en: Vertical Menu Orientation
nb: Vertikal Menyretning

en: Vertically Centered
nb: Vertikalt midtstilt

en: View Details
nb: Vis Detaljer

en: View Full Development Roadmap
nb: Vis Full Utviklingsplan

en: View My Site
nb: Vis Nettstedet Mitt

en: View Theme Options
nb: Vis Temainnstillinger

en: View in Divi Marketplace
nb: Vis i Divi Marketplace

en: Visit The Migrator
nb: Besøk Migratoren

en: Warning: This can cause JavaScript errors in some cases and should be used with care. When enabled, scripts registered by plugins and themes will be deferred to improve performance and jQuery will always be loaded in the body.
nb: Advarsel: Dette kan i noen tilfeller føre til JavaScript-feil og bør brukes med forsiktighet. Når aktivert, utsettes skript registrert av utvidelser og temaer for å forbedre ytelsen, og jQuery lastes alltid i brødteksten.

en: Watch video tutorials
nb: Se videoopplæringer

en: Watercolor
nb: Akvarell

en: We are scanning your website to assess its compatibility with Divi 5. If your website is using modules that are not yet supported, we'll let you know which parts of your website will be affected so that you can decide whether or not to proceed with the migration. Unsupported modules will continue to function but won't benefit from Divi 5's performance improvements.
nb: Vi skanner nettstedet ditt for å vurdere kompatibiliteten med Divi 5. Hvis nettstedet ditt bruker moduler som ennå ikke støttes, gir vi deg beskjed om hvilke deler av nettstedet som blir påvirket, slik at du kan avgjøre om du vil fortsette med migreringen eller ikke. Moduler som ikke støttes, vil fortsette å fungere, men vil ikke dra nytte av ytelsesforbedringene i Divi 5.

en: We want to provide the community with as much information as possible about the current state of Divi 5. We give monthly updates on our progress and cover various topics related to Divi 5.
nb: Vi ønsker å gi fellesskapet så mye informasjon som mulig om statusen til Divi 5. Vi gir månedlige oppdateringer om fremdriften vår og dekker ulike temaer knyttet til Divi 5.

en: Web Agency
nb: Webbyrå

en: Web Agency Careers Page
nb: Karriereside For Webbyrå

en: Web Agency Contact Page
nb: Kontaktside For Webbyrå

en: Web Agency Home Page
nb: Hjemmeside For Webbyrå

en: Web Agency Landing Page
nb: Landingside For Webbyrå

en: Web Agency Portfolio Page
nb: Porteføljeside For Webbyrå

en: Web Agency Pricing Page
nb: Prisside For Webbyrå

en: Web Agency Services Page
nb: Tjenesteside For Webbyrå

en: Website Build Complete!
nb: Nettstedsbygging Fullført!

en: Website Content Width
nb: Innholdsbredde For Nettsted

en: Website Default
nb: Nettstedstandard

en: Website Description (Optional)
nb: Nettstedbeskrivelse (Valgfritt)

en: Website Gutter Width
nb: Mellomromsbredde For Nettsted

en: Website Pages
nb: Nettstedssider

en: Wedding
nb: Bryllup

en: Wedding About Page
nb: Om-side For Bryllup

en: Wedding Blog Page
nb: Bloggside For Bryllup

en: Wedding Contact Page
nb: Kontaktside For Bryllup

en: Wedding Details Page
nb: Detaljside For Bryllup

en: Wedding Gallery Page
nb: Galleriside For Bryllup

en: Wedding Home Page
nb: Hjemmeside For Bryllup

en: Welcome to %s
nb: Velkommen til %s

en: Welcome to Divi!
nb: Velkommen til Divi!

en: Welcome to Divi! Before diving in to your new theme, please visit the <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Divi Documentation</a> page for access to dozens of in-depth tutorials.
nb: Velkommen til Divi! Før du dykker ned i det nye temaet ditt, kan du besøke siden <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Divi-dokumentasjon</a> for tilgang til dusinvis av grundige veiledninger.

en: We’re Migrating Your Site to the %s Framework!
nb: Vi Migrerer Nettstedet Ditt til %s-Rammeverket!

en: What are you writing about?
nb: Hva skriver du om?

en: What happens when I run the Divi 5 migrator?
nb: Hva Skjer Når Jeg Kjører Divi 5-Migratoren?

en: What if something breaks after I run the migrator?
nb: Hva Om Noe Slutter Å Fungere Etter At Jeg Kjører Migratoren?

en: What language should Divi AI write in? Divi AI can write in over 26 languages!
nb: Hvilket språk skal Divi AI skrive på? Divi AI kan skrive på over 26 språk!

en: What type of content are you writing? This will help Divi AI tailor the output to your desired format.
nb: Hvilken type innhold skriver du? Dette hjelper Divi AI med å tilpasse resultatet til ønsket format.

en: What would you like to create using custom code?
nb: Hva vil du lage med egendefinert kode?

en: When Critical CSS is enabled, Divi determines an "above the fold threshold" and defers all styles for elements below the fold. However, this threshold is just a estimate and can vary on different devices. Increasing threshold height will deffer fewer styles, resulting in slightly slower load times but less of a chance for Cumulative Layout Shifts to occur. If you are experiencing CLS issues you can increase the threshold height.
nb: Når Kritisk CSS er aktivert, bestemmer Divi en «above the fold»-terskel og utsetter alle stiler for elementer under folden. Denne terskelen er imidlertid bare et estimat og kan variere på ulike enheter. Å øke terskelhøyden vil utsette færre stiler, noe som gir litt tregere innlastingstider, men reduserer sjansen for at Cumulative Layout Shifts oppstår. Hvis du opplever CLS-problemer, kan du øke terskelhøyden.

en: When possible, jQuery and jQuery Migrate will be moved to the body to speed up load times. If a third party plugin registers jQuery as a dependency, it will be moved back to the head.
nb: Når det er mulig, flyttes jQuery og jQuery Migrate til brødteksten for å redusere innlastingstiden. Hvis en tredjepartsutvidelse registrerer jQuery som en avhengighet, flyttes den tilbake til head.

en: When you define your keywords using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the meta keywords you would like to use, separated by comas.
nb: Når du definerer nøkkelordene ved hjelp av egendefinerte felt, bør du bruke denne verdien som feltnavn. Verdien i det egendefinerte feltet skal være metanøkkelordene du vil bruke, skilt med komma.

en: When you define your meta description using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom description you would like to use.
nb: Når du definerer metabeskrivelsen ved hjelp av egendefinerte felt, bør du bruke denne verdien som feltnavn. Verdien i det egendefinerte feltet skal være den egendefinerte beskrivelsen du vil bruke.

en: When you define your title using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom title you would like to use.
nb: Når du definerer tittelen ved hjelp av egendefinerte felt, bør du bruke denne verdien som feltnavn. Verdien i det egendefinerte feltet skal være den egendefinerte tittelen du vil bruke.

en: When you save layouts to Divi Cloud, they become available on every website you build.
nb: Når du lagrer layouter i Divi Cloud, blir de tilgjengelige på alle nettsteder du bygger.

en: When you sync %s to Divi Cloud, they become available on every website you build.
nb: Når du synkroniserer %s til Divi Cloud, blir de tilgjengelige på alle nettsteder du bygger.

en: While Divi 5 was built to be backward compatible, the backward compatibility system is in its alpha stage. Some creators don't want to participate in the testing phase.
nb: Selv om Divi 5 er bygget for bakoverkompatibilitet, er systemet for bakoverkompatibilitet i alfafasen. Noen skapere ønsker ikke å delta i testfasen.

en: While creating your site, something got hung up. Click Retry to resume where things left off, or Cancel to restore your site to its previous state.
nb: Under opprettelsen av nettstedet ditt hang noe seg opp. Klikk Prøv Igjen for å fortsette der du slapp, eller Avbryt for å gjenopprette nettstedet til forrige tilstand.

en: Why am I getting an orange warning in the admin bar?
nb: Hvorfor Får Jeg En Oransje Advarsel I Administrasjonslinjen?

en: Widget Bullet Color
nb: Punktfarge For Widget

en: Widget Header Color
nb: Topptekstfarge For Widget

en: Widget Link Color
nb: Lenkefarge For Widget

en: Widget Text Color
nb: Tekstfarge For Widget

en: Widgets
nb: Widgeter

en: Widgets are Incompatible with %s
nb: Widgeter Er Ikke Kompatible med %s

en: Width
nb: Bredde

en: Will Divi 5 work with modules from the Divi Marketplace?
nb: Vil Divi 5 Fungere Med Moduler Fra Divi Marketplace?

en: WooCommerce Plugin Status
nb: WooCommerce-Programtilleggstatus

[ctx: WooCommerce items number]
en: %1$s Item | %1$s Items
nb[0]: %1$s-Element
nb[1]: %1$s-Elementer

en: WordPress loads it's own WordPress emojis. Modern browsers support native emojis, making WordPress's emojis unnecessary in most cases. Removing WordPress emojis removes unneeded assets and improves performance.
nb: WordPress laster sine egne WordPress-emojier. Moderne nettlesere støtter innebygde emojier, noe som gjør WordPress sine emojier unødvendige i de fleste tilfeller. Fjerning av WordPress-emojier fjerner unødvendige ressurser og forbedrer ytelsen.

en: Words
nb: Ord

en: Write %s With AI
nb: Skriv %s Med AI

en: Writing Content
nb: Skriver Innhold

en: Writing Text Content
nb: Skriver Tekstinnhold

en: X Profile Url
nb: X-profil-URL

en: Yes
nb: Ja

en: Yoga Studio
nb: Yogastudio

en: Yoga Studio About Page
nb: Om-side For Yogastudio

en: Yoga Studio Blog Page
nb: Bloggside For Yogastudio

en: Yoga Studio Classes Page
nb: Klasseside For Yogastudio

en: Yoga Studio Contact Page
nb: Kontaktside For Yogastudio

en: Yoga Studio Home Page
nb: Hjemmeside For Yogastudio

en: Yoga Studio Landing Page
nb: Landingside For Yogastudio

en: Yoga Studio Team Page
nb: Team-side For Yogastudio

en: You are using outdated version of Divi. New version is
nb: Du bruker en utdatert versjon av Divi. Ny versjon er

en: You are using the latest version of Divi.
nb: Du bruker den nyeste versjonen av Divi.

en: You can continue to alter and improve the content that was generated by giving AI further instructions.
nb: Du kan fortsette å endre og forbedre innholdet som ble generert ved å gi AI flere instruksjoner.

en: You can disable this option if you want to remove the comments and comment form from single post pages.
nb: Du kan deaktivere dette alternativet hvis du vil fjerne kommentarer og kommentarskjemaet fra sider for enkeltinnlegg.

en: You can find your API Key <a href="%s" target="_blank">here</a>.
nb: Du finner API-nøkkelen din <a href="%s" target="_blank">her</a>.

en: You can generate 10 layouts
nb: Du kan generere 10 oppsett

en: You can try out Divi AI 100 times
nb: Du kan prøve Divi AI 100 ganger

en: You can visit Elegant Themes and contact our support team using the pink chat icon. Give them details about the bug, and we'll handle it from there!
nb: Du kan besøke Elegant Themes og kontakte supportteamet vårt ved å bruke det rosa chat-ikonet. Gi dem detaljer om feilen, så tar vi det derfra!

en: You don't have pages
nb: Du har ingen sider

en: You have hit your 500MB Limit. To continue to save items to your Divi Cloud, you must delete some of your existing items to free up space or upgrade your Divi Cloud storage.
nb: Du har nådd grensen på 500 MB. For å fortsette å lagre elementer i Divi Cloud, må du slette noen av de eksisterende elementene dine for å frigjøre plass eller oppgradere Divi Cloud-lagringen din.

en: You have to update Divi in order to use AI.
nb: Du må oppdatere Divi for å bruke AI.

en: You will see this warning if a page contains an un-converted Divi 4 module, of if one of your plugins uses the legacy Divi 4 framework. We built Divi 5 to be backwards compatible with Divi 4 plugins, such as modules from the Divi Marketplace. Until creators update their plugins for Divi 5, legacy plugins will continue to function using the legacy Divi 4 framework. However, loading the Divi 4 framework comes at a performance cost. The orange warning informs you that a plugin you are using is tapping into the legacy framework, and the page is not benefiting from Divi 5's performance improvements.
nb: Du vil se denne advarselen hvis en side inneholder en ikke-konvertert Divi 4-modul, eller hvis en av utvidelsene dine bruker det eldre Divi 4-rammeverket. Vi bygde Divi 5 for å være bakoverkompatibel med Divi 4-utvidelser, for eksempel moduler fra Divi Marketplace. Inntil skaperne oppdaterer utvidelsene sine for Divi 5, vil eldre utvidelser fortsette å fungere med det eldre Divi 4-rammeverket. Å laste inn Divi 4-rammeverket har imidlertid en kostnad for ytelsen. Den oransje advarselen informerer deg om at en utvidelse du bruker, benytter det eldre rammeverket, og at siden ikke drar nytte av ytelsesforbedringene i Divi 5.

en: Your %1$s subscription has expired. In order to download Premade Layouts from the %2$s Library you must <a href="%3$s" target="_blank">renew your subscription</a>.
nb: Abonnementet ditt på %1$s er utløpt. For å laste ned forhåndslagde oppsett fra %2$s-biblioteket må du <a href="%3$s" target="_blank">fornye abonnementet</a>.

en: Your Divi AI usage limit has been exceeded. Upgrade Divi AI membership to use Divi AI without any limits!
nb: Du har overskredet bruksgrensen for Divi AI. Oppgrader Divi AI-medlemskapet for å bruke Divi AI uten noen begrensninger!

en: Your Divi Cloud Session Has Ended
nb: Økten Din I Divi Cloud Er Utløpt

en: Your Divi Cloud membership has expired
nb: Medlemskapet ditt i Divi Cloud er utløpt

en: Your Divi Cloud membership has expired. To access items stored on your cloud, please <a href="%s" target="_blank">renew your Divi Cloud membership</a>.
nb: Medlemskapet ditt i Divi Cloud er utløpt. For å få tilgang til elementer som er lagret i skyen din, må du <a href="%s" target="_blank">fornye medlemskapet ditt i Divi Cloud</a>.

en: Your Divi Cloud session has ended. Please try logging in again. If you continue to experience authorization failures, try closing Library modal and opening it again so that your authorization token can be regenerated.
nb: Divi Cloud-økten din er avsluttet. Prøv å logge inn på nytt. Hvis du fortsatt opplever autoriseringsfeil, kan du prøve å lukke bibliotekmodalen og åpne den igjen slik at autoriseringstokenet kan genereres på nytt.

en: Your Divi is outdated
nb: Din Divi er utdatert

en: Your Divi license key has expired
nb: Lisensnøkkelen for Divi har utløpt

en: Your Divi license key is active
nb: Lisensnøkkelen for Divi er aktiv

en: Your Divi license key is invalid
nb: Lisensnøkkelen for Divi er ugyldig

en: Your Elegant Themes username is invalid
nb: Brukernavnet ditt for Elegant Themes er ugyldig

en: Your Existing Pages
nb: Dine Eksisterende Sider

en: Your Saved Layouts
nb: Dine Lagrede Layouter

en: Your Site Is Ready!
nb: Nettstedet Ditt Er Klart!

en: Your Site Is Using Modules Not Fully Supported By %s
nb: Nettstedet Ditt Bruker Moduler Som Ikke Er Fullt Støttet av %s

en: Your Website Doesn't require Migration. You're Ready To Go!
nb: Nettstedet Ditt Krever Ikke Migrering. Du Er Klar Til Å Sette I Gang!

en: Your free Divi AI usage limit has been exceeded. Purchase a Divi AI membership to use Divi AI without any limits!
nb: Du har overskredet grensen for gratis bruk av Divi AI. Kjøp et Divi AI-medlemskap for å bruke Divi AI uten noen begrensninger!

en: Your image will be upscaled to the size defined here.
nb: Bildet ditt vil bli oppskalert til størrelsen som er angitt her.

en: Your license key has expired.
nb: Lisensnøkkelen din har utløpt.

en: Your site uses third party modules that are not currently supported by %s. That's ok; you can still migrate. However, these modules won't be converted and will run in backward compatibility mode. The parts of your website that use these modules will not benefit from Divi 5's performance improvements, and unconverted modules can't use Divi 5's new features. If your website relies heavily on incompatible modules, you may consider sticking with Divi 4 until the developers update the modules for Divi 5.
nb: Nettstedet ditt bruker tredjepartsmoduler som for øyeblikket ikke støttes av %s. Det er helt greit; du kan fortsatt migrere. Disse modulene blir imidlertid ikke konvertert og vil kjøre i bakoverkompatibilitetsmodus. Delene av nettstedet ditt som bruker disse modulene, vil ikke dra nytte av ytelsesforbedringene i Divi 5, og ukonverterte moduler kan ikke bruke de nye funksjonene i Divi 5. Hvis nettstedet ditt er sterkt avhengig av inkompatible moduler, kan du vurdere å fortsette med Divi 4 til utviklerne oppdaterer modulene for Divi 5.

en: Your website is being created! Sit back and relax while Divi Quick Sites generates content and configures your menu, templates, styles and presets.
nb: Nettstedet ditt blir opprettet! Len deg tilbake og slapp av mens Divi Quick Sites genererer innhold og konfigurerer menyen, malene, stilene og forhåndsinnstillingene dine.

en: Your website is ready to go. Below is a list of pages and templates that were created. Next, visit your website and jump into the Divi Builder to edit your content.
nb: Nettstedet ditt er klart til bruk. Nedenfor finner du en liste over sider og maler som ble opprettet. Deretter kan du besøke nettstedet ditt og åpne Divi Builder for å redigere innholdet.

en: Your website's existing content will be returned to the state that it was in before converting to Divi 5. You will lose any changes you made while using Divi 5. Only posts and pages that existed before conversion will be affected.
nb: Det eksisterende innholdet på nettstedet ditt vil bli tilbakeført til tilstanden det var i før konvertering til Divi 5. Du vil miste eventuelle endringer du gjorde mens du brukte Divi 5. Bare innlegg og sider som eksisterte før konverteringen, vil bli påvirket.

en: You’re Almost There!
nb: Du Er Nesten I Mål!

en: comments
nb: kommentarer

[ctx: documentation links]
en: Support
nb: Brukerstøtte

en: for free. Upgrade to enjoy
nb: gratis. Oppgrader for å få

[ctx: general options]
en: General
nb: Generelt

en: hide error message
nb: skjul feilmelding

[ctx: integrate third-party code]
en: Integration
nb: Integrering

[ctx: navigation menu]
en: Navigation
nb: Navigasjon

[ctx: page/post]
en: Layout
nb: Oppsett

en: request it here
nb: be om det her

en: settings reset.
nb: innstillinger tilbakestilt.

en: settings saved.
nb: innstillinger lagret.

en: show error message
nb: vis feilmelding

[ctx: site ads placement areas]
en: Ads
nb: Annonser

[ctx: site color scheme]
en: Colorization
nb: Fargelegging

[ctx: theme updates]
en: Updates
nb: Oppdateringer

en: unlimited usage.
nb: ubegrenset bruk.

en: uploaded logo
nb: opplastet logo

en: you don't have sufficient permissions to access this page
nb: du har ikke tilstrekkelige tillatelser til å få tilgang til denne siden

en: « Go Back
nb: « Gå tilbake
