Divi 5.0.0-public-beta.2.2 - en to nl translation catalogue (1464 entries)

en:  Enable custom title
nl:  Aangepaste titel inschakelen

en:  Enable meta description
nl:  Metabeschrijving inschakelen

en:  Enable meta keywords
nl:  Metatrefwoorden inschakelen

en: %1$d %2$s are Incompatible with %3$s
nl: %1$d %2$s Zijn Niet Compatibel Met %3$s

en: %1$d %2$s is Incompatible with %3$s
nl: %1$d %2$s Is Niet Compatibel Met %3$s

en: %1$s Columns
nl: %1$s Kolommen

en: %1$s Images Used From Unsplash
nl: Afbeeldingen %1$s Gebruikt Van Unsplash

en: %1$s Modules Ready to be Converted to %2$s
nl: %1$s Modules Klaar Om Te Converteren Naar %2$s

en: %1$s Widget is Incompatible with %2$s
nl: %1$s-widget is Niet Compatibel met %2$s

en: %1$s Widgets are Incompatible with %2$s
nl: %1$s-widgets zijn Niet Compatibel met %2$s

en: %1$s could not be displayed.
nl: %1$s kon niet worden weergegeven.

en: %d Item
nl: %d item

en: %d Items
nl: %d items

en: %d Layout
nl: %d Lay-out

en: %d Layout Pack
nl: %d Lay-outpakket

en: %d Layout Packs
nl: %d Lay-outpakketten

en: %d Layouts
nl: %d Lay-outs

en: %d Page
nl: %d Pagina

en: %d Pages
nl: %d Pagina's

en: %d Reviews
nl: %d Beoordelingen

en: %d Row
nl: %d Rij

en: %d Rows
nl: %d Rijen

en: %d Sales
nl: %d Verkopen

en: %d Section
nl: %d Sectie

en: %d Sections
nl: %d Secties

en: %d Total Layouts
nl: %d Totaal Aantal Lay-outs

en: %s Name
nl: Naam %s

en: %s News And Resources
nl: %s-nieuws En Bronnen

en: %s Plugin is Potentially Incompatible
nl: %s-plugin Is Mogelijk Niet Compatibel

en: %s Plugins are Potentially Incompatible
nl: %s Plugins Zijn Mogelijk Niet Compatibel

en: %s Roadmap
nl: %s-Roadmap

en: %s Theme Options
nl: %s-Themaopties

en: %s Theme Templates Are Incompatible With %s
nl: %s-Themasjablonen Zijn Niet Compatibel Met %s

en: &laquo; Older Entries
nl: &laquo; Oudere Berichten

en: (no title)
nl: (geen titel)

en: + Add One More Tab
nl: + Nog Een Tab Toevoegen

en: 0 Comments
nl: 0 Reacties

en: 0 comments
nl: 0 reacties

en: 1 Column
nl: 1 Kolom

en: 1 Comment
nl: 1 Reactie

en: 1 comment
nl: 1 reactie

en: 3D Render
nl: 3D-render

en: 404 Not Found
nl: 404 Niet Gevonden

en: <div class="updated"><p>This is a fresh installation of %1$s theme. Don't forget to go to <a href="%2$s">ePanel</a> to set it up. This message will disappear once you have clicked the Save button within the <a href="%2$s">theme's options page</a>.</p></div>
nl: <div class="updated"><p>Dit is een nieuwe installatie van het %1$s-thema. Vergeet niet naar <a href="%2$s">ePanel</a> te gaan om het in te stellen. Dit bericht verdwijnt zodra je op de knop Opslaan hebt geklikt op de <a href="%2$s">optiepagina van het thema</a>.</p></div>

en: <em>Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key into the Updates Tab in your theme and plugin settings. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page. <a href="https://www.elegantthemes.com/documentation/divi/update-divi/" target="_blank">Learn more here</a></em>. If you still get this message, please make sure that your Username and API Key have been entered correctly
nl: <em>Voordat je productupdates kunt ontvangen, moet je eerst je Elegant Themes-abonnement verifiëren. Hiervoor moet je zowel je Elegant Themes-gebruikersnaam als je Elegant Themes API-sleutel invoeren op het tabblad Updates in de instellingen van je thema en plug-ins. Om je API-sleutel te vinden, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">log in</a> op je Elegant Themes-account en ga naar de pagina <strong>Account > API Key</strong>. <a href="https://www.elegantthemes.com/documentation/divi/update-divi/" target="_blank">Lees hier meer</a></em>. Als je dit bericht nog steeds krijgt, controleer dan of je gebruikersnaam en API-sleutel correct zijn ingevoerd

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
nl: <span class="meta-nav">&larr;</span> Oudere Reacties

en: AI Default
nl: AI-Standaard

en: API Key
nl: API-sleutel

en: About
nl: Ongeveer

en: About %s seconds remaining
nl: Nog ongeveer %s seconden

en: About Me
nl: Over Mij

en: Abstract Art
nl: Abstracte Kunst

en: Access Your %s From Any Website
nl: Open Je %s Vanaf Elke Website

en: Activate WooCommerce Plugin
nl: WooCommerce-Plugin Activeren

en: Activating WooCommerce
nl: WooCommerce Activeren

en: Active Link Color
nl: Kleur Actieve Link

en: Active Primary Menu Link Color
nl: Kleur Actieve Link Primair Menu

en: Add A Custom Page
nl: Aangepaste Pagina Toevoegen

en: Add Author Bio
nl: Auteursbio Toevoegen

en: Add Background Color
nl: Achtergrondkleur Toevoegen

en: Add Button Icon
nl: Knoppictogram Toevoegen

en: Add ET Box
nl: ET-Box Toevoegen

en: Add ET Button
nl: ET-Knop Toevoegen

en: Add ET Learn more block
nl: ET Meer informatie-blok Toevoegen

en: Add ET Tabs
nl: ET-Tabs Toevoegen

en: Add Element
nl: Element Toevoegen

en: Add From Library
nl: Toevoegen Vanuit Bibliotheek

en: Add New Category
nl: Nieuwe Categorie Toevoegen

en: Add New Cloud Category
nl: Nieuwe Cloudcategorie Toevoegen

en: Add New Cloud Tag
nl: Nieuwe Cloudtag Toevoegen

en: Add New Layout
nl: Nieuwe Lay-out Toevoegen

en: Add New Pack
nl: Nieuw Pakket Toevoegen

en: Add New Page
nl: Nieuwe Pagina Toevoegen

en: Add New Tag
nl: Nieuwe Tag Toevoegen

en: Add New Theme Options
nl: Nieuwe Themaopties Toevoegen

en: Add Theme Options
nl: Themaopties Toevoegen

en: Add To Categories
nl: Toevoegen Aan Categorieën

en: Add To Divi Cloud
nl: Toevoegen Aan Divi Cloud

en: Add To Favorites
nl: Toevoegen Aan Favorieten

en: Add To Tags
nl: Toevoegen Aan Tags

en: Add a Tooltip Text
nl: Tooltiptekst Toevoegen

en: Add code to the < body > (good for tracking codes such as google analytics)
nl: Code toevoegen aan de < body > (handig voor trackingcodes zoals google analytics)

en: Add code to the < head > of your blog
nl: Code toevoegen aan de < head > van je blog

en: Add code to the bottom of your posts, before the comments
nl: Code toevoegen aan de onderkant van je berichten, vóór de reacties

en: Add code to the top of your posts
nl: Code toevoegen aan de bovenkant van je berichten

en: Added Context
nl: Toegevoegde Context

en: Adjust Divi AI Default Styles
nl: Standaardstijlen Van Divi AI Aanpassen

en: Adsense Code
nl: Adsense-Code

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde Instellingen

en: Advertisement
nl: Advertentie

en: Agency About Page
nl: Agency Over Ons-Pagina

en: Agency Blog Page
nl: Agency Blogpagina

en: Agency Contact Page
nl: Agency Contactpagina

en: Agency Home Page
nl: Agency Homepagina

en: Agency Landing Page
nl: Agency Landingspagina

en: Agency Portfolio Page
nl: Agency Portfoliopagina

en: Agency Pricing Page
nl: Agency Prijspagina

en: All
nl: Alles

en: All %1$s are Compatible with %2$s
nl: Alle %1$s Zijn Compatibel Met %2$s

en: All Active Plugins are Compatible with %s
nl: Alle Actieve Plugins Zijn Compatibel Met %s

en: All Body Templates are Compatible with %s
nl: Alle Basistekstsjablonen Zijn Compatibel Met %s

en: All Divi users can store up to %s items to their Divi Cloud for free. To save more items to your cloud and unlock unlimited storage, upgrade your Divi Cloud membership today. If you build Divi websites for a living, Divi Cloud is an awesome add-on and an amazing time saver. You are going to love it!
nl: Alle Divi-gebruikers kunnen gratis tot %s items opslaan in hun Divi Cloud. Om meer items op te slaan in je cloud en onbeperkte opslag te ontgrendelen, upgrade je vandaag nog je Divi Cloud-lidmaatschap. Als je professioneel Divi-websites bouwt, is Divi Cloud een geweldige add-on en een enorme tijdbesparing. Je gaat het geweldig vinden!

en: All Footer Templates are Compatible with %s
nl: Alle Footersjablonen Zijn Compatibel Met %s

en: All Header Templates are Compatible with %s
nl: Alle Headersjablonen Zijn Compatibel Met %s

en: All Plugins are Compatible with %s
nl: Alle Plugins Zijn Compatibel Met %s

en: All Presets are Compatible with %s
nl: Alle Presets Zijn Compatibel Met %s

en: All Theme Builder Templates are Compatible with %s
nl: Alle Theme Builder-Templates Zijn Compatibel Met %s

en: All Theme Options
nl: Alle Themaopties

en: All Widget Areas are Compatible with %s
nl: Alle Widgetgebieden Zijn Compatibel Met %s

en: Any code you place here will appear in body section of all pages of your blog. This is usefull if you need to input a tracking pixel for a state counter such as Google Analytics.
nl: Alle code die je hier plaatst, verschijnt in de body-sectie van alle pagina's van je blog. Dit is handig als je een trackingpixel moet invoegen voor een statistiekteller zoals Google Analytics.

en: Any code you place here will appear in the head section of every page of your blog. This is useful when you need to add javascript or css to all pages.
nl: Alle code die je hier plaatst, verschijnt in de head-sectie van elke pagina van je blog. Dit is handig wanneer je JavaScript of CSS aan alle pagina's moet toevoegen.

en: Any code you place here will be placed at the bottom of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
nl: Alle code die je hier plaatst, wordt onderaan alle afzonderlijke berichten geplaatst. Dit is handig als je zaken wilt integreren, zoals links voor social bookmarking.

en: Any code you place here will be placed at the top of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
nl: Alle code die je hier plaatst, wordt bovenaan alle afzonderlijke berichten geplaatst. Dit is handig als je zaken wilt integreren, zoals links voor social bookmarking.

[ctx: Apply layout to the page]
en: Use This Layout
nl: Deze Lay-out Gebruiken

en: Archives
nl: Archieven

en: Are You Sure?
nl: Weet Je Het Zeker?

en: Are you sure want to remove this page?
nl: Weet je zeker dat je deze pagina wilt verwijderen?

en: As with any major update, it's important that you back up your website and test the migration on a staging site. If something does go wrong and you forgot to back up, the Divi 5 Migrator automatically backs up your post content, and you can restore that content and roll back to Divi 4 if you choose.
nl: Zoals bij elke grote update is het belangrijk dat je een back-up van je website maakt en de migratie test op een staging-site. Als er toch iets misgaat en je bent vergeten een back-up te maken, maakt de Divi 5 Migrator automatisch een back-up van je berichtcontent, en kun je die content herstellen en desgewenst terugzetten naar Divi 4.

en: Aspect Ratio
nl: Beeldverhouding

en: At Least
nl: Minimaal

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Authentication Required
nl: Authenticatie Vereist

en: Author
nl: Auteur

en: Author Image URL
nl: Auteursafbeelding URL

en: Auto
nl: Automatisch

en: Auto Speed
nl: Autosnelheid

en: Automattic slider speed (works only if Auto is set to yes)
nl: Automatische slidersnelheid (werkt alleen als Automatisch op ja staat)

en: Back To Top Button
nl: Terug Naar Boven-Knop

en: Background
nl: Achtergrond

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Background Fill Description
nl: Beschrijving Achtergrondvulling

en: Background Image
nl: Achtergrondafbeelding

en: Background Position
nl: Achtergrondpositie

en: Background Repeat
nl: Achtergrond Herhalen

en: Background image URL or base64 string is required.
nl: Achtergrondafbeelding-URL of base64-tekenreeks is vereist.

en: Backwards Compatibility Mode Enabled
nl: Backwards Compatibility Mode Ingeschakeld

en: Before generating a new image, you must extend the image canvas using the draggable anchors.
nl: Voordat je een nieuwe afbeelding genereert, moet je het afbeeldingscanvas uitbreiden met de versleepbare ankers.

en: Before generating a new image, you must make a rough sketch of the object you want to add.
nl: Voordat je een nieuwe afbeelding genereert, moet je een ruwe schets maken van het object dat je wilt toevoegen.

en: Before generating a new image, you must paint the area of the image you want to modify.
nl: Voordat je een nieuwe afbeelding genereert, moet je het gebied schilderen dat je wilt wijzigen.

en: Before you can download Premade Layouts from the %1$s Library you must authenticate your %2$s subscription.
nl: Voordat je kant-en-klare lay-outs kunt downloaden uit de %1$s-bibliotheek, moet je je %2$s-abonnement verifiëren.

en: Before you can generate Text using the Divi AI you must authenticate your Elegant Themes subscription.
nl: Voordat je tekst kunt genereren met de Divi AI, moet je je Elegant Themes-abonnement verifiëren.

en: Blog Post
nl: Blogbericht

en: Blog Style Mode
nl: Blogstijlmodus

en: Body Font
nl: Tekstlettertype

en: Body Font Color
nl: Tekstkleur

en: Body Font Style
nl: Stijl Hoofdtekstlettertype

en: Body Font Weight
nl: Dikte van Hoofdtekstlettertype

en: Body Line Height
nl: Regelhoogte Hoofdtekst

en: Body Text Color
nl: Hoofdtekstkleur

en: Body Text Size
nl: Tekstgrootte Hoofdtekst

en: Body/Link Line Height
nl: Regelhoogte Hoofdtekst/Link

en: Body/Link Text Size
nl: Tekstgrootte Hoofdtekst/Link

en: Bold
nl: Vet

en: Border Color
nl: Randkleur

en: Border Radius
nl: Randradius

en: Border Width
nl: Randbreedte

en: Bottom
nl: Onder

en: Bottom Bar
nl: Onderste Balk

en: Bottom to Top
nl: Beneden Naar Boven

en: Browse All Divi Docs
nl: Alle Divi-Docs Bekijken

en: Browse The Marketplace
nl: Marketplace Bekijken

en: Brush Blur
nl: Penseelvervaging

en: Brush Color
nl: Penseelkleur

en: Brush Size
nl: Penseelgrootte

en: Build Your Page With AI
nl: Bouw Je Pagina Met AI

en: Building Your Website
nl: Je Website Wordt Gebouwd

[ctx: Business]
en: Agency
nl: Bureau

en: Button
nl: Knop

en: Button Font Style
nl: Knop-lettertypestijl

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Buttons Font
nl: Knop-lettertype

en: Buttons Hover Style
nl: Knop Hoverstijl

en: Buttons Style
nl: Knoppenstijl

en: Buy
nl: Kopen

en: By %s
nl: Door %s

en: By Elegant Themes
nl: Door Elegant Themes

en: By The Community
nl: Door De Community

en: By default comments are not placed on pages, however, if you would like to allow people to comment on your pages simply enable this option.
nl: Standaard staan reacties niet op pagina’s. Als je mensen wilt toestaan om op je pagina’s te reageren, schakel je deze optie in.

en: By default pages are sorted by name. However if you would rather have them sorted by ID you can adjust this setting.
nl: Standaard worden pagina's gesorteerd op naam. Als je ze liever op ID sorteert, kun je deze instelling aanpassen.

en: By default the navigation bar stays on top of the screen at all times. We suggest to disable this option, if you need to use a logo taller than the default one.
nl: Standaard blijft de navigatiebalk altijd bovenaan het scherm staan. We raden aan deze optie uit te schakelen als je een logo wilt gebruiken dat hoger is dan het standaardlogo.

en: By default the theme creates a Home link that, when clicked, leads back to your blog's homepage. If, however, you are using a static homepage and have already created a page called Home to use, this will result in a duplicate link. In this case you should disable this feature to remove the link.
nl: Standaard maakt het thema een Home-link die, wanneer erop wordt geklikt, terugleidt naar de homepage van je blog. Als je echter een statische homepage gebruikt en al een pagina met de naam Home hebt gemaakt, resulteert dit in een dubbele link. In dat geval moet je deze functie uitschakelen om de link te verwijderen.

en: By default the theme creates post titles based on the title of your post and your blog name. If you would like to make your meta title different than your actual post title you can define a custom title for each post using custom fields. This option must be enabled for custom titles to work, and you must choose a custom field name for your title below.
nl: Standaard maakt het thema berichttitels op basis van de titel van je bericht en je blognaam. Als je je metatitel wilt laten afwijken van je daadwerkelijke berichttitel, kun je voor elk bericht een aangepaste titel instellen via aangepaste velden. Deze optie moet ingeschakeld zijn om aangepaste titels te laten werken, en je moet hieronder een veldnaam kiezen voor je titel.

en: By default the theme does not add keywords to your header. Most search engines don't use keywords to rank your site anymore, but some people define them anyway just in case. If you want to add meta keywords to your header then enable this option and fill in the custom keywords field below.
nl: Standaard voegt het thema geen trefwoorden toe aan je header. De meeste zoekmachines gebruiken trefwoorden niet meer om je site te rangschikken, maar sommige mensen definiëren ze toch voor de zekerheid. Als je metatrefwoorden aan je header wilt toevoegen, schakel je deze optie in en vul je hieronder het veld voor de aangepaste trefwoorden in.

en: By default the theme truncates your posts on index/homepages automatically to create post previews. If you would rather show your posts in full on index pages like a traditional blog then you can activate this feature.
nl: Standaard kort het thema je berichten op index-/homepagina's automatisch in om berichtvoorbeelden te maken. Als je je berichten liever volledig op indexpagina's wilt tonen zoals bij een traditionele blog, kun je deze functie inschakelen.

en: By default the theme uses a combination of your blog name and your blog description, as defined when you created your blog, to create your homepage titles. However if you want to create a custom title then simply enable this option and fill in the custom title field below.
nl: Standaard gebruikt het thema een combinatie van je blognaam en je blogbeschrijving, zoals gedefinieerd toen je je blog aanmaakte, om titels voor je homepagina te maken. Als je een aangepaste titel wilt gebruiken, schakel je deze optie in en vul je hieronder het veld voor de aangepaste titel in.

en: By default the theme uses your blog description, as defined when you created your blog, to fill in the meta description field. If you would like to use a different description then enable this option and fill in the custom description field below.
nl: Standaard gebruikt het thema je blogbeschrijving, zoals gedefinieerd toen je je blog aanmaakte, om het veld voor metabeschrijving in te vullen. Als je een andere beschrijving wilt gebruiken, schakel je deze optie in en vul je hieronder het veld voor de aangepaste beschrijving in.

en: By default thumbnail images are created using custom fields. However, if you would rather use the images that are already in your post for your thumbnail (and bypass using custom fields) you can activate this option. Once activated thumbnail images will be generated automatically using the first image in your post. The image must be hosted on your own server.
nl: Standaard worden thumbnail-afbeeldingen gemaakt met aangepaste velden. Als je liever de afbeeldingen gebruikt die al in je bericht staan voor je thumbnail (en dus geen aangepaste velden gebruikt), kun je deze optie inschakelen. Na activering worden thumbnails automatisch gegenereerd met de eerste afbeelding in je bericht. De afbeelding moet op je eigen server worden gehost.

en: By default thumbnails are not placed on pages (they are only used on posts). However, if you want to use thumbnails on pages you can! Just enable this option.
nl: Standaard worden thumbnails niet op pagina’s geplaatst (ze worden alleen gebruikt bij berichten). Wil je toch thumbnails op pagina’s gebruiken? Schakel dan deze optie in.

en: By default thumbnails are placed at the beginning of your post on single post pages. If you would like to remove this initial thumbnail image to avoid repetition simply disable this option.
nl: Standaard worden thumbnails aan het begin van je bericht geplaatst op pagina’s met een enkel bericht. Als je deze eerste thumbnail-afbeelding wilt verwijderen om herhaling te voorkomen, schakel je deze optie uit.

en: CSS No Selector
nl: CSS Zonder Selector

en: CSS Snippet
nl: CSS-snippet

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URLs all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treated individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
nl: Canonisering helpt te voorkomen dat zoekmachines dubbele content indexeren en kan daardoor helpen om straffen voor dubbele content en verslechtering van pagerank te voorkomen. Sommige pagina’s kunnen verschillende URLs hebben die allemaal naar dezelfde plek leiden. Bijvoorbeeld domain.com, domain.com/index.html en www.domain.com zijn allemaal verschillende URLs die naar je homepagina leiden. Vanuit het perspectief van een zoekmachine kunnen deze dubbele URLs, die ook vaak voorkomen door aangepaste permalinks, afzonderlijk worden behandeld in plaats van als één bestemming. Door een canonieke URL te definiëren, vertel je de zoekmachine welke URL je officieel wilt gebruiken. Het thema baseert zijn canonieke URLs op je permalinks en de domeinnaam die is ingesteld op het tabblad Instellingen van wp-admin.

en: Canvas Size
nl: Canvasgrootte

en: Caption
nl: Bijschrift

en: Caption goes here
nl: Bijschrift komt hier

en: Caption title goes here
nl: Bijschrifttitel komt hier

en: Categories
nl: Categorieën

en: Category
nl: Categorie

en: Center
nl: Midden

en: Centered
nl: Gecentreerd

en: Centered Inline Logo
nl: Gecentreerd Inline-logo

en: Change Image
nl: Afbeelding Wijzigen

en: Change Image Style
nl: Afbeeldingsstijl Wijzigen

en: Change Tone
nl: Toon Wijzigen

en: Characters
nl: Tekens

en: Chat With An Expert
nl: Chat Met Een Expert

en: Check this box if you want to display meta descriptions on category/archive pages. The description is based off the category description you choose when creating/edit your category in wp-admin.
nl: Vink dit vakje aan als je metabeschrijvingen wilt weergeven op categorie-/archiefpagina’s. De beschrijving is gebaseerd op de categoriebeschrijving die je kiest bij het maken/bewerken van je categorie in wp-admin.

en: Checking %1$s %2$s...
nl: %1$s %2$s controleren...

en: Checking Active Plugins...
nl: Actieve Plugins Controleren...

en: Checking Theme Builder Compatibility
nl: Compatibiliteit Van Theme Builder Controleren

en: Choose A Starter Site
nl: Kies Een Starter Site

en: Choose File
nl: Bestand Kiezen

en: Choose Library
nl: Bibliotheek Kiezen

en: Choose Style
nl: Stijl Kiezen

en: Choose Type
nl: Type Kiezen

en: Choose an Image
nl: Een Afbeelding Kiezen

en: Choose button color
nl: Kies knopkleur

en: Choose button type
nl: Kies knoppentype

en: Choose how many times bigger you want your upscaled image to be.
nl: Kies hoe vaak groter je de opgeschaalde afbeelding wilt maken.

en: Choose the aspect ratio that will be used for the generated image.
nl: Kies de beeldverhouding die wordt gebruikt voor de gegenereerde afbeelding.

en: Choose the size of your new image. Blank areas of the canvas outside the bounds of your original image will be filled in with AI.
nl: Kies de grootte van je nieuwe afbeelding. Lege gebieden van het canvas buiten de grenzen van je oorspronkelijke afbeelding worden door AI ingevuld.

en: Choose title autogeneration method
nl: Methode voor automatisch genereren van titels kiezen

en: Choose what style of image you would like to create. Or, select none and describe the style of image in your prompt.
nl: Kies welke afbeeldingsstijl je wilt maken. Of selecteer Geen en beschrijf de stijl in je prompt.

en: Choose which items to display in the post info section
nl: Kies welke items je wilt weergeven in de berichtinfo-sectie

en: Choose yes if you want for automatic slider animation
nl: Kies ja als je automatische slideranimatie wilt

[ctx: Classes Page (Fitness, Training, etc)]
en: Classes
nl: Lessen

en: Clear CSS Cache
nl: CSS-Cache Wissen

en: Click Below To Migrate Your Site to Divi 5
nl: Klik Hieronder Om Je Site Te Migreren Naar Divi 5

en: Click here to learn more
nl: Klik hier voor meer informatie

en: Close
nl: Sluiten

en: Close Modal
nl: Modal Sluiten

en: Code Integration
nl: Code-integratie

en: Code Snippet
nl: Codesnippet

en: Code Snippets Library
nl: Bibliotheek Met Codesnippets

en: Code With AI
nl: Code Met AI

en: Coffee Shop
nl: Koffiebar

en: Coffee Shop About Page
nl: Koffiebar Over Ons-Pagina

en: Coffee Shop Blog Page
nl: Koffiebar Blogpagina

en: Coffee Shop Contact Page
nl: Koffiebar Contactpagina

en: Coffee Shop Footer Page
nl: Koffiebar Footerpagina

en: Coffee Shop Guide Page
nl: Koffiebar Gids-Pagina

en: Coffee Shop Home Page
nl: Koffiebar Homepagina

en: Coffee Shop Landing Page
nl: Koffiebar Landingspagina

en: Coffee Shop Menu Page
nl: Koffiebar Menupagina

en: Coffee Shop Shop Page
nl: Koffiebar Winkelpagina

en: Color
nl: Kleur

en: Color Schemes
nl: Kleurenschema's

en: Column Layout
nl: Kolomindeling

en: Comic Book
nl: Stripboek

en: Coming Soon
nl: Binnenkort

en: Comments
nl: Reacties

en: Compatibility Check in Progress...
nl: Compatibiliteitscontrole Wordt Uitgevoerd...

en: Complete your purchase using the pop-up to upgrade Divi Cloud.
nl: Rond je aankoop af via de pop-up om Divi Cloud te upgraden.

en: Configuring Theme Options
nl: Themaopties Configureren

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Congratulations! This site is %2$s compatible with %1$s. You can migrate your site to %1$s to take advantage of the new builder and front end page speeds. Don't forget to back up your website before migrating.
nl: Gefeliciteerd! Deze site is compatibel met %1$s (%2$s). Je kunt je site migreren naar %1$s om te profiteren van de nieuwe builder en snellere laadtijden aan de front-end. Vergeet niet om je website te back-uppen voordat je migreert.

en: Congratulations! You migrated your website to the Divi 5 framework. You can return to this page anytime to run a new compatibility check to see if additional modules are ready for conversion. In the future, third party modules from the Divi Marketplace, may be updated to support Divi 5. At that point, you can convert them using the migrator. Most third-party modules will not be ready for conversion at this early stage.
nl: Gefeliciteerd! Je hebt je website gemigreerd naar het Divi 5-framework. Je kunt op elk moment terugkeren naar deze pagina om een nieuwe compatibiliteitscontrole uit te voeren en te bekijken of extra modules klaar zijn om te converteren. In de toekomst worden modules van derden uit de Divi Marketplace mogelijk bijgewerkt om Divi 5 te ondersteunen. Op dat moment kun je ze converteren met de migrator. De meeste modules van derden zijn in deze vroege fase nog niet klaar voor conversie.

en: Content
nl: Inhoud

en: Content Length
nl: Lengte Van De Content

en: Content Results
nl: Contentresultaten

en: Content Type
nl: Contenttype

en: Content goes here
nl: Inhoud komt hier

en: Content text or html
nl: Inhoudstekst of html

en: Continue Editing
nl: Doorgaan Met Bewerken

en: Convert Module To Row
nl: Module Omzetten Naar Rij

en: Convert Module To Section
nl: Module Omzetten Naar Sectie

en: Convert Row To Section
nl: Rij Omzetten Naar Sectie

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Copy To
nl: Kopiëren Naar

en: Copy To Divi Cloud
nl: Kopiëren Naar Divi Cloud

en: Copy To Library
nl: Kopiëren Naar Bibliotheek

en: Copywriter About Page
nl: Copywriter Over Ons-Pagina

en: Copywriter Blog Page
nl: Copywriter Blogpagina

en: Copywriter Contact Page
nl: Copywriter Contactpagina

en: Copywriter FAQ Page
nl: Copywriter FAQ-Pagina

en: Copywriter Home Page
nl: Copywriter Homepagina

en: Copywriter Landing Page
nl: Copywriter Landingspagina

en: Copywriter Portfolio Page
nl: Copywriter Portfoliopagina

en: Copywriter Pricing Page
nl: Copywriter Prijzenpagina

en: Copywriter Services Page
nl: Copywriter Dienstenpagina

en: Create New Category/Categories
nl: Nieuwe Categorie/Categorieën Maken

en: Create New Tag(s)
nl: Nieuwe Tag(s) Maken

en: Create New Tag/Tags
nl: Nieuwe Tag/Tags Maken

en: Creating %1$s Page
nl: Pagina %1$s Aanmaken

en: Creating Imagery
nl: Afbeeldingen Maken

en: Creating Your Menu
nl: Je Menu Aanmaken

en: Creative
nl: Creatief

en: Creators from the marketplace are hard at work updating their modules for Divi 5. Most third-party modules won't be ready for Divi 5 right away. You can still use these modules with Divi 5. However, pages using legacy modules will not benefit from Divi 5's performance improvements and will be more prone to quirks. You can always return to the migrator and convert them later, once they are ready.
nl: Creators van de marketplace zijn hard aan het werk om hun modules bij te werken voor Divi 5. De meeste modules van derden zijn niet meteen klaar voor Divi 5. Je kunt deze modules nog steeds gebruiken met Divi 5. Pagina’s die legacy-modules gebruiken profiteren echter niet van de prestatieverbeteringen van Divi 5 en zijn gevoeliger voor eigenaardigheden. Je kunt altijd teruggaan naar de migrator en ze later converteren, zodra ze klaar zijn.

en: Critical CSS
nl: Kritieke CSS

en: Critical CSS greatly improves website load times and Google PageSpeed scores by deferring non-critical styles and eliminating render-blocking CSS requests.
nl: Kritieke CSS verbetert de laadtijden van de website en Google PageSpeed-scores aanzienlijk door niet-kritieke stijlen uit te stellen en render-blocking CSS-requests te elimineren.

en: Critical Threshold Height
nl: Hoogte Van Kritieke Drempel

en: Current Color
nl: Huidige Kleur

en: Currently viewing archives from %1$s
nl: Momenteel bekijk je archieven van %1$s

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom CSS
nl: Aangepaste CSS

en: Custom Size
nl: Aangepaste Grootte

en: Custom field Name to be used for description
nl: Naam van het aangepaste veld voor de beschrijving

en: Custom field Name to be used for keywords
nl: Naam van het aangepaste veld voor trefwoorden

en: Custom field Name to be used for title
nl: Naam van het aangepaste veld voor de titel

en: Customize Fonts and Colors
nl: Lettertypen En Kleuren Aanpassen

en: Customize and Select Your Pages
nl: Pas Je Pagina's Aan En Selecteer Ze

en: Dark
nl: Donker

en: Dashed
nl: Gestreept

en: Date
nl: Datum

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Default
nl: Standaard

en: Default Website Template
nl: Standaard Website-Template

en: Defer Additional Third Party Scripts
nl: Extra Scripts Van Derden Uitstellen

en: Defer Gutenberg Block CSS
nl: Gutenberg-Block-CSS Uitstellen

en: Defer jQuery And jQuery Migrate
nl: jQuery En jQuery Migrate Uitstellen

en: Define a character to separate BlogName and Post title
nl: Kies een teken om Blognaam en berichttitel te scheiden

en: Define custom fonts and colors below or leave empty to let AI choose for you
nl: Stel hieronder aangepaste lettertypen en kleuren in, of laat het leeg zodat AI het voor je kan kiezen

en: Define how much influence your reference image has over the generated image. The less influence you give to the reference image, the more impact your image description will have.
nl: Bepaal hoeveel invloed je referentieafbeelding heeft op de gegenereerde afbeelding. Hoe minder invloed je aan de referentieafbeelding geeft, hoe groter de impact van je afbeeldingsbeschrijving.

en: Define your default fonts and colors or leave empty to let AI choose for you. The settings you define here will be used by default when you generate your next layout.
nl: Stel je standaardlettertypen en -kleuren in of laat dit leeg zodat AI voor je kan kiezen. De instellingen die je hier definieert, worden standaard gebruikt wanneer je je volgende layout genereert.

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete Page
nl: Pagina Verwijderen

en: Delete Permanently
nl: Permanent Verwijderen

en: Delete Selected Items
nl: Geselecteerde Items Verwijderen

en: Describe The Page You Want Divi AI To Create
nl: Beschrijf De Pagina Die Je Wilt Dat Divi AI Maakt

en: Describe The Section You Want Divi AI To Create
nl: Beschrijf De Sectie Die Je Divi AI Wilt Laten Maken

en: Describe the page you want Divi AI to create. If there are specific sections, colors or fonts you want to use, let it know! Or, keep it simple and let Divi AI run with it.
nl: Beschrijf de pagina die je wilt dat Divi AI maakt. Als er specifieke secties, kleuren of lettertypen zijn die je wilt gebruiken, laat het weten! Of houd het simpel en laat Divi AI het verder invullen.

en: Describe the section you want Divi AI to create. If there are specific elements, colors or fonts you want to use, let it know! Or, keep it simple and let Divi AI run with it.
nl: Beschrijf de sectie die je door Divi AI wilt laten maken. Als er specifieke elementen, kleuren of lettertypen zijn die je wilt gebruiken, laat het weten! Of houd het eenvoudig en laat Divi AI het invullen.

en: Design Agency
nl: Ontwerpbureau

en: Design Agency About Page
nl: Designbureau Over Ons-Pagina

en: Design Agency Blog Page
nl: Designbureau Blogpagina

en: Design Agency Case Study Page
nl: Designbureau Case Study-Pagina

en: Design Agency Contact Page
nl: Designbureau Contactpagina

en: Design Agency Home Page
nl: Designbureau Homepagina

en: Design Agency Landing Page
nl: Designbureau Landingspagina

en: Design Agency Portfolio Page
nl: Designbureau Portfoliopagina

en: Design Agency Project Page 1
nl: Designbureau Projectpagina 1

en: Design Agency Project Page 2
nl: Designbureau Projectpagina 2

en: Designed by %1$s | Powered by %2$s
nl: Ontworpen door %1$s | Mogelijk gemaakt door %2$s

en: Designing Layout
nl: Lay-out Ontwerpen

en: Digital Painting
nl: Digitale Schildering

en: Digital Payments
nl: Digitale Betalingen

en: Digital Payments About Page
nl: Digitale Betalingen Over Ons-Pagina

en: Digital Payments Blog Page
nl: Digitale Betalingen Blogpagina

en: Digital Payments Contact Page
nl: Digitale Betalingen Contactpagina

en: Digital Payments Features Page
nl: Digitale Betalingen Functiespagina

en: Digital Payments Home Page
nl: Digitale Betalingen Homepagina

en: Digital Payments Landing Page
nl: Digitale Betalingen Landingspagina

en: Digital Payments Pricing Page
nl: Digitale Betalingen Prijzenpagina

en: Digital Payments Sign-Up Page
nl: Digitale Betalingen Aanmeldpagina

en: Disable Footer Credits
nl: Footercredits Uitschakelen

en: Disable Translations
nl: Vertalingen Uitschakelen

en: Disable WordPress Emojis
nl: WordPress-Emoji's Uitschakelen

en: Disable this option to remove the Google Fonts from your Divi Builder Pages.
nl: Schakel deze optie uit om de Google Fonts te verwijderen van je Divi Builder-pagina's.

en: Disable this option to remove the Google Maps API script from your Divi Builder Pages. This may improve compatibility with third party plugins that also enqueue this script. Please Note: Modules that rely on the Google Maps API in order to function properly, such as the Maps and Fullwidth Maps Modules, will still be available but will not function while this option is disabled (unless you manually add Google Maps API script).
nl: Schakel deze optie uit om het Google Maps API-script te verwijderen van je Divi Builder-pagina's. Dit kan de compatibiliteit verbeteren met plugins van derden die dit script ook laden. Let op: modules die afhankelijk zijn van de Google Maps API om goed te functioneren, zoals de modules Maps en Fullwidth Maps, blijven beschikbaar maar werken niet zolang deze optie is uitgeschakeld (tenzij je het Google Maps API-script handmatig toevoegt).

en: Disable top tier dropdown menu links
nl: Dropdownmenulinks Van Het Bovenste Niveau Uitschakelen

en: Disable translations if you don't want to display translated theme strings on your site.
nl: Schakel vertalingen uit als je geen vertaalde themateksten op je site wilt weergeven.

en: Disabling this option will remove the body code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
nl: Als je deze optie uitschakelt, wordt de bodycode hieronder uit je blog verwijderd. Zo kun je de code weghalen en toch bewaren voor later gebruik.

en: Disabling this option will remove the header code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
nl: Als je deze optie uitschakelt, wordt de headercode hieronder uit je blog verwijderd. Zo kun je de code weghalen en toch bewaren voor later gebruik.

en: Disabling this option will remove the single bottom code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
nl: Als je deze optie uitschakelt, wordt de code onderaan enkel bericht hieronder uit je blog verwijderd. Zo kun je de code weghalen en toch bewaren voor later gebruik.

en: Disabling this option will remove the single top code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
nl: Als je deze optie uitschakelt, wordt de code bovenaan enkel bericht hieronder uit je blog verwijderd. Zo kun je de code weghalen en toch bewaren voor later gebruik.

en: Display Home link
nl: Home-Link Weergeven

en: Displays About Me Information
nl: Toont Over Mij-Informatie

en: Displays Adsense Ads
nl: Toont Adsense-Advertenties

en: Displays Advertisements
nl: Toont Advertenties

en: Divi 5 cannot be activated while the following plugins are active. Please deactivate these plugins and activate Divi 5 again.
nl: Divi 5 kan niet worden geactiveerd zolang de volgende plugins actief zijn. Deactiveer deze plugins en activeer Divi 5 opnieuw.

en: Divi AI Default
nl: Divi AI-Standaard

en: Divi AI Default Styles
nl: Standaardstijlen Van Divi AI

en: Divi AI Server is too busy right now. Please try again in a few minutes.
nl: De Divi AI-server is nu te druk. Probeer het over een paar minuten opnieuw.

en: Divi AI is finalizing your images!
nl: Divi AI rondt je afbeeldingen af!

en: Divi AI will fill your layouts with relevant photos and images automatically. Using stock photos is the fastest and most reliable option. You can also generate completely unique images using AI, which takes longer but can result in a wider variety of unique images.
nl: Divi AI vult je layouts automatisch met relevante foto’s en afbeeldingen. Stockfoto’s gebruiken is de snelste en meest betrouwbare optie. Je kunt ook volledig unieke afbeeldingen genereren met AI; dat duurt langer, maar kan leiden tot meer variatie in unieke afbeeldingen.

en: Divi AI will fill your pages with relevant photos and images automatically. Using stock photos is the fastest and most reliable option. You can also generate completely unique images using AI, which takes longer.
nl: Divi AI vult je pagina's automatisch met relevante foto's en afbeeldingen. Stockfoto's gebruiken is de snelste en meest betrouwbare optie. Je kunt ook volledig unieke afbeeldingen met AI genereren, wat langer duurt.

en: Divi Cloud Categories
nl: Divi Cloud-Categorieën

en: Divi Cloud Tags
nl: Divi Cloud-Tags

en: Divi Customizer Settings
nl: Divi-customizerinstellingen

en: Divi Library
nl: Divi-bibliotheek

[ctx: Divi Library]
en: %s Library
nl: %s Bibliotheek

[ctx: Divi Library]
en: View Mode
nl: Weergavemodus

[ctx: Divi Library Global Module]
en: Global
nl: Globaal

[ctx: Divi Library Item Type]
en: Layout
nl: Lay-out

[ctx: Divi Library Layout Type]
en: Row
nl: Rij

[ctx: Divi Library Layout Type]
en: Section
nl: Sectie

en: Divi Library Snippet Name
nl: Naam Divi-Bibliotheek-Snippet

[ctx: Divi Library Title]
en: Layout Details
nl: Lay-outdetails

[ctx: Divi Library View Mode]
en: Grid View
nl: Rasterweergave

[ctx: Divi Library View Mode]
en: List View
nl: Lijstweergave

[ctx: Divi Library View Mode]
en: Tag View
nl: Tagweergave

[ctx: Divi Library View Mode (Layout Pack)]
en: Pack View
nl: Pakketweergave

en: Divi Overview
nl: Divi-Overzicht

en: Divi Page Settings
nl: Divi Pagina-instellingen

en: Divi Theme Templates
nl: Divi-Themasjablonen

en: Divi has been installed and activated. Next, you must activate your license so that your website can receive updates. Click the button below to log in to your Elegant Themes account and automatically activate this installation.
nl: Divi is geïnstalleerd en geactiveerd. Vervolgens moet je je licentie activeren zodat je website updates kan ontvangen. Klik op de knop hieronder om in te loggen op je Elegant Themes-account en deze installatie automatisch te activeren.

en: Divi is up to date
nl: Divi Is Up-to-Date

en: Do you want to move selected items to your trash?
nl: Wil je de geselecteerde items naar je prullenbak verplaatsen?

en: Do you want to permanently delete all the items in your trash? This action cannot be undone and the items cannot be recovered.
nl: Wil je alle items in je prullenbak definitief verwijderen? Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt en de items kunnen niet worden hersteld.

en: Documentation
nl: Documentatie

[ctx: Documentation Page]
en: Documentation
nl: Documentatie

en: Dot Navigation
nl: Puntnavigatie

en: Dotted
nl: Gestippeld

en: Double
nl: Dubbel

en: Download Backup Before Importing
nl: Back-up Downloaden Voor Het Importeren

en: Download Compatibility Report
nl: Compatibiliteitsrapport Downloaden

en: Download More Layouts From The Marketplace
nl: Download Meer Layouts Uit De Marketplace

en: Drawing
nl: Tekening

en: Dropdown Menu Animation
nl: Animatie Dropdownmenu

en: Dropdown Menu Background Color
nl: Achtergrondkleur Dropdownmenu

en: Dropdown Menu Line Color
nl: Lijnkleur Dropdownmenu

en: Dropdown Menu Text Color
nl: Tekstkleur Dropdownmenu

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: Duplicate Global Item To Cloud
nl: Globaal Item Dupliceren Naar Cloud

en: Duplicate Locally
nl: Lokaal Dupliceren

en: Dynamic Icons
nl: Dynamische Pictogrammen

en: Dynamic Module Framework
nl: Dynamisch Moduleframework

en: ET About Me Widget
nl: ET Over Mij-Widget

en: ET Adsense Widget
nl: ET Adsense-Widget

en: ET Advertisement
nl: ET Advertentie

en: Ecommerce
nl: E-commerce

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit Footer Credits
nl: Footercredits Bewerken

en: Edit Image
nl: Afbeelding Bewerken

en: Edit Tags & Categories
nl: Tags & Categorieën Bewerken

en: Edit Theme Options
nl: Themaopties Bewerken

en: Edit With Divi
nl: Bewerken Met Divi

en: Elegant Themes Account
nl: Elegant Themes-Account

en: Email
nl: E-mail

en: Empty Trash
nl: Prullenbak Legen

en: Enable API Key
nl: API-Sleutel Inschakelen

en: Enable Boxed Layout
nl: Omkaderde Indeling Inschakelen

en: Enable Divi Cloud
nl: Divi Cloud Inschakelen

en: Enable Divi Gallery
nl: Divi-Galerij Inschakelen

en: Enable Responsive Images
nl: Responsive Afbeeldingen Inschakelen

en: Enable Single Post 468x60 banner
nl: 468x60-banner In Enkel Bericht Inschakelen

en: Enable Vertical Navigation
nl: Verticale Navigatie Inschakelen

en: Enable body code
nl: Bodycode inschakelen

en: Enable caching of Google Fonts and load them inline. This reduces render-blocking requests and improves page load times.
nl: Schakel caching van Google Fonts in en laad ze inline. Dit vermindert render-blocking requests en verbetert de laadtijden van pagina's.

en: Enable canonical URLs
nl: Canonieke URL's inschakelen

en: Enable custom description
nl: Aangepaste beschrijving inschakelen

en: Enable custom keywords
nl: Aangepaste trefwoorden inschakelen

en: Enable custom titles
nl: Aangepaste titels inschakelen

en: Enable header code
nl: Headercode inschakelen

en: Enable meta descriptions
nl: Metabeschrijvingen inschakelen

en: Enable single bottom code
nl: Code onderaan enkel bericht inschakelen

en: Enable single top code
nl: Code bovenaan enkel bericht inschakelen

en: Enable this if you want to replace the WordPress default gallery with the Divi-style gallery.
nl: Schakel dit in als je de standaardgalerij van WordPress wilt vervangen door de galerij in Divi-stijl.

en: Enable this option to display Back To Top Button while scrolling
nl: Schakel deze optie in om de Terug Naar Boven-knop tijdens het scrollen weer te geven

en: Enable this option to get responsive images size generated when uploading images and adding srcset attribute for images element.
nl: Schakel deze optie in om responsieve afbeeldingsformaten te laten genereren bij het uploaden van afbeeldingen en om het srcset-attribuut aan het afbeeldingselement toe te voegen.

en: Enable this option to get the smooth scrolling effect with mouse wheel
nl: Schakel deze optie in voor het vloeiend scrollen met het muiswiel

en: Enable this option to show thumbnails on Index Pages.
nl: Schakel deze optie in om thumbnails op indexpagina’s te tonen.

en: Enable this to allow the Divi Framework to only load the modules that are used on the page, and process the logic for the features in use.
nl: Schakel dit in zodat het Divi Framework alleen de modules laadt die op de pagina worden gebruikt en de logica verwerkt voor de functies die in gebruik zijn.

en: Enabling this option will display a 468x60 banner ad on the bottom of your post pages below the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
nl: Als je deze optie inschakelt, wordt er onderaan je berichtpagina's, onder de inhoud van het afzonderlijke bericht, een banneradvertentie van 468x60 weergegeven. Als dit is ingeschakeld, moet je hieronder de bannerafbeelding en de doel-URL invullen.

en: Enabling this option will lower the size of Google Fonts and improve load times, however it will limit Google Fonts support in some very old browsers. You can turn this off to increase support for older browsers at a slight cost to performance.
nl: Als je deze optie inschakelt, wordt de grootte van Google Fonts kleiner en verbeteren de laadtijden, maar wordt de ondersteuning van Google Fonts in sommige zeer oude browsers beperkt. Je kunt dit uitschakelen om de ondersteuning voor oudere browsers te vergroten, met een kleine impact op de prestaties.

en: Enhance
nl: Verbeteren

en: Enhance Image
nl: Afbeelding Verbeteren

en: Enhancement Strength
nl: Verbeteringssterkte

en: Enhancements
nl: Verbeteringen

en: Enqueue Google Maps Script
nl: Google Maps-Script Laden

en: Enqueue jQuery Compatibility Script
nl: jQuery-Compatibiliteitsscript Inladen

en: Enter new API Key
nl: Nieuwe API-Sleutel Invoeren

en: Enter the URL of your Facebook Profile.
nl: Voer de URL van je Facebook-profiel in.

en: Enter the URL of your Instagram Profile.
nl: Voer de URL van je Instagram-profiel in.

en: Enter the URL of your RSS feed.
nl: Voer de URL van je RSS-feed in.

en: Enter the URL of your X Profile.
nl: Voer de URL van je X-profiel in.

en: Enter which type of page you want.
nl: Voer in welk type pagina je wilt.

en: Enter your ET Account API Key.
nl: Voer je ET-account-API-sleutel in.

en: Enter your ET Account Username.
nl: Voer je ET-accountgebruikersnaam in.

en: Enter your page title
nl: Voer je paginatitel in

en: Enter your website name, which will be used for meta titles and throughout your website content.
nl: Voer je websitenaam in; die wordt gebruikt voor metatitels en in de content van je website.

en: Enter your website slogan, which will be used in meta descriptions and as context for Divi AI.
nl: Voer je websiteslogan in; die wordt gebruikt in metabeschrijvingen en als context voor Divi AI.

en: Error
nl: Fout

en: Error loading roadmap items.
nl: Fout bij het laden van roadmap-items.

en: Exactly
nl: Exact

en: Example: Create a services page that describes our solar installation services, including testimonials and a contact form to collect leads
nl: Voorbeeld: Maak een dienstenpagina die onze zonnestroominstallaties beschrijft, inclusief testimonials en een contactformulier om leads te verzamelen

en: Example: Create a services section that describes our solar installation services.
nl: Voorbeeld: Maak een dienstensectie die onze zonnepanelen-installatiediensten beschrijft.

en: Example: Our company, Sunset Solar, is a solar panel installation company serving the San Francisco Bay Area
nl: Voorbeeld: Ons bedrijf, Sunset Solar, is een installateur van zonnepanelen die actief is in de San Francisco Bay Area

en: Exclude categories from the navigation bar
nl: Categorieën Uitsluiten Van De Navigatiebalk

en: Exclude pages from the navigation bar
nl: Pagina's Uitsluiten Van De Navigatiebalk

en: Expand
nl: Uitvouwen

en: Explore Other Modules With Tag
nl: Andere Modules Met Tag Verkennen

en: Explore Other Rows With Tag
nl: Andere Rijen Met Tag Verkennen

en: Explore Other Sections With Tag
nl: Andere Secties Met Tag Verkennen

en: Export
nl: Exporteren

en: Export %s
nl: %s Exporteren

en: Export %s Name
nl: Exportnaam %s

en: Export Theme Options
nl: Themaopties Exporteren

en: Exporting your %s will create a JSON file that can be imported into a different area.
nl: Het exporteren van je %s maakt een JSON-bestand aan dat in een ander onderdeel kan worden geïmporteerd.

en: Extend
nl: Uitbreiden

en: Extend Image
nl: Afbeelding Uitbreiden

en: Facebook Profile Url
nl: Facebook-Profiel-URL

en: Fade
nl: Vervagen

en: Fade In
nl: Vervagen In

en: Failed to load your existing layouts. Please try again later.
nl: Kan je bestaande lay-outs niet laden. Probeer het later opnieuw.

en: Farmers Market
nl: Boerenmarkt

en: Farmers Market About Page
nl: Boerenmarkt Over Ons-Pagina

en: Farmers Market Blog Page
nl: Boerenmarkt Blogpagina

en: Farmers Market Contact Page
nl: Boerenmarkt Contactpagina

en: Farmers Market Donate Page
nl: Boerenmarkt Doneerpagina

en: Farmers Market Events Page
nl: Boerenmarkt Evenementenpagina

en: Farmers Market Home Page
nl: Boerenmarkt Homepagina

en: Farmers Market Landing Page
nl: Boerenmarkt Landingspagina

en: Farmers Market Market Page
nl: Boerenmarkt Marktpagina

en: Fashion About Page
nl: Mode Over Ons-Pagina

en: Fashion Blog Page
nl: Mode Blogpagina

en: Fashion Contact Page
nl: Mode Contactpagina

en: Fashion Designer Page
nl: Mode Ontwerperpagina

en: Fashion Gallery Page
nl: Mode Galerijpagina

en: Fashion Home Page
nl: Mode Homepagina

en: Fashion Landing Page
nl: Mode Landingspagina

en: Fashion Shop Page
nl: Mode Winkelpagina

en: Favorites
nl: Favorieten

en: Fetching Pages
nl: Pagina's Ophalen

en: Fetching Pages...
nl: Pagina's Ophalen...

en: Finalizing Migration
nl: Migratie Afronden

en: Find A Layout
nl: Een Lay-out Zoeken

en: Find A Module
nl: Een Module Zoeken

en: Find A Page
nl: Zoek Een Pagina

en: Find A Row
nl: Zoek Een Rij

en: Find A Section
nl: Zoek Een Sectie

en: Find More Layouts
nl: Meer Layouts Vinden

en: Fixed
nl: Vast

en: Fixed Menu Height
nl: Hoogte Vast Menu

en: Fixed Navigation Bar
nl: Vaste Navigatiebalk

en: Fixed Navigation Settings
nl: Instellingen Voor Vaste Navigatie

en: Flip
nl: Omdraaien

en: Florist
nl: Bloemist

en: Florist About Page
nl: Bloemist Over Ons-Pagina

en: Florist Blog Page
nl: Bloemist Blogpagina

en: Florist Contact Page
nl: Bloemist Contactpagina

en: Florist Gallery Page
nl: Bloemist Galerijpagina

en: Florist Home Page
nl: Bloemist Homepagina

en: Florist Landing Page
nl: Bloemist Landingspagina

en: Florist Shop Page
nl: Bloemist Winkelpagina

en: Folder
nl: Map

en: Font
nl: Lettertype

en: Font Size
nl: Lettergrootte

en: Font Style
nl: Lettertypestijl

en: Footer Area
nl: Footergebied

en: Footer Background Color
nl: Achtergrondkleur Footer

en: Footer Elements
nl: Footerelementen

en: Footer Menu
nl: Footermenu

en: Footer Menu Active Link Color
nl: Kleur Actieve Link Footermenu

en: Footer Menu Background Color
nl: Achtergrondkleur Footermenu

en: Footer Menu Text Color
nl: Tekstkleur Footermenu

en: Forgot your <a href="%1$s" target="_blank">Username</a> or <a href="%1$s" target="_blank">Password</a>?
nl: Je <a href="%1$s" target="_blank">Gebruikersnaam</a> of <a href="%1$s" target="_blank">Wachtwoord</a> vergeten?

en: Formal
nl: Formeel

en: Free Divi Cloud Limit Reached
nl: Gratis Divi Cloud-Limiet Bereikt

en: Free Trial
nl: Gratis Proefperiode

en: Frequently Asked Questions
nl: Veelgestelde Vragen

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Fullwidth
nl: Volle Breedte

en: Funny
nl: Grappig

en: General
nl: Algemeen

en: General Settings
nl: Algemene Instellingen

en: Generate
nl: Genereren

en: Generate & Publish My Website
nl: Genereer En Publiceer Mijn Website

en: Generate A New Site
nl: Een Nieuwe Site Genereren

en: Generate Code
nl: Code Genereren

en: Generate Four More
nl: Nog Vier Genereren

en: Generate Image With AI
nl: Afbeelding Genereren Met AI

en: Generate Images With AI (Slower)
nl: Afbeeldingen Genereren Met AI (Langzamer)

en: Generate Layout
nl: Layout Genereren

en: Generate Modified Image
nl: Aangepaste Afbeelding Genereren

en: Generate More Like This One
nl: Meer Zoals Deze Genereren

en: Generate My Website
nl: Genereer Mijn Website

en: Generate Page
nl: Pagina Genereren

en: Generate Prompt With AI
nl: Prompt Genereren Met AI

en: Generate Section
nl: Sectie Genereren

en: Generate Section With AI
nl: Sectie Genereren Met AI

en: Generate Text
nl: Tekst Genereren

en: Generate Your Site With AI
nl: Genereer Je Site Met AI

en: Generating
nl: Genereren

en: Generating %1$s Pages
nl: %1$s-Pagina's Genereren

en: Generating Images
nl: Afbeeldingen Genereren

en: Generating Layout
nl: Layout Genereren

en: Generating Screenshot
nl: Schermafbeelding Genereren

en: Generating Section
nl: Sectie Genereren

en: Generating Site Outline
nl: Sitestructuur Genereren

en: Generating Your %1$s Page
nl: Je Pagina %1$s Genereren

en: Generating Your Menu
nl: Je Menu Genereren

en: Generating...
nl: Genereren...

en: Get Divi Cloud
nl: Haal Divi Cloud

en: Get Divi For Life
nl: Krijg Divi Voor Het Leven

en: Get Unlimited Divi Cloud Storage
nl: Krijg Onbeperkte Divi Cloud-Opslag

en: Get Unlimited Storage
nl: Onbeperkte Opslag Krijgen

en: Get access to hundreds of new Divi modules and thousands of additional layouts and child themes.
nl: Krijg toegang tot honderden nieuwe Divi-modules en duizenden extra lay-outs en child themes.

en: Get live chat support with response times under 30 minutes plus bigger discounts in the Divi Marketplace.
nl: Krijg live chat-ondersteuning met reactietijden onder de 30 minuten, plus hogere kortingen in de Divi Marketplace.

en: Give Divi AI general information about your website or business. The more context it has about you and your goals, the better layouts it will create and the more relevant content it will write.
nl: Geef Divi AI algemene informatie over je website of bedrijf. Hoe meer context het heeft over jou en je doelen, hoe beter de layouts die het maakt en hoe relevanter de content die het schrijft.

en: Give you content a unique spin by telling Divi AI what tone of voice to use.
nl: Geef je content een unieke twist door Divi AI te vertellen welke tone of voice het moet gebruiken.

en: Global items
nl: Globale items

en: Global items cannot be added to your Divi Cloud. Would you like to save a non-global version to your Divi Cloud? The version on this website will remain a global instance
nl: Globale items kunnen niet aan je Divi Cloud worden toegevoegd. Wil je een niet-globale versie opslaan in je Divi Cloud? De versie op deze website blijft een globale instantie

en: Google API Key
nl: Google API-Sleutel

en: Google Fonts Subsets
nl: Google Fonts-Subsets

en: Grab the first post image
nl: Eerste berichtafbeelding gebruiken

en: Green
nl: Groen

en: Groove
nl: Groef

en: Guide Me
nl: Begeleid Mij

en: HTML/JS Snippet
nl: HTML/JS-snippet

en: Hang Tight!
nl: Even Geduld!

en: Harmonize And Remove Artifacts
nl: Harmoniseren En Artefacten Verwijderen

en: Harness the power of AI and unlock unlimited text, image, code, layout and website generation.
nl: Benut de kracht van AI en ontgrendel onbeperkte tekst-, afbeeldings-, code-, lay-out- en websitegeneratie.

en: Header & Navigation
nl: Header & Navigatie

en: Header Elements
nl: Headerelementen

en: Header Font
nl: Headerlettertype

en: Header Font Style
nl: Header Lettertype-Stijl

en: Header Font Weight
nl: Koptekst-letterdikte

en: Header Format
nl: Headeropmaak

en: Header Letter Spacing
nl: Header Letterafstand

en: Header Line Height
nl: Headerregelhoogte

en: Header Style
nl: Koptekststijl

en: Header Text Size
nl: Headertekengrootte

en: Heading Font
nl: Koplettertype

en: Heading Font Color
nl: Koptekst-Kleur

en: Heading Text Color
nl: Koptekstkleur

en: Height
nl: Hoogte

en: Here you can add custom css to override or extend default styles.
nl: Hier kun je aangepaste CSS toevoegen om standaardstijlen te overschrijven of uit te breiden.

en: Here you can change which character separates your blog title and index page name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
nl: Hier kun je wijzigen welk teken je blogtitel en indexpaginanaam scheidt bij automatisch gegenereerde berichttitels. Veelgebruikte waarden zijn | of -

en: Here you can change which character separates your blog title and post name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
nl: Hier kun je wijzigen welk teken je blogtitel en berichtnaam scheidt bij automatisch gegenereerde berichttitels. Veelgebruikte waarden zijn | of -

en: Here you can choose Shop Page & Category Page Layout for WooCommerce.
nl: Hier kun je de Winkelpagina- & Categorielay-out voor WooCommerce kiezen.

en: Here you can choose default sidebar layout
nl: Hier kun je de standaard zijbalklay-out kiezen

en: Here you can choose how your titles on index pages are generated. You can change which order your blog name and index title are displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
nl: Hier kun je kiezen hoe titels op indexpagina’s worden gegenereerd. Je kunt de volgorde wijzigen waarin je blognaam en indextitel worden weergegeven, of je kunt de blognaam volledig uit de titel verwijderen.

en: Here you can choose to display the Facebook Icon on your homepage.
nl: Hier kun je kiezen om het Facebook-pictogram op je homepage weer te geven.

en: Here you can choose to display the Instagram Icon on your homepage.
nl: Hier kun je kiezen om het Instagram-pictogram op je homepage weer te geven.

en: Here you can choose to display the RSS Icon.
nl: Hier kun je kiezen om het RSS-pictogram weer te geven.

en: Here you can choose to display the X Icon.
nl: Hier kun je kiezen om het X-pictogram weer te geven.

en: Here you can choose to remove certain categories from the navigation menu. All categories marked with an X will not appear in your navigation bar.
nl: Hier kun je kiezen om bepaalde categorieën uit het navigatiemenu te verwijderen. Alle categorieën met een X verschijnen niet in je navigatiebalk.

en: Here you can choose to remove certain pages from the navigation menu. All pages marked with an X will not appear in your navigation bar.
nl: Hier kun je kiezen om bepaalde pagina's uit het navigatiemenu te verwijderen. Alle pagina's met een X verschijnen niet in je navigatiebalk.

en: Here you can choose to reverse the order that your categories links are displayed. You can choose between ascending and descending.
nl: Hier kun je kiezen om de volgorde waarin je categoriekoppelingen worden weergegeven om te keren. Je kunt kiezen tussen oplopend en aflopend.

en: Here you can choose to reverse the order that your pages links are displayed. You can choose between ascending and descending.
nl: Hier kun je kiezen om de volgorde waarin je paginakoppelingen worden weergegeven om te keren. Je kunt kiezen tussen oplopend en aflopend.

en: Here you can choose to sort your pages links.
nl: Hier kun je kiezen hoe je paginakoppelingen worden gesorteerd.

en: Here you can choose which items appear in the post info section on pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted items shown below will appear.
nl: Hier kun je kiezen welke items worden weergegeven in de postinfo-sectie op pagina’s. Dit is het gedeelte, meestal onder de berichttitel, waar basisinformatie over je bericht wordt getoond. De hieronder gemarkeerde items worden weergegeven.

en: Here you can choose which items appear in the post info section on single post pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted items shown below will appear.
nl: Hier kun je kiezen welke items worden weergegeven in de postinfo-sectie op pagina’s met een enkel bericht. Dit is het gedeelte, meestal onder de berichttitel, waar basisinformatie over je bericht wordt getoond. De hieronder gemarkeerde items worden weergegeven.

en: Here you can designate how many WooCommerce products are displayed on the archive page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
nl: Hier kun je aangeven hoeveel WooCommerce-producten op de archiefpagina worden weergegeven. Deze optie werkt onafhankelijk van de opties onder Instellingen > Lezen in wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Archive pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
nl: Hier kun je aangeven hoeveel recente artikelen op de archiefpagina's worden weergegeven. Deze optie werkt onafhankelijk van de opties onder Instellingen > Lezen in wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Category page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
nl: Hier kun je aangeven hoeveel recente artikelen op de categoriepagina worden weergegeven. Deze optie werkt onafhankelijk van de opties onder Instellingen > Lezen in wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Search results pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
nl: Hier kun je aangeven hoeveel recente artikelen op de pagina's met zoekresultaten worden weergegeven. Deze optie werkt onafhankelijk van de opties onder Instellingen > Lezen in wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Tag pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
nl: Hier kun je aangeven hoeveel recente artikelen op de tagpagina's worden weergegeven. Deze optie werkt onafhankelijk van de opties onder Instellingen > Lezen in wp-admin.

en: Here you can disable automatic memory limit increase.
nl: Hier kun je automatische verhoging van de geheugenlimiet uitschakelen.

en: Here you can provide 468x60 banner destination url
nl: Hier kun je de doel-URL van de 468x60-banner opgeven

en: Here you can provide 468x60 banner image url
nl: Hier kun je de URL van de 468x60-bannerafbeelding opgeven

en: Hex Value
nl: Hex-Waarde

en: Hide
nl: Verbergen

en: Hide Logo Image
nl: Logafbeelding Verbergen

en: Hide Nav Before Scroll
nl: Navigatie Verbergen Vóór Scrollen

en: Hide Navigation Until Scroll
nl: Navigatie Verbergen Tot Scrollen

en: Hide empty categories
nl: Lege Categorieën Verbergen

en: High
nl: Hoog

en: Homepage SEO
nl: SEO Voor Homepagina

en: Homepage custom title (if enabled)
nl: Aangepaste titel voor homepagina (indien ingeschakeld)

en: Homepage meta description (if enabled)
nl: Metabeschrijving voor homepagina (indien ingeschakeld)

en: Homepage meta keywords (if enabled)
nl: Metatrefwoorden voor homepagina (indien ingeschakeld)

en: How do I report a bug?
nl: Hoe meld ik een bug?

en: How would you like to change the style of this element?
nl: Hoe wil je de stijl van dit element aanpassen?

en: Humorous
nl: Humoristisch

en: Icon
nl: Pictogram

en: Icon Color
nl: Pictogramkleur

en: Icon Placement
nl: Plaatsing Pictogram

en: If a page is built with the Divi Builder, the Gutenberg block CSS file is moved from the header to the footer. Since the file is most likely not used, we can load it later. This removes a render blocking request and improving performance.
nl: Als een pagina is gebouwd met de Divi Builder, wordt het Gutenberg-block-CSS-bestand van de header naar de footer verplaatst. Aangezien het bestand waarschijnlijk niet wordt gebruikt, kunnen we het later laden. Dit verwijdert een render-blocking request en verbetert de prestaties.

en: If custom titles are disabled, choose autogeneration method
nl: Als aangepaste titels zijn uitgeschakeld, kies autogeneratiemethode

en: If this website contains content built with Divi 4, you can use the migrator to convert your website to the Divi 5 format. Un-migrated content will not benefit from Divi 5 performance improvements.
nl: Als deze website content bevat die is gebouwd met Divi 4, kun je de migrator gebruiken om je website naar het Divi 5-formaat te converteren. Niet-gemigreerde content profiteert niet van de prestatieverbeteringen van Divi 5.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over how your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
nl: Als je geen aangepaste berichttitels gebruikt, kun je nog steeds bepalen hoe je titels worden gegenereerd. Hier kun je kiezen in welke volgorde je berichttitel en blognaam worden weergegeven, of je kunt de blognaam volledig uit de titel verwijderen.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over hw your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
nl: Als je geen aangepaste berichttitels gebruikt, kun je nog steeds bepalen hoe je titels worden gegenereerd. Hier kun je kiezen in welke volgorde je berichttitel en blognaam worden weergegeven, of je kunt de blognaam volledig uit de titel verwijderen.

en: If you don't want to display some banners - leave approptiate fields blank
nl: Als je sommige banners niet wilt weergeven, laat dan de betreffende velden leeg

en: If you have enabled custom titles you can add your custom title here. Whatever you type here will be placed between the < title >< /title > tags in header.php
nl: Als je aangepaste titels hebt ingeschakeld, kun je hier je aangepaste titel toevoegen. Wat je hier typt wordt tussen de tags < title >< /title > geplaatst in header.php

en: If you have enabled meta descriptions you can add your custom description here.
nl: Als je metabeschrijvingen hebt ingeschakeld, kun je hier je aangepaste beschrijving toevoegen.

en: If you have enabled meta keywords you can add your custom keywords here. Keywords should be separated by comas. For example: wordpress,themes,templates,elegant
nl: Als je metatrefwoorden hebt ingeschakeld, kun je hier je aangepaste trefwoorden toevoegen. Trefwoorden moeten gescheiden worden door komma’s. Bijvoorbeeld: wordpress,themes,templates,elegant

en: If you would like categories to be displayed in your navigationbar that don't have any posts in them then disable this option. By default empty categories are hidden
nl: Als je categorieën in je navigatiebalk wilt weergeven die geen berichten bevatten, schakel je deze optie uit. Standaard worden lege categorieën verborgen

en: If you would like to add a meta description to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for descriptions to be displayed on post pages. You can add your meta description using custom fields based off the custom field name you define below.
nl: Als je een metabeschrijving aan je bericht wilt toevoegen, kun je dat doen via aangepaste velden. Deze optie moet ingeschakeld zijn om beschrijvingen op berichtpagina’s weer te geven. Je kunt je metabeschrijving toevoegen via aangepaste velden op basis van de veldnaam die je hieronder definieert.

en: If you would like to add meta keywords to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for keywords to be displayed on post pages. You can add your meta keywords using custom fields based off the custom field name you define below.
nl: Als je metatrefwoorden aan je bericht wilt toevoegen, kun je dat doen via aangepaste velden. Deze optie moet ingeschakeld zijn om trefwoorden op berichtpagina’s weer te geven. Je kunt je metatrefwoorden toevoegen via aangepaste velden op basis van de veldnaam die je hieronder definieert.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the categories navigation bar disable this feature.
nl: Als je de dropdownmenu's uit de categorienavigatiebalk wilt verwijderen, schakel je deze functie uit.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the pages navigation bar disable this feature.
nl: Als je de dropdownmenu's uit de paginanavigatiebalk wilt verwijderen, schakel je deze functie uit.

en: If you would like to use your own custom logo image click the Upload Image button.
nl: Als je je eigen aangepaste logo-afbeelding wilt gebruiken, klik dan op de knop Afbeelding Uploaden.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image Description
nl: Afbeeldingsbeschrijving

en: Image Dimensions
nl: Afbeeldingsafmetingen

en: Image Fill Description
nl: Beschrijving Afbeeldingsvulling

en: Image Height
nl: Afbeeldingshoogte

en: Image Scale
nl: Afbeeldingsschaal

en: Image Selection
nl: Afbeeldingsselectie

en: Image Size
nl: Afbeeldingsgrootte

en: Image Sketch
nl: Afbeeldingsschets

en: Image Style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Image Type
nl: Afbeeldingstype

en: Image URL or base64 string is required.
nl: Afbeelding-URL of base64-tekenreeks is vereist.

en: Image Url
nl: Afbeelding-URL

en: Image Width
nl: Afbeeldingsbreedte

en: Image doesn't exist
nl: Afbeelding bestaat niet

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Images stored on a different website cannot be used as reference. The issue can be resolved by uploading the image to the WordPress media library.
nl: Afbeeldingen die op een andere website zijn opgeslagen, kunnen niet als referentie worden gebruikt. Je kunt dit oplossen door de afbeelding te uploaden naar de WordPress-mediabibliotheek.

en: Import
nl: Importeren

en: Import %s
nl: %s Importeren

en: Import & Export Customizer
nl: Customizer Importeren & Exporteren

en: Import & Export Theme Options
nl: Themaopties Importeren & Exporteren

en: Import Theme Options
nl: Themaopties Importeren

en: Import These Templates
nl: Importeer Deze Templates

en: Import To Cloud
nl: Importeren Naar Cloud

en: Importing %1$s Page
nl: %1$s-Pagina Importeren

en: Importing Customizer Settings
nl: Customizer-Instellingen Importeren

en: Importing Pages
nl: Pagina's Importeren

en: Importing Presets
nl: Presets Importeren

en: Importing Theme Builder
nl: Theme Builder Importeren

en: Improve Google Fonts Loading
nl: Laden Van Google Fonts Verbeteren

en: Improve your web design workflow and collaborate together in the cloud.
nl: Verbeter je webdesign-workflow en werk samen in de cloud.

en: In Progress
nl: In Uitvoering

en: In some cases users will want to create parent categories or links as placeholders to hold a list of child links or categories. In this case it is not desirable to have the parent links lead anywhere, but instead merely serve an organizational function. Enabling this options will remove the links from all parent pages/categories so that they don't lead anywhere when clicked.
nl: In sommige gevallen willen gebruikers hoofdcategorieën of links als placeholders aanmaken om een lijst met onderliggende links of categorieën te bevatten. In dat geval is het niet wenselijk dat de hoofdlinks ergens naartoe leiden, maar dat ze alleen een organisatorische functie hebben. Als je deze optie inschakelt, worden de links van alle bovenliggende pagina's/categorieën verwijderd, zodat ze nergens naartoe leiden wanneer erop wordt geklikt.

en: Inactive (%s)
nl: Inactief (%s)

en: Inactive Widgets
nl: Inactieve Widgets

en: Increase Contrast
nl: Contrast Verhogen

en: Increase Detail
nl: Detail Verhogen

en: Increase Saturation
nl: Verzadiging Verhogen

en: Index Page SEO
nl: SEO Voor Indexpagina

en: Informative
nl: Informatief

en: Initializing Process
nl: Proces Initialiseren

en: Input 468x60 adsense code
nl: 468x60-Adsense-Code Invoeren

en: Input 468x60 advertisement banner image
nl: 468x60-advertentiebannerafbeelding Invoeren

en: Input 468x60 advertisement destination url
nl: Doel-URL Van 468x60-advertentie Invoeren

en: Input your website information and select which pages you want to have on your website.
nl: Voer je websitegegevens in en selecteer welke pagina's je op je website wilt hebben.

en: Input your website information and tell Divi AI about your website or business. The information you provide will be used to generate content, images and make design decisions.
nl: Voer je websitegegevens in en vertel Divi AI over je website of bedrijf. De informatie die je opgeeft, wordt gebruikt om content en afbeeldingen te genereren en ontwerpkeuzes te maken.

[ctx: Insert CSS Snippet from library]
en: Use This CSS Snippet
nl: Dit CSS-fragment Gebruiken

en: Insert Code at Cursor
nl: Code Invoegen Bij Cursor

[ctx: Insert HTML/JS Snippet from library]
en: Use This HTML/JS Snippet
nl: Dit HTML/JS-fragment Gebruiken

[ctx: Insert Module from library]
en: Use This Module
nl: Deze Module Gebruiken

[ctx: Insert Page from library]
en: Use This Page
nl: Deze Pagina Gebruiken

[ctx: Insert Row from library]
en: Use This Row
nl: Deze Rij Gebruiken

[ctx: Insert Section from library]
en: Use This Section
nl: Deze Sectie Gebruiken

en: Inset
nl: Naar Binnen

en: Instagram Profile Url
nl: Instagram-Profiel-URL

en: Install WooCommerce Plugin
nl: WooCommerce-Plugin Installeren

en: Install and Configure WooCommerce
nl: WooCommerce Installeren En Configureren

en: Installing WooCommerce
nl: WooCommerce Installeren

en: Interior Design Company
nl: Interieurontwerpbedrijf

en: Interior Design Company About Page
nl: Interieurontwerpbedrijf Over Ons-Pagina

en: Interior Design Company Blog Page
nl: Interieurontwerpbedrijf Blogpagina

en: Interior Design Company Contact Page
nl: Interieurontwerpbedrijf Contactpagina

en: Interior Design Company Home Page
nl: Interieurontwerpbedrijf Homepagina

en: Interior Design Company Landing Page
nl: Interieurontwerpbedrijf Landingspagina

en: Interior Design Company Portfolio Page
nl: Interieurontwerpbedrijf Portfoliopagina

en: Interior Design Company Services Page
nl: Interieurontwerpbedrijf Dienstenpagina

en: Interior Design Company Shop Page
nl: Interieurontwerpbedrijf Winkelpagina

en: Invalid API Key or Username
nl: Ongeldige API-sleutel of gebruikersnaam

en: Invalid post IDs format.
nl: Ongeldige indeling van bericht-ID's.

en: Invalid shortcode string.
nl: Ongeldige shortcode-tekenreeks.

en: Invite your team members and clients and give them full access to your entire suite of Divi services.
nl: Nodig je teamleden en klanten uit en geef ze volledige toegang tot je volledige pakket Divi-diensten.

en: Italic
nl: Cursief

en: Join Now
nl: Nu Lid Worden

en: Just another %s site
nl: Gewoon nog een %s-site

en: Just another WordPress site
nl: Gewoon nog een WordPress-site

en: LMS About Page
nl: LMS Over Ons-Pagina

en: LMS Blog Page
nl: LMS Blogpagina

en: LMS Contact Page
nl: LMS Contactpagina

en: LMS Course Page
nl: LMS Cursuspagina

en: LMS Courses Page
nl: LMS Cursussenpagina

en: LMS Home Page
nl: LMS Homepagina

en: LMS Landing Page
nl: LMS Landingspagina

en: LMS Marketing Page
nl: LMS Marketingpagina

[ctx: LMS Page]
en: Course
nl: Cursus

[ctx: LMS Page]
en: Courses
nl: Cursussen

en: LMS Pricing Page
nl: LMS Prijspagina

en: Landscape (8:5)
nl: Liggend (8:5)

en: Language
nl: Taal

en: Language of Prompt
nl: Taal van Prompt

en: Language of Website
nl: Taal van Website

en: Layout
nl: Indeling

[ctx: Layout]
en: Add New
nl: Nieuwe Toevoegen

[ctx: Layout Categories]
en: Manage Categories
nl: Categorieën Beheren

[ctx: Layout Categories]
en: Manage Tags
nl: Tags Beheren

[ctx: Layout Category]
en: Art & Design
nl: Kunst & Design

[ctx: Layout Category]
en: Business
nl: Zakelijk

[ctx: Layout Category]
en: Education
nl: Onderwijs

[ctx: Layout Category]
en: Events
nl: Evenementen

[ctx: Layout Category]
en: Fashion & Beauty
nl: Mode & Beauty

[ctx: Layout Category]
en: Food & Drink
nl: Eten & Drinken

[ctx: Layout Category]
en: Health & Fitness
nl: Gezondheid & Fitness

[ctx: Layout Category]
en: Online Store
nl: Webwinkel

[ctx: Layout Category]
en: Services
nl: Diensten

[ctx: Layout Category]
en: Technology
nl: Technologie

en: Layout Name
nl: Lay-outnaam

en: Layout Pack
nl: Lay-outpakket

[ctx: Layout Pack]
en: Fashion
nl: Mode

[ctx: Layout Pack]
en: Layouts In This Pack
nl: Lay-outs In Dit Pakket

[ctx: Layout Packs]
en: Manage Packs
nl: Pakketten Beheren

en: Layout Settings
nl: Indelingsinstellingen

en: Learn About Divi AI
nl: Meer Informatie Over Divi AI

en: Learn About Divi Cloud
nl: Meer Informatie Over Divi Cloud

en: Learn About Divi Teams
nl: Meer Informatie Over Divi Teams

en: Learn About Divi VIP
nl: Meer Informatie Over Divi VIP

en: Learn About VIP Support
nl: Meer Informatie Over VIP-Support

en: Learn More
nl: Meer Informatie

en: Learn More About Divi 5
nl: Meer Informatie Over Divi 5

en: Leave a Reply to %s
nl: Laat Een Reactie Achter Voor %s

en: Left
nl: Links

en: Left Sidebar
nl: Linkerzijbalk

en: Left to Right
nl: Links Naar Rechts

en: Lengthen
nl: Verlengen

en: Let AI Choose
nl: Laat AI Kiezen

en: Let AI Choose For Me
nl: Laat AI Voor Mij Kiezen

en: Letter Spacing
nl: Letterafstand

en: Let’s Build Your Divi Website!
nl: Laten We Je Divi-Website Bouwen!

en: Level Up Your Divi Toolkit
nl: Upgrade Je Divi-Toolkit

en: Level up your efficiency with limitless AI content and image requests.
nl: Verhoog je efficiëntie met onbeperkte AI-content- en afbeeldingsaanvragen.

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Light
nl: Licht

en: Limit Google Fonts Support For Legacy Browsers
nl: Google Fonts-Ondersteuning Voor Verouderde Browsers Beperken

en: Link Color
nl: Linkkleur

en: Link text
nl: Linktekst

en: List Items
nl: Lijstitems

en: Live Preview
nl: Live Voorbeeld

en: Load From Library
nl: Laden Uit Bibliotheek

en: Load more
nl: Meer laden

en: Loading...
nl: Laden...

en: Locations
nl: Locaties

en: Log In
nl: Inloggen

en: Log In To Divi Cloud
nl: Inloggen Bij Divi Cloud

en: Log In to Activate Your License
nl: Log In Om Je Licentie Te Activeren

en: Login
nl: Inloggen

en: Logo Max Height
nl: Maximale Logohoogte

en: Low
nl: Laag

en: Make Full Width
nl: Volledige Breedte Maken

en: Manage Layouts
nl: Lay-outs Beheren

en: Manage Pages
nl: Pagina's Beheren

en: Manage Posts
nl: Berichten Beheren

en: Manage Templates
nl: Sjablonen Beheren

en: Manage Theme Templates
nl: Thema-Templates Beheren

en: Manage Un-widgetized Advertisements
nl: Niet-Widget Advertenties Beheren

en: Manage Website Pages
nl: Websitepagina's Beheren

en: Manage Your Elegant Themes Account
nl: Beheer Je Elegant Themes-Account

en: Managing Website Styles
nl: Websitestijlen Beheren

en: March 28, 2024
nl: 28 maart 2024

[ctx: Marketplace Page]
en: Seller
nl: Verkoper

en: Maximum
nl: Maximaal

en: Maximum canvas size is 8192px
nl: Maximale canvasgrootte is 8192px

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Member Login
nl: Ledenlogin

en: Memory Limit Increase
nl: Verhoging Van Geheugenlimiet

en: Menu Height
nl: Menuhoogte

en: Menu Link Color
nl: Kleur Menulink

en: Menu Text Size
nl: Tekstgrootte Menu

en: Menu Top Margin
nl: Bovenmarge Menu

en: Menu Width
nl: Menubreedte

en: Meta Font Style
nl: Meta Lettertype-Stijl

en: Meta Letter Spacing
nl: Meta Letterafstand

en: Meta Line Height
nl: Metaregelhoogte

en: Meta Text Size
nl: Metatekstgrootte

en: Migrate This Site to %s
nl: Migreer Deze Site Naar %s

en: Migrate This Website
nl: Deze Website Migreren

en: Migrate To Divi 5
nl: Migreren Naar Divi 5

en: Migrating Your %s
nl: Je %s Migreren

en: Migrating Your Modules
nl: Je Modules Migreren

en: Migrating Your Pages
nl: Je Pagina's Migreren

en: Migrating Your Posts
nl: Je Berichten Migreren

en: Migrating Your Settings
nl: Je Instellingen Migreren

en: Migrating Your Templates
nl: Je Templates Migreren

en: Migrating Your Widget Areas
nl: Je Widgetgebieden Migreren

en: Migrating your website will convert all Divi 4 modules to the Divi 5 format. Sweeping changes will be made to all Divi content throughout your website. It's important that you back up your website before migrating or test the migration on a staging site.
nl: Door je website te migreren worden alle Divi 4-modules omgezet naar het Divi 5-formaat. Er worden ingrijpende wijzigingen doorgevoerd in alle Divi-content op je hele website. Het is belangrijk dat je een back-up maakt van je website voordat je migreert, of de migratie test op een staging-site.

en: Mobile Menu
nl: Mobiel Menu

en: Mobile Styles
nl: Mobiele Stijlen

en: Modification Strength
nl: Wijzigingssterkte

en: Modification Type
nl: Wijzigingstype

en: Modify
nl: Wijzigen

en: Modify Element
nl: Element Wijzigen

en: Modify Selected Image
nl: Geselecteerde Afbeelding Wijzigen

en: Modify With AI
nl: Wijzigen Met AI

en: Modify the reference image with a loose sketch
nl: Wijzig de referentieafbeelding met een ruwe schets

en: Module Name
nl: Modulenaam

en: Module Name Prefix
nl: Modulenaamvoorvoegsel

en: Module Use
nl: Modulegebruik

en: Modules That Will Not Be Converted (%s)
nl: Modules Die Niet Worden Geconverteerd (%s)

en: Modules That Will be Converted (%s)
nl: Modules Die Worden Geconverteerd (%s)

en: Mood & Lighting
nl: Sfeer & Belichting

en: More Options
nl: Meer Opties

en: Most Used
nl: Meest Gebruikt

en: Move
nl: Verplaatsen

en: Move To
nl: Verplaatsen Naar

en: Move To Divi Cloud
nl: Verplaatsen Naar Divi Cloud

en: Must Use Keywords
nl: Verplichte Trefwoorden

en: My Cloud
nl: Mijn Cloud

en: My Divi Cloud
nl: Mijn Divi Cloud

en: My Library
nl: Mijn Bibliotheek

en: Name
nl: Naam

en: Need help getting started with Divi? Our support team is available around the clock to help you with anything and everything Divi related.
nl: Hulp nodig om te starten met Divi? Ons supportteam is 24/7 beschikbaar om je te helpen met alles wat met Divi te maken heeft.

en: New Description
nl: Nieuwe Beschrijving

en: New Theme Options
nl: Nieuwe Themaopties

en: New To Old
nl: Nieuw Naar Oud

en: New items are stored into %s library.
nl: Nieuwe items worden opgeslagen in de bibliotheek van %s.

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl: Nieuwere Reacties <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Next
nl: Volgende

en: Next Entries &raquo;
nl: Nieuwere Berichten &raquo;

en: No
nl: Nee

en: No %s found
nl: Geen %s Gevonden

en: No Animation
nl: Geen Animatie

en: No Context
nl: Geen Context

en: No File Selected
nl: Geen Bestand Geselecteerd

en: No Repeat
nl: Niet Herhalen

en: No Results
nl: Geen Resultaten

en: No Results Found
nl: Geen Resultaten Gevonden

en: No Screenshot
nl: Geen Schermafbeelding

en: No Sidebar
nl: Geen Zijbalk

en: No available options.
nl: Geen beschikbare opties.

en: None
nl: Geen

en: Note: Color settings set above should be applied to the Default color scheme.
nl: Let op: De hierboven ingestelde kleurinstellingen moeten worden toegepast op het Standaard kleurenschema.

en: Nothing found
nl: Niets gevonden

en: Nothing found in Trash
nl: Niets gevonden in Prullenbak

en: Number of Posts displayed on Archive pages
nl: Aantal Berichten Weergegeven Op Archiefpagina's

en: Number of Posts displayed on Category page
nl: Aantal Berichten Weergegeven Op Categorpagina

en: Number of Posts displayed on Search pages
nl: Aantal Berichten Weergegeven Op Zoekpagina's

en: Number of Posts displayed on Tag pages
nl: Aantal Berichten Weergegeven Op Tagpagina's

en: Number of Products displayed on WooCommerce archive pages
nl: Aantal Producten Weergegeven Op WooCommerce-archiefpagina's

en: Number of dropdown tiers shown
nl: Aantal Weergegeven Dropdownniveaus

en: Off
nl: Uit

en: Old To New
nl: Oud Naar Nieuw

en: On
nl: Aan

en: On Divi Cloud
nl: Op Divi Cloud

en: Onboarding Primary Menu
nl: Onboarding-Primair Menu

en: Only Show
nl: Alleen Tonen

en: Only Show Icon on Hover
nl: Pictogram Alleen Weergeven Bij Hover

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
nl: op

en: Open in a new window
nl: Openen in een nieuw venster

en: Open link in new window
nl: Link openen in nieuw venster

en: Options
nl: Opties

en: Orange
nl: Oranje

en: Order Category Links by Ascending/Descending
nl: Volgorde Van Categoriekoppelingen Oplopend/Aflopend

en: Order Pages Links by Ascending/Descending
nl: Volgorde Van Paginakoppelingen Oplopend/Aflopend

en: Outset
nl: Naar Buiten

[ctx: Page]
en: About
nl: Over

[ctx: Page]
en: Careers
nl: Carrières

[ctx: Page]
en: Categories
nl: Categorieën

[ctx: Page]
en: Donate
nl: Doneren

[ctx: Page]
en: Events
nl: Evenementen

[ctx: Page]
en: Features
nl: Functies

[ctx: Page]
en: Gallery
nl: Galerij

[ctx: Page]
en: Gallery 1
nl: Galerij 1

[ctx: Page]
en: Gallery 2
nl: Galerij 2

[ctx: Page]
en: Gallery 3
nl: Galerij 3

[ctx: Page]
en: Guide
nl: Gids

[ctx: Page]
en: Landing
nl: Landingspagina

[ctx: Page]
en: Market
nl: Markt

[ctx: Page]
en: Pricing
nl: Prijzen

[ctx: Page]
en: Services
nl: Diensten

[ctx: Page]
en: Shop
nl: Winkel

en: Page Generated Successfully
nl: Pagina Succesvol Gegenereerd

en: Page Layout
nl: Pagina-Indeling

en: Page Name
nl: Paginanaam

en: Page Title
nl: Paginatitel

[ctx: Page layout]
en: View Live Demo
nl: Live Demo Bekijken

en: Pages
nl: Pagina's

en: Pages Built With Divi
nl: Pagina's Gebouwd Met Divi

en: Pages:
nl: Pagina's:

en: Paint Color
nl: Verfkleur

en: Paint over the area of the image that you would like to modify
nl: Schilder over het gebied van de afbeelding dat je wilt wijzigen

en: Paintbrush Size
nl: Penseelgrootte

en: Painting
nl: Schilderij

en: Paragraph
nl: Alinea

en: Paragraphs
nl: Alinea's

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password Protected
nl: Beveiligd Met Wachtwoord

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Paste image url here, if you chose "images" slider type
nl: Plak hier de afbeelding-URL, als je het slidertype "images" hebt gekozen

en: Performance
nl: Prestaties

en: Phone
nl: Telefoon

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Photo
nl: Foto

en: Photo Marketplace
nl: Fotomarktplaats

en: Photo Marketplace About Page
nl: Fotomarktplaats Over-Pagina

en: Photo Marketplace Categories Page
nl: Fotomarktplaats Categorieënpagina

en: Photo Marketplace Contact Page
nl: Fotomarktplaats Contactpagina

en: Photo Marketplace Home Page
nl: Fotomarktplaats Homepagina

en: Photo Marketplace Landing Page
nl: Fotomarktplaats Landingspagina

en: Photo Marketplace Pricing Page
nl: Fotomarktplaats Prijspagina

en: Photo Marketplace Seller Page
nl: Fotomarktplaats Verkoperspagina

en: Photographer
nl: Fotograaf

en: Pick a color for your headings, or let Divi AI choose one for you.
nl: Kies een kleur voor je koppen, of laat Divi AI er één voor je kiezen.

en: Pick a color to use for things like paragraphs, or let Divi AI choose one for you.
nl: Kies een kleur voor bijvoorbeeld alinea's, of laat Divi AI er één voor je kiezen.

en: Pick a handcrafted Starter Site created by our team. Then, jump into your finished website and customize the content.
nl: Kies een handgemaakte Starter Site die door ons team is gemaakt. Ga daarna direct je voltooide website in en pas de content aan.

en: Pick the starter site that best suits your website. Every Starter Site can be used for any type of website. Once your website is generated, you can easily customize the content and styles using the Divi Builder.
nl: Kies de starter site die het beste bij je website past. Elke Starter Site kan voor elk type website worden gebruikt. Zodra je website is gegenereerd, kun je de content en stijlen eenvoudig aanpassen met de Divi Builder.

en: Pink
nl: Roze

en: Place Thumbs on Pages
nl: Thumbnails bij pagina's plaatsen

en: Place Thumbs on Posts
nl: Thumbnails bij berichten plaatsen

en: Place your adsense code here.
nl: Plaats hier je adsense-code.

en: Please Log In Again
nl: Log Opnieuw In

en: Plugins below use Divi hooks and may not yet be compatible with %s.
nl: Onderstaande plugins gebruiken Divi-hooks en zijn mogelijk nog niet compatibel met %s.

en: Plugins may be Incompatible with %s
nl: Plugins Kunnen Niet Compatibel Zijn Met %s

en: Portability
nl: Portabiliteit

en: Portrait (3:4)
nl: Staand (3:4)

en: Post
nl: Bericht

en: Post Title
nl: Berichttitel

en: Post content has been rolled back to Divi 4 format.
nl: Berichtinhoud is teruggezet naar Divi 4-formaat.

en: Post info section
nl: Postinfo-sectie

en: Posted on
nl: Geplaatst op

en: Posts Built With Divi
nl: Berichten Gebouwd Met Divi

en: Premade Layouts
nl: Vooraf Gemaakte Lay-outs

en: Preview %1$s
nl: Voorbeeld Bekijken Van %1$s

en: Previous
nl: Vorige

en: Primary Color
nl: Primaire Kleur

en: Primary Menu
nl: Primair Menu

en: Primary Menu Background Color
nl: Achtergrondkleur Primair Menu

en: Primary Menu Bar
nl: Primaire Menubalk

en: Primary Menu Link Color
nl: Linkkleur Primair Menu

en: Processing Imagery
nl: Afbeeldingen Verwerken

en: Product Content
nl: Productinhoud

en: Progress Update: Front-End Speed Improvements (And Much More)
nl: Voortgangsupdate: Verbeteringen In Front-End Snelheid (En Veel Meer)

en: Project Navigation
nl: Projectnavigatie

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Published (%s)
nl: Gepubliceerd (%s)

en: Purchase A Divi AI Membership
nl: Een Divi AI-Lidmaatschap Kopen

en: Quick Actions
nl: Snelle Acties

en: RSS Icon Url
nl: RSS-Pictogram-URL

en: Ratings
nl: Beoordelingen

en: Re-Run Compatibility Check
nl: Compatibiliteitscontrole Opnieuw Uitvoeren

en: Re-Run Divi 5 Compatibility Check
nl: Divi 5-Compatibiliteitscontrole Opnieuw Uitvoeren

en: Read Divi Documentation
nl: Lees de Divi-documentatie

en: Red
nl: Rood

en: Reference Content
nl: Referentie-inhoud

en: Reference Image (Optional)
nl: Referentieafbeelding (Optioneel)

en: Reference Image Influence
nl: Invloed Van Referentieafbeelding

en: Refine Result
nl: Resultaat Verfijnen

en: Refine your prompt
nl: Verfijn je prompt

en: Regenerate
nl: Opnieuw Genereren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove From Cloud
nl: Verwijderen Uit Cloud

en: Remove From Favorites
nl: Verwijderen Uit Favorieten

en: Rename
nl: Naam Wijzigen

en: Renew Subscription
nl: Abonnement Verlengen

en: Replace Existing Code
nl: Bestaande Code Vervangen

en: Replace Existing Content
nl: Bestaande Inhoud Vervangen

en: Reset
nl: Resetten

en: Reset to Defaults
nl: Terugzetten Naar Standaardinstellingen

en: Respectful
nl: Respectvol

en: Restaurant About Page
nl: Restaurant Over-Pagina

en: Restaurant Blog Page
nl: Restaurant Blogpagina

en: Restaurant Contact Page
nl: Restaurant Contactpagina

en: Restaurant Gallery Page
nl: Restaurant Galerijpagina

en: Restaurant Home Page
nl: Restaurant Homepagina

en: Restaurant Landing Page
nl: Restaurant Landingspagina

en: Restaurant Shop Page
nl: Restaurant Winkelpagina

en: Restaurant Team Page
nl: Restaurant Teampagina

en: Restore
nl: Herstellen

en: Restore Divi 4 Content
nl: Divi 4-Content Herstellen

en: Restoring Content...
nl: Content Wordt Hersteld...

en: Results
nl: Resultaten

en: Retry
nl: Opnieuw Proberen

en: Retry Migration
nl: Migratie Opnieuw Proberen

en: Rewrite With AI
nl: Herschrijven Met AI

en: Rewrite to be more engaging
nl: Herschrijf om boeiender te zijn

en: Ridge
nl: Richel

en: Right
nl: Rechts

en: Right Sidebar
nl: Rechterzijbalk

en: Right to Left
nl: Rechts Naar Links

en: Role Editor
nl: Rol-editor

en: Roll Back to %s
nl: Terugzetten Naar %s

en: Row Height
nl: Rijhoogte

en: Row Name
nl: Rijnaam

en: Row Name Prefix
nl: Rijnaamvoorvoegsel

en: SaaS Company
nl: SaaS-Bedrijf

en: SaaS Company About Page
nl: SaaS-Bedrijf Over-Pagina

en: SaaS Company Careers Page
nl: SaaS-Bedrijf Carrièrepagina

en: SaaS Company Contact Page
nl: SaaS-Bedrijf Contactpagina

en: SaaS Company Documentation Page
nl: SaaS-Bedrijf Documentatiepagina

en: SaaS Company Features Page
nl: SaaS-Bedrijf Functiespagina

en: SaaS Company Landing Page
nl: SaaS-Bedrijf Landingspagina

en: SaaS Company Pricing Page
nl: SaaS-Bedrijf Prijspagina

en: Save
nl: Opslaan

en: Save %s
nl: %s Opslaan

en: Save Changes
nl: Wijzigingen Opslaan

en: Save Items To Divi Cloud
nl: Items Opslaan In Divi Cloud

en: Save Selection Only
nl: Alleen Selectie Opslaan

en: Save Theme Options
nl: Themaopties Opslaan

en: Save To Divi Cloud
nl: Opslaan Naar Divi Cloud

en: Save To Library
nl: Opslaan In Bibliotheek

en: Save as Global
nl: Opslaan Als Globaal

en: Save items to the Divi Cloud for later use.
nl: Sla items op in de Divi Cloud voor later gebruik.

en: Save this %s to the Divi Library for later use.
nl: Sla deze %s op in de Divi-bibliotheek voor later gebruik.

en: Save unlimited layouts, theme builder templates, code snippets and more to Divi Cloud.
nl: Sla onbeperkt layouts, Theme Builder-sjablonen, codesnippets en meer op in Divi Cloud.

en: Save your Divi assets to the cloud and access them from any website. Collaborate with your team in the cloud.
nl: Sla je Divi-assets op in de cloud en krijg er vanaf elke website toegang toe. Werk samen met je team in de cloud.

en: Saving Theme Builder
nl: Theme Builder Opslaan

en: Scroll
nl: Scrollen

en: Search
nl: Zoeken

en: Search &hellip;
nl: Zoeken &hellip;

en: Search Bar Background Color
nl: Achtergrondkleur Zoekbalk

en: Search Bar Text Color
nl: Tekstkleur Zoekbalk

en: Search Fonts
nl: Lettertypen Zoeken

en: Search For Categories
nl: Zoeken Naar Categorieën

en: Search For Layouts
nl: Zoeken Naar Lay-outs

en: Search For Packs
nl: Zoeken Naar Pakketten

en: Search Results for: %s
nl: Zoekresultaten voor: %s

en: Search Theme Options
nl: Themaopties zoeken

en: Search for:
nl: Zoeken naar:

en: Search results for "%s"
nl: Zoekresultaten voor "%s"

en: Secondary Color
nl: Secundaire Kleur

en: Secondary Menu
nl: Secundair Menu

en: Secondary Menu Background Color
nl: Achtergrondkleur Secundair Menu

en: Secondary Menu Bar
nl: Secundaire Menubalk

en: Secondary Menu Link Color
nl: Linkkleur Secundair Menu

en: Section Height
nl: Sectiehoogte

en: Section Name
nl: Sectienaam

en: Section Name Prefix
nl: Sectienaamvoorvoegsel

en: Select
nl: Selecteren

en: Select All
nl: Alles Selecteren

en: Select Animation Effect
nl: Selecteer animatie-effect

en: Select Font
nl: Lettertype Selecteren

en: Select Icon
nl: Pictogram Selecteren

en: Select Mood
nl: Sfeer Selecteren

en: Select Page
nl: Pagina Selecteren

en: Select Slider Type here
nl: Selecteer hier het slidertype

en: Select a Website Template
nl: Selecteer Een Website-Sjabloon

en: Select a primary color, or let Divi AI choose a great color for you. The primary color is used through the layout, such as background colors, button colors, etc.
nl: Selecteer een primaire kleur, of laat Divi AI een goede kleur voor je kiezen. De primaire kleur wordt in de hele layout gebruikt, zoals voor achtergrondkleuren, knopkleuren, enz.

en: Select a secondary color, or let Divi AI choose a great color for you. The secondary color is used through the layout as a secondary accent color, such as for icon colors, text highlights, etc.
nl: Selecteer een secundaire kleur, of laat Divi AI een goede kleur voor je kiezen. De secundaire kleur wordt in de hele layout gebruikt als tweede accentkleur, zoals voor pictogramkleuren, tekstopmaak, enz.

en: Select between expanded and closed state
nl: Kies tussen uitgevouwen en gesloten status

en: Select the pages that you want to add to your website. You can select from pre-build pages with custom layouts, and add your own pages that will be built using a simple template.
nl: Selecteer de pagina's die je aan je website wilt toevoegen. Je kunt kiezen uit vooraf gebouwde pagina's met aangepaste lay-outs en je eigen pagina's toevoegen die met een eenvoudige template worden opgebouwd.

en: Select this option if you plan to sell products on your website. We will install WooCommerce and configure your cart and checkout pages.
nl: Selecteer deze optie als je van plan bent producten op je website te verkopen. We installeren WooCommerce en configureren je winkelwagen- en afrekenpagina's.

en: Select yes if the link should be opened in a new window
nl: Kies ja als de link in een nieuw venster moet worden geopend

en: Select your desired enhancements. Your image will be sent back through Divi AI and re-imagined to achieve the desired result.
nl: Selecteer de gewenste verbeteringen. Je afbeelding wordt opnieuw door Divi AI verwerkt en opnieuw vormgegeven om het gewenste resultaat te bereiken.

en: Sentences
nl: Zinnen

[ctx: Services/Plans Page]
en: Packages
nl: Pakketten

en: Set As Logo
nl: Als Logo Instellen

en: Set the height of image in pixels.
nl: Stel de hoogte van de afbeelding in pixels in.

en: Set the width of image in pixels.
nl: Stel de breedte van de afbeelding in pixels in.

en: Share With Team
nl: Delen Met Team

en: Share Your Divi Cloud With Your Team
nl: Deel Je Divi Cloud Met Je Team

en: Shared With Me
nl: Met Mij Gedeeld

en: Shop (selecting this will install WooCommerce)
nl: Winkel (als je dit selecteert, wordt WooCommerce geïnstalleerd)

en: Shop Page & Category Page Layout for WooCommerce
nl: Winkelpagina- & Categorielay-out voor WooCommerce

en: Shortcode Framework Constant
nl: Shortcode Framework-constante

en: Shortcode Framework Constant Value
nl: Shortcode Framework-constantewaarde

en: Shortcode Framework Hook
nl: Shortcode Framework-hook

en: Shortcode Framework Option
nl: Shortcode Framework-optie

en: Shortcodes In Widget Area Use
nl: Gebruik Van Shortcodes In Widgetgebied

en: Shortcodes Used
nl: Gebruikte Shortcodes

en: Shorten
nl: Inkorting

en: Show
nl: Tonen

en: Show Facebook Icon
nl: Facebook-Pictogram Tonen

en: Show Instagram Icon
nl: Instagram-Pictogram Tonen

en: Show RSS Icon
nl: RSS-Pictogram Tonen

en: Show Search Icon
nl: Zoekpictogram Weergeven

en: Show Social Icons
nl: Sociale Pictogrammen Weergeven

en: Show Thumbs on Index pages
nl: Thumbnails op indexpagina's tonen

en: Show Top Bar
nl: Bovenbalk Weergeven

en: Show X Icon
nl: X-Pictogram Tonen

en: Show comments on pages
nl: Reacties op pagina's tonen

en: Show comments on posts
nl: Reacties op berichten tonen

en: Show dropdown menus
nl: Dropdownmenu's Tonen

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Sidebar Layout
nl: Zijbalklay-out

en: Sidebar Width
nl: Sidebarbreedte

en: Sidebar: %1$s contains third party module(s): %2$s
nl: Sidebar: %1$s bevat module(s) van derden: %2$s

en: Sidebar: %1$s, contains the following Divi WooCommerce module(s): %2$s
nl: Sidebar: %1$s, bevat de volgende Divi WooCommerce-module(s): %2$s

en: Sign In To Divi Cloud
nl: Aanmelden Bij Divi Cloud

en: Sign Out Of Divi Cloud
nl: Afmelden Bij Divi Cloud

en: Sign in to your Elegant Themes account using the pop-up to activate Divi Cloud.
nl: Log via de pop-up in op je Elegant Themes-account om Divi Cloud te activeren.

en: Simplify
nl: Vereenvoudigen

en: Simply describe your website, sit back, relax, and let Divi AI create your entire website for you in less than 2 minutes.
nl: Beschrijf eenvoudig je website, leun achterover, ontspan en laat Divi AI je volledige website in minder dan 2 minuten voor je maken.

en: Single Page Layout
nl: Lay-out Voor Enkele Pagina

en: Single Post Layout
nl: Lay-out Voor Enkel Bericht

en: Single Post Page SEO
nl: SEO Voor Pagina Met Enkel Bericht

en: Site Identity
nl: Site-Identiteit

en: Site Name
nl: Sitenaam

en: Site Slogan
nl: Slogan

en: Size
nl: Grootte

en: Skills
nl: Vaardigheden

en: Skip This Step & Build Manually
nl: Sla Deze Stap Over & Bouw Handmatig

en: Slide
nl: Schuiven

en: Slide In
nl: Inschuiven

en: Slide In & Fullscreen Header Settings
nl: Instellingen Voor Inschuivende & Fullscreen-Header

en: Smooth Scrolling
nl: Vloeiend Scrollen

en: Social Icon Color
nl: Kleur Social-pictogram

en: Social Icon Size
nl: Grootte Social-pictogram

en: Social Media Post
nl: Socialmediabericht

en: Solid
nl: Effen

en: Some Theme Builder Templates are Incompatible with %s
nl: Sommige Theme Builder-Templates Zijn Niet Compatibel Met %s

en: Some third party scripts may be incorrectly enqueued without declaring jQuery as dependency. If jQuery is deferred, these scripts could break. If you are experiencing console errors after enabling the "Defer jQuery And jQuery Migrate" option, you can enable this option, which will load an additional compatibility script that will attempt to solve the issue. You can turn this feature off if everything is working fine without it.
nl: Sommige scripts van derden worden mogelijk onjuist ingeladen zonder jQuery als afhankelijkheid te declareren. Als jQuery wordt uitgesteld, kunnen deze scripts stukgaan. Als je consolefouten ziet na het inschakelen van de optie "jQuery En jQuery Migrate Uitstellen", kun je deze optie inschakelen. Hiermee wordt een extra compatibiliteitsscript geladen dat probeert het probleem op te lossen. Je kunt deze functie uitschakelen als alles ook zonder goed werkt.

en: Something Went Wrong While Migrating to Divi 5
nl: Er Ging Iets Mis Tijdens Het Migreren Naar Divi 5

en: Something went wrong
nl: Er ging iets mis

en: Something went wrong. Please try again later or try different request.
nl: Er is iets misgegaan. Probeer het later opnieuw of doe een andere aanvraag.

en: Sort
nl: Sorteren

en: Sort Categories Links by Name/ID/Slug/Count/Term Group
nl: Categoriekoppelingen Sorteren Op Naam/ID/Slug/Aantal/Termgroep

en: Sort Pages Links
nl: Paginakoppelingen Sorteren

en: Split Into Modules
nl: Opsplitsen In Modules

en: Split Into Rows
nl: Opsplitsen In Rijen

en: Split Into Sections
nl: Opsplitsen In Secties

en: Split Layout Into Sections
nl: Lay-out Opsplitsen In Secties

en: Split Row Into Modules
nl: Rij Opsplitsen In Modules

en: Split Section Into Rows
nl: Sectie Opsplitsen In Rijen

en: Split Test Usage
nl: Gebruik Van Split Test

en: Split Test usage found
nl: Gebruik van split test gevonden

en: Square (1:1)
nl: Vierkant (1:1)

en: Start Collaborating!
nl: Begin Met Samenwerken!

en: Start Over
nl: Opnieuw Beginnen

en: Start With %1$s
nl: Start Met %1$s

en: State
nl: Status

en: Step %1$s: %2$s Compatibility Check
nl: Stap %1$s: %2$s-Compatibiliteitscontrole

en: Step %1$s: Migrate to %2$s
nl: Stap %1$s: Migreren Naar %2$s

en: Stretch Background Image
nl: Achtergrondafbeelding Uitrekken

en: Submit
nl: Verzenden

en: Submit Comment
nl: Reactie Verzenden

en: Submit a Comment
nl: Een Reactie Plaatsen

en: Subscribe to Stay Up to Date
nl: Abonneer Je Om Op De Hoogte Te Blijven

en: Supply Divi AI with a reference image. This image will be combined with your image description to create the final image. Reference images are a great way to inform Divi AI about a desired composition or style while altering the subject matter of the reference image using your image description.
nl: Voorzie Divi AI van een referentieafbeelding. Deze afbeelding wordt gecombineerd met je afbeeldingsbeschrijving om de uiteindelijke afbeelding te maken. Referentieafbeeldingen zijn een uitstekende manier om Divi AI te informeren over een gewenste compositie of stijl, terwijl je het onderwerp van de referentieafbeelding aanpast met je afbeeldingsbeschrijving.

en: Supply Divi AI with additional context. The chosen context will alter the results and help Divi AI create relevant content.
nl: Geef Divi AI extra context. De gekozen context beïnvloedt de resultaten en helpt Divi AI relevante content te maken.

en: Tab Content
nl: Tabinhoud

en: Tab Text
nl: Tabtekst

en: Team Sidebar
nl: Teamzijbalk

en: Tell Divi AI About Your Website
nl: Vertel Divi AI Over Je Website

en: Tell Divi AI About Your Website (Optional)
nl: Vertel Divi AI Over Je Website (Optioneel)

en: Tell Divi AI about the content you would like it to write.
nl: Vertel Divi AI over de content die je wilt dat het schrijft.

en: Tell Divi AI about the image you would like it to create.
nl: Vertel Divi AI over de afbeelding die je wilt dat het maakt.

en: Tell Divi AI how long you want the content it generates to be. The output will be close to, but not exactly equal to, the length you define.
nl: Vertel Divi AI hoe lang je wilt dat de gegenereerde content is. De output komt dicht in de buurt van, maar is niet exact gelijk aan, de lengte die je opgeeft.

en: Tell Divi AI how you would like it to fill in the blank area of your expanded image.
nl: Vertel Divi AI hoe je wilt dat het het lege gebied van je uitgebreide afbeelding opvult.

en: Tell Divi AI how you would like to change the image. Your changes will be applied to the area you select using the Image Selection or Image Sketch interface.
nl: Vertel Divi AI hoe je de afbeelding wilt wijzigen. Je wijzigingen worden toegepast op het gebied dat je selecteert met de interface Afbeeldingsselectie of Afbeeldingsschets.

en: Tell Divi AI what kind of image you want it to create. Be as descriptive as you like!
nl: Vertel Divi AI wat voor afbeelding je wilt dat het maakt. Wees zo beschrijvend als je wilt!

en: Tell Divi AI what you want it to write about. Talk to it like you would a person.
nl: Vertel Divi AI waarover je wilt dat het schrijft. Praat ermee zoals je met een persoon zou doen.

en: Tell Divi AI what you want to achieve using custom code. Divi AI will respond appropriately based on the element and code field you are editing.
nl: Vertel Divi AI wat je wilt bereiken met aangepaste code. Divi AI reageert passend op basis van het element en het codeveld dat je bewerkt.

en: Tell Us About Your Website
nl: Vertel Ons Over Je Website

en: Text
nl: Tekst

en: Text Color
nl: Tekstkleur

en: Text Size
nl: Tekstgrootte

en: The %s below contain modules that are not yet compatible with Divi 5. These modules will not be converted, and will continue to rely on the Divi 4 framework.
nl: De onderstaande %s bevatten modules die nog niet compatibel zijn met Divi 5. Deze modules worden niet geconverteerd en blijven afhankelijk van het Divi 4-framework.

en: The Divi 5 Migrator will parse all your website content and look for Divi 4 shortcodes. It will convert those shortcodes to the new Divi 5 format and update each post. Modules that do not yet support Divi 5, such as modules from the Divi Marketplace, will not be converted and will continue to function using the legacy Divi 4 framework. Pages that use such modules will not benefit from Divi 5's performance improvements.
nl: De Divi 5 Migrator analyseert alle content van je website en zoekt naar Divi 4-shortcodes. Deze shortcodes worden omgezet naar het nieuwe Divi 5-formaat en elke bericht wordt bijgewerkt. Modules die nog geen ondersteuning bieden voor Divi 5, zoals modules uit de Divi Marketplace, worden niet omgezet en blijven werken via het verouderde Divi 4-framework. Pagina’s die dergelijke modules gebruiken, profiteren niet van de prestatieverbeteringen van Divi 5.

en: The Divi 5 migration process failed. You can try rerunning the migrator; it will pick up where it left off. If the process continues to fail, please get in touch with our support team for assistance or roll back to Divi 4.
nl: Het migratieproces van Divi 5 is mislukt. Je kunt proberen de migratie opnieuw uit te voeren; deze gaat verder waar hij is gebleven. Als het proces blijft mislukken, neem dan contact op met ons supportteam voor hulp of zet terug naar Divi 4.

en: The Divi Marketplace is full of thousands of additional layouts!
nl: De Divi Marketplace staat vol met duizenden extra layouts!

en: The Divi icon font is broken up into various subsets. These subsets are loaded only when needed based on the modules and features used on each page. If you need access to the entire icon font on all pages (for example, if you are using our icon font in your child theme), then you can disable this option and load the entire icon font library on all pages.
nl: Het Divi-pictogramlettertype is opgesplitst in verschillende subsets. Deze subsets worden alleen geladen wanneer nodig op basis van de modules en functies die op elke pagina worden gebruikt. Als je toegang nodig hebt tot het volledige pictogramlettertype op alle pagina's (bijvoorbeeld als je ons pictogramlettertype in je child theme gebruikt), dan kun je deze optie uitschakelen en de volledige pictogramlettertypebibliotheek op alle pagina's laden.

en: The Elegant Themes API key you entered is invalid. Please make sure that your API has been entered correctly and that it is enabled in your account.
nl: De Elegant Themes API-sleutel die je hebt ingevoerd is ongeldig. Controleer of je API correct is ingevoerd en of deze is ingeschakeld in je account.

en: The Elegant Themes username you entered is invalid. Please enter a valid username to receive product updates. If you forgot your username you can
nl: De Elegant Themes-gebruikersnaam die je hebt ingevoerd is ongeldig. Voer een geldige gebruikersnaam in om productupdates te ontvangen. Als je je gebruikersnaam bent vergeten, kun je

en: The Item couldn't be downloaded. Please try after a while.
nl: Het item kon niet worden gedownload. Probeer het later opnieuw.

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key here. Learn more about how to create your Google API Key <a target="_blank" href="%1$s">here</a>.
nl: De Maps-module gebruikt de Google Maps API en vereist een geldige Google API-sleutel om te werken. Zorg ervoor dat je je API-sleutel hier hebt toegevoegd voordat je de Maps-module gebruikt. Lees meer over hoe je je Google API-sleutel aanmaakt <a target="_blank" href="%1$s">hier</a>.

en: The WooCommerce plugin failed to install during the website generation process. You must install and activate the plugin manually.
nl: De WooCommerce-plugin kon tijdens het genereren van de website niet worden geïnstalleerd. Je moet de plugin handmatig installeren en activeren.

en: The WooCommerce plugin was installed but failed to activate during the website generation process. Visit the Plugins page to activate WooCommerce manually.
nl: De WooCommerce-plugin is geïnstalleerd, maar kon tijdens het genereren van de website niet worden geactiveerd. Ga naar de Plugins-pagina om WooCommerce handmatig te activeren.

en: The action failed in the following clouds.
nl: De actie is mislukt in de volgende clouds.

en: The body font will be used for all text blocks throughout the layout. Let AI pick a great font for you, or choose one yourself.
nl: Het lettertype voor hoofdtekst wordt gebruikt voor alle tekstblokken in de hele layout. Laat AI een goed lettertype voor je kiezen, of kies er zelf één.

en: The creators of these plugins have chosen to opt out of the Divi 5 Public Alpha while they focus on creating new versions of their modules in preparation for the final release of Divi 5. 🎉
nl: De makers van deze plugins hebben ervoor gekozen om niet deel te nemen aan de Divi 5 Public Alpha terwijl ze zich richten op het maken van nieuwe versies van hun modules ter voorbereiding op de definitieve release van Divi 5. 🎉

en: The following items are used on your website and are ready to be converted to the Divi 5 format.
nl: De volgende items worden op je website gebruikt en zijn klaar om te worden geconverteerd naar het Divi 5-formaat.

en: The heading font will be used for all headings throughout the layout. Let AI pick a great font for you, or choose one yourself.
nl: Het koptekstlettertype wordt gebruikt voor alle koppen in de hele layout. Laat AI een goed lettertype voor je kiezen, of kies er zelf één.

en: The higher the enhancement strength, the more power is given to Divi AI to re-imagine the original image. A higher strength will increase the enhancement effect, but it will also result in greater changes to the original subject matter.
nl: Hoe hoger de verbeteringssterkte, hoe meer kracht Divi AI krijgt om de oorspronkelijke afbeelding opnieuw vorm te geven. Een hogere sterkte vergroot het verbeteringseffect, maar zorgt ook voor grotere veranderingen aan het oorspronkelijke onderwerp.

en: The higher the modification strength, the more power your prompt has to modify the original image. Reducing the strength will result in more minimal changes.
nl: Hoe hoger de wijzigingssterkte, hoe meer invloed je prompt heeft op het wijzigen van de oorspronkelijke afbeelding. Als je de sterkte verlaagt, krijg je meer minimale wijzigingen.

en: The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
nl: De pagina die je hebt opgevraagd, kon niet worden gevonden. Probeer je zoekopdracht te verfijnen of gebruik de navigatie hierboven om het bericht te vinden.

en: The pages below utilize features that are not yet compatible with %s
nl: De onderstaande pagina's gebruiken functies die nog niet compatibel zijn met %s

en: The plugins listed below are using the Divi 4 framework and are not fully compatible with Divi 5. These plugins will continue to function, however, since they use the Divi 4 framework, the parts of your website that use these plugins will not benefit from Divi 5's performance improvements.
nl: De onderstaande plugins gebruiken het Divi 4-framework en zijn niet volledig compatibel met Divi 5. Deze plugins blijven werken, maar omdat ze het Divi 4-framework gebruiken, profiteren de onderdelen van je website die deze plugins gebruiken niet van de prestatieverbeteringen van Divi 5.

en: The sidebars and widget areas below contain modules that are not yet compatible with Divi 5. These modules will not be converted, and will continue to rely on the Divi 4 framework.
nl: De onderstaande zijbalken en widgetgebieden bevatten modules die nog niet compatibel zijn met Divi 5. Deze modules worden niet geconverteerd en blijven afhankelijk van het Divi 4-framework.

en: The size of the image must be less than 10MB.
nl: De afbeeldingsgrootte moet kleiner zijn dan 10 MB.

en: Theme Customizer
nl: Thema-customizer

en: Theme Option
nl: Themaoptie

en: Theme Options
nl: Themaopties

en: Theme Options Library
nl: Themaoptiesbibliotheek

en: Theme Templates
nl: Thema-Templates

en: There are no posts to convert!
nl: Er zijn geen berichten om te converteren!

en: There are no posts to rollback!
nl: Er zijn geen berichten om terug te zetten!

en: These words will be forced to appear in the content. This is useful for SEO when optimizing for specific keywords, for example.
nl: Deze woorden worden verplicht opgenomen in de content. Dit is bijvoorbeeld handig voor SEO bij het optimaliseren voor specifieke zoekwoorden.

en: Third party modules aren't expected to be ready for Divi 5 during the alpha and beta phases.
nl: Verwacht wordt niet dat modules van derden klaar zijn voor Divi 5 tijdens de alfa- en bètafases.

en: This Module Content
nl: Deze Module-inhoud

en: This Page Content
nl: Deze Pagina-inhoud

en: This Plugin Can't Be Activated While Using Divi 5
nl: Deze Plugin Kan Niet Worden Geactiveerd Bij Gebruik Van Divi 5

en: This Section Content
nl: Deze Sectie-inhoud

en: This Website
nl: Deze Website

en: This block will eventually be removed, so please check back again in the future. Thanks for testing Divi 5!
nl: Dit blok wordt uiteindelijk verwijderd, dus kom later nog eens terug. Bedankt voor het testen van Divi 5!

en: This is the username that you use to access the Members Area on elegantthemes.com.
nl: Dit is de gebruikersnaam die je gebruikt om toegang te krijgen tot het ledengebied op elegantthemes.com.

en: This may take several minutes. Do not exit or refresh this page or your progress will be lost.
nl: Dit kan enkele minuten duren. Sluit of vernieuw deze pagina niet, anders gaat je voortgang verloren.

en: This option allows you to change how your dates are displayed. For more information please refer to the WordPress codex here:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>
nl: Met deze optie kun je wijzigen hoe je datums worden weergegeven. Raadpleeg voor meer informatie de WordPress-codex hier:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>

en: This options allows you to control how many teirs your pages dropdown menu has. Increasing the number allows for additional menu items to be shown.
nl: Met deze optie kun je bepalen hoeveel niveaus je paginadropdownmenu heeft. Door het aantal te verhogen kunnen extra menu-items worden weergegeven.

en: This page is running in backwards compatibility mode because it contains legacy Divi 4 modules. They will continue to function, however, this page won't benefit from all of Divi 5's performance improvements. This page may still need to be converted, or you may be using modules that aren't ready for Divi 5. This notice is for information purposes and is not an error.
nl: Deze pagina draait in backwards compatibility mode omdat hij legacy Divi 4-modules bevat. Ze blijven werken, maar deze pagina profiteert niet van alle prestatieverbeteringen van Divi 5. Mogelijk moet deze pagina nog worden geconverteerd, of gebruik je modules die nog niet klaar zijn voor Divi 5. Deze melding is ter informatie en is geen fout.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
nl: Dit bericht is met een wachtwoord beveiligd. Voer het wachtwoord in om reacties te bekijken.

en: This website doesn't contain any Divi 4 modules requiring conversion. Your website runs on the Divi 5 framework; you can hit the ground running! You can revisit this migration page anytime to check your website for Divi 4 content. If you import content using the WordPress importer or if you import layouts that contain unsupported modules, you can use the migrator to assess the compatibility of that content and migrate it at your convenience.
nl: Deze website bevat geen Divi 4-modules die moeten worden omgezet. Je website draait op het Divi 5-framework; je kunt meteen aan de slag! Je kunt deze migratiepagina op elk moment opnieuw bekijken om je website te controleren op Divi 4-content. Als je content importeert met de WordPress-importer of als je layouts importeert die niet-ondersteunde modules bevatten, kun je de migrator gebruiken om de compatibiliteit van die content te beoordelen en deze te migreren wanneer het jou uitkomt.

en: This website is linked to your Divi subscriptions and ready to receive the latest Divi updates.
nl: Deze website is gekoppeld aan je Divi-abonnementen en klaar om de nieuwste Divi-updates te ontvangen.

en: This will enable Google Fonts for Non-English languages.
nl: Dit schakelt Google Fonts in voor niet-Engelse talen.

en: This will enable the use of excerpts in posts or pages.
nl: Hiermee wordt het gebruik van samenvattingen in berichten of pagina's ingeschakeld.

en: This will return all of the settings throughout the options page to their default values. <strong>Are you sure you want to do this?</strong>
nl: Hiermee worden alle instellingen op de optiepaginA teruggezet naar de standaardwaarden. <strong>Weet je zeker dat je dit wilt doen?</strong>

en: Tile
nl: Tegels

en: Tile Horizontally
nl: Horizontaal Herhalen

en: Tile Vertically
nl: Verticaal Herhalen

en: Title
nl: Titel

en: To enable Divi Cloud on this website, log in to your Elegant Themes account
nl: Om Divi Cloud op deze website in te schakelen, log je in op je Elegant Themes-account

en: To modify or add to an element that already exists in the image, choose Modify Element. To add something brand new and unrelated to the original image, choose Add Element.
nl: Om een element dat al in de afbeelding bestaat te wijzigen of eraan toe te voegen, kies Element Wijzigen. Om iets geheel nieuws en niet gerelateerd aan de oorspronkelijke afbeelding toe te voegen, kies Element Toevoegen.

en: To view this protected post, enter the password below
nl: Voer hieronder het wachtwoord in om dit beveiligde bericht te bekijken

en: Top
nl: Boven

en: Top Bar Text Color
nl: Tekstkleur Bovenbalk

en: Top Bar Text Size
nl: Tekstgrootte Bovenbalk

en: Top to Bottom
nl: Boven Naar Beneden

en: Translate
nl: Vertalen

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Trash storage for Divi Cloud is limited to 50 items for free accounts. Once your trash exceeds 50 items, the oldest items in your trashed will be permanently deleted to make room for new items. Purchase a <a href="%s" target="_blank">Divi Cloud Membership</a> for unlimited storage.
nl: Prullenbakopslag voor Divi Cloud is beperkt tot 50 items voor gratis accounts. Zodra je prullenbak meer dan 50 items bevat, worden de oudste items in je prullenbak definitief verwijderd om ruimte te maken voor nieuwe items. Koop een <a href="%s" target="_blank">Divi Cloud-lidmaatschap</a> voor onbeperkte opslag.

en: Travel Agency
nl: Reisbureau

en: Travel Agency About Page
nl: Reisbureau Over-Pagina

en: Travel Agency Blog Page
nl: Reisbureau Blogpagina

en: Travel Agency Contact Page
nl: Reisbureau Contactpagina

en: Travel Agency Home Page
nl: Reisbureau Homepagina

en: Travel Agency Landing Page
nl: Reisbureau Landingspagina

en: Travel Agency Packages Page
nl: Reisbureau Pakkettenpagina

en: Travel Agency Shop Page
nl: Reisbureau Winkelpagina

en: Travel Agency Team Page
nl: Reisbureau Teampagina

en: Tutorials & Documentation
nl: Tutorials & Documentatie

en: Tweet
nl: Tweeten

en: Type of the box
nl: Type van het vak

en: Typography
nl: Typografie

en: Uh Oh!
nl: Oeps!

en: Uh Oh! Something Went Wrong
nl: Oei! Er Ging Iets Mis

en: Uh Oh! You have reached your Divi Cloud quota.
nl: Oei! Je hebt je Divi Cloud-quotum bereikt.

en: Unable to generate shortcode. Please try again later.
nl: Kan shortcode niet genereren. Probeer het later opnieuw.

en: Underline
nl: Onderstrepen

en: Unlock Unlimited Divi Cloud Storage
nl: Ontgrendel Onbeperkte Divi Cloud-Opslag

en: Unsupported Plugins Detected
nl: Niet-ondersteunde Plugins Gedetecteerd

en: Untagged
nl: Zonder Tags

en: Update
nl: Bijwerken

en: Updating Website Information
nl: Websitegegevens Bijwerken

en: Upgrade
nl: Upgraden

en: Upgrade Your Divi Cloud
nl: Upgrade Je Divi Cloud

en: Upgrade to Divi AI Unlimited
nl: Upgrade Naar Divi AI Unlimited

en: Upgrade to Unlimited Cloud Storage!
nl: Upgrade Naar Onbeperkte Cloudopslag!

en: Upgrade to Unlimited Divi Cloud Storage!
nl: Upgrade Naar Onbeperkte Divi Cloud-Opslag!

en: Upgrade your Divi membership to Lifetime and use Divi on unlimited websites forever.
nl: Upgrade je Divi-lidmaatschap naar Lifetime en gebruik Divi voor altijd op onbeperkt veel websites.

en: Upload
nl: Uploaden

en: Upload a Reference Image
nl: Referentieafbeelding Uploaden

en: Upload a logo image to be used in your website header and footer.
nl: Upload een logo-afbeelding die in de header en footer van je website wordt gebruikt.

en: Upload your logo (optional)
nl: Upload je logo (optioneel)

en: Uppercase
nl: Hoofdletters

en: Upscale
nl: Opschalen

en: Upscale Image
nl: Afbeelding Opschalen

en: Upscaling Images
nl: Afbeeldingen Opschalen

en: Url
nl: URL

en: Use Background Color
nl: Achtergrondkleur Gebruiken

en: Use Custom Sidebar Width
nl: Aangepaste Sidebarbreedte Gebruiken

en: Use Divi Quick Sites to generate a new website using Divi AI or premade Divi Starter Sites. Quick Sites will set up your entire site including custom pages, menu items, Theme Builder templates and more.
nl: Gebruik Divi Quick Sites om een nieuwe website te genereren met Divi AI of kant-en-klare Divi Starter Sites. Quick Sites stelt je volledige site in, inclusief aangepaste pagina's, menu-items, Theme Builder-sjablonen en meer.

en: Use Divi Quick Sites to set up your site in less than 2 minutes. We will generate pages and content, set up your website info, and configure your menu, templates, styles and presets automatically. You can build your website using AI, or pick from handcrafted Starter Sites.
nl: Gebruik Divi Quick Sites om je site in minder dan 2 minuten op te zetten. We genereren pagina's en content, stellen je websitegegevens in en configureren automatisch je menu, sjablonen, stijlen en presets. Je kunt je website bouwen met AI of kiezen uit handgemaakte Starter Sites.

en: Use Google Fonts
nl: Google Fonts Gebruiken

en: Use Placeholder Images
nl: Placeholder-Afbeeldingen Gebruiken

en: Use Pre-Made Starter Site
nl: Gebruik Kant-en-Klare Starter Site

en: Use Relative Image Paths
nl: Relatieve Afbeeldingspaden Gebruiken

en: Use Stock Images (Faster)
nl: Stockafbeeldingen Gebruiken (Sneller)

en: Use This Code
nl: Deze Code Gebruiken

en: Use This Image
nl: Deze Afbeelding Gebruiken

en: Use This Text
nl: Deze Tekst Gebruiken

en: Use excerpts when defined
nl: Samenvattingen gebruiken indien ingesteld

en: Use resizing
nl: Formaat wijzigen gebruiken

en: Use selection as reference
nl: Selectie Als Referentie Gebruiken

en: Use your original image as reference in the selected area. Changes will be more seamlessly integrated into the modified image.
nl: Gebruik je oorspronkelijke afbeelding als referentie in het geselecteerde gebied. Wijzigingen worden naadlozer geïntegreerd in de aangepaste afbeelding.

en: Used for icon button type
nl: Gebruikt voor het pictogramknoptype

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Using Divi AI
nl: Divi AI Gebruiken

en: Using Divi Cloud
nl: Divi Cloud Gebruiken

en: Using the Divi Builder
nl: De Divi Builder Gebruiken

en: Using the Divi Library
nl: De Divi-Bibliotheek Gebruiken

en: Using the Divi Theme Builder
nl: De Divi Theme Builder Gebruiken

en: Vector Graphic
nl: Vectorillustratie

en: Vertical Menu Orientation
nl: Oriëntatie Verticaal Menu

en: Vertically Centered
nl: Verticaal Gecentreerd

en: View Details
nl: Details Bekijken

en: View Full Development Roadmap
nl: Bekijk De Volledige Ontwikkelingsroadmap

en: View My Site
nl: Mijn Site Bekijken

en: View Theme Options
nl: Themaopties bekijken

en: View in Divi Marketplace
nl: Bekijken in Divi Marketplace

en: Visit The Migrator
nl: Ga Naar De Migrator

en: Warning: This can cause JavaScript errors in some cases and should be used with care. When enabled, scripts registered by plugins and themes will be deferred to improve performance and jQuery will always be loaded in the body.
nl: Waarschuwing: Dit kan in sommige gevallen JavaScript-fouten veroorzaken en moet voorzichtig worden gebruikt. Indien ingeschakeld worden scripts die door plugins en thema's zijn geregistreerd uitgesteld om de prestaties te verbeteren, en jQuery wordt altijd in de body geladen.

en: Watch video tutorials
nl: Bekijk Videotutorials

en: Watercolor
nl: Aquarel

en: We are scanning your website to assess its compatibility with Divi 5. If your website is using modules that are not yet supported, we'll let you know which parts of your website will be affected so that you can decide whether or not to proceed with the migration. Unsupported modules will continue to function but won't benefit from Divi 5's performance improvements.
nl: We scannen je website om de compatibiliteit met Divi 5 te beoordelen. Als je website modules gebruikt die nog niet worden ondersteund, laten we je weten welke onderdelen van je website worden beïnvloed, zodat je kunt beslissen of je wel of niet wilt doorgaan met de migratie. Niet-ondersteunde modules blijven werken, maar profiteren niet van de prestatieverbeteringen van Divi 5.

en: We want to provide the community with as much information as possible about the current state of Divi 5. We give monthly updates on our progress and cover various topics related to Divi 5.
nl: We willen de community zo veel mogelijk informatie geven over de huidige status van Divi 5. We geven maandelijks updates over onze voortgang en behandelen verschillende onderwerpen die verband houden met Divi 5.

en: Web Agency
nl: Webbureau

en: Web Agency Careers Page
nl: Webbureau Carrièrepagina

en: Web Agency Contact Page
nl: Webbureau Contactpagina

en: Web Agency Home Page
nl: Webbureau Homepagina

en: Web Agency Landing Page
nl: Webbureau Landingspagina

en: Web Agency Portfolio Page
nl: Webbureau Portfoliopagina

en: Web Agency Pricing Page
nl: Webbureau Prijspagina

en: Web Agency Services Page
nl: Webbureau Dienstenpagina

en: Website Build Complete!
nl: Website Is Klaar!

en: Website Content Width
nl: Breedte Website-Inhoud

en: Website Default
nl: Website-Standaard

en: Website Description (Optional)
nl: Websitebeschrijving (Optioneel)

en: Website Gutter Width
nl: Gootbreedte Website

en: Website Pages
nl: Websitepagina's

en: Wedding
nl: Bruiloft

en: Wedding About Page
nl: Bruiloft Over-Pagina

en: Wedding Blog Page
nl: Bruiloft Blogpagina

en: Wedding Contact Page
nl: Bruiloft Contactpagina

en: Wedding Details Page
nl: Bruiloft Detailpagina

en: Wedding Gallery Page
nl: Bruiloft Galerijpagina

en: Wedding Home Page
nl: Bruiloft Homepagina

en: Welcome to %s
nl: Welkom Bij %s

en: Welcome to Divi!
nl: Welkom Bij Divi!

en: Welcome to Divi! Before diving in to your new theme, please visit the <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Divi Documentation</a> page for access to dozens of in-depth tutorials.
nl: Welkom bij Divi! Voordat je in je nieuwe thema duikt, ga naar de pagina <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Divi Documentation</a> voor toegang tot tientallen uitgebreide tutorials.

en: We’re Migrating Your Site to the %s Framework!
nl: We Migeren Je Site Naar Het %s-Framework!

en: What are you writing about?
nl: Waar schrijf je over?

en: What happens when I run the Divi 5 migrator?
nl: Wat gebeurt er wanneer ik de Divi 5 Migrator uitvoer?

en: What if something breaks after I run the migrator?
nl: Wat als er iets kapotgaat nadat ik de migrator heb uitgevoerd?

en: What language should Divi AI write in? Divi AI can write in over 26 languages!
nl: In welke taal moet Divi AI schrijven? Divi AI kan in meer dan 26 talen schrijven!

en: What type of content are you writing? This will help Divi AI tailor the output to your desired format.
nl: Welk type content schrijf je? Dit helpt Divi AI om de output af te stemmen op het gewenste formaat.

en: What would you like to create using custom code?
nl: Wat wil je maken met aangepaste code?

en: When Critical CSS is enabled, Divi determines an "above the fold threshold" and defers all styles for elements below the fold. However, this threshold is just a estimate and can vary on different devices. Increasing threshold height will deffer fewer styles, resulting in slightly slower load times but less of a chance for Cumulative Layout Shifts to occur. If you are experiencing CLS issues you can increase the threshold height.
nl: Wanneer Kritieke CSS is ingeschakeld, bepaalt Divi een "above-the-fold-drempel" en stelt het alle stijlen uit voor elementen onder de vouw. Deze drempel is echter slechts een schatting en kan per apparaat verschillen. Een hogere drempelhoogte stelt minder stijlen uit, wat resulteert in iets tragere laadtijden maar een kleinere kans op Cumulative Layout Shifts. Als je CLS-problemen ervaart, kun je de drempelhoogte verhogen.

en: When possible, jQuery and jQuery Migrate will be moved to the body to speed up load times. If a third party plugin registers jQuery as a dependency, it will be moved back to the head.
nl: Waar mogelijk worden jQuery en jQuery Migrate naar de body verplaatst om laadtijden te verkorten. Als een plugin van derden jQuery als afhankelijkheid registreert, wordt het terug naar de head verplaatst.

en: When you define your keywords using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the meta keywords you would like to use, separated by comas.
nl: Wanneer je je trefwoorden via aangepaste velden definieert, gebruik je deze waarde als veldnaam. De waarde van je aangepaste veld moet de metatrefwoorden zijn die je wilt gebruiken, gescheiden door komma’s.

en: When you define your meta description using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom description you would like to use.
nl: Wanneer je je metabeschrijving via aangepaste velden definieert, gebruik je deze waarde als veldnaam. De waarde van je aangepaste veld moet de aangepaste beschrijving zijn die je wilt gebruiken.

en: When you define your title using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom title you would like to use.
nl: Wanneer je je titel via aangepaste velden definieert, gebruik je deze waarde als veldnaam. De waarde van je aangepaste veld moet de aangepaste titel zijn die je wilt gebruiken.

en: When you save layouts to Divi Cloud, they become available on every website you build.
nl: Wanneer je layouts opslaat in Divi Cloud, zijn ze beschikbaar op elke website die je bouwt.

en: When you sync %s to Divi Cloud, they become available on every website you build.
nl: Wanneer je %s synchroniseert met Divi Cloud, zijn ze beschikbaar op elke website die je bouwt.

en: While Divi 5 was built to be backward compatible, the backward compatibility system is in its alpha stage. Some creators don't want to participate in the testing phase.
nl: Hoewel Divi 5 is gebouwd met terugwaartse compatibiliteit, bevindt het systeem voor terugwaartse compatibiliteit zich in de alfafase. Sommige makers willen niet deelnemen aan de testfase.

en: While creating your site, something got hung up. Click Retry to resume where things left off, or Cancel to restore your site to its previous state.
nl: Tijdens het maken van je site liep er iets vast. Klik op Opnieuw Proberen om verder te gaan waar je gebleven was, of op Annuleren om je site te herstellen naar de vorige status.

en: Why am I getting an orange warning in the admin bar?
nl: Waarom krijg ik een oranje waarschuwing in de adminbalk?

en: Widget Bullet Color
nl: Opsommingsteken-kleur Widget

en: Widget Header Color
nl: Koptekstkleur Widget

en: Widget Link Color
nl: Linkkleur Widget

en: Widget Text Color
nl: Tekstkleur Widget

en: Widgets are Incompatible with %s
nl: Widgets Zijn Niet Compatibel Met %s

en: Width
nl: Breedte

en: Will Divi 5 work with modules from the Divi Marketplace?
nl: Werkt Divi 5 met modules uit de Divi Marketplace?

en: WooCommerce Plugin Status
nl: WooCommerce-Pluginstatus

[ctx: WooCommerce items number]
en: %1$s Item | %1$s Items
nl[0]: Item %1$s
nl[1]: Items %1$s

en: WordPress loads it's own WordPress emojis. Modern browsers support native emojis, making WordPress's emojis unnecessary in most cases. Removing WordPress emojis removes unneeded assets and improves performance.
nl: WordPress laadt zijn eigen WordPress-emoji's. Moderne browsers ondersteunen native emoji's, waardoor de emoji's van WordPress in de meeste gevallen niet nodig zijn. Het verwijderen van WordPress-emoji's verwijdert onnodige assets en verbetert de prestaties.

en: Words
nl: Woorden

en: Write %s With AI
nl: %s Schrijven Met AI

en: Writing Content
nl: Content Schrijven

en: Writing Text Content
nl: Tekstcontent Schrijven

en: X Profile Url
nl: X-Profiel-URL

en: Yes
nl: Ja

en: Yoga Studio
nl: Yogastudio

en: Yoga Studio About Page
nl: Yogastudio Over-Pagina

en: Yoga Studio Blog Page
nl: Yogastudio Blogpagina

en: Yoga Studio Classes Page
nl: Yogastudio Lespagina

en: Yoga Studio Contact Page
nl: Yogastudio Contactpagina

en: Yoga Studio Home Page
nl: Yogastudio Homepagina

en: Yoga Studio Landing Page
nl: Yogastudio Landingspagina

en: Yoga Studio Team Page
nl: Yogastudio Teampagina

en: You are using outdated version of Divi. New version is
nl: Je gebruikt een verouderde versie van Divi. De nieuwe versie is

en: You are using the latest version of Divi.
nl: Je gebruikt de nieuwste versie van Divi.

en: You can continue to alter and improve the content that was generated by giving AI further instructions.
nl: Je kunt de gegenereerde content blijven aanpassen en verbeteren door AI verdere instructies te geven.

en: You can disable this option if you want to remove the comments and comment form from single post pages.
nl: Je kunt deze optie uitschakelen als je de reacties en het reactieformulier van pagina’s met een enkel bericht wilt verwijderen.

en: You can find your API Key <a href="%s" target="_blank">here</a>.
nl: Je kunt je API-sleutel <a href="%s" target="_blank">hier</a> vinden.

en: You can generate 10 layouts
nl: Je kunt 10 layouts genereren

en: You can try out Divi AI 100 times
nl: Je kunt Divi AI 100 keer uitproberen

en: You can visit Elegant Themes and contact our support team using the pink chat icon. Give them details about the bug, and we'll handle it from there!
nl: Je kunt Elegant Themes bezoeken en contact opnemen met ons supportteam via het roze chatpictogram. Geef ze details over de bug, en wij pakken het verder op!

en: You don't have pages
nl: Je hebt geen pagina's

en: You have hit your 500MB Limit. To continue to save items to your Divi Cloud, you must delete some of your existing items to free up space or upgrade your Divi Cloud storage.
nl: Je hebt je limiet van 500MB bereikt. Om items te blijven opslaan in je Divi Cloud, moet je enkele van je bestaande items verwijderen om ruimte vrij te maken, of je Divi Cloud-opslag upgraden.

en: You have to update Divi in order to use AI.
nl: Je moet Divi updaten om AI te kunnen gebruiken.

en: You will see this warning if a page contains an un-converted Divi 4 module, of if one of your plugins uses the legacy Divi 4 framework. We built Divi 5 to be backwards compatible with Divi 4 plugins, such as modules from the Divi Marketplace. Until creators update their plugins for Divi 5, legacy plugins will continue to function using the legacy Divi 4 framework. However, loading the Divi 4 framework comes at a performance cost. The orange warning informs you that a plugin you are using is tapping into the legacy framework, and the page is not benefiting from Divi 5's performance improvements.
nl: Je ziet deze waarschuwing als een pagina een niet-geconverteerde Divi 4-module bevat, of als een van je plugins het verouderde Divi 4-framework gebruikt. We hebben Divi 5 gebouwd om achterwaarts compatibel te zijn met Divi 4-plugins, zoals modules uit de Divi Marketplace. Totdat makers hun plugins hebben bijgewerkt voor Divi 5, blijven verouderde plugins functioneren via het verouderde Divi 4-framework. Het laden van het Divi 4-framework heeft echter een negatieve impact op de prestaties. De oranje waarschuwing laat je weten dat een plugin die je gebruikt terugvalt op het verouderde framework, en dat de pagina niet profiteert van de prestatieverbeteringen van Divi 5.

en: Your %1$s subscription has expired. In order to download Premade Layouts from the %2$s Library you must <a href="%3$s" target="_blank">renew your subscription</a>.
nl: Je %1$s-abonnement is verlopen. Om kant-en-klare lay-outs te downloaden uit de %2$s-bibliotheek, moet je <a href="%3$s" target="_blank">je abonnement verlengen</a>.

en: Your Divi AI usage limit has been exceeded. Upgrade Divi AI membership to use Divi AI without any limits!
nl: Je gebruikslimiet van Divi AI is overschreden. Upgrade je Divi AI-lidmaatschap om Divi AI zonder limieten te gebruiken!

en: Your Divi Cloud Session Has Ended
nl: Je Divi Cloud-Sessie Is Beëindigd

en: Your Divi Cloud membership has expired
nl: Je Divi Cloud-lidmaatschap is verlopen

en: Your Divi Cloud membership has expired. To access items stored on your cloud, please <a href="%s" target="_blank">renew your Divi Cloud membership</a>.
nl: Je Divi Cloud-lidmaatschap is verlopen. Om toegang te krijgen tot items die in je cloud zijn opgeslagen, kun je je <a href="%s" target="_blank">Divi Cloud-lidmaatschap verlengen</a>.

en: Your Divi Cloud session has ended. Please try logging in again. If you continue to experience authorization failures, try closing Library modal and opening it again so that your authorization token can be regenerated.
nl: Je Divi Cloud-sessie is beëindigd. Probeer opnieuw in te loggen. Als je autorisatiefouten blijft ervaren, probeer dan de bibliotheekmodal te sluiten en opnieuw te openen, zodat je autorisatietoken opnieuw kan worden gegenereerd.

en: Your Divi is outdated
nl: Je Divi Is Verouderd

en: Your Divi license key has expired
nl: Je Divi-licentiesleutel is verlopen

en: Your Divi license key is active
nl: Je Divi-licentiesleutel is actief

en: Your Divi license key is invalid
nl: Je Divi-licentiesleutel is ongeldig

en: Your Elegant Themes username is invalid
nl: Je Elegant Themes-gebruikersnaam is ongeldig

en: Your Existing Pages
nl: Je Bestaande Pagina's

en: Your Saved Layouts
nl: Je Opgeslagen Lay-outs

en: Your Site Is Ready!
nl: Je Site Is Klaar!

en: Your Site Is Using Modules Not Fully Supported By %s
nl: Je Site Gebruikt Modules Die Niet Volledig Worden Ondersteund Door %s

en: Your Website Doesn't require Migration. You're Ready To Go!
nl: Je Website Hoeft Niet Te Worden Gemigreerd. Je Kunt Meteen Aan De Slag!

en: Your free Divi AI usage limit has been exceeded. Purchase a Divi AI membership to use Divi AI without any limits!
nl: Je gratis gebruikslimiet van Divi AI is overschreden. Koop een Divi AI-lidmaatschap om Divi AI zonder limieten te gebruiken!

en: Your image will be upscaled to the size defined here.
nl: Je afbeelding wordt opgeschaald naar de grootte die je hier instelt.

en: Your license key has expired.
nl: Je licentiesleutel is verlopen.

en: Your site uses third party modules that are not currently supported by %s. That's ok; you can still migrate. However, these modules won't be converted and will run in backward compatibility mode. The parts of your website that use these modules will not benefit from Divi 5's performance improvements, and unconverted modules can't use Divi 5's new features. If your website relies heavily on incompatible modules, you may consider sticking with Divi 4 until the developers update the modules for Divi 5.
nl: Je site gebruikt modules van derden die momenteel niet worden ondersteund door %s. Dat is oké; je kunt nog steeds migreren. Deze modules worden echter niet geconverteerd en draaien in achterwaartse-compatibiliteitsmodus. De onderdelen van je website die deze modules gebruiken profiteren niet van de prestatieverbeteringen van Divi 5, en niet-geconverteerde modules kunnen de nieuwe functies van Divi 5 niet gebruiken. Als je website sterk afhankelijk is van incompatibele modules, kun je overwegen om bij Divi 4 te blijven totdat de ontwikkelaars de modules bijwerken voor Divi 5.

en: Your website is being created! Sit back and relax while Divi Quick Sites generates content and configures your menu, templates, styles and presets.
nl: Je website wordt aangemaakt! Leun achterover en ontspan terwijl Divi Quick Sites content genereert en je menu, templates, stijlen en presets configureert.

en: Your website is ready to go. Below is a list of pages and templates that were created. Next, visit your website and jump into the Divi Builder to edit your content.
nl: Je website is klaar voor gebruik. Hieronder staat een lijst met pagina's en templates die zijn aangemaakt. Bezoek vervolgens je website en ga aan de slag met de Divi Builder om je content te bewerken.

en: Your website's existing content will be returned to the state that it was in before converting to Divi 5. You will lose any changes you made while using Divi 5. Only posts and pages that existed before conversion will be affected.
nl: De bestaande content van je website wordt teruggezet naar de staat van vóór het converteren naar Divi 5. Je verliest alle wijzigingen die je hebt aangebracht terwijl je Divi 5 gebruikte. Alleen berichten en pagina’s die vóór de conversie bestonden, worden beïnvloed.

en: You’re Almost There!
nl: Je Bent Er Bijna!

en: comments
nl: reacties

en: for free. Upgrade to enjoy
nl: gratis. Upgrade om te genieten van

[ctx: general options]
en: General
nl: Algemeen

en: hide error message
nl: foutmelding verbergen

[ctx: integrate third-party code]
en: Integration
nl: Integratie

[ctx: navigation menu]
en: Navigation
nl: Navigatie

[ctx: page/post]
en: Layout
nl: Lay-out

en: request it here
nl: vraag het hier aan

en: settings reset.
nl: instellingen hersteld.

en: settings saved.
nl: instellingen opgeslagen.

en: show error message
nl: foutmelding weergeven

[ctx: site ads placement areas]
en: Ads
nl: Advertenties

[ctx: site color scheme]
en: Colorization
nl: Kleuraanpassing

en: unlimited usage.
nl: onbeperkt gebruik.

en: uploaded logo
nl: logo geüpload

en: you don't have sufficient permissions to access this page
nl: je hebt onvoldoende rechten om deze pagina te openen

en: « Go Back
nl: « Ga Terug
