Divi 5.0.0-public-beta.2.2 - en to pl translation catalogue (1501 entries)

en:  Enable custom title
pl:  Włącz własny tytuł

en:  Enable meta description
pl:  Włącz opis meta

en:  Enable meta keywords
pl:  Włącz słowa kluczowe meta

en: %1$d %2$s are Incompatible with %3$s
pl: %1$d %2$s są Niezgodne z %3$s

en: %1$d %2$s is Incompatible with %3$s
pl: %1$d %2$s jest Niezgodny z %3$s

en: %1$s Columns
pl: Kolumny: %1$s

en: %1$s Images Used From Unsplash
pl: Obrazy %1$s Użyte Z Unsplash

en: %1$s Modules Ready to be Converted to %2$s
pl: Moduły (%1$s) Gotowe do Konwersji do %2$s

en: %1$s Widget is Incompatible with %2$s
pl: Widget %1$s Jest Niekompatybilny z %2$s

en: %1$s Widgets are Incompatible with %2$s
pl: Widgety %1$s Są Niekompatybilne z %2$s

en: %1$s could not be displayed.
pl: Nie udało się wyświetlić: %1$s.

en: %d Item
pl: %d Element

en: %d Items
pl: %d Elementów

en: %d Layout
pl: Układ %d

en: %d Layout Pack
pl: Pakiet Układów %d

en: %d Layout Packs
pl: Pakiety Układów %d

en: %d Layouts
pl: Układy %d

en: %d Module
pl: Moduł %d

en: %d Modules
pl: Moduły %d

en: %d Page
pl: Strona %d

en: %d Pages
pl: Strony %d

en: %d Reviews
pl: Liczba Recenzji: %d

en: %d Row
pl: Wiersz %d

en: %d Rows
pl: Wiersze %d

en: %d Sales
pl: Liczba Sprzedaży: %d

en: %d Section
pl: Sekcja %d

en: %d Sections
pl: Sekcje %d

en: %d Total Layouts
pl: Łącznie Układów %d

en: %s Name
pl: Nazwa %s

en: %s News And Resources
pl: Aktualności I Zasoby %s

en: %s Plugin is Potentially Incompatible
pl: Wtyczka %s Jest Potencjalnie Niezgodna

en: %s Plugins are Potentially Incompatible
pl: Wtyczki %s Są Potencjalnie Niezgodne

en: %s Roadmap
pl: Mapa Drogowa %s

en: %s Theme Options
pl: Opcje Motywu %s

en: %s Theme Templates Are Incompatible With %s
pl: Szablony Motywu %s Są Niezgodne Z %s

en: &laquo; Older Entries
pl: &laquo; Starsze Wpisy

en: (no title)
pl: (bez tytułu)

en: + Add One More Tab
pl: + Dodaj Jeszcze Jedną Kartę

en: 0 Comments
pl: 0 Komentarzy

en: 0 comments
pl: 0 komentarzy

en: 1 Column
pl: 1 Kolumna

en: 1 Comment
pl: 1 Komentarz

en: 1 comment
pl: 1 komentarz

en: 3D Render
pl: Render 3D

en: 404 Not Found
pl: 404 Nie znaleziono

en: <div class="updated"><p>This is a fresh installation of %1$s theme. Don't forget to go to <a href="%2$s">ePanel</a> to set it up. This message will disappear once you have clicked the Save button within the <a href="%2$s">theme's options page</a>.</p></div>
pl: <div class="updated"><p>To jest świeża instalacja motywu %1$s. Nie zapomnij przejść do <a href="%2$s">ePanel</a>, aby go skonfigurować. Ten komunikat zniknie, gdy klikniesz przycisk Zapisz na <a href="%2$s">stronie opcji motywu</a>.</p></div>

en: <em>Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key into the Updates Tab in your theme and plugin settings. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page. <a href="https://www.elegantthemes.com/documentation/divi/update-divi/" target="_blank">Learn more here</a></em>. If you still get this message, please make sure that your Username and API Key have been entered correctly
pl: <em>Zanim będziesz mógł otrzymywać aktualizacje produktu, musisz najpierw uwierzytelnić swoją subskrypcję Elegant Themes. Aby to zrobić, musisz wpisać zarówno swoją nazwę użytkownika Elegant Themes, jak i klucz Elegant Themes API w zakładce Updates w ustawieniach motywu i wtyczek. Aby znaleźć swój klucz API, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">zaloguj się</a> na swoje konto Elegant Themes i przejdź do strony <strong>Account > API Key</strong>. <a href="https://www.elegantthemes.com/documentation/divi/update-divi/" target="_blank">Dowiedz się więcej tutaj</a></em>. Jeśli nadal widzisz ten komunikat, upewnij się, że nazwa użytkownika i klucz API zostały wpisane poprawnie

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
pl: <span class="meta-nav">&larr;</span> Starsze Komentarze

en: AI Default
pl: Domyślne AI

en: AI Unlimited
pl: AI Bez Limitu

en: API Key
pl: Klucz API

en: About
pl: Około

en: About %s seconds remaining
pl: Pozostało około %s sekund

en: About Me
pl: O Mnie

en: Abstract Art
pl: Sztuka Abstrakcyjna

en: Access Your %s From Any Website
pl: Uzyskaj Dostęp Do %s Z Dowolnej Strony

en: Activate WooCommerce Plugin
pl: Aktywuj Wtyczkę WooCommerce

en: Activating WooCommerce
pl: Aktywowanie WooCommerce

en: Active Link Color
pl: Kolor Aktywnego Linku

en: Active Primary Menu Link Color
pl: Kolor Aktywnego Linku Menu Głównego

en: Add A Custom Page
pl: Dodaj Własną Stronę

en: Add Author Bio
pl: Dodaj Biogram Autora

en: Add Background Color
pl: Dodaj Kolor Tła

en: Add Button Icon
pl: Dodaj Ikonę Przycisku

en: Add ET Box
pl: Dodaj Pole ET

en: Add ET Button
pl: Dodaj Przycisk ET

en: Add ET Learn more block
pl: Dodaj blok „Dowiedz się więcej” ET

en: Add ET Tabs
pl: Dodaj Karty ET

en: Add Element
pl: Dodaj Element

en: Add From Library
pl: Dodaj Z Biblioteki

en: Add New Category
pl: Dodaj Nową Kategorię

en: Add New Cloud Category
pl: Dodaj Nową Kategorię Chmury

en: Add New Cloud Tag
pl: Dodaj Nowy Tag Chmury

en: Add New Layout
pl: Dodaj Nowy Układ

en: Add New Pack
pl: Dodaj Nowy Pakiet

en: Add New Page
pl: Dodaj Nową Stronę

en: Add New Tag
pl: Dodaj Nowy Tag

en: Add New Theme Options
pl: Dodaj Nowe Opcje Motywu

en: Add Theme Options
pl: Dodaj Opcje Motywu

en: Add To Categories
pl: Dodaj Do Kategorii

en: Add To Divi Cloud
pl: Dodaj Do Divi Cloud

en: Add To Favorites
pl: Dodaj Do Ulubionych

en: Add To Tags
pl: Dodaj Do Tagów

en: Add a Tooltip Text
pl: Dodaj Tekst Podpowiedzi

en: Add code to the < body > (good for tracking codes such as google analytics)
pl: Dodaj kod do < body > (dobre dla kodów śledzących, takich jak google analytics)

en: Add code to the < head > of your blog
pl: Dodaj kod do sekcji < head > Twojego bloga

en: Add code to the bottom of your posts, before the comments
pl: Dodaj kod na dole wpisów, przed komentarzami

en: Add code to the top of your posts
pl: Dodaj kod na górze wpisów

en: Added Context
pl: Dodany Kontekst

en: Adjust Divi AI Default Styles
pl: Dostosuj Domyślne Style Divi AI

en: Adsense Code
pl: Kod Adsense

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia Zaawansowane

en: Advertisement
pl: Reklama

en: Agency About Page
pl: Strona O Agencji

en: Agency Blog Page
pl: Strona Bloga Agencji

en: Agency Contact Page
pl: Strona Kontaktowa Agencji

en: Agency Home Page
pl: Strona Główna Agencji

en: Agency Landing Page
pl: Strona Docelowa Agencji

en: Agency Portfolio Page
pl: Strona Portfolio Agencji

en: Agency Pricing Page
pl: Strona Cennika Agencji

en: All
pl: Wszystkie

en: All %1$s are Compatible with %2$s
pl: Wszystkie %1$s Są Zgodne z %2$s

en: All Active Plugins are Compatible with %s
pl: Wszystkie Aktywne Wtyczki Są Zgodne z %s

en: All Body Templates are Compatible with %s
pl: Wszystkie Szablony Treści Głównej Są Zgodne z %s

en: All Divi users can store up to %s items to their Divi Cloud for free. To save more items to your cloud and unlock unlimited storage, upgrade your Divi Cloud membership today. If you build Divi websites for a living, Divi Cloud is an awesome add-on and an amazing time saver. You are going to love it!
pl: Wszyscy użytkownicy Divi mogą bezpłatnie przechowywać w Divi Cloud do %s elementów. Aby zapisywać więcej elementów w chmurze i odblokować nielimitowaną przestrzeń, uaktualnij członkostwo Divi Cloud już dziś. Jeśli zawodowo tworzysz witryny w Divi, Divi Cloud to świetny dodatek i ogromna oszczędność czasu. Spodoba Ci się!

en: All Footer Templates are Compatible with %s
pl: Wszystkie Szablony Stopki Są Zgodne z %s

en: All Header Templates are Compatible with %s
pl: Wszystkie Szablony Nagłówka Są Zgodne z %s

en: All Plugins are Compatible with %s
pl: Wszystkie Wtyczki Są Zgodne z %s

en: All Presets are Compatible with %s
pl: Wszystkie Presety Są Zgodne z %s

en: All Theme Builder Templates are Compatible with %s
pl: Wszystkie Szablony Theme Builder Są Zgodne Z %s

en: All Theme Options
pl: Wszystkie Opcje Motywu

en: All Widget Areas are Compatible with %s
pl: Wszystkie Obszary Widżetów Są Zgodne z %s

en: Any code you place here will appear in body section of all pages of your blog. This is usefull if you need to input a tracking pixel for a state counter such as Google Analytics.
pl: Każdy kod, który wstawisz tutaj, pojawi się w sekcji body na wszystkich stronach Twojego bloga. To przydatne, jeśli musisz dodać piksel śledzący dla licznika statystyk, takiego jak Google Analytics.

en: Any code you place here will appear in the head section of every page of your blog. This is useful when you need to add javascript or css to all pages.
pl: Każdy kod, który wstawisz tutaj, pojawi się w sekcji head na każdej stronie Twojego bloga. To przydatne, gdy musisz dodać JavaScript lub CSS do wszystkich stron.

en: Any code you place here will be placed at the bottom of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
pl: Każdy kod, który wstawisz tutaj, zostanie umieszczony na dole wszystkich pojedynczych wpisów. To przydatne, jeśli chcesz zintegrować takie elementy jak linki do zakładek społecznościowych.

en: Any code you place here will be placed at the top of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
pl: Każdy kod, który wstawisz tutaj, zostanie umieszczony na górze wszystkich pojedynczych wpisów. To przydatne, jeśli chcesz zintegrować takie elementy jak linki do zakładek społecznościowych.

[ctx: Apply layout to the page]
en: Use This Layout
pl: Użyj Tego Układu

en: Archives
pl: Archiwa

en: Are You Sure?
pl: Czy Na Pewno?

en: Are you sure want to remove this page?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę stronę?

en: As with any major update, it's important that you back up your website and test the migration on a staging site. If something does go wrong and you forgot to back up, the Divi 5 Migrator automatically backs up your post content, and you can restore that content and roll back to Divi 4 if you choose.
pl: Jak przy każdej dużej aktualizacji, ważne jest, aby wykonać kopię zapasową witryny i przetestować migrację na stronie testowej. Jeśli coś pójdzie nie tak, a Ty zapomniałeś(-aś) o kopii zapasowej, migrator Divi 5 automatycznie tworzy kopię zapasową treści wpisów i możesz przywrócić tę treść oraz cofnąć się do Divi 4, jeśli zechcesz.

en: Aspect Ratio
pl: Proporcje

en: At Least
pl: Co Najmniej

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Authentication Required
pl: Wymagane Uwierzytelnienie

en: Author
pl: Autor

en: Author Image URL
pl: URL Obrazu Autora

en: Auto
pl: Automatycznie

en: Auto Speed
pl: Szybkość Automatyczna

en: Automattic slider speed (works only if Auto is set to yes)
pl: Automatyczna szybkość suwaka (działa tylko, gdy Automatycznie ustawiono na „tak”)

en: Back To Top Button
pl: Przycisk Powrót Na Górę

en: Background
pl: Tło

en: Background Color
pl: Kolor Tła

en: Background Fill Description
pl: Opis Wypełnienia Tła

en: Background Image
pl: Obraz Tła

en: Background Position
pl: Pozycja Tła

en: Background Repeat
pl: Powtarzanie Tła

en: Background image URL or base64 string is required.
pl: Wymagany jest URL obrazu tła lub ciąg base64.

en: Backwards Compatibility Mode Enabled
pl: Włączono Tryb Zgodności Wstecznej

en: Banner
pl: Baner

en: Before generating a new image, you must extend the image canvas using the draggable anchors.
pl: Przed wygenerowaniem nowego obrazu musisz rozszerzyć płótno obrazu za pomocą przeciąganych uchwytów.

en: Before generating a new image, you must make a rough sketch of the object you want to add.
pl: Przed wygenerowaniem nowego obrazu musisz wykonać szkic obiektu, który chcesz dodać.

en: Before generating a new image, you must paint the area of the image you want to modify.
pl: Przed wygenerowaniem nowego obrazu musisz zamalować obszar obrazu, który chcesz zmodyfikować.

en: Before you can download Premade Layouts from the %1$s Library you must authenticate your %2$s subscription.
pl: Zanim pobierzesz Gotowe Układy z Biblioteki %1$s, musisz uwierzytelnić subskrypcję %2$s.

en: Before you can generate Text using the Divi AI you must authenticate your Elegant Themes subscription.
pl: Zanim będziesz mógł(-a) generować tekst za pomocą AI Divi, musisz uwierzytelnić subskrypcję Elegant Themes.

en: Blog Post
pl: Wpis na Blogu

en: Blog Style Mode
pl: Tryb Stylu Bloga

en: Body Font
pl: Czcionka Tekstu Głównego

en: Body Font Color
pl: Kolor Czcionki Tekstu Głównego

en: Body Font Style
pl: Styl Czcionki Tekstu Głównego

en: Body Font Weight
pl: Grubość Czcionki Tekstu Głównego

en: Body Line Height
pl: Wysokość Linii Tekstu Głównego

en: Body Text Color
pl: Kolor Tekstu Głównego

en: Body Text Size
pl: Rozmiar Tekstu Głównego

en: Body/Link Line Height
pl: Wysokość Linii Tekstu Głównego/Linków

en: Body/Link Text Size
pl: Rozmiar Tekstu Głównego/Linków

en: Bold
pl: Pogrubienie

en: Border Color
pl: Kolor Obramowania

en: Border Radius
pl: Promień Zaokrąglenia

en: Border Width
pl: Szerokość Obramowania

en: Bottom
pl: Dół

en: Bottom Bar
pl: Dolny Pasek

en: Bottom to Top
pl: Od Dołu Do Góry

en: Browse All Divi Docs
pl: Przeglądaj Całą Dokumentację Divi

en: Browse The Marketplace
pl: Przeglądaj Marketplace

en: Brush Blur
pl: Rozmycie Pędzla

en: Brush Color
pl: Kolor Pędzla

en: Brush Size
pl: Rozmiar Pędzla

en: Build Your Page With AI
pl: Zbuduj Stronę Z AI

en: Building Your Website
pl: Budowanie Twojej Witryny

[ctx: Business]
en: Agency
pl: Agencja

[ctx: Business]
en: Consultant
pl: Konsultant

en: Button
pl: Przycisk

en: Button Font Style
pl: Styl Czcionki Przycisku

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Buttons Font
pl: Czcionka Przycisków

en: Buttons Hover Style
pl: Styl Najechania Przycisków

en: Buttons Style
pl: Styl Przycisków

en: Buy
pl: Kup

en: By %s
pl: Autor: %s

en: By Elegant Themes
pl: Autor: Elegant Themes

en: By The Community
pl: Autor: Społeczność

en: By default comments are not placed on pages, however, if you would like to allow people to comment on your pages simply enable this option.
pl: Domyślnie komentarze nie są wyświetlane na stronach, jednak jeśli chcesz umożliwić komentowanie Twoich stron, po prostu włącz tę opcję.

en: By default pages are sorted by name. However if you would rather have them sorted by ID you can adjust this setting.
pl: Domyślnie strony są sortowane według nazwy. Jeśli jednak wolisz sortowanie według ID, możesz zmienić to ustawienie.

en: By default the navigation bar stays on top of the screen at all times. We suggest to disable this option, if you need to use a logo taller than the default one.
pl: Domyślnie pasek nawigacji pozostaje przez cały czas na górze ekranu. Sugerujemy wyłączyć tę opcję, jeśli musisz użyć logo wyższego niż domyślne.

en: By default the theme creates a Home link that, when clicked, leads back to your blog's homepage. If, however, you are using a static homepage and have already created a page called Home to use, this will result in a duplicate link. In this case you should disable this feature to remove the link.
pl: Domyślnie motyw tworzy odnośnik Strona główna, który po kliknięciu prowadzi do strony głównej bloga. Jeśli jednak używasz statycznej strony głównej i masz już utworzoną stronę o nazwie Strona główna, spowoduje to duplikat odnośnika. W takim przypadku wyłącz tę funkcję, aby usunąć ten link.

en: By default the theme creates post titles based on the title of your post and your blog name. If you would like to make your meta title different than your actual post title you can define a custom title for each post using custom fields. This option must be enabled for custom titles to work, and you must choose a custom field name for your title below.
pl: Domyślnie motyw tworzy tytuły na podstawie tytułu wpisu i nazwy bloga. Jeśli chcesz, aby tytuł meta różnił się od faktycznego tytułu wpisu, możesz zdefiniować niestandardowy tytuł dla każdego wpisu za pomocą pól własnych. Ta opcja musi być włączona, aby niestandardowe tytuły działały, oraz musisz poniżej wybrać nazwę pola własnego dla tytułu.

en: By default the theme does not add keywords to your header. Most search engines don't use keywords to rank your site anymore, but some people define them anyway just in case. If you want to add meta keywords to your header then enable this option and fill in the custom keywords field below.
pl: Domyślnie motyw nie dodaje słów kluczowych do nagłówka. Większość wyszukiwarek nie używa już słów kluczowych do pozycjonowania strony, ale niektórzy i tak je definiują na wszelki wypadek. Jeśli chcesz dodać słowa kluczowe meta do nagłówka, włącz tę opcję i wypełnij poniżej pole własnych słów kluczowych.

en: By default the theme truncates your posts on index/homepages automatically to create post previews. If you would rather show your posts in full on index pages like a traditional blog then you can activate this feature.
pl: Domyślnie motyw automatycznie skraca Twoje wpisy na stronach indeksu/stronie głównej, aby utworzyć podglądy wpisów. Jeśli wolisz wyświetlać wpisy w całości na stronach indeksu jak w tradycyjnym blogu, możesz włączyć tę funkcję.

en: By default the theme uses a combination of your blog name and your blog description, as defined when you created your blog, to create your homepage titles. However if you want to create a custom title then simply enable this option and fill in the custom title field below.
pl: Domyślnie motyw tworzy tytuły strony głównej, używając kombinacji nazwy bloga i jego opisu, zdefiniowanych podczas tworzenia bloga. Jeśli jednak chcesz ustawić własny tytuł, po prostu włącz tę opcję i wypełnij poniżej pole własnego tytułu.

en: By default the theme uses your blog description, as defined when you created your blog, to fill in the meta description field. If you would like to use a different description then enable this option and fill in the custom description field below.
pl: Domyślnie motyw używa opisu bloga, zdefiniowanego podczas tworzenia bloga, aby wypełnić pole opisu meta. Jeśli chcesz użyć innego opisu, włącz tę opcję i wypełnij poniżej pole własnego opisu.

en: By default thumbnail images are created using custom fields. However, if you would rather use the images that are already in your post for your thumbnail (and bypass using custom fields) you can activate this option. Once activated thumbnail images will be generated automatically using the first image in your post. The image must be hosted on your own server.
pl: Domyślnie miniatury są tworzone na podstawie pól własnych. Jeśli jednak wolisz używać obrazów, które już znajdują się w Twoim wpisie, jako miniatur (i pominąć użycie pól własnych), możesz włączyć tę opcję. Po włączeniu miniatury będą generowane automatycznie na podstawie pierwszego obrazu we wpisie. Obraz musi być hostowany na Twoim własnym serwerze.

en: By default thumbnails are not placed on pages (they are only used on posts). However, if you want to use thumbnails on pages you can! Just enable this option.
pl: Domyślnie miniatury nie są wyświetlane na stronach (są używane tylko we wpisach). Jeśli jednak chcesz używać miniatur na stronach, możesz! Po prostu włącz tę opcję.

en: By default thumbnails are placed at the beginning of your post on single post pages. If you would like to remove this initial thumbnail image to avoid repetition simply disable this option.
pl: Domyślnie miniatury są umieszczane na początku wpisu na stronach pojedynczego wpisu. Jeśli chcesz usunąć tę początkową miniaturę, aby uniknąć powtórzeń, po prostu wyłącz tę opcję.

en: CSS No Selector
pl: Bez Selektora CSS

en: CSS Snippet
pl: Fragment CSS

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URLs all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treated individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
pl: Kanonikalizacja pomaga zapobiegać indeksowaniu zduplikowanych treści przez wyszukiwarki, a w rezultacie może pomóc uniknąć kar za duplikację treści i spadku pagerank. Niektóre strony mogą mieć różne URL-e prowadzące do tego samego miejsca. Na przykład domain.com, domain.com/index.html oraz www.domain.com to różne adresy URL prowadzące do Twojej strony głównej. Z perspektywy wyszukiwarki te zduplikowane adresy URL, które często pojawiają się także przez własne bezpośrednie odnośniki, mogą być traktowane osobno zamiast jako jedno miejsce docelowe. Zdefiniowanie kanonicznego URL informuje wyszukiwarkę, którego URL chcesz oficjalnie używać. Motyw tworzy kanoniczne adresy URL na podstawie Twoich bezpośrednich odnośników oraz nazwy domeny zdefiniowanej w zakładce ustawień w wp-admin.

en: Canvas Size
pl: Rozmiar Płótna

en: Caption
pl: Podpis

en: Caption goes here
pl: Tutaj wpisz podpis

en: Caption title goes here
pl: Tutaj wpisz tytuł podpisu

en: Cartoon
pl: Kreskówka

en: Categories
pl: Kategorie

en: Category
pl: Kategoria

en: Center
pl: Na Środku

en: Centered
pl: Wyśrodkowane

en: Centered Inline Logo
pl: Wyśrodkowane Logo W Linii

en: Change Image
pl: Zmień Obraz

en: Change Image Style
pl: Zmień Styl Obrazu

en: Change Tone
pl: Zmień Ton

en: Characters
pl: Znaki

en: Chat With An Expert
pl: Porozmawiaj Z Ekspertem

en: Check this box if you want to display meta descriptions on category/archive pages. The description is based off the category description you choose when creating/edit your category in wp-admin.
pl: Zaznacz to pole, jeśli chcesz wyświetlać opisy meta na stronach kategorii/archiwum. Opis jest oparty na opisie kategorii wybranym podczas tworzenia/edycji kategorii w wp-admin.

en: Checking %1$s %2$s...
pl: Sprawdzanie %1$s %2$s...

en: Checking Active Plugins...
pl: Sprawdzanie Aktywnych Wtyczek...

en: Checking Theme Builder Compatibility
pl: Sprawdzanie Zgodności Theme Builder

en: Choose A Starter Site
pl: Wybierz Witrynę Startową

en: Choose File
pl: Wybierz Plik

en: Choose Library
pl: Wybierz Bibliotekę

en: Choose Style
pl: Wybierz Styl

en: Choose Type
pl: Wybierz Typ

en: Choose an Image
pl: Wybierz Obraz

en: Choose button color
pl: Wybierz kolor przycisku

en: Choose button type
pl: Wybierz typ przycisku

en: Choose how many times bigger you want your upscaled image to be.
pl: Wybierz, ile razy większy ma być powiększony obraz.

en: Choose the aspect ratio that will be used for the generated image.
pl: Wybierz proporcje, które zostaną użyte dla wygenerowanego obrazu.

en: Choose the size of your new image. Blank areas of the canvas outside the bounds of your original image will be filled in with AI.
pl: Wybierz rozmiar nowego obrazu. Puste obszary płótna poza granicami oryginalnego obrazu zostaną wypełnione przez AI.

en: Choose title autogeneration method
pl: Wybierz metodę automatycznego generowania tytułu

en: Choose what style of image you would like to create. Or, select none and describe the style of image in your prompt.
pl: Wybierz styl obrazu, który chcesz utworzyć. Albo wybierz Brak i opisz styl obrazu w poleceniu.

en: Choose which items to display in the post info section
pl: Wybierz, które elementy wyświetlać w sekcji informacji o wpisie

en: Choose yes if you want for automatic slider animation
pl: Wybierz „tak”, jeśli chcesz automatyczną animację suwaka

[ctx: Classes Page (Fitness, Training, etc)]
en: Classes
pl: Zajęcia

en: Clear CSS Cache
pl: Wyczyść Pamięć Podręczną CSS

en: Click Below To Migrate Your Site to Divi 5
pl: Kliknij Poniżej, Aby Przenieść Swoją Stronę Do Divi 5

en: Click here to learn more
pl: Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej

en: Close
pl: Zamknij

en: Close Modal
pl: Zamknij Okno Modalne

en: Cloud
pl: Chmura

en: Code
pl: Kod

en: Code Integration
pl: Integracja Kodu

en: Code Snippet
pl: Fragment Kodu

en: Code Snippets Library
pl: Biblioteka Fragmentów Kodu

en: Code With AI
pl: Koduj Z AI

en: Coffee Shop
pl: Kawiarnia

en: Coffee Shop About Page
pl: Strona O Nas Kawiarni

en: Coffee Shop Blog Page
pl: Strona Bloga Kawiarni

en: Coffee Shop Contact Page
pl: Strona Kontaktowa Kawiarni

en: Coffee Shop Footer Page
pl: Strona Stopki Kawiarni

en: Coffee Shop Guide Page
pl: Strona Przewodnika Kawiarni

en: Coffee Shop Home Page
pl: Strona Główna Kawiarni

en: Coffee Shop Landing Page
pl: Strona Docelowa Kawiarni

en: Coffee Shop Menu Page
pl: Strona Menu Kawiarni

en: Coffee Shop Shop Page
pl: Strona Sklepu Kawiarni

en: Color
pl: Kolor

en: Color Schemes
pl: Schematy Kolorów

en: Column Layout
pl: Układ Kolumn

en: Comic Book
pl: Komiks

en: Coming Soon
pl: Wkrótce

en: Comments
pl: Komentarze

en: Community
pl: Społeczność

en: Compatibility Check in Progress...
pl: Trwa Sprawdzanie Zgodności...

en: Complete your purchase using the pop-up to upgrade Divi Cloud.
pl: Dokończ zakup w wyskakującym oknie, aby uaktualnić Divi Cloud.

en: Concept Art
pl: Grafika Koncepcyjna

en: Configuring Theme Options
pl: Konfigurowanie Opcji Motywu

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Congratulations! This site is %2$s compatible with %1$s. You can migrate your site to %1$s to take advantage of the new builder and front end page speeds. Don't forget to back up your website before migrating.
pl: Gratulacje! Ta witryna jest zgodna z %1$s i współpracuje z %2$s. Możesz zmigrować witrynę do %1$s, aby skorzystać z nowego kreatora i szybszego działania stron na frontendzie. Nie zapomnij wykonać kopii zapasowej witryny przed migracją.

en: Congratulations! You migrated your website to the Divi 5 framework. You can return to this page anytime to run a new compatibility check to see if additional modules are ready for conversion. In the future, third party modules from the Divi Marketplace, may be updated to support Divi 5. At that point, you can convert them using the migrator. Most third-party modules will not be ready for conversion at this early stage.
pl: Gratulacje! Zmigrowałeś swoją witrynę do frameworka Divi 5. Możesz wrócić na tę stronę w dowolnym momencie, aby uruchomić nowe sprawdzenie zgodności i zobaczyć, czy dodatkowe moduły są gotowe do konwersji. W przyszłości moduły firm trzecich z Divi Marketplace mogą zostać zaktualizowane, aby obsługiwać Divi 5. Wtedy możesz przekonwertować je za pomocą migratora. Na tym wczesnym etapie większość modułów firm trzecich nie będzie gotowa do konwersji.

en: Content
pl: Treść

en: Content Length
pl: Długość Treści

en: Content Results
pl: Wyniki Treści

en: Content Type
pl: Typ Treści

en: Content goes here
pl: Tutaj wpisz treść

en: Content text or html
pl: Tekst treści lub HTML

en: Continue Editing
pl: Kontynuuj Edycję

en: Convert Module To Row
pl: Konwertuj Moduł Na Wiersz

en: Convert Module To Section
pl: Konwertuj Moduł Na Sekcję

en: Convert Row To Section
pl: Konwertuj Wiersz Na Sekcję

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Copy To
pl: Kopiuj Do

en: Copy To Divi Cloud
pl: Kopiuj Do Divi Cloud

en: Copy To Library
pl: Kopiuj Do Biblioteki

en: Copywriter About Page
pl: Strona O Nas Copywritera

en: Copywriter Blog Page
pl: Strona Bloga Copywritera

en: Copywriter Contact Page
pl: Strona Kontaktowa Copywritera

en: Copywriter FAQ Page
pl: Strona FAQ Copywritera

en: Copywriter Home Page
pl: Strona Główna Copywritera

en: Copywriter Landing Page
pl: Strona Docelowa Copywritera

en: Copywriter Portfolio Page
pl: Strona Portfolio Copywritera

en: Copywriter Pricing Page
pl: Strona Cennika Copywritera

en: Copywriter Services Page
pl: Strona Usług Copywritera

en: Create New Category/Categories
pl: Utwórz Nową Kategorię/Kategorie

en: Create New Tag(s)
pl: Utwórz Nowe Tagi

en: Create New Tag/Tags
pl: Utwórz Nowy Tag/Tagi

en: Creating %1$s Page
pl: Tworzenie Strony %1$s

en: Creating Imagery
pl: Tworzenie Obrazów

en: Creating Your Menu
pl: Tworzenie Menu

en: Creative
pl: Kreatywny

en: Creators from the marketplace are hard at work updating their modules for Divi 5. Most third-party modules won't be ready for Divi 5 right away. You can still use these modules with Divi 5. However, pages using legacy modules will not benefit from Divi 5's performance improvements and will be more prone to quirks. You can always return to the migrator and convert them later, once they are ready.
pl: Twórcy z marketplace ciężko pracują nad aktualizacją swoich modułów dla Divi 5. Większość modułów firm trzecich nie będzie od razu gotowa na Divi 5. Nadal możesz używać tych modułów z Divi 5. Jednak strony korzystające ze starszych modułów nie skorzystają z ulepszeń wydajności Divi 5 i będą bardziej podatne na drobne błędy. Zawsze możesz wrócić do migratora i przekonwertować je później, gdy będą gotowe.

en: Critical CSS
pl: Krytyczny CSS

en: Critical CSS greatly improves website load times and Google PageSpeed scores by deferring non-critical styles and eliminating render-blocking CSS requests.
pl: Krytyczny CSS znacząco poprawia czasy ładowania witryny i wyniki Google PageSpeed, odkładając style niekrytyczne i eliminując blokujące renderowanie żądania CSS.

en: Critical Threshold Height
pl: Wysokość Progu Krytycznego

en: Current Color
pl: Aktualny Kolor

en: Currently viewing archives from %1$s
pl: Aktualnie wyświetlasz archiwa z %1$s

en: Custom
pl: Własne

en: Custom CSS
pl: Własny CSS

en: Custom Size
pl: Własny Rozmiar

en: Custom field Name to be used for description
pl: Nazwa pola własnego używana dla opisu

en: Custom field Name to be used for keywords
pl: Nazwa pola własnego używana dla słów kluczowych

en: Custom field Name to be used for title
pl: Nazwa pola własnego używana dla tytułu

en: Customize Fonts and Colors
pl: Dostosuj Czcionki I Kolory

en: Customize and Select Your Pages
pl: Dostosuj I Wybierz Swoje Strony

en: Dark
pl: Ciemny

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Dashed
pl: Kreskowana

en: Date
pl: Data

en: Date format
pl: Format daty

en: Default
pl: Domyślne

en: Default Website Template
pl: Domyślny Szablon Witryny

en: Defer Additional Third Party Scripts
pl: Odrocz Dodatkowe Skrypty Innych Firm

en: Defer Gutenberg Block CSS
pl: Odrocz CSS Bloków Gutenberg

en: Defer jQuery And jQuery Migrate
pl: Odrocz jQuery I jQuery Migrate

en: Define a character to separate BlogName and Post title
pl: Ustaw znak oddzielający Nazwę Bloga i tytuł wpisu

en: Define custom fonts and colors below or leave empty to let AI choose for you
pl: Zdefiniuj poniżej niestandardowe czcionki i kolory albo pozostaw puste, aby AI wybrało je za Ciebie

en: Define how much influence your reference image has over the generated image. The less influence you give to the reference image, the more impact your image description will have.
pl: Określ, jak duży wpływ ma obraz referencyjny na wygenerowany obraz. Im mniejszy wpływ nadasz obrazowi referencyjnemu, tym większe znaczenie będzie miał opis obrazu.

en: Define your default fonts and colors or leave empty to let AI choose for you. The settings you define here will be used by default when you generate your next layout.
pl: Ustaw domyślne czcionki i kolory lub pozostaw puste, aby AI wybrała za Ciebie. Zdefiniowane tutaj ustawienia będą używane domyślnie przy generowaniu kolejnego układu.

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete Page
pl: Usuń Stronę

en: Delete Permanently
pl: Usuń Trwale

en: Delete Selected Items
pl: Usuń Wybrane Elementy

en: Describe The Page You Want Divi AI To Create
pl: Opisz Stronę, Którą Ma Utworzyć Divi AI

en: Describe The Section You Want Divi AI To Create
pl: Opisz Sekcję, Którą Divi AI Ma Utworzyć

en: Describe the page you want Divi AI to create. If there are specific sections, colors or fonts you want to use, let it know! Or, keep it simple and let Divi AI run with it.
pl: Opisz stronę, którą chcesz, aby Divi AI utworzyło. Jeśli są konkretne sekcje, kolory lub czcionki, których chcesz użyć, daj mu znać! Albo uprość i pozwól Divi AI przejąć inicjatywę.

en: Describe the section you want Divi AI to create. If there are specific elements, colors or fonts you want to use, let it know! Or, keep it simple and let Divi AI run with it.
pl: Opisz sekcję, którą Divi AI ma utworzyć. Jeśli chcesz użyć konkretnych elementów, kolorów lub czcionek, daj jej znać! Albo pozostaw to proste i pozwól Divi AI działać.

en: Design Agency
pl: Agencja Projektowa

en: Design Agency About Page
pl: Strona O Nas Agencji Designu

en: Design Agency Blog Page
pl: Strona Bloga Agencji Designu

en: Design Agency Case Study Page
pl: Strona Case Study Agencji Designu

en: Design Agency Contact Page
pl: Strona Kontaktowa Agencji Designu

en: Design Agency Home Page
pl: Strona Główna Agencji Designu

en: Design Agency Landing Page
pl: Strona Docelowa Agencji Designu

en: Design Agency Portfolio Page
pl: Strona Portfolio Agencji Designu

en: Design Agency Project Page 1
pl: Strona Projektu Agencji Designu 1

en: Design Agency Project Page 2
pl: Strona Projektu Agencji Designu 2

en: Designed by %1$s | Powered by %2$s
pl: Zaprojektowano przez %1$s | Wspierane przez %2$s

en: Designing Layout
pl: Projektowanie Układu

en: Digital Painting
pl: Malarstwo Cyfrowe

en: Digital Payments
pl: Płatności Cyfrowe

en: Digital Payments About Page
pl: Strona O Nas Płatności Cyfrowych

en: Digital Payments Blog Page
pl: Strona Bloga Płatności Cyfrowych

en: Digital Payments Contact Page
pl: Strona Kontaktowa Płatności Cyfrowych

en: Digital Payments Features Page
pl: Strona Funkcji Płatności Cyfrowych

en: Digital Payments Home Page
pl: Strona Główna Płatności Cyfrowych

en: Digital Payments Landing Page
pl: Strona Docelowa Płatności Cyfrowych

en: Digital Payments Pricing Page
pl: Strona Cennika Płatności Cyfrowych

en: Digital Payments Sign-Up Page
pl: Strona Rejestracji Płatności Cyfrowych

en: Disable Footer Credits
pl: Wyłącz Informacje W Stopce

en: Disable Translations
pl: Wyłącz Tłumaczenia

en: Disable WordPress Emojis
pl: Wyłącz Emoji WordPress

en: Disable this option to remove the Google Fonts from your Divi Builder Pages.
pl: Wyłącz tę opcję, aby usunąć Google Fonts ze stron Divi Builder.

en: Disable this option to remove the Google Maps API script from your Divi Builder Pages. This may improve compatibility with third party plugins that also enqueue this script. Please Note: Modules that rely on the Google Maps API in order to function properly, such as the Maps and Fullwidth Maps Modules, will still be available but will not function while this option is disabled (unless you manually add Google Maps API script).
pl: Wyłącz tę opcję, aby usunąć skrypt Google Maps API ze stron Divi Builder. Może to poprawić zgodność z wtyczkami firm trzecich, które również dołączają ten skrypt. Uwaga: Moduły, które do poprawnego działania wymagają Google Maps API, takie jak moduły Mapy i Mapy Pełnej Szerokości, nadal będą dostępne, ale nie będą działać, gdy ta opcja jest wyłączona (chyba że ręcznie dodasz skrypt Google Maps API).

en: Disable top tier dropdown menu links
pl: Wyłącz Linki W Menu Rozwijanym Najwyższego Poziomu

en: Disable translations if you don't want to display translated theme strings on your site.
pl: Wyłącz tłumaczenia, jeśli nie chcesz wyświetlać przetłumaczonych ciągów motywu w swojej witrynie.

en: Disabling this option will remove the body code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
pl: Wyłączenie tej opcji usunie poniższy kod w treści z Twojego bloga. Pozwala to usunąć kod, jednocześnie zachowując go do późniejszego użycia.

en: Disabling this option will remove the header code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
pl: Wyłączenie tej opcji usunie poniższy kod nagłówka z Twojego bloga. Pozwala to usunąć kod, jednocześnie zachowując go do późniejszego użycia.

en: Disabling this option will remove the single bottom code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
pl: Wyłączenie tej opcji usunie poniższy kod na dole wpisu z Twojego bloga. Pozwala to usunąć kod, jednocześnie zachowując go do późniejszego użycia.

en: Disabling this option will remove the single top code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
pl: Wyłączenie tej opcji usunie poniższy kod u góry wpisu z Twojego bloga. Pozwala to usunąć kod, jednocześnie zachowując go do późniejszego użycia.

en: Display Home link
pl: Wyświetl Link Do Strony Głównej

en: Displays About Me Information
pl: Wyświetla Informacje O Mnie

en: Displays Adsense Ads
pl: Wyświetla Reklamy Adsense

en: Displays Advertisements
pl: Wyświetla Reklamy

en: Divi 5 Migrator
pl: Migrator Divi 5

en: Divi 5 cannot be activated while the following plugins are active. Please deactivate these plugins and activate Divi 5 again.
pl: Nie można aktywować Divi 5, gdy aktywne są poniższe wtyczki. Dezaktywuj te wtyczki i ponownie aktywuj Divi 5.

en: Divi AI Default
pl: Domyślne Divi AI

en: Divi AI Default Styles
pl: Domyślne Style Divi AI

en: Divi AI Server is too busy right now. Please try again in a few minutes.
pl: Serwer Divi AI jest teraz zbyt obciążony. Spróbuj ponownie za kilka minut.

en: Divi AI is finalizing your images!
pl: Divi AI finalizuje Twoje obrazy!

en: Divi AI will fill your layouts with relevant photos and images automatically. Using stock photos is the fastest and most reliable option. You can also generate completely unique images using AI, which takes longer but can result in a wider variety of unique images.
pl: Divi AI automatycznie wypełni układy odpowiednimi zdjęciami i obrazami. Korzystanie ze zdjęć stockowych to najszybsza i najbardziej niezawodna opcja. Możesz też generować całkowicie unikalne obrazy za pomocą AI — trwa to dłużej, ale może zapewnić większą różnorodność unikatowych grafik.

en: Divi AI will fill your pages with relevant photos and images automatically. Using stock photos is the fastest and most reliable option. You can also generate completely unique images using AI, which takes longer.
pl: Divi AI automatycznie wypełni Twoje strony odpowiednimi zdjęciami i obrazami. Korzystanie ze zdjęć stockowych to najszybsza i najbardziej niezawodna opcja. Możesz też generować całkowicie unikalne obrazy za pomocą AI, co zajmuje więcej czasu.

en: Divi Cloud Categories
pl: Kategorie Divi Cloud

en: Divi Cloud Tags
pl: Tagi Divi Cloud

en: Divi Customizer Settings
pl: Ustawienia Personalizatora Divi

en: Divi Library
pl: Biblioteka Divi

[ctx: Divi Library]
en: %s Library
pl: Biblioteka %s

[ctx: Divi Library]
en: View Mode
pl: Tryb Widoku

[ctx: Divi Library Global Module]
en: Global
pl: Globalne

[ctx: Divi Library Item Type]
en: Layout
pl: Układ

[ctx: Divi Library Item Type]
en: Module
pl: Moduł

[ctx: Divi Library Layout Type]
en: Row
pl: Wiersz

[ctx: Divi Library Layout Type]
en: Section
pl: Sekcja

en: Divi Library Snippet Name
pl: Nazwa Fragmentu Biblioteki Divi

[ctx: Divi Library Title]
en: Layout Details
pl: Szczegóły Układu

[ctx: Divi Library View Mode]
en: Grid View
pl: Widok Siatki

[ctx: Divi Library View Mode]
en: List View
pl: Widok Listy

[ctx: Divi Library View Mode]
en: Tag View
pl: Widok Tagów

[ctx: Divi Library View Mode (Layout Pack)]
en: Pack View
pl: Widok Paczki

en: Divi Overview
pl: Przegląd Divi

en: Divi Page Settings
pl: Ustawienia Strony Divi

en: Divi Theme Templates
pl: Szablony Motywu Divi

en: Divi has been installed and activated. Next, you must activate your license so that your website can receive updates. Click the button below to log in to your Elegant Themes account and automatically activate this installation.
pl: Divi zostało zainstalowane i aktywowane. Następnie musisz aktywować licencję, aby Twoja witryna mogła otrzymywać aktualizacje. Kliknij przycisk poniżej, aby zalogować się na konto Elegant Themes i automatycznie aktywować tę instalację.

en: Divi is up to date
pl: Divi Jest Aktualne

en: Do you want to move selected items to your trash?
pl: Czy chcesz przenieść wybrane elementy do kosza?

en: Do you want to permanently delete all the items in your trash? This action cannot be undone and the items cannot be recovered.
pl: Czy chcesz trwale usunąć wszystkie elementy z kosza? Tej czynności nie można cofnąć, a elementów nie da się odzyskać.

en: Documentation
pl: Dokumentacja

[ctx: Documentation Page]
en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Dot Navigation
pl: Nawigacja Kropkami

en: Dotted
pl: Kropkowana

en: Double
pl: Podwójna

en: Download Backup Before Importing
pl: Pobierz Kopię Zapasową Przed Importem

en: Download Compatibility Report
pl: Pobierz Raport Zgodności

en: Download More Layouts From The Marketplace
pl: Pobierz Więcej Układów Z Marketplace

en: Drawing
pl: Rysunek

en: Dropdown Menu Animation
pl: Animacja Menu Rozwijanego

en: Dropdown Menu Background Color
pl: Kolor Tła Menu Rozwijanego

en: Dropdown Menu Line Color
pl: Kolor Linii Menu Rozwijanego

en: Dropdown Menu Text Color
pl: Kolor Tekstu Menu Rozwijanego

en: Duplicate
pl: Duplikuj

en: Duplicate Global Item To Cloud
pl: Duplikuj Globalny Element Do Chmury

en: Duplicate Locally
pl: Duplikuj Lokalnie

en: Dynamic Icons
pl: Dynamiczne Ikony

en: Dynamic Module Framework
pl: Dynamiczny Framework Modułów

en: ET About Me Widget
pl: Widget ET O Mnie

en: ET Adsense Widget
pl: Widget Adsense ET

en: ET Advertisement
pl: Reklama ET

en: Ecommerce
pl: E-commerce

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit Footer Credits
pl: Edytuj Informacje W Stopce

en: Edit Image
pl: Edytuj Obraz

en: Edit Tags & Categories
pl: Edytuj Tagi I Kategorie

en: Edit Theme Options
pl: Edytuj Opcje Motywu

en: Edit With Divi
pl: Edytuj W Divi

en: Effect
pl: Efekt

en: Elegant Themes Account
pl: Konto Elegant Themes

en: Email
pl: E-mail

en: Empty Trash
pl: Opróżnij Kosz

en: Enable API Key
pl: Włącz Klucz API

en: Enable Boxed Layout
pl: Włącz Układ Pudełkowy

en: Enable Divi Cloud
pl: Włącz Divi Cloud

en: Enable Divi Gallery
pl: Włącz Galerię Divi

en: Enable Responsive Images
pl: Włącz Responsywne Obrazy

en: Enable Single Post 468x60 banner
pl: Włącz baner 468x60 w pojedynczym wpisie

en: Enable Vertical Navigation
pl: Włącz Nawigację Pionową

en: Enable body code
pl: Włącz kod w treści

en: Enable caching of Google Fonts and load them inline. This reduces render-blocking requests and improves page load times.
pl: Włącz buforowanie Google Fonts i ładuj je inline. Zmniejsza to liczbę żądań blokujących renderowanie i poprawia czas wczytywania strony.

en: Enable canonical URLs
pl: Włącz kanoniczne adresy URL

en: Enable custom description
pl: Włącz niestandardowy opis

en: Enable custom keywords
pl: Włącz niestandardowe słowa kluczowe

en: Enable custom titles
pl: Włącz niestandardowe tytuły

en: Enable header code
pl: Włącz kod nagłówka

en: Enable meta descriptions
pl: Włącz opisy meta

en: Enable single bottom code
pl: Włącz kod na dole wpisu

en: Enable single top code
pl: Włącz kod u góry wpisu

en: Enable this if you want to replace the WordPress default gallery with the Divi-style gallery.
pl: Włącz tę opcję, jeśli chcesz zastąpić domyślną galerię WordPress galerią w stylu Divi.

en: Enable this option to display Back To Top Button while scrolling
pl: Włącz tę opcję, aby wyświetlać przycisk Powrót Na Górę podczas przewijania

en: Enable this option to get responsive images size generated when uploading images and adding srcset attribute for images element.
pl: Włącz tę opcję, aby podczas przesyłania obrazów generować responsywne rozmiary oraz dodawać atrybut srcset do elementu obrazów.

en: Enable this option to get the smooth scrolling effect with mouse wheel
pl: Włącz tę opcję, aby uzyskać efekt płynnego przewijania kółkiem myszy

en: Enable this option to show thumbnails on Index Pages.
pl: Włącz tę opcję, aby wyświetlać miniatury na Stronach Indeksu.

en: Enable this to allow the Divi Framework to only load the modules that are used on the page, and process the logic for the features in use.
pl: Włącz tę opcję, aby Divi Framework wczytywał tylko moduły używane na stronie oraz przetwarzał logikę używanych funkcji.

en: Enabling this option will display a 468x60 banner ad on the bottom of your post pages below the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
pl: Włączenie tej opcji spowoduje wyświetlenie reklamy w formie banera 468x60 na dole stron wpisów, pod treścią pojedynczego wpisu. Jeśli opcja jest włączona, musisz uzupełnić poniżej obraz banera oraz docelowy URL.

en: Enabling this option will lower the size of Google Fonts and improve load times, however it will limit Google Fonts support in some very old browsers. You can turn this off to increase support for older browsers at a slight cost to performance.
pl: Włączenie tej opcji zmniejszy rozmiar Google Fonts i poprawi czas wczytywania, jednak ograniczy obsługę Google Fonts w niektórych bardzo starych przeglądarkach. Możesz to wyłączyć, aby zwiększyć obsługę starszych przeglądarek kosztem nieznacznie gorszej wydajności.

en: Enhance
pl: Ulepsz

en: Enhance Image
pl: Ulepsz Obraz

en: Enhancement Strength
pl: Siła Ulepszeń

en: Enhancements
pl: Ulepszenia

en: Enqueue Google Maps Script
pl: Dołącz skrypt Google Maps

en: Enqueue jQuery Compatibility Script
pl: Załaduj Skrypt Zgodności jQuery

en: Enter new API Key
pl: Wprowadź Nowy Klucz API

en: Enter the URL of your Facebook Profile.
pl: Wpisz URL do profilu Facebook.

en: Enter the URL of your Instagram Profile.
pl: Wpisz URL do profilu Instagram.

en: Enter the URL of your RSS feed.
pl: Wpisz URL do kanału RSS.

en: Enter the URL of your X Profile.
pl: Wpisz URL do profilu X.

en: Enter which type of page you want.
pl: Wprowadź typ strony, którą chcesz utworzyć.

en: Enter your ET Account API Key.
pl: Wprowadź klucz API konta ET.

en: Enter your ET Account Username.
pl: Wprowadź nazwę użytkownika konta ET.

en: Enter your page title
pl: Wprowadź tytuł strony

en: Enter your website name, which will be used for meta titles and throughout your website content.
pl: Wpisz nazwę witryny, która będzie używana w tytułach meta oraz w treściach w całej witrynie.

en: Enter your website slogan, which will be used in meta descriptions and as context for Divi AI.
pl: Wpisz slogan witryny, który będzie używany w opisach meta i jako kontekst dla Divi AI.

en: Error
pl: Błąd

en: Error loading roadmap items.
pl: Błąd podczas wczytywania elementów planu działania.

[ctx: Event Details Page]
en: Details
pl: Szczegóły

en: Exactly
pl: Dokładnie

en: Example: Create a services page that describes our solar installation services, including testimonials and a contact form to collect leads
pl: Przykład: Utwórz stronę usług opisującą nasze usługi instalacji fotowoltaiki, wraz z opiniami i formularzem kontaktowym do pozyskiwania leadów

en: Example: Create a services section that describes our solar installation services.
pl: Przykład: Utwórz sekcję usług opisującą nasze usługi instalacji solarnych.

en: Example: Our company, Sunset Solar, is a solar panel installation company serving the San Francisco Bay Area
pl: Przykład: Nasza firma, Sunset Solar, zajmuje się montażem paneli fotowoltaicznych i obsługuje obszar Zatoki San Francisco

en: Exclude categories from the navigation bar
pl: Wyklucz Kategorie Z Paska Nawigacji

en: Exclude pages from the navigation bar
pl: Wyklucz Strony Z Paska Nawigacji

en: Expand
pl: Rozwiń

en: Explore Other Modules With Tag
pl: Przeglądaj Inne Moduły Z Tagiem

en: Explore Other Rows With Tag
pl: Przeglądaj Inne Wiersze Z Tagiem

en: Explore Other Sections With Tag
pl: Przeglądaj Inne Sekcje Z Tagiem

en: Export
pl: Eksportuj

en: Export %s
pl: Eksportuj %s

en: Export %s Name
pl: Nazwa Eksportu %s

en: Export Theme Options
pl: Eksportuj Opcje Motywu

en: Exporting your %s will create a JSON file that can be imported into a different area.
pl: Wyeksportowanie %s utworzy plik JSON, który można zaimportować do innego obszaru.

en: Extend
pl: Rozszerz

en: Extend Image
pl: Rozszerz Obraz

en: Facebook Profile Url
pl: Adres URL Profilu Facebook

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Fade In
pl: Pojawianie Się

en: Failed to load your existing layouts. Please try again later.
pl: Nie udało się wczytać istniejących układów. Spróbuj ponownie później.

en: Farmers Market
pl: Targ Rolny

en: Farmers Market About Page
pl: Strona O Nas Targu Rolników

en: Farmers Market Blog Page
pl: Strona Bloga Targu Rolników

en: Farmers Market Contact Page
pl: Strona Kontaktowa Targu Rolników

en: Farmers Market Donate Page
pl: Strona Darowizn Targu Rolników

en: Farmers Market Events Page
pl: Strona Wydarzeń Targu Rolników

en: Farmers Market Home Page
pl: Strona Główna Targu Rolników

en: Farmers Market Landing Page
pl: Strona Docelowa Targu Rolników

en: Farmers Market Market Page
pl: Strona Targu Rolników

en: Fashion About Page
pl: Strona O Nas Fashion

en: Fashion Blog Page
pl: Strona Bloga Fashion

en: Fashion Contact Page
pl: Strona Kontaktowa Fashion

en: Fashion Designer Page
pl: Strona Projektanta Mody

en: Fashion Gallery Page
pl: Strona Galerii Fashion

en: Fashion Home Page
pl: Strona Główna Fashion

en: Fashion Landing Page
pl: Strona Docelowa Fashion

en: Fashion Shop Page
pl: Strona Sklepu Fashion

en: Favorites
pl: Ulubione

en: Fetching Pages
pl: Pobieranie Stron

en: Fetching Pages...
pl: Pobieranie Stron...

en: Filter
pl: Filtruj

en: Finalizing Migration
pl: Finalizowanie Migracji

en: Find A Layout
pl: Znajdź Układ

en: Find A Module
pl: Znajdź Moduł

en: Find A Page
pl: Znajdź Stronę

en: Find A Row
pl: Znajdź Wiersz

en: Find A Section
pl: Znajdź Sekcję

en: Find More Layouts
pl: Znajdź Więcej Układów

en: Fixed
pl: Stałe

en: Fixed Menu Height
pl: Wysokość Menu Przypiętego

en: Fixed Navigation Bar
pl: Przypięty Pasek Nawigacji

en: Fixed Navigation Settings
pl: Ustawienia Nawigacji Stałej

en: Flip
pl: Odwróć

en: Florist
pl: Kwiaciarnia

en: Florist About Page
pl: Strona O Nas Kwiaciarni

en: Florist Blog Page
pl: Strona Bloga Kwiaciarni

en: Florist Contact Page
pl: Strona Kontaktowa Kwiaciarni

en: Florist Gallery Page
pl: Strona Galerii Kwiaciarni

en: Florist Home Page
pl: Strona Główna Kwiaciarni

en: Florist Landing Page
pl: Strona Docelowa Kwiaciarni

en: Florist Shop Page
pl: Strona Sklepu Kwiaciarni

en: Font
pl: Czcionka

en: Font Size
pl: Rozmiar Czcionki

en: Font Style
pl: Styl Czcionki

en: Footer
pl: Stopka

en: Footer Area
pl: Obszar Stopki

en: Footer Background Color
pl: Kolor Tła Stopki

en: Footer Elements
pl: Elementy Stopki

en: Footer Menu
pl: Menu Stopki

en: Footer Menu Active Link Color
pl: Kolor Aktywnego Linku Menu Stopki

en: Footer Menu Background Color
pl: Kolor Tła Menu Stopki

en: Footer Menu Text Color
pl: Kolor Tekstu Menu Stopki

en: Forgot your <a href="%1$s" target="_blank">Username</a> or <a href="%1$s" target="_blank">Password</a>?
pl: Nie pamiętasz <a href="%1$s" target="_blank">Nazwy Użytkownika</a> lub <a href="%1$s" target="_blank">Hasła</a>?

en: Formal
pl: Formalny

en: Free Divi Cloud Limit Reached
pl: Osiągnięto Darmowy Limit Divi Cloud

en: Free Trial
pl: Bezpłatny Okres Próbny

en: Frequently Asked Questions
pl: Często Zadawane Pytania

en: Fullscreen
pl: Pełny Ekran

en: Fullwidth
pl: Pełna Szerokość

en: Funny
pl: Zabawny

en: General
pl: Ogólne

en: General Settings
pl: Ustawienia Ogólne

en: Generate
pl: Generuj

en: Generate & Publish My Website
pl: Wygeneruj I Opublikuj Moją Witrynę

en: Generate A New Site
pl: Wygeneruj Nową Witrynę

en: Generate Code
pl: Generuj Kod

en: Generate Four More
pl: Wygeneruj Jeszcze Cztery

en: Generate Image With AI
pl: Generuj Obraz Za Pomocą AI

en: Generate Images With AI (Slower)
pl: Generuj Obrazy Z AI (Wolniej)

en: Generate Layout
pl: Generuj Układ

en: Generate Modified Image
pl: Generuj Zmodyfikowany Obraz

en: Generate More Like This One
pl: Generuj Więcej Podobnych

en: Generate My Website
pl: Wygeneruj Moją Witrynę

en: Generate Page
pl: Generuj Stronę

en: Generate Prompt With AI
pl: Generuj Prompt Za Pomocą AI

en: Generate Section
pl: Generuj Sekcję

en: Generate Section With AI
pl: Generuj Sekcję Z AI

en: Generate Text
pl: Generuj Tekst

en: Generate Your Site With AI
pl: Wygeneruj Witrynę Za Pomocą AI

en: Generating
pl: Generowanie

en: Generating %1$s Pages
pl: Generowanie Stron %1$s

en: Generating Images
pl: Generowanie Obrazów

en: Generating Layout
pl: Generowanie Układu

en: Generating Screenshot
pl: Generowanie Zrzutu Ekranu

en: Generating Section
pl: Generowanie Sekcji

en: Generating Site Outline
pl: Generowanie Konspektu Witryny

en: Generating Your %1$s Page
pl: Generowanie Strony %1$s

en: Generating Your Menu
pl: Generowanie Twojego Menu

en: Generating...
pl: Generowanie...

en: Get Divi Cloud
pl: Uzyskaj Divi Cloud

en: Get Divi For Life
pl: Uzyskaj Divi Na Zawsze

en: Get Unlimited Divi Cloud Storage
pl: Uzyskaj Nieograniczoną Przestrzeń W Divi Cloud

en: Get Unlimited Storage
pl: Uzyskaj Nieograniczoną Pojemność

en: Get access to hundreds of new Divi modules and thousands of additional layouts and child themes.
pl: Uzyskaj Dostęp Do Setek Nowych Modułów Divi Oraz Tysięcy Dodatkowych Układów I Motywów Potomnych.

en: Get live chat support with response times under 30 minutes plus bigger discounts in the Divi Marketplace.
pl: Uzyskaj wsparcie na czacie na żywo z czasem odpowiedzi poniżej 30 minut oraz większe rabaty w Divi Marketplace.

en: Give Divi AI general information about your website or business. The more context it has about you and your goals, the better layouts it will create and the more relevant content it will write.
pl: Przekaż Divi AI ogólne informacje o Twojej witrynie lub firmie. Im więcej kontekstu ma na temat Ciebie i Twoich celów, tym lepsze układy stworzy i tym trafniejsze treści napisze.

en: Give you content a unique spin by telling Divi AI what tone of voice to use.
pl: Nadaj treści unikalny charakter, mówiąc Divi AI, jakiego tonu wypowiedzi ma użyć.

en: Global items
pl: Elementy Globalne

en: Global items cannot be added to your Divi Cloud. Would you like to save a non-global version to your Divi Cloud? The version on this website will remain a global instance
pl: Nie można dodać elementów globalnych do Divi Cloud. Czy chcesz zapisać w Divi Cloud wersję nieglobalną? Wersja w tej witrynie pozostanie instancją globalną

en: Google API Key
pl: Klucz Google API

en: Google Fonts Subsets
pl: Podzbiory Google Fonts

en: Grab the first post image
pl: Pobierz pierwszy obraz wpisu

en: Green
pl: Zielony

en: Groove
pl: Wgłębienie

en: Guide Me
pl: Poprowadź Mnie

en: HTML/JS Snippet
pl: Fragment HTML/JS

en: Hang Tight!
pl: Chwileczkę!

en: Harmonize And Remove Artifacts
pl: Ujednolić I Usuń Artefakty

en: Harness the power of AI and unlock unlimited text, image, code, layout and website generation.
pl: Wykorzystaj Moc AI I Odblokuj Nielimitowane Generowanie Tekstu, Obrazów, Kodu, Układów I Całych Witryn.

en: Header & Navigation
pl: Nagłówek I Nawigacja

en: Header Elements
pl: Elementy Nagłówka

en: Header Font
pl: Czcionka Nagłówka

en: Header Font Style
pl: Styl Czcionki Nagłówka

en: Header Font Weight
pl: Grubość Czcionki Nagłówka

en: Header Format
pl: Format Nagłówka

en: Header Letter Spacing
pl: Odstępy Między Literami Nagłówka

en: Header Line Height
pl: Wysokość Linii Nagłówka

en: Header Style
pl: Styl Nagłówka

en: Header Text Size
pl: Rozmiar Tekstu Nagłówka

en: Heading Font
pl: Czcionka Nagłówków

en: Heading Font Color
pl: Kolor Czcionki Nagłówków

en: Heading Text Color
pl: Kolor Tekstu Nagłówków

en: Height
pl: Wysokość

en: Help
pl: Pomoc

en: Here you can add custom css to override or extend default styles.
pl: Tutaj możesz dodać własny CSS, aby nadpisać lub rozszerzyć domyślne style.

en: Here you can change which character separates your blog title and index page name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
pl: Tutaj możesz zmienić znak oddzielający tytuł bloga i nazwę strony indeksu przy automatycznie generowanych tytułach wpisów. Typowe wartości to | lub -

en: Here you can change which character separates your blog title and post name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
pl: Tutaj możesz zmienić znak oddzielający tytuł bloga i nazwę wpisu przy automatycznie generowanych tytułach. Typowe wartości to | lub -

en: Here you can choose Shop Page & Category Page Layout for WooCommerce.
pl: Tutaj możesz wybrać układ strony sklepu i strony kategorii dla WooCommerce.

en: Here you can choose default sidebar layout
pl: Tutaj możesz wybrać domyślny układ paska bocznego

en: Here you can choose how your titles on index pages are generated. You can change which order your blog name and index title are displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
pl: Tutaj możesz wybrać, jak są generowane tytuły na stronach indeksu. Możesz zmienić kolejność wyświetlania nazwy bloga i tytułu indeksu albo całkowicie usunąć nazwę bloga z tytułu.

en: Here you can choose to display the Facebook Icon on your homepage.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy wyświetlać ikonę Facebook na stronie głównej.

en: Here you can choose to display the Instagram Icon on your homepage.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy wyświetlać ikonę Instagram na stronie głównej.

en: Here you can choose to display the RSS Icon.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy wyświetlać ikonę RSS.

en: Here you can choose to display the X Icon.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy wyświetlać ikonę X.

en: Here you can choose to remove certain categories from the navigation menu. All categories marked with an X will not appear in your navigation bar.
pl: Tutaj możesz wybrać usunięcie określonych kategorii z menu nawigacji. Wszystkie kategorie oznaczone X nie pojawią się na pasku nawigacji.

en: Here you can choose to remove certain pages from the navigation menu. All pages marked with an X will not appear in your navigation bar.
pl: Tutaj możesz wybrać usunięcie określonych stron z menu nawigacji. Wszystkie strony oznaczone X nie pojawią się na pasku nawigacji.

en: Here you can choose to reverse the order that your categories links are displayed. You can choose between ascending and descending.
pl: Tutaj możesz odwrócić kolejność wyświetlania linków do kategorii. Możesz wybrać sortowanie rosnące lub malejące.

en: Here you can choose to reverse the order that your pages links are displayed. You can choose between ascending and descending.
pl: Tutaj możesz odwrócić kolejność wyświetlania linków do stron. Możesz wybrać sortowanie rosnące lub malejące.

en: Here you can choose to sort your pages links.
pl: Tutaj możesz wybrać sposób sortowania linków do stron.

en: Here you can choose which items appear in the post info section on pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted items shown below will appear.
pl: Tutaj możesz wybrać, które elementy będą wyświetlane w sekcji informacji o wpisie na stronach. To obszar, zwykle pod tytułem wpisu, w którym wyświetlane są podstawowe informacje o wpisie. Zaznaczone poniżej elementy będą widoczne.

en: Here you can choose which items appear in the post info section on single post pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted items shown below will appear.
pl: Tutaj możesz wybrać, które elementy będą wyświetlane w sekcji informacji o wpisie na stronach pojedynczego wpisu. To obszar, zwykle pod tytułem wpisu, w którym wyświetlane są podstawowe informacje o wpisie. Zaznaczone poniżej elementy będą widoczne.

en: Here you can designate how many WooCommerce products are displayed on the archive page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
pl: Tutaj możesz określić, ile produktów WooCommerce jest wyświetlanych na stronie archiwum. Ta opcja działa niezależnie od ustawień Ustawienia > Czytanie w wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Archive pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
pl: Tutaj możesz określić, ile najnowszych artykułów jest wyświetlanych na stronach archiwum. Ta opcja działa niezależnie od ustawień Ustawienia > Czytanie w wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Category page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
pl: Tutaj możesz określić, ile najnowszych artykułów jest wyświetlanych na stronie kategorii. Ta opcja działa niezależnie od ustawień Ustawienia > Czytanie w wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Search results pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
pl: Tutaj możesz określić, ile najnowszych artykułów jest wyświetlanych na stronach wyników wyszukiwania. Ta opcja działa niezależnie od ustawień Ustawienia > Czytanie w wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Tag pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
pl: Tutaj możesz określić, ile najnowszych artykułów jest wyświetlanych na stronach tagów. Ta opcja działa niezależnie od ustawień Ustawienia > Czytanie w wp-admin.

en: Here you can disable automatic memory limit increase.
pl: Tutaj możesz wyłączyć automatyczne zwiększanie limitu pamięci.

en: Here you can provide 468x60 banner destination url
pl: Tutaj możesz podać docelowy URL banera 468x60

en: Here you can provide 468x60 banner image url
pl: Tutaj możesz podać URL obrazu banera 468x60

en: Hex Value
pl: Wartość Hex

en: Hide
pl: Ukryj

en: Hide Logo Image
pl: Ukryj Obraz Logo

en: Hide Nav Before Scroll
pl: Ukryj Menu Przed Przewinięciem

en: Hide Navigation Until Scroll
pl: Ukryj Nawigację Do Przewinięcia

en: Hide empty categories
pl: Ukryj Puste Kategorie

en: High
pl: Wysoka

en: Home
pl: Strona główna

en: Homepage SEO
pl: SEO Strony Głównej

en: Homepage custom title (if enabled)
pl: Własny tytuł strony głównej (jeśli włączone)

en: Homepage meta description (if enabled)
pl: Opis meta strony głównej (jeśli włączone)

en: Homepage meta keywords (if enabled)
pl: Słowa kluczowe meta strony głównej (jeśli włączone)

en: How do I report a bug?
pl: Jak zgłosić błąd?

en: How would you like to change the style of this element?
pl: Jak chcesz zmienić styl tego elementu?

en: Humorous
pl: Humorystyczny

en: Icon
pl: Ikona

en: Icon Color
pl: Kolor Ikony

en: Icon Placement
pl: Położenie Ikony

en: If a page is built with the Divi Builder, the Gutenberg block CSS file is moved from the header to the footer. Since the file is most likely not used, we can load it later. This removes a render blocking request and improving performance.
pl: Jeśli strona jest zbudowana w Divi Builder, plik CSS bloków Gutenberg jest przenoszony z nagłówka do stopki. Ponieważ plik najprawdopodobniej nie jest używany, możemy wczytać go później. Usuwa to żądanie blokujące renderowanie i poprawia wydajność.

en: If custom titles are disabled, choose autogeneration method
pl: Jeśli własne tytuły są wyłączone, wybierz metodę automatycznego generowania

en: If this website contains content built with Divi 4, you can use the migrator to convert your website to the Divi 5 format. Un-migrated content will not benefit from Divi 5 performance improvements.
pl: Jeśli ta witryna zawiera treści zbudowane w Divi 4, możesz użyć migratora, aby przekonwertować witrynę do formatu Divi 5. Niezmigrowane treści nie skorzystają z ulepszeń wydajności Divi 5.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over how your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
pl: Jeśli nie używasz niestandardowych tytułów wpisów, nadal możesz kontrolować sposób generowania tytułów. Tutaj możesz wybrać kolejność wyświetlania tytułu wpisu i nazwy bloga albo całkowicie usunąć nazwę bloga z tytułu.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over hw your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
pl: Jeśli nie używasz niestandardowych tytułów wpisów, nadal możesz kontrolować sposób generowania tytułów. Tutaj możesz wybrać kolejność wyświetlania tytułu wpisu i nazwy bloga albo całkowicie usunąć nazwę bloga z tytułu.

en: If you don't want to display some banners - leave approptiate fields blank
pl: Jeśli Nie Chcesz Wyświetlać Niektórych Banerów, Pozostaw Odpowiednie Pola Puste

en: If you have enabled custom titles you can add your custom title here. Whatever you type here will be placed between the < title >< /title > tags in header.php
pl: Jeśli włączono własne tytuły, możesz dodać tutaj własny tytuł. Wszystko, co tu wpiszesz, zostanie umieszczone pomiędzy znacznikami < title >< /title > w pliku header.php

en: If you have enabled meta descriptions you can add your custom description here.
pl: Jeśli włączono opisy meta, możesz dodać tutaj własny opis.

en: If you have enabled meta keywords you can add your custom keywords here. Keywords should be separated by comas. For example: wordpress,themes,templates,elegant
pl: Jeśli włączono słowa kluczowe meta, możesz dodać tutaj własne słowa kluczowe. Słowa kluczowe powinny być oddzielone przecinkami. Na przykład: wordpress,themes,templates,elegant

en: If you would like categories to be displayed in your navigationbar that don't have any posts in them then disable this option. By default empty categories are hidden
pl: Jeśli chcesz, aby w pasku nawigacji były wyświetlane kategorie bez wpisów, wyłącz tę opcję. Domyślnie puste kategorie są ukryte.

en: If you would like to add a meta description to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for descriptions to be displayed on post pages. You can add your meta description using custom fields based off the custom field name you define below.
pl: Jeśli chcesz dodać do wpisu opis meta, możesz to zrobić za pomocą pól własnych. Ta opcja musi być włączona, aby opisy były wyświetlane na stronach wpisów. Możesz dodać opis meta za pomocą pól własnych, korzystając z nazwy pola własnego zdefiniowanej poniżej.

en: If you would like to add meta keywords to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for keywords to be displayed on post pages. You can add your meta keywords using custom fields based off the custom field name you define below.
pl: Jeśli chcesz dodać do wpisu słowa kluczowe meta, możesz to zrobić za pomocą pól własnych. Ta opcja musi być włączona, aby słowa kluczowe były wyświetlane na stronach wpisów. Możesz dodać słowa kluczowe meta za pomocą pól własnych, korzystając z nazwy pola własnego zdefiniowanej poniżej.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the categories navigation bar disable this feature.
pl: Jeśli chcesz usunąć menu rozwijane z paska nawigacji kategorii, wyłącz tę funkcję.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the pages navigation bar disable this feature.
pl: Jeśli chcesz usunąć menu rozwijane z paska nawigacji stron, wyłącz tę funkcję.

en: If you would like to use your own custom logo image click the Upload Image button.
pl: Jeśli chcesz użyć własnego, niestandardowego obrazu logo, kliknij przycisk Prześlij Obraz.

en: Image
pl: Obraz

en: Image Description
pl: Opis Obrazu

en: Image Dimensions
pl: Wymiary Obrazu

en: Image Fill Description
pl: Opis Wypełnienia Obrazu

en: Image Height
pl: Wysokość Obrazu

en: Image Scale
pl: Skala Obrazu

en: Image Selection
pl: Wybór Obrazu

en: Image Size
pl: Rozmiar Obrazu

en: Image Sketch
pl: Szkic Obrazu

en: Image Style
pl: Styl Obrazu

en: Image Type
pl: Typ Obrazu

en: Image URL or base64 string is required.
pl: Wymagany jest URL obrazu lub ciąg base64.

en: Image Url
pl: URL Obrazu

en: Image Width
pl: Szerokość Obrazu

en: Image doesn't exist
pl: Obraz nie istnieje

en: Images
pl: Obrazy

en: Images stored on a different website cannot be used as reference. The issue can be resolved by uploading the image to the WordPress media library.
pl: Obrazy przechowywane na innej stronie nie mogą być użyte jako odniesienie. Problem można rozwiązać, przesyłając obraz do biblioteki multimediów WordPress.

en: Import
pl: Importuj

en: Import %s
pl: Importuj %s

en: Import & Export Customizer
pl: Import I Eksport Personalizatora

en: Import & Export Theme Options
pl: Importuj i Eksportuj Opcje Motywu

en: Import Theme Options
pl: Importuj Opcje Motywu

en: Import These Templates
pl: Importuj Te Szablony

en: Import To Cloud
pl: Importuj Do Chmury

en: Importing %1$s Page
pl: Importowanie Strony %1$s

en: Importing Customizer Settings
pl: Importowanie Ustawień Konfiguratora

en: Importing Pages
pl: Importowanie Stron

en: Importing Presets
pl: Importowanie Ustawień Wstępnych

en: Importing Theme Builder
pl: Importowanie Theme Builder

en: Improve Google Fonts Loading
pl: Usprawnij Ładowanie Google Fonts

en: Improve your web design workflow and collaborate together in the cloud.
pl: Usprawnij swój przepływ pracy w projektowaniu stron i współpracujcie razem w chmurze.

en: In Progress
pl: W Trakcie

en: In some cases users will want to create parent categories or links as placeholders to hold a list of child links or categories. In this case it is not desirable to have the parent links lead anywhere, but instead merely serve an organizational function. Enabling this options will remove the links from all parent pages/categories so that they don't lead anywhere when clicked.
pl: W niektórych przypadkach użytkownicy chcą tworzyć kategorie nadrzędne lub linki nadrzędne jako elementy zastępcze, aby zawierały listę linków podrzędnych lub kategorii. W takim przypadku nie jest pożądane, aby linki nadrzędne prowadziły gdziekolwiek — mają jedynie funkcję organizacyjną. Włączenie tej opcji usunie linki ze wszystkich nadrzędnych stron/kategorii, tak aby po kliknięciu nie prowadziły nigdzie.

en: Inactive (%s)
pl: Nieaktywne (%s)

en: Inactive Widgets
pl: Nieaktywne Widgety

en: Increase Contrast
pl: Zwiększ Kontrast

en: Increase Detail
pl: Zwiększ Szczegółowość

en: Increase Saturation
pl: Zwiększ Nasycenie

en: Index Page SEO
pl: SEO Strony Indeksu

en: Informative
pl: Informacyjny

en: Initializing Process
pl: Inicjowanie Procesu

en: Input 468x60 adsense code
pl: Wprowadź kod adsense 468x60

en: Input 468x60 advertisement banner image
pl: Wprowadź obraz banera reklamowego 468x60

en: Input 468x60 advertisement destination url
pl: Wprowadź docelowy URL reklamy 468x60

en: Input your website information and select which pages you want to have on your website.
pl: Wprowadź informacje o witrynie i wybierz, które strony mają się na niej znaleźć.

en: Input your website information and tell Divi AI about your website or business. The information you provide will be used to generate content, images and make design decisions.
pl: Wprowadź informacje o witrynie i opowiedz Divi AI o swojej stronie lub firmie. Podane informacje zostaną wykorzystane do generowania treści, obrazów oraz podejmowania decyzji projektowych.

[ctx: Insert CSS Snippet from library]
en: Use This CSS Snippet
pl: Użyj Tego Fragmentu CSS

en: Insert Code at Cursor
pl: Wstaw Kod w Miejscu Kursora

[ctx: Insert HTML/JS Snippet from library]
en: Use This HTML/JS Snippet
pl: Użyj Tego Fragmentu HTML/JS

[ctx: Insert Module from library]
en: Use This Module
pl: Użyj Tego Modułu

[ctx: Insert Page from library]
en: Use This Page
pl: Użyj Tej Strony

[ctx: Insert Row from library]
en: Use This Row
pl: Użyj Tego Wiersza

[ctx: Insert Section from library]
en: Use This Section
pl: Użyj Tej Sekcji

en: Inset
pl: Wewnątrz

en: Instagram Profile Url
pl: Adres URL Profilu Instagram

en: Install WooCommerce Plugin
pl: Zainstaluj Wtyczkę WooCommerce

en: Install and Configure WooCommerce
pl: Zainstaluj I Skonfiguruj WooCommerce

en: Installing WooCommerce
pl: Instalowanie WooCommerce

en: Interior Design Company
pl: Firma Projektowania Wnętrz

en: Interior Design Company About Page
pl: Strona O Nas Firmy Projektowania Wnętrz

en: Interior Design Company Blog Page
pl: Strona Bloga Firmy Projektowania Wnętrz

en: Interior Design Company Contact Page
pl: Strona Kontaktowa Firmy Projektowania Wnętrz

en: Interior Design Company Home Page
pl: Strona Główna Firmy Projektowania Wnętrz

en: Interior Design Company Landing Page
pl: Strona Docelowa Firmy Projektowania Wnętrz

en: Interior Design Company Portfolio Page
pl: Strona Portfolio Firmy Projektowania Wnętrz

en: Interior Design Company Services Page
pl: Strona Usług Firmy Projektowania Wnętrz

en: Interior Design Company Shop Page
pl: Strona Sklepu Firmy Projektowania Wnętrz

en: Invalid API Key or Username
pl: Nieprawidłowy klucz API lub nazwa użytkownika

en: Invalid post IDs format.
pl: Nieprawidłowy format identyfikatorów wpisów.

en: Invalid shortcode string.
pl: Nieprawidłowy ciąg shortcode.

en: Invite your team members and clients and give them full access to your entire suite of Divi services.
pl: Zaproś członków zespołu i klientów oraz zapewnij im pełny dostęp do całego pakietu usług Divi.

en: Italic
pl: Kursywa

en: Join Now
pl: Dołącz Teraz

en: Just another %s site
pl: Kolejna witryna oparta na %s

en: Just another WordPress site
pl: Kolejna witryna oparta na WordPress

en: LMS About Page
pl: Strona O Nas LMS

en: LMS Blog Page
pl: Strona Bloga LMS

en: LMS Contact Page
pl: Strona Kontaktowa LMS

en: LMS Course Page
pl: Strona Kursu LMS

en: LMS Courses Page
pl: Strona Kursów LMS

en: LMS Home Page
pl: Strona Główna LMS

en: LMS Landing Page
pl: Strona Docelowa LMS

en: LMS Marketing Page
pl: Strona Marketingowa LMS

[ctx: LMS Page]
en: Course
pl: Kurs

[ctx: LMS Page]
en: Courses
pl: Kursy

en: LMS Pricing Page
pl: Strona Cen LMS

en: Landscape (8:5)
pl: Poziomy (8:5)

en: Language
pl: Język

en: Language of Prompt
pl: Język Polecenia

en: Language of Website
pl: Język Witryny

en: Layout
pl: Układ

[ctx: Layout]
en: Add New
pl: Dodaj Nowe

[ctx: Layout Categories]
en: Manage Categories
pl: Zarządzaj Kategoriami

[ctx: Layout Categories]
en: Manage Tags
pl: Zarządzaj Tagami

[ctx: Layout Category]
en: Art & Design
pl: Sztuka I Projektowanie

[ctx: Layout Category]
en: Business
pl: Biznes

[ctx: Layout Category]
en: Community & Non-Profit
pl: Społeczność I Non-Profit

[ctx: Layout Category]
en: Education
pl: Edukacja

[ctx: Layout Category]
en: Events
pl: Wydarzenia

[ctx: Layout Category]
en: Fashion & Beauty
pl: Moda I Uroda

[ctx: Layout Category]
en: Food & Drink
pl: Jedzenie I Napoje

[ctx: Layout Category]
en: Health & Fitness
pl: Zdrowie I Fitness

[ctx: Layout Category]
en: Online Store
pl: Sklep Internetowy

[ctx: Layout Category]
en: Services
pl: Usługi

[ctx: Layout Category]
en: Technology
pl: Technologia

en: Layout Name
pl: Nazwa Układu

en: Layout Pack
pl: Pakiet Układów

[ctx: Layout Pack]
en: Fashion
pl: Moda

[ctx: Layout Pack]
en: Layouts In This Pack
pl: Układy W Tym Pakiecie

[ctx: Layout Packs]
en: Manage Packs
pl: Zarządzaj Paczkami

en: Layout Settings
pl: Ustawienia Układu

en: Learn About Divi AI
pl: Dowiedz Się Więcej O Divi AI

en: Learn About Divi Cloud
pl: Dowiedz Się Więcej O Divi Cloud

en: Learn About Divi Teams
pl: Dowiedz Się Więcej O Divi Teams

en: Learn About Divi VIP
pl: Dowiedz Się Więcej O Divi VIP

en: Learn About VIP Support
pl: Dowiedz Się Więcej O Wsparciu VIP

en: Learn More
pl: Dowiedz Się Więcej

en: Learn More About Divi 5
pl: Dowiedz Się Więcej o Divi 5

en: Leave a Reply to %s
pl: Dodaj Odpowiedź Do %s

en: Left
pl: Do Lewej

en: Left Sidebar
pl: Lewy Pasek Boczny

en: Left to Right
pl: Od Lewej Do Prawej

en: Lengthen
pl: Wydłuż

en: Let AI Choose
pl: Pozwól AI Wybrać

en: Let AI Choose For Me
pl: Pozwól AI Wybrać Za Mnie

en: Letter Spacing
pl: Odstępy Między Literami

en: Let’s Build Your Divi Website!
pl: Zbudujmy Twoją Witrynę Divi!

en: Level Up Your Divi Toolkit
pl: Rozszerz Swój Zestaw Narzędzi Divi

en: Level up your efficiency with limitless AI content and image requests.
pl: Zwiększ efektywność dzięki nielimitowanym zapytaniom AI o treści i obrazy.

en: Library
pl: Biblioteka

en: Light
pl: Jasny

en: Limit Google Fonts Support For Legacy Browsers
pl: Ogranicz Obsługę Google Fonts Dla Starszych Przeglądarek

en: Link Color
pl: Kolor Linków

en: Link text
pl: Tekst linku

en: List Items
pl: Elementy Listy

en: Live Preview
pl: Podgląd Na Żywo

en: Load From Library
pl: Wczytaj Z Biblioteki

en: Load more
pl: Wczytaj więcej

en: Loading...
pl: Wczytywanie...

en: Locations
pl: Lokalizacje

en: Log In
pl: Zaloguj Się

en: Log In To Divi Cloud
pl: Zaloguj Się Do Divi Cloud

en: Log In to Activate Your License
pl: Zaloguj Się, Aby Aktywować Licencję

en: Login
pl: Zaloguj się

en: Logo Max Height
pl: Maksymalna Wysokość Logo

en: Low
pl: Niska

en: Make Full Width
pl: Ustaw Pełną Szerokość

en: Manage Layouts
pl: Zarządzaj Układami

en: Manage Pages
pl: Zarządzaj Stronami

en: Manage Posts
pl: Zarządzaj Wpisami

en: Manage Templates
pl: Zarządzaj Szablonami

en: Manage Theme Templates
pl: Zarządzaj Szablonami Motywu

en: Manage Un-widgetized Advertisements
pl: Zarządzaj Reklamami Poza Widgetami

en: Manage Website Pages
pl: Zarządzaj Stronami Witryny

en: Manage Your Elegant Themes Account
pl: Zarządzaj Kontem Elegant Themes

en: Managing Website Styles
pl: Zarządzanie Stylami Witryny

en: March 28, 2024
pl: 28 Marca 2024

[ctx: Marketplace Page]
en: Seller
pl: Sprzedawca

en: Maximum
pl: Maksymalnie

en: Maximum canvas size is 8192px
pl: Maksymalny rozmiar płótna to 8192px

en: Medium
pl: Średnia

en: Member Login
pl: Logowanie Użytkownika

en: Memory Limit Increase
pl: Zwiększanie Limitu Pamięci

en: Menu Height
pl: Wysokość Menu

en: Menu Link Color
pl: Kolor Linków Menu

en: Menu Text Size
pl: Rozmiar Tekstu Menu

en: Menu Top Margin
pl: Górny Margines Menu

en: Menu Width
pl: Szerokość Menu

en: Meta Font Style
pl: Styl Czcionki Metadanych

en: Meta Letter Spacing
pl: Odstępy Między Literami Metadanych

en: Meta Line Height
pl: Wysokość Linii Metadanych

en: Meta Text Size
pl: Rozmiar Tekstu Metadanych

en: Migrate This Site to %s
pl: Zmigruj Tę Witrynę do %s

en: Migrate This Website
pl: Migruj Tę Witrynę

en: Migrate To Divi 5
pl: Migruj Do Divi 5

en: Migrating Your %s
pl: Migracja: %s

en: Migrating Your Modules
pl: Migracja Modułów

en: Migrating Your Pages
pl: Migracja Stron

en: Migrating Your Posts
pl: Migracja Twoich Wpisów

en: Migrating Your Settings
pl: Migracja Ustawień

en: Migrating Your Templates
pl: Migracja Szablonów

en: Migrating Your Widget Areas
pl: Migracja Obszarów Widżetów

en: Migrating your website will convert all Divi 4 modules to the Divi 5 format. Sweeping changes will be made to all Divi content throughout your website. It's important that you back up your website before migrating or test the migration on a staging site.
pl: Migracja witryny przekonwertuje wszystkie moduły Divi 4 do formatu Divi 5. We wszystkich treściach Divi w całej witrynie zostaną wprowadzone szeroko zakrojone zmiany. Przed migracją koniecznie wykonaj kopię zapasową witryny lub przetestuj migrację na stronie testowej.

en: Mobile Menu
pl: Menu Mobilne

en: Mobile Styles
pl: Style Mobilne

en: Modification Strength
pl: Siła Modyfikacji

en: Modification Type
pl: Typ Modyfikacji

en: Modify
pl: Modyfikuj

en: Modify Element
pl: Modyfikuj Element

en: Modify Selected Image
pl: Modyfikuj Wybrany Obraz

en: Modify With AI
pl: Modyfikuj Za Pomocą AI

en: Modify the reference image with a loose sketch
pl: Zmodyfikuj obraz referencyjny luźnym szkicem

en: Module Name
pl: Nazwa Modułu

en: Module Name Prefix
pl: Prefiks Nazwy Modułu

en: Module Use
pl: Użycie Modułów

en: Modules That Will Not Be Converted (%s)
pl: Moduły, Które Nie Zostaną Przekonwertowane (%s)

en: Modules That Will be Converted (%s)
pl: Moduły, Które Zostaną Przekonwertowane (%s)

en: Mood & Lighting
pl: Nastrój I Oświetlenie

en: More Options
pl: Więcej Opcji

en: Most Used
pl: Najczęściej Używane

en: Move
pl: Przenieś

en: Move To
pl: Przenieś Do

en: Move To Divi Cloud
pl: Przenieś Do Divi Cloud

en: Must Use Keywords
pl: Wymagane Słowa Kluczowe

en: My Cloud
pl: Moja Chmura

en: My Divi Cloud
pl: Moje Divi Cloud

en: My Library
pl: Moja Biblioteka

en: Name
pl: Nazwa

en: Need help getting started with Divi? Our support team is available around the clock to help you with anything and everything Divi related.
pl: Potrzebujesz Pomocy Na Start Z Divi? Nasz Zespół Wsparcia Jest Dostępny Przez Całą Dobę, Aby Pomóc Ci We Wszystkim, Co Dotyczy Divi.

en: New Description
pl: Nowy Opis

en: New Theme Options
pl: Nowe Opcje Motywu

en: New To Old
pl: Od Najnowszych Do Najstarszych

en: New items are stored into %s library.
pl: Nowe elementy są zapisywane w bibliotece %s.

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
pl: Nowsze Komentarze <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Next
pl: Następna

en: Next Entries &raquo;
pl: Nowsze Wpisy &raquo;

en: No
pl: Nie

en: No %s found
pl: Nie znaleziono: %s

en: No Animation
pl: Bez Animacji

en: No Context
pl: Bez Kontekstu

en: No File Selected
pl: Nie Wybrano Pliku

en: No Repeat
pl: Bez Powtarzania

en: No Results
pl: Brak Wyników

en: No Results Found
pl: Nie Znaleziono Wyników

en: No Screenshot
pl: Brak Zrzutu Ekranu

en: No Sidebar
pl: Brak Paska Bocznego

en: No available options.
pl: Brak dostępnych opcji.

en: None
pl: Brak

en: Note: Color settings set above should be applied to the Default color scheme.
pl: Uwaga: Ustawienia kolorów ustawione powyżej powinny zostać zastosowane do domyślnego schematu kolorów.

en: Nothing found
pl: Nic nie znaleziono

en: Nothing found in Trash
pl: Nic nie znaleziono w Koszu

en: Number of Posts displayed on Archive pages
pl: Liczba wpisów wyświetlanych na stronach archiwum

en: Number of Posts displayed on Category page
pl: Liczba wpisów wyświetlanych na stronie kategorii

en: Number of Posts displayed on Search pages
pl: Liczba wpisów wyświetlanych na stronach wyszukiwania

en: Number of Posts displayed on Tag pages
pl: Liczba wpisów wyświetlanych na stronach tagów

en: Number of Products displayed on WooCommerce archive pages
pl: Liczba produktów wyświetlanych na stronach archiwum WooCommerce

en: Number of dropdown tiers shown
pl: Liczba Wyświetlanych Poziomów Menu Rozwijanego

en: Off
pl: Wyłączone

en: Old To New
pl: Od Najstarszych Do Najnowszych

en: On
pl: Włączone

en: On Divi Cloud
pl: W Divi Cloud

en: Onboarding Primary Menu
pl: Podstawowe Menu Wdrożeniowe

en: Only Show
pl: Pokaż Tylko

en: Only Show Icon on Hover
pl: Pokazuj Ikonę Tylko Po Najechaniu

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
pl: w

en: Open in a new window
pl: Otwórz W Nowym Oknie

en: Open link in new window
pl: Otwórz link w nowym oknie

en: Options
pl: Opcje

en: Orange
pl: Pomarańczowy

en: Order Category Links by Ascending/Descending
pl: Sortuj Linki Do Kategorii Rosnąco/Malejąco

en: Order Pages Links by Ascending/Descending
pl: Sortuj Linki Do Stron Rosnąco/Malejąco

en: Outset
pl: Na Zewnątrz

[ctx: Page]
en: About
pl: O Nas

[ctx: Page]
en: Careers
pl: Kariera

[ctx: Page]
en: Case Study
pl: Studium Przypadku

[ctx: Page]
en: Categories
pl: Kategorie

[ctx: Page]
en: Contact
pl: Kontakt

[ctx: Page]
en: Designer
pl: Projektant

[ctx: Page]
en: Donate
pl: Wesprzyj

[ctx: Page]
en: Events
pl: Wydarzenia

[ctx: Page]
en: Features
pl: Funkcje

[ctx: Page]
en: Gallery
pl: Galeria

[ctx: Page]
en: Gallery 1
pl: Galeria 1

[ctx: Page]
en: Gallery 2
pl: Galeria 2

[ctx: Page]
en: Gallery 3
pl: Galeria 3

[ctx: Page]
en: Guide
pl: Poradnik

[ctx: Page]
en: Home
pl: Strona Główna

[ctx: Page]
en: Market
pl: Rynek

[ctx: Page]
en: Pricing
pl: Cennik

[ctx: Page]
en: Project 1
pl: Projekt 1

[ctx: Page]
en: Project 2
pl: Projekt 2

[ctx: Page]
en: Services
pl: Usługi

[ctx: Page]
en: Shop
pl: Sklep

[ctx: Page]
en: Team
pl: Zespół

en: Page Generated Successfully
pl: Strona Została Wygenerowana Pomyślnie

en: Page Layout
pl: Układ Strony

en: Page Name
pl: Nazwa Strony

en: Page Title
pl: Tytuł Strony

[ctx: Page layout]
en: View Live Demo
pl: Zobacz Demo Na Żywo

en: Pages
pl: Strony

en: Pages Built With Divi
pl: Strony Zbudowane W Divi

en: Pages:
pl: Strony:

en: Paint Color
pl: Kolor Malowania

en: Paint over the area of the image that you would like to modify
pl: Zamaluj obszar obrazu, który chcesz zmodyfikować

en: Paintbrush Size
pl: Rozmiar Pędzla

en: Painting
pl: Malarstwo

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Password
pl: Hasło

en: Password Protected
pl: Zabezpieczone Hasłem

en: Password:
pl: Hasło:

en: Paste image url here, if you chose "images" slider type
pl: Wklej tutaj URL obrazu, jeśli wybrano typ suwaka „images”

en: Performance
pl: Wydajność

en: Phone
pl: Telefon

en: Phone Number
pl: Numer Telefonu

en: Photo
pl: Zdjęcie

en: Photo Marketplace
pl: Marketplace Zdjęć

en: Photo Marketplace About Page
pl: Strona O Nas — Marketplace Zdjęć

en: Photo Marketplace Categories Page
pl: Strona Kategorii — Marketplace Zdjęć

en: Photo Marketplace Contact Page
pl: Strona Kontakt — Marketplace Zdjęć

en: Photo Marketplace Home Page
pl: Strona Główna — Marketplace Zdjęć

en: Photo Marketplace Landing Page
pl: Strona Docelowa — Marketplace Zdjęć

en: Photo Marketplace Pricing Page
pl: Strona Cen — Marketplace Zdjęć

en: Photo Marketplace Seller Page
pl: Strona Sprzedawcy — Marketplace Zdjęć

en: Photographer
pl: Fotograf

en: Pick a color for your headings, or let Divi AI choose one for you.
pl: Wybierz kolor dla nagłówków lub pozwól Divi AI wybrać go za Ciebie.

en: Pick a color to use for things like paragraphs, or let Divi AI choose one for you.
pl: Wybierz kolor do elementów takich jak akapity lub pozwól Divi AI wybrać go za Ciebie.

en: Pick a handcrafted Starter Site created by our team. Then, jump into your finished website and customize the content.
pl: Wybierz Ręcznie Przygotowaną Witrynę Startową Stworzoną Przez Nasz Zespół. Następnie Przejdź Do Gotowej Witryny I Dostosuj Treści.

en: Pick the starter site that best suits your website. Every Starter Site can be used for any type of website. Once your website is generated, you can easily customize the content and styles using the Divi Builder.
pl: Wybierz witrynę startową, która najlepiej pasuje do Twojej strony. Każdej witryny startowej można użyć dla dowolnego typu strony. Po wygenerowaniu witryny możesz łatwo dostosować treści i style za pomocą Divi Builder.

en: Pink
pl: Różowy

en: Place Thumbs on Pages
pl: Wyświetl miniatury na stronach

en: Place Thumbs on Posts
pl: Wyświetl miniatury we wpisach

en: Place your adsense code here.
pl: Wklej tutaj swój kod adsense.

en: Please Log In Again
pl: Zaloguj Się Ponownie

en: Plugins below use Divi hooks and may not yet be compatible with %s.
pl: Poniższe wtyczki korzystają z hooków Divi i mogą nie być jeszcze zgodne z %s.

en: Plugins may be Incompatible with %s
pl: Wtyczki Mogą Być Niezgodne z %s

en: Portability
pl: Przenoszenie

en: Portrait (3:4)
pl: Pionowy (3:4)

en: Post
pl: Wpis

en: Post Title
pl: Tytuł Wpisu

en: Post content has been rolled back to Divi 4 format.
pl: Treść wpisu została przywrócona do formatu Divi 4.

en: Post info section
pl: Sekcja informacji o wpisie

en: Posted on
pl: Opublikowano

en: Posts Built With Divi
pl: Wpisy Zbudowane W Divi

en: Premade Layouts
pl: Gotowe Układy

en: Presets
pl: Presety

en: Preview %1$s
pl: Podgląd %1$s

en: Previous
pl: Poprzednia

en: Primary Color
pl: Kolor Podstawowy

en: Primary Menu
pl: Menu Główne

en: Primary Menu Background Color
pl: Kolor Tła Menu Głównego

en: Primary Menu Bar
pl: Główny Pasek Menu

en: Primary Menu Link Color
pl: Kolor Linków Menu Głównego

en: Processing Imagery
pl: Przetwarzanie Obrazów

en: Product Content
pl: Treść Produktu

en: Progress Update: Front-End Speed Improvements (And Much More)
pl: Aktualizacja Postępów: Ulepszenia Szybkości Front-Endu (I Wiele Więcej)

en: Project Navigation
pl: Nawigacja Projektu

en: Published
pl: Opublikowane

en: Published (%s)
pl: Opublikowano (%s)

en: Purchase A Divi AI Membership
pl: Kup Członkostwo Divi AI

en: Quick Actions
pl: Szybkie Akcje

en: RSS Icon Url
pl: Adres URL Ikony RSS

en: Ratings
pl: Oceny

en: Re-Run Compatibility Check
pl: Uruchom Ponownie Sprawdzanie Zgodności

en: Re-Run Divi 5 Compatibility Check
pl: Uruchom Ponownie Sprawdzanie Zgodności z Divi 5

en: Read Divi Documentation
pl: Czytaj Dokumentację Divi

en: Red
pl: Czerwony

en: Reference Content
pl: Treść Referencyjna

en: Reference Image (Optional)
pl: Obraz Referencyjny (Opcjonalnie)

en: Reference Image Influence
pl: Wpływ Obrazu Referencyjnego

en: Refine Result
pl: Dopracuj Wynik

en: Refine your prompt
pl: Dopracuj Prompt

en: Regenerate
pl: Wygeneruj Ponownie

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove From Cloud
pl: Usuń Z Chmury

en: Remove From Favorites
pl: Usuń Z Ulubionych

en: Rename
pl: Zmień Nazwę

en: Renew Subscription
pl: Odnów Subskrypcję

en: Replace Existing Code
pl: Zastąp Istniejący Kod

en: Replace Existing Content
pl: Zastąp Istniejącą Zawartość

en: Reset
pl: Resetuj

en: Reset to Defaults
pl: Przywróć Ustawienia Domyślne

en: Respectful
pl: Pełen Szacunku

en: Restaurant
pl: Restauracja

en: Restaurant About Page
pl: Strona O Nas — Restauracja

en: Restaurant Blog Page
pl: Strona Bloga — Restauracja

en: Restaurant Contact Page
pl: Strona Kontakt — Restauracja

en: Restaurant Gallery Page
pl: Strona Galerii — Restauracja

en: Restaurant Home Page
pl: Strona Główna — Restauracja

en: Restaurant Landing Page
pl: Strona Docelowa — Restauracja

en: Restaurant Shop Page
pl: Strona Sklepu — Restauracja

en: Restaurant Team Page
pl: Strona Zespołu — Restauracja

en: Restore
pl: Przywróć

en: Restore Divi 4 Content
pl: Przywróć Zawartość Divi 4

en: Restoring Content...
pl: Przywracanie Zawartości...

en: Results
pl: Wyniki

en: Retry
pl: Ponów

en: Retry Migration
pl: Ponów Migrację

en: Rewrite With AI
pl: Przepisz Za Pomocą AI

en: Rewrite to be more engaging
pl: Przepisz, Aby Było Bardziej Angażujące

en: Ridge
pl: Wypukłość

en: Right
pl: Do Prawej

en: Right Sidebar
pl: Prawy Pasek Boczny

en: Right to Left
pl: Od Prawej Do Lewej

en: Role Editor
pl: Edytor Ról

en: Roll Back to %s
pl: Przywróć %s

en: Row Height
pl: Wysokość Wiersza

en: Row Name
pl: Nazwa Wiersza

en: Row Name Prefix
pl: Prefiks Nazwy Wiersza

en: SaaS Company
pl: Firma SaaS

en: SaaS Company About Page
pl: Strona O Nas — Firma SaaS

en: SaaS Company Careers Page
pl: Strona Kariera — Firma SaaS

en: SaaS Company Contact Page
pl: Strona Kontakt — Firma SaaS

en: SaaS Company Documentation Page
pl: Strona Dokumentacji — Firma SaaS

en: SaaS Company Features Page
pl: Strona Funkcji — Firma SaaS

en: SaaS Company Landing Page
pl: Strona Docelowa — Firma SaaS

en: SaaS Company Pricing Page
pl: Strona Cen — Firma SaaS

en: Save
pl: Zapisz

en: Save %s
pl: Zapisz %s

en: Save Changes
pl: Zapisz Zmiany

en: Save Items To Divi Cloud
pl: Zapisz Elementy W Divi Cloud

en: Save Selection Only
pl: Zapisz Tylko Zaznaczenie

en: Save Theme Options
pl: Zapisz Opcje Motywu

en: Save To Divi Cloud
pl: Zapisz W Divi Cloud

en: Save To Library
pl: Zapisz W Bibliotece

en: Save as Global
pl: Zapisz Jako Globalne

en: Save items to the Divi Cloud for later use.
pl: Zapisz elementy w Divi Cloud do późniejszego użycia.

en: Save this %s to the Divi Library for later use.
pl: Zapisz ten %s w Bibliotece Divi do późniejszego użycia.

en: Save unlimited layouts, theme builder templates, code snippets and more to Divi Cloud.
pl: Zapisuj nieograniczoną liczbę układów, szablonów kreatora motywów, fragmentów kodu i nie tylko w Divi Cloud.

en: Save your Divi assets to the cloud and access them from any website. Collaborate with your team in the cloud.
pl: Zapisuj Zasoby Divi W Chmurze I Uzyskuj Do Nich Dostęp Z Dowolnej Witryny. Współpracuj Z Zespołem W Chmurze.

en: Saving Theme Builder
pl: Zapisywanie Theme Builder

en: Scroll
pl: Przewijaj

en: Search
pl: Szukaj

en: Search &hellip;
pl: Szukaj &hellip;

en: Search Bar Background Color
pl: Kolor Tła Paska Wyszukiwania

en: Search Bar Text Color
pl: Kolor Tekstu Paska Wyszukiwania

en: Search Fonts
pl: Szukaj Czcionek

en: Search For Categories
pl: Szukaj Kategorii

en: Search For Layouts
pl: Szukaj Układów

en: Search For Packs
pl: Szukaj Pakietów

en: Search Results for: %s
pl: Wyniki wyszukiwania dla: %s

en: Search Theme Options
pl: Szukaj Opcji Motywu

en: Search for:
pl: Szukaj:

en: Search results for "%s"
pl: Wyniki wyszukiwania dla „%s”

en: Secondary Color
pl: Kolor Pomocniczy

en: Secondary Menu
pl: Menu Pomocnicze

en: Secondary Menu Background Color
pl: Kolor Tła Menu Pomocniczego

en: Secondary Menu Bar
pl: Pomocniczy Pasek Menu

en: Secondary Menu Link Color
pl: Kolor Linków Menu Pomocniczego

en: Section Height
pl: Wysokość Sekcji

en: Section Name
pl: Nazwa Sekcji

en: Section Name Prefix
pl: Prefiks Nazwy Sekcji

en: Select
pl: Wybierz

en: Select All
pl: Zaznacz Wszystko

en: Select Animation Effect
pl: Wybierz Efekt Animacji

en: Select Font
pl: Wybierz Czcionkę

en: Select Icon
pl: Wybierz Ikonę

en: Select Mood
pl: Wybierz Nastrój

en: Select Page
pl: Wybierz Stronę

en: Select Slider Type here
pl: Wybierz Tutaj Typ Suwaka

en: Select a Website Template
pl: Wybierz Szablon Witryny

en: Select a primary color, or let Divi AI choose a great color for you. The primary color is used through the layout, such as background colors, button colors, etc.
pl: Wybierz kolor główny lub pozwól Divi AI wybrać świetny kolor za Ciebie. Kolor główny jest używany w całym układzie, np. dla kolorów tła, przycisków itd.

en: Select a secondary color, or let Divi AI choose a great color for you. The secondary color is used through the layout as a secondary accent color, such as for icon colors, text highlights, etc.
pl: Wybierz kolor dodatkowy lub pozwól Divi AI wybrać świetny kolor za Ciebie. Kolor dodatkowy jest używany w całym układzie jako drugi kolor akcentu, np. dla kolorów ikon, wyróżnień tekstu itd.

en: Select between expanded and closed state
pl: Wybierz stan: rozwinięty lub zwinięty

en: Select the pages that you want to add to your website. You can select from pre-build pages with custom layouts, and add your own pages that will be built using a simple template.
pl: Wybierz strony, które chcesz dodać do witryny. Możesz wybrać gotowe strony z niestandardowymi układami oraz dodać własne strony, które zostaną zbudowane na podstawie prostego szablonu.

en: Select this option if you plan to sell products on your website. We will install WooCommerce and configure your cart and checkout pages.
pl: Wybierz tę opcję, jeśli planujesz sprzedawać produkty na swojej stronie. Zainstalujemy WooCommerce i skonfigurujemy strony koszyka oraz realizacji zamówienia.

en: Select yes if the link should be opened in a new window
pl: Wybierz „tak”, jeśli link ma zostać otwarty w nowym oknie

en: Select your desired enhancements. Your image will be sent back through Divi AI and re-imagined to achieve the desired result.
pl: Wybierz żądane ulepszenia. Obraz zostanie ponownie przetworzony przez Divi AI i zreinterpretowany, aby osiągnąć oczekiwany efekt.

en: Sentences
pl: Zdania

[ctx: Services/Plans Page]
en: Packages
pl: Pakiety

en: Set As Logo
pl: Ustaw Jako Logo

en: Set the height of image in pixels.
pl: Ustaw wysokość obrazu w pikselach.

en: Set the width of image in pixels.
pl: Ustaw szerokość obrazu w pikselach.

en: Share With Team
pl: Udostępnij Zespołowi

en: Share Your Divi Cloud With Your Team
pl: Udostępnij Divi Cloud Swojemu Zespołowi

en: Shared With Me
pl: Udostępnione Mi

en: Shop (selecting this will install WooCommerce)
pl: Sklep (wybranie tej opcji zainstaluje WooCommerce)

en: Shop Page & Category Page Layout for WooCommerce
pl: Układ Strony Sklepu I Strony Kategorii Dla WooCommerce

en: Shortcode Framework Constant
pl: Stała Frameworka Shortcode’ów

en: Shortcode Framework Constant Value
pl: Wartość Stałej Frameworka Shortcode’ów

en: Shortcode Framework Hook
pl: Hook Frameworka Shortcode’ów

en: Shortcode Framework Option
pl: Opcja Frameworka Shortcode’ów

en: Shortcodes
pl: Shortcode’y

en: Shortcodes In Widget Area Use
pl: Użycie Shortcodów w Obszarze Widgetów

en: Shortcodes Used
pl: Użyte Shortcode’y

en: Shorten
pl: Skróć

en: Show
pl: Pokaż

en: Show Facebook Icon
pl: Pokaż Ikonę Facebook

en: Show Instagram Icon
pl: Pokaż Ikonę Instagram

en: Show RSS Icon
pl: Pokaż Ikonę RSS

en: Show Search Icon
pl: Pokaż Ikonę Wyszukiwania

en: Show Social Icons
pl: Pokaż Ikony Społecznościowe

en: Show Thumbs on Index pages
pl: Pokaż Miniatury Na Stronach Indeksu

en: Show Top Bar
pl: Pokaż Górny Pasek

en: Show X Icon
pl: Pokaż Ikonę X

en: Show comments on pages
pl: Pokaż komentarze na stronach

en: Show comments on posts
pl: Pokaż komentarze we wpisach

en: Show dropdown menus
pl: Pokaż Menu Rozwijane

en: Sidebar
pl: Pasek Boczny

en: Sidebar Layout
pl: Układ Paska Bocznego

en: Sidebar Width
pl: Szerokość Paska Bocznego

en: Sidebar: %1$s contains third party module(s): %2$s
pl: Panel boczny: %1$s zawiera moduły firm trzecich: %2$s

en: Sidebar: %1$s, contains the following Divi WooCommerce module(s): %2$s
pl: Panel boczny: %1$s, zawiera następujące moduły Divi WooCommerce: %2$s

en: Sign In To Divi Cloud
pl: Zaloguj Się Do Divi Cloud

en: Sign Out Of Divi Cloud
pl: Wyloguj Się Z Divi Cloud

en: Sign in to your Elegant Themes account using the pop-up to activate Divi Cloud.
pl: Zaloguj się na konto Elegant Themes w wyskakującym oknie, aby aktywować Divi Cloud.

en: Simplify
pl: Uprość

en: Simply describe your website, sit back, relax, and let Divi AI create your entire website for you in less than 2 minutes.
pl: Po Prostu Opisz Swoją Witrynę, Usiądź Wygodnie I Pozwól, By Divi AI Stworzyło Całą Witrynę Za Ciebie W Mniej Niż 2 Minuty.

en: Single Page Layout
pl: Układ Pojedynczej Strony

en: Single Post Layout
pl: Układ Pojedynczego Wpisu

en: Single Post Page SEO
pl: SEO Strony Pojedynczego Wpisu

en: Site Identity
pl: Tożsamość Witryny

en: Site Name
pl: Nazwa Witryny

en: Site Slogan
pl: Slogan Witryny

en: Size
pl: Rozmiar

en: Skills
pl: Umiejętności

en: Skip This Step & Build Manually
pl: Pomiń Ten Krok I Twórz Ręcznie

en: Slide
pl: Przesuń

en: Slide In
pl: Wsuń

en: Slide In & Fullscreen Header Settings
pl: Ustawienia Nagłówka Wysuwanego I Pełnoekranowego

en: Slider Type
pl: Typ Suwaka

en: Smooth Scrolling
pl: Płynne Przewijanie

en: Social Icon Color
pl: Kolor Ikon Społecznościowych

en: Social Icon Size
pl: Rozmiar Ikon Społecznościowych

en: Social Media Post
pl: Post w Mediach Społecznościowych

en: Solid
pl: Ciągła

en: Some Theme Builder Templates are Incompatible with %s
pl: Niektóre Szablony Theme Builder Są Niezgodne Z %s

en: Some third party scripts may be incorrectly enqueued without declaring jQuery as dependency. If jQuery is deferred, these scripts could break. If you are experiencing console errors after enabling the "Defer jQuery And jQuery Migrate" option, you can enable this option, which will load an additional compatibility script that will attempt to solve the issue. You can turn this feature off if everything is working fine without it.
pl: Niektóre skrypty innych firm mogą być nieprawidłowo dodawane do kolejki bez zadeklarowania jQuery jako zależności. Jeśli jQuery jest odroczone, te skrypty mogą przestać działać. Jeśli po włączeniu opcji „Odrocz jQuery I jQuery Migrate” widzisz błędy w konsoli, możesz włączyć tę opcję, która załaduje dodatkowy skrypt zgodności próbujący rozwiązać problem. Możesz wyłączyć tę funkcję, jeśli wszystko działa poprawnie bez niej.

en: Something Went Wrong While Migrating to Divi 5
pl: Wystąpił Problem Podczas Migracji do Divi 5

en: Something went wrong
pl: Coś poszło nie tak

en: Something went wrong. Please try again later or try different request.
pl: Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie później lub wyślij inne zapytanie.

en: Sort
pl: Sortuj

en: Sort Categories Links by Name/ID/Slug/Count/Term Group
pl: Sortuj Linki Do Kategorii Według: Nazwy/ID/Slug/Count/Grupy Termów

en: Sort Pages Links
pl: Sortuj Linki Do Stron

en: Split Into Modules
pl: Podziel Na Moduły

en: Split Into Rows
pl: Podziel Na Wiersze

en: Split Into Sections
pl: Podziel Na Sekcje

en: Split Layout Into Sections
pl: Podziel Układ Na Sekcje

en: Split Row Into Modules
pl: Podziel Wiersz Na Moduły

en: Split Section Into Rows
pl: Podziel Sekcję Na Wiersze

en: Split Test Usage
pl: Użycie Testów Dzielenia

en: Split Test usage found
pl: Wykryto użycie testów dzielenia

en: Square (1:1)
pl: Kwadrat (1:1)

en: Start Collaborating!
pl: Rozpocznij Współpracę!

en: Start Over
pl: Zacznij Od Nowa

en: Start With %1$s
pl: Zacznij Z %1$s

en: State
pl: Stan

en: Step %1$s: %2$s Compatibility Check
pl: Krok %1$s: Sprawdzanie Zgodności %2$s

en: Step %1$s: Migrate to %2$s
pl: Krok %1$s: Migracja do %2$s

en: Stretch Background Image
pl: Rozciągnij Obraz Tła

en: Submit
pl: Wyślij

en: Submit Comment
pl: Wyślij Komentarz

en: Submit a Comment
pl: Dodaj Komentarz

en: Subscribe to Stay Up to Date
pl: Subskrybuj, Aby Być Na Bieżąco

en: Supply Divi AI with a reference image. This image will be combined with your image description to create the final image. Reference images are a great way to inform Divi AI about a desired composition or style while altering the subject matter of the reference image using your image description.
pl: Dostarcz Divi AI obraz referencyjny. Ten obraz zostanie połączony z Twoim opisem, aby utworzyć obraz końcowy. Obrazy referencyjne świetnie sprawdzają się do przekazania Divi AI pożądanej kompozycji lub stylu, przy jednoczesnej zmianie tematyki obrazu referencyjnego za pomocą Twojego opisu.

en: Supply Divi AI with additional context. The chosen context will alter the results and help Divi AI create relevant content.
pl: Podaj Divi AI dodatkowy kontekst. Wybrany kontekst zmieni wyniki i pomoże Divi AI tworzyć trafne treści.

en: Support
pl: Wsparcie

en: Tab Content
pl: Treść Karty

en: Tab Text
pl: Tekst Karty

en: Tags
pl: Tagi

en: Team Sidebar
pl: Panel Boczny Zespołu

en: Tell Divi AI About Your Website
pl: Opowiedz Divi AI O Swojej Witrynie

en: Tell Divi AI About Your Website (Optional)
pl: Powiedz Divi AI o Twojej Witrynie (Opcjonalnie)

en: Tell Divi AI about the content you would like it to write.
pl: Powiedz Divi AI, jakie treści chcesz, aby napisało.

en: Tell Divi AI about the image you would like it to create.
pl: Powiedz Divi AI, jaki obraz chcesz, aby utworzyło.

en: Tell Divi AI how long you want the content it generates to be. The output will be close to, but not exactly equal to, the length you define.
pl: Powiedz Divi AI, jak długą treść ma wygenerować. Wynik będzie zbliżony do, ale nie identyczny z, określoną przez Ciebie długością.

en: Tell Divi AI how you would like it to fill in the blank area of your expanded image.
pl: Powiedz Divi AI, jak ma wypełnić pusty obszar powiększonego obrazu.

en: Tell Divi AI how you would like to change the image. Your changes will be applied to the area you select using the Image Selection or Image Sketch interface.
pl: Powiedz Divi AI, jak chcesz zmienić obraz. Zmiany zostaną zastosowane do obszaru wybranego w interfejsie Wybór Obrazu lub Szkic Obrazu.

en: Tell Divi AI what kind of image you want it to create. Be as descriptive as you like!
pl: Powiedz Divi AI, jaki obraz ma utworzyć. Opisz go tak szczegółowo, jak chcesz!

en: Tell Divi AI what you want it to write about. Talk to it like you would a person.
pl: Powiedz Divi AI, o czym ma pisać. Rozmawiaj z nim tak, jak z człowiekiem.

en: Tell Divi AI what you want to achieve using custom code. Divi AI will respond appropriately based on the element and code field you are editing.
pl: Powiedz Divi AI, co chcesz osiągnąć za pomocą własnego kodu. Divi AI odpowie odpowiednio, na podstawie elementu i pola kodu, które edytujesz.

en: Tell Us About Your Website
pl: Opowiedz Nam O Swojej Witrynie

en: Text
pl: Tekst

en: Text Color
pl: Kolor Tekstu

en: Text Size
pl: Rozmiar Tekstu

en: The %s below contain modules that are not yet compatible with Divi 5. These modules will not be converted, and will continue to rely on the Divi 4 framework.
pl: Poniższe %s zawierają moduły, które nie są jeszcze zgodne z Divi 5. Te moduły nie zostaną przekonwertowane i będą nadal korzystać z frameworka Divi 4.

en: The Divi 5 Migrator will parse all your website content and look for Divi 4 shortcodes. It will convert those shortcodes to the new Divi 5 format and update each post. Modules that do not yet support Divi 5, such as modules from the Divi Marketplace, will not be converted and will continue to function using the legacy Divi 4 framework. Pages that use such modules will not benefit from Divi 5's performance improvements.
pl: Migrator Divi 5 przeanalizuje całą zawartość Twojej witryny i wyszuka shortcode’y Divi 4. Przekonwertuje te shortcode’y do nowego formatu Divi 5 i zaktualizuje każdy wpis. Moduły, które nie obsługują jeszcze Divi 5, takie jak moduły z Divi Marketplace, nie zostaną przekonwertowane i będą nadal działać w oparciu o starszy framework Divi 4. Strony korzystające z takich modułów nie skorzystają z ulepszeń wydajności Divi 5.

en: The Divi 5 migration process failed. You can try rerunning the migrator; it will pick up where it left off. If the process continues to fail, please get in touch with our support team for assistance or roll back to Divi 4.
pl: Proces migracji do Divi 5 nie powiódł się. Możesz spróbować uruchomić migrator ponownie — wznowi od miejsca, w którym zakończył. Jeśli proces nadal się nie powiedzie, skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej, aby uzyskać wsparcie, lub przywróć Divi 4.

en: The Divi Marketplace is full of thousands of additional layouts!
pl: Divi Marketplace zawiera tysiące dodatkowych układów!

en: The Divi icon font is broken up into various subsets. These subsets are loaded only when needed based on the modules and features used on each page. If you need access to the entire icon font on all pages (for example, if you are using our icon font in your child theme), then you can disable this option and load the entire icon font library on all pages.
pl: Czcionka ikon Divi jest podzielona na różne podzbiory. Podzbiory te są ładowane tylko wtedy, gdy są potrzebne, na podstawie modułów i funkcji używanych na każdej stronie. Jeśli potrzebujesz dostępu do całej czcionki ikon na wszystkich stronach (na przykład jeśli używasz naszej czcionki ikon w motywie potomnym), możesz wyłączyć tę opcję i ładować całą bibliotekę czcionek ikon na wszystkich stronach.

en: The Elegant Themes API key you entered is invalid. Please make sure that your API has been entered correctly and that it is enabled in your account.
pl: Wprowadzony Klucz Elegant Themes API Jest Nieprawidłowy. Upewnij Się, Że Klucz API Został Wprowadzony Poprawnie I Że Jest Włączony Na Twoim Koncie.

en: The Elegant Themes username you entered is invalid. Please enter a valid username to receive product updates. If you forgot your username you can
pl: Podana Nazwa Użytkownika Elegant Themes Jest Nieprawidłowa. Wpisz Prawidłową Nazwę Użytkownika, Aby Otrzymywać Aktualizacje Produktów. Jeśli Nie Pamiętasz Swojej Nazwy Użytkownika, Możesz

en: The Item couldn't be downloaded. Please try after a while.
pl: Nie udało się pobrać elementu. Spróbuj ponownie za chwilę.

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key here. Learn more about how to create your Google API Key <a target="_blank" href="%1$s">here</a>.
pl: Moduł Map używa Google Maps API i do działania wymaga prawidłowego klucza Google API. Przed użyciem modułu mapy upewnij się, że dodano tutaj klucz API. Dowiedz się więcej o tym, jak utworzyć klucz Google API <a target="_blank" href="%1$s">tutaj</a>.

en: The WooCommerce plugin failed to install during the website generation process. You must install and activate the plugin manually.
pl: Wtyczka WooCommerce nie została zainstalowana podczas procesu generowania witryny. Musisz zainstalować i aktywować wtyczkę ręcznie.

en: The WooCommerce plugin was installed but failed to activate during the website generation process. Visit the Plugins page to activate WooCommerce manually.
pl: Wtyczka WooCommerce została zainstalowana, ale nie udało się jej aktywować podczas procesu generowania witryny. Przejdź do strony Wtyczki, aby aktywować WooCommerce ręcznie.

en: The action failed in the following clouds.
pl: Akcja nie powiodła się w następujących chmurach.

en: The body font will be used for all text blocks throughout the layout. Let AI pick a great font for you, or choose one yourself.
pl: Czcionka tekstu głównego będzie używana we wszystkich blokach tekstu w całym układzie. Pozwól AI wybrać świetną czcionkę lub wybierz ją samodzielnie.

en: The creators of these plugins have chosen to opt out of the Divi 5 Public Alpha while they focus on creating new versions of their modules in preparation for the final release of Divi 5. 🎉
pl: Twórcy tych wtyczek zdecydowali się zrezygnować z publicznej wersji alfa Divi 5, koncentrując się na tworzeniu nowych wersji swoich modułów w przygotowaniu do finalnego wydania Divi 5. 🎉

en: The following items are used on your website and are ready to be converted to the Divi 5 format.
pl: Poniższe elementy są używane w Twojej witrynie i są gotowe do konwersji do formatu Divi 5.

en: The heading font will be used for all headings throughout the layout. Let AI pick a great font for you, or choose one yourself.
pl: Czcionka nagłówków będzie używana we wszystkich nagłówkach w całym układzie. Pozwól AI wybrać świetną czcionkę lub wybierz ją samodzielnie.

en: The higher the enhancement strength, the more power is given to Divi AI to re-imagine the original image. A higher strength will increase the enhancement effect, but it will also result in greater changes to the original subject matter.
pl: Im wyższa siła ulepszeń, tym większe możliwości ma Divi AI, by zreinterpretować oryginalny obraz. Wyższa siła wzmocni efekt ulepszeń, ale spowoduje też większe zmiany w pierwotnej zawartości.

en: The higher the modification strength, the more power your prompt has to modify the original image. Reducing the strength will result in more minimal changes.
pl: Im wyższa siła modyfikacji, tym większy wpływ ma prompt na zmianę oryginalnego obrazu. Zmniejszenie siły spowoduje bardziej minimalne zmiany.

en: The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
pl: Nie można odnaleźć żądanej strony. Spróbuj doprecyzować wyszukiwanie lub użyj nawigacji powyżej, aby znaleźć wpis.

en: The pages below utilize features that are not yet compatible with %s
pl: Poniższe strony korzystają z funkcji, które nie są jeszcze zgodne z %s

en: The plugins listed below are using the Divi 4 framework and are not fully compatible with Divi 5. These plugins will continue to function, however, since they use the Divi 4 framework, the parts of your website that use these plugins will not benefit from Divi 5's performance improvements.
pl: Wymienione poniżej wtyczki korzystają z frameworka Divi 4 i nie są w pełni zgodne z Divi 5. Te wtyczki będą nadal działać, jednak ponieważ używają frameworka Divi 4, części Twojej witryny korzystające z tych wtyczek nie skorzystają z ulepszeń wydajności Divi 5.

en: The sidebars and widget areas below contain modules that are not yet compatible with Divi 5. These modules will not be converted, and will continue to rely on the Divi 4 framework.
pl: Paski boczne i obszary widżetów poniżej zawierają moduły, które nie są jeszcze zgodne z Divi 5. Te moduły nie zostaną przekonwertowane i będą nadal korzystać z frameworka Divi 4.

en: The size of the image must be less than 10MB.
pl: Rozmiar obrazu musi być mniejszy niż 10 MB.

en: Theme Customizer
pl: Personalizator Motywu

en: Theme Option
pl: Opcja Motywu

en: Theme Options
pl: Opcje Motywu

en: Theme Options Library
pl: Biblioteka Opcji Motywu

en: Theme Templates
pl: Szablony Motywu

en: There are no posts to convert!
pl: Nie ma wpisów do konwersji!

en: There are no posts to rollback!
pl: Nie ma wpisów do przywrócenia!

en: These words will be forced to appear in the content. This is useful for SEO when optimizing for specific keywords, for example.
pl: Te słowa będą wymuszane w treści. Jest to przydatne np. przy SEO podczas optymalizacji pod konkretne słowa kluczowe.

en: Third party modules aren't expected to be ready for Divi 5 during the alpha and beta phases.
pl: Oczekuje się, że moduły firm trzecich nie będą gotowe dla Divi 5 w fazach alfa i beta.

en: This Module Content
pl: Treść Tego Modułu

en: This Page Content
pl: Treść Tej Strony

en: This Plugin Can't Be Activated While Using Divi 5
pl: Nie Można Aktywować Tej Wtyczki Podczas Korzystania Z Divi 5

en: This Section Content
pl: Treść Tej Sekcji

en: This Website
pl: Ta Witryna

en: This block will eventually be removed, so please check back again in the future. Thanks for testing Divi 5!
pl: Ten blok zostanie ostatecznie usunięty, więc sprawdź ponownie w przyszłości. Dziękujemy za testowanie Divi 5!

en: This is the username that you use to access the Members Area on elegantthemes.com.
pl: To nazwa użytkownika, której używasz do dostępu do Strefy Członkowskiej na elegantthemes.com.

en: This may take several minutes. Do not exit or refresh this page or your progress will be lost.
pl: To może potrwać kilka minut. Nie zamykaj ani nie odświeżaj tej strony, bo utracisz postęp.

en: This option allows you to change how your dates are displayed. For more information please refer to the WordPress codex here:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>
pl: Ta opcja umożliwia zmianę sposobu wyświetlania dat. Więcej informacji znajdziesz w kodeksie WordPress tutaj:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>

en: This options allows you to control how many teirs your pages dropdown menu has. Increasing the number allows for additional menu items to be shown.
pl: Ta opcja pozwala określić, ile poziomów ma rozwijane menu stron. Zwiększenie liczby umożliwia wyświetlenie dodatkowych pozycji menu.

en: This page is running in backwards compatibility mode because it contains legacy Divi 4 modules. They will continue to function, however, this page won't benefit from all of Divi 5's performance improvements. This page may still need to be converted, or you may be using modules that aren't ready for Divi 5. This notice is for information purposes and is not an error.
pl: Ta strona działa w trybie zgodności wstecznej, ponieważ zawiera starsze moduły Divi 4. Nadal będą działać, jednak ta strona nie skorzysta ze wszystkich usprawnień wydajności Divi 5. Ta strona może nadal wymagać konwersji lub możesz używać modułów, które nie są jeszcze gotowe na Divi 5. Ten komunikat ma charakter informacyjny i nie jest błędem.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
pl: Ten wpis jest chroniony hasłem. Wpisz hasło, aby wyświetlić komentarze.

en: This website doesn't contain any Divi 4 modules requiring conversion. Your website runs on the Divi 5 framework; you can hit the ground running! You can revisit this migration page anytime to check your website for Divi 4 content. If you import content using the WordPress importer or if you import layouts that contain unsupported modules, you can use the migrator to assess the compatibility of that content and migrate it at your convenience.
pl: Ta witryna nie zawiera żadnych modułów Divi 4 wymagających konwersji. Twoja witryna działa w oparciu o framework Divi 5 — możesz od razu zaczynać! Do tej strony migracji możesz wrócić w dowolnym momencie, aby sprawdzić witrynę pod kątem treści Divi 4. Jeśli zaimportujesz treści za pomocą importera WordPress lub zaimportujesz układy zawierające nieobsługiwane moduły, możesz użyć narzędzia do migracji, aby ocenić zgodność tych treści i przeprowadzić migrację w dogodnym momencie.

en: This website is linked to your Divi subscriptions and ready to receive the latest Divi updates.
pl: Ta Witryna Jest Połączona Z Twoimi Subskrypcjami Divi I Jest Gotowa Do Otrzymywania Najnowszych Aktualizacji Divi.

en: This will enable Google Fonts for Non-English languages.
pl: Włączy to obsługę Google Fonts dla języków innych niż angielski.

en: This will enable the use of excerpts in posts or pages.
pl: Włączy to używanie zajawek we wpisach lub na stronach.

en: This will return all of the settings throughout the options page to their default values. <strong>Are you sure you want to do this?</strong>
pl: Spowoduje to przywrócenie wszystkich ustawień na stronie opcji do wartości domyślnych. <strong>Czy na pewno chcesz to zrobić?</strong>

en: Tile
pl: Kafelki

en: Tile Horizontally
pl: Kafelki Poziomo

en: Tile Vertically
pl: Kafelki Pionowo

en: Title
pl: Tytuł

en: To enable Divi Cloud on this website, log in to your Elegant Themes account
pl: Aby włączyć Divi Cloud w tej witrynie, zaloguj się na konto Elegant Themes

en: To modify or add to an element that already exists in the image, choose Modify Element. To add something brand new and unrelated to the original image, choose Add Element.
pl: Aby zmodyfikować lub dodać coś do elementu, który już istnieje na obrazie, wybierz Modyfikuj Element. Aby dodać coś zupełnie nowego i niezwiązanego z oryginalnym obrazem, wybierz Dodaj Element.

en: To view this protected post, enter the password below
pl: Aby wyświetlić ten zabezpieczony wpis, wprowadź poniżej hasło

en: Tone of Voice
pl: Ton Wypowiedzi

en: Top
pl: Góra

en: Top Bar Text Color
pl: Kolor Tekstu Górnego Paska

en: Top Bar Text Size
pl: Rozmiar Tekstu Górnego Paska

en: Top to Bottom
pl: Od Góry Do Dołu

en: Trackbacks/Pingbacks
pl: Trackbacki/Pingbacki

en: Translate
pl: Przetłumacz

en: Trash
pl: Kosz

en: Trash storage for Divi Cloud is limited to 50 items for free accounts. Once your trash exceeds 50 items, the oldest items in your trashed will be permanently deleted to make room for new items. Purchase a <a href="%s" target="_blank">Divi Cloud Membership</a> for unlimited storage.
pl: Pojemność kosza w Divi Cloud jest ograniczona do 50 elementów dla kont bezpłatnych. Gdy liczba elementów w koszu przekroczy 50, najstarsze elementy zostaną trwale usunięte, aby zrobić miejsce na nowe. Kup <a href="%s" target="_blank">członkostwo Divi Cloud</a>, aby uzyskać nieograniczoną przestrzeń.

en: Travel Agency
pl: Biuro Podróży

en: Travel Agency About Page
pl: Strona O Nas — Biuro Podróży

en: Travel Agency Blog Page
pl: Strona Bloga — Biuro Podróży

en: Travel Agency Contact Page
pl: Strona Kontakt — Biuro Podróży

en: Travel Agency Home Page
pl: Strona Główna — Biuro Podróży

en: Travel Agency Landing Page
pl: Strona Docelowa — Biuro Podróży

en: Travel Agency Packages Page
pl: Strona Pakietów — Biuro Podróży

en: Travel Agency Shop Page
pl: Strona Sklepu — Biuro Podróży

en: Travel Agency Team Page
pl: Strona Zespołu — Biuro Podróży

en: Tutorials & Documentation
pl: Poradniki I Dokumentacja

en: Tweet
pl: Tweetnij

en: Type
pl: Typ

en: Type of the box
pl: Typ pola

en: Typography
pl: Typografia

en: Uh Oh!
pl: O Nie!

en: Uh Oh! Something Went Wrong
pl: O Nie! Coś Poszło Nie Tak

en: Uh Oh! You have reached your Divi Cloud quota.
pl: O Nie! Osiągnięto limit w Divi Cloud.

en: Unable to generate shortcode. Please try again later.
pl: Nie można wygenerować shortcode. Spróbuj ponownie później.

en: Underline
pl: Podkreślenie

en: Unlock Unlimited Divi Cloud Storage
pl: Odblokuj Nielimitowaną Pamięć Divi Cloud

en: Unsupported Plugins Detected
pl: Wykryto Nieobsługiwane Wtyczki

en: Untagged
pl: Bez Tagów

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Updating Website Information
pl: Aktualizowanie Informacji O Witrynie

en: Upgrade
pl: Uaktualnij

en: Upgrade Your Divi Cloud
pl: Ulepsz Divi Cloud

en: Upgrade to Divi AI Unlimited
pl: Uaktualnij Do Divi AI Bez Limitu

en: Upgrade to Unlimited Cloud Storage!
pl: Uaktualnij Do Nieograniczonej Pamięci Masowej W Chmurze!

en: Upgrade to Unlimited Divi Cloud Storage!
pl: Uaktualnij Do Nieograniczonej Pojemności Divi Cloud!

en: Upgrade your Divi membership to Lifetime and use Divi on unlimited websites forever.
pl: Ulepsz członkostwo Divi do wersji Lifetime i korzystaj z Divi na nieograniczonej liczbie witryn na zawsze.

en: Upload
pl: Prześlij

en: Upload a Reference Image
pl: Prześlij Obraz Referencyjny

en: Upload a logo image to be used in your website header and footer.
pl: Prześlij obraz logo, który będzie używany w nagłówku i stopce witryny.

en: Upload your logo (optional)
pl: Prześlij logo (opcjonalnie)

en: Uppercase
pl: Wielkie Litery

en: Upscale
pl: Powiększ

en: Upscale Image
pl: Powiększ Obraz

en: Upscaling Images
pl: Zwiększanie Rozdzielczości Obrazów

en: Url
pl: URL

en: Use Background Color
pl: Użyj Koloru Tła

en: Use Custom Sidebar Width
pl: Użyj Własnej Szerokości Paska Bocznego

en: Use Divi Quick Sites to generate a new website using Divi AI or premade Divi Starter Sites. Quick Sites will set up your entire site including custom pages, menu items, Theme Builder templates and more.
pl: Użyj Divi Quick Sites, Aby Wygenerować Nową Witrynę Za Pomocą Divi AI Lub Gotowych Witryn Startowych Divi. Quick Sites Skonfiguruje Całą Witrynę, W Tym Własne Strony, Elementy Menu, Szablony Theme Builder I Nie Tylko.

en: Use Divi Quick Sites to set up your site in less than 2 minutes. We will generate pages and content, set up your website info, and configure your menu, templates, styles and presets automatically. You can build your website using AI, or pick from handcrafted Starter Sites.
pl: Użyj Divi Quick Sites, Aby Skonfigurować Witrynę W Mniej Niż 2 Minuty. Wygenerujemy Strony I Treści, Skonfigurujemy Informacje O Twojej Witrynie Oraz Automatycznie Skonfigurujemy Menu, Szablony, Style I Presety. Możesz Zbudować Witrynę Za Pomocą AI Albo Wybrać Jedną Z Ręcznie Przygotowanych Witryn Startowych.

en: Use Google Fonts
pl: Używaj Google Fonts

en: Use Placeholder Images
pl: Użyj Obrazów Zastępczych

en: Use Pre-Made Starter Site
pl: Użyj Gotowej Witryny Startowej

en: Use Relative Image Paths
pl: Użyj Względnych Ścieżek Obrazów

en: Use Stock Images (Faster)
pl: Użyj Zdjęć Stockowych (Szybciej)

en: Use This Code
pl: Użyj Tego Kodu

en: Use This Image
pl: Użyj Tego Obrazu

en: Use This Text
pl: Użyj Tego Tekstu

en: Use excerpts when defined
pl: Używaj zajawki, gdy zdefiniowano

en: Use resizing
pl: Użyj zmiany rozmiaru

en: Use selection as reference
pl: Użyj zaznaczenia jako odniesienia

en: Use your original image as reference in the selected area. Changes will be more seamlessly integrated into the modified image.
pl: Użyj oryginalnego obrazu jako odniesienia w wybranym obszarze. Zmiany będą bardziej płynnie zintegrowane ze zmodyfikowanym obrazem.

en: Used for icon button type
pl: Używane w typie przycisku z ikoną

en: Username
pl: Nazwa Użytkownika

en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

en: Using Divi AI
pl: Korzystanie Z Divi AI

en: Using Divi Cloud
pl: Korzystanie Z Divi Cloud

en: Using the Divi Builder
pl: Korzystanie Z Divi Builder

en: Using the Divi Library
pl: Korzystanie Z Biblioteki Divi

en: Using the Divi Theme Builder
pl: Korzystanie Z Divi Theme Builder

en: Vector Graphic
pl: Grafika Wektorowa

en: Vertical Menu Orientation
pl: Orientacja Menu Pionowego

en: Vertically Centered
pl: Wyśrodkowane Pionowo

en: View Details
pl: Wyświetl Szczegóły

en: View Full Development Roadmap
pl: Wyświetl Pełną Mapę Drogową Rozwoju

en: View My Site
pl: Wyświetl Moją Witrynę

en: View Theme Options
pl: Zobacz Opcje Motywu

en: View in Divi Marketplace
pl: Zobacz w Divi Marketplace

en: Visit The Migrator
pl: Przejdź Do Migratora

en: Warning: This can cause JavaScript errors in some cases and should be used with care. When enabled, scripts registered by plugins and themes will be deferred to improve performance and jQuery will always be loaded in the body.
pl: Ostrzeżenie: W niektórych przypadkach może to powodować błędy JavaScript i należy używać tego ostrożnie. Po włączeniu skrypty zarejestrowane przez wtyczki i motywy zostaną odroczone w celu poprawy wydajności, a jQuery będzie zawsze ładowane w sekcji body.

en: Watch video tutorials
pl: Oglądaj Tutoriale Wideo

en: Watercolor
pl: Akwarela

en: We are scanning your website to assess its compatibility with Divi 5. If your website is using modules that are not yet supported, we'll let you know which parts of your website will be affected so that you can decide whether or not to proceed with the migration. Unsupported modules will continue to function but won't benefit from Divi 5's performance improvements.
pl: Skanujemy Twoją witrynę, aby ocenić jej zgodność z Divi 5. Jeśli Twoja witryna używa modułów, które nie są jeszcze obsługiwane, poinformujemy Cię, które części witryny zostaną tym dotknięte, abyś mógł zdecydować, czy kontynuować migrację. Nieobsługiwane moduły będą nadal działać, ale nie skorzystają z ulepszeń wydajności Divi 5.

en: We want to provide the community with as much information as possible about the current state of Divi 5. We give monthly updates on our progress and cover various topics related to Divi 5.
pl: Chcemy przekazać społeczności jak najwięcej informacji o aktualnym stanie Divi 5. Co miesiąc publikujemy aktualizacje postępów i poruszamy różne tematy związane z Divi 5.

en: Web Agency
pl: Agencja Webowa

en: Web Agency Careers Page
pl: Strona Kariera — Agencja Webowa

en: Web Agency Contact Page
pl: Strona Kontakt — Agencja Webowa

en: Web Agency Home Page
pl: Strona Główna — Agencja Webowa

en: Web Agency Landing Page
pl: Strona Docelowa — Agencja Webowa

en: Web Agency Portfolio Page
pl: Strona Portfolio — Agencja Webowa

en: Web Agency Pricing Page
pl: Strona Cen — Agencja Webowa

en: Web Agency Services Page
pl: Strona Usług — Agencja Webowa

en: Website Build Complete!
pl: Budowa Witryny Zakończona!

en: Website Content Width
pl: Szerokość Treści Witryny

en: Website Default
pl: Domyślne Dla Witryny

en: Website Description (Optional)
pl: Opis Witryny (Opcjonalnie)

en: Website Gutter Width
pl: Szerokość Odstępów Witryny

en: Website Pages
pl: Strony Witryny

en: Wedding
pl: Ślub

en: Wedding About Page
pl: Strona O Nas — Ślub

en: Wedding Blog Page
pl: Strona Bloga — Ślub

en: Wedding Contact Page
pl: Strona Kontakt — Ślub

en: Wedding Details Page
pl: Strona Szczegółów — Ślub

en: Wedding Gallery Page
pl: Strona Galerii — Ślub

en: Wedding Home Page
pl: Strona Główna — Ślub

en: Welcome to %s
pl: Witamy w %s

en: Welcome to Divi!
pl: Witamy w Divi!

en: Welcome to Divi! Before diving in to your new theme, please visit the <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Divi Documentation</a> page for access to dozens of in-depth tutorials.
pl: Witamy w Divi! Zanim zaczniesz korzystać z nowego motywu, odwiedź stronę <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Dokumentacja Divi</a>, aby uzyskać dostęp do dziesiątek szczegółowych poradników.

en: We’re Migrating Your Site to the %s Framework!
pl: Migrujemy Twoją Witrynę do Frameworka %s!

en: What are you writing about?
pl: O Czym Piszesz?

en: What happens when I run the Divi 5 migrator?
pl: Co się stanie, gdy uruchomię migrator Divi 5?

en: What if something breaks after I run the migrator?
pl: Co jeśli coś się zepsuje po uruchomieniu migratora?

en: What language should Divi AI write in? Divi AI can write in over 26 languages!
pl: W jakim języku Divi AI ma pisać? Divi AI potrafi pisać w ponad 26 językach!

en: What type of content are you writing? This will help Divi AI tailor the output to your desired format.
pl: Jaki typ treści piszesz? Pomoże to Divi AI dopasować wynik do oczekiwanego formatu.

en: What would you like to create using custom code?
pl: Co chcesz utworzyć za pomocą kodu niestandardowego?

en: When Critical CSS is enabled, Divi determines an "above the fold threshold" and defers all styles for elements below the fold. However, this threshold is just a estimate and can vary on different devices. Increasing threshold height will deffer fewer styles, resulting in slightly slower load times but less of a chance for Cumulative Layout Shifts to occur. If you are experiencing CLS issues you can increase the threshold height.
pl: Gdy włączony jest Krytyczny CSS, Divi określa „próg obszaru nad linią zagięcia” i odkłada wszystkie style dla elementów poniżej zagięcia. Jednak ten próg jest jedynie szacunkiem i może się różnić w zależności od urządzenia. Zwiększenie wysokości progu spowoduje odroczenie mniejszej liczby stylów, co skutkuje nieco wolniejszym ładowaniem, ale zmniejsza ryzyko wystąpienia Cumulative Layout Shifts. Jeśli masz problemy z CLS, możesz zwiększyć wysokość progu.

en: When possible, jQuery and jQuery Migrate will be moved to the body to speed up load times. If a third party plugin registers jQuery as a dependency, it will be moved back to the head.
pl: Gdy to możliwe, jQuery i jQuery Migrate zostaną przeniesione do sekcji body, aby przyspieszyć wczytywanie. Jeśli wtyczka innej firmy zarejestruje jQuery jako zależność, zostanie ono przeniesione z powrotem do sekcji head.

en: When you define your keywords using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the meta keywords you would like to use, separated by comas.
pl: Gdy definiujesz słowa kluczowe za pomocą pól własnych, użyj tej wartości jako nazwy pola własnego. Wartość pola własnego powinna być słowami kluczowymi meta, których chcesz użyć, oddzielonymi przecinkami.

en: When you define your meta description using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom description you would like to use.
pl: Gdy definiujesz opis meta za pomocą pól własnych, użyj tej wartości jako nazwy pola własnego. Wartość pola własnego powinna być niestandardowym opisem, którego chcesz użyć.

en: When you define your title using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom title you would like to use.
pl: Gdy definiujesz tytuł za pomocą pól własnych, użyj tej wartości jako nazwy pola własnego. Wartość pola własnego powinna być niestandardowym tytułem, którego chcesz użyć.

en: When you save layouts to Divi Cloud, they become available on every website you build.
pl: Gdy zapiszesz układy w Divi Cloud, staną się dostępne na każdej stronie, którą tworzysz.

en: When you sync %s to Divi Cloud, they become available on every website you build.
pl: Gdy zsynchronizujesz %s z Divi Cloud, staną się dostępne na każdej stronie, którą tworzysz.

en: While Divi 5 was built to be backward compatible, the backward compatibility system is in its alpha stage. Some creators don't want to participate in the testing phase.
pl: Chociaż Divi 5 zostało zaprojektowane z myślą o wstecznej kompatybilności, system wstecznej kompatybilności jest w fazie alfa. Niektórzy twórcy nie chcą brać udziału w fazie testów.

en: While creating your site, something got hung up. Click Retry to resume where things left off, or Cancel to restore your site to its previous state.
pl: Podczas tworzenia witryny coś się zawiesiło. Kliknij Ponów, aby kontynuować od miejsca, w którym przerwano, lub Anuluj, aby przywrócić witrynę do poprzedniego stanu.

en: Why am I getting an orange warning in the admin bar?
pl: Dlaczego widzę pomarańczowe ostrzeżenie na pasku administracyjnym?

en: Widget Bullet Color
pl: Kolor Punktorów Widgetów

en: Widget Header Color
pl: Kolor Nagłówków Widgetów

en: Widget Link Color
pl: Kolor Linków Widgetów

en: Widget Text Color
pl: Kolor Tekstu Widgetów

en: Widgets
pl: Widżety

en: Widgets are Incompatible with %s
pl: Widżety Są Niezgodne z %s

en: Width
pl: Szerokość

en: Will Divi 5 work with modules from the Divi Marketplace?
pl: Czy Divi 5 będzie działać z modułami z Divi Marketplace?

en: WooCommerce Plugin Status
pl: Status Wtyczki WooCommerce

[ctx: WooCommerce items number]
en: %1$s Item | %1$s Items
pl[0]: Element: %1$s
pl[1]: Elementy: %1$s

en: WordPress loads it's own WordPress emojis. Modern browsers support native emojis, making WordPress's emojis unnecessary in most cases. Removing WordPress emojis removes unneeded assets and improves performance.
pl: WordPress ładuje własne emoji WordPress. Nowoczesne przeglądarki obsługują natywne emoji, przez co emoji WordPress są w większości przypadków zbędne. Usunięcie emoji WordPress eliminuje niepotrzebne zasoby i poprawia wydajność.

en: Words
pl: Słowa

en: Write %s With AI
pl: Napisz %s Za Pomocą AI

en: Writing Content
pl: Pisanie Treści

en: Writing Text Content
pl: Pisanie Treści Tekstowej

en: X Profile Url
pl: Adres URL Profilu X

en: Yes
pl: Tak

en: Yoga Studio
pl: Studio Jogi

en: Yoga Studio About Page
pl: Strona O Nas — Studio Jogi

en: Yoga Studio Blog Page
pl: Strona Bloga — Studio Jogi

en: Yoga Studio Classes Page
pl: Strona Zajęć — Studio Jogi

en: Yoga Studio Contact Page
pl: Strona Kontakt — Studio Jogi

en: Yoga Studio Home Page
pl: Strona Główna — Studio Jogi

en: Yoga Studio Landing Page
pl: Strona Docelowa — Studio Jogi

en: Yoga Studio Team Page
pl: Strona Zespołu — Studio Jogi

en: You are using outdated version of Divi. New version is
pl: Używasz Nieaktualnej Wersji Divi. Nowa Wersja To

en: You are using the latest version of Divi.
pl: Używasz Najnowszej Wersji Divi.

en: You can continue to alter and improve the content that was generated by giving AI further instructions.
pl: Możesz dalej modyfikować i ulepszać wygenerowaną treść, przekazując AI kolejne instrukcje.

en: You can disable this option if you want to remove the comments and comment form from single post pages.
pl: Możesz wyłączyć tę opcję, jeśli chcesz usunąć komentarze i formularz komentarzy ze stron pojedynczego wpisu.

en: You can find your API Key <a href="%s" target="_blank">here</a>.
pl: Klucz API znajdziesz <a href="%s" target="_blank">tutaj</a>.

en: You can generate 10 layouts
pl: Możesz wygenerować 10 układów

en: You can try out Divi AI 100 times
pl: Możesz wypróbować Divi AI 100 razy

en: You can visit Elegant Themes and contact our support team using the pink chat icon. Give them details about the bug, and we'll handle it from there!
pl: Możesz odwiedzić Elegant Themes i skontaktować się z naszym zespołem pomocy technicznej, używając różowej ikony czatu. Podaj szczegóły błędu, a my zajmiemy się resztą!

en: You don't have pages
pl: Nie masz stron

en: You have hit your 500MB Limit. To continue to save items to your Divi Cloud, you must delete some of your existing items to free up space or upgrade your Divi Cloud storage.
pl: Osiągnąłeś limit 500 MB. Aby nadal zapisywać elementy w Divi Cloud, musisz usunąć część istniejących elementów, aby zwolnić miejsce, lub uaktualnić pamięć Divi Cloud.

en: You have to update Divi in order to use AI.
pl: Aby korzystać z AI, musisz zaktualizować Divi.

en: You will see this warning if a page contains an un-converted Divi 4 module, of if one of your plugins uses the legacy Divi 4 framework. We built Divi 5 to be backwards compatible with Divi 4 plugins, such as modules from the Divi Marketplace. Until creators update their plugins for Divi 5, legacy plugins will continue to function using the legacy Divi 4 framework. However, loading the Divi 4 framework comes at a performance cost. The orange warning informs you that a plugin you are using is tapping into the legacy framework, and the page is not benefiting from Divi 5's performance improvements.
pl: Zobaczysz to ostrzeżenie, jeśli strona zawiera nieprzekonwertowany moduł Divi 4 lub jeśli jedna z Twoich wtyczek korzysta ze starszego frameworka Divi 4. Zbudowaliśmy Divi 5 tak, aby zachować zgodność wsteczną z wtyczkami Divi 4, takimi jak moduły z Divi Marketplace. Dopóki twórcy nie zaktualizują swoich wtyczek do Divi 5, starsze wtyczki będą nadal działać w oparciu o starszy framework Divi 4. Jednak wczytywanie frameworka Divi 4 wiąże się z kosztem wydajności. Pomarańczowe ostrzeżenie informuje, że używana przez Ciebie wtyczka korzysta ze starszego frameworka, a strona nie korzysta z ulepszeń wydajności Divi 5.

en: Your %1$s subscription has expired. In order to download Premade Layouts from the %2$s Library you must <a href="%3$s" target="_blank">renew your subscription</a>.
pl: Twoja subskrypcja %1$s wygasła. Aby pobierać Gotowe Układy z Biblioteki %2$s, musisz <a href="%3$s" target="_blank">odnowić subskrypcję</a>.

en: Your Divi AI usage limit has been exceeded. Upgrade Divi AI membership to use Divi AI without any limits!
pl: Przekroczono limit użycia Divi AI. Uaktualnij członkostwo Divi AI, aby korzystać z Divi AI bez żadnych limitów!

en: Your Divi Cloud Session Has Ended
pl: Twoja Sesja Divi Cloud Wygasła

en: Your Divi Cloud membership has expired
pl: Twoje członkostwo Divi Cloud wygasło

en: Your Divi Cloud membership has expired. To access items stored on your cloud, please <a href="%s" target="_blank">renew your Divi Cloud membership</a>.
pl: Twoje członkostwo w Divi Cloud wygasło. Aby uzyskać dostęp do elementów przechowywanych w chmurze, <a href="%s" target="_blank">odnów członkostwo w Divi Cloud</a>.

en: Your Divi Cloud session has ended. Please try logging in again. If you continue to experience authorization failures, try closing Library modal and opening it again so that your authorization token can be regenerated.
pl: Twoja sesja Divi Cloud zakończyła się. Spróbuj zalogować się ponownie. Jeśli nadal występują błędy autoryzacji, spróbuj zamknąć okno modalne Biblioteki i otworzyć je ponownie, aby token autoryzacji mógł zostać wygenerowany ponownie.

en: Your Divi is outdated
pl: Twoje Divi Jest Nieaktualne

en: Your Divi license key has expired
pl: Twój Klucz Licencji Divi Wygasł

en: Your Divi license key is active
pl: Twój Klucz Licencji Divi Jest Aktywny

en: Your Divi license key is invalid
pl: Twój Klucz Licencji Divi Jest Nieprawidłowy

en: Your Elegant Themes username is invalid
pl: Twoja Nazwa Użytkownika Elegant Themes Jest Nieprawidłowa

en: Your Existing Pages
pl: Twoje Istniejące Strony

en: Your Saved Layouts
pl: Twoje Zapisane Układy

en: Your Site Is Ready!
pl: Twoja Witryna Jest Gotowa!

en: Your Site Is Using Modules Not Fully Supported By %s
pl: Twoja Witryna Używa Modułów Nie w Pełni Obsługiwanych Przez %s

en: Your Website Doesn't require Migration. You're Ready To Go!
pl: Ta Witryna Nie Wymaga Migracji. Wszystko Gotowe!

en: Your free Divi AI usage limit has been exceeded. Purchase a Divi AI membership to use Divi AI without any limits!
pl: Przekroczono limit bezpłatnego użycia Divi AI. Kup członkostwo Divi AI, aby korzystać z Divi AI bez żadnych limitów!

en: Your image will be upscaled to the size defined here.
pl: Obraz zostanie powiększony do rozmiaru określonego tutaj.

en: Your license key has expired.
pl: Twój Klucz Licencji Wygasł.

en: Your site uses third party modules that are not currently supported by %s. That's ok; you can still migrate. However, these modules won't be converted and will run in backward compatibility mode. The parts of your website that use these modules will not benefit from Divi 5's performance improvements, and unconverted modules can't use Divi 5's new features. If your website relies heavily on incompatible modules, you may consider sticking with Divi 4 until the developers update the modules for Divi 5.
pl: Twoja witryna używa modułów firm trzecich, które nie są obecnie obsługiwane przez %s. To nic; nadal możesz przeprowadzić migrację. Jednak te moduły nie zostaną przekonwertowane i będą działać w trybie zgodności wstecznej. Części witryny korzystające z tych modułów nie skorzystają z ulepszeń wydajności Divi 5, a nieprzekonwertowane moduły nie mogą korzystać z nowych funkcji Divi 5. Jeśli Twoja witryna w dużym stopniu opiera się na niezgodnych modułach, możesz rozważyć pozostanie przy Divi 4, dopóki deweloperzy nie zaktualizują modułów dla Divi 5.

en: Your website is being created! Sit back and relax while Divi Quick Sites generates content and configures your menu, templates, styles and presets.
pl: Twoja witryna jest tworzona! Usiądź wygodnie, a Divi Quick Sites wygeneruje treści i skonfiguruje menu, szablony, style oraz presety.

en: Your website is ready to go. Below is a list of pages and templates that were created. Next, visit your website and jump into the Divi Builder to edit your content.
pl: Twoja witryna jest gotowa do działania. Poniżej znajduje się lista utworzonych stron i szablonów. Następnie odwiedź swoją witrynę i przejdź do Divi Builder, aby edytować treści.

en: Your website's existing content will be returned to the state that it was in before converting to Divi 5. You will lose any changes you made while using Divi 5. Only posts and pages that existed before conversion will be affected.
pl: Istniejąca zawartość Twojej witryny zostanie przywrócona do stanu sprzed konwersji na Divi 5. Utracisz wszystkie zmiany wprowadzone podczas korzystania z Divi 5. Dotyczy to tylko wpisów i stron, które istniały przed konwersją.

en: You’re Almost There!
pl: Już Prawie Gotowe!

en: comments
pl: komentarze

[ctx: documentation links]
en: Support
pl: Pomoc

en: for free. Upgrade to enjoy
pl: za darmo. Uaktualnij, aby korzystać z

[ctx: general options]
en: General
pl: Ogólne

en: hide error message
pl: ukryj komunikat błędu

[ctx: integrate third-party code]
en: Integration
pl: Integracja

[ctx: navigation menu]
en: Navigation
pl: Nawigacja

[ctx: page/post]
en: Layout
pl: Układ

en: request it here
pl: poproś o to tutaj

en: settings reset.
pl: ustawienia zresetowano.

en: settings saved.
pl: ustawienia zapisano.

en: show error message
pl: pokaż komunikat błędu

[ctx: site ads placement areas]
en: Ads
pl: Reklamy

[ctx: site color scheme]
en: Colorization
pl: Kolorowanie

[ctx: theme updates]
en: Updates
pl: Aktualizacje

en: unlimited usage.
pl: nielimitowanego użycia.

en: uploaded logo
pl: przesłane logo

en: you don't have sufficient permissions to access this page
pl: nie masz wystarczających uprawnień, aby uzyskać dostęp do tej strony

en: « Go Back
pl: « Wróć
