Divi 5.0.0-public-beta.2.2 - en to sk translation catalogue (1501 entries)

en:  Enable custom title
sk: Povoliť vlastný názov

en:  Enable meta description
sk: Povoliť meta popis

en:  Enable meta keywords
sk: Povoliť meta kľúčové slová

en: %1$d %2$s are Incompatible with %3$s
sk: %1$d %2$s Nie Sú Kompatibilné S %3$s

en: %1$d %2$s is Incompatible with %3$s
sk: %1$d %2$s Nie Je Kompatibilný S %3$s

en: %1$s Columns
sk: Stĺpce: %1$s

en: %1$s Images Used From Unsplash
sk: Použité Obrázky %1$s Z Unsplash

en: %1$s Modules Ready to be Converted to %2$s
sk: Moduly %1$s Sú Pripravené Na Konverziu Na %2$s

en: %1$s Widget is Incompatible with %2$s
sk: Widget %1$s nie je kompatibilný s %2$s

en: %1$s Widgets are Incompatible with %2$s
sk: Widgety %1$s nie sú kompatibilné s %2$s

en: %1$s could not be displayed.
sk: %1$s sa nepodarilo zobraziť.

en: %d Item
sk: %d Položka

en: %d Items
sk: %d Položky

en: %d Layout
sk: Rozloženie %d

en: %d Layout Pack
sk: Balík Rozložení %d

en: %d Layout Packs
sk: Balíky Rozložení %d

en: %d Layouts
sk: Rozloženia %d

en: %d Module
sk: Modul %d

en: %d Modules
sk: Moduly %d

en: %d Page
sk: Stránka %d

en: %d Pages
sk: Stránky %d

en: %d Reviews
sk: %d Recenzií

en: %d Row
sk: Riadok %d

en: %d Rows
sk: Riadky %d

en: %d Sales
sk: %d Predajov

en: %d Section
sk: Sekcia %d

en: %d Sections
sk: Sekcie %d

en: %d Total Layouts
sk: Rozložení Celkom %d

en: %s Name
sk: Názov %s

en: %s News And Resources
sk: Novinky A Zdroje %s

en: %s Plugin is Potentially Incompatible
sk: Plugin %s Je Potenciálne Nekompatibilný

en: %s Plugins are Potentially Incompatible
sk: Pluginy %s Sú Potenciálne Nekompatibilné

en: %s Roadmap
sk: Plán %s

en: %s Theme Options
sk: Možnosti Témy %s

en: %s Theme Templates Are Incompatible With %s
sk: Šablóny Témy %s Nie Sú Kompatibilné S %s

en: &laquo; Older Entries
sk: &laquo; Staršie Záznamy

en: (no title)
sk: (bez názvu)

en: + Add One More Tab
sk: + Pridať Ďalšiu Kartu

en: 0 Comments
sk: 0 Komentárov

en: 0 comments
sk: 0 komentárov

en: 1 Column
sk: 1 Stĺpec

en: 1 Comment
sk: 1 Komentár

en: 1 comment
sk: 1 komentár

en: 404 Not Found
sk: 404 Nenájdené

en: <div class="updated"><p>This is a fresh installation of %1$s theme. Don't forget to go to <a href="%2$s">ePanel</a> to set it up. This message will disappear once you have clicked the Save button within the <a href="%2$s">theme's options page</a>.</p></div>
sk: <div class="updated"><p>Toto je čerstvá inštalácia témy %1$s. Nezabudnite prejsť do <a href="%2$s">ePanel</a> a nastaviť ju. Táto správa zmizne, keď kliknete na tlačidlo Uložiť na <a href="%2$s">stránke možností témy</a>.</p></div>

en: <em>Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key into the Updates Tab in your theme and plugin settings. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page. <a href="https://www.elegantthemes.com/documentation/divi/update-divi/" target="_blank">Learn more here</a></em>. If you still get this message, please make sure that your Username and API Key have been entered correctly
sk: <em>Skôr než budete môcť prijímať aktualizácie produktu, musíte najprv overiť svoje predplatné Elegant Themes. Ak to chcete urobiť, musíte v karte Aktualizácie v nastaveniach témy a doplnkov zadať svoje používateľské meno Elegant Themes aj kľúč Elegant Themes API. Ak chcete nájsť svoj API kľúč, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">prihláste sa</a> do svojho účtu Elegant Themes a prejdite na stránku <strong>Account > API Key</strong>. <a href="https://www.elegantthemes.com/documentation/divi/update-divi/" target="_blank">Viac informácií nájdete tu</a></em>. Ak sa vám táto správa stále zobrazuje, uistite sa, že vaše používateľské meno a API kľúč boli zadané správne

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
sk: <span class="meta-nav">&larr;</span> Staršie Komentáre

en: AI Default
sk: Predvolené Nastavenia AI

en: API Key
sk: API Kľúč

en: About
sk: Približne

en: About %s seconds remaining
sk: Zostáva približne %s sekúnd

en: About Me
sk: O Mne

en: Abstract Art
sk: Abstraktné Umenie

en: Access Your %s From Any Website
sk: Prístup K %s Z Ľubovoľnej Webovej Lokality

en: Activate WooCommerce Plugin
sk: Aktivovať Plugin WooCommerce

en: Activating WooCommerce
sk: Aktivovanie WooCommerce

en: Active Link Color
sk: Farba Aktívneho Odkazu

en: Active Primary Menu Link Color
sk: Farba Aktívneho Odkazu Primárneho Menu

en: Add A Custom Page
sk: Pridať Vlastnú Stránku

en: Add Author Bio
sk: Pridať Bio Autora

en: Add Background Color
sk: Pridať Farbu Pozadia

en: Add Button Icon
sk: Pridať Ikonu Tlačidla

en: Add ET Box
sk: Pridať ET Box

en: Add ET Button
sk: Pridať Tlačidlo ET

en: Add ET Learn more block
sk: Pridať blok ET Zistiť Viac

en: Add ET Tabs
sk: Pridať Karty ET

en: Add Element
sk: Pridať Prvok

en: Add From Library
sk: Pridať Z Knižnice

en: Add New Category
sk: Pridať Novú Kategóriu

en: Add New Cloud Category
sk: Pridať Novú Kategóriu Cloudu

en: Add New Cloud Tag
sk: Pridať Novú Značku Cloudu

en: Add New Layout
sk: Pridať Nové Rozloženie

en: Add New Pack
sk: Pridať Nový Balík

en: Add New Page
sk: Pridať Novú Stránku

en: Add New Tag
sk: Pridať Novú Značku

en: Add New Theme Options
sk: Pridať Nové Možnosti Témy

en: Add Theme Options
sk: Pridať Možnosti Témy

en: Add To Categories
sk: Pridať Do Kategórií

en: Add To Divi Cloud
sk: Pridať Do Divi Cloud

en: Add To Favorites
sk: Pridať Medzi Obľúbené

en: Add To Tags
sk: Pridať Do Značiek

en: Add a Tooltip Text
sk: Pridať Text Popisu

en: Add code to the < body > (good for tracking codes such as google analytics)
sk: Pridať kód do < body > (vhodné pre sledovacie kódy, napr. google analytics)

en: Add code to the < head > of your blog
sk: Pridať kód do < head > vášho blogu

en: Add code to the bottom of your posts, before the comments
sk: Pridať kód na koniec vašich článkov, pred komentáre

en: Add code to the top of your posts
sk: Pridať kód na začiatok vašich článkov

en: Added Context
sk: Pridaný Kontext

en: Adjust Divi AI Default Styles
sk: Upraviť Predvolené Štýly Divi AI

en: Adsense Code
sk: Kód Adsense

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené Nastavenia

en: Advertisement
sk: Reklama

en: Agency About Page
sk: Stránka O Agentúre

en: Agency Blog Page
sk: Stránka Blogu Agentúry

en: Agency Contact Page
sk: Kontaktná Stránka Agentúry

en: Agency Home Page
sk: Domovská Stránka Agentúry

en: Agency Landing Page
sk: Vstupná Stránka Agentúry

en: Agency Portfolio Page
sk: Portfóliová Stránka Agentúry

en: Agency Pricing Page
sk: Cenníková Stránka Agentúry

en: All
sk: Všetko

en: All %1$s are Compatible with %2$s
sk: Všetky %1$s Sú Kompatibilné S %2$s

en: All Active Plugins are Compatible with %s
sk: Všetky Aktívne Pluginy Sú Kompatibilné s %s

en: All Body Templates are Compatible with %s
sk: Všetky Šablóny Hlavného Obsahu Sú Kompatibilné s %s

en: All Divi users can store up to %s items to their Divi Cloud for free. To save more items to your cloud and unlock unlimited storage, upgrade your Divi Cloud membership today. If you build Divi websites for a living, Divi Cloud is an awesome add-on and an amazing time saver. You are going to love it!
sk: Všetci používatelia Divi si môžu do svojho Divi Cloud bezplatne uložiť až %s položiek. Ak chcete ukladať viac položiek do cloudu a odomknúť neobmedzené úložisko, inovujte svoje členstvo Divi Cloud ešte dnes. Ak tvoríte weby v Divi profesionálne, Divi Cloud je skvelý doplnok a obrovská úspora času. Budete ho milovať!

en: All Footer Templates are Compatible with %s
sk: Všetky Šablóny Päty Sú Kompatibilné s %s

en: All Header Templates are Compatible with %s
sk: Všetky Šablóny Hlavičky Sú Kompatibilné s %s

en: All Plugins are Compatible with %s
sk: Všetky Pluginy Sú Kompatibilné S %s

en: All Presets are Compatible with %s
sk: Všetky Predvoľby Sú Kompatibilné S %s

en: All Theme Builder Templates are Compatible with %s
sk: Všetky Šablóny Theme Builder Sú Kompatibilné s %s

en: All Theme Options
sk: Všetky Možnosti Témy

en: All Widget Areas are Compatible with %s
sk: Všetky Oblasti Widgetov Sú Kompatibilné S %s

en: Any code you place here will appear in body section of all pages of your blog. This is usefull if you need to input a tracking pixel for a state counter such as Google Analytics.
sk: Akýkoľvek kód, ktorý sem vložíte, sa zobrazí v sekcii body na všetkých stránkach vášho blogu. Je to užitočné, ak potrebujete vložiť sledovací pixel pre štatistiky návštevnosti, ako napríklad Google Analytics.

en: Any code you place here will appear in the head section of every page of your blog. This is useful when you need to add javascript or css to all pages.
sk: Akýkoľvek kód, ktorý sem vložíte, sa zobrazí v sekcii head na každej stránke vášho blogu. Je to užitočné, keď potrebujete pridať JavaScript alebo CSS na všetky stránky.

en: Any code you place here will be placed at the bottom of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
sk: Akýkoľvek kód, ktorý sem vložíte, sa umiestni na koniec všetkých samostatných článkov. Je to užitočné, ak chcete integrovať napríklad odkazy na zdieľanie na sociálnych sieťach.

en: Any code you place here will be placed at the top of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
sk: Akýkoľvek kód, ktorý sem vložíte, sa umiestni na začiatok všetkých samostatných článkov. Je to užitočné, ak chcete integrovať napríklad odkazy na zdieľanie na sociálnych sieťach.

[ctx: Apply layout to the page]
en: Use This Layout
sk: Použiť Toto Rozloženie

en: Archives
sk: Archívy

en: Are You Sure?
sk: Ste Si Istí?

en: Are you sure want to remove this page?
sk: Naozaj chcete odstrániť túto stránku?

en: As with any major update, it's important that you back up your website and test the migration on a staging site. If something does go wrong and you forgot to back up, the Divi 5 Migrator automatically backs up your post content, and you can restore that content and roll back to Divi 4 if you choose.
sk: Ako pri každej veľkej aktualizácii je dôležité zálohovať webovú stránku a otestovať migráciu na testovacej (staging) stránke. Ak sa niečo naozaj pokazí a zabudli ste urobiť zálohu, migrátor Divi 5 automaticky zálohuje obsah vašich príspevkov a môžete tento obsah obnoviť a podľa potreby sa vrátiť späť na Divi 4.

en: Aspect Ratio
sk: Pomer Strán

en: At Least
sk: Aspoň

en: Authentication
sk: Overenie

en: Authentication Required
sk: Vyžaduje Sa Overenie

en: Author
sk: Autor

en: Author Image URL
sk: URL Obrázka Autora

en: Auto
sk: Automaticky

en: Auto Speed
sk: Rýchlosť Automatického Posuvu

en: Automattic slider speed (works only if Auto is set to yes)
sk: Automatická rýchlosť posuvníka (funguje len, ak je Automaticky nastavené na Áno)

en: Back To Top Button
sk: Tlačidlo Späť Na Začiatok

en: Background
sk: Pozadie

en: Background Color
sk: Farba Pozadia

en: Background Fill Description
sk: Popis Vyplnenia Pozadia

en: Background Image
sk: Obrázok Pozadia

en: Background Position
sk: Pozícia Pozadia

en: Background Repeat
sk: Opakovanie Pozadia

en: Background image URL or base64 string is required.
sk: Vyžaduje sa URL obrázka pozadia alebo reťazec base64.

en: Backwards Compatibility Mode Enabled
sk: Režim Spätnej Kompatibility Je Zapnutý

en: Before generating a new image, you must extend the image canvas using the draggable anchors.
sk: Pred vygenerovaním nového obrázka musíte rozšíriť plátno obrázka pomocou ťahateľných kotiev.

en: Before generating a new image, you must make a rough sketch of the object you want to add.
sk: Pred vygenerovaním nového obrázka musíte vytvoriť hrubý náčrt objektu, ktorý chcete pridať.

en: Before generating a new image, you must paint the area of the image you want to modify.
sk: Pred vygenerovaním nového obrázka musíte premaľovať oblasť obrázka, ktorú chcete upraviť.

en: Before you can download Premade Layouts from the %1$s Library you must authenticate your %2$s subscription.
sk: Predtým, než budete môcť sťahovať Hotové Rozloženia z knižnice %1$s, musíte overiť svoje predplatné %2$s.

en: Before you can generate Text using the Divi AI you must authenticate your Elegant Themes subscription.
sk: Pred generovaním textu pomocou Divi AI musíte overiť svoje predplatné Elegant Themes.

en: Blog Post
sk: Príspevok Na Blogu

en: Blog Style Mode
sk: Režim Štýlu Blogu

en: Body Font
sk: Písmo Hlavného Textu

en: Body Font Color
sk: Farba Písma Hlavného Textu

en: Body Font Style
sk: Štýl Písma Hlavného Textu

en: Body Font Weight
sk: Hrúbka Písma Hlavného Textu

en: Body Line Height
sk: Výška Riadka Základného Textu

en: Body Text Color
sk: Farba Textu Hlavného Textu

en: Body Text Size
sk: Veľkosť Základného Textu

en: Body/Link Line Height
sk: Výška Riadku Hlavného Textu/Odkazov

en: Body/Link Text Size
sk: Veľkosť Textu Hlavného Textu/Odkazov

en: Bold
sk: Tučné

en: Border Color
sk: Farba Okraja

en: Border Radius
sk: Polomer Zaoblenia

en: Border Width
sk: Šírka Okraja

en: Bottom
sk: Dole

en: Bottom Bar
sk: Spodný Panel

en: Bottom to Top
sk: Zdola Nahor

en: Browse All Divi Docs
sk: Prehliadať Všetky Dokumenty Divi

en: Browse The Marketplace
sk: Prehliadať Marketplace

en: Brush Blur
sk: Rozmazanie Štetca

en: Brush Color
sk: Farba Štetca

en: Brush Size
sk: Veľkosť Štetca

en: Build Your Page With AI
sk: Vytvorte Svoju Stránku S AI

en: Building Your Website
sk: Vytváranie Vášho Webu

[ctx: Business]
en: Agency
sk: Agentúra

[ctx: Business]
en: Consultant
sk: Konzultant

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Button Font Style
sk: Štýl Písma Tlačidla

en: Buttons
sk: Tlačidlá

en: Buttons Font
sk: Písmo Tlačidiel

en: Buttons Hover Style
sk: Štýl Tlačidiel Pri Prejdení Myšou

en: Buttons Style
sk: Štýl Tlačidiel

en: Buy
sk: Kúpiť

en: By %s
sk: Od %s

en: By Elegant Themes
sk: Od Elegant Themes

en: By The Community
sk: Od Komunity

en: By default comments are not placed on pages, however, if you would like to allow people to comment on your pages simply enable this option.
sk: Predvolene sa na stránkach komentáre nezobrazujú, ak však chcete ľuďom umožniť komentovať vaše stránky, jednoducho túto možnosť zapnite.

en: By default pages are sorted by name. However if you would rather have them sorted by ID you can adjust this setting.
sk: V predvolenom nastavení sú stránky zoradené podľa názvu. Ak ich však chcete zoradiť podľa ID, môžete toto nastavenie upraviť.

en: By default the navigation bar stays on top of the screen at all times. We suggest to disable this option, if you need to use a logo taller than the default one.
sk: V predvolenom nastavení zostáva navigačný panel neustále v hornej časti obrazovky. Odporúčame túto možnosť vypnúť, ak potrebujete použiť logo vyššie než je predvolené.

en: By default the theme creates a Home link that, when clicked, leads back to your blog's homepage. If, however, you are using a static homepage and have already created a page called Home to use, this will result in a duplicate link. In this case you should disable this feature to remove the link.
sk: V predvolenom nastavení téma vytvorí odkaz Domov, ktorý po kliknutí vedie späť na domovskú stránku vášho blogu. Ak však používate statickú domovskú stránku a už máte vytvorenú stránku s názvom Domov, vznikne duplicitný odkaz. V takom prípade túto funkciu vypnite, aby sa odkaz odstránil.

en: By default the theme creates post titles based on the title of your post and your blog name. If you would like to make your meta title different than your actual post title you can define a custom title for each post using custom fields. This option must be enabled for custom titles to work, and you must choose a custom field name for your title below.
sk: Predvolene téma vytvára názvy príspevkov na základe názvu príspevku a názvu blogu. Ak chcete, aby sa meta title líšil od skutočného názvu príspevku, môžete pre každý príspevok definovať vlastný názov pomocou vlastných polí. Táto možnosť musí byť zapnutá, aby vlastné názvy fungovali, a nižšie musíte vybrať názov vlastného poľa pre názov.

en: By default the theme does not add keywords to your header. Most search engines don't use keywords to rank your site anymore, but some people define them anyway just in case. If you want to add meta keywords to your header then enable this option and fill in the custom keywords field below.
sk: Predvolene téma nepridáva kľúčové slová do hlavičky. Väčšina vyhľadávačov už kľúčové slová na hodnotenie webu nepoužíva, no niektorí ich definujú pre istotu. Ak chcete pridať meta kľúčové slová do hlavičky, zapnite túto možnosť a vyplňte pole vlastných kľúčových slov nižšie.

en: By default the theme truncates your posts on index/homepages automatically to create post previews. If you would rather show your posts in full on index pages like a traditional blog then you can activate this feature.
sk: V predvolenom nastavení téma automaticky skracuje vaše príspevky na indexe/domovskej stránke, aby vytvorila náhľady príspevkov. Ak chcete radšej zobrazovať príspevky v plnom znení na indexových stránkach ako v tradičnom blogu, môžete túto funkciu aktivovať.

en: By default the theme uses a combination of your blog name and your blog description, as defined when you created your blog, to create your homepage titles. However if you want to create a custom title then simply enable this option and fill in the custom title field below.
sk: Predvolene téma používa na vytvorenie názvov domovskej stránky kombináciu názvu blogu a popisu blogu, ako boli zadané pri vytvorení blogu. Ak však chcete vytvoriť vlastný názov, jednoducho túto možnosť zapnite a vyplňte pole vlastného názvu nižšie.

en: By default the theme uses your blog description, as defined when you created your blog, to fill in the meta description field. If you would like to use a different description then enable this option and fill in the custom description field below.
sk: Predvolene téma používa popis blogu, ako bol zadaný pri vytvorení blogu, na vyplnenie poľa meta popisu. Ak chcete použiť iný popis, zapnite túto možnosť a vyplňte pole vlastného popisu nižšie.

en: By default thumbnail images are created using custom fields. However, if you would rather use the images that are already in your post for your thumbnail (and bypass using custom fields) you can activate this option. Once activated thumbnail images will be generated automatically using the first image in your post. The image must be hosted on your own server.
sk: V predvolenom nastavení sa náhľadové obrázky vytvárajú pomocou vlastných polí. Ak však chcete radšej použiť obrázky, ktoré už máte v príspevku, ako náhľad (a nepoužívať vlastné polia), môžete túto možnosť aktivovať. Po aktivovaní sa náhľadové obrázky budú automaticky generovať z prvého obrázka v príspevku. Obrázok musí byť hosťovaný na vašom vlastnom serveri.

en: By default thumbnails are not placed on pages (they are only used on posts). However, if you want to use thumbnails on pages you can! Just enable this option.
sk: Predvolene sa miniatúry na stránkach nezobrazujú (používajú sa iba pri príspevkoch). Ak však chcete používať miniatúry aj na stránkach, môžete! Stačí túto možnosť zapnúť.

en: By default thumbnails are placed at the beginning of your post on single post pages. If you would like to remove this initial thumbnail image to avoid repetition simply disable this option.
sk: Predvolene sa miniatúry zobrazujú na začiatku príspevku na stránkach jednotlivých príspevkov. Ak chcete tento úvodný náhľadový obrázok odstrániť, aby sa neopakoval, jednoducho túto možnosť vypnite.

en: CSS No Selector
sk: CSS Bez Selektora

en: CSS Snippet
sk: Úryvok CSS

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URLs all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treated individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
sk: Kanonikalizácia pomáha zabrániť indexovaniu duplicitného obsahu vyhľadávačmi, a v dôsledku toho môže pomôcť predísť penalizácii za duplicitný obsah a znižovaniu pageranku. Niektoré stránky môžu mať rôzne URL, ktoré vedú na to isté miesto. Napríklad domain.com, domain.com/index.html a www.domain.com sú rôzne adresy URL, ktoré vedú na vašu domovskú stránku. Z pohľadu vyhľadávača môžu byť tieto duplicitné URL, ktoré často vznikajú aj kvôli vlastným trvalým odkazom, spracované jednotlivo namiesto ako jedna cieľová stránka. Definovanie kanonickej URL vyhľadávaču povie, ktorú URL chcete oficiálne používať. Téma odvodzuje svoje kanonické URL z vašich trvalých odkazov a názvu domény definovaného na karte nastavení v wp-admin.

en: Canvas Size
sk: Veľkosť Plátna

en: Caption
sk: Popis

en: Caption goes here
sk: Sem zadajte popis

en: Caption title goes here
sk: Sem zadajte názov popisu

en: Cartoon
sk: Kreslený Film

en: Categories
sk: Kategórie

en: Category
sk: Kategória

en: Center
sk: Na Stred

en: Centered
sk: Na Stred

en: Centered Inline Logo
sk: Logo V Strede Inline

en: Change Image
sk: Zmeniť Obrázok

en: Change Image Style
sk: Zmeniť Štýl Obrázka

en: Change Tone
sk: Zmeniť Tón

en: Characters
sk: Znaky

en: Chat With An Expert
sk: Chatovať S Expertom

en: Check this box if you want to display meta descriptions on category/archive pages. The description is based off the category description you choose when creating/edit your category in wp-admin.
sk: Zaškrtnite toto políčko, ak chcete zobrazovať meta popisy na stránkach kategórií/archívov. Popis vychádza z popisu kategórie, ktorý zvolíte pri vytváraní/úprave kategórie v wp-admin.

en: Checking %1$s %2$s...
sk: Kontroluje sa %1$s %2$s...

en: Checking Active Plugins...
sk: Kontrola Aktívnych Pluginov...

en: Checking Theme Builder Compatibility
sk: Kontrola Kompatibility Theme Builder

en: Choose A Starter Site
sk: Vyberte Štartovaciu Webstránku

en: Choose File
sk: Vybrať Súbor

en: Choose Library
sk: Vybrať Knižnicu

en: Choose Style
sk: Vybrať Štýl

en: Choose Type
sk: Vybrať Typ

en: Choose an Image
sk: Vybrať Obrázok

en: Choose button color
sk: Vyberte farbu tlačidla

en: Choose button type
sk: Vyberte typ tlačidla

en: Choose how many times bigger you want your upscaled image to be.
sk: Vyberte, koľkokrát väčší má byť obrázok po zväčšení rozlíšenia.

en: Choose the aspect ratio that will be used for the generated image.
sk: Vyberte pomer strán, ktorý sa použije pre vygenerovaný obrázok.

en: Choose the size of your new image. Blank areas of the canvas outside the bounds of your original image will be filled in with AI.
sk: Vyberte veľkosť nového obrázka. Prázdne oblasti plátna mimo pôvodného obrázka AI doplní.

en: Choose title autogeneration method
sk: Vybrať metódu automatického generovania názvu

en: Choose what style of image you would like to create. Or, select none and describe the style of image in your prompt.
sk: Vyberte štýl obrázka, ktorý chcete vytvoriť. Alebo zvoľte Žiadne a opíšte štýl obrázka vo výzve.

en: Choose which items to display in the post info section
sk: Vyberte, ktoré položky sa majú zobraziť v sekcii informácií o príspevku

en: Choose yes if you want for automatic slider animation
sk: Vyberte Áno, ak chcete automatickú animáciu posuvníka

[ctx: Classes Page (Fitness, Training, etc)]
en: Classes
sk: Triedy

en: Clear CSS Cache
sk: Vymazať Vyrovnávaciu Pamäť CSS

en: Click Below To Migrate Your Site to Divi 5
sk: Kliknite Nižšie A Migrujte Svoj Web Na Divi 5

en: Click here to learn more
sk: Kliknite sem a zistite viac

en: Close
sk: Zavrieť

en: Close Modal
sk: Zavrieť Modálne Okno

en: Code
sk: Kód

en: Code Integration
sk: Integrácia Kódu

en: Code Snippet
sk: Úryvok Kódu

en: Code Snippets Library
sk: Knižnica Úryvkov Kódu

en: Code With AI
sk: Kódovať S AI

en: Coffee Shop
sk: Kaviareň

en: Coffee Shop About Page
sk: Stránka O Nás Pre Kaviareň

en: Coffee Shop Blog Page
sk: Blogová Stránka Pre Kaviareň

en: Coffee Shop Contact Page
sk: Kontaktná Stránka Pre Kaviareň

en: Coffee Shop Footer Page
sk: Stránka Päty Pre Kaviareň

en: Coffee Shop Guide Page
sk: Sprievodcovská Stránka Pre Kaviareň

en: Coffee Shop Home Page
sk: Domovská Stránka Pre Kaviareň

en: Coffee Shop Landing Page
sk: Vstupná Stránka Pre Kaviareň

en: Coffee Shop Menu Page
sk: Stránka Menu Pre Kaviareň

en: Coffee Shop Shop Page
sk: Stránka Obchodu Pre Kaviareň

en: Color
sk: Farba

en: Color Schemes
sk: Farebné Schémy

en: Column Layout
sk: Rozloženie Stĺpcov

en: Comic Book
sk: Komiks

en: Coming Soon
sk: Už Čoskoro

en: Comments
sk: Komentáre

en: Community
sk: Komunita

en: Compatibility Check in Progress...
sk: Prebieha Kontrola Kompatibility...

en: Complete your purchase using the pop-up to upgrade Divi Cloud.
sk: Dokončite nákup pomocou vyskakovacieho okna a inovujte Divi Cloud.

en: Concept Art
sk: Konceptuálne Umenie

en: Configuring Theme Options
sk: Konfigurácia Možností Témy

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Congratulations! This site is %2$s compatible with %1$s. You can migrate your site to %1$s to take advantage of the new builder and front end page speeds. Don't forget to back up your website before migrating.
sk: Gratulujeme! Táto webová lokalita je kompatibilná so %1$s (%2$s). Svoj web môžete migrovať na %1$s a využiť nový builder a vyššiu rýchlosť načítania stránok na front-ende. Pred migráciou nezabudnite svoj web zálohovať.

en: Congratulations! You migrated your website to the Divi 5 framework. You can return to this page anytime to run a new compatibility check to see if additional modules are ready for conversion. In the future, third party modules from the Divi Marketplace, may be updated to support Divi 5. At that point, you can convert them using the migrator. Most third-party modules will not be ready for conversion at this early stage.
sk: Gratulujeme! Migrovali ste svoj web na framework Divi 5. Na túto stránku sa môžete kedykoľvek vrátiť a spustiť novú kontrolu kompatibility, aby ste zistili, či sú ďalšie moduly pripravené na konverziu. V budúcnosti môžu byť moduly tretích strán z Divi Marketplace aktualizované tak, aby podporovali Divi 5. Vtedy ich budete môcť previesť pomocou migračného nástroja. V tejto ranej fáze nebude väčšina modulov tretích strán pripravená na konverziu.

en: Content
sk: Obsah

en: Content Length
sk: Dĺžka Obsahu

en: Content Results
sk: Výsledky Obsahu

en: Content Type
sk: Typ Obsahu

en: Content goes here
sk: Sem zadajte obsah

en: Content text or html
sk: Text obsahu alebo HTML

en: Continue Editing
sk: Pokračovať V Úpravách

en: Convert Module To Row
sk: Previesť Modul Na Riadok

en: Convert Module To Section
sk: Previesť Modul Na Sekciu

en: Convert Row To Section
sk: Previesť Riadok Na Sekciu

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Copy To
sk: Kopírovať do

en: Copy To Divi Cloud
sk: Kopírovať Do Divi Cloud

en: Copy To Library
sk: Kopírovať Do Knižnice

en: Copywriter About Page
sk: Stránka O Nás Pre Copywritera

en: Copywriter Blog Page
sk: Blogová Stránka Pre Copywritera

en: Copywriter Contact Page
sk: Kontaktná Stránka Pre Copywritera

en: Copywriter FAQ Page
sk: Stránka Častých Otázok Pre Copywritera

en: Copywriter Home Page
sk: Domovská Stránka Pre Copywritera

en: Copywriter Landing Page
sk: Vstupná Stránka Pre Copywritera

en: Copywriter Portfolio Page
sk: Portfóliová Stránka Pre Copywritera

en: Copywriter Pricing Page
sk: Cenníková Stránka Pre Copywritera

en: Copywriter Services Page
sk: Stránka Služieb Pre Copywritera

en: Create New Category/Categories
sk: Vytvoriť Novú Kategóriu/Kategórie

en: Create New Tag(s)
sk: Vytvoriť Nové Značky

en: Create New Tag/Tags
sk: Vytvoriť Novú Značku/Značky

en: Creating %1$s Page
sk: Vytváranie Stránky %1$s

en: Creating Imagery
sk: Vytváranie Obrázkov

en: Creating Your Menu
sk: Vytváranie Vášho Menu

en: Creative
sk: Kreatívny

en: Creators from the marketplace are hard at work updating their modules for Divi 5. Most third-party modules won't be ready for Divi 5 right away. You can still use these modules with Divi 5. However, pages using legacy modules will not benefit from Divi 5's performance improvements and will be more prone to quirks. You can always return to the migrator and convert them later, once they are ready.
sk: Tvorcovia z Marketplace intenzívne pracujú na aktualizáciách svojich modulov pre Divi 5. Väčšina modulov tretích strán nebude na Divi 5 pripravená hneď. Tieto moduly však môžete aj naďalej používať s Divi 5. Stránky používajúce staršie moduly však nebudú profitovať zo zlepšení výkonu v Divi 5 a budú náchylnejšie na drobné problémy. K migračnému nástroju sa môžete kedykoľvek vrátiť a previesť ich neskôr, keď budú pripravené.

en: Critical CSS
sk: Kritické CSS

en: Critical CSS greatly improves website load times and Google PageSpeed scores by deferring non-critical styles and eliminating render-blocking CSS requests.
sk: Kritické CSS výrazne zlepšuje časy načítania webu a skóre Google PageSpeed odložením nekritických štýlov a odstránením požiadaviek na CSS, ktoré blokujú vykresľovanie.

en: Critical Threshold Height
sk: Výška Prahu Pre Kritické Štýly

en: Current Color
sk: Aktuálna Farba

en: Currently viewing archives from %1$s
sk: Aktuálne prezeráte archívy z %1$s

en: Custom
sk: Vlastné

en: Custom CSS
sk: Vlastné CSS

en: Custom Size
sk: Vlastná Veľkosť

en: Custom field Name to be used for description
sk: Názov vlastného poľa pre popis

en: Custom field Name to be used for keywords
sk: Názov vlastného poľa pre kľúčové slová

en: Custom field Name to be used for title
sk: Názov vlastného poľa pre názov

en: Customize Fonts and Colors
sk: Prispôsobiť Písma a Farby

en: Customize and Select Your Pages
sk: Prispôsobte A Vyberte Svoje Stránky

en: Dark
sk: Tmavá

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Dashed
sk: Čiarkovaná

en: Date
sk: Dátum

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Default
sk: Predvolené

en: Default Website Template
sk: Predvolená Šablóna Webu

en: Defer Additional Third Party Scripts
sk: Odložiť Ďalšie Skripty Tretích Strán

en: Defer Gutenberg Block CSS
sk: Odložiť CSS Blokov Gutenberg

en: Defer jQuery And jQuery Migrate
sk: Odložiť jQuery A jQuery Migrate

en: Define a character to separate BlogName and Post title
sk: Definujte znak na oddelenie názvu blogu a názvu príspevku

en: Define custom fonts and colors below or leave empty to let AI choose for you
sk: Nižšie definujte vlastné písma a farby alebo nechajte polia prázdne, aby ich za vás vybrala AI

en: Define how much influence your reference image has over the generated image. The less influence you give to the reference image, the more impact your image description will have.
sk: Určite, aký veľký vplyv má referenčný obrázok na vygenerovaný obrázok. Čím menší vplyv referenčnému obrázku nastavíte, tým väčší vplyv bude mať opis obrázka.

en: Define your default fonts and colors or leave empty to let AI choose for you. The settings you define here will be used by default when you generate your next layout.
sk: Nastavte predvolené písma a farby alebo to nechajte prázdne, aby AI vybrala za vás. Nastavenia, ktoré tu určíte, sa použijú ako predvolené pri generovaní vášho ďalšieho rozloženia.

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Delete Page
sk: Odstrániť Stránku

en: Delete Permanently
sk: Natrvalo Odstrániť

en: Delete Selected Items
sk: Odstrániť Vybrané Položky

en: Demo
sk: Ukážka

en: Describe The Page You Want Divi AI To Create
sk: Opíšte Stránku, Ktorú Má Divi AI Vytvoriť

en: Describe The Section You Want Divi AI To Create
sk: Opíšte Sekciu, Ktorú Má Divi AI Vytvoriť

en: Describe the page you want Divi AI to create. If there are specific sections, colors or fonts you want to use, let it know! Or, keep it simple and let Divi AI run with it.
sk: Opíšte stránku, ktorú chcete, aby Divi AI vytvoril. Ak sú nejaké konkrétne sekcie, farby alebo písma, ktoré chcete použiť, dajte mu vedieť! Alebo to nechajte jednoduché a nechajte Divi AI, nech sa toho ujme.

en: Describe the section you want Divi AI to create. If there are specific elements, colors or fonts you want to use, let it know! Or, keep it simple and let Divi AI run with it.
sk: Opíšte sekciu, ktorú má Divi AI vytvoriť. Ak chcete použiť konkrétne prvky, farby alebo písma, dajte jej vedieť! Alebo to nechajte jednoduché a nechajte Divi AI, nech sa toho ujme.

en: Design Agency
sk: Dizajnérska Agentúra

en: Design Agency About Page
sk: Stránka O Nás Pre Dizajnérsku Agentúru

en: Design Agency Blog Page
sk: Blogová Stránka Pre Dizajnérsku Agentúru

en: Design Agency Case Study Page
sk: Stránka Prípadovej Štúdie Pre Dizajnérsku Agentúru

en: Design Agency Contact Page
sk: Kontaktná Stránka Pre Dizajnérsku Agentúru

en: Design Agency Home Page
sk: Domovská Stránka Pre Dizajnérsku Agentúru

en: Design Agency Landing Page
sk: Vstupná Stránka Pre Dizajnérsku Agentúru

en: Design Agency Portfolio Page
sk: Portfóliová Stránka Pre Dizajnérsku Agentúru

en: Design Agency Project Page 1
sk: Projektová Stránka 1 Pre Dizajnérsku Agentúru

en: Design Agency Project Page 2
sk: Projektová Stránka 2 Pre Dizajnérsku Agentúru

en: Designed by %1$s | Powered by %2$s
sk: Dizajn: %1$s | Používa: %2$s

en: Designing Layout
sk: Navrhovanie Rozloženia

en: Digital Painting
sk: Digitálna Maľba

en: Digital Payments
sk: Digitálne Platby

en: Digital Payments About Page
sk: Stránka O Nás Pre Digitálne Platby

en: Digital Payments Blog Page
sk: Blogová Stránka Pre Digitálne Platby

en: Digital Payments Contact Page
sk: Kontaktná Stránka Pre Digitálne Platby

en: Digital Payments Features Page
sk: Stránka Funkcií Pre Digitálne Platby

en: Digital Payments Home Page
sk: Domovská Stránka Pre Digitálne Platby

en: Digital Payments Landing Page
sk: Vstupná Stránka Pre Digitálne Platby

en: Digital Payments Pricing Page
sk: Cenníková Stránka Pre Digitálne Platby

en: Digital Payments Sign-Up Page
sk: Registračná Stránka Pre Digitálne Platby

en: Disable Footer Credits
sk: Vypnúť Informácie V Pätičke

en: Disable Translations
sk: Vypnúť Preklady

en: Disable WordPress Emojis
sk: Vypnúť Emojis WordPress

en: Disable this option to remove the Google Fonts from your Divi Builder Pages.
sk: Vypnite túto možnosť, ak chcete odstrániť Google Fonts zo stránok vytvorených v Divi Builder.

en: Disable this option to remove the Google Maps API script from your Divi Builder Pages. This may improve compatibility with third party plugins that also enqueue this script. Please Note: Modules that rely on the Google Maps API in order to function properly, such as the Maps and Fullwidth Maps Modules, will still be available but will not function while this option is disabled (unless you manually add Google Maps API script).
sk: Vypnite túto možnosť, ak chcete odstrániť skript Google Maps API zo stránok vytvorených v Divi Builder. Môže to zlepšiť kompatibilitu so zásuvnými modulmi tretích strán, ktoré tento skript tiež načítavajú. Upozornenie: Moduly, ktoré na správne fungovanie vyžadujú Google Maps API, ako napríklad moduly Mapy a Mapy na celú šírku, budú stále dostupné, ale pri vypnutej možnosti nebudú fungovať (pokiaľ skript Google Maps API nepridáte manuálne).

en: Disable top tier dropdown menu links
sk: Vypnúť Odkazy Rozbaľovacej Ponuky Najvyššej Úrovne

en: Disable translations if you don't want to display translated theme strings on your site.
sk: Vypnite preklady, ak nechcete na webe zobrazovať preložené reťazce témy.

en: Disabling this option will remove the body code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
sk: Vypnutím tejto možnosti sa z blogu odstráni kód v tele nižšie. Umožní vám to kód odstrániť a zároveň si ho uložiť na neskôr.

en: Disabling this option will remove the header code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
sk: Vypnutím tejto možnosti sa z blogu odstráni kód v hlavičke nižšie. Umožní vám to kód odstrániť a zároveň si ho uložiť na neskôr.

en: Disabling this option will remove the single bottom code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
sk: Vypnutím tejto možnosti sa z blogu odstráni kód naspodku jednotlivého príspevku nižšie. Umožní vám to kód odstrániť a zároveň si ho uložiť na neskôr.

en: Disabling this option will remove the single top code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
sk: Vypnutím tejto možnosti sa z blogu odstráni kód navrchu jednotlivého príspevku nižšie. Umožní vám to kód odstrániť a zároveň si ho uložiť na neskôr.

en: Display Home link
sk: Zobraziť Odkaz Domov

en: Displays About Me Information
sk: Zobrazuje Informácie O Mne

en: Displays Adsense Ads
sk: Zobrazuje Reklamy Adsense

en: Displays Advertisements
sk: Zobrazuje Reklamy

en: Divi 5 Migrator
sk: Migrátor Divi 5

en: Divi 5 cannot be activated while the following plugins are active. Please deactivate these plugins and activate Divi 5 again.
sk: Divi 5 nie je možné aktivovať, kým sú aktívne nasledujúce pluginy. Deaktivujte tieto pluginy a potom znova aktivujte Divi 5.

en: Divi AI Default
sk: Predvolené Nastavenia Divi AI

en: Divi AI Default Styles
sk: Predvolené Štýly Divi AI

en: Divi AI Server is too busy right now. Please try again in a few minutes.
sk: Server Divi AI je momentálne príliš vyťažený. Skúste to znova o pár minút.

en: Divi AI is finalizing your images!
sk: Divi AI dokončuje vaše obrázky!

en: Divi AI will fill your layouts with relevant photos and images automatically. Using stock photos is the fastest and most reliable option. You can also generate completely unique images using AI, which takes longer but can result in a wider variety of unique images.
sk: Divi AI automaticky vyplní vaše rozloženia relevantnými fotografiami a obrázkami. Použitie fotiek z fotobanky je najrýchlejšia a najspoľahlivejšia možnosť. Môžete tiež generovať úplne jedinečné obrázky pomocou AI, čo trvá dlhšie, ale môže priniesť väčšiu rozmanitosť unikátnych obrázkov.

en: Divi AI will fill your pages with relevant photos and images automatically. Using stock photos is the fastest and most reliable option. You can also generate completely unique images using AI, which takes longer.
sk: Divi AI automaticky vyplní vaše stránky relevantnými fotkami a obrázkami. Použitie fotiek z fotobánk je najrýchlejšia a najspoľahlivejšia možnosť. Môžete tiež generovať úplne unikátne obrázky pomocou AI, čo trvá dlhšie.

en: Divi Cloud Categories
sk: Kategórie Divi Cloud

en: Divi Cloud Tags
sk: Značky Divi Cloud

en: Divi Customizer Settings
sk: Nastavenia Prispôsobenia Divi

en: Divi Library
sk: Knižnica Divi

[ctx: Divi Library]
en: %s Library
sk: Knižnica %s

[ctx: Divi Library]
en: View Mode
sk: Režim Zobrazenia

[ctx: Divi Library Global Module]
en: Global
sk: Globálne

[ctx: Divi Library Item Type]
en: Layout
sk: Rozloženie

[ctx: Divi Library Item Type]
en: Module
sk: Modul

[ctx: Divi Library Layout Type]
en: Row
sk: Riadok

[ctx: Divi Library Layout Type]
en: Section
sk: Sekcia

en: Divi Library Snippet Name
sk: Názov Úryvku Knižnice Divi

[ctx: Divi Library Title]
en: Layout Details
sk: Podrobnosti Rozloženia

[ctx: Divi Library View Mode]
en: Grid View
sk: Mriežkové Zobrazenie

[ctx: Divi Library View Mode]
en: List View
sk: Zoznamové Zobrazenie

[ctx: Divi Library View Mode]
en: Tag View
sk: Zobrazenie Značiek

[ctx: Divi Library View Mode (Layout Pack)]
en: Pack View
sk: Zobrazenie Balíka

en: Divi Overview
sk: Prehľad Divi

en: Divi Page Settings
sk: Nastavenia Stránky Divi

en: Divi Theme Templates
sk: Šablóny Témy Divi

en: Divi has been installed and activated. Next, you must activate your license so that your website can receive updates. Click the button below to log in to your Elegant Themes account and automatically activate this installation.
sk: Divi bolo nainštalované a aktivované. Ďalej musíte aktivovať svoju licenciu, aby váš web mohol dostávať aktualizácie. Kliknite na tlačidlo nižšie, prihláste sa do svojho účtu Elegant Themes a automaticky aktivujte túto inštaláciu.

en: Divi is up to date
sk: Divi je aktuálne

en: Do you want to move selected items to your trash?
sk: Chcete presunúť vybrané položky do koša?

en: Do you want to permanently delete all the items in your trash? This action cannot be undone and the items cannot be recovered.
sk: Chcete natrvalo odstrániť všetky položky v koši? Túto akciu nie je možné vrátiť späť a položky nebude možné obnoviť.

en: Documentation
sk: Dokumentácia

[ctx: Documentation Page]
en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Dot Navigation
sk: Bodová Navigácia

en: Dotted
sk: Bodkovaná

en: Double
sk: Dvojitá

en: Download Backup Before Importing
sk: Pred Importom Stiahnuť Zálohu

en: Download Compatibility Report
sk: Stiahnuť Správu O Kompatibilite

en: Download More Layouts From The Marketplace
sk: Stiahnite Si Viac Rozložení Z Marketplace

en: Drawing
sk: Kresba

en: Dropdown Menu Animation
sk: Animácia Rozbaľovacieho Menu

en: Dropdown Menu Background Color
sk: Farba Pozadia Rozbaľovacieho Menu

en: Dropdown Menu Line Color
sk: Farba Čiary Rozbaľovacieho Menu

en: Dropdown Menu Text Color
sk: Farba Textu Rozbaľovacieho Menu

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Duplicate Global Item To Cloud
sk: Duplikovať Globálnu Položku Do Cloudu

en: Duplicate Locally
sk: Duplikovať lokálne

en: Dynamic Icons
sk: Dynamické Ikony

en: Dynamic Module Framework
sk: Dynamický Modulový Framework

en: ET About Me Widget
sk: Widget O Mne ET

en: ET Adsense Widget
sk: Widget Adsense ET

en: ET Advertisement
sk: Reklama ET

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit Footer Credits
sk: Upraviť Informácie V Pätičke

en: Edit Image
sk: Upraviť Obrázok

en: Edit Tags & Categories
sk: Upraviť Značky A Kategórie

en: Edit Theme Options
sk: Upraviť Možnosti Témy

en: Edit With Divi
sk: Upraviť V Divi

en: Effect
sk: Efekt

en: Elegant Themes Account
sk: Účet Elegant Themes

en: Email
sk: E-mail

en: Empty Trash
sk: Vyprázdniť Kôš

en: Enable API Key
sk: Povoliť Kľúč API

en: Enable Boxed Layout
sk: Povoliť Rámové Rozloženie

en: Enable Divi Cloud
sk: Povoliť Divi Cloud

en: Enable Divi Gallery
sk: Povoliť Galériu Divi

en: Enable Responsive Images
sk: Povoliť Responzívne Obrázky

en: Enable Single Post 468x60 banner
sk: Povoliť banner 468x60 v samostatnom článku

en: Enable Vertical Navigation
sk: Povoliť Vertikálnu Navigáciu

en: Enable body code
sk: Povoliť kód v tele

en: Enable caching of Google Fonts and load them inline. This reduces render-blocking requests and improves page load times.
sk: Povoľte ukladanie Google Fonts do vyrovnávacej pamäte a načítajte ich inline. Tým sa zníži počet požiadaviek blokujúcich vykresľovanie a zlepšia sa časy načítania stránky.

en: Enable canonical URLs
sk: Povoliť kanonické adresy URL

en: Enable custom description
sk: Povoliť vlastný popis

en: Enable custom keywords
sk: Povoliť vlastné kľúčové slová

en: Enable custom titles
sk: Povoliť vlastné názvy

en: Enable header code
sk: Povoliť kód v hlavičke

en: Enable meta descriptions
sk: Povoliť meta popisy

en: Enable single bottom code
sk: Povoliť kód naspodku jednotlivého príspevku

en: Enable single top code
sk: Povoliť kód navrchu jednotlivého príspevku

en: Enable this if you want to replace the WordPress default gallery with the Divi-style gallery.
sk: Povoľte to, ak chcete nahradiť predvolenú galériu WordPress galériou v štýle Divi.

en: Enable this option to display Back To Top Button while scrolling
sk: Povoľte túto možnosť, aby sa pri rolovaní zobrazovalo tlačidlo Späť Na Začiatok

en: Enable this option to get responsive images size generated when uploading images and adding srcset attribute for images element.
sk: Povoľte túto možnosť, aby sa pri nahrávaní obrázkov generovali responzívne veľkosti obrázkov a aby sa k prvku obrázka pridával atribút srcset.

en: Enable this option to get the smooth scrolling effect with mouse wheel
sk: Povoľte túto možnosť, aby ste získali efekt plynulého rolovania pomocou kolieska myši

en: Enable this option to show thumbnails on Index Pages.
sk: Zapnite túto možnosť, aby sa na indexových stránkach zobrazovali miniatúry.

en: Enable this to allow the Divi Framework to only load the modules that are used on the page, and process the logic for the features in use.
sk: Povoľte túto možnosť, aby Divi Framework načítaval iba moduly použité na stránke a spracoval logiku pre používané funkcie.

en: Enabling this option will display a 468x60 banner ad on the bottom of your post pages below the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
sk: Zapnutím tejto možnosti sa zobrazí bannerová reklama 468x60 v spodnej časti stránok článkov, pod obsahom samostatného článku. Ak je zapnutá, musíte nižšie vyplniť obrázok bannera a cieľovú URL.

en: Enabling this option will lower the size of Google Fonts and improve load times, however it will limit Google Fonts support in some very old browsers. You can turn this off to increase support for older browsers at a slight cost to performance.
sk: Povolením tejto možnosti sa zmenší veľkosť Google Fonts a zlepšia sa časy načítania, avšak obmedzí sa podpora Google Fonts v niektorých veľmi starých prehliadačoch. Môžete to vypnúť, aby ste zvýšili podporu pre staršie prehliadače, za cenu mierneho zhoršenia výkonu.

en: Enhance
sk: Vylepšiť

en: Enhance Image
sk: Vylepšiť Obrázok

en: Enhancement Strength
sk: Sila Vylepšenia

en: Enhancements
sk: Vylepšenia

en: Enqueue Google Maps Script
sk: Načítať skript Google Maps

en: Enqueue jQuery Compatibility Script
sk: Načítať Skript Kompatibility Pre jQuery

en: Enter new API Key
sk: Zadať Nový Kľúč API

en: Enter the URL of your Facebook Profile.
sk: Zadajte URL adresu svojho profilu na Facebook.

en: Enter the URL of your Instagram Profile.
sk: Zadajte URL adresu svojho profilu na Instagram.

en: Enter the URL of your RSS feed.
sk: Zadajte URL adresu svojho kanála RSS.

en: Enter the URL of your X Profile.
sk: Zadajte URL adresu svojho profilu X.

en: Enter which type of page you want.
sk: Zadajte, aký typ stránky chcete.

en: Enter your ET Account API Key.
sk: Zadajte API Kľúč Účtu ET.

en: Enter your ET Account Username.
sk: Zadajte Používateľské Meno Účtu ET.

en: Enter your page title
sk: Zadajte názov stránky

en: Enter your website name, which will be used for meta titles and throughout your website content.
sk: Zadajte názov webu, ktorý sa bude používať pre meta titulky a naprieč obsahom vášho webu.

en: Enter your website slogan, which will be used in meta descriptions and as context for Divi AI.
sk: Zadajte slogan webu, ktorý sa bude používať v meta popisoch a ako kontext pre Divi AI.

en: Error
sk: Chyba

en: Error loading roadmap items.
sk: Chyba pri načítaní položiek plánu.

[ctx: Event Details Page]
en: Details
sk: Podrobnosti

en: Exactly
sk: Presne

en: Example: Create a services page that describes our solar installation services, including testimonials and a contact form to collect leads
sk: Príklad: Vytvorte stránku služieb, ktorá opisuje naše služby montáže solárnych panelov vrátane referencií a kontaktného formulára na získavanie leadov

en: Example: Create a services section that describes our solar installation services.
sk: Príklad: Vytvorte sekciu služieb, ktorá popisuje naše služby solárnych inštalácií.

en: Example: Our company, Sunset Solar, is a solar panel installation company serving the San Francisco Bay Area
sk: Príklad: Naša spoločnosť Sunset Solar je firma na montáž solárnych panelov, ktorá pôsobí v oblasti San Francisco Bay Area

en: Exclude categories from the navigation bar
sk: Vylúčiť Kategórie Z Navigačného Panela

en: Exclude pages from the navigation bar
sk: Vylúčiť Stránky Z Navigačného Panela

en: Expand
sk: Rozbaliť

en: Explore Other Modules With Tag
sk: Preskúmať Ďalšie Moduly So Značkou

en: Explore Other Rows With Tag
sk: Preskúmať Ďalšie Riadky So Značkou

en: Explore Other Sections With Tag
sk: Preskúmať Ďalšie Sekcie So Značkou

en: Export
sk: Exportovať

en: Export %s
sk: Exportovať %s

en: Export %s Name
sk: Názov Exportu %s

en: Export Theme Options
sk: Exportovať Možnosti Témy

en: Exporting your %s will create a JSON file that can be imported into a different area.
sk: Exportovanie vášho %s vytvorí súbor JSON, ktorý je možné importovať do inej oblasti.

en: Extend
sk: Rozšíriť

en: Extend Image
sk: Rozšíriť Obrázok

en: Facebook Profile Url
sk: Profil Facebook URL

en: Fade
sk: Prelínanie

en: Fade In
sk: Zobraziť S Prelínaním

en: Failed to load your existing layouts. Please try again later.
sk: Nepodarilo sa načítať vaše existujúce rozloženia. Skúste to, prosím, neskôr.

en: Farmers Market
sk: Farmársky Trh

en: Farmers Market About Page
sk: Stránka O Nás Pre Farmársky Trh

en: Farmers Market Blog Page
sk: Blogová Stránka Pre Farmársky Trh

en: Farmers Market Contact Page
sk: Kontaktná Stránka Pre Farmársky Trh

en: Farmers Market Donate Page
sk: Stránka Darovania Pre Farmársky Trh

en: Farmers Market Events Page
sk: Stránka Podujatí Pre Farmársky Trh

en: Farmers Market Home Page
sk: Domovská Stránka Pre Farmársky Trh

en: Farmers Market Landing Page
sk: Vstupná Stránka Pre Farmársky Trh

en: Farmers Market Market Page
sk: Stránka Trhu Pre Farmársky Trh

en: Fashion About Page
sk: Stránka O Nás Pre Módu

en: Fashion Blog Page
sk: Blogová Stránka Pre Módu

en: Fashion Contact Page
sk: Kontaktná Stránka Pre Módu

en: Fashion Designer Page
sk: Stránka Módneho Dizajnéra

en: Fashion Gallery Page
sk: Galériová Stránka Pre Módu

en: Fashion Home Page
sk: Domovská Stránka Pre Módu

en: Fashion Landing Page
sk: Vstupná Stránka Pre Módu

en: Fashion Shop Page
sk: Stránka Obchodu Pre Módu

en: Favorites
sk: Obľúbené

en: Fetching Pages
sk: Načítavanie Stránok

en: Fetching Pages...
sk: Načítavanie Stránok...

en: Finalizing Migration
sk: Dokončuje Sa Migrácia

en: Find A Layout
sk: Nájsť Rozloženie

en: Find A Module
sk: Nájsť Modul

en: Find A Page
sk: Nájsť Stránku

en: Find A Row
sk: Nájsť Riadok

en: Find A Section
sk: Nájsť Sekciu

en: Find More Layouts
sk: Nájsť Viac Rozložení

en: Fixed
sk: Fixné

en: Fixed Menu Height
sk: Výška Fixného Menu

en: Fixed Navigation Bar
sk: Fixovaný Navigačný Panel

en: Fixed Navigation Settings
sk: Nastavenia Pevnej Navigácie

en: Flip
sk: Preklopiť

en: Florist
sk: Kvetinárstvo

en: Florist About Page
sk: Stránka O Nás Pre Kvetinárstvo

en: Florist Blog Page
sk: Blogová Stránka Pre Kvetinárstvo

en: Florist Contact Page
sk: Kontaktná Stránka Pre Kvetinárstvo

en: Florist Gallery Page
sk: Galériová Stránka Pre Kvetinárstvo

en: Florist Home Page
sk: Domovská Stránka Pre Kvetinárstvo

en: Florist Landing Page
sk: Vstupná Stránka Pre Kvetinárstvo

en: Florist Shop Page
sk: Stránka Obchodu Pre Kvetinárstvo

en: Folder
sk: Priečinok

en: Font
sk: Písmo

en: Font Size
sk: Veľkosť Písma

en: Font Style
sk: Štýl Písma

en: Footer
sk: Pätička

en: Footer Area
sk: Oblasť Päty

en: Footer Background Color
sk: Farba Pozadia Pätičky

en: Footer Elements
sk: Prvky Pätičky

en: Footer Menu
sk: Menu Pätičky

en: Footer Menu Active Link Color
sk: Farba Aktívneho Odkazu Menu V Pätičke

en: Footer Menu Background Color
sk: Farba Pozadia Menu V Pätičke

en: Footer Menu Text Color
sk: Farba Textu Menu V Pätičke

en: Forgot your <a href="%1$s" target="_blank">Username</a> or <a href="%1$s" target="_blank">Password</a>?
sk: Zabudli ste svoje <a href="%1$s" target="_blank">Používateľské Meno</a> alebo <a href="%1$s" target="_blank">Heslo</a>?

en: Formal
sk: Formálny

en: Free Divi Cloud Limit Reached
sk: Dosiahnutý Limit Bezplatného Divi Cloud

en: Free Trial
sk: Bezplatná Skúšobná Verzia

en: Frequently Asked Questions
sk: Často Kladené Otázky

en: Fullscreen
sk: Na Celú Obrazovku

en: Fullwidth
sk: Plná Šírka

en: Funny
sk: Vtipný

en: General
sk: Všeobecné

en: General Settings
sk: Všeobecné Nastavenia

en: Generate
sk: Generovať

en: Generate & Publish My Website
sk: Vygenerovať A Publikovať Môj Web

en: Generate A New Site
sk: Vygenerovať Nový Web

en: Generate Code
sk: Generovať Kód

en: Generate Four More
sk: Generovať Ďalšie Štyri

en: Generate Image With AI
sk: Generovať Obrázok Pomocou AI

en: Generate Images With AI (Slower)
sk: Generovať Obrázky Pomocou AI (Pomalšie)

en: Generate Layout
sk: Vygenerovať Rozloženie

en: Generate Modified Image
sk: Vygenerovať Upravený Obrázok

en: Generate More Like This One
sk: Generovať Viac Podobných Tomuto

en: Generate My Website
sk: Vygenerovať Môj Web

en: Generate Page
sk: Generovať Stránku

en: Generate Prompt With AI
sk: Generovať Prompt Pomocou AI

en: Generate Section
sk: Vygenerovať Sekciu

en: Generate Section With AI
sk: Vygenerovať Sekciu S AI

en: Generate Text
sk: Generovať Text

en: Generate Your Site With AI
sk: Vygenerovať Web Pomocou AI

en: Generating
sk: Generuje Sa

en: Generating %1$s Pages
sk: Generovanie Stránok %1$s

en: Generating Images
sk: Generovanie Obrázkov

en: Generating Layout
sk: Generovanie Rozloženia

en: Generating Screenshot
sk: Generovanie Snímky Obrazovky

en: Generating Section
sk: Generovanie Sekcie

en: Generating Site Outline
sk: Generovanie Štruktúry Webu

en: Generating Your %1$s Page
sk: Generovanie Stránky %1$s

en: Generating Your Menu
sk: Generovanie Vášho Menu

en: Generating...
sk: Generovanie...

en: Get Divi Cloud
sk: Získať Divi Cloud

en: Get Divi For Life
sk: Získajte Divi Navždy

en: Get Unlimited Divi Cloud Storage
sk: Získajte Neobmedzené Úložisko Divi Cloud

en: Get Unlimited Storage
sk: Získať Neobmedzené Úložisko

en: Get access to hundreds of new Divi modules and thousands of additional layouts and child themes.
sk: Získajte prístup k stovkám nových modulov Divi a tisícom ďalších rozložení a child tém.

en: Get live chat support with response times under 30 minutes plus bigger discounts in the Divi Marketplace.
sk: Získajte podporu cez live chat s reakčným časom do 30 minút a vyššie zľavy v Divi Marketplace.

en: Give Divi AI general information about your website or business. The more context it has about you and your goals, the better layouts it will create and the more relevant content it will write.
sk: Poskytnite Divi AI všeobecné informácie o vašom webe alebo podnikaní. Čím viac kontextu bude mať o vás a vašich cieľoch, tým lepšie rozloženia vytvorí a tým relevantnejší obsah napíše.

en: Give you content a unique spin by telling Divi AI what tone of voice to use.
sk: Dodajte svojmu obsahu jedinečný nádych tým, že Divi AI poviete, aký tón hlasu má použiť.

en: Global items
sk: Globálne Položky

en: Global items cannot be added to your Divi Cloud. Would you like to save a non-global version to your Divi Cloud? The version on this website will remain a global instance
sk: Globálne položky nie je možné pridať do vášho Divi Cloud. Chcete uložiť neglobálnu verziu do vášho Divi Cloud? Verzia na tejto webovej stránke zostane globálnou inštanciou

en: Google API Key
sk: Kľúč Google API

en: Google Fonts Subsets
sk: Podmnožiny Google Fonts

en: Grab the first post image
sk: Použiť Prvý Obrázok Príspevku

en: Green
sk: Zelená

en: Groove
sk: Drážka

en: Guide Me
sk: Sprevádzať Ma

en: HTML/JS Snippet
sk: Úryvok HTML/JS

en: Hang Tight!
sk: Vydržte!

en: Harmonize And Remove Artifacts
sk: Zharmonizovať A Odstrániť Artefakty

en: Harness the power of AI and unlock unlimited text, image, code, layout and website generation.
sk: Využite silu AI a odomknite neobmedzené generovanie textu, obrázkov, kódu, rozložení a webových stránok.

en: Header & Navigation
sk: Hlavička A Navigácia

en: Header Elements
sk: Prvky Hlavičky

en: Header Font
sk: Písmo Hlavičky

en: Header Font Style
sk: Štýl Písma Hlavičky

en: Header Font Weight
sk: Hrúbka Písma Hlavičky

en: Header Format
sk: Formát Hlavičky

en: Header Letter Spacing
sk: Rozostupy Písmen Hlavičky

en: Header Line Height
sk: Výška Riadka Hlavičky

en: Header Style
sk: Štýl Hlavičky

en: Header Text Size
sk: Veľkosť Textu Hlavičky

en: Heading Font
sk: Písmo Nadpisov

en: Heading Font Color
sk: Farba Písma Nadpisov

en: Heading Text Color
sk: Farba Textu Nadpisu

en: Height
sk: Výška

en: Help
sk: Pomoc

en: Here you can add custom css to override or extend default styles.
sk: Tu môžete pridať vlastné CSS na prepísanie alebo rozšírenie predvolených štýlov.

en: Here you can change which character separates your blog title and index page name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
sk: Tu môžete zmeniť znak, ktorý oddeľuje názov blogu a názov indexovej stránky pri používaní automaticky generovaných názvov príspevkov. Bežné hodnoty sú | alebo -

en: Here you can change which character separates your blog title and post name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
sk: Tu môžete zmeniť znak, ktorý oddeľuje názov blogu a názov príspevku pri používaní automaticky generovaných názvov príspevkov. Bežné hodnoty sú | alebo -

en: Here you can choose Shop Page & Category Page Layout for WooCommerce.
sk: Tu si môžete vybrať rozloženie Stránky Obchodu a Stránky Kategórie pre WooCommerce.

en: Here you can choose default sidebar layout
sk: Tu si môžete vybrať predvolené rozloženie bočného panela

en: Here you can choose how your titles on index pages are generated. You can change which order your blog name and index title are displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
sk: Tu si môžete zvoliť, ako sa generujú názvy na indexových stránkach. Môžete zmeniť poradie zobrazenia názvu blogu a názvu indexu, alebo názov blogu z názvu úplne odstrániť.

en: Here you can choose to display the Facebook Icon on your homepage.
sk: Tu môžete zvoliť, či sa má na domovskej stránke zobraziť ikona Facebook.

en: Here you can choose to display the Instagram Icon on your homepage.
sk: Tu môžete zvoliť, či sa má na domovskej stránke zobraziť ikona Instagram.

en: Here you can choose to display the RSS Icon.
sk: Tu môžete zvoliť, či sa má zobraziť ikona RSS.

en: Here you can choose to display the X Icon.
sk: Tu môžete zvoliť, či sa má zobraziť ikona X.

en: Here you can choose to remove certain categories from the navigation menu. All categories marked with an X will not appear in your navigation bar.
sk: Tu môžete vybrať, ktoré kategórie sa majú odstrániť z navigačného menu. Všetky kategórie označené X sa v navigačnom paneli nezobrazia.

en: Here you can choose to remove certain pages from the navigation menu. All pages marked with an X will not appear in your navigation bar.
sk: Tu môžete vybrať, ktoré stránky sa majú odstrániť z navigačného menu. Všetky stránky označené X sa v navigačnom paneli nezobrazia.

en: Here you can choose to reverse the order that your categories links are displayed. You can choose between ascending and descending.
sk: Tu môžete vybrať opačné poradie zobrazenia odkazov kategórií. Môžete zvoliť vzostupné alebo zostupné.

en: Here you can choose to reverse the order that your pages links are displayed. You can choose between ascending and descending.
sk: Tu môžete vybrať opačné poradie zobrazenia odkazov na stránky. Môžete zvoliť vzostupné alebo zostupné.

en: Here you can choose to sort your pages links.
sk: Tu môžete vybrať, ako sa majú zoradiť odkazy na stránky.

en: Here you can choose which items appear in the post info section on pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted items shown below will appear.
sk: Tu si môžete vybrať, ktoré položky sa zobrazia v sekcii informácií o príspevku na stránkach. Ide o oblasť, zvyčajne pod názvom príspevku, ktorá zobrazuje základné informácie o vašom príspevku. Zvýraznené položky uvedené nižšie sa zobrazia.

en: Here you can choose which items appear in the post info section on single post pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted items shown below will appear.
sk: Tu si môžete vybrať, ktoré položky sa zobrazia v sekcii informácií o príspevku na stránkach jednotlivých príspevkov. Ide o oblasť, zvyčajne pod názvom príspevku, ktorá zobrazuje základné informácie o vašom príspevku. Zvýraznené položky uvedené nižšie sa zobrazia.

en: Here you can designate how many WooCommerce products are displayed on the archive page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
sk: Tu môžete určiť, koľko produktov WooCommerce sa zobrazí na archívnej stránke. Táto možnosť funguje nezávisle od nastavení Nastavenia > Čítanie v wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Archive pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
sk: Tu môžete určiť, koľko najnovších článkov sa zobrazí na archívnych stránkach. Táto možnosť funguje nezávisle od nastavení Nastavenia > Čítanie v wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Category page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
sk: Tu môžete určiť, koľko najnovších článkov sa zobrazí na stránke kategórie. Táto možnosť funguje nezávisle od nastavení Nastavenia > Čítanie v wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Search results pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
sk: Tu môžete určiť, koľko najnovších článkov sa zobrazí na stránkach s výsledkami vyhľadávania. Táto možnosť funguje nezávisle od nastavení Nastavenia > Čítanie v wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Tag pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
sk: Tu môžete určiť, koľko najnovších článkov sa zobrazí na stránkach značiek. Táto možnosť funguje nezávisle od nastavení Nastavenia > Čítanie v wp-admin.

en: Here you can disable automatic memory limit increase.
sk: Tu môžete vypnúť automatické zvyšovanie limitu pamäte.

en: Here you can provide 468x60 banner destination url
sk: Tu môžete zadať cieľovú URL bannera 468x60

en: Here you can provide 468x60 banner image url
sk: Tu môžete zadať URL obrázka bannera 468x60

en: Hex Value
sk: Hodnota Hex

en: Hide
sk: Skryť

en: Hide Logo Image
sk: Skryť Obrázok Loga

en: Hide Nav Before Scroll
sk: Skryť Navigáciu Pred Posúvaním

en: Hide Navigation Until Scroll
sk: Skryť Navigáciu Až Do Posunutia

en: Hide empty categories
sk: Skryť Prázdne Kategórie

en: High
sk: Vysoká

en: Home
sk: Domov

en: Homepage SEO
sk: SEO pre Domovskú Stránku

en: Homepage custom title (if enabled)
sk: Vlastný názov domovskej stránky (ak je povolený)

en: Homepage meta description (if enabled)
sk: Meta popis domovskej stránky (ak je povolený)

en: Homepage meta keywords (if enabled)
sk: Meta kľúčové slová domovskej stránky (ak sú povolené)

en: How do I report a bug?
sk: Ako nahlásim chybu?

en: How would you like to change the style of this element?
sk: Ako by ste chceli zmeniť štýl tohto prvku?

en: Humorous
sk: Humorný

en: Icon
sk: Ikona

en: Icon Color
sk: Farba Ikony

en: Icon Placement
sk: Umiestnenie Ikony

en: If a page is built with the Divi Builder, the Gutenberg block CSS file is moved from the header to the footer. Since the file is most likely not used, we can load it later. This removes a render blocking request and improving performance.
sk: Ak je stránka vytvorená pomocou Divi Builder, súbor CSS pre bloky Gutenberg sa presunie z hlavičky do pätičky. Keďže sa tento súbor s najväčšou pravdepodobnosťou nepoužíva, môžeme ho načítať neskôr. Tým sa odstráni požiadavka blokujúca vykresľovanie a zlepší sa výkon.

en: If custom titles are disabled, choose autogeneration method
sk: Ak sú vlastné názvy vypnuté, vyberte metódu automatického generovania

en: If this website contains content built with Divi 4, you can use the migrator to convert your website to the Divi 5 format. Un-migrated content will not benefit from Divi 5 performance improvements.
sk: Ak tento web obsahuje obsah vytvorený pomocou Divi 4, môžete použiť migračný nástroj na konverziu webu do formátu Divi 5. Nemigrovaný obsah nebude profitovať zo zlepšení výkonu v Divi 5.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over how your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
sk: Ak nepoužívate vlastné názvy príspevkov, stále môžete mať kontrolu nad tým, ako sa vaše názvy generujú. Tu si môžete zvoliť poradie zobrazenia názvu príspevku a názvu blogu, alebo názov blogu z názvu úplne odstrániť.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over hw your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
sk: Ak nepoužívate vlastné názvy príspevkov, stále môžete mať kontrolu nad tým, ako sa vaše názvy generujú. Tu si môžete zvoliť poradie zobrazenia názvu príspevku a názvu blogu, alebo názov blogu z názvu úplne odstrániť.

en: If you don't want to display some banners - leave approptiate fields blank
sk: Ak Nechcete Zobraziť Niektoré Bannery, Nechajte Príslušné Polia Prázdne

en: If you have enabled custom titles you can add your custom title here. Whatever you type here will be placed between the < title >< /title > tags in header.php
sk: Ak máte povolené vlastné názvy, môžete sem pridať vlastný názov. Čokoľvek sem napíšete, bude vložené medzi tagy < title >< /title > v súbore header.php

en: If you have enabled meta descriptions you can add your custom description here.
sk: Ak máte povolené meta popisy, môžete sem pridať vlastný popis.

en: If you have enabled meta keywords you can add your custom keywords here. Keywords should be separated by comas. For example: wordpress,themes,templates,elegant
sk: Ak máte povolené meta kľúčové slová, môžete sem pridať vlastné kľúčové slová. Kľúčové slová oddeľujte čiarkami. Napríklad: wordpress,themes,templates,elegant

en: If you would like categories to be displayed in your navigationbar that don't have any posts in them then disable this option. By default empty categories are hidden
sk: Ak chcete, aby sa v navigačnom paneli zobrazovali kategórie, ktoré neobsahujú žiadne príspevky, vypnite túto možnosť. V predvolenom nastavení sú prázdne kategórie skryté

en: If you would like to add a meta description to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for descriptions to be displayed on post pages. You can add your meta description using custom fields based off the custom field name you define below.
sk: Ak chcete k príspevku pridať meta popis, môžete to urobiť pomocou vlastných polí. Táto možnosť musí byť zapnutá, aby sa popisy zobrazovali na stránkach príspevkov. Meta popis môžete pridať pomocou vlastných polí podľa názvu vlastného poľa, ktorý definujete nižšie.

en: If you would like to add meta keywords to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for keywords to be displayed on post pages. You can add your meta keywords using custom fields based off the custom field name you define below.
sk: Ak chcete k príspevku pridať meta kľúčové slová, môžete to urobiť pomocou vlastných polí. Táto možnosť musí byť zapnutá, aby sa kľúčové slová zobrazovali na stránkach príspevkov. Meta kľúčové slová môžete pridať pomocou vlastných polí podľa názvu vlastného poľa, ktorý definujete nižšie.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the categories navigation bar disable this feature.
sk: Ak chcete odstrániť rozbaľovacie ponuky z navigačného panela kategórií, vypnite túto funkciu.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the pages navigation bar disable this feature.
sk: Ak chcete odstrániť rozbaľovacie ponuky z navigačného panela stránok, vypnite túto funkciu.

en: If you would like to use your own custom logo image click the Upload Image button.
sk: Ak chcete použiť vlastný obrázok loga, kliknite na tlačidlo Nahrať Obrázok.

en: Image
sk: Obrázok

en: Image Description
sk: Popis Obrázka

en: Image Dimensions
sk: Rozmery Obrázka

en: Image Fill Description
sk: Popis Vyplnenia Obrázka

en: Image Height
sk: Výška Obrázka

en: Image Scale
sk: Mierka Obrázka

en: Image Selection
sk: Výber Obrázka

en: Image Size
sk: Veľkosť Obrázka

en: Image Sketch
sk: Náčrt Obrázka

en: Image Style
sk: Štýl Obrázka

en: Image Type
sk: Typ Obrázka

en: Image URL or base64 string is required.
sk: Vyžaduje sa URL obrázka alebo reťazec base64.

en: Image Url
sk: URL Obrázka

en: Image Width
sk: Šírka Obrázka

en: Image doesn't exist
sk: Obrázok neexistuje

en: Images
sk: Obrázky

en: Images stored on a different website cannot be used as reference. The issue can be resolved by uploading the image to the WordPress media library.
sk: Obrázky uložené na inej webovej stránke nemožno použiť ako referenciu. Problém môžete vyriešiť nahraním obrázka do knižnice médií WordPress.

en: Import
sk: Importovať

en: Import %s
sk: Importovať %s

en: Import & Export Customizer
sk: Import A Export Prispôsobenia

en: Import & Export Theme Options
sk: Importovať A Exportovať Možnosti Témy

en: Import Theme Options
sk: Importovať Možnosti Témy

en: Import These Templates
sk: Importovať Tieto Šablóny

en: Import To Cloud
sk: Importovať Do Cloudu

en: Importing %1$s Page
sk: Importovanie Stránky %1$s

en: Importing Customizer Settings
sk: Importovanie Nastavení Prispôsobenia

en: Importing Pages
sk: Importovanie Stránok

en: Importing Presets
sk: Importovanie Predvolieb

en: Importing Theme Builder
sk: Importovanie Theme Builder

en: Improve Google Fonts Loading
sk: Zlepšiť Načítanie Google Fonts

en: Improve your web design workflow and collaborate together in the cloud.
sk: Zlepšite svoj pracovný postup webdizajnu a spolupracujte spoločne v cloude.

en: In Progress
sk: Prebieha

en: In some cases users will want to create parent categories or links as placeholders to hold a list of child links or categories. In this case it is not desirable to have the parent links lead anywhere, but instead merely serve an organizational function. Enabling this options will remove the links from all parent pages/categories so that they don't lead anywhere when clicked.
sk: V niektorých prípadoch chcú používatelia vytvoriť nadradené kategórie alebo odkazy ako zástupné položky, ktoré budú obsahovať zoznam podradených odkazov alebo kategórií. V takom prípade nie je žiaduce, aby nadradené odkazy viedli na nejakú stránku, ale aby slúžili len na organizáciu. Zapnutím tejto možnosti sa odstránia odkazy zo všetkých nadradených stránok/kategórií, takže po kliknutí nebudú nikam viesť.

en: Inactive (%s)
sk: Neaktívne (%s)

en: Inactive Widgets
sk: Neaktívne Widgety

en: Increase Contrast
sk: Zvýšiť Kontrast

en: Increase Detail
sk: Zvýšiť Detaily

en: Increase Saturation
sk: Zvýšiť Sýtosť

en: Index Page SEO
sk: SEO pre Indexové Stránky

en: Informative
sk: Informatívny

en: Initializing Process
sk: Inicializuje Sa Proces

en: Input 468x60 adsense code
sk: Zadať kód Adsense 468x60

en: Input 468x60 advertisement banner image
sk: Zadať obrázok reklamného bannera 468x60

en: Input 468x60 advertisement destination url
sk: Zadať cieľovú URL reklamy 468x60

en: Input your website information and select which pages you want to have on your website.
sk: Zadajte informácie o svojom webe a vyberte, ktoré stránky chcete mať na svojom webe.

en: Input your website information and tell Divi AI about your website or business. The information you provide will be used to generate content, images and make design decisions.
sk: Zadajte informácie o svojom webe a povedzte Divi AI o svojom webe alebo podnikaní. Informácie, ktoré poskytnete, sa použijú na generovanie obsahu, obrázkov a na rozhodovanie o dizajne.

[ctx: Insert CSS Snippet from library]
en: Use This CSS Snippet
sk: Použiť Tento CSS Úryvok

en: Insert Code at Cursor
sk: Vložiť Kód Na Pozíciu Kurzora

[ctx: Insert HTML/JS Snippet from library]
en: Use This HTML/JS Snippet
sk: Použiť Tento HTML/JS Úryvok

[ctx: Insert Module from library]
en: Use This Module
sk: Použiť Tento Modul

[ctx: Insert Page from library]
en: Use This Page
sk: Použiť Túto Stránku

[ctx: Insert Row from library]
en: Use This Row
sk: Použiť Tento Riadok

[ctx: Insert Section from library]
en: Use This Section
sk: Použiť Túto Sekciu

en: Inset
sk: Vtlačená

en: Instagram Profile Url
sk: Profil Instagram URL

en: Install WooCommerce Plugin
sk: Nainštalovať Plugin WooCommerce

en: Install and Configure WooCommerce
sk: Nainštalovať A Nakonfigurovať WooCommerce

en: Installing WooCommerce
sk: Inštalovanie WooCommerce

en: Interior Design Company
sk: Spoločnosť Pre Interiérový Dizajn

en: Interior Design Company About Page
sk: Stránka O Nás Pre Firmu Interiérového Dizajnu

en: Interior Design Company Blog Page
sk: Blogová Stránka Pre Firmu Interiérového Dizajnu

en: Interior Design Company Contact Page
sk: Kontaktná Stránka Pre Firmu Interiérového Dizajnu

en: Interior Design Company Home Page
sk: Domovská Stránka Pre Firmu Interiérového Dizajnu

en: Interior Design Company Landing Page
sk: Vstupná Stránka Pre Firmu Interiérového Dizajnu

en: Interior Design Company Portfolio Page
sk: Portfóliová Stránka Pre Firmu Interiérového Dizajnu

en: Interior Design Company Services Page
sk: Stránka Služieb Pre Firmu Interiérového Dizajnu

en: Interior Design Company Shop Page
sk: Stránka Obchodu Pre Firmu Interiérového Dizajnu

en: Invalid API Key or Username
sk: Neplatný API Kľúč Alebo Používateľské Meno

en: Invalid post IDs format.
sk: Neplatný formát ID príspevkov.

en: Invalid shortcode string.
sk: Neplatný reťazec shortcode.

en: Invite your team members and clients and give them full access to your entire suite of Divi services.
sk: Pozvite členov tímu a klientov a poskytnite im plný prístup k celej sade služieb Divi.

en: Italic
sk: Kurzíva

en: Join Now
sk: Pridať Sa Teraz

en: Just another %s site
sk: Len ďalší web %s

en: Just another WordPress site
sk: Len ďalší web WordPress

en: LMS About Page
sk: Stránka O Nás Pre LMS

en: LMS Blog Page
sk: Blogová Stránka Pre LMS

en: LMS Contact Page
sk: Kontaktná Stránka Pre LMS

en: LMS Course Page
sk: Stránka Kurzu Pre LMS

en: LMS Courses Page
sk: Stránka Kurzov LMS

en: LMS Home Page
sk: Domovská Stránka LMS

en: LMS Landing Page
sk: Vstupná Stránka LMS

en: LMS Marketing Page
sk: Marketingová Stránka LMS

[ctx: LMS Page]
en: Course
sk: Kurz

[ctx: LMS Page]
en: Courses
sk: Kurzy

en: LMS Pricing Page
sk: Cenníková Stránka LMS

en: Landscape (8:5)
sk: Na Šírku (8:5)

en: Language
sk: Jazyk

en: Language of Prompt
sk: Jazyk Výzvy

en: Language of Website
sk: Jazyk Webu

en: Layout
sk: Rozloženie

[ctx: Layout]
en: Add New
sk: Pridať Nové

[ctx: Layout Categories]
en: Manage Categories
sk: Spravovať Kategórie

[ctx: Layout Categories]
en: Manage Tags
sk: Spravovať Značky

[ctx: Layout Category]
en: Art & Design
sk: Umenie A Dizajn

[ctx: Layout Category]
en: Business
sk: Biznis

[ctx: Layout Category]
en: Community & Non-Profit
sk: Komunita A Neziskové Organizácie

[ctx: Layout Category]
en: Education
sk: Vzdelávanie

[ctx: Layout Category]
en: Events
sk: Podujatia

[ctx: Layout Category]
en: Fashion & Beauty
sk: Móda A Krása

[ctx: Layout Category]
en: Food & Drink
sk: Jedlo A Nápoje

[ctx: Layout Category]
en: Health & Fitness
sk: Zdravie A Fitness

[ctx: Layout Category]
en: Online Store
sk: Online Obchod

[ctx: Layout Category]
en: Services
sk: Služby

[ctx: Layout Category]
en: Technology
sk: Technológie

en: Layout Name
sk: Názov Rozloženia

en: Layout Pack
sk: Balík Rozložení

[ctx: Layout Pack]
en: Fashion
sk: Móda

[ctx: Layout Pack]
en: Layouts In This Pack
sk: Rozloženia V Tomto Balíku

[ctx: Layout Packs]
en: Manage Packs
sk: Spravovať Balíky

en: Layout Settings
sk: Nastavenia Rozloženia

en: Learn About Divi AI
sk: Zistite Viac O Divi AI

en: Learn About Divi Cloud
sk: Zistite Viac O Divi Cloud

en: Learn About Divi Teams
sk: Zistite Viac O Divi Teams

en: Learn About Divi VIP
sk: Zistite Viac O Divi VIP

en: Learn About VIP Support
sk: Zistiť Viac O VIP Podpore

en: Learn More
sk: Zistiť Viac

en: Learn More About Divi 5
sk: Zistiť Viac O Divi 5

en: Leave a Reply to %s
sk: Zanechať Odpoveď Pre %s

en: Left
sk: Vľavo

en: Left Sidebar
sk: Ľavý Bočný Panel

en: Left to Right
sk: Zľava Doprava

en: Lengthen
sk: Predĺžiť

en: Let AI Choose
sk: Nechať Vybrať AI

en: Let AI Choose For Me
sk: Nechať AI Vybrať Za Mňa

en: Letter Spacing
sk: Rozostupy Medzi Písmenami

en: Let’s Build Your Divi Website!
sk: Poďme Vytvoriť Váš Web Divi!

en: Level Up Your Divi Toolkit
sk: Vylepšite Svoju Výbavu Divi

en: Level up your efficiency with limitless AI content and image requests.
sk: Zvýšte svoju efektivitu s neobmedzenými AI požiadavkami na obsah a obrázky.

en: Library
sk: Knižnica

en: Light
sk: Svetlá

en: Limit Google Fonts Support For Legacy Browsers
sk: Obmedziť Podporu Google Fonts Pre Staršie Prehliadače

en: Link
sk: Odkaz

en: Link Color
sk: Farba Odkazov

en: Link text
sk: Text odkazu

en: List Items
sk: Položky Zoznamu

en: Live Preview
sk: Živý Náhľad

en: Load From Library
sk: Načítať Z Knižnice

en: Load more
sk: Načítať viac

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Locations
sk: Umiestnenia

en: Log In
sk: Prihlásiť Sa

en: Log In To Divi Cloud
sk: Prihlásiť Sa Do Divi Cloud

en: Log In to Activate Your License
sk: Prihláste Sa Na Aktiváciu Licencie

en: Login
sk: Prihlásiť Sa

en: Logo Max Height
sk: Maximálna Výška Loga

en: Low
sk: Nízka

en: Make Full Width
sk: Nastaviť Na Plnú Šírku

en: Manage Layouts
sk: Spravovať Rozloženia

en: Manage Pages
sk: Spravovať Stránky

en: Manage Posts
sk: Spravovať Príspevky

en: Manage Templates
sk: Spravovať Šablóny

en: Manage Theme Templates
sk: Spravovať Šablóny Témy

en: Manage Un-widgetized Advertisements
sk: Spravovať reklamy mimo widgetov

en: Manage Website Pages
sk: Spravovať Stránky Webu

en: Manage Your Elegant Themes Account
sk: Spravovať Svoj Účet Elegant Themes

en: Managing Website Styles
sk: Správa Štýlov Webu

en: March 28, 2024
sk: 28. marca 2024

[ctx: Marketplace Page]
en: Seller
sk: Predajca

en: Maximum
sk: Maximálne

en: Maximum canvas size is 8192px
sk: Maximálna veľkosť plátna je 8192px

en: Medium
sk: Stredná

en: Member Login
sk: Prihlásenie Člena

en: Memory Limit Increase
sk: Zvýšenie Limitu Pamäte

en: Menu Height
sk: Výška Menu

en: Menu Link Color
sk: Farba Odkazov Menu

en: Menu Text Size
sk: Veľkosť Písma Menu

en: Menu Top Margin
sk: Horný Okraj Menu

en: Menu Width
sk: Šírka Menu

en: Meta Font Style
sk: Štýl Písma Meta

en: Meta Letter Spacing
sk: Rozostupy Písmen Meta

en: Meta Line Height
sk: Výška Riadka Meta

en: Meta Text Size
sk: Veľkosť Meta Textu

en: Migrate This Site to %s
sk: Migrovať Túto Webstránku Na %s

en: Migrate This Website
sk: Migrovať Tento Web

en: Migrate To Divi 5
sk: Migrovať Na Divi 5

en: Migrating Your %s
sk: Migrácia: %s

en: Migrating Your Modules
sk: Migrujú Sa Vaše Moduly

en: Migrating Your Pages
sk: Migrujú Sa Vaše Stránky

en: Migrating Your Posts
sk: Migrácia Vašich Príspevkov

en: Migrating Your Settings
sk: Migrujú Sa Vaše Nastavenia

en: Migrating Your Templates
sk: Migrujú Sa Vaše Šablóny

en: Migrating Your Widget Areas
sk: Migrácia Oblastí Widgetov

en: Migrating your website will convert all Divi 4 modules to the Divi 5 format. Sweeping changes will be made to all Divi content throughout your website. It's important that you back up your website before migrating or test the migration on a staging site.
sk: Migrácia vašej webovej stránky prevedie všetky moduly Divi 4 do formátu Divi 5. V celom obsahu Divi na vašej webovej stránke sa vykonajú rozsiahle zmeny. Pred migráciou je dôležité vytvoriť zálohu webovej stránky alebo migráciu otestovať na testovacom webe.

en: Mobile Menu
sk: Mobilné Menu

en: Mobile Styles
sk: Štýly Pre Mobilné Zariadenia

en: Modification Strength
sk: Sila Úprav

en: Modification Type
sk: Typ Úpravy

en: Modify
sk: Upraviť

en: Modify Element
sk: Upraviť Prvok

en: Modify Selected Image
sk: Upraviť Vybratý Obrázok

en: Modify With AI
sk: Upraviť Pomocou AI

en: Modify the reference image with a loose sketch
sk: Upravte referenčný obrázok voľným náčrtom

en: Module Name
sk: Názov Modulu

en: Module Name Prefix
sk: Predpona Názvu Modulu

en: Module Use
sk: Použitie Modulov

en: Modules That Will Not Be Converted (%s)
sk: Moduly, Ktoré Nebudú Konvertované (%s)

en: Modules That Will be Converted (%s)
sk: Moduly, Ktoré Budú Konvertované (%s)

en: Mood & Lighting
sk: Nálada A Osvetlenie

en: More Options
sk: Viac Možností

en: Most Used
sk: Najčastejšie Používané

en: Move
sk: Presunúť

en: Move To
sk: Presunúť do

en: Move To Divi Cloud
sk: Presunúť Do Divi Cloud

en: Must Use Keywords
sk: Povinné Kľúčové Slová

en: My Cloud
sk: Môj Cloud

en: My Divi Cloud
sk: Moje Divi Cloud

en: My Library
sk: Moja Knižnica

en: Name
sk: Názov

en: Need help getting started with Divi? Our support team is available around the clock to help you with anything and everything Divi related.
sk: Potrebujete pomoc so začiatkom s Divi? Náš tím podpory je k dispozícii nepretržite, aby vám pomohol so všetkým, čo súvisí s Divi.

en: New Description
sk: Nový Popis

en: New Theme Options
sk: Nové Možnosti Témy

en: New To Old
sk: Od Nového Po Staré

en: New items are stored into %s library.
sk: Nové položky sa ukladajú do knižnice %s.

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sk: Novšie Komentáre <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Next
sk: Ďalšie

en: Next Entries &raquo;
sk: Novšie Záznamy &raquo;

en: No
sk: Nie

en: No %s found
sk: Nenašlo sa: %s

en: No Animation
sk: Bez Animácie

en: No Context
sk: Bez Kontextu

en: No File Selected
sk: Nie Je Vybraný Žiadny Súbor

en: No Repeat
sk: Bez Opakovania

en: No Results
sk: Žiadne Výsledky

en: No Results Found
sk: Nenašli Sa Žiadne Výsledky

en: No Screenshot
sk: Bez Snímky Obrazovky

en: No Sidebar
sk: Bez Bočného Panelu

en: No available options.
sk: Žiadne dostupné možnosti.

en: None
sk: Žiadne

en: Note: Color settings set above should be applied to the Default color scheme.
sk: Poznámka: Vyššie uvedené nastavenia farieb by sa mali použiť pre predvolenú farebnú schému.

en: Nothing found
sk: Nič sa nenašlo

en: Nothing found in Trash
sk: V koši sa nič nenašlo

en: Number of Posts displayed on Archive pages
sk: Počet príspevkov zobrazených na archívnych stránkach

en: Number of Posts displayed on Category page
sk: Počet príspevkov zobrazených na stránke kategórie

en: Number of Posts displayed on Search pages
sk: Počet príspevkov zobrazených na stránkach vyhľadávania

en: Number of Posts displayed on Tag pages
sk: Počet príspevkov zobrazených na stránkach značiek

en: Number of Products displayed on WooCommerce archive pages
sk: Počet produktov zobrazených na archívnych stránkach WooCommerce

en: Number of dropdown tiers shown
sk: Počet Zobrazených Úrovní Rozbaľovacej Ponuky

en: Off
sk: Vypnuté

en: Old To New
sk: Od Starého Po Nové

en: On
sk: Zapnuté

en: On Divi Cloud
sk: V Divi Cloud

en: Onboarding Primary Menu
sk: Primárne Menu Onboardingu

en: Only Show
sk: Zobraziť Iba

en: Only Show Icon on Hover
sk: Zobraziť Ikonu Iba Pri Prejdení Myšou

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
sk: na

en: Open in a new window
sk: Otvoriť V Novom Okně

en: Open link in new window
sk: Otvoriť odkaz v novom okne

en: Options
sk: Možnosti

en: Orange
sk: Oranžová

en: Order Category Links by Ascending/Descending
sk: Zoradiť Odkazy Kategórií Vzostupne/Zostupne

en: Order Pages Links by Ascending/Descending
sk: Zoradiť Odkazy Na Stránky Vzostupne/Zostupne

en: Outset
sk: Vystúpená

[ctx: Page]
en: About
sk: O Nás

[ctx: Page]
en: Careers
sk: Kariéra

[ctx: Page]
en: Case Study
sk: Prípadová Štúdia

[ctx: Page]
en: Categories
sk: Kategórie

[ctx: Page]
en: Contact
sk: Kontakt

[ctx: Page]
en: Designer
sk: Dizajnér

[ctx: Page]
en: Donate
sk: Darovať

[ctx: Page]
en: Events
sk: Podujatia

[ctx: Page]
en: FAQ
sk: Časté Otázky

[ctx: Page]
en: Features
sk: Funkcie

[ctx: Page]
en: Gallery
sk: Galéria

[ctx: Page]
en: Gallery 1
sk: Galéria 1

[ctx: Page]
en: Gallery 2
sk: Galéria 2

[ctx: Page]
en: Gallery 3
sk: Galéria 3

[ctx: Page]
en: Guide
sk: Sprievodca

[ctx: Page]
en: Home
sk: Domov

[ctx: Page]
en: Landing
sk: Vstupná Stránka

[ctx: Page]
en: Market
sk: Trh

[ctx: Page]
en: Portfolio
sk: Portfólio

[ctx: Page]
en: Pricing
sk: Cenník

[ctx: Page]
en: Project 1
sk: Projekt 1

[ctx: Page]
en: Project 2
sk: Projekt 2

[ctx: Page]
en: Services
sk: Služby

[ctx: Page]
en: Shop
sk: Obchod

[ctx: Page]
en: Team
sk: Tím

en: Page Generated Successfully
sk: Stránka Bola Úspešne Vygenerovaná

en: Page Layout
sk: Rozloženie Stránky

en: Page Name
sk: Názov Stránky

en: Page Title
sk: Názov Stránky

[ctx: Page layout]
en: View Live Demo
sk: Zobraziť Live Demo

en: Pages
sk: Stránky

en: Pages Built With Divi
sk: Stránky Vytvorené Pomocou Divi

en: Pages:
sk: Stránky:

en: Paint Color
sk: Farba Maľovania

en: Paint over the area of the image that you would like to modify
sk: Premaľujte oblasť obrázka, ktorú chcete upraviť

en: Paintbrush Size
sk: Veľkosť Štetca

en: Painting
sk: Maľba

en: Paragraph
sk: Odsek

en: Paragraphs
sk: Odseky

en: Password
sk: Heslo

en: Password Protected
sk: Chránené Heslom

en: Password:
sk: Heslo:

en: Paste image url here, if you chose "images" slider type
sk: Sem vložte obrázok URL, ak ste zvolili typ posuvníka „obrázky“

en: Performance
sk: Výkon

en: Phone
sk: Telefón

en: Phone Number
sk: Telefónne Číslo

en: Photo
sk: Fotografia

en: Photo Marketplace
sk: Fototrhovisko

en: Photo Marketplace About Page
sk: O Nás – Fototrhovisko

en: Photo Marketplace Categories Page
sk: Stránka Kategórií – Fototrhovisko

en: Photo Marketplace Contact Page
sk: Kontaktná Stránka – Fototrhovisko

en: Photo Marketplace Home Page
sk: Domovská Stránka – Fototrhovisko

en: Photo Marketplace Landing Page
sk: Vstupná Stránka – Fototrhovisko

en: Photo Marketplace Pricing Page
sk: Cenníková Stránka – Fototrhovisko

en: Photo Marketplace Seller Page
sk: Stránka Predajcu – Fototrhovisko

en: Photographer
sk: Fotograf

en: Pick a color for your headings, or let Divi AI choose one for you.
sk: Vyberte farbu pre nadpisy, alebo nechajte Divi AI vybrať ju za vás.

en: Pick a color to use for things like paragraphs, or let Divi AI choose one for you.
sk: Vyberte farbu pre prvky, ako sú odseky, alebo nechajte Divi AI vybrať ju za vás.

en: Pick a handcrafted Starter Site created by our team. Then, jump into your finished website and customize the content.
sk: Vyberte si ručne vytvorený Starter Site, ktorý pripravil náš tím. Potom prejdite do hotového webu a prispôsobte obsah.

en: Pick the starter site that best suits your website. Every Starter Site can be used for any type of website. Once your website is generated, you can easily customize the content and styles using the Divi Builder.
sk: Vyberte si štartovaciu webstránku, ktorá najlepšie vyhovuje vášmu webu. Každú Štartovaciu Webstránku môžete použiť pre akýkoľvek typ webu. Po vygenerovaní webu môžete jednoducho prispôsobiť obsah a štýly pomocou nástroja Divi Builder.

en: Pink
sk: Ružová

en: Place Thumbs on Pages
sk: Zobrazovať náhľady na stránkach

en: Place Thumbs on Posts
sk: Zobrazovať náhľady pri príspevkoch

en: Place your adsense code here.
sk: Sem vložte svoj kód Adsense.

en: Please Log In Again
sk: Prihláste Sa Znova

en: Plugins below use Divi hooks and may not yet be compatible with %s.
sk: Nižšie uvedené pluginy používajú hooky Divi a možno ešte nie sú kompatibilné s %s.

en: Plugins may be Incompatible with %s
sk: Pluginy Môžu Byť Nekompatibilné S %s

en: Portability
sk: Prenosnosť

en: Portrait (3:4)
sk: Na Výšku (3:4)

en: Post
sk: Príspevok

en: Post Title
sk: Názov Príspevku

en: Post content has been rolled back to Divi 4 format.
sk: Obsah príspevku bol vrátený do formátu Divi 4.

en: Post info section
sk: Sekcia informácií o príspevku

en: Posted on
sk: Publikované

en: Posts Built With Divi
sk: Príspevky Vytvorené Pomocou Divi

en: Premade Layouts
sk: Predpripravené Rozloženia

en: Presets
sk: Predvoľby

en: Preview %1$s
sk: Náhľad %1$s

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Primary Color
sk: Primárna Farba

en: Primary Menu
sk: Hlavné Menu

en: Primary Menu Background Color
sk: Farba Pozadia Primárneho Menu

en: Primary Menu Bar
sk: Primárny Panel Ponuky

en: Primary Menu Link Color
sk: Farba Odkazov Primárneho Menu

en: Processing Imagery
sk: Spracovanie Obrázkov

en: Product Content
sk: Obsah Produktu

en: Progress Update: Front-End Speed Improvements (And Much More)
sk: Aktualizácia Pokroku: Vylepšenia Rýchlosti Front-Endu (A Oveľa Viac)

en: Project Navigation
sk: Navigácia Projektu

en: Published
sk: Publikované

en: Published (%s)
sk: Publikované (%s)

en: Purchase A Divi AI Membership
sk: Kúpiť Členstvo Divi AI

en: Quick Actions
sk: Rýchle Akcie

en: RSS Icon Url
sk: Ikona RSS URL

en: Ratings
sk: Hodnotenia

en: Re-Run Compatibility Check
sk: Znova Spustiť Kontrolu Kompatibility

en: Re-Run Divi 5 Compatibility Check
sk: Znova Spustiť Kontrolu Kompatibility Divi 5

en: Read Divi Documentation
sk: Prečítať Dokumentáciu Divi

en: Red
sk: Červená

en: Reference Content
sk: Referenčný Obsah

en: Reference Image (Optional)
sk: Referenčný Obrázok (Voliteľné)

en: Reference Image Influence
sk: Vplyv Referenčného Obrázka

en: Refine Result
sk: Spresniť Výsledok

en: Refine your prompt
sk: Spresniť Prompt

en: Regenerate
sk: Znova Generovať

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Remove From Cloud
sk: Odstrániť Z Cloudu

en: Remove From Favorites
sk: Odstrániť Z Obľúbených

en: Rename
sk: Premenovať

en: Renew Subscription
sk: Obnoviť Predplatné

en: Replace Existing Code
sk: Nahradiť Existujúci Kód

en: Replace Existing Content
sk: Nahradiť Existujúci Obsah

en: Reset
sk: Resetovať

en: Reset to Defaults
sk: Obnoviť Predvolené Nastavenia

en: Respectful
sk: Rešpektujúci

en: Restaurant
sk: Reštaurácia

en: Restaurant About Page
sk: O Nás – Reštaurácia

en: Restaurant Blog Page
sk: Blog – Reštaurácia

en: Restaurant Contact Page
sk: Kontaktná Stránka – Reštaurácia

en: Restaurant Gallery Page
sk: Galéria – Reštaurácia

en: Restaurant Home Page
sk: Domovská Stránka – Reštaurácia

en: Restaurant Landing Page
sk: Vstupná Stránka – Reštaurácia

en: Restaurant Shop Page
sk: Obchod – Reštaurácia

en: Restaurant Team Page
sk: Tím – Reštaurácia

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Restore Divi 4 Content
sk: Obnoviť Obsah Divi 4

en: Restoring Content...
sk: Obnovuje sa Obsah...

en: Results
sk: Výsledky

en: Retry
sk: Skúsiť Znova

en: Retry Migration
sk: Skúsiť Migráciu Znova

en: Rewrite With AI
sk: Prepísať Pomocou AI

en: Rewrite to be more engaging
sk: Prepísať, Aby Bol Pútavejší

en: Ridge
sk: Rýha

en: Right
sk: Vpravo

en: Right Sidebar
sk: Pravý Bočný Panel

en: Right to Left
sk: Sprava Doľava

en: Role Editor
sk: Editor Rolí

en: Roll Back to %s
sk: Vrátiť Sa Späť Na %s

en: Row Height
sk: Výška Riadka

en: Row Name
sk: Názov Riadku

en: Row Name Prefix
sk: Predpona Názvu Riadku

en: SaaS Company
sk: SaaS Spoločnosť

en: SaaS Company About Page
sk: O Nás – SaaS Spoločnosť

en: SaaS Company Careers Page
sk: Kariéra – SaaS Spoločnosť

en: SaaS Company Contact Page
sk: Kontaktná Stránka – SaaS Spoločnosť

en: SaaS Company Documentation Page
sk: Dokumentácia – SaaS Spoločnosť

en: SaaS Company Features Page
sk: Funkcie – SaaS Spoločnosť

en: SaaS Company Landing Page
sk: Vstupná Stránka – SaaS Spoločnosť

en: SaaS Company Pricing Page
sk: Cenníková Stránka – SaaS Spoločnosť

en: Save
sk: Uložiť

en: Save %s
sk: Uložiť %s

en: Save Changes
sk: Uložiť Zmeny

en: Save Items To Divi Cloud
sk: Uložiť Položky Do Divi Cloud

en: Save Selection Only
sk: Uložiť Iba Výber

en: Save Theme Options
sk: Uložiť Možnosti Témy

en: Save To Divi Cloud
sk: Uložiť Do Divi Cloud

en: Save To Library
sk: Uložiť Do Knižnice

en: Save as Global
sk: Uložiť Ako Globálne

en: Save items to the Divi Cloud for later use.
sk: Uložte položky do Divi Cloud na neskoršie použitie.

en: Save this %s to the Divi Library for later use.
sk: Uložte toto %s do knižnice Divi na neskoršie použitie.

en: Save unlimited layouts, theme builder templates, code snippets and more to Divi Cloud.
sk: Ukladajte neobmedzené rozloženia, šablóny Theme Buildera, úryvky kódu a ďalšie do Divi Cloud.

en: Save your Divi assets to the cloud and access them from any website. Collaborate with your team in the cloud.
sk: Uložte svoje aktíva Divi do cloudu a pristupujte k nim z ľubovoľnej webovej stránky. Spolupracujte so svojím tímom v cloude.

en: Saving Theme Builder
sk: Ukladanie Theme Builder

en: Scroll
sk: Posúvať

en: Search
sk: Hľadať

en: Search &hellip;
sk: Hľadať &hellip;

en: Search Bar Background Color
sk: Farba Pozadia Vyhľadávacieho Poľa

en: Search Bar Text Color
sk: Farba Textu Vyhľadávacieho Poľa

en: Search Fonts
sk: Hľadať Písma

en: Search For Categories
sk: Hľadať Kategórie

en: Search For Layouts
sk: Hľadať Rozloženia

en: Search For Packs
sk: Hľadať Balíky

en: Search Results for: %s
sk: Výsledky Vyhľadávania Pre: %s

en: Search Theme Options
sk: Hľadať v Možnostiach Témy

en: Search for:
sk: Hľadať:

en: Search results for "%s"
sk: Výsledky vyhľadávania pre "%s"

en: Secondary Color
sk: Sekundárna Farba

en: Secondary Menu
sk: Sekundárne Menu

en: Secondary Menu Background Color
sk: Farba Pozadia Sekundárneho Menu

en: Secondary Menu Bar
sk: Sekundárny Panel Ponuky

en: Secondary Menu Link Color
sk: Farba Odkazov Sekundárneho Menu

en: Section Height
sk: Výška Sekcie

en: Section Name
sk: Názov Sekcie

en: Section Name Prefix
sk: Predpona Názvu Sekcie

en: Select
sk: Vybrať

en: Select All
sk: Vybrať Všetko

en: Select Animation Effect
sk: Vyberte efekt animácie

en: Select Font
sk: Vybrať Písmo

en: Select Icon
sk: Vybrať Ikonu

en: Select Mood
sk: Vybrať Náladu

en: Select Page
sk: Vybrať Stránku

en: Select Slider Type here
sk: Tu vyberte Typ Posuvníka

en: Select a Website Template
sk: Vybrať Šablónu Webu

en: Select a primary color, or let Divi AI choose a great color for you. The primary color is used through the layout, such as background colors, button colors, etc.
sk: Vyberte primárnu farbu, alebo nechajte Divi AI vybrať skvelú farbu za vás. Primárna farba sa používa v celom rozložení, napríklad pre farby pozadia, farby tlačidiel atď.

en: Select a secondary color, or let Divi AI choose a great color for you. The secondary color is used through the layout as a secondary accent color, such as for icon colors, text highlights, etc.
sk: Vyberte sekundárnu farbu, alebo nechajte Divi AI vybrať skvelú farbu za vás. Sekundárna farba sa používa v celom rozložení ako sekundárna akcentová farba, napríklad pre farby ikon, zvýraznenie textu atď.

en: Select between expanded and closed state
sk: Vyberte medzi rozbaleným a zatvoreným stavom

en: Select the pages that you want to add to your website. You can select from pre-build pages with custom layouts, and add your own pages that will be built using a simple template.
sk: Vyberte stránky, ktoré chcete pridať na svoj web. Môžete vyberať z predpripravených stránok s vlastnými rozloženiami a pridať aj vlastné stránky, ktoré sa vytvoria pomocou jednoduchej šablóny.

en: Select this option if you plan to sell products on your website. We will install WooCommerce and configure your cart and checkout pages.
sk: Vyberte túto možnosť, ak plánujete na svojom webe predávať produkty. Nainštalujeme WooCommerce a nastavíme stránky košíka a pokladne.

en: Select yes if the link should be opened in a new window
sk: Vyberte Áno, ak sa má odkaz otvoriť v novom okne

en: Select your desired enhancements. Your image will be sent back through Divi AI and re-imagined to achieve the desired result.
sk: Vyberte požadované vylepšenia. Obrázok sa znova odošle do Divi AI a prepracuje sa tak, aby dosiahol požadovaný výsledok.

en: Sentences
sk: Vety

[ctx: Services/Plans Page]
en: Packages
sk: Balíky

en: Set As Logo
sk: Nastaviť Ako Logo

en: Set the height of image in pixels.
sk: Nastavte výšku obrázka v pixeloch.

en: Set the width of image in pixels.
sk: Nastavte šírku obrázka v pixeloch.

en: Share With Team
sk: Zdieľať S Tímom

en: Share Your Divi Cloud With Your Team
sk: Zdieľajte Svoj Divi Cloud S Tímom

en: Shared With Me
sk: Zdieľané So Mnou

en: Shop (selecting this will install WooCommerce)
sk: Obchod (výberom sa nainštaluje WooCommerce)

en: Shop Page & Category Page Layout for WooCommerce
sk: Rozloženie Stránky Obchodu A Stránky Kategórie Pre WooCommerce

en: Shortcode Framework Constant
sk: Konštanta Rámca Shortkódov

en: Shortcode Framework Constant Value
sk: Hodnota Konštanty Rámca Shortkódov

en: Shortcode Framework Hook
sk: Hook Rámca Shortkódov

en: Shortcode Framework Option
sk: Možnosť Rámca Shortkódov

en: Shortcodes
sk: Shortkódy

en: Shortcodes In Widget Area Use
sk: Použitie Shortcodes V Oblasti Widgetov

en: Shortcodes Used
sk: Použité Shortkódy

en: Shorten
sk: Skrátiť

en: Show
sk: Zobraziť

en: Show Facebook Icon
sk: Zobraziť ikonu Facebook

en: Show Instagram Icon
sk: Zobraziť ikonu Instagram

en: Show RSS Icon
sk: Zobraziť ikonu RSS

en: Show Search Icon
sk: Zobraziť Ikonu Vyhľadávania

en: Show Social Icons
sk: Zobraziť Ikony Sociálnych Sietí

en: Show Thumbs on Index pages
sk: Zobrazovať náhľady na indexových stránkach

en: Show Top Bar
sk: Zobraziť Hornú Lištu

en: Show X Icon
sk: Zobraziť ikonu X

en: Show comments on pages
sk: Zobrazovať komentáre na stránkach

en: Show comments on posts
sk: Zobrazovať komentáre pri príspevkoch

en: Show dropdown menus
sk: Zobraziť Rozbaľovacie Ponuky

en: Sidebar
sk: Bočný Panel

en: Sidebar Layout
sk: Rozloženie Bočného Panela

en: Sidebar Width
sk: Šírka Bočného Panela

en: Sidebar: %1$s contains third party module(s): %2$s
sk: Bočný Panel: %1$s obsahuje moduly tretích strán: %2$s

en: Sidebar: %1$s, contains the following Divi WooCommerce module(s): %2$s
sk: Bočný Panel: %1$s, obsahuje nasledujúci(e) modul(y) Divi WooCommerce: %2$s

en: Sign In To Divi Cloud
sk: Prihlásiť Sa Do Divi Cloud

en: Sign Out Of Divi Cloud
sk: Odhlásiť Sa Z Divi Cloud

en: Sign in to your Elegant Themes account using the pop-up to activate Divi Cloud.
sk: Prihláste sa do svojho účtu Elegant Themes pomocou vyskakovacieho okna a aktivujte Divi Cloud.

en: Simplify
sk: Zjednodušiť

en: Simply describe your website, sit back, relax, and let Divi AI create your entire website for you in less than 2 minutes.
sk: Jednoducho opíšte svoj web, posaďte sa, oddýchnite si a nechajte Divi AI vytvoriť celý web za menej ako 2 minúty.

en: Single Page Layout
sk: Rozloženie Jednej Stránky

en: Single Post Layout
sk: Rozloženie Jedného Príspevku

en: Single Post Page SEO
sk: SEO pre Stránku Jednotlivého Príspevku

en: Site Identity
sk: Identita Webu

en: Site Name
sk: Názov Webu

en: Site Slogan
sk: Slogan Webu

en: Size
sk: Veľkosť

en: Skills
sk: Zručnosti

en: Skip This Step & Build Manually
sk: Preskočiť Tento Krok A Vytvoriť Manuálne

en: Slide
sk: Posun

en: Slide In
sk: Vysunúť

en: Slide In & Fullscreen Header Settings
sk: Nastavenia Posuvnej A Celoobrazovkovej Hlavičky

en: Slider Type
sk: Typ Posuvníka

en: Smooth Scrolling
sk: Plynulé Rolovanie

en: Social Icon Color
sk: Farba Ikon Sociálnych Sietí

en: Social Icon Size
sk: Veľkosť Ikon Sociálnych Sietí

en: Social Media Post
sk: Príspevok Na Sociálnych Sieťach

en: Solid
sk: Plná

en: Some Theme Builder Templates are Incompatible with %s
sk: Niektoré Šablóny Theme Builder Nie Sú Kompatibilné s %s

en: Some third party scripts may be incorrectly enqueued without declaring jQuery as dependency. If jQuery is deferred, these scripts could break. If you are experiencing console errors after enabling the "Defer jQuery And jQuery Migrate" option, you can enable this option, which will load an additional compatibility script that will attempt to solve the issue. You can turn this feature off if everything is working fine without it.
sk: Niektoré skripty tretích strán môžu byť nesprávne pridané do frontu bez deklarovania jQuery ako závislosti. Ak sa jQuery odloží, tieto skripty môžu prestať fungovať. Ak po zapnutí možnosti "Odložiť jQuery A jQuery Migrate" vidíte v konzole chyby, môžete zapnúť túto možnosť, ktorá načíta dodatočný kompatibilitný skript a pokúsi sa problém vyriešiť. Túto funkciu môžete vypnúť, ak všetko funguje správne aj bez nej.

en: Something Went Wrong While Migrating to Divi 5
sk: Pri migrácii na Divi 5 Sa Niečo Pokazilo

en: Something went wrong
sk: Niečo sa pokazilo

en: Something went wrong. Please try again later or try different request.
sk: Niečo sa pokazilo. Skúste to znova neskôr alebo skúste inú požiadavku.

en: Sort
sk: Zoradiť

en: Sort Categories Links by Name/ID/Slug/Count/Term Group
sk: Zoradiť Odkazy Kategórií Podľa Názvu/ID/Slug/Počtu/Skupiny Termínov

en: Sort Pages Links
sk: Zoradiť Odkazy Na Stránky

en: Split Into Modules
sk: Rozdeliť Na Moduly

en: Split Into Rows
sk: Rozdeliť Na Riadky

en: Split Into Sections
sk: Rozdeliť Na Sekcie

en: Split Layout Into Sections
sk: Rozdeliť Rozloženie Na Sekcie

en: Split Row Into Modules
sk: Rozdeliť Riadok Na Moduly

en: Split Section Into Rows
sk: Rozdeliť Sekciu Na Riadky

en: Split Test Usage
sk: Použitie Split Testov

en: Split Test usage found
sk: Našlo sa použitie split testov

en: Square (1:1)
sk: Štvorec (1:1)

en: Start Collaborating!
sk: Začať Spolupracovať!

en: Start Over
sk: Začať Odznova

en: Start With %1$s
sk: Začať S %1$s

en: State
sk: Stav

en: Status
sk: Stav

en: Step %1$s: %2$s Compatibility Check
sk: Krok %1$s: Kontrola Kompatibility %2$s

en: Step %1$s: Migrate to %2$s
sk: Krok %1$s: Migrovať Na %2$s

en: Stretch Background Image
sk: Roztiahnuť Obrázok Pozadia

en: Submit
sk: Odoslať

en: Submit Comment
sk: Odoslať Komentár

en: Submit a Comment
sk: Odoslať Komentár

en: Subscribe to Stay Up to Date
sk: Prihláste sa na odber a zostaňte v obraze

en: Supply Divi AI with a reference image. This image will be combined with your image description to create the final image. Reference images are a great way to inform Divi AI about a desired composition or style while altering the subject matter of the reference image using your image description.
sk: Poskytnite Divi AI referenčný obrázok. Tento obrázok sa skombinuje s vaším opisom obrázka a vytvorí sa výsledný obrázok. Referenčné obrázky sú skvelý spôsob, ako Divi AI nasmerovať na požadovanú kompozíciu alebo štýl, pričom predmet referenčného obrázka zmeníte pomocou opisu obrázka.

en: Supply Divi AI with additional context. The chosen context will alter the results and help Divi AI create relevant content.
sk: Doplňte Divi AI ďalší kontext. Zvolený kontext zmení výsledky a pomôže Divi AI vytvárať relevantný obsah.

en: Support
sk: Podpora

en: Tab Content
sk: Obsah Karty

en: Tab Text
sk: Text Karty

en: Tag
sk: Značka

en: Tags
sk: Značky

en: Team Sidebar
sk: Bočný Panel Tímu

en: Tell Divi AI About Your Website
sk: Povedzte Divi AI O Svojom Webe

en: Tell Divi AI About Your Website (Optional)
sk: Povedzte Divi AI O Svojom Webe (Voliteľné)

en: Tell Divi AI about the content you would like it to write.
sk: Povedzte Divi AI o obsahu, ktorý chcete, aby napísal.

en: Tell Divi AI about the image you would like it to create.
sk: Povedzte Divi AI o obrázku, ktorý chcete, aby vytvoril.

en: Tell Divi AI how long you want the content it generates to be. The output will be close to, but not exactly equal to, the length you define.
sk: Povedzte Divi AI, aký dlhý má byť vygenerovaný obsah. Výstup bude približne, ale nie presne, v dĺžke, ktorú určíte.

en: Tell Divi AI how you would like it to fill in the blank area of your expanded image.
sk: Povedzte Divi AI, ako má vyplniť prázdnu oblasť rozšíreného obrázka.

en: Tell Divi AI how you would like to change the image. Your changes will be applied to the area you select using the Image Selection or Image Sketch interface.
sk: Povedzte Divi AI, ako chcete zmeniť obrázok. Zmeny sa použijú na oblasť, ktorú vyberiete pomocou rozhrania Výber Obrázka alebo Náčrt Obrázka.

en: Tell Divi AI what kind of image you want it to create. Be as descriptive as you like!
sk: Povedzte Divi AI, aký obrázok má vytvoriť. Buďte čo najopisnejší!

en: Tell Divi AI what you want it to write about. Talk to it like you would a person.
sk: Povedzte Divi AI, o čom má písať. Rozprávajte sa s ním tak, ako s človekom.

en: Tell Divi AI what you want to achieve using custom code. Divi AI will respond appropriately based on the element and code field you are editing.
sk: Povedzte Divi AI, čo chcete dosiahnuť pomocou vlastného kódu. Divi AI odpovie primerane na základe prvku a poľa s kódom, ktoré upravujete.

en: Tell Us About Your Website
sk: Povedzte Nám O Svojom Webe

en: Text Color
sk: Farba Textu

en: Text Size
sk: Veľkosť Textu

en: The %s below contain modules that are not yet compatible with Divi 5. These modules will not be converted, and will continue to rely on the Divi 4 framework.
sk: Nižšie uvedené %s obsahujú moduly, ktoré ešte nie sú kompatibilné s Divi 5. Tieto moduly sa neprevedú a budú naďalej fungovať na základe frameworku Divi 4.

en: The Divi 5 Migrator will parse all your website content and look for Divi 4 shortcodes. It will convert those shortcodes to the new Divi 5 format and update each post. Modules that do not yet support Divi 5, such as modules from the Divi Marketplace, will not be converted and will continue to function using the legacy Divi 4 framework. Pages that use such modules will not benefit from Divi 5's performance improvements.
sk: Migrátor Divi 5 analyzuje celý obsah vašej webovej stránky a vyhľadá shortcody Divi 4. Tieto shortcody prevedie do nového formátu Divi 5 a aktualizuje každý príspevok. Moduly, ktoré zatiaľ nepodporujú Divi 5, napríklad moduly z Divi Marketplace, nebudú konvertované a budú naďalej fungovať pomocou pôvodného frameworku Divi 4. Stránky, ktoré používajú takéto moduly, nebudú profitovať zo zlepšení výkonu v Divi 5.

en: The Divi 5 migration process failed. You can try rerunning the migrator; it will pick up where it left off. If the process continues to fail, please get in touch with our support team for assistance or roll back to Divi 4.
sk: Proces migrácie na Divi 5 zlyhal. Môžete skúsiť migrátor spustiť znova; bude pokračovať tam, kde skončil. Ak bude proces naďalej zlyhávať, kontaktujte náš tím podpory so žiadosťou o pomoc alebo sa vráťte na Divi 4.

en: The Divi Marketplace is full of thousands of additional layouts!
sk: Divi Marketplace je plný tisícov ďalších rozložení!

en: The Divi icon font is broken up into various subsets. These subsets are loaded only when needed based on the modules and features used on each page. If you need access to the entire icon font on all pages (for example, if you are using our icon font in your child theme), then you can disable this option and load the entire icon font library on all pages.
sk: Písmo ikon Divi je rozdelené do viacerých podmnožín. Tieto podmnožiny sa načítajú iba vtedy, keď sú potrebné, na základe modulov a funkcií použitých na každej stránke. Ak potrebujete prístup k celému písmu ikon na všetkých stránkach (napríklad ak používate naše písmo ikon vo svojej odvodenej téme), môžete túto možnosť vypnúť a načítať celú knižnicu písma ikon na všetkých stránkach.

en: The Elegant Themes API key you entered is invalid. Please make sure that your API has been entered correctly and that it is enabled in your account.
sk: Zadaný kľúč Elegant Themes API je neplatný. Skontrolujte, či ste API zadali správne a či je vo vašom účte povolené.

en: The Elegant Themes username you entered is invalid. Please enter a valid username to receive product updates. If you forgot your username you can
sk: Zadané používateľské meno Elegant Themes je neplatné. Zadajte platné používateľské meno, aby ste mohli prijímať aktualizácie produktov. Ak ste zabudli svoje používateľské meno, môžete

en: The Item couldn't be downloaded. Please try after a while.
sk: Položku sa nepodarilo stiahnuť. Skúste to neskôr.

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key here. Learn more about how to create your Google API Key <a target="_blank" href="%1$s">here</a>.
sk: Modul Mapy používa Google Maps API a na fungovanie vyžaduje platný kľúč Google API. Pred použitím modulu Mapy sa uistite, že ste sem pridali svoj API kľúč. Viac informácií o tom, ako vytvoriť svoj kľúč Google API, nájdete <a target="_blank" href="%1$s">tu</a>.

en: The WooCommerce plugin failed to install during the website generation process. You must install and activate the plugin manually.
sk: Plugin WooCommerce sa nepodarilo nainštalovať počas procesu generovania webu. Plugin musíte nainštalovať a aktivovať ručne.

en: The WooCommerce plugin was installed but failed to activate during the website generation process. Visit the Plugins page to activate WooCommerce manually.
sk: Plugin WooCommerce bol nainštalovaný, ale počas procesu generovania webu sa ho nepodarilo aktivovať. Prejdite na stránku Pluginy a aktivujte WooCommerce ručne.

en: The action failed in the following clouds.
sk: Akcia zlyhala v nasledujúcich cloudoch.

en: The body font will be used for all text blocks throughout the layout. Let AI pick a great font for you, or choose one yourself.
sk: Písmo pre hlavný text sa použije pre všetky textové bloky v celom rozložení. Nechajte AI vybrať skvelé písmo, alebo si vyberte vlastné.

en: The creators of these plugins have chosen to opt out of the Divi 5 Public Alpha while they focus on creating new versions of their modules in preparation for the final release of Divi 5. 🎉
sk: Tvorcovia týchto pluginov sa rozhodli nezúčastniť sa verejnej alfy Divi 5, kým sa sústredia na vytváranie nových verzií svojich modulov v príprave na finálne vydanie Divi 5. 🎉

en: The following items are used on your website and are ready to be converted to the Divi 5 format.
sk: Nasledujúce položky sa používajú na vašej webovej stránke a sú pripravené na konverziu do formátu Divi 5.

en: The heading font will be used for all headings throughout the layout. Let AI pick a great font for you, or choose one yourself.
sk: Písmo pre nadpisy sa použije pre všetky nadpisy v celom rozložení. Nechajte AI vybrať skvelé písmo, alebo si vyberte vlastné.

en: The higher the enhancement strength, the more power is given to Divi AI to re-imagine the original image. A higher strength will increase the enhancement effect, but it will also result in greater changes to the original subject matter.
sk: Čím vyššia je sila vylepšenia, tým viac priestoru dostane Divi AI na prepracovanie pôvodného obrázka. Vyššia sila zvýši účinok vylepšenia, no zároveň spôsobí väčšie zmeny oproti pôvodnému obsahu.

en: The higher the modification strength, the more power your prompt has to modify the original image. Reducing the strength will result in more minimal changes.
sk: Čím vyššia je sila úprav, tým väčší vplyv má váš prompt na úpravu pôvodného obrázka. Znížením sily dosiahnete jemnejšie zmeny.

en: The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
sk: Požadovanú stránku sa nepodarilo nájsť. Skúste spresniť vyhľadávanie alebo použite navigáciu vyššie na nájdenie príspevku.

en: The pages below utilize features that are not yet compatible with %s
sk: Nižšie uvedené stránky používajú funkcie, ktoré ešte nie sú kompatibilné s %s

en: The plugins listed below are using the Divi 4 framework and are not fully compatible with Divi 5. These plugins will continue to function, however, since they use the Divi 4 framework, the parts of your website that use these plugins will not benefit from Divi 5's performance improvements.
sk: Nižšie uvedené pluginy používajú framework Divi 4 a nie sú plne kompatibilné s Divi 5. Tieto pluginy budú naďalej fungovať, avšak keďže používajú framework Divi 4, časti vašej webovej stránky, ktoré tieto pluginy používajú, nebudú mať prínos z vylepšení výkonu v Divi 5.

en: The sidebars and widget areas below contain modules that are not yet compatible with Divi 5. These modules will not be converted, and will continue to rely on the Divi 4 framework.
sk: Bočné panely a oblasti widgetov nižšie obsahujú moduly, ktoré ešte nie sú kompatibilné s Divi 5. Tieto moduly sa neprevedú a budú naďalej fungovať na základe frameworku Divi 4.

en: The size of the image must be less than 10MB.
sk: Veľkosť obrázka musí byť menšia ako 10 MB.

en: Theme Customizer
sk: Prispôsobenie Témy

en: Theme Option
sk: Možnosť Témy

en: Theme Options
sk: Možnosti Témy

en: Theme Options Library
sk: Knižnica Možností Témy

en: Theme Templates
sk: Šablóny Témy

en: There are no posts to convert!
sk: Nie sú žiadne príspevky na konverziu!

en: There are no posts to rollback!
sk: Nie sú žiadne príspevky na vrátenie zmien!

en: These words will be forced to appear in the content. This is useful for SEO when optimizing for specific keywords, for example.
sk: Tieto slová sa v obsahu musia objaviť. Je to užitočné napríklad pri SEO optimalizácii pre konkrétne kľúčové slová.

en: Third party modules aren't expected to be ready for Divi 5 during the alpha and beta phases.
sk: Moduly tretích strán sa počas alfa a beta fázy neočakávajú pripravené pre Divi 5.

en: This Module Content
sk: Obsah Tohto Modulu

en: This Page Content
sk: Obsah Tejto Stránky

en: This Plugin Can't Be Activated While Using Divi 5
sk: Tento Plugin Nie Je Možné Aktivovať Pri Používaní Divi 5

en: This Section Content
sk: Obsah Tejto Sekcie

en: This Website
sk: Táto Webová Lokalita

en: This block will eventually be removed, so please check back again in the future. Thanks for testing Divi 5!
sk: Tento blok bude časom odstránený, preto sa sem v budúcnosti vráťte. Ďakujeme za testovanie Divi 5!

en: This is the username that you use to access the Members Area on elegantthemes.com.
sk: Toto je používateľské meno, ktoré používate na prístup do Členskej Sekcie na elegantthemes.com.

en: This may take several minutes. Do not exit or refresh this page or your progress will be lost.
sk: Môže to trvať niekoľko minút. Nezatvárajte ani neobnovujte túto stránku, inak sa váš postup stratí.

en: This option allows you to change how your dates are displayed. For more information please refer to the WordPress codex here:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>
sk: Táto možnosť vám umožňuje zmeniť spôsob zobrazovania dátumov. Ďalšie informácie nájdete v dokumentácii WordPress tu:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>

en: This options allows you to control how many teirs your pages dropdown menu has. Increasing the number allows for additional menu items to be shown.
sk: Táto možnosť vám umožňuje nastaviť, koľko úrovní má rozbaľovacia ponuka stránok. Zvýšenie počtu umožní zobraziť ďalšie položky ponuky.

en: This page is running in backwards compatibility mode because it contains legacy Divi 4 modules. They will continue to function, however, this page won't benefit from all of Divi 5's performance improvements. This page may still need to be converted, or you may be using modules that aren't ready for Divi 5. This notice is for information purposes and is not an error.
sk: Táto stránka beží v režime spätnej kompatibility, pretože obsahuje staršie moduly Divi 4. Budú naďalej fungovať, avšak táto stránka nebude využívať všetky vylepšenia výkonu Divi 5. Túto stránku môže byť stále potrebné previesť, alebo môžete používať moduly, ktoré ešte nie sú pripravené pre Divi 5. Toto oznámenie má iba informačný charakter a nejde o chybu.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
sk: Tento príspevok je chránený heslom. Ak chcete zobraziť komentáre, zadajte heslo.

en: This website doesn't contain any Divi 4 modules requiring conversion. Your website runs on the Divi 5 framework; you can hit the ground running! You can revisit this migration page anytime to check your website for Divi 4 content. If you import content using the WordPress importer or if you import layouts that contain unsupported modules, you can use the migrator to assess the compatibility of that content and migrate it at your convenience.
sk: Táto webová stránka neobsahuje žiadne moduly Divi 4, ktoré vyžadujú konverziu. Vaša webová stránka beží na frameworku Divi 5; môžete začať hneď! Túto stránku migrácie môžete kedykoľvek znova navštíviť a skontrolovať, či web obsahuje obsah Divi 4. Ak importujete obsah pomocou importéra WordPress alebo importujete rozloženia, ktoré obsahujú nepodporované moduly, môžete použiť migrátor na posúdenie kompatibility daného obsahu a migrovať ho, keď vám to vyhovuje.

en: This website is linked to your Divi subscriptions and ready to receive the latest Divi updates.
sk: Táto webová stránka je prepojená s vašimi predplatnými Divi a je pripravená prijímať najnovšie aktualizácie Divi.

en: This will enable Google Fonts for Non-English languages.
sk: Týmto povolíte Google Fonts pre nejazyčné sady (mimo angličtiny).

en: This will enable the use of excerpts in posts or pages.
sk: Týmto povolíte používanie zhrnutí v článkoch alebo na stránkach.

en: This will return all of the settings throughout the options page to their default values. <strong>Are you sure you want to do this?</strong>
sk: Týmto sa vrátia všetky nastavenia na celej stránke možností na predvolené hodnoty. <strong>Naozaj to chcete urobiť?</strong>

en: Tile
sk: Dlaždice

en: Tile Horizontally
sk: Dlaždice Vodorovne

en: Tile Vertically
sk: Dlaždice Zvisle

en: Title
sk: Názov

en: To enable Divi Cloud on this website, log in to your Elegant Themes account
sk: Ak chcete na tejto webovej stránke zapnúť Divi Cloud, prihláste sa do svojho účtu Elegant Themes

en: To modify or add to an element that already exists in the image, choose Modify Element. To add something brand new and unrelated to the original image, choose Add Element.
sk: Ak chcete upraviť alebo doplniť prvok, ktorý už v obrázku existuje, vyberte Upraviť Prvok. Ak chcete pridať niečo úplne nové a nesúvisiace s pôvodným obrázkom, vyberte Pridať Prvok.

en: To view this protected post, enter the password below
sk: Ak chcete zobraziť tento chránený príspevok, zadajte heslo nižšie

en: Tone of Voice
sk: Tón Komunikácie

en: Top
sk: Hore

en: Top Bar Text Color
sk: Farba Textu Hornej Lišty

en: Top Bar Text Size
sk: Veľkosť Textu Hornej Lišty

en: Top to Bottom
sk: Zhora Nadol

en: Trackbacks/Pingbacks
sk: Trackbacky/Pingbacky

en: Translate
sk: Preložiť

en: Trash
sk: Kôš

en: Trash storage for Divi Cloud is limited to 50 items for free accounts. Once your trash exceeds 50 items, the oldest items in your trashed will be permanently deleted to make room for new items. Purchase a <a href="%s" target="_blank">Divi Cloud Membership</a> for unlimited storage.
sk: Úložisko koša pre Divi Cloud je pri bezplatných účtoch obmedzené na 50 položiek. Keď kôš presiahne 50 položiek, najstaršie položky v koši budú natrvalo odstránené, aby sa uvoľnilo miesto pre nové položky. Zakúpte si <a href="%s" target="_blank">Členstvo Divi Cloud</a> pre neobmedzené úložisko.

en: Travel Agency
sk: Cestovná Agentúra

en: Travel Agency About Page
sk: O Nás – Cestovná Agentúra

en: Travel Agency Blog Page
sk: Blog – Cestovná Agentúra

en: Travel Agency Contact Page
sk: Kontaktná Stránka – Cestovná Agentúra

en: Travel Agency Home Page
sk: Domovská Stránka – Cestovná Agentúra

en: Travel Agency Landing Page
sk: Vstupná Stránka – Cestovná Agentúra

en: Travel Agency Packages Page
sk: Balíky – Cestovná Agentúra

en: Travel Agency Shop Page
sk: Obchod – Cestovná Agentúra

en: Travel Agency Team Page
sk: Tím – Cestovná Agentúra

en: Tutorials & Documentation
sk: Návody A Dokumentácia

en: Type
sk: Typ

en: Type of the box
sk: Typ boxu

en: Typography
sk: Typografia

en: Uh Oh!
sk: Ups!

en: Uh Oh! Something Went Wrong
sk: Och Nie! Niečo Sa Pokazilo

en: Uh Oh! You have reached your Divi Cloud quota.
sk: Ups! Dosiahli ste svoj limit Divi Cloud.

en: Unable to generate shortcode. Please try again later.
sk: Nepodarilo sa vygenerovať shortcode. Skúste to znova neskôr.

en: Underline
sk: Podčiarknuté

en: Unlock Unlimited Divi Cloud Storage
sk: Odomknite Neobmedzené Úložisko Divi Cloud

en: Unsupported Plugins Detected
sk: Boli Zistené Nepodporované Pluginy

en: Untagged
sk: Bez Značiek

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Updating Website Information
sk: Aktualizovanie Informácií O Webe

en: Upgrade
sk: Inovovať

en: Upgrade Your Divi Cloud
sk: Inovujte Svoj Divi Cloud

en: Upgrade to Divi AI Unlimited
sk: Inovovať na Divi AI Unlimited

en: Upgrade to Unlimited Cloud Storage!
sk: Inovujte Na Neobmedzené Cloudové Úložisko!

en: Upgrade to Unlimited Divi Cloud Storage!
sk: Inovujte Na Neobmedzené Úložisko Divi Cloud!

en: Upgrade your Divi membership to Lifetime and use Divi on unlimited websites forever.
sk: Prejdite so svojím členstvom Divi na Lifetime a používajte Divi navždy na neobmedzenom počte webov.

en: Upload
sk: Nahrať

en: Upload a Reference Image
sk: Nahrať Referenčný Obrázok

en: Upload a logo image to be used in your website header and footer.
sk: Nahrajte obrázok loga, ktorý sa použije v hlavičke a pätičke vášho webu.

en: Upload your logo (optional)
sk: Nahrajte svoje logo (voliteľné)

en: Uppercase
sk: Veľké Písmená

en: Upscale
sk: Zväčšiť Rozlíšenie

en: Upscale Image
sk: Zväčšiť Rozlíšenie Obrázka

en: Upscaling Images
sk: Zvyšovanie Rozlíšenia Obrázkov

en: Url
sk: URL

en: Use Background Color
sk: Použiť Farbu Pozadia

en: Use Custom Sidebar Width
sk: Použiť Vlastnú Šírku Bočného Panela

en: Use Divi Quick Sites to generate a new website using Divi AI or premade Divi Starter Sites. Quick Sites will set up your entire site including custom pages, menu items, Theme Builder templates and more.
sk: Použite Divi Quick Sites na vygenerovanie nového webu pomocou Divi AI alebo predpripravených Divi Starter Sites. Quick Sites nastaví celý váš web vrátane vlastných stránok, položiek menu, šablón Theme Builder a ďalších.

en: Use Divi Quick Sites to set up your site in less than 2 minutes. We will generate pages and content, set up your website info, and configure your menu, templates, styles and presets automatically. You can build your website using AI, or pick from handcrafted Starter Sites.
sk: Použite Divi Quick Sites na nastavenie webu za menej ako 2 minúty. Vygenerujeme stránky a obsah, nastavíme informácie o vašom webe a automaticky nakonfigurujeme menu, šablóny, štýly a predvoľby. Web môžete vytvoriť pomocou AI alebo si vybrať z ručne vytvorených Starter Sites.

en: Use Google Fonts
sk: Použiť Google Fonts

en: Use Placeholder Images
sk: Použiť Zástupné Obrázky

en: Use Pre-Made Starter Site
sk: Použiť Predpripravený Starter Site

en: Use Relative Image Paths
sk: Použiť Relatívne Cesty K Obrázkom

en: Use Stock Images (Faster)
sk: Použiť Fotky z Fotobanky (Rýchlejšie)

en: Use This Code
sk: Použiť Tento Kód

en: Use This Image
sk: Použiť Tento Obrázok

en: Use This Text
sk: Použiť Tento Text

en: Use excerpts when defined
sk: Použiť zhrnutia, ak sú definované

en: Use resizing
sk: Použiť zmenu veľkosti

en: Use selection as reference
sk: Použiť výber ako referenciu

en: Use your original image as reference in the selected area. Changes will be more seamlessly integrated into the modified image.
sk: Použite pôvodný obrázok ako referenciu vo vybranej oblasti. Zmeny sa plynulejšie začlenia do upraveného obrázka.

en: Used for icon button type
sk: Používa sa pre typ tlačidla s ikonou

en: Username
sk: Používateľské Meno

en: Username:
sk: Používateľské meno:

en: Using Divi AI
sk: Používanie Divi AI

en: Using Divi Cloud
sk: Používanie Divi Cloud

en: Using the Divi Builder
sk: Používanie Divi Builder

en: Using the Divi Library
sk: Používanie Knižnice Divi

en: Using the Divi Theme Builder
sk: Používanie Divi Theme Builder

en: Vector Graphic
sk: Vektorová Grafika

en: Vertical Menu Orientation
sk: Orientácia Vertikálneho Menu

en: Vertically Centered
sk: Zvisle Na Stred

en: View Details
sk: Zobraziť Podrobnosti

en: View Full Development Roadmap
sk: Zobraziť Kompletný Plán Vývoja

en: View My Site
sk: Zobraziť Môj Web

en: View Theme Options
sk: Zobraziť Možnosti Témy

en: View in Divi Marketplace
sk: Zobraziť v Divi Marketplace

en: Visit The Migrator
sk: Navštíviť Migrátor

en: Warning: This can cause JavaScript errors in some cases and should be used with care. When enabled, scripts registered by plugins and themes will be deferred to improve performance and jQuery will always be loaded in the body.
sk: Upozornenie: V niektorých prípadoch to môže spôsobiť chyby JavaScript a malo by sa to používať opatrne. Keď je možnosť zapnutá, skripty zaregistrované doplnkami a témami sa odložia na zlepšenie výkonu a jQuery sa bude vždy načítavať v tele stránky.

en: Watch video tutorials
sk: Pozrieť Video Návody

en: Watercolor
sk: Akvarel

en: We are scanning your website to assess its compatibility with Divi 5. If your website is using modules that are not yet supported, we'll let you know which parts of your website will be affected so that you can decide whether or not to proceed with the migration. Unsupported modules will continue to function but won't benefit from Divi 5's performance improvements.
sk: Skenujeme vašu webovú lokalitu, aby sme posúdili jej kompatibilitu s Divi 5. Ak vaša webová lokalita používa moduly, ktoré zatiaľ nie sú podporované, dáme vám vedieť, ktoré časti webu budú ovplyvnené, aby ste sa mohli rozhodnúť, či v migrácii pokračovať. Nepodporované moduly budú naďalej fungovať, no nevyužijú zlepšenia výkonu v Divi 5.

en: We want to provide the community with as much information as possible about the current state of Divi 5. We give monthly updates on our progress and cover various topics related to Divi 5.
sk: Chceme komunite poskytnúť čo najviac informácií o aktuálnom stave Divi 5. Každý mesiac prinášame aktualizácie o našom pokroku a venujeme sa rôznym témam súvisiacim s Divi 5.

en: Web Agency
sk: Webová Agentúra

en: Web Agency Careers Page
sk: Kariéra – Webová Agentúra

en: Web Agency Contact Page
sk: Kontaktná Stránka – Webová Agentúra

en: Web Agency Home Page
sk: Domovská Stránka – Webová Agentúra

en: Web Agency Landing Page
sk: Vstupná Stránka – Webová Agentúra

en: Web Agency Portfolio Page
sk: Portfólio – Webová Agentúra

en: Web Agency Pricing Page
sk: Cenníková Stránka – Webová Agentúra

en: Web Agency Services Page
sk: Služby – Webová Agentúra

en: Website Build Complete!
sk: Vytvorenie Webu Dokončené!

en: Website Content Width
sk: Šírka Obsahu Webu

en: Website Default
sk: Predvolené Nastavenia Webu

en: Website Description (Optional)
sk: Opis Webu (Voliteľné)

en: Website Gutter Width
sk: Šírka Medzier Webu

en: Website Pages
sk: Stránky Webu

en: Wedding
sk: Svadba

en: Wedding About Page
sk: O Nás – Svadba

en: Wedding Blog Page
sk: Blog – Svadba

en: Wedding Contact Page
sk: Kontaktná Stránka – Svadba

en: Wedding Details Page
sk: Detaily – Svadba

en: Wedding Gallery Page
sk: Galéria – Svadba

en: Wedding Home Page
sk: Domovská Stránka – Svadba

en: Welcome to %s
sk: Vitajte V %s

en: Welcome to Divi!
sk: Vitajte V Divi!

en: Welcome to Divi! Before diving in to your new theme, please visit the <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Divi Documentation</a> page for access to dozens of in-depth tutorials.
sk: Vitajte v Divi! Predtým, než sa pustíte do svojej novej témy, navštívte stránku <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Dokumentácia Divi</a>, kde nájdete desiatky podrobných návodov.

en: We’re Migrating Your Site to the %s Framework!
sk: Migrujeme Vašu Webstránku Na Framework %s!

en: What are you writing about?
sk: O Čom Píšete?

en: What happens when I run the Divi 5 migrator?
sk: Čo sa stane, keď spustím migrátor Divi 5?

en: What if something breaks after I run the migrator?
sk: Čo ak sa po spustení migrátora niečo pokazí?

en: What language should Divi AI write in? Divi AI can write in over 26 languages!
sk: V akom jazyku má Divi AI písať? Divi AI dokáže písať vo viac ako 26 jazykoch!

en: What type of content are you writing? This will help Divi AI tailor the output to your desired format.
sk: Aký typ obsahu píšete? Pomôže to Divi AI prispôsobiť výstup požadovanému formátu.

en: What would you like to create using custom code?
sk: Čo by ste chceli vytvoriť pomocou vlastného kódu?

en: When Critical CSS is enabled, Divi determines an "above the fold threshold" and defers all styles for elements below the fold. However, this threshold is just a estimate and can vary on different devices. Increasing threshold height will deffer fewer styles, resulting in slightly slower load times but less of a chance for Cumulative Layout Shifts to occur. If you are experiencing CLS issues you can increase the threshold height.
sk: Keď je zapnuté Kritické CSS, Divi určí "prahovú hodnotu nad prehybom" a odloží všetky štýly pre prvky pod prehybom. Tento prah je však len odhad a môže sa líšiť na rôznych zariadeniach. Zvýšenie výšky prahu odloží menej štýlov, čo má za následok mierne pomalšie načítanie, ale nižšiu pravdepodobnosť výskytu Cumulative Layout Shifts. Ak máte problémy s CLS, môžete zvýšiť výšku prahu.

en: When possible, jQuery and jQuery Migrate will be moved to the body to speed up load times. If a third party plugin registers jQuery as a dependency, it will be moved back to the head.
sk: Ak je to možné, jQuery a jQuery Migrate sa presunú do tela stránky, aby sa zrýchlilo načítanie. Ak doplnok tretej strany zaregistruje jQuery ako závislosť, presunie sa späť do hlavičky.

en: When you define your keywords using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the meta keywords you would like to use, separated by comas.
sk: Keď definujete kľúčové slová pomocou vlastných polí, mali by ste pre Názov vlastného poľa použiť túto hodnotu. Hodnota vlastného poľa by mala byť meta kľúčové slová, ktoré chcete použiť, oddelené čiarkami.

en: When you define your meta description using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom description you would like to use.
sk: Keď definujete meta popis pomocou vlastných polí, mali by ste pre Názov vlastného poľa použiť túto hodnotu. Hodnota vlastného poľa by mala byť vlastný popis, ktorý chcete použiť.

en: When you define your title using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom title you would like to use.
sk: Keď definujete názov pomocou vlastných polí, mali by ste pre Názov vlastného poľa použiť túto hodnotu. Hodnota vlastného poľa by mala byť vlastný názov, ktorý chcete použiť.

en: When you save layouts to Divi Cloud, they become available on every website you build.
sk: Keď uložíte rozloženia do Divi Cloud, budú dostupné na každej webovej lokalite, ktorú vytvoríte.

en: When you sync %s to Divi Cloud, they become available on every website you build.
sk: Keď synchronizujete %s do Divi Cloud, budú dostupné na každej webovej lokalite, ktorú vytvoríte.

en: While Divi 5 was built to be backward compatible, the backward compatibility system is in its alpha stage. Some creators don't want to participate in the testing phase.
sk: Hoci bol Divi 5 vytvorený tak, aby bol spätne kompatibilný, systém spätnej kompatibility je v alfa fáze. Niektorí tvorcovia sa nechcú zúčastniť testovania.

en: While creating your site, something got hung up. Click Retry to resume where things left off, or Cancel to restore your site to its previous state.
sk: Pri vytváraní vašej stránky sa niečo zaseklo. Kliknite na Skúsiť Znova, aby ste pokračovali tam, kde sa proces prerušil, alebo na Zrušiť, aby sa vaša stránka obnovila do predchádzajúceho stavu.

en: Why am I getting an orange warning in the admin bar?
sk: Prečo sa mi v administračnej lište zobrazuje oranžové upozornenie?

en: Widget Bullet Color
sk: Farba Odrážok Widgetu

en: Widget Header Color
sk: Farba Nadpisu Widgetu

en: Widget Link Color
sk: Farba Odkazov Widgetu

en: Widget Text Color
sk: Farba Textu Widgetu

en: Widgets
sk: Widgety

en: Widgets are Incompatible with %s
sk: Widgety Nie Sú Kompatibilné S %s

en: Width
sk: Šírka

en: Will Divi 5 work with modules from the Divi Marketplace?
sk: Bude Divi 5 fungovať s modulmi z Divi Marketplace?

en: WooCommerce Plugin Status
sk: Stav Pluginu WooCommerce

[ctx: WooCommerce items number]
en: %1$s Item | %1$s Items
sk[0]: Položka %1$s
sk[1]: Položky %1$s

en: WordPress loads it's own WordPress emojis. Modern browsers support native emojis, making WordPress's emojis unnecessary in most cases. Removing WordPress emojis removes unneeded assets and improves performance.
sk: WordPress načítava vlastné emojis WordPress. Moderné prehliadače podporujú natívne emojis, takže emojis WordPress sú vo väčšine prípadov zbytočné. Odstránením emojis WordPress odstránite nepotrebné súbory a zlepšíte výkon.

en: Words
sk: Slová

en: Write %s With AI
sk: Napísať %s Pomocou AI

en: Writing Content
sk: Písanie Obsahu

en: Writing Text Content
sk: Písanie Textového Obsahu

en: X Profile Url
sk: Profil X URL

en: Yes
sk: Áno

en: Yoga Studio
sk: Jogové Štúdio

en: Yoga Studio About Page
sk: O Nás – Joga Štúdio

en: Yoga Studio Blog Page
sk: Blog – Joga Štúdio

en: Yoga Studio Classes Page
sk: Kurzy – Joga Štúdio

en: Yoga Studio Contact Page
sk: Kontaktná Stránka – Joga Štúdio

en: Yoga Studio Home Page
sk: Domovská Stránka – Joga Štúdio

en: Yoga Studio Landing Page
sk: Vstupná Stránka – Joga Štúdio

en: Yoga Studio Team Page
sk: Tím – Joga Štúdio

en: You are using outdated version of Divi. New version is
sk: Používate neaktuálnu verziu Divi. Nová verzia je

en: You are using the latest version of Divi.
sk: Používate najnovšiu verziu Divi.

en: You can continue to alter and improve the content that was generated by giving AI further instructions.
sk: Obsah, ktorý bol vygenerovaný, môžete ďalej upravovať a zlepšovať tým, že AI dáte ďalšie pokyny.

en: You can disable this option if you want to remove the comments and comment form from single post pages.
sk: Túto možnosť môžete vypnúť, ak chcete odstrániť komentáre a formulár pre komentáre zo stránok jednotlivých príspevkov.

en: You can find your API Key <a href="%s" target="_blank">here</a>.
sk: Váš API kľúč nájdete <a href="%s" target="_blank">tu</a>.

en: You can generate 10 layouts
sk: Môžete vygenerovať 10 rozložení

en: You can try out Divi AI 100 times
sk: Môžete vyskúšať Divi AI 100-krát

en: You can visit Elegant Themes and contact our support team using the pink chat icon. Give them details about the bug, and we'll handle it from there!
sk: Môžete navštíviť Elegant Themes a kontaktovať náš tím podpory pomocou ružovej ikony chatu. Poskytnite im podrobnosti o chybe a my sa o to postaráme!

en: You don't have pages
sk: Nemáte žiadne stránky

en: You have hit your 500MB Limit. To continue to save items to your Divi Cloud, you must delete some of your existing items to free up space or upgrade your Divi Cloud storage.
sk: Dosiahli ste limit 500 MB. Ak chcete pokračovať v ukladaní položiek do vášho Divi Cloud, musíte odstrániť niektoré existujúce položky, aby ste uvoľnili miesto, alebo inovovať úložisko Divi Cloud.

en: You have to update Divi in order to use AI.
sk: Ak chcete používať AI, musíte aktualizovať Divi.

en: You will see this warning if a page contains an un-converted Divi 4 module, of if one of your plugins uses the legacy Divi 4 framework. We built Divi 5 to be backwards compatible with Divi 4 plugins, such as modules from the Divi Marketplace. Until creators update their plugins for Divi 5, legacy plugins will continue to function using the legacy Divi 4 framework. However, loading the Divi 4 framework comes at a performance cost. The orange warning informs you that a plugin you are using is tapping into the legacy framework, and the page is not benefiting from Divi 5's performance improvements.
sk: Toto upozornenie uvidíte, ak stránka obsahuje neprevedený modul Divi 4 alebo ak niektorý z vašich pluginov používa pôvodný framework Divi 4. Divi 5 sme navrhli tak, aby bol spätne kompatibilný s pluginmi pre Divi 4, napríklad s modulmi z Divi Marketplace. Kým autori neaktualizujú svoje pluginy pre Divi 5, pôvodné pluginy budú naďalej fungovať pomocou pôvodného frameworku Divi 4. Načítanie frameworku Divi 4 však prináša výkonnostnú daň. Oranžové upozornenie vás informuje, že plugin, ktorý používate, využíva pôvodný framework a stránka neprofituje zo zlepšení výkonu v Divi 5.

en: Your %1$s subscription has expired. In order to download Premade Layouts from the %2$s Library you must <a href="%3$s" target="_blank">renew your subscription</a>.
sk: Vaše predplatné %1$s vypršalo. Ak chcete sťahovať Hotové Rozloženia z knižnice %2$s, musíte <a href="%3$s" target="_blank">obnoviť predplatné</a>.

en: Your Divi AI usage limit has been exceeded. Upgrade Divi AI membership to use Divi AI without any limits!
sk: Prekročili ste limit používania Divi AI. Inovujte členstvo Divi AI a používajte Divi AI bez akýchkoľvek obmedzení!

en: Your Divi Cloud Session Has Ended
sk: Vaša Relácia Divi Cloud Sa Skončila

en: Your Divi Cloud membership has expired
sk: Vaše členstvo v Divi Cloud vypršalo

en: Your Divi Cloud membership has expired. To access items stored on your cloud, please <a href="%s" target="_blank">renew your Divi Cloud membership</a>.
sk: Vaše členstvo Divi Cloud vypršalo. Ak chcete získať prístup k položkám uloženým vo vašom cloude, <a href="%s" target="_blank">obnovte si členstvo Divi Cloud</a>.

en: Your Divi Cloud session has ended. Please try logging in again. If you continue to experience authorization failures, try closing Library modal and opening it again so that your authorization token can be regenerated.
sk: Vaša relácia Divi Cloud sa skončila. Skúste sa prihlásiť znova. Ak sa chyby autorizácie budú opakovať, skúste zavrieť modálne okno Knižnice a znova ho otvoriť, aby sa mohol znovu vygenerovať váš autorizačný token.

en: Your Divi is outdated
sk: Vaše Divi je neaktuálne

en: Your Divi license key has expired
sk: Platnosť vášho licenčného kľúča pre Divi vypršala

en: Your Divi license key is active
sk: Váš licenčný kľúč pre Divi je aktívny

en: Your Divi license key is invalid
sk: Váš licenčný kľúč pre Divi je neplatný

en: Your Elegant Themes username is invalid
sk: Vaše používateľské meno Elegant Themes je neplatné

en: Your Existing Pages
sk: Vaše Existujúce Stránky

en: Your Saved Layouts
sk: Vaše Uložené Rozloženia

en: Your Site Is Ready!
sk: Váš Web Je Pripravený!

en: Your Site Is Using Modules Not Fully Supported By %s
sk: Vaša Webstránka Používa Moduly, Ktoré Nie Sú Plne Podporované V %s

en: Your Website Doesn't require Migration. You're Ready To Go!
sk: Vaša Webová Stránka Nevyžaduje Migráciu. Môžete Začať!

en: Your free Divi AI usage limit has been exceeded. Purchase a Divi AI membership to use Divi AI without any limits!
sk: Prekročili ste bezplatný limit používania Divi AI. Zakúpte si členstvo Divi AI a používajte Divi AI bez akýchkoľvek obmedzení!

en: Your image will be upscaled to the size defined here.
sk: Obrázok sa zväčší na rozmer definovaný tu.

en: Your license key has expired.
sk: Platnosť vášho licenčného kľúča vypršala.

en: Your site uses third party modules that are not currently supported by %s. That's ok; you can still migrate. However, these modules won't be converted and will run in backward compatibility mode. The parts of your website that use these modules will not benefit from Divi 5's performance improvements, and unconverted modules can't use Divi 5's new features. If your website relies heavily on incompatible modules, you may consider sticking with Divi 4 until the developers update the modules for Divi 5.
sk: Vaša webová lokalita používa moduly tretích strán, ktoré momentálne nie sú podporované v %s. Nevadí; migrovať môžete aj tak. Tieto moduly sa však neprevedú a budú bežať v režime spätnej kompatibility. Časti webu, ktoré tieto moduly používajú, nebudú profitovať zo zlepšení výkonu v Divi 5 a neprevedené moduly nebudú môcť využívať nové funkcie Divi 5. Ak sa váš web výrazne spolieha na nekompatibilné moduly, zvážte, či neostať pri Divi 4, kým vývojári moduly neaktualizujú pre Divi 5.

en: Your website is being created! Sit back and relax while Divi Quick Sites generates content and configures your menu, templates, styles and presets.
sk: Váš web sa vytvára! Pohodlne sa usaďte a relaxujte, kým Divi Quick Sites vygeneruje obsah a nakonfiguruje vaše menu, šablóny, štýly a presety.

en: Your website is ready to go. Below is a list of pages and templates that were created. Next, visit your website and jump into the Divi Builder to edit your content.
sk: Váš web je pripravený. Nižšie je zoznam stránok a šablón, ktoré boli vytvorené. Ďalej navštívte svoj web a prejdite do Divi Builder a upravte svoj obsah.

en: Your website's existing content will be returned to the state that it was in before converting to Divi 5. You will lose any changes you made while using Divi 5. Only posts and pages that existed before conversion will be affected.
sk: Existujúci obsah vašej webovej stránky sa vráti do stavu, v akom bol pred konverziou na Divi 5. Prídete o všetky zmeny, ktoré ste urobili počas používania Divi 5. Ovplyvnené budú iba príspevky a stránky, ktoré existovali pred konverziou.

en: You’re Almost There!
sk: Už Ste Takmer Hotoví!

en: comments
sk: komentáre

[ctx: documentation links]
en: Support
sk: Podpora

en: for free. Upgrade to enjoy
sk: zadarmo. Inovujte a získajte

[ctx: general options]
en: General
sk: Všeobecné

en: hide error message
sk: skryť chybové hlásenie

[ctx: integrate third-party code]
en: Integration
sk: Integrácia

[ctx: navigation menu]
en: Navigation
sk: Navigácia

[ctx: page/post]
en: Layout
sk: Rozloženie

en: request it here
sk: vyžiadať si to tu

en: settings reset.
sk: nastavenia obnovené.

en: settings saved.
sk: nastavenia uložené.

en: show error message
sk: zobraziť chybové hlásenie

[ctx: site ads placement areas]
en: Ads
sk: Reklamy

[ctx: site color scheme]
en: Colorization
sk: Farebné Úpravy

[ctx: theme updates]
en: Updates
sk: Aktualizácie

en: unlimited usage.
sk: neobmedzené používanie.

en: uploaded logo
sk: nahrané logo

en: you don't have sufficient permissions to access this page
sk: nemáte dostatočné oprávnenia na prístup k tejto stránke

en: « Go Back
sk: « Späť
