Divi 5.0.0-public-beta.2.2 - en to uk translation catalogue (1518 entries)

en:  Enable custom title
uk:  Увімкнути власний заголовок

en:  Enable meta description
uk:  Увімкнути метаопис

en:  Enable meta keywords
uk:  Увімкнути метаключові слова

en: %1$d %2$s are Incompatible with %3$s
uk: %1$d %2$s Несумісні З %3$s

en: %1$d %2$s is Incompatible with %3$s
uk: %1$d %2$s Несумісний З %3$s

en: %1$s Columns
uk: Стовпців: %1$s

en: %1$s Images Used From Unsplash
uk: Зображення %1$s Використано З Unsplash

en: %1$s Modules Ready to be Converted to %2$s
uk: Модулів: %1$s, Готові До Конвертації В %2$s

en: %1$s Widget is Incompatible with %2$s
uk: Віджет %1$s Несумісний З %2$s

en: %1$s Widgets are Incompatible with %2$s
uk: Віджети %1$s Несумісні З %2$s

en: %1$s could not be displayed.
uk: Не вдалося відобразити %1$s.

en: %d Item
uk: %d Елемент

en: %d Items
uk: %d Елементів

en: %d Layout
uk: Макет %d

en: %d Layout Pack
uk: Пакет Макетів %d

en: %d Layout Packs
uk: Пакети Макетів %d

en: %d Layouts
uk: Макети %d

en: %d Module
uk: Модуль %d

en: %d Modules
uk: Модулі %d

en: %d Page
uk: Сторінка %d

en: %d Pages
uk: Сторінки %d

en: %d Reviews
uk: Відгуків: %d

en: %d Row
uk: Рядок %d

en: %d Rows
uk: Рядки %d

en: %d Sales
uk: Продажів: %d

en: %d Section
uk: Розділ %d

en: %d Sections
uk: Розділи %d

en: %d Total Layouts
uk: Усього Макетів %d

en: %s Name
uk: Назва %s

en: %s News And Resources
uk: Новини Та Ресурси %s

en: %s Plugin is Potentially Incompatible
uk: Плагін %s Потенційно Несумісний

en: %s Plugins are Potentially Incompatible
uk: Плагіни %s Потенційно Несумісні

en: %s Roadmap
uk: Дорожня Карта %s

en: %s Theme Options
uk: Параметри Теми %s

en: %s Theme Templates Are Incompatible With %s
uk: Шаблони Теми %s Несумісні З %s

en: &laquo; Older Entries
uk: &laquo; Старіші Записи

en: (no title)
uk: (без назви)

en: + Add One More Tab
uk: + Додати Ще Одну Вкладку

en: 0 Comments
uk: 0 Коментарів

en: 0 comments
uk: 0 коментарів

en: 1 Column
uk: 1 Стовпець

en: 1 Comment
uk: 1 Коментар

en: 1 comment
uk: 1 коментар

en: 3D Render
uk: 3D Рендер

en: 404 Not Found
uk: 404 Не Знайдено

en: <div class="updated"><p>This is a fresh installation of %1$s theme. Don't forget to go to <a href="%2$s">ePanel</a> to set it up. This message will disappear once you have clicked the Save button within the <a href="%2$s">theme's options page</a>.</p></div>
uk: <div class="updated"><p>Це нова інсталяція теми %1$s. Не забудьте перейти до <a href="%2$s">ePanel</a>, щоб налаштувати її. Це повідомлення зникне після того, як ви натиснете кнопку Зберегти на <a href="%2$s">сторінці параметрів теми</a>.</p></div>

en: <em>Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key into the Updates Tab in your theme and plugin settings. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page. <a href="https://www.elegantthemes.com/documentation/divi/update-divi/" target="_blank">Learn more here</a></em>. If you still get this message, please make sure that your Username and API Key have been entered correctly
uk: <em>Перш ніж ви зможете отримувати оновлення продукту, потрібно спочатку автентифікувати вашу підписку Elegant Themes. Для цього потрібно ввести і ваше ім’я користувача Elegant Themes, і ключ Elegant Themes API на вкладці Updates у налаштуваннях теми та плагінів. Щоб знайти свій API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">увійдіть</a> у свій обліковий запис Elegant Themes і перейдіть на сторінку <strong>Account > API Key</strong>. <a href="https://www.elegantthemes.com/documentation/divi/update-divi/" target="_blank">Дізнатися більше</a></em>. Якщо ви й далі отримуєте це повідомлення, переконайтеся, що ім’я користувача та API Key введено правильно

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
uk: <span class="meta-nav">&larr;</span> Старіші Коментарі

en: AI Default
uk: За Замовчуванням AI

en: AI Unlimited
uk: AI Без Обмежень

en: API Key
uk: API-ключ

en: About
uk: Приблизно

en: About %s seconds remaining
uk: Залишилося приблизно %s с

en: About Me
uk: Про мене

en: Abstract Art
uk: Абстрактне Мистецтво

en: Access Your %s From Any Website
uk: Отримуйте Доступ До Своєї %s З Будь-Якого Сайту

en: Activate WooCommerce Plugin
uk: Активувати Плагін WooCommerce

en: Activating WooCommerce
uk: Активація WooCommerce

en: Active Link Color
uk: Колір Активного Посилання

en: Active Primary Menu Link Color
uk: Колір Активного Посилання Основного Меню

en: Add A Custom Page
uk: Додати Власну Сторінку

en: Add Author Bio
uk: Додати Біографію Автора

en: Add Background Color
uk: Додати Колір Фону

en: Add Button Icon
uk: Додати Іконку Кнопки

en: Add ET Box
uk: Додати Блок ET

en: Add ET Button
uk: Додати Кнопку ET

en: Add ET Learn more block
uk: Додати блок "Дізнатися більше" ET

en: Add ET Tabs
uk: Додати Вкладки ET

en: Add Element
uk: Додати Елемент

en: Add From Library
uk: Додати З Бібліотеки

en: Add New Category
uk: Додати Нову Категорію

en: Add New Cloud Category
uk: Додати Нову Хмарну Категорію

en: Add New Cloud Tag
uk: Додати Нову Хмарну Мітку

en: Add New Layout
uk: Додати Новий Макет

en: Add New Pack
uk: Додати Новий Пакет

en: Add New Page
uk: Додати Нову Сторінку

en: Add New Tag
uk: Додати Нову Мітку

en: Add New Theme Options
uk: Додати Нові Параметри Теми

en: Add Theme Options
uk: Додати Параметри Теми

en: Add To Categories
uk: Додати До Категорій

en: Add To Divi Cloud
uk: Додати До Divi Cloud

en: Add To Favorites
uk: Додати До Вибраного

en: Add To Tags
uk: Додати До Міток

en: Add a Tooltip Text
uk: Додати Текст Підказки

en: Add code to the < body > (good for tracking codes such as google analytics)
uk: Додати код у < body > (зручно для кодів відстеження, як-от google analytics)

en: Add code to the < head > of your blog
uk: Додайте код у < head > вашого блогу

en: Add code to the bottom of your posts, before the comments
uk: Додати код унизу записів, перед коментарями

en: Add code to the top of your posts
uk: Додати код угорі записів

en: Added Context
uk: Доданий Контекст

en: Adjust Divi AI Default Styles
uk: Налаштувати Стилі За Замовчуванням Divi AI

en: Adsense Code
uk: Код Adsense

en: Advanced Settings
uk: Розширені Налаштування

en: Advertisement
uk: Реклама

en: Agency About Page
uk: Сторінка Про Агентство

en: Agency Blog Page
uk: Сторінка Блогу Агентства

en: Agency Contact Page
uk: Контактна Сторінка Агентства

en: Agency Home Page
uk: Головна Сторінка Агентства

en: Agency Landing Page
uk: Лендінг Сторінка Агентства

en: Agency Portfolio Page
uk: Сторінка Портфоліо Агентства

en: Agency Pricing Page
uk: Сторінка Цін Агентства

en: All
uk: Усі

en: All %1$s are Compatible with %2$s
uk: Усі %1$s Сумісні З %2$s

en: All Active Plugins are Compatible with %s
uk: Усі Активні Плагіни Сумісні З %s

en: All Body Templates are Compatible with %s
uk: Усі Шаблони Основного Вмісту Сумісні З %s

en: All Divi users can store up to %s items to their Divi Cloud for free. To save more items to your cloud and unlock unlimited storage, upgrade your Divi Cloud membership today. If you build Divi websites for a living, Divi Cloud is an awesome add-on and an amazing time saver. You are going to love it!
uk: Усі користувачі Divi можуть безкоштовно зберігати до %s елементів у своєму Divi Cloud. Щоб зберігати більше елементів у хмарі та розблокувати необмежене сховище, оновіть своє членство Divi Cloud вже сьогодні. Якщо ви заробляєте на створенні сайтів на Divi, Divi Cloud — це чудове доповнення й значна економія часу. Вам сподобається!

en: All Footer Templates are Compatible with %s
uk: Усі Шаблони Футера Сумісні З %s

en: All Header Templates are Compatible with %s
uk: Усі Шаблони Хедера Сумісні З %s

en: All Plugins are Compatible with %s
uk: Усі Плагіни Сумісні З %s

en: All Presets are Compatible with %s
uk: Усі Пресети Сумісні З %s

en: All Theme Builder Templates are Compatible with %s
uk: Усі Шаблони Theme Builder Сумісні З %s

en: All Theme Options
uk: Усі Параметри Теми

en: All Widget Areas are Compatible with %s
uk: Усі Області Віджетів Сумісні З %s

en: Anime
uk: Аніме

en: Any code you place here will appear in body section of all pages of your blog. This is usefull if you need to input a tracking pixel for a state counter such as Google Analytics.
uk: Будь-який код, який ви додасте сюди, з’являтиметься в розділі body на всіх сторінках вашого блогу. Це корисно, якщо потрібно вставити піксель відстеження для лічильника статистики, як-от Google Analytics.

en: Any code you place here will appear in the head section of every page of your blog. This is useful when you need to add javascript or css to all pages.
uk: Будь-який код, який ви додасте сюди, з’являтиметься в розділі head на кожній сторінці вашого блогу. Це корисно, коли потрібно додати JavaScript або CSS на всі сторінки.

en: Any code you place here will be placed at the bottom of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
uk: Будь-який код, який ви додасте сюди, буде розміщено в нижній частині всіх одиночних записів. Це корисно, якщо ви хочете інтегрувати, наприклад, посилання на соціальні закладки.

en: Any code you place here will be placed at the top of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
uk: Будь-який код, який ви додасте сюди, буде розміщено у верхній частині всіх одиночних записів. Це корисно, якщо ви хочете інтегрувати, наприклад, посилання на соціальні закладки.

[ctx: Apply layout to the page]
en: Use This Layout
uk: Використати Цей Макет

en: Archives
uk: Архіви

en: Are You Sure?
uk: Ви Впевнені?

en: Are you sure want to remove this page?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цю сторінку?

en: As with any major update, it's important that you back up your website and test the migration on a staging site. If something does go wrong and you forgot to back up, the Divi 5 Migrator automatically backs up your post content, and you can restore that content and roll back to Divi 4 if you choose.
uk: Як і з будь-яким великим оновленням, важливо зробити резервну копію сайту та протестувати міграцію на тестовому сайті. Якщо щось піде не так і ви забули зробити резервну копію, мігратор Divi 5 автоматично створює резервну копію вмісту ваших записів, і ви зможете відновити цей вміст та за потреби відкотитися до Divi 4.

en: Aspect Ratio
uk: Співвідношення Сторін

en: At Least
uk: Щонайменше

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Authentication Required
uk: Потрібна Автентифікація

en: Author
uk: Автор

en: Author Image URL
uk: URL Зображення Автора

en: Auto
uk: Авто

en: Auto Speed
uk: Швидкість Авто

en: Automattic slider speed (works only if Auto is set to yes)
uk: Автоматична швидкість слайдера (працює лише якщо Авто встановлено на «так»)

en: Back To Top Button
uk: Кнопка «Нагору»

en: Background
uk: Фон

en: Background Color
uk: Колір Фону

en: Background Fill Description
uk: Опис Заповнення Фону

en: Background Image
uk: Фонове Зображення

en: Background Position
uk: Позиція Фону

en: Background Repeat
uk: Повтор Фону

en: Background image URL or base64 string is required.
uk: Потрібно вказати URL фонового зображення або рядок base64.

en: Backwards Compatibility Mode Enabled
uk: Увімкнено Режим Зворотної Сумісності

en: Banner
uk: Банер

en: Before generating a new image, you must extend the image canvas using the draggable anchors.
uk: Перш ніж генерувати нове зображення, потрібно розширити полотно зображення за допомогою перетягуваних якорів.

en: Before generating a new image, you must make a rough sketch of the object you want to add.
uk: Перш ніж генерувати нове зображення, потрібно зробити приблизний ескіз об’єкта, який ви хочете додати.

en: Before generating a new image, you must paint the area of the image you want to modify.
uk: Перш ніж генерувати нове зображення, потрібно зафарбувати область зображення, яку ви хочете змінити.

en: Before you can download Premade Layouts from the %1$s Library you must authenticate your %2$s subscription.
uk: Перш ніж ви зможете завантажувати Готові Макети з Бібліотеки %1$s, потрібно автентифікувати вашу підписку %2$s.

en: Before you can generate Text using the Divi AI you must authenticate your Elegant Themes subscription.
uk: Перш ніж ви зможете генерувати текст за допомогою Divi AI, потрібно автентифікувати вашу підписку Elegant Themes.

en: Blog
uk: Блог

en: Blog Post
uk: Запис Блогу

en: Blog Style Mode
uk: Режим Стилю Блогу

en: Body Font
uk: Шрифт Основного Тексту

en: Body Font Color
uk: Колір Шрифту Основного Тексту

en: Body Font Style
uk: Стиль Основного Шрифту

en: Body Font Weight
uk: Товщина Основного Шрифту

en: Body Line Height
uk: Висота Рядка Основного Тексту

en: Body Text Color
uk: Колір Основного Тексту

en: Body Text Size
uk: Розмір Основного Тексту

en: Body/Link Line Height
uk: Висота Рядка Основного Тексту/Посилань

en: Body/Link Text Size
uk: Розмір Тексту Основного Тексту/Посилань

en: Bold
uk: Жирний

en: Border Color
uk: Колір Обрамлення

en: Border Radius
uk: Радіус Скруглення

en: Border Width
uk: Товщина Обрамлення

en: Bottom
uk: Знизу

en: Bottom Bar
uk: Нижня Панель

en: Bottom to Top
uk: Знизу Вгору

en: Browse All Divi Docs
uk: Переглянути всю документацію Divi

en: Browse The Marketplace
uk: Переглянути Marketplace

en: Brush Blur
uk: Розмиття Пензля

en: Brush Color
uk: Колір Пензля

en: Brush Size
uk: Розмір Пензля

en: Build Your Page With AI
uk: Створіть Сторінку За Допомогою AI

en: Building Your Website
uk: Створення Вашого Сайту

[ctx: Business]
en: Agency
uk: Агенція

[ctx: Business]
en: Consultant
uk: Консультант

en: Button
uk: Кнопка

en: Button Font Style
uk: Стиль Шрифту Кнопок

en: Buttons
uk: Кнопки

en: Buttons Font
uk: Шрифт Кнопок

en: Buttons Hover Style
uk: Стиль Кнопок При Наведенні

en: Buttons Style
uk: Стиль Кнопок

en: Buy
uk: Купити

en: By %s
uk: Від %s

en: By Elegant Themes
uk: Від Elegant Themes

en: By The Community
uk: Від Спільноти

en: By default comments are not placed on pages, however, if you would like to allow people to comment on your pages simply enable this option.
uk: За замовчуванням коментарі на сторінках вимкнені, однак, якщо ви хочете дозволити людям коментувати ваші сторінки, просто увімкніть цю опцію.

en: By default pages are sorted by name. However if you would rather have them sorted by ID you can adjust this setting.
uk: За замовчуванням сторінки відсортовано за назвою. Однак якщо ви хочете сортувати їх за ID, змініть цей параметр.

en: By default the navigation bar stays on top of the screen at all times. We suggest to disable this option, if you need to use a logo taller than the default one.
uk: За замовчуванням панель навігації завжди залишається у верхній частині екрана. Рекомендуємо вимкнути цю опцію, якщо вам потрібно використовувати логотип, вищий за стандартний.

en: By default the theme creates a Home link that, when clicked, leads back to your blog's homepage. If, however, you are using a static homepage and have already created a page called Home to use, this will result in a duplicate link. In this case you should disable this feature to remove the link.
uk: За замовчуванням тема створює посилання «Головна», натискання на яке повертає на головну сторінку блогу. Однак якщо ви використовуєте статичну головну сторінку і вже створили сторінку з назвою «Головна», це призведе до дублювання посилання. У такому разі вимкніть цю функцію, щоб прибрати посилання.

en: By default the theme creates post titles based on the title of your post and your blog name. If you would like to make your meta title different than your actual post title you can define a custom title for each post using custom fields. This option must be enabled for custom titles to work, and you must choose a custom field name for your title below.
uk: За замовчуванням тема створює заголовки на основі назви вашого запису та назви блогу. Якщо ви хочете, щоб meta title відрізнявся від фактичного заголовка запису, ви можете задати власний заголовок для кожного запису за допомогою користувацьких полів. Цю опцію потрібно увімкнути, щоб власні заголовки працювали, а нижче слід вибрати назву користувацького поля для заголовка.

en: By default the theme does not add keywords to your header. Most search engines don't use keywords to rank your site anymore, but some people define them anyway just in case. If you want to add meta keywords to your header then enable this option and fill in the custom keywords field below.
uk: За замовчуванням тема не додає ключові слова в хедер. Більшість пошукових систем більше не використовують ключові слова для ранжування сайту, але деякі все одно задають їх про всяк випадок. Якщо ви хочете додати метаключові слова в хедер, увімкніть цю опцію та заповніть поле власних ключових слів нижче.

en: By default the theme truncates your posts on index/homepages automatically to create post previews. If you would rather show your posts in full on index pages like a traditional blog then you can activate this feature.
uk: За замовчуванням тема автоматично обрізає ваші записи на сторінках індексу/головній, щоб створювати прев’ю записів. Якщо ви хочете показувати записи повністю на індексних сторінках, як у традиційному блозі, увімкніть цю функцію.

en: By default the theme uses a combination of your blog name and your blog description, as defined when you created your blog, to create your homepage titles. However if you want to create a custom title then simply enable this option and fill in the custom title field below.
uk: За замовчуванням тема використовує поєднання назви й опису вашого блогу, заданих під час створення блогу, щоб сформувати заголовки головної сторінки. Однак, якщо ви хочете створити власний заголовок, просто увімкніть цю опцію та заповніть поле власного заголовка нижче.

en: By default the theme uses your blog description, as defined when you created your blog, to fill in the meta description field. If you would like to use a different description then enable this option and fill in the custom description field below.
uk: За замовчуванням тема використовує опис вашого блогу, заданий під час створення блогу, щоб заповнити поле метаопису. Якщо ви хочете використати інший опис, увімкніть цю опцію та заповніть поле власного опису нижче.

en: By default thumbnail images are created using custom fields. However, if you would rather use the images that are already in your post for your thumbnail (and bypass using custom fields) you can activate this option. Once activated thumbnail images will be generated automatically using the first image in your post. The image must be hosted on your own server.
uk: За замовчуванням мініатюри створюються за допомогою користувацьких полів. Однак, якщо ви хочете використовувати зображення, які вже є у вашому записі, як мініатюру (і не використовувати користувацькі поля), ви можете увімкнути цю опцію. Після активації мініатюри будуть генеруватися автоматично з використанням першого зображення у вашому записі. Зображення має бути розміщене на вашому сервері.

en: By default thumbnails are not placed on pages (they are only used on posts). However, if you want to use thumbnails on pages you can! Just enable this option.
uk: За замовчуванням мініатюри не відображаються на сторінках (вони використовуються лише в записах). Однак, якщо ви хочете використовувати мініатюри на сторінках — можете! Просто увімкніть цю опцію.

en: By default thumbnails are placed at the beginning of your post on single post pages. If you would like to remove this initial thumbnail image to avoid repetition simply disable this option.
uk: За замовчуванням мініатюри розміщуються на початку запису на сторінках окремих записів. Якщо ви хочете прибрати цю початкову мініатюру, щоб уникнути повторення, просто вимкніть цю опцію.

en: CSS No Selector
uk: CSS Без Селектора

en: CSS Snippet
uk: Фрагмент CSS

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URLs all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treated individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
uk: Канонізація допомагає запобігти індексації дубльованого контенту пошуковими системами й, як наслідок, може допомогти уникнути санкцій за дубльований контент і зниження pagerank. Деякі сторінки можуть мати різні URL, які ведуть до одного й того самого місця. Наприклад, domain.com, domain.com/index.html і www.domain.com — це різні URL, що ведуть на вашу головну сторінку. З погляду пошукової системи ці дубльовані URL, які також часто з’являються через власні постійні посилання, можуть оброблятися як окремі, а не як один пункт призначення. Визначення канонічного URL повідомляє пошуковій системі, який URL ви хочете використовувати як офіційний. Тема формує свої канонічні URL на основі ваших постійних посилань і доменного імені, заданого на вкладці налаштувань у wp-admin.

en: Canvas Size
uk: Розмір Полотна

en: Caption
uk: Підпис

en: Caption goes here
uk: Підпис тут

en: Caption title goes here
uk: Заголовок підпису тут

en: Cartoon
uk: Мультфільм

en: Categories
uk: Категорії

en: Category
uk: Категорія

en: Center
uk: По Центру

en: Centered
uk: По Центру

en: Centered Inline Logo
uk: Логотип По Центру В Рядку

en: Change Image
uk: Змінити Зображення

en: Change Image Style
uk: Змінити Стиль Зображення

en: Change Tone
uk: Змінити Тон

en: Characters
uk: Символів

en: Chat With An Expert
uk: Чат з експертом

en: Check this box if you want to display meta descriptions on category/archive pages. The description is based off the category description you choose when creating/edit your category in wp-admin.
uk: Установіть цей прапорець, якщо хочете відображати мета-описи на сторінках категорій/архівів. Опис береться з опису категорії, який ви задаєте під час створення/редагування категорії в wp-admin.

en: Checking %1$s %2$s...
uk: Перевірка %1$s %2$s...

en: Checking Active Plugins...
uk: Перевірка Активних Плагінів...

en: Checking Theme Builder Compatibility
uk: Перевірка Сумісності Theme Builder

en: Choose A Starter Site
uk: Виберіть Стартовий Сайт

en: Choose File
uk: Вибрати Файл

en: Choose Library
uk: Вибрати Бібліотеку

en: Choose Style
uk: Вибрати Стиль

en: Choose Type
uk: Вибрати Тип

en: Choose an Image
uk: Вибрати Зображення

en: Choose button color
uk: Виберіть колір кнопки

en: Choose button type
uk: Виберіть тип кнопки

en: Choose how many times bigger you want your upscaled image to be.
uk: Виберіть, у скільки разів більшим має бути збільшене зображення.

en: Choose the aspect ratio that will be used for the generated image.
uk: Виберіть співвідношення сторін, яке буде використано для згенерованого зображення.

en: Choose the size of your new image. Blank areas of the canvas outside the bounds of your original image will be filled in with AI.
uk: Виберіть розмір нового зображення. Порожні області полотна за межами вихідного зображення буде заповнено за допомогою AI.

en: Choose title autogeneration method
uk: Виберіть спосіб автогенерації заголовків

en: Choose what style of image you would like to create. Or, select none and describe the style of image in your prompt.
uk: Виберіть стиль зображення, яке ви хочете створити. Або виберіть «Немає» та опишіть стиль зображення у своєму запиті.

en: Choose which items to display in the post info section
uk: Виберіть, які елементи відображати в розділі інформації про запис

en: Choose yes if you want for automatic slider animation
uk: Виберіть «так», якщо потрібна автоматична анімація слайдера

[ctx: Classes Page (Fitness, Training, etc)]
en: Classes
uk: Класи

en: Clear CSS Cache
uk: Очистити Кеш CSS

en: Click Below To Migrate Your Site to Divi 5
uk: Натисніть Нижче, Щоб Мігрувати Свій Сайт На Divi 5

en: Click here to learn more
uk: Натисніть тут, щоб дізнатися більше

en: Close
uk: Закрити

en: Close Modal
uk: Закрити Модальне Вікно

en: Cloud
uk: Хмара

en: Code
uk: Код

en: Code Integration
uk: Інтеграція Коду

en: Code Snippet
uk: Фрагмент Коду

en: Code Snippets Library
uk: Бібліотека Фрагментів Коду

en: Code With AI
uk: Код Зі ШІ

en: Coffee Shop
uk: Кав’ярня

en: Coffee Shop About Page
uk: Сторінка «Про Нас» Кав’ярні

en: Coffee Shop Blog Page
uk: Сторінка Блогу Кав’ярні

en: Coffee Shop Contact Page
uk: Сторінка Контактів Кав’ярні

en: Coffee Shop Footer Page
uk: Сторінка Футера Кав’ярні

en: Coffee Shop Guide Page
uk: Сторінка Гіда Кав’ярні

en: Coffee Shop Home Page
uk: Головна Сторінка Кав’ярні

en: Coffee Shop Landing Page
uk: Лендінг-сторінка Кав’ярні

en: Coffee Shop Menu Page
uk: Сторінка Меню Кав’ярні

en: Coffee Shop Shop Page
uk: Сторінка Магазину Кав’ярні

en: Color
uk: Колір

en: Color Schemes
uk: Схеми Кольорів

en: Column Layout
uk: Компонування Стовпців

en: Comic Book
uk: Комікс

en: Coming Soon
uk: Незабаром

en: Comments
uk: Коментарі

en: Community
uk: Спільнота

en: Compatibility Check in Progress...
uk: Перевірка Сумісності Виконується...

en: Complete your purchase using the pop-up to upgrade Divi Cloud.
uk: Завершіть покупку через спливаюче вікно, щоб оновити Divi Cloud.

en: Concept Art
uk: Концепт-Арт

en: Configuring Theme Options
uk: Налаштування Параметрів Теми

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Congratulations! This site is %2$s compatible with %1$s. You can migrate your site to %1$s to take advantage of the new builder and front end page speeds. Don't forget to back up your website before migrating.
uk: Вітаємо! Цей сайт сумісний із %1$s на %2$s. Ви можете перенести свій сайт на %1$s, щоб скористатися перевагами нового конструктора та швидшого завантаження сторінок на фронтенді. Не забудьте зробити резервну копію свого сайту перед перенесенням.

en: Congratulations! You migrated your website to the Divi 5 framework. You can return to this page anytime to run a new compatibility check to see if additional modules are ready for conversion. In the future, third party modules from the Divi Marketplace, may be updated to support Divi 5. At that point, you can convert them using the migrator. Most third-party modules will not be ready for conversion at this early stage.
uk: Вітаємо! Ви перенесли свій сайт на фреймворк Divi 5. Ви можете будь-коли повернутися на цю сторінку, щоб запустити нову перевірку сумісності й дізнатися, чи готові додаткові модулі до конвертації. У майбутньому сторонні модулі з Divi Marketplace можуть бути оновлені для підтримки Divi 5. Тоді ви зможете конвертувати їх за допомогою мігрувальника. На цьому ранньому етапі більшість сторонніх модулів ще не будуть готові до конвертації.

en: Content
uk: Вміст

en: Content Length
uk: Довжина Контенту

en: Content Results
uk: Результати Контенту

en: Content Type
uk: Тип Контенту

en: Content goes here
uk: Вміст тут

en: Content text or html
uk: Текст або HTML вмісту

en: Continue Editing
uk: Продовжити Редагування

en: Convert Module To Row
uk: Перетворити Модуль На Рядок

en: Convert Module To Section
uk: Перетворити Модуль На Розділ

en: Convert Row To Section
uk: Перетворити Рядок На Розділ

en: Copy
uk: Копіювати

en: Copy To
uk: Копіювати До

en: Copy To Divi Cloud
uk: Копіювати До Divi Cloud

en: Copy To Library
uk: Копіювати До Бібліотеки

en: Copywriter
uk: Копірайтер

en: Copywriter About Page
uk: Сторінка «Про Нас» Копірайтера

en: Copywriter Blog Page
uk: Сторінка Блогу Копірайтера

en: Copywriter Contact Page
uk: Сторінка Контактів Копірайтера

en: Copywriter FAQ Page
uk: Сторінка Поширених Запитань Копірайтера

en: Copywriter Home Page
uk: Головна Сторінка Копірайтера

en: Copywriter Landing Page
uk: Лендінг-сторінка Копірайтера

en: Copywriter Portfolio Page
uk: Сторінка Портфоліо Копірайтера

en: Copywriter Pricing Page
uk: Сторінка Цін Копірайтера

en: Copywriter Services Page
uk: Сторінка Послуг Копірайтера

en: Create New Category/Categories
uk: Створити Нову Категорію/Категорії

en: Create New Tag(s)
uk: Створити Нові Тег(и)

en: Create New Tag/Tags
uk: Створити Нову Мітку/Мітки

en: Creating %1$s Page
uk: Створення Сторінки %1$s

en: Creating Imagery
uk: Створюємо Зображення

en: Creating Your Menu
uk: Створення Вашого Меню

en: Creative
uk: Креативний

en: Creators from the marketplace are hard at work updating their modules for Divi 5. Most third-party modules won't be ready for Divi 5 right away. You can still use these modules with Divi 5. However, pages using legacy modules will not benefit from Divi 5's performance improvements and will be more prone to quirks. You can always return to the migrator and convert them later, once they are ready.
uk: Автори з маркетплейсу наполегливо працюють над оновленням своїх модулів для Divi 5. Більшість сторонніх модулів не будуть одразу готові до Divi 5. Ви все одно можете використовувати ці модулі з Divi 5. Однак сторінки, що використовують застарілі модулі, не отримають переваг від покращень продуктивності Divi 5 і будуть більш схильні до збоїв. Ви завжди можете повернутися до мігрувальника та конвертувати їх пізніше, коли вони будуть готові.

en: Critical CSS
uk: Критичний CSS

en: Critical CSS greatly improves website load times and Google PageSpeed scores by deferring non-critical styles and eliminating render-blocking CSS requests.
uk: Критичний CSS значно покращує час завантаження сайту та оцінки Google PageSpeed, відкладаючи некритичні стилі та усуваючи запити CSS, що блокують рендеринг.

en: Critical Threshold Height
uk: Висота критичного порогу

en: Current Color
uk: Поточний Колір

en: Currently viewing archives from %1$s
uk: Зараз переглядаються архіви за %1$s

en: Custom
uk: Користувацькі

en: Custom CSS
uk: Власний CSS

en: Custom Size
uk: Власний Розмір

en: Custom field Name to be used for description
uk: Назва користувацького поля для опису

en: Custom field Name to be used for keywords
uk: Назва користувацького поля для ключових слів

en: Custom field Name to be used for title
uk: Назва користувацького поля для заголовка

en: Customize Fonts and Colors
uk: Налаштувати Шрифти Та Кольори

en: Customize and Select Your Pages
uk: Налаштуйте Та Виберіть Свої Сторінки

en: Dark
uk: Темна

en: Dashboard
uk: Майстерня

en: Dashed
uk: Штрихова

en: Date
uk: Дата

en: Date format
uk: Формат дати

en: Default
uk: За Замовчуванням

en: Default Website Template
uk: Шаблон Вебсайту За Замовчуванням

en: Defer Additional Third Party Scripts
uk: Відкласти Додаткові Сторонні Скрипти

en: Defer Gutenberg Block CSS
uk: Відкласти CSS блоків Gutenberg

en: Defer jQuery And jQuery Migrate
uk: Відкласти jQuery І jQuery Migrate

en: Define a character to separate BlogName and Post title
uk: Вкажіть символ-розділювач між назвою блогу та заголовком запису

en: Define custom fonts and colors below or leave empty to let AI choose for you
uk: Визначте нижче власні шрифти та кольори або залиште порожнім, щоб ШІ вибрав їх за вас

en: Define how much influence your reference image has over the generated image. The less influence you give to the reference image, the more impact your image description will have.
uk: Визначте, наскільки еталонне зображення впливатиме на згенероване. Чим менший вплив еталонного зображення, тим більший вплив матиме ваш опис.

en: Define your default fonts and colors or leave empty to let AI choose for you. The settings you define here will be used by default when you generate your next layout.
uk: Визначте шрифти й кольори за замовчуванням або залиште порожнім, щоб AI вибрав за вас. Указані тут налаштування буде застосовано за замовчуванням під час генерації наступного макета.

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete Page
uk: Видалити Сторінку

en: Delete Permanently
uk: Видалити Назавжди

en: Delete Selected Items
uk: Видалити Вибрані Елементи

en: Demo
uk: Демо

en: Describe The Page You Want Divi AI To Create
uk: Опишіть Сторінку, Яку Ви Хочете, Щоб Divi AI Створив

en: Describe The Section You Want Divi AI To Create
uk: Опишіть Розділ, Який Має Створити Divi AI

en: Describe the page you want Divi AI to create. If there are specific sections, colors or fonts you want to use, let it know! Or, keep it simple and let Divi AI run with it.
uk: Опишіть сторінку, яку ви хочете, щоб Divi AI створив. Якщо є конкретні розділи, кольори або шрифти, які ви хочете використати, повідомте про це! Або зробіть запит простим і дозвольте Divi AI взяти ініціативу на себе.

en: Describe the section you want Divi AI to create. If there are specific elements, colors or fonts you want to use, let it know! Or, keep it simple and let Divi AI run with it.
uk: Опишіть розділ, який має створити Divi AI. Якщо є конкретні елементи, кольори або шрифти, які ви хочете використати, повідомте про це! Або зробіть запит простішим і дозвольте Divi AI діяти на свій розсуд.

en: Design Agency
uk: Дизайн-Агенція

en: Design Agency About Page
uk: Сторінка «Про Нас» Дизайн-Агенції

en: Design Agency Blog Page
uk: Сторінка Блогу Дизайн-Агенції

en: Design Agency Case Study Page
uk: Сторінка Кейс-стаді Дизайн-Агенції

en: Design Agency Contact Page
uk: Сторінка Контактів Дизайн-Агенції

en: Design Agency Home Page
uk: Головна Сторінка Дизайн-Агенції

en: Design Agency Landing Page
uk: Лендінг-сторінка Дизайн-Агенції

en: Design Agency Portfolio Page
uk: Сторінка Портфоліо Дизайн-Агенції

en: Design Agency Project Page 1
uk: Сторінка Проєкту 1 Дизайн-Агенції

en: Design Agency Project Page 2
uk: Сторінка Проєкту 2 Дизайн-Агенції

en: Designed by %1$s | Powered by %2$s
uk: Дизайн: %1$s | Працює на %2$s

en: Designing Layout
uk: Створення Макета

en: Digital Painting
uk: Цифровий Живопис

en: Digital Payments
uk: Цифрові Платежі

en: Digital Payments About Page
uk: Сторінка «Про Нас» Цифрових Платежів

en: Digital Payments Blog Page
uk: Сторінка Блогу Цифрових Платежів

en: Digital Payments Contact Page
uk: Сторінка Контактів Цифрових Платежів

en: Digital Payments Features Page
uk: Сторінка Функцій Цифрових Платежів

en: Digital Payments Home Page
uk: Головна Сторінка Цифрових Платежів

en: Digital Payments Landing Page
uk: Лендінг-сторінка Цифрових Платежів

en: Digital Payments Pricing Page
uk: Сторінка Цін Цифрових Платежів

en: Digital Payments Sign-Up Page
uk: Сторінка Реєстрації Цифрових Платежів

en: Disable Footer Credits
uk: Вимкнути Підпис У Футері

en: Disable Translations
uk: Вимкнути переклади

en: Disable WordPress Emojis
uk: Вимкнути емодзі WordPress

en: Disable this option to remove the Google Fonts from your Divi Builder Pages.
uk: Вимкніть цей параметр, щоб прибрати Google Fonts зі сторінок Divi Builder.

en: Disable this option to remove the Google Maps API script from your Divi Builder Pages. This may improve compatibility with third party plugins that also enqueue this script. Please Note: Modules that rely on the Google Maps API in order to function properly, such as the Maps and Fullwidth Maps Modules, will still be available but will not function while this option is disabled (unless you manually add Google Maps API script).
uk: Вимкніть цей параметр, щоб прибрати скрипт Google Maps API зі сторінок Divi Builder. Це може покращити сумісність зі сторонніми плагінами, які також додають цей скрипт до черги завантаження. Зверніть увагу: модулі, що залежать від Google Maps API для коректної роботи, як-от модулі «Карти» та «Карти на всю ширину», залишаться доступними, але не працюватимуть, доки цей параметр вимкнено (якщо ви не додасте скрипт Google Maps API вручну).

en: Disable top tier dropdown menu links
uk: Вимкнути посилання верхнього рівня у випадаючому меню

en: Disable translations if you don't want to display translated theme strings on your site.
uk: Вимкніть переклади, якщо не хочете відображати перекладені рядки теми на своєму сайті.

en: Disabling this option will remove the body code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
uk: Вимкнення цієї опції видалить код основного вмісту нижче з вашого блогу. Це дозволяє прибрати код, зберігши його для подальшого використання.

en: Disabling this option will remove the header code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
uk: Вимкнення цієї опції видалить код заголовка нижче з вашого блогу. Це дозволяє прибрати код, зберігши його для подальшого використання.

en: Disabling this option will remove the single bottom code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
uk: Вимкнення цієї опції видалить нижній код для запису нижче з вашого блогу. Це дозволяє прибрати код, зберігши його для подальшого використання.

en: Disabling this option will remove the single top code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
uk: Вимкнення цієї опції видалить верхній код для запису нижче з вашого блогу. Це дозволяє прибрати код, зберігши його для подальшого використання.

en: Display Home link
uk: Показувати посилання «Головна»

en: Displays About Me Information
uk: Показує інформацію «Про мене»

en: Displays Adsense Ads
uk: Показує рекламу Adsense

en: Displays Advertisements
uk: Показує рекламу

en: Divi 5 Migrator
uk: Міграція Divi 5

en: Divi 5 cannot be activated while the following plugins are active. Please deactivate these plugins and activate Divi 5 again.
uk: Divi 5 не можна активувати, доки активні наведені нижче плагіни. Деактивуйте ці плагіни та активуйте Divi 5 знову.

en: Divi AI Default
uk: За Замовчуванням Divi AI

en: Divi AI Default Styles
uk: Стилі За Замовчуванням Divi AI

en: Divi AI Server is too busy right now. Please try again in a few minutes.
uk: Сервер Divi AI зараз надто завантажений. Спробуйте ще раз за кілька хвилин.

en: Divi AI is finalizing your images!
uk: Divi AI завершує обробку ваших зображень!

en: Divi AI will fill your layouts with relevant photos and images automatically. Using stock photos is the fastest and most reliable option. You can also generate completely unique images using AI, which takes longer but can result in a wider variety of unique images.
uk: Divi AI автоматично заповнить ваші макети релевантними фото та зображеннями. Використання стокових фото — найшвидший і найнадійніший варіант. Ви також можете генерувати повністю унікальні зображення за допомогою AI — це займає більше часу, але може дати ширший вибір унікальних зображень.

en: Divi AI will fill your pages with relevant photos and images automatically. Using stock photos is the fastest and most reliable option. You can also generate completely unique images using AI, which takes longer.
uk: Divi AI автоматично заповнить ваші сторінки релевантними фото та зображеннями. Використання стокових фото — найшвидший і найнадійніший варіант. Також ви можете створювати повністю унікальні зображення за допомогою ШІ, але це займає більше часу.

en: Divi Cloud Categories
uk: Категорії Divi Cloud

en: Divi Cloud Tags
uk: Теги Divi Cloud

en: Divi Customizer Settings
uk: Налаштування Кастомайзера Divi

en: Divi Library
uk: Бібліотека Divi

[ctx: Divi Library]
en: %s Library
uk: Бібліотека %s

[ctx: Divi Library]
en: View Mode
uk: Режим Перегляду

[ctx: Divi Library Global Module]
en: Global
uk: Глобальне

[ctx: Divi Library Item Type]
en: Layout
uk: Макет

[ctx: Divi Library Item Type]
en: Module
uk: Модуль

[ctx: Divi Library Layout Type]
en: Row
uk: Рядок

[ctx: Divi Library Layout Type]
en: Section
uk: Секція

en: Divi Library Snippet Name
uk: Назва Фрагмента Бібліотеки Divi

[ctx: Divi Library Title]
en: Layout Details
uk: Деталі Макета

[ctx: Divi Library View Mode]
en: Grid View
uk: Перегляд Сіткою

[ctx: Divi Library View Mode]
en: List View
uk: Перегляд Списком

[ctx: Divi Library View Mode]
en: Tag View
uk: Перегляд Тегів

[ctx: Divi Library View Mode (Layout Pack)]
en: Pack View
uk: Перегляд Пакета

en: Divi Overview
uk: Огляд Divi

en: Divi Page Settings
uk: Налаштування Сторінки Divi

en: Divi Theme Templates
uk: Шаблони теми Divi

en: Divi has been installed and activated. Next, you must activate your license so that your website can receive updates. Click the button below to log in to your Elegant Themes account and automatically activate this installation.
uk: Divi встановлено й активовано. Далі потрібно активувати ліцензію, щоб сайт отримував оновлення. Натисніть кнопку нижче, щоб увійти до свого облікового запису Elegant Themes і автоматично активувати цю інсталяцію.

en: Divi is up to date
uk: Divi оновлено

en: Do you want to move selected items to your trash?
uk: Перемістити вибрані елементи до смітника?

en: Do you want to permanently delete all the items in your trash? This action cannot be undone and the items cannot be recovered.
uk: Ви хочете назавжди видалити всі елементи зі смітника? Цю дію не можна скасувати, і елементи не можна буде відновити.

en: Documentation
uk: Документація

[ctx: Documentation Page]
en: Documentation
uk: Документація

en: Dot Navigation
uk: Точкова Навігація

en: Dotted
uk: Пунктирна

en: Double
uk: Подвійна

en: Download Backup Before Importing
uk: Завантажити Резервну Копію Перед Імпортом

en: Download Compatibility Report
uk: Завантажити Звіт Про Сумісність

en: Download More Layouts From The Marketplace
uk: Завантажте Більше Макетів Із Marketplace

en: Drawing
uk: Малюнок

en: Dropdown Menu Animation
uk: Анімація Випадного Меню

en: Dropdown Menu Background Color
uk: Колір Фону Випадного Меню

en: Dropdown Menu Line Color
uk: Колір Лінії Випадного Меню

en: Dropdown Menu Text Color
uk: Колір Тексту Випадного Меню

en: Duplicate
uk: Дублювати

en: Duplicate Global Item To Cloud
uk: Дублювати Глобальний Елемент У Хмару

en: Duplicate Locally
uk: Дублювати Локально

en: Dynamic Icons
uk: Динамічні іконки

en: Dynamic Module Framework
uk: Динамічний фреймворк модулів

en: ET About Me Widget
uk: Віджет «Про мене» ET

en: ET Adsense Widget
uk: Віджет Adsense ET

en: ET Advertisement
uk: Реклама ET

en: Ecommerce
uk: Електронна Комерція

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit Footer Credits
uk: Редагувати Підпис У Футері

en: Edit Image
uk: Редагувати Зображення

en: Edit Tags & Categories
uk: Редагувати Мітки Й Категорії

en: Edit Theme Options
uk: Редагувати Параметри Теми

en: Edit With Divi
uk: Редагувати В Divi

en: Effect
uk: Ефект

en: Elegant Themes Account
uk: Обліковий Запис Elegant Themes

en: Email
uk: Електронна Пошта

en: Empty Trash
uk: Очистити Кошик

en: Enable API Key
uk: Увімкнути ключ API

en: Enable Boxed Layout
uk: Увімкнути Блоковий Макет

en: Enable Divi Cloud
uk: Увімкнути Divi Cloud

en: Enable Divi Gallery
uk: Увімкнути Галерею Divi

en: Enable Responsive Images
uk: Увімкнути адаптивні зображення

en: Enable Single Post 468x60 banner
uk: Увімкнути банер 468x60 для одиночного запису

en: Enable Vertical Navigation
uk: Увімкнути Вертикальну Навігацію

en: Enable body code
uk: Увімкнути код основного вмісту

en: Enable caching of Google Fonts and load them inline. This reduces render-blocking requests and improves page load times.
uk: Увімкніть кешування Google Fonts і завантаження їх інлайном. Це зменшує кількість запитів, що блокують рендеринг, і покращує час завантаження сторінки.

en: Enable canonical URLs
uk: Увімкнути канонічні URL-адреси

en: Enable custom description
uk: Увімкнути власний опис

en: Enable custom keywords
uk: Увімкнути власні ключові слова

en: Enable custom titles
uk: Увімкнути власні заголовки

en: Enable header code
uk: Увімкнути код у заголовку

en: Enable meta descriptions
uk: Увімкнути мета-описи

en: Enable single bottom code
uk: Увімкнути нижній код для запису

en: Enable single top code
uk: Увімкнути верхній код для запису

en: Enable this if you want to replace the WordPress default gallery with the Divi-style gallery.
uk: Увімкніть це, якщо хочете замінити стандартну галерею WordPress на галерею у стилі Divi.

en: Enable this option to display Back To Top Button while scrolling
uk: Увімкніть цей параметр, щоб показувати кнопку «Нагору» під час прокручування

en: Enable this option to get responsive images size generated when uploading images and adding srcset attribute for images element.
uk: Увімкніть цей параметр, щоб під час завантаження зображень генерувалися адаптивні розміри та для елемента зображення додавався атрибут srcset.

en: Enable this option to get the smooth scrolling effect with mouse wheel
uk: Увімкніть цей параметр, щоб отримати ефект плавного прокручування коліщатком миші

en: Enable this option to show thumbnails on Index Pages.
uk: Увімкніть цю опцію, щоб показувати мініатюри на сторінках індексу.

en: Enable this to allow the Divi Framework to only load the modules that are used on the page, and process the logic for the features in use.
uk: Увімкніть, щоб Divi Framework завантажував лише модулі, які використовуються на сторінці, і обробляв логіку для активних функцій.

en: Enabling this option will display a 468x60 banner ad on the bottom of your post pages below the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
uk: Увімкнення цієї опції відобразить банерну рекламу 468x60 унизу сторінок записів, під вмістом одиночного запису. Якщо опцію увімкнено, потрібно заповнити зображення банера та цільовий URL нижче.

en: Enabling this option will lower the size of Google Fonts and improve load times, however it will limit Google Fonts support in some very old browsers. You can turn this off to increase support for older browsers at a slight cost to performance.
uk: Увімкнення цього параметра зменшить розмір Google Fonts і покращить час завантаження, однак обмежить підтримку Google Fonts у деяких дуже старих браузерах. Ви можете вимкнути це, щоб розширити підтримку старих браузерів, за невеликого погіршення продуктивності.

en: Enhance
uk: Покращити

en: Enhance Image
uk: Покращити Зображення

en: Enhancement Strength
uk: Сила Покращення

en: Enhancements
uk: Покращення

en: Enqueue Google Maps Script
uk: Додати скрипт Google Maps до черги завантаження

en: Enqueue jQuery Compatibility Script
uk: Додати Скрипт Сумісності jQuery До Черги Завантаження

en: Enter new API Key
uk: Ввести новий ключ API

en: Enter the URL of your Facebook Profile.
uk: Введіть URL вашого профілю Facebook.

en: Enter the URL of your Instagram Profile.
uk: Введіть URL вашого профілю Instagram.

en: Enter the URL of your RSS feed.
uk: Введіть URL вашої стрічки RSS.

en: Enter the URL of your X Profile.
uk: Введіть URL вашого профілю X.

en: Enter which type of page you want.
uk: Вкажіть тип сторінки, який вам потрібен.

en: Enter your ET Account API Key.
uk: Введіть API-ключ облікового запису ET.

en: Enter your ET Account Username.
uk: Введіть ім’я користувача облікового запису ET.

en: Enter your page title
uk: Введіть заголовок сторінки

en: Enter your website name, which will be used for meta titles and throughout your website content.
uk: Введіть назву вашого сайту — вона використовуватиметься для мета-заголовків і в контенті по всьому сайту.

en: Enter your website slogan, which will be used in meta descriptions and as context for Divi AI.
uk: Введіть слоган вашого сайту — він використовуватиметься в мета-описах і як контекст для Divi AI.

en: Error
uk: Помилка

en: Error loading roadmap items.
uk: Помилка завантаження елементів роадмапи.

[ctx: Event Details Page]
en: Details
uk: Деталі

en: Exactly
uk: Точно

en: Example: Create a services page that describes our solar installation services, including testimonials and a contact form to collect leads
uk: Приклад: Створіть сторінку послуг, яка описує наші послуги зі встановлення сонячних панелей, включно з відгуками та контактною формою для збору лідів

en: Example: Create a services section that describes our solar installation services.
uk: Приклад: Створіть розділ послуг, який описує наші послуги із встановлення сонячних панелей.

en: Example: Our company, Sunset Solar, is a solar panel installation company serving the San Francisco Bay Area
uk: Приклад: Наша компанія, Sunset Solar, займається встановленням сонячних панелей і працює в районі затоки Сан-Франциско

en: Exclude categories from the navigation bar
uk: Виключити категорії з панелі навігації

en: Exclude pages from the navigation bar
uk: Виключити сторінки з панелі навігації

en: Expand
uk: Розгорнути

en: Explore Other Modules With Tag
uk: Переглянути Інші Модулі З Міткою

en: Explore Other Rows With Tag
uk: Переглянути Інші Рядки З Міткою

en: Explore Other Sections With Tag
uk: Переглянути Інші Розділи З Міткою

en: Export
uk: Експорт

en: Export %s
uk: Експортувати %s

en: Export %s Name
uk: Назва Експорту %s

en: Export Theme Options
uk: Експортувати Параметри Теми

en: Exporting your %s will create a JSON file that can be imported into a different area.
uk: Експорт вашого %s створить файл JSON, який можна імпортувати в іншу область.

en: Extend
uk: Розширити

en: Extend Image
uk: Розширити Зображення

en: Facebook Profile Url
uk: Facebook Профіль URL

en: Fade
uk: Згасання

en: Fade In
uk: Поява

en: Failed to load your existing layouts. Please try again later.
uk: Не вдалося завантажити ваші наявні макети. Будь ласка, спробуйте ще раз пізніше.

en: Farmers Market
uk: Фермерський Ринок

en: Farmers Market About Page
uk: Сторінка «Про Нас» Фермерського Ринку

en: Farmers Market Blog Page
uk: Сторінка Блогу Фермерського Ринку

en: Farmers Market Contact Page
uk: Сторінка Контактів Фермерського Ринку

en: Farmers Market Donate Page
uk: Сторінка Пожертв Фермерського Ринку

en: Farmers Market Events Page
uk: Сторінка Подій Фермерського Ринку

en: Farmers Market Home Page
uk: Головна Сторінка Фермерського Ринку

en: Farmers Market Landing Page
uk: Лендінг-сторінка Фермерського Ринку

en: Farmers Market Market Page
uk: Сторінка Ринку Фермерського Ринку

en: Fashion About Page
uk: Сторінка «Про Нас» Моди

en: Fashion Blog Page
uk: Сторінка Блогу Моди

en: Fashion Contact Page
uk: Сторінка Контактів Моди

en: Fashion Designer Page
uk: Сторінка Дизайнера Одягу

en: Fashion Gallery Page
uk: Сторінка Галереї Моди

en: Fashion Home Page
uk: Головна Сторінка Моди

en: Fashion Landing Page
uk: Лендінг-сторінка Моди

en: Fashion Shop Page
uk: Сторінка Магазину Моди

en: Favorites
uk: Вибране

en: Fetching Pages
uk: Отримання Сторінок

en: Fetching Pages...
uk: Отримання Сторінок...

en: Filter
uk: Фільтр

en: Finalizing Migration
uk: Завершення Міграції

en: Find A Layout
uk: Знайти Макет

en: Find A Module
uk: Знайти Модуль

en: Find A Page
uk: Знайти Сторінку

en: Find A Row
uk: Знайти Ряд

en: Find A Section
uk: Знайти Розділ

en: Find More Layouts
uk: Знайти Більше Макетів

en: Fixed
uk: Фіксовано

en: Fixed Menu Height
uk: Висота Закріпленого Меню

en: Fixed Navigation Bar
uk: Фіксована Панель Навігації

en: Fixed Navigation Settings
uk: Налаштування Фіксованої Навігації

en: Flip
uk: Переворот

en: Florist
uk: Флорист

en: Florist About Page
uk: Сторінка «Про Нас» Флориста

en: Florist Blog Page
uk: Сторінка Блогу Флориста

en: Florist Contact Page
uk: Сторінка Контактів Флориста

en: Florist Gallery Page
uk: Сторінка Галереї Флориста

en: Florist Home Page
uk: Головна Сторінка Флориста

en: Florist Landing Page
uk: Лендінг-сторінка Флориста

en: Florist Shop Page
uk: Сторінка Магазину Флориста

en: Folder
uk: Папка

en: Font
uk: Шрифт

en: Font Size
uk: Розмір Шрифту

en: Font Style
uk: Стиль Шрифту

en: Footer
uk: Підвал

en: Footer Area
uk: Область Футера

en: Footer Background Color
uk: Колір Фону Футера

en: Footer Elements
uk: Елементи Підвалу

en: Footer Menu
uk: Меню Футера

en: Footer Menu Active Link Color
uk: Колір Активного Посилання Меню Футера

en: Footer Menu Background Color
uk: Колір Фону Меню Футера

en: Footer Menu Text Color
uk: Колір Тексту Меню Футера

en: Forgot your <a href="%1$s" target="_blank">Username</a> or <a href="%1$s" target="_blank">Password</a>?
uk: Забули <a href="%1$s" target="_blank">ім’я користувача</a> або <a href="%1$s" target="_blank">пароль</a>?

en: Formal
uk: Формальний

en: Free Divi Cloud Limit Reached
uk: Досягнуто Безкоштовного Ліміту Divi Cloud

en: Free Trial
uk: Безкоштовна Пробна Версія

en: Freelancer
uk: Фрилансер

en: Frequently Asked Questions
uk: Поширені Запитання

en: Fullscreen
uk: На Весь Екран

en: Fullwidth
uk: На всю ширину

en: Funny
uk: Кумедний

en: General
uk: Загальні

en: General Settings
uk: Загальні Налаштування

en: Generate
uk: Згенерувати

en: Generate & Publish My Website
uk: Згенерувати Та Опублікувати Мій Сайт

en: Generate A New Site
uk: Згенерувати новий сайт

en: Generate Code
uk: Згенерувати Код

en: Generate Four More
uk: Згенерувати Ще Чотири

en: Generate Image With AI
uk: Згенерувати Зображення За Допомогою AI

en: Generate Images With AI (Slower)
uk: Генерувати Зображення За Допомогою AI (Повільніше)

en: Generate Layout
uk: Згенерувати Макет

en: Generate Modified Image
uk: Згенерувати Змінене Зображення

en: Generate More Like This One
uk: Згенерувати Більше Схожих

en: Generate My Website
uk: Згенерувати Мій Сайт

en: Generate Page
uk: Згенерувати Сторінку

en: Generate Prompt With AI
uk: Згенерувати Запит За Допомогою AI

en: Generate Section
uk: Згенерувати Розділ

en: Generate Section With AI
uk: Згенерувати Розділ За Допомогою AI

en: Generate Text
uk: Згенерувати Текст

en: Generate Your Site With AI
uk: Згенерувати сайт за допомогою AI

en: Generating
uk: Генерування

en: Generating %1$s Pages
uk: Генерація Сторінок %1$s

en: Generating Images
uk: Генерування Зображень

en: Generating Layout
uk: Генеруємо Макет

en: Generating Screenshot
uk: Створення Знімка Екрана

en: Generating Section
uk: Генеруємо Розділ

en: Generating Site Outline
uk: Генерація Структури Сайту

en: Generating Your %1$s Page
uk: Генерування Сторінки %1$s

en: Generating Your Menu
uk: Генерація Вашого Меню

en: Generating...
uk: Генерування...

en: Get Divi Cloud
uk: Отримати Divi Cloud

en: Get Divi For Life
uk: Отримати Divi Назавжди

en: Get Unlimited Divi Cloud Storage
uk: Отримайте Необмежене Сховище Divi Cloud

en: Get Unlimited Storage
uk: Отримати Необмежене Сховище

en: Get access to hundreds of new Divi modules and thousands of additional layouts and child themes.
uk: Отримайте доступ до сотень нових модулів Divi і тисяч додаткових макетів та дочірніх тем.

en: Get live chat support with response times under 30 minutes plus bigger discounts in the Divi Marketplace.
uk: Отримайте підтримку в онлайн-чаті з часом відповіді до 30 хвилин, а також більші знижки в Divi Marketplace.

en: Give Divi AI general information about your website or business. The more context it has about you and your goals, the better layouts it will create and the more relevant content it will write.
uk: Надайте Divi AI загальну інформацію про ваш вебсайт або бізнес. Що більше контексту він матиме про вас і ваші цілі, то кращі макети він створить і то релевантніший контент напише.

en: Give you content a unique spin by telling Divi AI what tone of voice to use.
uk: Додайте вашому контенту унікальності, повідомивши Divi AI, який тон голосу використовувати.

en: Global items
uk: Глобальні Елементи

en: Global items cannot be added to your Divi Cloud. Would you like to save a non-global version to your Divi Cloud? The version on this website will remain a global instance
uk: Глобальні елементи не можна додати до вашого Divi Cloud. Зберегти неглобальну версію у вашому Divi Cloud? Версія на цьому вебсайті залишиться глобальним екземпляром

en: Google API Key
uk: Ключ Google API

en: Google Fonts Subsets
uk: Піднабори Google Fonts

en: Grab the first post image
uk: Брати перше зображення запису

en: Green
uk: Зелений

en: Groove
uk: Жолобок

en: Guide Me
uk: Допоможіть Мені

en: HTML/JS Snippet
uk: Фрагмент HTML/JS

en: Hang Tight!
uk: Зачекайте!

en: Harmonize And Remove Artifacts
uk: Гармонізувати Та Прибрати Артефакти

en: Harness the power of AI and unlock unlimited text, image, code, layout and website generation.
uk: Скористайтеся потужністю AI та відкрийте безлімітне створення тексту, зображень, коду, макетів і вебсайтів.

en: Header & Navigation
uk: Шапка Та Навігація

en: Header Elements
uk: Елементи Шапки

en: Header Font
uk: Шрифт Шапки

en: Header Font Style
uk: Стиль Шрифту Шапки

en: Header Font Weight
uk: Товщина Шрифту Заголовків

en: Header Format
uk: Формат Шапки

en: Header Letter Spacing
uk: Міжлітерний Інтервал Шапки

en: Header Line Height
uk: Висота Рядка Шапки

en: Header Style
uk: Стиль Заголовка

en: Header Text Size
uk: Розмір Тексту Шапки

en: Heading Font
uk: Шрифт Заголовків

en: Heading Font Color
uk: Колір Шрифту Заголовків

en: Heading Text Color
uk: Колір Тексту Заголовків

en: Height
uk: Висота

en: Help
uk: Довідка

en: Here you can add custom css to override or extend default styles.
uk: Тут ви можете додати власний CSS, щоб перевизначити або розширити стандартні стилі.

en: Here you can change which character separates your blog title and index page name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
uk: Тут можна змінити символ, який розділяє назву блогу та назву сторінки списку під час використання автоматично згенерованих заголовків. Типові значення: | або -

en: Here you can change which character separates your blog title and post name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
uk: Тут можна змінити символ, який розділяє назву блогу та назву запису під час використання автоматично згенерованих заголовків. Типові значення: | або -

en: Here you can choose Shop Page & Category Page Layout for WooCommerce.
uk: Тут ви можете вибрати макет сторінки магазину й сторінки категорії для WooCommerce.

en: Here you can choose default sidebar layout
uk: Тут ви можете вибрати макет бічної панелі за замовчуванням

en: Here you can choose how your titles on index pages are generated. You can change which order your blog name and index title are displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
uk: Тут можна вибрати, як генеруються заголовки на сторінках списків. Ви можете змінити порядок відображення назви блогу та заголовка сторінки списку або повністю прибрати назву блогу із заголовка.

en: Here you can choose to display the Facebook Icon on your homepage.
uk: Тут ви можете вибрати, чи показувати значок Facebook на головній сторінці.

en: Here you can choose to display the Instagram Icon on your homepage.
uk: Тут ви можете вибрати, чи показувати значок Instagram на головній сторінці.

en: Here you can choose to display the RSS Icon.
uk: Тут ви можете вибрати, чи показувати значок RSS.

en: Here you can choose to display the X Icon.
uk: Тут ви можете вибрати, чи показувати значок X.

en: Here you can choose to remove certain categories from the navigation menu. All categories marked with an X will not appear in your navigation bar.
uk: Тут ви можете вибрати, які категорії прибрати з навігаційного меню. Усі категорії, позначені X, не відображатимуться на панелі навігації.

en: Here you can choose to remove certain pages from the navigation menu. All pages marked with an X will not appear in your navigation bar.
uk: Тут ви можете вибрати, які сторінки прибрати з навігаційного меню. Усі сторінки, позначені X, не відображатимуться на панелі навігації.

en: Here you can choose to reverse the order that your categories links are displayed. You can choose between ascending and descending.
uk: Тут ви можете змінити порядок відображення посилань на категорії на зворотний. Можна вибрати за зростанням або за спаданням.

en: Here you can choose to reverse the order that your pages links are displayed. You can choose between ascending and descending.
uk: Тут ви можете змінити порядок відображення посилань на сторінки на зворотний. Можна вибрати за зростанням або за спаданням.

en: Here you can choose to sort your pages links.
uk: Тут ви можете вибрати спосіб сортування посилань на сторінки.

en: Here you can choose which items appear in the post info section on pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted items shown below will appear.
uk: Тут ви можете вибрати, які елементи відображатимуться в блоці інформації про запис на сторінках. Це область, зазвичай під заголовком запису, де показано базову інформацію про ваш запис. Відображатимуться виділені нижче елементи.

en: Here you can choose which items appear in the post info section on single post pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted items shown below will appear.
uk: Тут ви можете вибрати, які елементи відображатимуться в блоці інформації про запис на сторінках окремих записів. Це область, зазвичай під заголовком запису, де показано базову інформацію про ваш запис. Відображатимуться виділені нижче елементи.

en: Here you can designate how many WooCommerce products are displayed on the archive page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
uk: Тут ви можете вказати, скільки товарів WooCommerce відображається на сторінці архіву. Цей параметр працює незалежно від налаштувань Settings > Reading у wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Archive pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
uk: Тут ви можете вказати, скільки найновіших статей відображається на сторінках архіву. Цей параметр працює незалежно від налаштувань Settings > Reading у wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Category page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
uk: Тут ви можете вказати, скільки найновіших статей відображається на сторінці категорії. Цей параметр працює незалежно від налаштувань Settings > Reading у wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Search results pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
uk: Тут ви можете вказати, скільки найновіших статей відображається на сторінках результатів пошуку. Цей параметр працює незалежно від налаштувань Settings > Reading у wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Tag pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
uk: Тут ви можете вказати, скільки найновіших статей відображається на сторінках тегів. Цей параметр працює незалежно від налаштувань Settings > Reading у wp-admin.

en: Here you can disable automatic memory limit increase.
uk: Тут ви можете вимкнути автоматичне збільшення ліміту пам’яті.

en: Here you can provide 468x60 banner destination url
uk: Тут ви можете вказати цільовий URL банера 468x60

en: Here you can provide 468x60 banner image url
uk: Тут ви можете вказати URL зображення банера 468x60

en: Hex Value
uk: Шістнадцяткове Значення

en: Hide
uk: Приховати

en: Hide Logo Image
uk: Приховати Зображення Логотипа

en: Hide Nav Before Scroll
uk: Приховувати Навігацію До Прокручування

en: Hide Navigation Until Scroll
uk: Приховувати Навігацію До Прокрутки

en: Hide empty categories
uk: Приховати порожні категорії

en: High
uk: Висока

en: Home
uk: Головна

en: Homepage SEO
uk: SEO головної сторінки

en: Homepage custom title (if enabled)
uk: Власний заголовок головної сторінки (якщо увімкнено)

en: Homepage meta description (if enabled)
uk: Метаопис головної сторінки (якщо увімкнено)

en: Homepage meta keywords (if enabled)
uk: Метаключові слова головної сторінки (якщо увімкнено)

en: How do I report a bug?
uk: Як повідомити про помилку?

en: How would you like to change the style of this element?
uk: Як ви хочете змінити стиль цього елемента?

en: Humorous
uk: Гумористичний

en: Icon
uk: Іконка

en: Icon Color
uk: Колір Іконки

en: Icon Placement
uk: Розташування Іконки

en: If a page is built with the Divi Builder, the Gutenberg block CSS file is moved from the header to the footer. Since the file is most likely not used, we can load it later. This removes a render blocking request and improving performance.
uk: Якщо сторінку створено за допомогою Divi Builder, файл CSS блоків Gutenberg переноситься з заголовка до підвалу. Оскільки цей файл, найімовірніше, не використовується, його можна завантажити пізніше. Це прибирає запит, що блокує рендеринг, і покращує продуктивність.

en: If custom titles are disabled, choose autogeneration method
uk: Якщо власні заголовки вимкнено, виберіть метод автогенерації

en: If this website contains content built with Divi 4, you can use the migrator to convert your website to the Divi 5 format. Un-migrated content will not benefit from Divi 5 performance improvements.
uk: Якщо цей вебсайт містить контент, створений за допомогою Divi 4, ви можете скористатися мігратором, щоб конвертувати вебсайт у формат Divi 5. Контент, який не мігровано, не отримає переваг від покращень продуктивності Divi 5.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over how your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
uk: Якщо ви не використовуєте власні заголовки записів, ви все одно можете керувати тим, як генеруються заголовки. Тут можна вибрати порядок відображення заголовка запису та назви блогу або повністю прибрати назву блогу із заголовка.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over hw your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
uk: Якщо ви не використовуєте власні заголовки записів, ви все одно можете керувати тим, як генеруються заголовки. Тут можна вибрати порядок відображення заголовка запису та назви блогу або повністю прибрати назву блогу із заголовка.

en: If you don't want to display some banners - leave approptiate fields blank
uk: Якщо ви не хочете показувати деякі банери — залиште відповідні поля порожніми

en: If you have enabled custom titles you can add your custom title here. Whatever you type here will be placed between the < title >< /title > tags in header.php
uk: Якщо ви увімкнули власні заголовки, ви можете додати свій заголовок тут. Усе, що ви введете тут, буде розміщено між тегами < title >< /title > у header.php

en: If you have enabled meta descriptions you can add your custom description here.
uk: Якщо ви увімкнули метаописи, ви можете додати свій опис тут.

en: If you have enabled meta keywords you can add your custom keywords here. Keywords should be separated by comas. For example: wordpress,themes,templates,elegant
uk: Якщо ви увімкнули метаключові слова, ви можете додати свої ключові слова тут. Ключові слова слід розділяти комами. Наприклад: wordpress,themes,templates,elegant

en: If you would like categories to be displayed in your navigationbar that don't have any posts in them then disable this option. By default empty categories are hidden
uk: Якщо ви хочете, щоб на панелі навігації відображалися категорії без записів, вимкніть цю опцію. За замовчуванням порожні категорії приховано.

en: If you would like to add a meta description to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for descriptions to be displayed on post pages. You can add your meta description using custom fields based off the custom field name you define below.
uk: Якщо ви хочете додати мета-опис до запису, це можна зробити за допомогою користувацьких полів. Цю опцію потрібно увімкнути, щоб описи відображалися на сторінках записів. Ви можете додати мета-опис за допомогою користувацьких полів на основі назви користувацького поля, яку задасте нижче.

en: If you would like to add meta keywords to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for keywords to be displayed on post pages. You can add your meta keywords using custom fields based off the custom field name you define below.
uk: Якщо ви хочете додати мета-ключові слова до запису, це можна зробити за допомогою користувацьких полів. Цю опцію потрібно увімкнути, щоб ключові слова відображалися на сторінках записів. Ви можете додати мета-ключові слова за допомогою користувацьких полів на основі назви користувацького поля, яку задасте нижче.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the categories navigation bar disable this feature.
uk: Якщо ви хочете прибрати випадаючі меню з панелі навігації категорій, вимкніть цю функцію.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the pages navigation bar disable this feature.
uk: Якщо ви хочете прибрати випадаючі меню з панелі навігації сторінок, вимкніть цю функцію.

en: If you would like to use your own custom logo image click the Upload Image button.
uk: Якщо ви хочете використовувати власне зображення логотипу, натисніть кнопку «Завантажити Зображення».

en: Image
uk: Зображення

en: Image Description
uk: Опис Зображення

en: Image Dimensions
uk: Розміри Зображення

en: Image Fill Description
uk: Опис Заповнення Зображення

en: Image Height
uk: Висота Зображення

en: Image Scale
uk: Масштаб Зображення

en: Image Selection
uk: Виділення Зображення

en: Image Size
uk: Розмір Зображення

en: Image Sketch
uk: Ескіз Зображення

en: Image Style
uk: Стиль Зображення

en: Image Type
uk: Тип Зображення

en: Image URL or base64 string is required.
uk: Потрібно вказати URL зображення або рядок base64.

en: Image Url
uk: URL Зображення

en: Image Width
uk: Ширина Зображення

en: Image doesn't exist
uk: Зображення не існує

en: Images
uk: Зображення

en: Images stored on a different website cannot be used as reference. The issue can be resolved by uploading the image to the WordPress media library.
uk: Зображення, що зберігаються на іншому вебсайті, не можна використовувати як еталонні. Проблему можна вирішити, завантаживши зображення до медіатеки WordPress.

en: Import
uk: Імпортувати

en: Import %s
uk: Імпортувати %s

en: Import & Export Customizer
uk: Імпорт і Експорт Налаштувань

en: Import & Export Theme Options
uk: Імпорт Та Експорт Параметрів Теми

en: Import Theme Options
uk: Імпортувати Параметри Теми

en: Import These Templates
uk: Імпортувати Ці Шаблони

en: Import To Cloud
uk: Імпортувати В Хмару

en: Importing %1$s Page
uk: Імпорт Сторінки %1$s

en: Importing Customizer Settings
uk: Імпорт Налаштувань Кастомайзера

en: Importing Pages
uk: Імпорт Сторінок

en: Importing Presets
uk: Імпорт Пресетів

en: Importing Theme Builder
uk: Імпорт Theme Builder

en: Improve Google Fonts Loading
uk: Покращити завантаження Google Fonts

en: Improve your web design workflow and collaborate together in the cloud.
uk: Покращуйте робочий процес вебдизайну та співпрацюйте разом у хмарі.

en: In Progress
uk: У Процесі

en: In some cases users will want to create parent categories or links as placeholders to hold a list of child links or categories. In this case it is not desirable to have the parent links lead anywhere, but instead merely serve an organizational function. Enabling this options will remove the links from all parent pages/categories so that they don't lead anywhere when clicked.
uk: У деяких випадках користувачі створюють батьківські категорії або посилання як заповнювачі для списку дочірніх посилань чи категорій. У такому разі небажано, щоб батьківські посилання кудись вели — вони мають виконувати лише організаційну функцію. Увімкнення цієї опції прибере посилання з усіх батьківських сторінок/категорій, щоб під час натискання вони нікуди не вели.

en: Inactive (%s)
uk: Неактивні (%s)

en: Inactive Widgets
uk: Неактивні Віджети

en: Increase Contrast
uk: Збільшити Контраст

en: Increase Detail
uk: Збільшити Деталізацію

en: Increase Saturation
uk: Збільшити Насиченість

en: Index Page SEO
uk: SEO сторінки індексу

en: Informative
uk: Інформативний

en: Initializing Process
uk: Ініціалізація Процесу

en: Input 468x60 adsense code
uk: Ввести код adsense 468x60

en: Input 468x60 advertisement banner image
uk: Вказати зображення рекламного банера 468x60

en: Input 468x60 advertisement destination url
uk: Вказати цільовий URL реклами 468x60

en: Input your website information and select which pages you want to have on your website.
uk: Введіть інформацію про ваш сайт і виберіть, які сторінки мають бути на вашому сайті.

en: Input your website information and tell Divi AI about your website or business. The information you provide will be used to generate content, images and make design decisions.
uk: Введіть інформацію про ваш сайт і розкажіть Divi AI про ваш сайт або бізнес. Надана інформація буде використана для генерації контенту та зображень і для ухвалення дизайнерських рішень.

[ctx: Insert CSS Snippet from library]
en: Use This CSS Snippet
uk: Використати Цей Фрагмент CSS

en: Insert Code at Cursor
uk: Вставити Код У Позицію Курсора

[ctx: Insert HTML/JS Snippet from library]
en: Use This HTML/JS Snippet
uk: Використати Цей Фрагмент HTML/JS

[ctx: Insert Module from library]
en: Use This Module
uk: Використати Цей Модуль

[ctx: Insert Page from library]
en: Use This Page
uk: Використати Цю Сторінку

[ctx: Insert Row from library]
en: Use This Row
uk: Використати Цей Рядок

[ctx: Insert Section from library]
en: Use This Section
uk: Використати Цю Секцію

en: Inset
uk: Втиснута

en: Instagram Profile Url
uk: Instagram Профіль URL

en: Install WooCommerce Plugin
uk: Встановити Плагін WooCommerce

en: Install and Configure WooCommerce
uk: Встановити Та Налаштувати WooCommerce

en: Installing WooCommerce
uk: Встановлення WooCommerce

en: Interior Design Company
uk: Компанія З Дизайну Інтер’єру

en: Interior Design Company About Page
uk: Сторінка «Про Нас» Компанії З Дизайну Інтер’єру

en: Interior Design Company Blog Page
uk: Сторінка Блогу Компанії З Дизайну Інтер’єру

en: Interior Design Company Contact Page
uk: Сторінка Контактів Компанії З Дизайну Інтер’єру

en: Interior Design Company Home Page
uk: Головна Сторінка Компанії З Дизайну Інтер’єру

en: Interior Design Company Landing Page
uk: Лендінг-сторінка Компанії З Дизайну Інтер’єру

en: Interior Design Company Portfolio Page
uk: Сторінка Портфоліо Компанії З Дизайну Інтер’єру

en: Interior Design Company Services Page
uk: Сторінка Послуг Компанії З Дизайну Інтер’єру

en: Interior Design Company Shop Page
uk: Сторінка Магазину Компанії З Дизайну Інтер’єру

en: Invalid API Key or Username
uk: Недійсний API-ключ або ім’я користувача

en: Invalid post IDs format.
uk: Некоректний формат ID записів.

en: Invalid shortcode string.
uk: Недійсний рядок shortcode.

en: Invite your team members and clients and give them full access to your entire suite of Divi services.
uk: Запросіть учасників команди та клієнтів і надайте їм повний доступ до всього набору сервісів Divi.

en: Italic
uk: Курсив

en: Join Now
uk: Приєднатися Зараз

en: Just another %s site
uk: Просто ще один сайт %s

en: Just another WordPress site
uk: Просто ще один сайт WordPress

en: LMS About Page
uk: Сторінка «Про Нас» LMS

en: LMS Blog Page
uk: Сторінка Блогу LMS

en: LMS Contact Page
uk: Сторінка Контактів LMS

en: LMS Course Page
uk: Сторінка Курсу LMS

en: LMS Courses Page
uk: Сторінка Курсів LMS

en: LMS Home Page
uk: Головна Сторінка LMS

en: LMS Landing Page
uk: Цільова Сторінка LMS

en: LMS Marketing Page
uk: Маркетингова Сторінка LMS

[ctx: LMS Page]
en: Course
uk: Курс

[ctx: LMS Page]
en: Courses
uk: Курси

en: LMS Pricing Page
uk: Сторінка Тарифів LMS

en: Landscape (8:5)
uk: Альбомна (8:5)

en: Language
uk: Мова

en: Language of Prompt
uk: Мова Запиту

en: Language of Website
uk: Мова Вебсайту

en: Layout
uk: Макет

[ctx: Layout]
en: Add New
uk: Додати Нове

[ctx: Layout Categories]
en: Manage Categories
uk: Керування Категоріями

[ctx: Layout Categories]
en: Manage Tags
uk: Керування Тегами

[ctx: Layout Category]
en: Art & Design
uk: Мистецтво Та Дизайн

[ctx: Layout Category]
en: Business
uk: Бізнес

[ctx: Layout Category]
en: Community & Non-Profit
uk: Спільнота Та Некомерційні Організації

[ctx: Layout Category]
en: Education
uk: Освіта

[ctx: Layout Category]
en: Events
uk: Події

[ctx: Layout Category]
en: Fashion & Beauty
uk: Мода Та Краса

[ctx: Layout Category]
en: Food & Drink
uk: Їжа Та Напої

[ctx: Layout Category]
en: Health & Fitness
uk: Здоров’я Та Фітнес

[ctx: Layout Category]
en: Online Store
uk: Інтернет-Магазин

[ctx: Layout Category]
en: Services
uk: Послуги

[ctx: Layout Category]
en: Technology
uk: Технології

en: Layout Name
uk: Назва Макета

en: Layout Pack
uk: Пакет Макетів

[ctx: Layout Pack]
en: Fashion
uk: Мода

[ctx: Layout Pack]
en: Layouts In This Pack
uk: Макети В Цьому Пакеті

[ctx: Layout Packs]
en: Manage Packs
uk: Керування Пакетами

en: Layout Settings
uk: Налаштування Макета

en: Learn About Divi AI
uk: Дізнатися Про Divi AI

en: Learn About Divi Cloud
uk: Дізнатися Про Divi Cloud

en: Learn About Divi Teams
uk: Дізнатися Про Divi Teams

en: Learn About Divi VIP
uk: Дізнатися Про Divi VIP

en: Learn About VIP Support
uk: Дізнатися про VIP-підтримку

en: Learn More
uk: Дізнатися Більше

en: Learn More About Divi 5
uk: Дізнатися Більше Про Divi 5

en: Leave a Reply to %s
uk: Залишити Відповідь Для %s

en: Left
uk: Ліворуч

en: Left Sidebar
uk: Ліва Бічна Панель

en: Left to Right
uk: Зліва Направо

en: Lengthen
uk: Зробити Довшим

en: Let AI Choose
uk: Нехай ШІ Вибере

en: Let AI Choose For Me
uk: Нехай AI Вибере За Мене

en: Letter Spacing
uk: Міжлітерний Інтервал

en: Let’s Build Your Divi Website!
uk: Давайте Створимо Ваш Вебсайт На Divi!

en: Level Up Your Divi Toolkit
uk: Прокачайте Свій Набір Інструментів Divi

en: Level up your efficiency with limitless AI content and image requests.
uk: Підвищуйте ефективність із безлімітними AI-запитами на контент і зображення.

en: Library
uk: Бібліотека

en: Light
uk: Світлий

en: Limit Google Fonts Support For Legacy Browsers
uk: Обмежити підтримку Google Fonts для застарілих браузерів

en: Link
uk: Посилання

en: Link Color
uk: Колір Посилань

en: Link text
uk: Текст посилання

en: List Items
uk: Елементів Списку

en: Live Preview
uk: Попередній Перегляд

en: Load From Library
uk: Завантажити З Бібліотеки

en: Load more
uk: Завантажити ще

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Locations
uk: Розташування

en: Log In
uk: Увійти

en: Log In To Divi Cloud
uk: Увійти До Divi Cloud

en: Log In to Activate Your License
uk: Увійдіть, Щоб Активувати Ліцензію

en: Login
uk: Увійти

en: Logo
uk: Логотип

en: Logo Max Height
uk: Макс. Висота Логотипа

en: Low
uk: Низька

en: Make Full Width
uk: Зробити На Всю Ширину

en: Manage Layouts
uk: Керування Макетами

en: Manage Pages
uk: Керувати сторінками

en: Manage Posts
uk: Керувати записами

en: Manage Templates
uk: Керувати шаблонами

en: Manage Theme Templates
uk: Керування Шаблонами Теми

en: Manage Un-widgetized Advertisements
uk: Керувати Рекламою Без Віджетів

en: Manage Website Pages
uk: Керування Сторінками Вебсайту

en: Manage Your Elegant Themes Account
uk: Керувати Обліковим Записом Elegant Themes

en: Managing Website Styles
uk: Керування стилями вебсайту

en: March 28, 2024
uk: 28 березня 2024

[ctx: Marketplace Page]
en: Seller
uk: Продавець

en: Maximum
uk: Максимум

en: Maximum canvas size is 8192px
uk: Максимальний розмір полотна — 8192px

en: Medium
uk: Середня

en: Member Login
uk: Вхід Для Учасників

en: Memory Limit Increase
uk: Збільшення ліміту пам’яті

en: Menu Height
uk: Висота Меню

en: Menu Link Color
uk: Колір Посилань Меню

en: Menu Text Size
uk: Розмір Тексту Меню

en: Menu Top Margin
uk: Верхній Відступ Меню

en: Menu Width
uk: Ширина Меню

en: Meta Font Style
uk: Стиль Шрифту Мета

en: Meta Letter Spacing
uk: Міжлітерний Інтервал Мета

en: Meta Line Height
uk: Висота Рядка Мета

en: Meta Text Size
uk: Розмір Тексту Мета

en: Migrate This Site to %s
uk: Мігрувати Цей Сайт До %s

en: Migrate This Website
uk: Мігрувати Цей Вебсайт

en: Migrate To Divi 5
uk: Мігрувати До Divi 5

en: Migrating Your %s
uk: Міграція Вашого %s

en: Migrating Your Modules
uk: Міграція Ваших Модулів

en: Migrating Your Pages
uk: Міграція Ваших Сторінок

en: Migrating Your Posts
uk: Міграція Ваших Записів

en: Migrating Your Settings
uk: Міграція Ваших Налаштувань

en: Migrating Your Templates
uk: Міграція Ваших Шаблонів

en: Migrating Your Widget Areas
uk: Міграція Областей Віджетів

en: Migrating your website will convert all Divi 4 modules to the Divi 5 format. Sweeping changes will be made to all Divi content throughout your website. It's important that you back up your website before migrating or test the migration on a staging site.
uk: Міграція вашого вебсайту перетворить усі модулі Divi 4 на формат Divi 5. Масштабні зміни буде внесено до всього контенту Divi на вашому вебсайті. Важливо зробити резервну копію вебсайту перед міграцією або протестувати міграцію на тестовому сайті.

en: Mobile Menu
uk: Мобільне Меню

en: Mobile Styles
uk: Мобільні Стилі

en: Modification Strength
uk: Сила Модифікації

en: Modification Type
uk: Тип Модифікації

en: Modify
uk: Змінити

en: Modify Element
uk: Змінити Елемент

en: Modify Selected Image
uk: Змінити Вибране Зображення

en: Modify With AI
uk: Змінити За Допомогою AI

en: Modify the reference image with a loose sketch
uk: Змініть еталонне зображення за допомогою приблизного ескізу

en: Module Name
uk: Назва Модуля

en: Module Name Prefix
uk: Префікс Назви Модуля

en: Module Use
uk: Використання Модулів

en: Modules That Will Not Be Converted (%s)
uk: Модулі, Які Не Будуть Конвертовані (%s)

en: Modules That Will be Converted (%s)
uk: Модулі, Які Будуть Конвертовані (%s)

en: Mood & Lighting
uk: Настрій І Освітлення

en: More Options
uk: Додаткові Параметри

en: Most Used
uk: Найчастіше Використовувані

en: Move
uk: Перемістити

en: Move To
uk: Перемістити До

en: Move To Divi Cloud
uk: Перемістити До Divi Cloud

en: Must Use Keywords
uk: Обов’язкові Ключові Слова

en: My Cloud
uk: Моя Хмара

en: My Divi Cloud
uk: Мій Divi Cloud

en: My Library
uk: Моя Бібліотека

en: Name
uk: Назва

en: Need help getting started with Divi? Our support team is available around the clock to help you with anything and everything Divi related.
uk: Потрібна допомога, щоб почати роботу з Divi? Наша команда підтримки доступна цілодобово, щоб допомогти вам з усім, що стосується Divi.

en: New Description
uk: Новий Опис

en: New Theme Options
uk: Нові Параметри Теми

en: New To Old
uk: Від Нових До Старих

en: New items are stored into %s library.
uk: Нові елементи зберігаються в бібліотеці %s.

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
uk: Новіші Коментарі <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Next
uk: Наступний

en: Next Entries &raquo;
uk: Новіші Записи &raquo;

en: No
uk: Ні

en: No %s found
uk: Не знайдено %s

en: No Animation
uk: Без Анімації

en: No Context
uk: Без Контексту

en: No File Selected
uk: Файл Не Вибрано

en: No Repeat
uk: Без Повтору

en: No Results
uk: Немає Результатів

en: No Results Found
uk: Результатів Не Знайдено

en: No Screenshot
uk: Немає Знімка Екрана

en: No Sidebar
uk: Без Бічної Панелі

en: No available options.
uk: Немає доступних опцій.

en: None
uk: Немає

en: Note: Color settings set above should be applied to the Default color scheme.
uk: Примітка: Налаштування Кольорів, Задані Вище, Має Бути Застосовано До Схеми Кольорів За Замовчуванням.

en: Nothing found
uk: Нічого не знайдено

en: Nothing found in Trash
uk: У Кошику нічого не знайдено

en: Number of Posts displayed on Archive pages
uk: Кількість записів, що відображаються на сторінках архіву

en: Number of Posts displayed on Category page
uk: Кількість записів, що відображаються на сторінці категорії

en: Number of Posts displayed on Search pages
uk: Кількість записів, що відображаються на сторінках пошуку

en: Number of Posts displayed on Tag pages
uk: Кількість записів, що відображаються на сторінках тегів

en: Number of Products displayed on WooCommerce archive pages
uk: Кількість товарів, що відображаються на сторінках архіву WooCommerce

en: Number of dropdown tiers shown
uk: Кількість рівнів випадаючого меню

en: Off
uk: Вимкнено

en: Old To New
uk: Від Старих До Нових

en: On
uk: Увімк.

en: On Divi Cloud
uk: У Divi Cloud

en: Onboarding Primary Menu
uk: Основне меню онбордингу

en: Only Show
uk: Показувати Лише

en: Only Show Icon on Hover
uk: Показувати Іконку Лише При Наведенні

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
uk: на

en: Open in a new window
uk: Відкрити в новому вікні

en: Open link in new window
uk: Відкрити посилання в новому вікні

en: Options
uk: Параметри

en: Orange
uk: Помаранчевий

en: Order Category Links by Ascending/Descending
uk: Порядок Посилань На Категорії: За Зростанням/За Спаданням

en: Order Pages Links by Ascending/Descending
uk: Порядок Посилань На Сторінки: За Зростанням/За Спаданням

en: Outset
uk: Опукла

[ctx: Page]
en: About
uk: Про Нас

[ctx: Page]
en: Blog
uk: Блог

[ctx: Page]
en: Careers
uk: Кар’єра

[ctx: Page]
en: Case Study
uk: Кейс

[ctx: Page]
en: Categories
uk: Категорії

[ctx: Page]
en: Contact
uk: Контакти

[ctx: Page]
en: Designer
uk: Дизайнер

[ctx: Page]
en: Donate
uk: Пожертвувати

[ctx: Page]
en: Events
uk: Події

[ctx: Page]
en: FAQ
uk: Поширені Запитання

[ctx: Page]
en: Features
uk: Можливості

[ctx: Page]
en: Gallery
uk: Галерея

[ctx: Page]
en: Gallery 1
uk: Галерея 1

[ctx: Page]
en: Gallery 2
uk: Галерея 2

[ctx: Page]
en: Gallery 3
uk: Галерея 3

[ctx: Page]
en: Guide
uk: Посібник

[ctx: Page]
en: Home
uk: Головна

[ctx: Page]
en: Landing
uk: Лендінг

[ctx: Page]
en: Market
uk: Ринок

[ctx: Page]
en: Marketing
uk: Маркетинг

[ctx: Page]
en: Portfolio
uk: Портфоліо

[ctx: Page]
en: Pricing
uk: Ціни

[ctx: Page]
en: Project 1
uk: Проєкт 1

[ctx: Page]
en: Project 2
uk: Проєкт 2

[ctx: Page]
en: Services
uk: Послуги

[ctx: Page]
en: Shop
uk: Магазин

[ctx: Page]
en: Team
uk: Команда

en: Page Generated Successfully
uk: Сторінку Успішно Згенеровано

en: Page Layout
uk: Макет Сторінки

en: Page Name
uk: Назва Сторінки

en: Page Title
uk: Заголовок Сторінки

[ctx: Page layout]
en: View Live Demo
uk: Переглянути Живу Демоверсію

en: Pages
uk: Сторінки

en: Pages Built With Divi
uk: Сторінки, створені за допомогою Divi

en: Pages:
uk: Сторінки:

en: Paint Color
uk: Колір Фарби

en: Paint over the area of the image that you would like to modify
uk: Зафарбуйте область зображення, яку ви хочете змінити

en: Paintbrush Size
uk: Розмір Пензля

en: Painting
uk: Живопис

en: Paragraph
uk: Абзац

en: Paragraphs
uk: Абзаців

en: Password
uk: Пароль

en: Password Protected
uk: Захищено Паролем

en: Password:
uk: Пароль:

en: Paste image url here, if you chose "images" slider type
uk: Вставте тут URL зображення, якщо ви вибрали тип слайдера "images"

en: Performance
uk: Продуктивність

en: Phone
uk: Телефон

en: Phone Number
uk: Номер Телефону

en: Photo
uk: Фото

en: Photo Marketplace
uk: Фотомаркетплейс

en: Photo Marketplace About Page
uk: Сторінка «Про Нас» Фотомаркетплейсу

en: Photo Marketplace Categories Page
uk: Сторінка Категорій Фотомаркетплейсу

en: Photo Marketplace Contact Page
uk: Сторінка Контактів Фотомаркетплейсу

en: Photo Marketplace Home Page
uk: Головна Сторінка Фотомаркетплейсу

en: Photo Marketplace Landing Page
uk: Цільова Сторінка Фотомаркетплейсу

en: Photo Marketplace Pricing Page
uk: Сторінка Тарифів Фотомаркетплейсу

en: Photo Marketplace Seller Page
uk: Сторінка Продавця Фотомаркетплейсу

en: Photographer
uk: Фотограф

en: Pick a color for your headings, or let Divi AI choose one for you.
uk: Виберіть колір для заголовків або дозвольте Divi AI вибрати його за вас.

en: Pick a color to use for things like paragraphs, or let Divi AI choose one for you.
uk: Виберіть колір для елементів на кшталт абзаців або дозвольте Divi AI вибрати його за вас.

en: Pick a handcrafted Starter Site created by our team. Then, jump into your finished website and customize the content.
uk: Оберіть готовий стартовий сайт, створений нашою командою. Потім відкрийте готовий вебсайт і налаштуйте контент.

en: Pick the starter site that best suits your website. Every Starter Site can be used for any type of website. Once your website is generated, you can easily customize the content and styles using the Divi Builder.
uk: Виберіть стартовий сайт, який найкраще підходить для вашого сайту. Кожен стартовий сайт можна використовувати для будь-якого типу сайту. Після створення сайту ви зможете легко налаштувати вміст і стилі за допомогою Divi Builder.

en: Pink
uk: Рожевий

en: Place Thumbs on Pages
uk: Показувати мініатюри на сторінках

en: Place Thumbs on Posts
uk: Показувати мініатюри в записах

en: Place your adsense code here.
uk: Розмістіть тут ваш код adsense.

en: Please Log In Again
uk: Будь Ласка, Увійдіть Знову

en: Plugins below use Divi hooks and may not yet be compatible with %s.
uk: Плагіни нижче використовують хуки Divi і можуть бути ще не сумісні з %s.

en: Plugins may be Incompatible with %s
uk: Плагіни Можуть Бути Несумісні З %s

en: Portability
uk: Портативність

en: Portrait (3:4)
uk: Портретна (3:4)

en: Post
uk: Запис

en: Post Title
uk: Заголовок Запису

en: Post content has been rolled back to Divi 4 format.
uk: Вміст записів відкотено до формату Divi 4.

en: Post info section
uk: Блок інформації про запис

en: Posted on
uk: Опубліковано

en: Posts Built With Divi
uk: Записи, створені за допомогою Divi

en: Premade Layouts
uk: Готові Макети

en: Presets
uk: Пресети

en: Preview %1$s
uk: Попередній Перегляд %1$s

en: Previous
uk: Попередній

en: Primary Color
uk: Основний Колір

en: Primary Menu
uk: Основне Меню

en: Primary Menu Background Color
uk: Колір Фону Основного Меню

en: Primary Menu Bar
uk: Основна Панель Меню

en: Primary Menu Link Color
uk: Колір Посилань Основного Меню

en: Processing Imagery
uk: Обробляємо Зображення

en: Product Content
uk: Вміст Товару

en: Progress Update: Front-End Speed Improvements (And Much More)
uk: Оновлення Прогресу: Покращення Швидкодії Фронтенду (І Багато Іншого)

en: Project Navigation
uk: Навігація Проєкту

en: Published
uk: Опубліковано

en: Published (%s)
uk: Опубліковано (%s)

en: Purchase A Divi AI Membership
uk: Придбати Підписку Divi AI

en: Quick Actions
uk: Швидкі Дії

en: RSS Icon Url
uk: Значок RSS URL

en: Ratings
uk: Рейтинги

en: Re-Run Compatibility Check
uk: Запустити Перевірку Сумісності Повторно

en: Re-Run Divi 5 Compatibility Check
uk: Повторно Запустити Перевірку Сумісності Divi 5

en: Read Divi Documentation
uk: Читати Документацію Divi

en: Red
uk: Червоний

en: Reference Content
uk: Еталонний Вміст

en: Reference Image (Optional)
uk: Еталонне Зображення (Необов’язково)

en: Reference Image Influence
uk: Вплив Еталонного Зображення

en: Refine Result
uk: Уточнити Результат

en: Refine your prompt
uk: Уточніть ваш запит

en: Regenerate
uk: Згенерувати Знову

en: Remove
uk: Видалити

en: Remove From Cloud
uk: Видалити З Хмари

en: Remove From Favorites
uk: Видалити З Вибраного

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Renew Subscription
uk: Поновити підписку

en: Replace Existing Code
uk: Замінити Наявний Код

en: Replace Existing Content
uk: Замінити Наявний Вміст

en: Reset
uk: Скинути

en: Reset to Defaults
uk: Скинути До Значень За Замовчуванням

en: Respectful
uk: Шанобливий

en: Restaurant
uk: Ресторан

en: Restaurant About Page
uk: Сторінка «Про Нас» Ресторану

en: Restaurant Blog Page
uk: Сторінка Блогу Ресторану

en: Restaurant Contact Page
uk: Сторінка Контактів Ресторану

en: Restaurant Gallery Page
uk: Сторінка Галереї Ресторану

en: Restaurant Home Page
uk: Головна Сторінка Ресторану

en: Restaurant Landing Page
uk: Цільова Сторінка Ресторану

[ctx: Restaurant Page]
en: Menu
uk: Меню

en: Restaurant Shop Page
uk: Сторінка Магазину Ресторану

en: Restaurant Team Page
uk: Сторінка Команди Ресторану

en: Restore
uk: Відновити

en: Restore Divi 4 Content
uk: Відновити Вміст Divi 4

en: Restoring Content...
uk: Відновлення Вмісту...

en: Results
uk: Результати

en: Retry
uk: Повторити

en: Retry Migration
uk: Повторити Міграцію

en: Rewrite With AI
uk: Переписати За Допомогою AI

en: Rewrite to be more engaging
uk: Переписати, щоб було цікавіше

en: Ridge
uk: Гребінь

en: Right
uk: Праворуч

en: Right Sidebar
uk: Права Бічна Панель

en: Right to Left
uk: Справа Наліво

en: Role Editor
uk: Редактор Ролей

en: Roll Back to %s
uk: Відкотитися До %s

en: Row Height
uk: Висота Рядка

en: Row Name
uk: Назва Ряду

en: Row Name Prefix
uk: Префікс Назви Рядка

en: SaaS Company
uk: SaaS-Компанія

en: SaaS Company About Page
uk: Сторінка «Про Нас» SaaS-Компанії

en: SaaS Company Careers Page
uk: Сторінка Кар’єри SaaS-Компанії

en: SaaS Company Contact Page
uk: Сторінка Контактів SaaS-Компанії

en: SaaS Company Documentation Page
uk: Сторінка Документації SaaS-Компанії

en: SaaS Company Features Page
uk: Сторінка Функцій SaaS-Компанії

en: SaaS Company Landing Page
uk: Цільова Сторінка SaaS-Компанії

en: SaaS Company Pricing Page
uk: Сторінка Тарифів SaaS-Компанії

en: Save
uk: Зберегти

en: Save %s
uk: Зберегти %s

en: Save Changes
uk: Зберегти Зміни

en: Save Items To Divi Cloud
uk: Зберегти Елементи В Divi Cloud

en: Save Selection Only
uk: Зберегти Лише Вибране

en: Save Theme Options
uk: Зберегти Параметри Теми

en: Save To Divi Cloud
uk: Зберегти У Divi Cloud

en: Save To Library
uk: Зберегти До Бібліотеки

en: Save as Global
uk: Зберегти Як Глобальний

en: Save items to the Divi Cloud for later use.
uk: Зберігайте елементи в Divi Cloud для подальшого використання.

en: Save this %s to the Divi Library for later use.
uk: Збережіть цей %s у бібліотеці Divi для подальшого використання.

en: Save unlimited layouts, theme builder templates, code snippets and more to Divi Cloud.
uk: Зберігайте необмежену кількість макетів, шаблонів Theme Builder, фрагментів коду та багато іншого в Divi Cloud.

en: Save your Divi assets to the cloud and access them from any website. Collaborate with your team in the cloud.
uk: Зберігайте свої ресурси Divi у хмарі та отримуйте доступ до них із будь-якого вебсайту. Співпрацюйте з командою в хмарі.

en: Saving Theme Builder
uk: Збереження Theme Builder

en: Scroll
uk: Прокрутка

en: Search
uk: Пошук

en: Search &hellip;
uk: Пошук &hellip;

en: Search Bar Background Color
uk: Колір Фону Панелі Пошуку

en: Search Bar Text Color
uk: Колір Тексту Панелі Пошуку

en: Search Fonts
uk: Пошук Шрифтів

en: Search For Categories
uk: Пошук Категорій

en: Search For Layouts
uk: Пошук Макетів

en: Search For Packs
uk: Пошук Пакетів

en: Search Results for: %s
uk: Результати Пошуку Для: %s

en: Search Theme Options
uk: Шукати Параметри Теми

en: Search for:
uk: Шукати:

en: Search results for "%s"
uk: Результати пошуку за запитом "%s"

en: Secondary Color
uk: Додатковий Колір

en: Secondary Menu
uk: Додаткове Меню

en: Secondary Menu Background Color
uk: Колір Фону Додаткового Меню

en: Secondary Menu Bar
uk: Додаткова Панель Меню

en: Secondary Menu Link Color
uk: Колір Посилань Додаткового Меню

en: Section Height
uk: Висота Секції

en: Section Name
uk: Назва Розділу

en: Section Name Prefix
uk: Префікс Назви Розділу

en: Select
uk: Вибрати

en: Select All
uk: Вибрати Все

en: Select Animation Effect
uk: Виберіть ефект анімації

en: Select Font
uk: Вибрати Шрифт

en: Select Icon
uk: Вибрати Іконку

en: Select Mood
uk: Вибрати Настрій

en: Select Page
uk: Вибрати Сторінку

en: Select Slider Type here
uk: Виберіть тут тип слайдера

en: Select a Website Template
uk: Вибрати шаблон вебсайту

en: Select a primary color, or let Divi AI choose a great color for you. The primary color is used through the layout, such as background colors, button colors, etc.
uk: Виберіть основний колір або дозвольте Divi AI підібрати чудовий колір за вас. Основний колір використовується в макеті, зокрема для кольорів фону, кнопок тощо.

en: Select a secondary color, or let Divi AI choose a great color for you. The secondary color is used through the layout as a secondary accent color, such as for icon colors, text highlights, etc.
uk: Виберіть додатковий колір або дозвольте Divi AI підібрати чудовий колір за вас. Додатковий колір використовується в макеті як другорядний акцент, наприклад для кольорів іконок, підсвічування тексту тощо.

en: Select between expanded and closed state
uk: Виберіть між розгорнутим і закритим станом

en: Select the pages that you want to add to your website. You can select from pre-build pages with custom layouts, and add your own pages that will be built using a simple template.
uk: Виберіть сторінки, які хочете додати на сайт. Ви можете вибрати готові сторінки з власними макетами, а також додати свої сторінки, які буде створено на основі простого шаблону.

en: Select this option if you plan to sell products on your website. We will install WooCommerce and configure your cart and checkout pages.
uk: Виберіть цей варіант, якщо плануєте продавати товари на своєму сайті. Ми встановимо WooCommerce і налаштуємо сторінки кошика та оформлення замовлення.

en: Select yes if the link should be opened in a new window
uk: Виберіть «так», якщо посилання потрібно відкривати в новому вікні

en: Select your desired enhancements. Your image will be sent back through Divi AI and re-imagined to achieve the desired result.
uk: Виберіть потрібні покращення. Ваше зображення буде знову оброблено через Divi AI та переосмислено для досягнення бажаного результату.

en: Sentences
uk: Речень

[ctx: Services/Plans Page]
en: Packages
uk: Пакети

en: Set As Logo
uk: Встановити Як Логотип

en: Set the height of image in pixels.
uk: Установіть висоту зображення в пікселях.

en: Set the width of image in pixels.
uk: Установіть ширину зображення в пікселях.

en: Share With Team
uk: Поділитися З Командою

en: Share Your Divi Cloud With Your Team
uk: Діліться Divi Cloud Зі Своєю Командою

en: Shared With Me
uk: Надано Мені Доступ

en: Shop (selecting this will install WooCommerce)
uk: Магазин (вибір цього встановить WooCommerce)

en: Shop Page & Category Page Layout for WooCommerce
uk: Макет Сторінки Магазину Й Сторінки Категорії Для WooCommerce

en: Shortcode Framework Constant
uk: Константа Фреймворку Шорткодів

en: Shortcode Framework Constant Value
uk: Значення Константи Фреймворку Шорткодів

en: Shortcode Framework Hook
uk: Хук Фреймворку Шорткодів

en: Shortcode Framework Option
uk: Опція Фреймворку Шорткодів

en: Shortcodes
uk: Шорткоди

en: Shortcodes In Widget Area Use
uk: Використання Шорткодів У Віджетах

en: Shortcodes Used
uk: Використані Шорткоди

en: Shorten
uk: Скоротити

en: Show
uk: Показати

en: Show Facebook Icon
uk: Показати Значок Facebook

en: Show Instagram Icon
uk: Показати Значок Instagram

en: Show RSS Icon
uk: Показати Значок RSS

en: Show Search Icon
uk: Показувати Іконку Пошуку

en: Show Social Icons
uk: Показувати Іконки Соцмереж

en: Show Thumbs on Index pages
uk: Показувати мініатюри на сторінках індексу

en: Show Top Bar
uk: Показувати Верхню Панель

en: Show X Icon
uk: Показати Значок X

en: Show comments on pages
uk: Показувати коментарі на сторінках

en: Show comments on posts
uk: Показувати коментарі в записах

en: Show dropdown menus
uk: Показувати випадаючі меню

en: Sidebar
uk: Бічна Панель

en: Sidebar Layout
uk: Макет Бічної Панелі

en: Sidebar Width
uk: Ширина Бічної Панелі

en: Sidebar: %1$s contains third party module(s): %2$s
uk: Бічна панель: %1$s містить модулі сторонніх розробників: %2$s

en: Sidebar: %1$s, contains the following Divi WooCommerce module(s): %2$s
uk: Бічна панель: %1$s, містить такі модулі Divi WooCommerce: %2$s

en: Sign In To Divi Cloud
uk: Увійти До Divi Cloud

en: Sign Out Of Divi Cloud
uk: Вийти З Divi Cloud

en: Sign in to your Elegant Themes account using the pop-up to activate Divi Cloud.
uk: Увійдіть до свого облікового запису Elegant Themes через спливаюче вікно, щоб активувати Divi Cloud.

en: Simplify
uk: Спростити

en: Simply describe your website, sit back, relax, and let Divi AI create your entire website for you in less than 2 minutes.
uk: Просто опишіть свій вебсайт, відпочиньте та дозвольте Divi AI створити для вас повноцінний вебсайт менш ніж за 2 хвилини.

en: Single Page Layout
uk: Макет Окремої Сторінки

en: Single Post Layout
uk: Макет Окремого Запису

en: Single Post Page SEO
uk: SEO сторінки окремого запису

en: Site Identity
uk: Ідентичність Сайту

en: Site Name
uk: Назва Сайту

en: Site Slogan
uk: Слоган Сайту

en: Size
uk: Розмір

en: Skills
uk: Навички

en: Skip This Step & Build Manually
uk: Пропустити Цей Крок І Створювати Вручну

en: Slide
uk: Слайд

en: Slide In
uk: З’їзд Збоку

en: Slide In & Fullscreen Header Settings
uk: Налаштування Шапки З Виїздом Та На Весь Екран

en: Slider Type
uk: Тип Слайдера

en: Smooth Scrolling
uk: Плавне прокручування

en: Social Icon Color
uk: Колір Іконок Соцмереж

en: Social Icon Size
uk: Розмір Іконок Соцмереж

en: Social Media Post
uk: Публікація В Соцмережах

en: Solid
uk: Суцільна

en: Some Theme Builder Templates are Incompatible with %s
uk: Деякі Шаблони Theme Builder Несумісні З %s

en: Some third party scripts may be incorrectly enqueued without declaring jQuery as dependency. If jQuery is deferred, these scripts could break. If you are experiencing console errors after enabling the "Defer jQuery And jQuery Migrate" option, you can enable this option, which will load an additional compatibility script that will attempt to solve the issue. You can turn this feature off if everything is working fine without it.
uk: Деякі сторонні скрипти можуть бути неправильно додані до черги завантаження без указання jQuery як залежності. Якщо jQuery відкладено, ці скрипти можуть перестати працювати. Якщо після ввімкнення опції «Відкласти jQuery І jQuery Migrate» у вас з’являються помилки в консолі, увімкніть цю опцію — буде завантажено додатковий скрипт сумісності, який спробує вирішити проблему. Ви можете вимкнути цю функцію, якщо без неї все працює нормально.

en: Something Went Wrong While Migrating to Divi 5
uk: Під час міграції на Divi 5 Щось Пішло Не Так

en: Something went wrong
uk: Щось пішло не так

en: Something went wrong. Please try again later or try different request.
uk: Щось пішло не так. Спробуйте пізніше або надішліть інший запит.

en: Sort
uk: Сортування

en: Sort Categories Links by Name/ID/Slug/Count/Term Group
uk: Сортувати Посилання На Категорії За Назвою/ID/Слагом/Кількістю/Групою Термінів

en: Sort Pages Links
uk: Сортувати Посилання На Сторінки

en: Split Into Modules
uk: Розділити На Модулі

en: Split Into Rows
uk: Розділити На Рядки

en: Split Into Sections
uk: Розділити На Розділи

en: Split Layout Into Sections
uk: Розділити Макет На Розділи

en: Split Row Into Modules
uk: Розділити Рядок На Модулі

en: Split Section Into Rows
uk: Розділити Розділ На Рядки

en: Split Test Usage
uk: Використання Спліт-Тестів

en: Split Test usage found
uk: Знайдено використання спліт-тестів

en: Square (1:1)
uk: Квадрат (1:1)

en: Start Collaborating!
uk: Почати Співпрацю!

en: Start Over
uk: Почати Спочатку

en: Start With %1$s
uk: Почати З %1$s

en: State
uk: Стан

en: Status
uk: Статус

en: Step %1$s: %2$s Compatibility Check
uk: Крок %1$s: Перевірка Сумісності %2$s

en: Step %1$s: Migrate to %2$s
uk: Крок %1$s: Мігрувати До %2$s

en: Stretch Background Image
uk: Розтягнути Фонове Зображення

en: Submit
uk: Надіслати

en: Submit Comment
uk: Надіслати Коментар

en: Submit a Comment
uk: Надіслати Коментар

en: Subscribe to Stay Up to Date
uk: Підпишіться, Щоб Бути В Курсі

en: Supply Divi AI with a reference image. This image will be combined with your image description to create the final image. Reference images are a great way to inform Divi AI about a desired composition or style while altering the subject matter of the reference image using your image description.
uk: Надайте Divi AI еталонне зображення. Це зображення буде поєднано з описом, щоб створити фінальне зображення. Еталонні зображення — чудовий спосіб підказати Divi AI бажану композицію або стиль, водночас змінюючи вміст еталонного зображення за допомогою вашого опису.

en: Supply Divi AI with additional context. The chosen context will alter the results and help Divi AI create relevant content.
uk: Надайте Divi AI додатковий контекст. Обраний контекст змінить результат і допоможе Divi AI створити релевантний контент.

en: Support
uk: Підтримка

en: Tab Content
uk: Вміст Вкладки

en: Tab Text
uk: Текст Вкладки

en: Tablet
uk: Планшет

en: Tag
uk: Тег

en: Tags
uk: Теги

en: Team Sidebar
uk: Бічна Панель Команди

en: Tell Divi AI About Your Website
uk: Розкажіть Divi AI Про Ваш Сайт

en: Tell Divi AI About Your Website (Optional)
uk: Розкажіть Divi AI Про Ваш Вебсайт (Необов’язково)

en: Tell Divi AI about the content you would like it to write.
uk: Розкажіть Divi AI про контент, який ви хочете, щоб він написав.

en: Tell Divi AI about the image you would like it to create.
uk: Розкажіть Divi AI про зображення, яке ви хочете, щоб він створив.

en: Tell Divi AI how long you want the content it generates to be. The output will be close to, but not exactly equal to, the length you define.
uk: Скажіть Divi AI, якої довжини має бути контент, який він генерує. Результат буде близьким до заданої довжини, але не точно таким самим.

en: Tell Divi AI how you would like it to fill in the blank area of your expanded image.
uk: Поясніть Divi AI, як саме ви хочете заповнити порожню область розширеного зображення.

en: Tell Divi AI how you would like to change the image. Your changes will be applied to the area you select using the Image Selection or Image Sketch interface.
uk: Поясніть Divi AI, як саме ви хочете змінити зображення. Зміни буде застосовано до області, яку ви виберете в інтерфейсі «Виділення Зображення» або «Ескіз Зображення».

en: Tell Divi AI what kind of image you want it to create. Be as descriptive as you like!
uk: Скажіть Divi AI, яке зображення ви хочете, щоб він створив. Описуйте настільки детально, як забажаєте!

en: Tell Divi AI what you want it to write about. Talk to it like you would a person.
uk: Скажіть Divi AI, про що ви хочете, щоб він написав. Спілкуйтеся з ним так, як із людиною.

en: Tell Divi AI what you want to achieve using custom code. Divi AI will respond appropriately based on the element and code field you are editing.
uk: Скажіть Divi AI, чого ви хочете досягти за допомогою власного коду. Divi AI відповість відповідно до елемента та поля коду, яке ви редагуєте.

en: Tell Us About Your Website
uk: Розкажіть Нам Про Ваш Сайт

en: Text
uk: Текст

en: Text Color
uk: Колір Тексту

en: Text Size
uk: Розмір Тексту

en: The %s below contain modules that are not yet compatible with Divi 5. These modules will not be converted, and will continue to rely on the Divi 4 framework.
uk: Наведені нижче %s містять модулі, які ще не сумісні з Divi 5. Ці модулі не буде перетворено, і вони й надалі працюватимуть на фреймворку Divi 4.

en: The Divi 5 Migrator will parse all your website content and look for Divi 4 shortcodes. It will convert those shortcodes to the new Divi 5 format and update each post. Modules that do not yet support Divi 5, such as modules from the Divi Marketplace, will not be converted and will continue to function using the legacy Divi 4 framework. Pages that use such modules will not benefit from Divi 5's performance improvements.
uk: Мігратор Divi 5 проаналізує весь вміст вашого сайту та знайде шорткоди Divi 4. Він перетворить ці шорткоди на новий формат Divi 5 і оновить кожен запис. Модулі, які ще не підтримують Divi 5, зокрема модулі з Divi Marketplace, не буде перетворено, і вони продовжать працювати на застарілому фреймворку Divi 4. Сторінки, що використовують такі модулі, не отримають переваг від покращень продуктивності Divi 5.

en: The Divi 5 migration process failed. You can try rerunning the migrator; it will pick up where it left off. If the process continues to fail, please get in touch with our support team for assistance or roll back to Divi 4.
uk: Процес міграції на Divi 5 завершився помилкою. Спробуйте запустити міграцію ще раз — вона продовжить з того місця, де зупинилася. Якщо помилка повторюється, зверніться по допомогу до нашої служби підтримки або відкотіться до Divi 4.

en: The Divi Marketplace is full of thousands of additional layouts!
uk: Divi Marketplace містить тисячі додаткових макетів!

en: The Divi icon font is broken up into various subsets. These subsets are loaded only when needed based on the modules and features used on each page. If you need access to the entire icon font on all pages (for example, if you are using our icon font in your child theme), then you can disable this option and load the entire icon font library on all pages.
uk: Шрифт іконок Divi поділено на різні піднабори. Ці піднабори завантажуються лише за потреби залежно від модулів і функцій, що використовуються на кожній сторінці. Якщо вам потрібен доступ до всього шрифту іконок на всіх сторінках (наприклад, якщо ви використовуєте наш шрифт іконок у дочірній темі), тоді ви можете вимкнути цей параметр і завантажувати всю бібліотеку шрифту іконок на всіх сторінках.

en: The Elegant Themes API key you entered is invalid. Please make sure that your API has been entered correctly and that it is enabled in your account.
uk: Введений вами ключ Elegant Themes API недійсний. Переконайтеся, що API введено правильно та що його увімкнено у вашому обліковому записі.

en: The Elegant Themes username you entered is invalid. Please enter a valid username to receive product updates. If you forgot your username you can
uk: Введене вами ім’я користувача Elegant Themes недійсне. Введіть дійсне ім’я користувача, щоб отримувати оновлення продуктів. Якщо ви забули своє ім’я користувача, ви можете

en: The Item couldn't be downloaded. Please try after a while.
uk: Елемент не вдалося завантажити. Будь ласка, спробуйте трохи пізніше.

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key here. Learn more about how to create your Google API Key <a target="_blank" href="%1$s">here</a>.
uk: Модуль «Карти» використовує Google Maps API і для роботи потребує дійсного ключа Google API. Перш ніж використовувати модуль карти, переконайтеся, що ви додали свій ключ API тут. Дізнайтеся більше про те, як створити ключ Google API <a target="_blank" href="%1$s">тут</a>.

en: The WooCommerce plugin failed to install during the website generation process. You must install and activate the plugin manually.
uk: Плагін WooCommerce не вдалося встановити під час процесу генерації вебсайту. Вам потрібно встановити та активувати плагін вручну.

en: The WooCommerce plugin was installed but failed to activate during the website generation process. Visit the Plugins page to activate WooCommerce manually.
uk: Плагін WooCommerce було встановлено, але не вдалося активувати під час процесу генерації вебсайту. Перейдіть на сторінку «Плагіни», щоб активувати WooCommerce вручну.

en: The action failed in the following clouds.
uk: Не вдалося виконати дію в таких хмарах.

en: The body font will be used for all text blocks throughout the layout. Let AI pick a great font for you, or choose one yourself.
uk: Шрифт основного тексту використовуватиметься для всіх текстових блоків у макеті. Дозвольте AI підібрати чудовий шрифт або виберіть його самостійно.

en: The creators of these plugins have chosen to opt out of the Divi 5 Public Alpha while they focus on creating new versions of their modules in preparation for the final release of Divi 5. 🎉
uk: Розробники цих плагінів вирішили не брати участі в публічній альфі Divi 5, поки зосереджуються на створенні нових версій своїх модулів у межах підготовки до фінального релізу Divi 5. 🎉

en: The following items are used on your website and are ready to be converted to the Divi 5 format.
uk: Наведені нижче елементи використовуються на вашому вебсайті й готові до конвертації у формат Divi 5.

en: The heading font will be used for all headings throughout the layout. Let AI pick a great font for you, or choose one yourself.
uk: Шрифт заголовків використовуватиметься для всіх заголовків у макеті. Дозвольте AI підібрати чудовий шрифт або виберіть його самостійно.

en: The higher the enhancement strength, the more power is given to Divi AI to re-imagine the original image. A higher strength will increase the enhancement effect, but it will also result in greater changes to the original subject matter.
uk: Що вища сила покращення, то більше можливостей надається Divi AI для переосмислення вихідного зображення. Вища сила збільшить ефект покращення, але також призведе до більших змін основного об’єкта.

en: The higher the modification strength, the more power your prompt has to modify the original image. Reducing the strength will result in more minimal changes.
uk: Що вища сила модифікації, то сильніше ваш запит може змінювати вихідне зображення. Зменшення сили призведе до мінімальніших змін.

en: The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
uk: Запитану сторінку не знайдено. Спробуйте уточнити пошук або скористайтеся навігацією вище, щоб знайти запис.

en: The pages below utilize features that are not yet compatible with %s
uk: Наведені нижче сторінки використовують функції, які ще не сумісні з %s

en: The plugins listed below are using the Divi 4 framework and are not fully compatible with Divi 5. These plugins will continue to function, however, since they use the Divi 4 framework, the parts of your website that use these plugins will not benefit from Divi 5's performance improvements.
uk: Наведені нижче плагіни використовують фреймворк Divi 4 і не є повністю сумісними з Divi 5. Ці плагіни продовжать працювати, однак оскільки вони використовують фреймворк Divi 4, частини вашого вебсайту, що використовують ці плагіни, не отримають переваг від покращень продуктивності Divi 5.

en: The sidebars and widget areas below contain modules that are not yet compatible with Divi 5. These modules will not be converted, and will continue to rely on the Divi 4 framework.
uk: Бічні панелі та області віджетів нижче містять модулі, які ще не сумісні з Divi 5. Ці модулі не буде перетворено, і вони й надалі працюватимуть на фреймворку Divi 4.

en: The size of the image must be less than 10MB.
uk: Розмір зображення має бути меншим за 10MB.

en: Theme Customizer
uk: Налаштування Теми

en: Theme Option
uk: Опція Теми

en: Theme Options
uk: Параметри Теми

en: Theme Options Library
uk: Бібліотека Параметрів Теми

en: Theme Templates
uk: Шаблони Теми

en: There are no posts to convert!
uk: Немає записів для конвертації!

en: There are no posts to rollback!
uk: Немає записів для відкату!

en: These words will be forced to appear in the content. This is useful for SEO when optimizing for specific keywords, for example.
uk: Ці слова буде примусово додано до контенту. Це корисно для SEO, наприклад під час оптимізації під конкретні ключові слова.

en: Third party modules aren't expected to be ready for Divi 5 during the alpha and beta phases.
uk: Очікується, що сторонні модулі не будуть готові для Divi 5 під час фаз альфи та бети.

en: This Module Content
uk: Вміст Цього Модуля

en: This Page Content
uk: Вміст Цієї Сторінки

en: This Plugin Can't Be Activated While Using Divi 5
uk: Цей Плагін Не Можна Активувати Під Час Використання Divi 5

en: This Section Content
uk: Вміст Цього Розділу

en: This Website
uk: Цей Вебсайт

en: This block will eventually be removed, so please check back again in the future. Thanks for testing Divi 5!
uk: Цей блок зрештою буде видалено, тож перевірте знову пізніше. Дякуємо за тестування Divi 5!

en: This is the username that you use to access the Members Area on elegantthemes.com.
uk: Це ім’я користувача, яке ви використовуєте для доступу до Зони Учасників на elegantthemes.com.

en: This may take several minutes. Do not exit or refresh this page or your progress will be lost.
uk: Це може зайняти кілька хвилин. Не виходьте та не оновлюйте цю сторінку, інакше прогрес буде втрачено.

en: This option allows you to change how your dates are displayed. For more information please refer to the WordPress codex here:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>
uk: Цей параметр дає змогу змінити спосіб відображення дат. Докладніше дивіться у кодексі WordPress тут:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>

en: This options allows you to control how many teirs your pages dropdown menu has. Increasing the number allows for additional menu items to be shown.
uk: Ця опція дає змогу керувати кількістю рівнів випадаючого меню сторінок. Збільшення кількості дозволяє показувати додаткові пункти меню.

en: This page is running in backwards compatibility mode because it contains legacy Divi 4 modules. They will continue to function, however, this page won't benefit from all of Divi 5's performance improvements. This page may still need to be converted, or you may be using modules that aren't ready for Divi 5. This notice is for information purposes and is not an error.
uk: Ця сторінка працює в режимі зворотної сумісності, оскільки містить застарілі модулі Divi 4. Вони й надалі працюватимуть, однак ця сторінка не скористається всіма покращеннями продуктивності Divi 5. Цю сторінку, можливо, ще потрібно конвертувати, або ви використовуєте модулі, які ще не готові для Divi 5. Це повідомлення має інформаційний характер і не є помилкою.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
uk: Цей запис захищено паролем. Введіть пароль, щоб переглянути коментарі.

en: This website doesn't contain any Divi 4 modules requiring conversion. Your website runs on the Divi 5 framework; you can hit the ground running! You can revisit this migration page anytime to check your website for Divi 4 content. If you import content using the WordPress importer or if you import layouts that contain unsupported modules, you can use the migrator to assess the compatibility of that content and migrate it at your convenience.
uk: Цей вебсайт не містить модулів Divi 4, які потрібно конвертувати. Ваш вебсайт працює на фреймворку Divi 5; ви можете одразу починати роботу! Ви можете будь-коли повернутися на цю сторінку міграції, щоб перевірити вебсайт на наявність контенту Divi 4. Якщо ви імпортуєте контент за допомогою імпортера WordPress або якщо імпортуєте макети, що містять непідтримувані модулі, ви можете скористатися мігратором, щоб оцінити сумісність цього контенту та виконати міграцію у зручний для вас час.

en: This website is linked to your Divi subscriptions and ready to receive the latest Divi updates.
uk: Цей вебсайт пов’язано з вашими підписками Divi і він готовий отримувати найновіші оновлення Divi.

en: This will enable Google Fonts for Non-English languages.
uk: Це ввімкне Google Fonts для неанглійських мов.

en: This will enable the use of excerpts in posts or pages.
uk: Це ввімкне використання уривків у записах або сторінках.

en: This will return all of the settings throughout the options page to their default values. <strong>Are you sure you want to do this?</strong>
uk: Це поверне всі налаштування на сторінці параметрів до значень за замовчуванням. <strong>Ви впевнені, що хочете це зробити?</strong>

en: Tile
uk: Плиткою

en: Tile Horizontally
uk: Плиткою По Горизонталі

en: Tile Vertically
uk: Плиткою По Вертикалі

en: Title
uk: Заголовок

en: To enable Divi Cloud on this website, log in to your Elegant Themes account
uk: Щоб увімкнути Divi Cloud на цьому вебсайті, увійдіть до свого облікового запису Elegant Themes

en: To modify or add to an element that already exists in the image, choose Modify Element. To add something brand new and unrelated to the original image, choose Add Element.
uk: Щоб змінити елемент, який уже є на зображенні, виберіть «Змінити Елемент». Щоб додати щось зовсім нове й не пов’язане з вихідним зображенням, виберіть «Додати Елемент».

en: To view this protected post, enter the password below
uk: Щоб переглянути цей захищений запис, введіть пароль нижче

en: Tone of Voice
uk: Тон Голосу

en: Top
uk: Зверху

en: Top Bar Text Color
uk: Колір Тексту Верхньої Панелі

en: Top Bar Text Size
uk: Розмір Тексту Верхньої Панелі

en: Top to Bottom
uk: Згори Вниз

en: Trackbacks/Pingbacks
uk: Трекбеки/Пінгбеки

en: Translate
uk: Перекласти

en: Trash
uk: Кошик

en: Trash storage for Divi Cloud is limited to 50 items for free accounts. Once your trash exceeds 50 items, the oldest items in your trashed will be permanently deleted to make room for new items. Purchase a <a href="%s" target="_blank">Divi Cloud Membership</a> for unlimited storage.
uk: Сховище смітника для Divi Cloud у безкоштовних облікових записах обмежене 50 елементами. Коли у смітнику буде понад 50 елементів, найстаріші елементи буде видалено назавжди, щоб звільнити місце для нових. Придбайте <a href="%s" target="_blank">членство Divi Cloud</a> для необмеженого сховища.

en: Travel Agency
uk: Туристична Агенція

en: Travel Agency About Page
uk: Сторінка «Про Нас» Туристичної Агенції

en: Travel Agency Blog Page
uk: Сторінка Блогу Туристичної Агенції

en: Travel Agency Contact Page
uk: Сторінка Контактів Туристичної Агенції

en: Travel Agency Home Page
uk: Головна Сторінка Туристичної Агенції

en: Travel Agency Landing Page
uk: Цільова Сторінка Туристичної Агенції

en: Travel Agency Packages Page
uk: Сторінка Пакетів Туристичної Агенції

en: Travel Agency Shop Page
uk: Сторінка Магазину Туристичної Агенції

en: Travel Agency Team Page
uk: Сторінка Команди Туристичної Агенції

en: Tutorials & Documentation
uk: Посібники Й Документація

en: Tweet
uk: Твітнути

en: Type
uk: Тип

en: Type of the box
uk: Тип блоку

en: Typography
uk: Типографіка

en: Uh Oh!
uk: Ой Лишенько!

en: Uh Oh! Something Went Wrong
uk: Ой Лишенько! Щось Пішло Не Так

en: Uh Oh! You have reached your Divi Cloud quota.
uk: Ой! Ви досягли своєї квоти Divi Cloud.

en: Unable to generate shortcode. Please try again later.
uk: Не вдалося згенерувати shortcode. Спробуйте пізніше.

en: Underline
uk: Підкреслення

en: Unlock Unlimited Divi Cloud Storage
uk: Розблокуйте Необмежене Сховище Divi Cloud

en: Unsupported Plugins Detected
uk: Виявлено Непідтримувані Плагіни

en: Untagged
uk: Без Тегів

en: Update
uk: Оновити

en: Updating Website Information
uk: Оновлення Інформації Про Сайт

en: Upgrade
uk: Оновити

en: Upgrade Your Divi Cloud
uk: Оновіть Divi Cloud

en: Upgrade to Divi AI Unlimited
uk: Оновити До Divi AI Без Обмежень

en: Upgrade to Unlimited Cloud Storage!
uk: Оновіть До Необмеженого Хмарного Сховища!

en: Upgrade to Unlimited Divi Cloud Storage!
uk: Оновіть До Необмеженого Сховища Divi Cloud!

en: Upgrade your Divi membership to Lifetime and use Divi on unlimited websites forever.
uk: Оновіть своє членство Divi до Lifetime і користуйтеся Divi на необмеженій кількості сайтів назавжди.

en: Upload
uk: Завантажити

en: Upload a Reference Image
uk: Завантажити Еталонне Зображення

en: Upload a logo image to be used in your website header and footer.
uk: Завантажте зображення логотипа для використання в хедері та футері сайту.

en: Upload your logo (optional)
uk: Завантажте свій логотип (необов’язково)

en: Uppercase
uk: Верхній Регістр

en: Upscale
uk: Збільшити Роздільність

en: Upscale Image
uk: Збільшити Роздільність Зображення

en: Upscaling Images
uk: Підвищуємо Роздільність Зображень

en: Url
uk: URL

en: Use Background Color
uk: Використовувати Колір Фону

en: Use Custom Sidebar Width
uk: Використовувати Власну Ширину Бічної Панелі

en: Use Divi Quick Sites to generate a new website using Divi AI or premade Divi Starter Sites. Quick Sites will set up your entire site including custom pages, menu items, Theme Builder templates and more.
uk: Використовуйте Divi Quick Sites, щоб згенерувати новий вебсайт за допомогою Divi AI або готових стартових сайтів Divi. Quick Sites налаштує весь ваш сайт, зокрема користувацькі сторінки, пункти меню, шаблони Theme Builder та багато іншого.

en: Use Divi Quick Sites to set up your site in less than 2 minutes. We will generate pages and content, set up your website info, and configure your menu, templates, styles and presets automatically. You can build your website using AI, or pick from handcrafted Starter Sites.
uk: Використовуйте Divi Quick Sites, щоб налаштувати сайт менш ніж за 2 хвилини. Ми згенеруємо сторінки та контент, налаштуємо інформацію про ваш вебсайт і автоматично сконфігуруємо меню, шаблони, стилі та пресети. Ви можете створити вебсайт за допомогою AI або обрати один із готових стартових сайтів.

en: Use Google Fonts
uk: Використовувати Google Fonts

en: Use Placeholder Images
uk: Використовувати Зображення-Заповнювачі

en: Use Pre-Made Starter Site
uk: Використати готовий стартовий сайт

en: Use Relative Image Paths
uk: Використовувати відносні шляхи до зображень

en: Use Stock Images (Faster)
uk: Використовувати Стокові Зображення (Швидше)

en: Use This Code
uk: Використати Цей Код

en: Use This Image
uk: Використати Це Зображення

en: Use This Text
uk: Використати Цей Текст

en: Use excerpts when defined
uk: Використовувати уривки, якщо задано

en: Use resizing
uk: Використовувати зміну розміру

en: Use selection as reference
uk: Використовувати Виділення Як Еталон

en: Use your original image as reference in the selected area. Changes will be more seamlessly integrated into the modified image.
uk: Використовуйте вихідне зображення як еталон у вибраній області. Зміни будуть більш безшовно інтегровані у змінене зображення.

en: Used for icon button type
uk: Використовується для типу кнопки з іконкою

en: Username
uk: Ім’я користувача

en: Username:
uk: Ім’я користувача:

en: Using Divi AI
uk: Використання Divi AI

en: Using Divi Cloud
uk: Використання Divi Cloud

en: Using the Divi Builder
uk: Використання Divi Builder

en: Using the Divi Library
uk: Використання Бібліотеки Divi

en: Using the Divi Theme Builder
uk: Використання Divi Theme Builder

en: Vector Graphic
uk: Векторна Графіка

en: Vertical Menu Orientation
uk: Орієнтація Вертикального Меню

en: Vertically Centered
uk: По Центру Вертикально

en: View Details
uk: Переглянути Деталі

en: View Full Development Roadmap
uk: Переглянути Повну Дорожню Карту Розробки

en: View My Site
uk: Переглянути Мій Сайт

en: View Theme Options
uk: Переглянути Параметри Теми

en: View in Divi Marketplace
uk: Переглянути в Divi Marketplace

en: Visit The Migrator
uk: Перейти До Мігратора

en: Warning: This can cause JavaScript errors in some cases and should be used with care. When enabled, scripts registered by plugins and themes will be deferred to improve performance and jQuery will always be loaded in the body.
uk: Попередження: у деяких випадках це може спричинити помилки JavaScript, тож використовуйте обережно. Якщо ввімкнено, скрипти, зареєстровані плагінами та темами, буде відкладено для підвищення продуктивності, а jQuery завжди завантажуватиметься в основному вмісті.

en: Watch video tutorials
uk: Дивитися Відеоуроки

en: Watercolor
uk: Акварель

en: We are scanning your website to assess its compatibility with Divi 5. If your website is using modules that are not yet supported, we'll let you know which parts of your website will be affected so that you can decide whether or not to proceed with the migration. Unsupported modules will continue to function but won't benefit from Divi 5's performance improvements.
uk: Ми скануємо ваш сайт, щоб оцінити його сумісність із Divi 5. Якщо ваш сайт використовує модулі, які ще не підтримуються, ми повідомимо, які частини сайту буде зачеплено, щоб ви могли вирішити, чи продовжувати міграцію. Непідтримувані модулі й надалі працюватимуть, але не отримають переваг від покращень продуктивності Divi 5.

en: We want to provide the community with as much information as possible about the current state of Divi 5. We give monthly updates on our progress and cover various topics related to Divi 5.
uk: Ми хочемо надати спільноті якомога більше інформації про поточний стан Divi 5. Ми щомісяця публікуємо оновлення про наш прогрес і висвітлюємо різні теми, пов’язані з Divi 5.

en: Web Agency
uk: Веб-Агенція

en: Web Agency Careers Page
uk: Сторінка Кар’єри Веб-Агенції

en: Web Agency Contact Page
uk: Сторінка Контактів Веб-Агенції

en: Web Agency Home Page
uk: Головна Сторінка Веб-Агенції

en: Web Agency Landing Page
uk: Цільова Сторінка Веб-Агенції

en: Web Agency Portfolio Page
uk: Сторінка Портфоліо Веб-Агенції

en: Web Agency Pricing Page
uk: Сторінка Тарифів Веб-Агенції

en: Web Agency Services Page
uk: Сторінка Послуг Веб-Агенції

en: Website Build Complete!
uk: Створення Сайту Завершено!

en: Website Content Width
uk: Ширина Вмісту Сайту

en: Website Default
uk: За Замовчуванням Сайту

en: Website Description (Optional)
uk: Опис Сайту (Необов’язково)

en: Website Gutter Width
uk: Ширина Проміжків Сайту

en: Website Pages
uk: Сторінки Вебсайту

en: Wedding
uk: Весілля

en: Wedding About Page
uk: Сторінка «Про Нас» Весілля

en: Wedding Blog Page
uk: Сторінка Блогу Весілля

en: Wedding Contact Page
uk: Сторінка Контактів Весілля

en: Wedding Details Page
uk: Сторінка Деталей Весілля

en: Wedding Gallery Page
uk: Сторінка Галереї Весілля

en: Wedding Home Page
uk: Головна Сторінка Весілля

en: Welcome to %s
uk: Ласкаво Просимо До %s

en: Welcome to Divi!
uk: Ласкаво Просимо до Divi!

en: Welcome to Divi! Before diving in to your new theme, please visit the <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Divi Documentation</a> page for access to dozens of in-depth tutorials.
uk: Ласкаво просимо до Divi! Перш ніж зануритися у вашу нову тему, будь ласка, відвідайте сторінку <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Документації Divi</a>, щоб отримати доступ до десятків докладних навчальних матеріалів.

en: We’re Migrating Your Site to the %s Framework!
uk: Ми Мігруємо Ваш Сайт На Фреймворк %s!

en: What are you writing about?
uk: Про що ви пишете?

en: What happens when I run the Divi 5 migrator?
uk: Що станеться, коли я запущу мігратор Divi 5?

en: What if something breaks after I run the migrator?
uk: Що робити, якщо після запуску мігратора щось зламається?

en: What language should Divi AI write in? Divi AI can write in over 26 languages!
uk: Якою мовою має писати Divi AI? Divi AI може писати більш ніж 26 мовами!

en: What type of content are you writing? This will help Divi AI tailor the output to your desired format.
uk: Який тип контенту ви пишете? Це допоможе Divi AI адаптувати результат до потрібного формату.

en: What would you like to create using custom code?
uk: Що ви хочете створити за допомогою власного коду?

en: When Critical CSS is enabled, Divi determines an "above the fold threshold" and defers all styles for elements below the fold. However, this threshold is just a estimate and can vary on different devices. Increasing threshold height will deffer fewer styles, resulting in slightly slower load times but less of a chance for Cumulative Layout Shifts to occur. If you are experiencing CLS issues you can increase the threshold height.
uk: Коли ввімкнено Critical CSS, Divi визначає «поріг above the fold» і відкладає всі стилі для елементів нижче першого екрана. Однак цей поріг є лише оцінкою й може відрізнятися на різних пристроях. Збільшення висоти порогу відкладе менше стилів, що призведе до дещо повільнішого завантаження, але зменшить імовірність появи Cumulative Layout Shifts. Якщо ви стикаєтеся з проблемами CLS, ви можете збільшити висоту порогу.

en: When possible, jQuery and jQuery Migrate will be moved to the body to speed up load times. If a third party plugin registers jQuery as a dependency, it will be moved back to the head.
uk: За можливості jQuery і jQuery Migrate буде перенесено в основний вміст, щоб пришвидшити завантаження. Якщо сторонній плагін реєструє jQuery як залежність, його буде повернено в заголовок.

en: When you define your keywords using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the meta keywords you would like to use, separated by comas.
uk: Коли ви задаєте ключові слова через користувацькі поля, використовуйте це значення як назву користувацького поля. Значенням користувацького поля мають бути мета-ключові слова, розділені комами.

en: When you define your meta description using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom description you would like to use.
uk: Коли ви задаєте мета-опис через користувацькі поля, використовуйте це значення як назву користувацького поля. Значенням користувацького поля має бути власний опис, який ви хочете використати.

en: When you define your title using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom title you would like to use.
uk: Коли ви задаєте заголовок через користувацькі поля, використовуйте це значення як назву користувацького поля. Значенням користувацького поля має бути власний заголовок, який ви хочете використати.

en: When you save layouts to Divi Cloud, they become available on every website you build.
uk: Коли ви зберігаєте макети в Divi Cloud, вони стають доступними на кожному сайті, який ви створюєте.

en: When you sync %s to Divi Cloud, they become available on every website you build.
uk: Коли ви синхронізуєте %s із Divi Cloud, вони стають доступними на кожному сайті, який ви створюєте.

en: While Divi 5 was built to be backward compatible, the backward compatibility system is in its alpha stage. Some creators don't want to participate in the testing phase.
uk: Хоча Divi 5 створено зі зворотною сумісністю, система зворотної сумісності перебуває на стадії альфи. Деякі розробники не хочуть брати участь у фазі тестування.

en: While creating your site, something got hung up. Click Retry to resume where things left off, or Cancel to restore your site to its previous state.
uk: Під час створення вашого сайту щось зависло. Натисніть «Повторити», щоб продовжити з місця, де все зупинилося, або «Скасувати», щоб відновити сайт до попереднього стану.

en: Why am I getting an orange warning in the admin bar?
uk: Чому я бачу помаранчеве попередження в панелі адміністратора?

en: Widget Bullet Color
uk: Колір Маркерів Списку Віджетів

en: Widget Header Color
uk: Колір Заголовків Віджетів

en: Widget Link Color
uk: Колір Посилань Віджетів

en: Widget Text Color
uk: Колір Тексту Віджетів

en: Widgets
uk: Віджети

en: Widgets are Incompatible with %s
uk: Віджети Несумісні З %s

en: Width
uk: Ширина

en: Will Divi 5 work with modules from the Divi Marketplace?
uk: Чи працюватиме Divi 5 з модулями з Divi Marketplace?

en: WooCommerce Plugin Status
uk: Статус Плагіна WooCommerce

[ctx: WooCommerce items number]
en: %1$s Item | %1$s Items
uk[0]: Елемент %1$s
uk[1]: Елементи %1$s

en: WordPress loads it's own WordPress emojis. Modern browsers support native emojis, making WordPress's emojis unnecessary in most cases. Removing WordPress emojis removes unneeded assets and improves performance.
uk: WordPress завантажує власні емодзі WordPress. Сучасні браузери підтримують вбудовані емодзі, тому емодзі WordPress здебільшого не потрібні. Вилучення емодзі WordPress прибирає непотрібні ресурси та покращує продуктивність.

en: Words
uk: Слів

en: Write %s With AI
uk: Написати %s За Допомогою AI

en: Writing Content
uk: Написання Контенту

en: Writing Text Content
uk: Створюємо Текстовий Контент

en: X Profile Url
uk: Профіль X URL

en: Yes
uk: Так

en: Yoga Studio
uk: Йога-Студія

en: Yoga Studio About Page
uk: Сторінка «Про Нас» Студії Йоги

en: Yoga Studio Blog Page
uk: Сторінка Блогу Студії Йоги

en: Yoga Studio Classes Page
uk: Сторінка Занять Студії Йоги

en: Yoga Studio Contact Page
uk: Сторінка Контактів Студії Йоги

en: Yoga Studio Home Page
uk: Головна Сторінка Студії Йоги

en: Yoga Studio Landing Page
uk: Цільова Сторінка Студії Йоги

en: Yoga Studio Team Page
uk: Сторінка Команди Студії Йоги

en: You are using outdated version of Divi. New version is
uk: Ви використовуєте застарілу версію Divi. Нова версія —

en: You are using the latest version of Divi.
uk: Ви використовуєте найновішу версію Divi.

en: You can continue to alter and improve the content that was generated by giving AI further instructions.
uk: Ви можете й надалі змінювати та покращувати згенерований контент, даючи AI додаткові вказівки.

en: You can disable this option if you want to remove the comments and comment form from single post pages.
uk: Ви можете вимкнути цю опцію, якщо хочете прибрати коментарі та форму коментарів зі сторінок окремих записів.

en: You can find your API Key <a href="%s" target="_blank">here</a>.
uk: Ваш API-ключ можна знайти <a href="%s" target="_blank">тут</a>.

en: You can generate 10 layouts
uk: Ви можете згенерувати 10 макетів

en: You can try out Divi AI 100 times
uk: Ви можете спробувати Divi AI 100 разів

en: You can visit Elegant Themes and contact our support team using the pink chat icon. Give them details about the bug, and we'll handle it from there!
uk: Відвідайте Elegant Themes і зв’яжіться з нашою командою підтримки через рожеву іконку чату. Надайте деталі про помилку — далі ми все вирішимо!

en: You don't have pages
uk: У вас немає сторінок

en: You have hit your 500MB Limit. To continue to save items to your Divi Cloud, you must delete some of your existing items to free up space or upgrade your Divi Cloud storage.
uk: Ви досягли ліміту 500 МБ. Щоб і далі зберігати елементи у своєму Divi Cloud, потрібно видалити частину наявних елементів, щоб звільнити місце, або оновити сховище Divi Cloud.

en: You have to update Divi in order to use AI.
uk: Щоб використовувати AI, потрібно оновити Divi.

en: You will see this warning if a page contains an un-converted Divi 4 module, of if one of your plugins uses the legacy Divi 4 framework. We built Divi 5 to be backwards compatible with Divi 4 plugins, such as modules from the Divi Marketplace. Until creators update their plugins for Divi 5, legacy plugins will continue to function using the legacy Divi 4 framework. However, loading the Divi 4 framework comes at a performance cost. The orange warning informs you that a plugin you are using is tapping into the legacy framework, and the page is not benefiting from Divi 5's performance improvements.
uk: Ви побачите це попередження, якщо сторінка містить неперетворений модуль Divi 4 або якщо один із ваших плагінів використовує застарілий фреймворк Divi 4. Ми створили Divi 5 із підтримкою зворотної сумісності з плагінами Divi 4, зокрема з модулями з Divi Marketplace. Поки автори не оновлять свої плагіни для Divi 5, застарілі плагіни й надалі працюватимуть, використовуючи застарілий фреймворк Divi 4. Однак завантаження фреймворку Divi 4 знижує продуктивність. Помаранчеве попередження повідомляє, що плагін, який ви використовуєте, звертається до застарілого фреймворку, і сторінка не отримує переваг від покращень продуктивності Divi 5.

en: Your %1$s subscription has expired. In order to download Premade Layouts from the %2$s Library you must <a href="%3$s" target="_blank">renew your subscription</a>.
uk: Термін дії вашої підписки %1$s закінчився. Щоб завантажувати Готові Макети з Бібліотеки %2$s, потрібно <a href="%3$s" target="_blank">поновити підписку</a>.

en: Your Divi AI usage limit has been exceeded. Upgrade Divi AI membership to use Divi AI without any limits!
uk: Ви перевищили ліміт використання Divi AI. Оновіть членство Divi AI, щоб користуватися Divi AI без жодних обмежень!

en: Your Divi Cloud Session Has Ended
uk: Ваш Сеанс Divi Cloud Завершився

en: Your Divi Cloud membership has expired
uk: Термін дії вашого членства Divi Cloud закінчився

en: Your Divi Cloud membership has expired. To access items stored on your cloud, please <a href="%s" target="_blank">renew your Divi Cloud membership</a>.
uk: Ваше членство в Divi Cloud закінчилося. Щоб отримати доступ до елементів, збережених у вашій хмарі, будь ласка, <a href="%s" target="_blank">поновіть членство в Divi Cloud</a>.

en: Your Divi Cloud session has ended. Please try logging in again. If you continue to experience authorization failures, try closing Library modal and opening it again so that your authorization token can be regenerated.
uk: Ваш сеанс Divi Cloud завершено. Спробуйте увійти знову. Якщо й надалі виникатимуть помилки авторизації, спробуйте закрити модальне вікно Бібліотеки та відкрити його знову, щоб можна було згенерувати новий токен авторизації.

en: Your Divi is outdated
uk: Ваша версія Divi застаріла

en: Your Divi license key has expired
uk: Термін дії вашого ліцензійного ключа Divi минув

en: Your Divi license key is active
uk: Ваш ліцензійний ключ Divi активний

en: Your Divi license key is invalid
uk: Ваш ліцензійний ключ Divi недійсний

en: Your Elegant Themes username is invalid
uk: Ваше ім’я користувача Elegant Themes недійсне

en: Your Existing Pages
uk: Ваші Наявні Сторінки

en: Your Saved Layouts
uk: Ваші Збережені Макети

en: Your Site Is Ready!
uk: Ваш Сайт Готовий!

en: Your Site Is Using Modules Not Fully Supported By %s
uk: Ваш Сайт Використовує Модулі, Які Не Повністю Підтримуються %s

en: Your Website Doesn't require Migration. You're Ready To Go!
uk: Вашому Вебсайту Не потрібна Міграція. Усе Готово!

en: Your free Divi AI usage limit has been exceeded. Purchase a Divi AI membership to use Divi AI without any limits!
uk: Ви перевищили ліміт безкоштовного використання Divi AI. Придбайте членство Divi AI, щоб користуватися Divi AI без жодних обмежень!

en: Your image will be upscaled to the size defined here.
uk: Зображення буде збільшено до розміру, заданого тут.

en: Your license key has expired.
uk: Термін дії вашого ліцензійного ключа минув.

en: Your site uses third party modules that are not currently supported by %s. That's ok; you can still migrate. However, these modules won't be converted and will run in backward compatibility mode. The parts of your website that use these modules will not benefit from Divi 5's performance improvements, and unconverted modules can't use Divi 5's new features. If your website relies heavily on incompatible modules, you may consider sticking with Divi 4 until the developers update the modules for Divi 5.
uk: Ваш сайт використовує сторонні модулі, які наразі не підтримуються %s. Нічого страшного — ви все одно можете виконати перенесення. Однак ці модулі не буде конвертовано, і вони працюватимуть у режимі зворотної сумісності. Частини вашого сайту, що використовують ці модулі, не отримають переваг від покращень продуктивності Divi 5, а неконвертовані модулі не зможуть використовувати нові функції Divi 5. Якщо ваш сайт значною мірою залежить від несумісних модулів, ви можете розглянути варіант залишитися на Divi 4, доки розробники не оновлять модулі для Divi 5.

en: Your website is being created! Sit back and relax while Divi Quick Sites generates content and configures your menu, templates, styles and presets.
uk: Ваш сайт створюється! Розслабтеся, поки Divi Quick Sites генерує вміст і налаштовує меню, шаблони, стилі та пресети.

en: Your website is ready to go. Below is a list of pages and templates that were created. Next, visit your website and jump into the Divi Builder to edit your content.
uk: Ваш вебсайт готовий до роботи. Нижче наведено список створених сторінок і шаблонів. Далі відвідайте свій вебсайт і перейдіть у Divi Builder, щоб редагувати контент.

en: Your website's existing content will be returned to the state that it was in before converting to Divi 5. You will lose any changes you made while using Divi 5. Only posts and pages that existed before conversion will be affected.
uk: Наявний вміст вашого сайту буде повернено до стану, у якому він був до перетворення на Divi 5. Ви втратите будь-які зміни, зроблені під час використання Divi 5. Вплине лише на записи та сторінки, що існували до перетворення.

en: You’re Almost There!
uk: Ви Майже Готові!

en: comments
uk: коментарі

[ctx: documentation links]
en: Support
uk: Підтримка

en: for free. Upgrade to enjoy
uk: безкоштовно. Оновіть, щоб користуватися

[ctx: general options]
en: General
uk: Загальні

en: hide error message
uk: приховати повідомлення про помилку

[ctx: integrate third-party code]
en: Integration
uk: Інтеграція

[ctx: navigation menu]
en: Navigation
uk: Навігація

[ctx: page/post]
en: Layout
uk: Макет

en: request it here
uk: запитайте тут

en: settings reset.
uk: налаштування скинуто.

en: settings saved.
uk: налаштування збережено.

en: show error message
uk: показати повідомлення про помилку

[ctx: site ads placement areas]
en: Ads
uk: Реклама

[ctx: site color scheme]
en: Colorization
uk: Розфарбування

[ctx: theme updates]
en: Updates
uk: Оновлення

en: unlimited usage.
uk: безлімітно.

en: uploaded logo
uk: завантажений логотип

en: you don't have sufficient permissions to access this page
uk: у вас недостатньо прав для доступу до цієї сторінки

en: « Go Back
uk: « Назад
